Kód závodu : 5039
Název : Oblastní žebříček
Datum : 12.05.2019
Místo konání : Lückendorf, Forsthaus
Mapa : Česká brána
Pořadatel : CHA - OK Chrastava
Ředitel závodu : Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí : Feiglová Eliška - R3
Stavitel tratí : Kadavý Petr - R2, Kubátová Jana - R3
JURY : Horáček Miroslav, Sokolářová Jitka, Pustai David
Kategorie: H50
H50 2.56 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 28:28
2. Finkenstaedt Michael DE013230 OLV Uslar 28:37 + 0:09
3. Junghanß Jens DE014486 OL-Team Wehrsdorf 28:54 + 0:26
4. Cruse Kay DE014288 SV Robotron Dresden 30:20 + 1:52
5. Wichmann Rainer OLV Weimar 30:52 + 2:24
6. Drechsel Michael DE029500 USV TU Dresden 31:40 + 3:12
7. Zelenin Andrej DE028966 USG Chemnitz 31:54 + 3:26
8. Müller Matthias DE021150 Post SV Dresden 33:15 + 4:47
9. Olisauskas Raimondas DE033080 Berliner TSC 33:31 + 5:03
10. Knitsch Wolfram DE015476 Post-SV Chemnitz 33:57 + 5:29
11. Finkenstaedt Björn DE013256 OLV Potsdam 34:59 + 6:31
12. Eppendorfer Jörg DE012935 OL Görlitz 35:32 + 7:04
13. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 36:01 + 7:33
14. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 36:28 + 8:00
15. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 36:46 + 8:18
16. Kurr Maik Ihw Alex Berlin 37:15 + 8:47
17. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 37:29 + 9:01
18. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec 39:06 + 10:38
19. Wolf Tobias DE028726 USV Jena 39:12 + 10:44
20. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 39:26 + 10:58
21. Trösch Urs DE033288 Berliner TSC 39:46 + 11:18
22. Veselý Pavel TUV6901 C SOK TJ Turnov 41:23 + 12:55
23. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orientee 41:40 + 13:12
24. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 41:56 + 13:28
25. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 43:40 + 15:12
26. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 44:23 + 15:55
27. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec 46:03 + 17:35
28. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 49:34 + 21:06
29. Grassow Thomas DE035284 Kaulsdorfer OLV Berlin 52:35 + 24:07
30. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 54:10 + 25:42
31. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 57:40 + 29:12
32. Rothkegel Thomas DE024980 Post SV Dresden 58:19 + 29:51
33. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 59:42 + 31:14
34. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 60:18 + 31:50
35. Edelhäuser Frank DE033444 Post SV Dresden 62:36 + 34:08
36. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 67:23 + 38:55
37. Kahlert Matthias DE053377 Berliner TSC 114:09 + 85:41
Schäfer Steffen DE025243 SV Robotron Dresden DISK
Knuth David DE059903 OLV Potsdam DISK
--------------------------------------------------------------------------------