Kód závodu          : 5310
Název               : MTBO5Days E5: semi-free order stíhačka
Datum               : 08.07.2019
Místo konání        : Plzeň autokemp Bolevák
Pořadatel           : VPM - KOS Slavia Plzeň
Ředitel závodu      : Anděl Robert
Hlavní rozhodčí     : Hašek Ondřej
Ředitel závodu      : Anděl Robert
Stavitel tratí      : Šňupárek Václav

M14 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. PISZCZOROWICZ Hugo       680001    068 - TOUTES ORIENTATIO 174:29          
  2. Villar-Thiery Aubin      260003    026 - Noyon CO          186:41   + 12:12
  3. LECLERC Nicolas          710003    071 - GREF GRAND EST    194:39   + 20:10
  4. LAURET JOCELIN           410001    041 - AS SAMOIS         198:59   + 24:30
  5. Folprecht Matyáš         TBM0606   KOS TJ Tesla Brno       208:04   + 33:35
  6. Budrys Dziugas           760002    076 - Sakas OSK         208:21   + 33:52
  7. Patka Kryštof            BOR0702   OK Jiskra Nový Bor      219:52   + 45:23
  8. Sinkunas Gvidas          390002    039 - Dainava OK        241:51   + 67:22
  9. Schwab Filip             TBM0710   KOS TJ Tesla Brno       249:59   + 75:30
 10. Martín Antonio           660009    066 - Sherpa Raid Kids  326:43   + 152:14
 11. Vít Tomáš                BSO0800   KOB Baník Sokolov       335:33   + 161:04
 12. Espigares Eloy           660007    066 - Sherpa Raid Kids  353:17   + 178:48
     Sliuzelis Mykolas        390003    039 - Dainava OK          DISK          
     Bogar Vojtěch            BOR0604   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Štěpánek Jan             TBM0607   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Toloch Eduard            GIG0600   GIGANT Orienteering       DISK          
     Zrník Tomáš              GIG0601   GIGANT Orienteering       DISK          
     Vanka Matouš             OKP0701   SK OK 24 Praha            DISK          
     Žák Jakub                ABR0606   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Meier David              VLI0606   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Městka Václav            VSP0600   USK Praha                 DISK          
     Maly Rostislav                     VEY - YETTI Vejprty       DISK          
     Weber Maxmilian          1000003   100 - NNN                 DISK          
     Lucassen Thomas          840001    084 - ESV Dresden         DISK          
     Lusky Gregor             0840008   084 - ESV Dresden         DISK          
     Hähnel Per               48D0501   OL-Team Wehrsdorf         DISK          
     Svoboda Antonín          VPM0601   KOS Slavia Plzeň          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M17 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín      208:39          
  2. Rakovitsa Dmitrii        940001    094 - Moscompass        213:15   + 4:36 
  3. Blot Timothy             27F0400   L.O. Sanchey            224:32   + 15:53
  4. Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň        228:03   + 19:24
  5. Zigelejus Vejus          30010     003 - LTU MTBO Team     231:33   + 22:54
  6. Hnilica Hannes           25A0400   MTBO Youth Team Austria 235:24   + 26:45
  7. LAUVERGNE Noa            710006    071 - GREF GRAND EST    246:59   + 38:20
  8. Lukosius Nojus           30009     003 - LTU MTBO Team     255:40   + 47:01
  9. Conway Adam              850001    085 - Guildford Oriente 258:20   + 49:41
 10. BLARASIN Thomas          380014    038 - FRENCH TEAM       271:40   + 63:01
 11. Vayssat Mathieu          240003    024 - Noyon CO          274:34   + 65:55
 12. Suchánek Jakub           XBM0201   PELLS ABND RACING TEAM  280:30   + 71:51
 13. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí 286:49   + 78:10
 14. GONCAILLE Léo            240005    024 - Noyon CO          302:24   + 93:45
 15. Hansen Patrick Reibert   550002    055 - Allerod OK        315:09   + 106:30
 16. Smolen Karel             GIG0300   GIGANT Orienteering     333:51   + 125:12
     Espigares Noel           660006    066 - Sherpa Raid Kids    DISK          
     Wieser Niklas            210002    021 - HSV PINKAFELD       DISK          
     Botond Molnár            14H0300   MTBO Hungary              DISK          
     Svoboda Vojtěch          VPM0207   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Kinde Merse Márk         14H0400   MTBO Hungary              DISK          
     Denoual Maxence          240002    024 - Noyon CO            DISK          
     Hoffmann Noah            370001    037 - Mariagerfjord OK    DISK          
     Wieser Lukas             25A0401   MTBO Youth Team Austria   DISK          
     Pais Mihkel              790003    079 - Metsaratturid MTB   DISK          
     Bohuslav Josef           LPM0401   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Lucassen Frank           840002    084 - ESV Dresden         DISK          
     Tokár Radim              VPM0300   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Klopfer Alexander        54D0300   SV Sachsen 90 Werdau      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M20 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň        237:20          
  2. Wohanka Richard          SLA0100   SKOB Slaný              239:08   + 1:48 
  3. Hasman Ondřej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň        248:42   + 11:22
  4. Steinthal Thomas         110001    011 - FIF Hillerod Orie 248:53   + 11:33
  5. DEMARET JOLY Albin       380005    038 - FRENCH TEAM       259:32   + 22:12
  6. Norgaard Mikkel          650004    065 - OK OST Birkerod   261:35   + 24:15
  7. WYMER Kylian             700002    070 - BALISE 25         268:10   + 30:50
  8. DELAIRE Nicolas          380003    038 - FRENCH TEAM       268:50   + 31:30
  9. DERIAZ Roméo             380004    038 - FRENCH TEAM       273:57   + 36:37
 10. schortanner clement      310001    031 - RAMBO             292:15   + 54:55
 11. Jurgaitis Martynas       30007     003 - LTU MTBO Team     296:01   + 58:41
 12. Macijauskas Azuolas      30008     003 - LTU MTBO Team     308:12   + 70:52
     Kroc Kryštof             GIG0100   GIGANT Orienteering       DISK          
     BEDRY Jason              380006    038 - FRENCH TEAM         DISK          
     Koffler Georg            25A0101   MTBO Youth Team Austria   DISK          
     Rieder Noah              140005    014 - Swiss Team          DISK          
     PISZCZOROWICZ Théo       380007    038 - FRENCH TEAM         DISK          
     Hruška Tomáš             ABR0001   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Kratky Jakob             25A0100   MTBO Youth Team Austria   DISK          
     Břeň Daniel              SKL0100   SMS Team Kladno           DISK          
     Kuznetsov Vladimir       0980004   098 - Orienta ski-o       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21E 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bogar Kryštof            BOR9402   OK Jiskra Nový Bor      267:49          
  2. Ludvík Vojtěch           STB9301   TJ Stadion Nový Bor     271:07   + 3:18 
  3. Hradil Jiří              TZL8604   SKOB Zlín               271:11   + 3:22 
  4. Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka            272:55   + 5:06 
  5. Dallavalle Luca          520001    052 - Italian MTBO Nati 273:07   + 5:18 
  6. Stránský Vojtěch         SJC9000   Sportcentrum Jičín      273:25   + 5:36 
  7. FUCHS Baptiste           320001    032 - COCS 73           276:26   + 8:37 
  8. Pinsard Florian          290003    029 - AS SAMOIS         278:26   + 10:37
  9. Laciga Radek             VSP8200   USK Praha               278:49   + 11:00
 10. Waldmann Andreas         39A9400   Austria MTBO Team       283:28   + 15:39
 11. POURRE Jérémi            670001    067 - BALISE 25         285:25   + 17:36
 12. Schaffner Beat           140002    014 - Swiss Team        288:37   + 20:48
 13. Bettega Fabiano          520005    052 - Italian MTBO Nati 294:02   + 26:13
