Kód závodu          : 4375
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 12.05.2018
Místo konání        : Kanice, fotbalové hřiště
Mapa                : Zadní Hády
Pořadatel           : ZBM - SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu      : Zřídkaveselý Libor
Hlavní rozhodčí     : Drábek Jan - R1
Ředitel závodu      : Zřídkaveselý Libor
Stavitel tratí      : Zháňal Jan - R3, Nykodým Miloš

D10 2.30 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  49555 Čechová Johana            TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno         11:23:00
 361966 Janíková Anna             UBM0855 C MENISKOS Brno             11:25:00
  53250 Ptáčková Julie            TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno         11:27:00
 361980 Janíková Klára            UBM1053 C MENISKOS Brno             11:29:00
  53244 Ryglová Adéla             TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno         11:31:00
2092385 Coufalová Rea             ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno        11:33:00
2058523 Skřivanková Anna          TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno         11:35:00
2061840 Kočová Klára              ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno        11:37:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D10N 3.20 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2094514 Kučerová Tereza           ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno        11:10:00
      0 Mudráková Natálie         2LZ0950   Neregistrovaní - Mudrákov 11:12:00
2092407 Coufalová Thea            ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno        11:14:00
  49682 Jágrová Aneta             RBK0951 C SK Radioklub Blansko      11:16:00
2103690 Bašeová Jolana            ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno        11:18:00
  52454 Žižková Klára             ZBM0955 C SK Žabovřesky Brno        11:20:00
2061853 Finstrlová Denisa         ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno        11:22:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D12 2.20 km, 75 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2087638 Kozoňová Alžběta Tatiana  TBM0672 C KOS TJ Tesla Brno         11:17:00
      0 Vrbková Marta             RBK0651 C SK Radioklub Blansko      11:19:00
2087664 Vernerová Hana            TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno         11:21:00
2067231 Finstrlová Kristýna       ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno        11:23:00
2081351 Dobrovolná Anna           TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno         11:25:00
2067324 Taslerová Martina         ABM0757 C KOB ALFA Brno             11:27:00
2067204 Fuchsová Ema              TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno         11:29:00
2111757 Barnatová Magda           ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno        11:31:00
2083392 Doušková Hana             TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno         11:33:00
2054645 Palátová Renáta           ABM0655 C KOB ALFA Brno             11:35:00
7204478 Kubáňová Tereza           TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno         11:37:00
 337648 Kurečková Klára           ABM0657 C KOB ALFA Brno             11:39:00
 446326 Ehlová Martina            TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno         11:41:00
2088166 Dvořáková Lucie           BBM0750 B BETA URSUS Orienteering   11:43:00
2067201 Bružeňáková Mia           TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno         11:45:00
  49376 Mazálková Libuše          ZBM0655 C SK Žabovřesky Brno        11:47:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14 2.40 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 831011 Chroustová Michaela       ZBM0457 C SK Žabovřesky Brno        10:37:00
2112728 Petrášová Kateřina        BBM0550 C BETA URSUS Orienteering   10:39:00
2115673 Ježková Ivana             RBK0555 B SK Radioklub Blansko      10:41:00
2051495 Finstrlová Julie          ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno        10:43:00
 410323 Miková Lenka              TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno         10:45:00
   7985 Mazálková Klára           ZBM0558 C SK Žabovřesky Brno        10:47:00
2083375 Baláčová Natálie          TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno         10:49:00
2103279 Stehlíková Barbora        ZBM0559 C SK Žabovřesky Brno        10:51:00
 232389 Dušková Tereza            TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno         10:53:00
2051474 Ondrová Anna              ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno        10:55:00
2083386 Mikulová Klára            TBM0553 C KOS TJ Tesla Brno         10:57:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D16 2.50 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 438041 Poloučková Hana           ABM0350 B KOB ALFA Brno             11:29:00
 438603 Vedrová Ela               TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno         11:31:00
2081393 Taslerová Tereza          ABM0361 C KOB ALFA Brno             11:33:00
