Kód závodu          : 5249
Název               : 2. závod "Dětská liga Táborska"
Datum               : 14.04.2019
Místo konání        : Sezimovo Ústí - Kozí hrádek
Mapa                : Březina
Pořadatel           : STA - OK Střelka

A – HDR 
                                      
  1. Svatková Sofie           NNN     18:58
  2. Filušová Ema             NNN     19:21
  3. Dubská Viktorie          NNN     19:35
  4. Dubský Petr              NNN     19:50
  5. Holzäpfel Jan            STA1202 20:28
  6. Šístek Radim             NNN     21:32
  7. Šístek Rostislav         NNN     22:13
  8. Šedivý Miko              NNN     22:16
  9. Duspěva Adam             NNN     22:19
 10. Šedivý Jonáš             NNN     22:20
 11. Plachá Vendula           NNN     24:38
 12. Plachý Štěpán            NNN     24:40
 13. Svatek Jakub             NNN     29:03
 14. Andrýs Jan               NNN     30:39
 15. Andrýs Adam              NNN     30:40
 15. Kepka František          NNN     30:41
 17. Kepková Antonie          NNN     30:42
 18. Lubasová Nela            NNN     31:01
 19. Andrýs Daniel            NNN     31:14
 20. Rohová Maruška           NNN     32:28
 21. Vaníček Robin            STA1401 36:25
 22. Bártová Adriana          NNN     37:57
 23. Sejk Jan                 NNN     38:37
 24. Sejková Apolena          NNN     38:44
 25. Pospíšilová Ema          NNN     40:33
 26. Pospíchalová Šárka       STA1552 45:26
 27. Doleželová Leona         STA1551 48:21

A – L 
                                      
  1. Bílek František          STA1001 20:11
  2. Doleželová Jolana        STA1151 25:03
  3. Vaníček Štěpán           STA1201 28:07
  4. Koubová Lena             NNN     36:033 Ch
  5. Spunda Albert            NNN     36:153 Ch
  6. Manová Petra             NNN     31:02
  7. Pospíchal Jakub          STA1101 36:56
  8. Roh Jan                  STA1102 38:041 Ch
  9. Krätzer Vojtěch          STA1203 50:592 Ch
  MS Wierer Antonín           STA1002 27:171 Ch

B 
                                      
  1. Wierer Antonín           STA1002 26:39
  2. Lubasová Aneta           NNN     47:44
  3. Šimečková Adriana        NNN     49:542 Ch

C 
                                      
  1. Pilečková Naďa           STA7653 25:35 
  2. Poláková Jolana          VTA6851 33:22
  3. Plachá Nora              STA0851 39:19
  4. Bílková Klára            STA8352 39:50
  5. Doleželová Vendula       STA0751 41:56
  6. Vaníčková Nikola         STA1051 41:57
  7. Kratochvílová Lucie      NNN     45:58
  8. Doliček Jan              NNN     46:06
  9. Vaníčková Alena          NNN     32:441 Ch

D 
                                      
  1. Wierer Martin            STA7702 33:14
  2. Lubas Miroslav           NNN     37:12
  3. Plachá Zita              STA0551 41:51 
  4. Vítovcová Radana         STA7651 47:34
  5. Krätzer Jakub            STA0501 49:39
  6. Čápová Eliška            STA0451 59:14
  7. Šístková Anežka          NNN     84:43
  8. Šístek Jakub             NNN     84:50

DL