 14. Bogar František          BOR8904   OK Jiskra Nový Bor      295:01   + 27:12
 15. Rygl Miroslav            TBM7205   KOS TJ Tesla Brno       295:52   + 28:03
 16. Garde Yoann              800002    080 - Orient Express 42 296:34   + 28:45
 17. Courtois Yoann           27F9400   L.O. Sanchey            299:53   + 32:04
 18. Tomaszewski Eduard       910001    091 - west mtbo team    300:26   + 32:37
 19. Štěpánek Martin          TBM7327   KOS TJ Tesla Brno       301:09   + 33:20
 20. Štěňha Martin            SPC7608   SPORTICUS team          301:25   + 33:36
 21. SCHMIDT-MORGENROTH Jacque250001    025 - COCOLMAR          304:41   + 36:52
 22. Friis Oliver             20002     002 - Horsens OK        306:38   + 38:49
 23. Ludvík Matyáš            STB9801   TJ Stadion Nový Bor     308:37   + 40:48
 24. Kalvaitis Nojus          490003    049 - IOSK BUDAKALNIS   309:53   + 42:04
 25. Roose Riivo              300001    030 - Estonia           311:35   + 43:46
 26. Marin Juanfra            660001    066 - Sherpa Raid Kids  313:33   + 45:44
 27. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team          313:35   + 45:46
 28. Rygl Jaroslav            TBM7044   KOS TJ Tesla Brno       317:08   + 49:19
 29. Albert Denny             54D8500   SV Sachsen 90 Werdau    317:12   + 49:23
 30. Exler Florian            39A9201   Austria MTBO Team       319:35   + 51:46
 31. Guelennoc Thibaud        290001    029 - AS SAMOIS         324:36   + 56:47
 32. Khasanshyn Renat         60001     006 - Myxomor           324:52   + 57:03
 33. Sedláček Petr            TSU8109   LKT 80 Šumperk          325:08   + 57:19
 34. Graubner Jan             TZL8236   SKOB Zlín               325:22   + 57:33
 35. Huster Mark              54D7700   SV Sachsen 90 Werdau    336:38   + 68:49
 36. Domín Nikolas            EKP8806   VŠTJ Ekonom Praha       340:37   + 72:48
 37. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška            346:10   + 78:21
 38. Marot Blaž               45S9500   OK Slovenj Gradec       350:27   + 82:38
 39. ZOLTAN TOTH              920001    092 - Hungary MTBO      352:25   + 84:36
 40. Young Joel               270001    027 - Multi-Terrain Bik 360:03   + 92:14
 41. Štochel Miroslav         MFP9300   Matfyz Praha            373:01   + 105:12
 42. Hegner Lukáš             LPM8104   OK Lokomotiva Plzeň     424:03   + 156:14
     Kanta Martin             XPU9705   PARDUBICE BIKERS          DISK          
     Gerasko Timofei          1050001   105 - orient.nsk.ru       DISK          
     Muller Matej             VBA9601   ŠK VAZKA Bratislava       DISK          
     Kavaliauskas Regimantas  30002     003 - LTU MTBO Team       DISK          
     Stránský Jiří            STB8100   TJ Stadion Nový Bor       DISK          
     Boček Milan              TBM9228   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Pospíšek Marek           TBM8907   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Deriaz Samson            200001    020 - ADOC                DISK          
     TRUFFIER Thomas          330002    033 - BOL D AIR           DISK          
     Souvray Clément          200002    020 - ADOC                DISK          
     Stryzhak Artem           40001     004 - UKR mtb-o team      DISK          
     Marques Daniel           10001     001 - COC                 DISK          
     Brändli Simon            140004    014 - Swiss Team          DISK          
     Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Jirka Michal             SBK8403   KOB START Blansko         DISK          
     Anders Sebastian         67D8400   ESV Lok Bitterfeld        DISK          
     Turra Piero              520002    052 - Italian MTBO Nati   DISK          
     Pinsard Nicolas          620001    062 - BOL D AIR           DISK          
     Rossetto Riccardo        520006    052 - Italian MTBO Nati   DISK          
     Chousa Esteban Enrique   STB9802   TJ Stadion Nový Bor       DISK          
     Debray Paul              500001    050 - BALISE 25           DISK          
     Ševčík Martin            TBM7632   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Chmelař Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Smrt Martin              EKP8431   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Uhmann Petr              TBM8307   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Heß Hendrik              1090001   109 - USV TU Dresden      DISK          
     Sajal Martin             SPC7803   SPORTICUS team            DISK          
     Lauerman Jan             SJI7419   OK Jihlava                DISK          
     Becherer Robert          67D8900   ESV Lok Bitterfeld        DISK          
     Tišnovský Martin         TBM9120   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Štáfek Pavel             SKL7401   SMS Team Kladno           DISK          
     Jalový Milan             RBK8347   SK Radioklub Blansko      DISK          
     Gritsan Ruslan           980002    098 - Orienta ski-o       DISK          
     Medvedev Grigory         980001    098 - Orienta ski-o       DISK          
     Kamenický Matěj          OSN9001   SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21A 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vala Radek               ABR8401   A-team NOVO Bruntál     268:08          
  2. Rózsa László             14H8300   MTBO Hungary            269:26   + 1:18 
  3. MacLassen Johan          280001    028 - Rold Skov OK      275:16   + 7:08 
  4. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava              281:18   + 13:10
  5. LONCHAMPT LOIC           100001    010 - BALISE 25         283:21   + 15:13
  6. Pruner Petr              SPC8207   SPORTICUS team          287:15   + 19:07
  7. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí 291:10   + 23:02
  8. Ritter Aleš              ONO7401   SKOB Ostrov             300:33   + 32:25
  9. Jedlička Marek           XHK7502   MTBO Racing team Hradec 301:48   + 33:40
 10. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí 305:32   + 37:24
 11. Bitter Aleš              KNC8803   Sokol Kostelec n. Č. l. 318:42   + 50:34
 12. Havlíček Tomáš           KNC8700   Sokol Kostelec n. Č. l. 329:04   + 60:56
 13. Štregl Tomáš             VRL7406   OOS TJ Spartak Vrchlabí 329:18   + 61:10
 14. Kolaja Jan               VLI8100   Slavia Liberec orientee 333:14   + 65:06
 15. Šimon Václav             LBE9100   TJ Lokomotiva Beroun    342:35   + 74:27
 16. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha        350:54   + 82:46
 17. Popule Tomáš             LPM8803   OK Lokomotiva Plzeň     355:48   + 87:40
 18. Bazhanski Vitaly         730001    073 - Kamvol Minsk      382:25   + 114:17
 19. Pucher Filip             ZUP7404   MTBO ČZU Praha          461:48   + 193:40
 20. Pogorelčnik Primož       45S8000   OK Slovenj Gradec       498:39   + 230:31
     Husák Václav             XHK7702   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Müller Pavel             JEP7900   Jehlanka Team             DISK          
     Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Bergl Tomáš              ZUP7800   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Urban Jan                SBK7537   KOB START Blansko         DISK          
     Levin Olexandr           60004     006 - Myxomor             DISK          
     Pucherna Petr            ZUP8002   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Vaněček Jan              ZUP8003   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Hora Vojtěch             VSP8301   USK Praha                 DISK          
     Moravec Štěpán           SJI8101   OK Jihlava                DISK          
     Buriánek Vojta           SMR7801   SNS Smržovka              DISK          
     Paulíček Jiří            SJI7727   OK Jihlava                DISK          