2092389 Bašeová Klára             ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno        11:35:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D18 3.00 km, 165 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2045171 Hrabošová Magdalena       ASU0099 B Magnus Orienteering       10:32:00
 515497 Hlaváčová Anežka          TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno         10:34:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21 3.90 km, 215 m, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2125377 Drábková Zuzana           TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno         10:33:00
  53211 Vernerová Radka           VBM8558 C VSK Mendelu Brno          10:35:00
2094517 Hrbáčková Markéta         ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno        10:37:00
 209751 Čechová Jitka             VBM8353 C VSK Mendelu Brno          10:39:00
8655372 Korpasová Lucie           TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno         10:41:00
2042533 Matulová Lucie            ADA8880 C OOB Spartak Adamov        10:43:00
  53387 Maliňáková Petra          SVS8751 C Orientklub Vsetín         10:45:00
  52709 Botiková Daniela          LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice  10:47:00
8656527 Korpasová Tereza          TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno         10:49:00
 330625 Kociánová Lenka           VBM8553 R VSK Mendelu Brno          10:51:00
 515006 Kozáková Zdenka           TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno         10:53:00
 995814 Mádlová Věra              ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno        10:55:00
7203330 Staňková Lucie            ASU8756 C Magnus Orienteering       10:57:00
8656506 Vítková Lucie             PTE9474 C TJ Sokol Ptení            10:59:00
9101109 Grycová Kateřina          TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno         11:01:00
  52416 Dittrichová Zuzana        KON9175 C KOB Konice                11:03:00
 515412 Křečková Lenka            ASU9271 C Magnus Orienteering       11:05:00
1409879 Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 11:07:00
7260027 Pekárková Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko      11:09:00
7210403 Špringlová Kamila         TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno         11:11:00
 896973 Mrštíková Květa           CHT8754 C OOB SK Chrast             11:13:00
2111809 Matušková Jana            RBK9999 B SK Radioklub Blansko      11:15:00
2083378 Ptáčková Veronika         TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno         11:17:00
2121006 Štěpánková Petra          LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 11:19:00
  53385 Bouzková Katka            SVS8151 C Orientklub Vsetín         11:21:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21D 2.80 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 410319 Chvílová Hana             nereg.                              10:38:00
2090859 Kučerová Renata           ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno        10:40:00
2113043 Eliášková Hana            LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:42:00
 232705 Jakubková Vendula         ABM9262   KOB ALFA Brno             10:44:00
2116460 Taslerová Renata          UBM7651 C MENISKOS Brno             10:46:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35 2.90 km, 155 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
   4129 Slavíková Jana            CHA8251 C OK Chrastava              10:34:00
  53205 Jágrová Vlasta            SBK7789 C KOB START Blansko, z. s.  10:36:00
1410001 Čelechovská Zora          UBM7451 C MENISKOS Brno             10:38:00
  53227 Ryglová Kateřina          TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno         10:40:00
 232740 Mokrá Regina              ABM6854 C KOB ALFA Brno             10:42:00
2067214 Doušková Klára            TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno         10:44:00
  49398 Hrušková Lenka            ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno        10:46:00
7201756 Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno          10:48:00
8007503 Daňková Veronika          SBK8151 C KOB START Blansko, z. s.  10:50:00
 815422 Kočová Lenka              ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno        10:52:00
2061854 Čechová Marcela           TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno         10:54:00
   8010 Radová Martina            ABM7451 C KOB ALFA Brno             10:56:00
7202887 Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno         10:58:00
2061836 Broschová Lucie           RBK7451 C SK Radioklub Blansko      11:00:00
2115672 Chmelíková Gabriela       ZBM7653 C SK Žabovřesky Brno        11:02:00
 515449 Němečková Eva             UBM7752 C MENISKOS Brno             11:04:00
2051480 Urbánková Lenka           ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno        11:06:00
2049566 Štěpánková Kateřina       TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno         11:08:00
 416103 Tesařová Jitka            RBK6451 C SK Radioklub Blansko      11:10:00
2087665 Finstrlová Alena          ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno        11:12:00
 230679 Grycová Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno         11:14:00
2096221 Tomíčková Dana            19X8050   ESOX ODEI                 11:16:00
  52041 Mulíčková Eva             ABM7469 C KOB ALFA Brno             11:18:00
2120617 Kroutilová Eva            ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno        11:20:00
2073658 Strýčková Monika          ADA7454 C OOB Spartak Adamov        11:22:00
1111097 Firešová Andrea           ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno        11:24:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45 2.20 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  49412 Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno         10:32:00
2012280 Šmelíková Hana            ASU6999 C Magnus Orienteering       10:34:00
7204525 Kubáňová Jana             TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno         10:36:00
 682079 Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno          10:38:00
  53270 Miková Iva                TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno         10:40:00
  53539 Tršová Daniela            PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská    10:42:00
7204507 Schwabová Kateřina        TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno         10:44:00
  49673 Suchá Helena              ABM6664 C KOB ALFA Brno             10:46:00
2067207 Fuchsová Marcela          TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno         10:48:00
  53238 Potěšilová Vladimíra      VBM5655 C VSK Mendelu Brno          10:50:00
  53288 Lukášová Lenka            TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno         10:52:00
9102082 Chroustová Petra          VBM6655 C VSK Mendelu Brno          10:54:00
2067215 Doušková Vlasta           TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno         10:56:00
2075673 Tomanová Elena            ABM6666 C KOB ALFA Brno             10:58:00
  49656 Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno         11:00:00
  53306 Dokoupilová Zuzana        VBM5754 C VSK Mendelu Brno          11:02:00
  52037 Ehlová Pavla              TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno         11:04:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D55 1.80 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  49685 Kolaříková Věra           SBK5251 C KOB START Blansko, z. s.  10:52:00
 416848 Davi Jana                 ASU6199 C Magnus Orienteering       10:54:00
  49601 Jalová Marie              RBK5761 C SK Radioklub Blansko      10:56:00
  52361 Eremiášová Jana           TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno         10:58:00
2113045 Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 11:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D65 1.50 km, 65 m, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  49660 Liščinská Eva             TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno         10:31:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10 2.30 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2122243 Navrátil Jakub            TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno         10:33:00
2103687 Saitl David               ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno        10:35:00
2103681 Ježek David               RBK0801 C SK Radioklub Blansko      10:37:00
7080127 Denemarek Max             TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno         10:39:00
2112754 Eliášek Patrik            LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:41:00
2094544 Štěpánek Ondřej           TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno         10:43:00
2092359 Bulička Martin            ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno        10:45:00
2067212 Doušek Vilém              TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno         10:47:00
8660444 Zřídkaveselý Martin       ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno        10:49:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.20 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2111735 Koča František            ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno        10:55:00
      0 Dvořák Tomáš              TBM0906 C KOS TJ Tesla Brno         10:57:00
      0 Faggianelli Pavel         RBK0601 C SK Radioklub Blansko      10:59:00
 434829 Šicha Matěj               ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno        11:01:00
2127861 Mikula Marek              TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno         11:03:00
2087680 Kroutil Tadeáš            ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno        11:05:00
2111764 Svirák Benjamin           TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno         11:07:00
    104 Mynář Petr                ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno        11:09:00
2083394 Pospíšil Daniel           TBM0834   KOS TJ Tesla Brno         11:11:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12 2.40 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 232377 Mudrák Daniel             TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno         10:32:00
2090873 Petrášek Eduard           ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno        10:34:00
  52047 Kycl Michal               LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:36:00