     Drobnik Lukas            SJC8500   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Buchtík Ondřej           VLI8101   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Šebesta Petr             TAP7604   KOB Tretra Praha          DISK          
     Švarcbach Michal         KNC7001   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Vedral Martin            SPC8306   SPORTICUS team            DISK          
     Pucherna Jan             TAP7701   KOB Tretra Praha          DISK          
     Jiran Jan                XHK7701   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Kazda Jiří               SJC8006   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Tomeček Karel            TSU8300   LKT 80 Šumperk            DISK          
     Bartoš Marián            VSP8201   USK Praha                 DISK          
     Jiráček Josef            SBK8501   KOB START Blansko         DISK          
     Jedlička Michal          XHK7309   MTBO Racing team Hradec   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M21B 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skoupý Jan               GIG7001   GIGANT Orienteering     232:17          
  2. Horák Pavel              VSP7200   USK Praha               238:51   + 6:34 
  3. Jedlička Lukáš           XHK8100   MTBO Racing team Hradec 244:37   + 12:20
  4. Leštínský Tomáš          VRL7801   OOS TJ Spartak Vrchlabí 262:13   + 29:56
  5. Hodoň Miroslav           GIG8100   GIGANT Orienteering     269:15   + 36:58
  6. Linhart Tomáš            TSU8540   LKT 80 Šumperk          280:45   + 48:28
  7. Zdanavicius Tomas        70001     007 - Dainava OK        290:44   + 58:27
  8. Reif Jan                 TSU8604   LKT 80 Šumperk          310:29   + 78:12
  9. Vajda Peter              14H8000   MTBO Hungary            311:30   + 79:13
 10. Jüling Krisztián         14H7400   MTBO Hungary            313:47   + 81:30
 11. Bláha Adam               SPC9212   SPORTICUS team          331:10   + 98:53
 12. Leitner Matej            84S9100   Akademik TU Košice      342:17   + 110:00
     Szabo Gabor              900001    090 - -                   DISK          
     Šafář Jan                XHK7700   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Patka Miroslav           BOR7715   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Horák Jan                LDC9800   KOB Děčín                 DISK          
     Šafek Jiří               SBK7621   KOB START Blansko         DISK          
     Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Otoupalík Jan            TBM7123   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     David Josef              DMS8101   Dynamo Malá Skála         DISK          
     Vozka Radim              BLI7402   MTBO Bludný kořen         DISK          
     Urbaník Robert           VLI7002   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Suchý Jiří               SJI9201   OK Jihlava                DISK          
     Gebas Miroslav           XBM8102   PELLS ABND RACING TEAM    DISK          
     Sochor Jan               SBK6922   KOB START Blansko         DISK          
     Kurka Vojtěch            SMR8400   SNS Smržovka              DISK          
     Urválek Jan              TCB8101   SK Technik České Budějo   DISK          
     Ohera Karel              BLI7803   MTBO Bludný kořen         DISK          
     Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Kadlec Jan               SJI8306   OK Jihlava                DISK          
     Ištok Martin             BLI8001   MTBO Bludný kořen         DISK          
     Zavrtálek Petr           SMR8401   SNS Smržovka              DISK          
     Hidas Zoltán             14H7900   MTBO Hungary              DISK          
     Kindermann Mike          48D7202   OL-Team Wehrsdorf         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40A 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jašek Petr               ABR7601   A-team NOVO Bruntál     284:58          
  2. Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín      291:50   + 6:52 
  3. Schwab David             TBM7401   KOS TJ Tesla Brno       292:02   + 7:04 
  4. Hansen Peter Reibert     550001    055 - Allerod OK        292:42   + 7:44 
  5. Thackray Ricky           80001     008 - Bibbulmun Oriente 297:44   + 12:46
  6. Thiery Sébastien         260001    026 - Noyon CO          303:31   + 18:33
  7. Hons Miši                SMR7700   SNS Smržovka            309:55   + 24:57
  8. Jurgaitis Vaidas         760001    076 - Sakas OSK         312:14   + 27:16
  9. Zrník Tomáš              GIG7118   GIGANT Orienteering     319:08   + 34:10
 10. Dudić Marko              45S7100   OK Slovenj Gradec       321:17   + 36:19
 11. Linhart Aleš             GIG7200   GIGANT Orienteering     328:14   + 43:16
 12. Horák Martin             LDC7100   KOB Děčín               329:26   + 44:28
 13. Naryshkin Mihail         720001    072 - Kamvol Minsk      334:18   + 49:20
 14. Marosffy Dániel          640001    064 - Acres Wild        337:41   + 52:43
 15. Minchukov Alexander      730002    073 - Kamvol Minsk      339:22   + 54:24
 16. Norgaard Morten          650003    065 - OK OST Birkerod   339:49   + 54:51
 17. Andrejc Gregor           45S7000   OK Slovenj Gradec       349:13   + 64:15
 18. Rubaževičius Jurgis      190001    019 - OK Fortuna        349:19   + 64:21
 19. Kunz Martin              GIG7100   GIGANT Orienteering     356:53   + 71:55
 20. Raj Gregor               45S7400   OK Slovenj Gradec       369:48   + 84:50
 21. Ranonis Gediminas        150002    015 - OK Fortuna        376:27   + 91:29
 22. Klučár Daniel            RCP7141   RC&P TEAM Bratislava    380:59   + 96:01
 23. Uwe Röhner               1QD7200   SV IHW Alex 78 Berlin   388:32   + 103:34
 24. Lasmanis Martins         470001    047 - Auseklis IK       404:51   + 119:53
 25. Blot Johan               27F7900   L.O. Sanchey            412:36   + 127:38
 26. Gladkovskyi Oleg         60003     006 - Myxomor           439:25   + 154:27
 27. Leclerc Laurent          27F7901   L.O. Sanchey            448:58   + 164:00
 28. Sedashov Stanislav       180001    018 - MTBO Odessa       510:29   + 225:31
     Žvirblis Arvydas         90001     009 - OK Fortuna          DISK          
     Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Simmonds Peter           11G0000   GB MTBO squad             DISK          
     Cuny Thibaut             27F7902   L.O. Sanchey              DISK          
     Pucherna Eduard          SJC7400   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Rovensky Milan           TBM7711   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     PEREZ JARAMILLO DAVID    990001    099 - Los Angeles         DISK          
     Zilinskas Tautvydas      490001    049 - IOSK BUDAKALNIS     DISK          
     Kroc Dalibor             GIG7400   GIGANT Orienteering       DISK          
     Toloch Alexandr          GIG7000   GIGANT Orienteering       DISK          
     Bernard-Moes Olivier     27F7000   L.O. Sanchey              DISK          
     Brinch Preben            570001    057 - FIF Hillerod Orie   DISK          
     Ambrož Pavel             TBM7339   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Žák Pavel                ABR7600   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Hruška Miloš             ABR7501   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Pařízek Petr             SMR7001   SNS Smržovka              DISK          
     Klech Richard            VRB7201   Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
     Uhlemann Ulf             74D7901   ESV Dresden MTBO          DISK          
     Wenzel Falk              1080001   108 - USV TU Dresden      DISK          
     Folprecht Eduard         ZUP7300   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha           DISK          
     GIGNAC Philippe          330005    033 - BOL D AIR           DISK          
     Jirásek Milan            VSP7403   USK Praha                 DISK          
     Nedopílek David          ABR7602   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Šňupárek Martin          XBM7107   PELLS ABND RACING TEAM    DISK          
     Putík Jiří               VLI7505   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Hauschild Steffen        0840007   084 - ESV Dresden         DISK          
     Vraný Jiří               VLI7504   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Pilz Mark                54D7600   SV Sachsen 90 Werdau      DISK          
     Hartung Thomas           54D7200   SV Sachsen 90 Werdau      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40B 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Luděk              GIG7101   GIGANT Orienteering     249:52          
  2. Bohuslav Václav          LPM7206   OK Lokomotiva Plzeň     253:31   + 3:39 
  3. Wieser Thomas            210001    021 - HSV PINKAFELD     269:27   + 19:35
  4. Vít Daniel               BSO7300   KOB Baník Sokolov       273:36   + 23:44
  5. Horký Milan              1020001   102 - VIP               283:51   + 33:59
  6. Kašpar Jaroslav          TSU7000   LKT 80 Šumperk          283:56   + 34:04
  7. Csordás Kornél           14H7700   MTBO Hungary            293:33   + 43:41
  8. Folprecht Jaroslav       TBM7305   KOS TJ Tesla Brno       298:41   + 48:49
  9. Suchánek Ladislav        XBM7008   PELLS ABND RACING TEAM  306:12   + 56:20
 10. Pais Mart                790001    079 - Metsaratturid MTB 318:28   + 68:36
 11. Molnár Attila            12H7001   Tipo Orienteering Club  359:10   + 109:18
     Smaržík Jan              LPM6910   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                 DISK          
     Chamraďa Dušan           GIG7601   GIGANT Orienteering       DISK          
     Lisý Ondřej              VLI7100   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Provazník Dušan          TBM7301   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Pročke Michal            820001    082 - KMG Uhříněves       DISK          
     Fejk Zbyněk              560001    056 - Rotující Kedluben   DISK          
     Malý Martin              TBM7610   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Hidas Zoltan             14H7900   MTBO Hungary              DISK          
     Reichel Thomas           840005    084 - ESV Dresden         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M50 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hoffmann Bjarne          370002    037 - Mariagerfjord OK  215:33          
  2. LALEVEE Jean-Charles     710001    071 - GREF GRAND EST    225:13   + 9:40 
  3. Conn Andy                11G6600   GB MTBO squad           228:32   + 12:59
  4. Svoboda Petr             SLA6803   SKOB Slaný              236:12   + 20:39
  5. Vanka Petr               OKP6801   SK OK 24 Praha          239:41   + 24:08
  6. Pinsard Fréderic         290002    029 - AS SAMOIS         241:55   + 26:22
  7. Král Jan                 TBM6901   KOS TJ Tesla Brno       245:06   + 29:33
  8. Mach Radovan             OKP6605   SK OK 24 Praha          245:41   + 30:08
  9. DENAIX Michel            380002    038 - FRENCH TEAM       251:21   + 35:48
 10. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha          254:33   + 39:00
 11. Gryc Tomáš               TBM6903   KOS TJ Tesla Brno       255:56   + 40:23
 12. Kolář Rudolf             ABR6301   A-team NOVO Bruntál     260:58   + 45:25
 13. Hnilica Thomas           27A6800   Wiener Schulcup WSC     261:34   + 46:01
 14. Novotný Petr             TZL6601   SKOB Zlín               263:29   + 47:56
 15. Pistora Nils             50001     005 - Lunds OK          263:50   + 48:17
 16. Mahler Georges           230001    023 - SCAPA Nancy       264:34   + 49:01
 17. POURRE Alain             670002    067 - BALISE 25         265:29   + 49:56
 18. Kramer Klaus             830001    083 - GO Harzberg / Bad 265:33   + 50:00
 19. Vít Vlastimil            BSO6800   KOB Baník Sokolov       272:15   + 56:42
 20. Bogar Leoš               BOR6603   OK Jiskra Nový Bor      277:48   + 62:15
 21. Denoual Jean-Luc         240001    024 - Noyon CO          280:22   + 64:49
 22. Mlynárik Peter           VBA6501   ŠK VAZKA Bratislava     282:24   + 66:51
 23. Pospíšek Zbyněk          TBM6007   KOS TJ Tesla Brno       294:43   + 79:10
 24. Řeháček Petr             ABR6302   A-team NOVO Bruntál     297:35   + 82:02
 25. Pavlík Radek             ABR6849   A-team NOVO Bruntál     312:38   + 97:05
 26. Argaláš Jaroslav         TBM6213   KOS TJ Tesla Brno       312:44   + 97:11
 27. Molnár Tibor             14H6300   MTBO Hungary            313:04   + 97:31
 28. Mets Miklós              14H6100   MTBO Hungary            313:19   + 97:46
 29. Pažický Ľudovít          RCP6941   RC&P TEAM Bratislava    319:42   + 104:09
 30. Autrata Vlastimil        RCP6041   RC&P TEAM Bratislava    327:30   + 111:57
 31. Dankó István             12H6900   Tipo Orienteering Club  336:14   + 120:41
 32. Vayssat Gilles           240004    024 - Noyon CO          337:34   + 122:01
 33. Melcher Michael          25A6200   MTBO Youth Team Austria 340:42   + 125:09
 34. Vrábel Jaromír           ABR6102   A-team NOVO Bruntál     351:34   + 136:01
 35. guillot bruno            450001    045 - VHSO              353:23   + 137:50
 36. José Silva               10003     001 - COC               358:35   + 143:02
 37. Espigares Manuel         660008    066 - Sherpa Raid Kids  400:20   + 184:47
     Inácio Serralheiro                 001 - COC                 DISK          
     Moriana Lucas            930001    093 - Veleta              DISK          
     Antoš Svatopluk          SJC6602   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Hejna Jiří               SPC6201   SPORTICUS team            DISK          
     Král Jiří                TSU5941   LKT 80 Šumperk            DISK          
     Kuchař Pavel             SJC6000   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Evans Timothy            11G6300   GB MTBO squad             DISK          
     Veselý Jan               ZUP6500   MTBO ČZU Praha            DISK          
     LORANG François          710007    071 - GREF GRAND EST      DISK          
     Němec Lubomír            ABR6201   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Kareis Martin            VLI6501   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Šimek Miroslav           LME6300   SK Los Mělník             DISK          
     Holinka Martin           ZPV6712   KOB ZPV Prostějov         DISK          
     Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo   DISK          
     Killberg Stefan          460001    046 - Kvarnsveden GoIF    DISK          
     Aasa Magnus              1040001   104 - OK Kullingshof      DISK          
     Sturm Michael            67D6800   ESV Lok Bitterfeld        DISK          
     Křeček Mirek             ZPV6213   KOB ZPV Prostějov         DISK          
     Dolezal Josef            VAM6101   OB Vamberk                DISK          
     Porstmann Roberto        74D6101   ESV Dresden MTBO          DISK          
     Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No   DISK          
     Vaupel Andreas           690001    069 - Eisleber RC         DISK          
     Pšenička Jiří            TCB6301   SK Technik České Budějo   DISK          
     Vogel Swen               54D6200   SV Sachsen 90 Werdau      DISK          
     Stoeckel Arnd            97D6201   USV Jena                  DISK          
     Černý Libor              MLA6901   MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jankó Tamás              22H5800   Hegyisport Szentendre E 191:08          
  2. Cherry Bob               11G5701   GB MTBO squad           197:56   + 6:48 
  3. Garden Rob               14N4900   North West Orienteering 200:53   + 9:45 
  4. Laciga Zdeněk            VSP5200   USK Praha               201:02   + 9:54 
  5. Mueller Peter            1030001   103 - Peter Müller Spor 205:44   + 14:36