2087656 Svirák Jonatan            TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno         10:38:00
2067241 Lasota Jan                ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno        10:40:00
  52082 Kycl Ondřej               LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:42:00
7210817 Schwab Filip              TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno         10:44:00
2051534 Komenda Jakub             ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno        10:46:00
  52068 Salajka Michal            LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:48:00
  53275 Čech Radan                TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno         10:50:00
2092361 Marek Filip               ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno        10:52:00
 361909 Němeček Adam              UBM0702 C MENISKOS Brno             10:54:00
2083417 Hanousek Prokop           TBM0613 B KOS TJ Tesla Brno         10:56:00
2061850 Urbánek Tomáš             ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno        10:58:00
2061789 Brosch Ondřej             RBK0606 B SK Radioklub Blansko      11:00:00
 410702 Urválek Jan               TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno         11:02:00
    114 Hradil Milan              ZBM0709 C SK Žabovřesky Brno        11:04:00
2090860 Štěpánek Jan              TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno         11:06:00
1403415 Kučera Tomáš              ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno        11:08:00
 446444 Vedra Tobiáš              TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno         11:10:00
2087678 Kroutil Jošt              ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno        11:12:00
2801025 Folprecht Matyáš          TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno         11:14:00
2092386 Finstrle Filip            ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno        11:16:00
 232730 Ptáček Jonáš              TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno         11:18:00
2051511 Koča Vojtěch              ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno        11:20:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14 2.70 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2126246 Račanský Jakub            TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno         10:32:00
2051518 Zelený Vladan             ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno        10:34:00
2073679 Strýček Jan               ADA0503 B OOB Spartak Adamov        10:36:00
2087662 Štěrbák Josef             ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno        10:38:00
 301286 Hanousek Matěj            RBK0404 B SK Radioklub Blansko      10:40:00
2085655 Dvořák Jakub              BBM0502 C BETA URSUS Orienteering   10:42:00
2103684 Ježek Filip               RBK0405 B SK Radioklub Blansko      10:44:00
 888648 Gryc Ondřej               TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno         10:46:00
1414504 Fousek Vojtěch            RBK0403 B SK Radioklub Blansko      10:48:00
    102 Racek Josef               ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno        10:50:00
2081399 Žovinec Pavel             ABM0509 C KOB ALFA Brno             10:52:00
2102571 Pekárek Martin            RBK0501 C SK Radioklub Blansko      10:54:00
8654918 Ehl Ondřej                TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno         10:56:00
8660411 Zřídkaveselý Adam         ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno        10:58:00
2053552 Odehnal Tomáš             ADA0500 B OOB Spartak Adamov        11:00:00
 420418 Rada Štěpán               ABM0404 C KOB ALFA Brno             11:02:00
2092394 Baše Matěj                ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno        11:04:00
1413719 Fousek Matěj              RBK0402 C SK Radioklub Blansko      11:06:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H16 2.80 km, 130 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2126242 Račanský Jan              UBM0302 C MENISKOS Brno             11:09:00
2075632 Musil Štěpán              TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno         11:11:00
 332962 Palát Tomáš               ABM0307 B KOB ALFA Brno             11:13:00
2049604 Čelechovský Matěj         UBM0202 B MENISKOS Brno             11:15:00
2067202 Bružeňák Andrej           TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno         11:17:00
1111187 Oujezdský Matyáš          ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno        11:19:00
2049608 Rajnoha Tomáš             UBM0303 C MENISKOS Brno             11:21:00
7202856 Lička Adam                TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno         11:23:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21 5.10 km, 285 m, 21 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7210124 Čech Radovan              TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno         10:34:00
 232004 Bukovac Palo              ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno        10:36:00
 337647 Bouška Tomáš              ABM9205 C KOB ALFA Brno             10:38:00