  6. Dravetz Walter           TZL5418   SKOB Zlín               209:56   + 18:48
  7. Döhler Bernd             600001    060 - TUS Karlsruhe-Rue 223:38   + 32:30
  8. Nielsen Jorgen           340006    034 - OK OST Birkerod   226:04   + 34:56
  9. Dawson Keith             11G5800   GB MTBO squad           226:07   + 34:59
 10. GARCIN Franck            330004    033 - BOL D AIR         228:58   + 37:50
 11. Rawden John              11G5700   GB MTBO squad           229:03   + 37:55
 12. Nejedlý Petr             TZL5101   SKOB Zlín               238:37   + 47:29
 13. Fremder Dietmar          48D5600   OL-Team Wehrsdorf       240:11   + 49:03
 14. HERMET Andre             380001    038 - FRENCH TEAM       248:52   + 57:44
 15. pickering kevin          170001    017 - Wimborne orientee 249:16   + 58:08
 16. Robinson Richard         430001    043 - Sunshine Orientee 251:42   + 60:34
 17. Havlíček Ivo             KNC5800   Sokol Kostelec n. Č. l. 266:30   + 75:22
 18. Briconoks Paulis         1060001   106 - Kapa              284:07   + 92:59
 19. Kiss Zoltán              14H6500   MTBO Hungary            311:56   + 120:48
 20. Kuchař Vladimír          BOR4902   OK Jiskra Nový Bor      371:50   + 180:42
 21. Novák Miroslav           SBK5400   KOB START Blansko       373:23   + 182:15
     Flašar Jan               KCK5701   KOB Český Krumlov         DISK          
     Sannikau Siarhei         860001    086 - BSPU, Minsk         DISK          
     Jánoška Jozef            RBA5902   TJ Rapid Bratislava       DISK          
     Adrián Petr              EKP5600   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Sutherland Jim           480001    048 - Orienteering Hutt   DISK          
     Sonnenberg Sergej        1ZD0000   Osnabrücker TB            DISK          
     Wollgarten Hermann       24A5000   Bayside Kangaroos         DISK          
     Norman Stuart            740001    074 - BAOC                DISK          
     Vodovnik Mirko           45S5600   OK Slovenj Gradec         DISK          
     Legrand Bruno            750001    075 - Echo73 France       DISK          
     Kadlec Luděk             VEY5600   YETTI Vejprty             DISK          
     Männel Harald            48D5500   OL-Team Wehrsdorf         DISK          
     Šťastný Pavel            107002    107 - Neregistrovaní      DISK          
     Gartlgruber Wolfgang     810001    081 - HSV PINKAFELD       DISK          
     BREITWIESER STEFFEN      95D5900   SV Wissenschaft Quedlin   DISK          
     Bochenek Milan           EKP5601   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M70 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Duedahl Niels            340005    034 - OK OST Birkerod   199:35          
  2. Eberle Wolf              350001    035 - HSV Aigen, Austri 249:49   + 50:14
  3. Kviecinskas Kestutis     390001    039 - Dainava OK        263:51   + 64:16
  4. Bjornoen Soren           340002    034 - OK OST Birkerod   612:24   + 412:49
     Hidas Sándor             14H4800   MTBO Hungary              DISK          
     Steen Jes                540001    054 - OK OST Birkerod     DISK          
     Hausner Jan              340004    034 - OK OST Birkerod     DISK          
     Karl Fink                22A4900   OLC Graz                  DISK          
     Lukavec Míla             SMR4900   SNS Smržovka              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

MW10 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jedlička Tomáš           XHK1001   MTBO Racing team Hradec  67:04          
  2. Horák Kryštof            VSP1400   USK Praha                74:16   + 7:12 
  3. Gladkovskyi Mykola       60005     006 - Myxomor            79:40   + 12:36
  4. Khasanshyn Ruslan        60006     006 - Myxomor            86:14   + 19:10
  5. Jašek Vít                ABR1111   A-team NOVO Bruntál      89:15   + 22:11
  6. Andělová Viktorie        VPM1155   KOS Slavia Plzeň         95:44   + 28:40
  7. Andrejc Aljoša           45S1100   OK Slovenj Gradec        98:39   + 31:35
  8. Honsová Magda            SMR1150   SNS Smržovka            111:57   + 44:53
  9. Garde Alena              800003    080 - Orient Express 42 133:09   + 66:05
 10. Mullerová Lída                     VSP - USK Praha         376:25   + 309:21
 11. Pais Marta               790004    079 - Metsaratturid MTB 396:02   + 328:58
 12. Pais Martina             790005    079 - Metsaratturid MTB 398:37   + 331:33
     Musil Jakub                        SJC - Sportcentrum Jičí   DISK          
     Marqueues David                    001 - COC                 DISK          
     Müllerová Karla          VSP1351   USK Praha                 DISK          
     Musilova Alzbeta                   SJC - Sportcentrum Jičí   DISK          
     Bergl Jonáš              ZUP1100   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Schwabová Barbora        TBM1188   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Lacigová Antonie         SZP1150   TJ Slovan Praha Zdravot   DISK          
     Chamraďa Elvira          GIG1050   GIGANT Orienteering       DISK          
     Jedličková Lucie         XHK1050   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Mrázek Emil              SJC1300   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Mrázková Berta           SJC1151   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Cuny Antoine             27F1000   L.O. Sanchey              DISK          
     Jedličková Michaela      XHK1350   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Buriánek Max             SMR1102   SNS Smržovka              DISK          
     Jašková Adriana          ABR0950   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Malá Lucie               TBM1165   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Tomes Maximilian                   SJC - Sportcentrum Jičí   DISK          
     Lauermanova Eva                    SJI - OK Jihlava          DISK          
     Lauerman Jan                       SJI - OK Jihlava          DISK          
     Pastuszek Lukáš          VSP1000   USK Praha                 DISK          
     Jedličková Veronika      XHK0850   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Ryglová Beáta            TBM1158   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Hrušková Tereza          ABR       A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Vozková Veronika         BLI1052   MTBO Bludný kořen         DISK          
     Ritter Jakub             ONO1000   SKOB Ostrov               DISK          
     Kazda František          SJC1201   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Garde Samuel                       080 - Orient Express 42   DISK          
     Mikeš Šimon              VPM0808   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Higas Zoltan                       14H - MTBO Hungary        DISK          
     Hidas Maté                         14H - MTBO Hungary        DISK          
     Kalina Oskar                       SPC - SPORTICUS team      DISK          
     Rovensky Lauren                    21A - OLT Transdanubien   DISK          
     Vozka Ondřej             BLI1001   MTBO Bludný kořen         DISK          
     Kazda Albert             SJC1406   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

MW11 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín      115:25          
  2. Patka Marek              BOR0902   OK Jiskra Nový Bor      115:33   + 0:08 
  3. Štěpánek Ondřej          TBM0809   KOS TJ Tesla Brno       124:08   + 8:43 
  4. Anděl Robin              VPM0901   KOS Slavia Plzeň        124:09   + 8:44 
  5. Toloch Otakar            GIG0900   GIGANT Orienteering     140:01   + 24:36
  6. Folprecht Mia            TBM0858   KOS TJ Tesla Brno       175:23   + 59:58
  7. Anders Charlotte         67D0950   ESV Lok Bitterfeld      175:26   + 60:01
  8. Raj Ema Pika             45S0850   OK Slovenj Gradec       200:58   + 85:33