8002400 Červinka Jan              OKP8901 C SK OK 24 Praha            10:40:00
   9097 Redlich Tomáš             MAS8200 C KČT Aš                    10:42:00
 436405 Vedra David               TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno         10:44:00
8660449 Hrazdil Jiří              ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno        10:46:00
7210065 Vlažný Jakub              LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice  10:48:00
9102569 Adámek Filip              ABM0101 A KOB ALFA Brno             10:50:00
      0 Buchta Jiří               5RX8802   NNN                       10:52:00
  53679 Rouš Pavel                VBM8102 C VSK Mendelu Brno          10:54:00
8645931 Gryc Vojtěch              TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno         10:56:00
 889316 Kořan Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno          10:58:00
7203321 Khýn Vítězslav            ASU8304 C Magnus Orienteering       11:00:00
  53485 Čech Viktor               VBM8001 C VSK Mendelu Brno          11:02:00
2067240 Finstrle Luděk            ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno        11:04:00
8636192 Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering   11:06:00
2103686 Baše Tomáš                ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno        11:08:00
  53388 Bouzek Petr               SVS7901 C Orientklub Vsetín         11:10:00
 438043 Florián Vojtěch           ABM9901 A KOB ALFA Brno             11:12:00
  53362 Přibyl Bronislav          TZL8603 C SKOB Zlín                 11:14:00
  49679 Verner Tomáš              VBM8204 C VSK Mendelu Brno          11:16:00
 515009 Kozák Osvald              TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno         11:18:00
7003038 Novotný Ondřej            ABM9211 C KOB ALFA Brno             11:20:00
2088211 Dvořák Miloš              BBM7300 C BETA URSUS Orienteering   11:22:00
2083358 Ptáček Ondřej             TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno         11:24:00
  52592 Skřivanek Marcel          JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov     11:26:00
  53247 Hlaváč Jiří               TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno         11:28:00
 232254 Kůra Josef                86Z8700   Šnek Brno                 11:30:00
2121762 Šedivý Jiří               VBM8207 C VSK Mendelu Brno          11:32:00
7204496 Rajnoha David             TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno         11:34:00
2103680 Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno        11:36:00
7201210 Sedlář Jan                TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno         11:38:00
  52705 Perůtka Jan               LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice  11:40:00
8656569 Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno          11:42:00
  52056 Palát Petr                ABM7415 C KOB ALFA Brno             11:44:00
8660434 Zelený Pavel              ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno        11:46:00
7209784 Otrusina Jan              ABM9210 C KOB ALFA Brno             11:48:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21D 3.10 km, 145 m, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  52088 Stejskal Ondřej           LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 11:01:00
8644875 Kavan Tomáš               TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno         11:03:00
2075671 Jadviščok Ladislav        UOL7700 C SOB Olomouc               11:05:00
      0 Mikuš Oldřich             2VC8200   OMPM                      11:07:00
  53235 Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno         11:09:00
 682351 Otrusina David            VBM8205 C VSK Mendelu Brno          11:11:00
  49667 Karlík Jan                8CX8800   Neregistrovaní - Karlík   11:13:00
      0 Pauschek Karel            ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno        11:15:00
   4643 Pekárek Aleš              RBK6602 C SK Radioklub Blansko      11:17:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35 4.30 km, 270 m, 16 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 232736 Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB ALFA Brno             10:35:00
2067213 Doušek Robert             TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno         10:37:00
2096247 Tomíček Oldřich           19X7900   ESOX ODEI                 10:39:00
2131192 Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská    10:41:00
2127597 Procházka Jan             RBK7901 C SK Radioklub Blansko      10:43:00
 232708 Kubáň Pavel               TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno         10:45:00
2051547 Finstrle Aleš             ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno        10:47:00
 410254 Sedlář Petr               TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno         10:49:00
7300188 Ježek Petr                RBK7201 C SK Radioklub Blansko      10:51:00
 515472 Rajnoha Miroslav          UBM7104 C MENISKOS Brno             10:53:00
 301217 Koča Jaroslav             ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno        10:55:00
  49659 Horký Tomáš               TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno         10:57:00