  9. Kalinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team          201:13   + 85:48
 10. Honsová Andrea           SMR0850   SNS Smržovka            226:13   + 110:48
 11. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí 243:57   + 128:32
 12. Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team          262:25   + 147:00
     Beránková Hedvika        VPM0850   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Votýpka Štěpán           BOR0900   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Raj Lili Ivana           45S1050   OK Slovenj Gradec         DISK          
     Andrejc Miša             45S1051   OK Slovenj Gradec         DISK          
     Bohuslav Fanda           LPM0900   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Marques David            10005     001 - COC                 DISK          
     Malý Matyáš              TBM0910   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Ryglová Adéla            TBM0857   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Šimková Anežka           LME0950   SK Los Mělník             DISK          
     Walther Louis            0610002   061 - OLT Transdanubien   DISK          
     Reichel Marcus           840006    084 - ESV Dresden         DISK          
     Weber Sebastian          1000004   100 - NNN                 DISK          
     Klopfer Max                        54D - SV Sachsen 90 Wer   DISK          
     Cuny Antoine             27F1000   L.O. Sanchey              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Open 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kiss Gabor                         107 - Neregistrovaní    390:42          
     Zajícová Petra           LOV7351   lepus.cz                  DISK          
     Jelínková Irena          TBM7664   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Ančic Ľuboš              VBA8101   ŠK VAZKA Bratislava       DISK          
     Lukavec Petr             SMR7800   SNS Smržovka              DISK          
     Martín Manuel            660004    066 - Sherpa Raid Kids    DISK          
     Tapia Eloísa             660005    066 - Sherpa Raid Kids    DISK          
     Svízela Vojtěch          LCE9101   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Pospíšková Magdalena               TBM - KOS TJ Tesla Brno   DISK          
     Hrubá Veronika           107001    107 - Neregistrovaní      DISK          
     Váchová Ilona            880001    088 - SKI KLUB Karlovy    DISK          
     Bochenková Jana          DOR6150   OK Dobříš                 DISK          
     Bochenek Milan           EKP5699   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Puncocharova Simona                078 - -                   DISK          
     Szlavy Anna                        078 - -                   DISK          
     Brátová Lucie                      078 - -                   DISK          
     Smolikova Lucie          SKV9551   TJ Slovan Karlovy Vary    DISK          
     Matejka Tomas                      078 - -                   DISK          
     Lisý Ondřej              VLI7100   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Weberová Ivana           1000002   100 - NNN                 DISK          
     Weber Roman              1000001   100 - NNN                 DISK          
     Rovensky Dagmar                    ABR - A-team NOVO Brunt   DISK          
     Vecerová Marcela         ABR8801   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Bartovsky Pavel          VPM6101   KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Szlávy Anna                        107 - Neregistrovaní      DISK          
     Bílek Ondrej                       107 - Neregistrovaní      DISK          
     Oherova Michaela                   078 - -                   DISK          
     Vecerova Marcela                   ABR - A-team NOVO Brunt   DISK          
     Večeřová Marcela                   078 - -                   DISK          
     Staněk Rostislav                   VPM - KOS Slavia Plzeň    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W14 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. WYMER Alyssia            700001    070 - BALISE 25         176:21          
  2. Norgaard Miri            650002    065 - OK OST Birkerod   203:31   + 27:10
  3. Králová Denisa           TBM0559   KOS TJ Tesla Brno       213:52   + 37:31
  4. Vanková Anna             OKP0550   SK OK 24 Praha          222:30   + 46:09
  5. LAUVERGNE Gaia           710005    071 - GREF GRAND EST    230:47   + 54:26
  6. Villar-Thiery Faustine   260004    026 - Noyon CO          241:47   + 65:26
  7. Blot Mathilde            27F0750   L.O. Sanchey            244:49   + 68:28
  8. Cuny Marie-Emilie        27F0751   L.O. Sanchey            250:51   + 74:30
  9. Cuny Chloé               27F0550   L.O. Sanchey            339:57   + 163:36
     Kadlecová Tereza         VEY0650   YETTI Vejprty             DISK          
     Stránská Sofie           STB0851   TJ Stadion Nový Bor       DISK          
     Sedashova Sofiia         180002    018 - MTBO Odessa         DISK          
     Pastuszková Laura        VSP0654   USK Praha                 DISK          
     Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný                DISK          
     Walther Amelie           610003    061 - OLT Transdanubien   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W17 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schnetz Lena             25A0350   MTBO Youth Team Austria 209:02          
  2. Nedomlelová Lucie        TJN0256   OOB TJ Tatran Jablonec  214:55   + 5:53 
  3. Pecorari Iris            590002    059 - SEMIPERDO ORIENTE 230:50   + 21:48
  4. Štreglová Zuzana         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí 237:01   + 27:59
  5. LECLERC Margaux          710002    071 - GREF GRAND EST    242:45   + 33:43
  6. Horáková Kateřina        LDC0351   KOB Děčín               248:48   + 39:46
  7. Kovářová Lucie           VPM0350   KOS Slavia Plzeň        250:36   + 41:34
  8. Zvirblyte Ausrine        30004     003 - LTU MTBO Team     258:22   + 49:20
  9. Chamraďa Natali          GIG0450   GIGANT Orienteering     263:04   + 54:02
 10. DESBORDES Manon          710004    071 - GREF GRAND EST    264:36   + 55:34
 11. Králová Jolana           TBM0360   KOS TJ Tesla Brno       270:04   + 61:02
     Martín Paula             660003    066 - Sherpa Raid Kids    DISK          
     Tymešová Anna            BOR0253   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Klechová Karolína        VRB0499   Sportovní klub ve Vrbně   DISK          
     Hnilica Jana             25A0251   MTBO Youth Team Austria   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W20 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. PAULY Lilou              380011    038 - FRENCH TEAM       229:15          
  2. Splittorff Nikoline      1010001   101 - FIF Hillerod Orie 230:47   + 1:32 
  3. Austeja Kalvaityte       30005     003 - LTU MTBO Team     235:53   + 6:38 
  4. RUDKIEWICZ Lucie         380010    038 - FRENCH TEAM       235:56   + 6:41 
  5. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín      251:40   + 22:25
  6. Henriksen Annika         360001    036 - Svendborg Oriente 257:42   + 28:27
  7. Hnilica Lea              25A0050   MTBO Youth Team Austria 261:21   + 32:06
  8. DENOUAL Marine           380009    038 - FRENCH TEAM       261:28   + 32:13
  9. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň        261:55   + 32:40
 10. Zrníková Adéla           GIG0050   GIGANT Orienteering     261:57   + 32:42
 11. Rubazeviciute Egle       30006     003 - LTU MTBO Team     262:00   + 32:45
 12. ROLLER Camille           380012    038 - FRENCH TEAM       264:13   + 34:58
 13. Ohlenschlager Birka      970001    097 - Silkeborg Oriente 264:43   + 35:28
 14. SIPOS Alexandrine        380013    038 - FRENCH TEAM       274:34   + 45:19