2126231 Račanský Jan              UBM7903 C MENISKOS Brno             10:59:00
1396843 Coufal Svatoš             ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno        11:01:00
1413717 Fousek Martin             RBK7801 C SK Radioklub Blansko      11:03:00
7300475 Musil Radek               1DC7600   Targa Orienteering        11:05:00
2103682 Rotek Pavel               ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno        11:07:00
8008112 Daněk Roman               SBK7541 C KOB START Blansko, z. s.  11:09:00
8660405 Kyncl Tomáš               ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno        11:11:00
2083369 Dušek Vladimír            TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno         11:13:00
2111737 Beránek Miroslav          ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno        11:15:00
2116480 Tasler David              ABM7105 C KOB ALFA Brno             11:17:00
2061849 Brosch Petr               RBK7111 C SK Radioklub Blansko      11:19:00
 995894 Komenda Kamil             2JC7200   BYZMAG                    11:21:00
1400413 Kučera Viktor             ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno        11:23:00
 416055 Skoba Ondřej              5BZ7700   Mistři slabé vůle         11:25:00
 337650 Mulíček Ondřej            ABM7405 C KOB ALFA Brno             11:27:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45 2.90 km, 165 m, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 301281 Mika Ladislav             TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno         11:06:00
 438042 Polouček Pavel            ABM7100 C KOB ALFA Brno             11:08:00
   8828 Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení            11:10:00
  52680 Mudrák Pavel              TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno         11:12:00
  49694 Svoboda Petr              ABM7124 C KOB ALFA Brno             11:14:00
 410321 Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno          11:16:00
2067208 Fuchs Jan                 TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno         11:18:00
  49900 Jalový Vlastimil          RBK6120 C SK Radioklub Blansko      11:20:00
2045249 Tužil Petr                2LC       Neregistrovaní - Tužilovi 11:22:00
  53233 Gryc Jan                  TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno         11:24:00
7204512 Lička Lukáš               VBM7301 C VSK Mendelu Brno          11:26:00
1409878 Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 11:28:00
  53296 Urválek Jiří              TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno         11:30:00
 682097 Trš Lubomír               PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská    11:32:00
2060216 Kurečka Robert            ABM7210 C KOB ALFA Brno             11:34:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55 2.10 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  53237 Potěšil Václav            VBM5613 C VSK Mendelu Brno          10:33:00
  49683 Kolařík Zdeněk            SBK5406 C KOB START Blansko, z. s.  10:35:00
   8812 Jalový Jaroslav           RBK5719 C SK Radioklub Blansko      10:37:00
  52712 Věžník Antonín            ADA5505 C OOB Spartak Adamov        10:39:00
2085633 Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK Mendelu Brno          10:41:00
  52076 Peťovský Jan              SBK6201 C KOB START Blansko, z. s.  10:43:00
      0 Fuchs Vladimír            NNN6100   Neregistrovaní            10:45:00
2124752 Hanzl Vlastimil           VBM5329 C VSK Mendelu Brno          10:47:00
7209359 Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská    10:49:00
2122244 Štěpánek Jiří             LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:51:00
7201772 Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno          10:53:00
2032151 Truhlář Karel             ADA5111 C OOB Spartak Adamov        10:55:00
  53251 Uhmann Petr               TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno         10:57:00
2102705 Buřt Vladimír             SBK6301 C KOB START Blansko, z. s.  10:59:00
  53389 Maliňák Josef             SVS5501 C Orientklub Vsetín         11:01:00
  53305 Dokoupil Vladimír         VBM4806 C VSK Mendelu Brno          11:03:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H65 1.70 km, 85 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2083416 Dufek Jan                 TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno         11:14:00
  52440 Jadviščok Ladislav        UOL5101 C SOB Olomouc               11:16:00
2113090 Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering   11:18:00
7204482 Sponar Jan                TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno         11:20:00
 995827 Chmelík Milan             ABM4501 C KOB ALFA Brno             11:22:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.20 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2087636 Lasota Jakub              nereg.                              10:30:00
      0 Dosoudil Alexandr         nereg.                              10:30:00
      0 Dosoudil Richard          nereg.                              10:30:00
      0 Dosoudil Jindřich         nereg.                              10:30:00
2127596 Procházková Magda         RBK12xx   SK Radioklub Blansko      10:30:00