 15. Tamás Bianka             14H9900   MTBO Hungary            282:36   + 53:21
 16. Grosjean Capucine        580001    058 - BALISE 25         312:32   + 83:17
 17. Lacigová Marie           VSP0050   USK Praha               327:31   + 98:16
 18. Brinch Sara              570002    057 - FIF Hillerod Orie 330:03   + 100:48
 19. Skoupá Vendula           GIG0151   GIGANT Orienteering     366:20   + 137:05
     Barnetová Veronika       XPU9952   PARDUBICE BIKERS          DISK          
     Hansen Christine Reiber  550003    055 - Allerod OK          DISK          
     Hnilica Jana             25A0250   MTBO Youth Team Austria   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21E 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubínová Veronika        SKV9752   TJ Slovan Karlovy Vary  250:27          
  2. Sogaard Camilla          20001     002 - Horsens OK        250:50   + 0:23 
  3. Devillers Constance      510001    051 - BALISE 25         264:45   + 14:18
  4. Garde Hana               800001    080 - Orient Express 42 267:06   + 16:39
  5. Březinová Marie          TSU9191   LKT 80 Šumperk          267:18   + 16:51
  6. Rothweiler Maja          140003    014 - Swiss Team        273:21   + 22:54
  7. Christoffersen Cacilie   130001    013 - OK OST Birkerod   273:32   + 23:05
  8. Staňková Štěpánka        TSU8992   LKT 80 Šumperk          274:14   + 23:47
  9. Stryzhak Krystyna        40002     004 - UKR mtb-o team    275:13   + 24:46
 10. Ančicová Stanislava      VBA8454   ŠK VAZKA Bratislava     276:23   + 25:56
 11. Lacigová Michaela        VSP8152   USK Praha               276:53   + 26:26
 12. Gigon Michaela           21A7650   OLT Transdanubien       277:42   + 27:15
 13. Schaffner Christine      140001    014 - Swiss Team        278:11   + 27:44
 14. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín      283:01   + 32:34
 15. Reifová Naděžda          TSU8889   LKT 80 Šumperk          285:18   + 34:51
 16. Hrdinová Marie           VSP7852   USK Praha               286:26   + 35:59
 17. Füzy Anna                14H7650   MTBO Hungary            292:15   + 41:48
 18. Arlauskiene Ramune       30001     003 - LTU MTBO Team     295:52   + 45:25
 19. Králová Vilma            TBM9950   KOS TJ Tesla Brno       304:29   + 54:02
 20. Lou GARCIN               330001    033 - BOL D AIR         309:36   + 59:09
 21. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team          314:18   + 63:51
 22. Sukholovskaya Uliana     1100001   110 - Saratov           324:06   + 73:39
 23. Grycová Veronika         TBM9859   KOS TJ Tesla Brno       347:45   + 97:18
     Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team            DISK          
     Benham Kvale Emily       11G8950   GB MTBO squad             DISK          
     Tyszová Natália          84S8850   Akademik TU Košice        DISK          
     Lalire Aleth             200003    020 - ADOC                DISK          
     Tučková Dagmar           SPC8653   SPORTICUS team            DISK          
     Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Haltof Ewa               ABR9499   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha            DISK          
     Trifilenkova Anastasia   980003    098 - Orienta ski-o       DISK          
     Pfuhl Gerit              1080002   108 - USV TU Dresden      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21A 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubínová Romana          SKV9452   TJ Slovan Karlovy Vary  248:05          
  2. Kamererová Valerie       STB9450   TJ Stadion Nový Bor     269:31   + 21:26
  3. Pařízková Věrka          SMR7151   SNS Smržovka            273:20   + 25:15
  4. Tomečková Zuzana         TSU8279   LKT 80 Šumperk          286:32   + 38:27
  5. Waldmann Brigitte        870001    087 - OLT Transdanubien 287:36   + 39:31
  6. Hellmüller Mirjam        140006    014 - Swiss Team        289:40   + 41:35
  7. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee 293:08   + 45:03
  8. Svobodová Katu           SMR8451   SNS Smržovka            300:05   + 52:00
  9. Pustova Nataliia         60002     006 - Myxomor           303:07   + 55:02
 10. Beržinská Soňa           SBK8554   KOB START Blansko       303:27   + 55:22
 11. Křivancová Zdeňka        LBE9450   TJ Lokomotiva Beroun    314:00   + 65:55
 12. Balažič Petja            45S8350   OK Slovenj Gradec       314:53   + 66:48
 13. Zilinskiene Kira         490002    049 - IOSK BUDAKALNIS   334:52   + 86:47
 14. Fremrová Jaroslava       LPM7954   OK Lokomotiva Plzeň     371:28   + 123:23
 15. Raj Nastja               45S0000   OK Slovenj Gradec       404:41   + 156:36
     Lukavcová Ivana          SMR8754   SNS Smržovka              DISK          
     Bogarová Adélka          VSP9050   USK Praha                 DISK          
     Puchernová Radka         ZUP8759   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Visinski Andrejc Maja    45S8150   OK Slovenj Gradec         DISK          
     Ksandrová Marie          EKP9262   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB START Blansko         DISK          
     Vaněčková Petra          ZUP7950   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Cerná Jitka              660002    066 - Sherpa Raid Kids    DISK          
     Uhnavá Markéta           SBK8485   KOB START Blansko         DISK          
     Jedlickova Zuzana        XHK8150   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Kurková Martina          SMR8850   SNS Smržovka              DISK          
     Mihelič Pogorelčnik Anja 45S8351   OK Slovenj Gradec         DISK          
     Veličková Monika         ABR8951   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Chudíková Barbora        SJI7850   OK Jihlava                DISK          
     Lamichová Martina        XHK9150   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Puchernová Zuzana        TAP8453   KOB Tretra Praha          DISK          
     Haničáková Denisa        DMS8350   Dynamo Malá Skála         DISK          
     Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Folprechtová Kateřina    ZUP7452   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk        DISK          
     Jiranová Kateřina        XHK8350   MTBO Racing team Hradec   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W21B 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vercellotti Léa          420001    042 - Orientation Team  220:45          
  2. Hanzlíčková Martina      EKP8452   VŠTJ Ekonom Praha       247:40   + 26:55
  3. Pařízková Anežka         SMR9350   SNS Smržovka            251:16   + 30:31
  4. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška            251:23   + 30:38
  5. Križanová Martina        400001    040 - COPR TJ Přeštice  283:47   + 63:02
  6. Horová Klára             VSP8455   USK Praha               297:51   + 77:06
  7. Tichá Jana               KNC9250   Sokol Kostelec n. Č. l. 304:48   + 84:03
  8. POURRE Marion            670004    067 - BALISE 25         323:46   + 103:01
  9. Nehasilová Petra         BOR8253   OK Jiskra Nový Bor      327:01   + 106:16
 10. Rohtla Merle             790002    079 - Metsaratturid MTB 342:40   + 121:55
 11. Kiss Vivien              14H9201   MTBO Hungary            351:24   + 130:39
 12. Leopolseder Miriam       890001    089 - Wien 22           484:23   + 263:38
     Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Jedličková Adéla         XHK8253   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Hejnová Aneta            SPC9356   SPORTICUS team            DISK          
     Kavaliauskiene Kristina  0030015   003 - LTU MTBO Team       DISK          
     Vajda-Kovács Ágnes       14H8250   MTBO Hungary              DISK          
     Coufalová Markéta        TSU8894   LKT 80 Šumperk            DISK          
     Baumann Viola            780001    078 - -                   DISK          
     Zamrzlová Eva            SJC8759   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Berglová Lucie           ZUP8250   MTBO ČZU Praha            DISK          
     Žuchová Daniela          SMR9750   SNS Smržovka              DISK          
     Kuncová Jana             UOL7854   SOB Olomouc               DISK          
     Žuchová Nikola           SMR9351   SNS Smržovka              DISK          
     Itaniemi Janita          GIG8051   GIGANT Orienteering       DISK          
     Hidas-Mészáros Eszter    14H8251   MTBO Hungary              DISK          
     Vosecká Veronika         SPC8853   SPORTICUS team            DISK          
     Kazdová Jana             SJC7752   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Matoušková Petra         BLI7650   MTBO Bludný kořen         DISK          
     Buriánková Ivka          SMR7450   SNS Smržovka              DISK          
     Jedličková Jana          XHK8351   MTBO Racing team Hradec   DISK          
     Mihelič Pogorelčnik Anja           45S - OK Slovenj Gradec   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W40 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gelderman Marquita       14N6750   North West Orienteering 195:33          
  2. Aguilera Monica          220001    022 - Club Orientació C 198:37   + 3:04 
  3. Cipriani Milena          530001    053 - Panda or. Team Va 206:00   + 10:27
  4. Chmelíková Michaela      GIG7550   GIGANT Orienteering     220:01   + 24:28
  5. Veselá Iva               ZUP7551   MTBO ČZU Praha          231:11   + 35:38
  6. Honsová Lenka            SMR7750   SNS Smržovka            232:48   + 37:15
  7. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí 233:00   + 37:27
  8. Orsolya Marosffy         14H7200   MTBO Hungary            246:32   + 50:59
  9. Rubaževičiene Giedre     190002    019 - OK Fortuna        253:16   + 57:43
 10. Brunstedt Katja          650001    065 - OK OST Birkerod   256:49   + 61:16
 11. Valíková Petra           GIG7350   GIGANT Orienteering     260:46   + 65:13
 12. Zambiasi Clizia          590001    059 - SEMIPERDO ORIENTE 264:31   + 68:58
 13. Frederickx An            440001    044 - ASUB Orientation  273:30   + 77:57
 14. Naryshkina Olga          720002    072 - Kamvol Minsk      274:02   + 78:29
 15. Linhartová Martina       GIG7750   GIGANT Orienteering     274:16   + 78:43
 16. Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí 282:04   + 86:31
 17. Michálková Alice         GIG7650   GIGANT Orienteering     284:48   + 89:15
 18. Kameníková Kateřina      BOR7758   OK Jiskra Nový Bor      292:19   + 96:46
 19. Blot Karine              27F7950   L.O. Sanchey            326:03   + 130:30
 20. Reiibert-Hansen Katja    550004    055 - Allerod OK        333:45   + 138:12
 21. Králová Dana             TBM7650   KOS TJ Tesla Brno       335:11   + 139:38
 22. Cuny Françoise           27F7951   L.O. Sanchey            354:35   + 159:02
 23. Ranoniene Loreta         150001    015 - OK Fortuna        366:57   + 171:24
 24. ANGELA GARCIA-HAWKINS    990002    099 - Los Angeles       402:12   + 206:39
     Schwabová Kateřina       TBM7371   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Gajdová Kristina         VSP7752   USK Praha                 DISK          
     Vavrysová Lenka          TZL7400   SKOB Zlín                 DISK          
     Villar Aurélie           260002    026 - Noyon CO            DISK          
     Reinartaite Vaida        770001    077 - OK Fortuna          DISK          
     Walther Katja            610001    061 - OLT Transdanubien   DISK          
     Vanková Jana             OKP7750   SK OK 24 Praha            DISK          
     Patková Kateřina         BOR7853   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Dobešová Monika          KNC7151   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Ryglová Kateřina         TBM7372   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                 DISK          
     Štěpánková Kateřina      TBM7654   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Tumová Jana              SJC7452   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný                DISK          
     Votýpková Zuzana         BOR7958   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Jašková Šárka            ABR7751   A-team NOVO Bruntál       DISK          
     Malá Alice               TBM7991   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Lavinia Török            14H7250   MTBO Hungary              DISK          
     Thomas Sylvia            48D6950   OL-Team Wehrsdorf         DISK          
     Reichel Anke             840004    084 - ESV Dresden         DISK          
     Lucassen Ute             840003    084 - ESV Dresden         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W50 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Maliňáková Eva           TSU6550   LKT 80 Šumperk          211:27          
  2. Barnes Tamsin            430002    043 - Sunshine Orientee 212:27   + 1:00 
  3. Dohnalová Jindra         VIP6251   SK VIPrahlo             217:53   + 6:26 
  4. Abelová Ivana            STB6798   TJ Stadion Nový Bor     219:20   + 7:53 
  5. Hnilica Sonja            27A6850   Wiener Schulcup WSC     235:29   + 24:02
  6. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary  248:46   + 37:19
  7. guillot sylvie           450002    045 - VHSO              274:55   + 63:28
  8. POURRE Valérie           670003    067 - BALISE 25         276:14   + 64:47
  9. Rodriguez Paloma         930002    093 - Veleta            297:26   + 85:59
 10. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l. 326:15   + 114:48
 11. Bernard-Moes Myriam      27F-050   L.O. Sanchey            330:20   + 118:53
 12. Balažič Irena            45S6050   OK Slovenj Gradec       338:18   + 126:51
     Hanley Karena            11G6350   GB MTBO squad             DISK          
     Micko Roswitha           830002    083 - GO Harzberg / Bad   DISK          
     Courtois Agnes           27F6450   L.O. Sanchey              DISK          
     Finder Gabriele          25A6500   MTBO Youth Team Austria   DISK          
     Sieber Meieli            950001    095 - OLG Wislig          DISK          
     Spehr Uta                630001    063 - TUS Karlsruhe-Rue   DISK          
     Švarcbachová Jaroslava   KNC6754   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Thomas Sylvia            48D6900   OL-Team Wehrsdorf         DISK          
     Knitlova Eva                       VAM                       DISK          
     Straussová Petra         LDC6951   KOB Děčín                 DISK          
     Baumbach Heidi           690002    069 - Eisleber RC         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W60 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Andersen Tove            540002    054 - OK OST Birkerod   192:27          
  2. Králová Dana             TSU5896   LKT 80 Šumperk          201:42   + 9:15 
  3. Lacigová Ivana           VSP5950   USK Praha               205:52   + 13:25
  4. Staneviciene Ruta        390004    039 - Dainava OK        222:31   + 30:04
  5. Hausner Birgit           340003    034 - OK OST Birkerod   238:38   + 46:11
  6. BONNORONT Dany           330003    033 - BOL D AIR         248:34   + 56:07
  7. Perůtková Ivana          TSU5850   LKT 80 Šumperk          253:09   + 60:42
  8. Pospíšková Luisa         TBM5959   KOS TJ Tesla Brno       276:50   + 84:23
     Sonnenberg Olga          1ZD5850   Osnabrücker TB            DISK          
     Lukavcová Lenka          SMR5450   SNS Smržovka              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W70 
--------------------------------------------------------------------------------
  1. MacLassen Annelise       280002    028 - Rold Skov OK      280:26          
  2. Kralova Eva              VBA4751   ŠK VAZKA Bratislava     312:52   + 32:26
     Brunstedt Kirsten        340001    034 - OK OST Birkerod     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------