      0 Dvořák Jan                TBM1105 C KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
  53240 Ptáčková Lucie            TBM1372   KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
2083371 Verner Jan                TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
2061781 Broschová Alžběta         RBK1151 C SK Radioklub Blansko      10:30:00
  53273 Schwabová Barbora         TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
  51513 Urválková Anna            TBM1177   KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
 232025 Kubáň Patrik              TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
 500884 Jágrová Zuzana            RBK1051 C SK Radioklub Blansko      10:30:00
      0 Ryglová Beáta             TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
2103788 Vedrová Anika             TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
      0 Velešíková Markéta        96C0850   Přátelé OB                10:30:00
      0 Skřivanek František       1XC1200   Skřivankovi               10:30:00
2124790 Svirák Timotej            5RX1400   NNN                       10:30:00
2111765 Svirák Samuel             5RX1100   NNN                       10:30:00
2087676 Doušková Daniela          TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
  52023 Tomíčková Eliška          19X1050   ESOX ODEI                 10:30:00
  52537 Tomíčková Ivana           19X1350   ESOX ODEI                 10:30:00
 361937 Janík Jan                 UBM1301 C MENISKOS Brno             10:30:00
1444010 Slavíková Anna            CHA1150   OK Chrastava              10:30:00
2111731 Beránková Julie           ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
 232419 Barnatová Táňa            ZBM0959 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
2115684 Kyncl Ondřej              ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
2111752 Beránková Kamila          ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
2054644 Šichová Zuzana            ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
2120661 Kroutilová Eliška         ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
2104609 Stehlíková Kateřina       ZBM1452 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
2081395 Žovincová Erika           ABM0000   KOB ALFA Brno             10:30:00
2127542 Hájek Ondřej              RBK0802 C SK Radioklub Blansko      10:30:00
  53103 Kozák Vojtěch             TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
   9577 Kozáková Zuzana           TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
 811213 Daněk František           SBK1010 C KOB START Blansko, z. s.  10:30:00
2112765 Eliášek Jakub             LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------

P 2.30 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Žižka Jan                 nereg.                              10:30:00
      0 Žižková Hana              nereg.                              10:30:00
      0 Žižková Anna              nereg.                              10:30:00
      0 Dosoudil Vladimír         nereg.                              10:30:00
      0 Dosoudilová Veronika      nereg.                              10:30:00
   8849 Švihra Petr               PTE       TJ Sokol Ptení            10:30:00
   8826 Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení            10:30:00
2122287 Navrátil Ondřej           1HZ7600   KMCH                      10:30:00
2111812 Dvořáková Martina         5RX7250   NNN                       10:30:00
2111740 Dvořák Michael            5RX0401   NNN                       10:30:00
 410339 Jágr Jaroslav             SBK7549   KOB START Blansko, z. s.  10:30:00
      0 Kurdiovsky Eduard         4ZZ7300   Eda a Pavča               10:30:00
      0 Kurdiovská Pavla          4ZZ7800   Eda a Pavča               10:30:00
2042511 Hájková Radka             3UC6650   NNNN                      10:30:00
2111806 Velešíková Monika         96C7701   Přátelé OB                10:30:00
2115713 Dvořák Václav             5RX7300   NNN                       10:30:00
2124757 Petrášová Irena           BBM6851   BETA URSUS Orienteering   10:30:00
2081392 Hanousková Boučková Danie TBM7282   KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
2087717 Strýček Jiří              ADA6701 C OOB Spartak Adamov        10:30:00
2084941 Staněk Mojmír             UBM6701 C MENISKOS Brno             10:30:00
 361911 Janíková Marie            UBM7852 C MENISKOS Brno             10:30:00
2127637 Buráň Zdeněk              9MX5800   BzB                       10:30:00
2108870 Buráňová Hana             9MX7050   BzB                       10:30:00
2051514 Finstrlová Lucie          ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
2103688 Urbánek Petr              ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
    136 Beránková Šárka           ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
2094535 Finstrlová Jarmila        ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
2067978 Kroutil Petr              ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno        10:30:00
 219255 Poloučková Vilma          ABM7251 C KOB ALFA Brno             10:30:00
2127612 Provazník Dušan           ADA7301   OOB Spartak Adamov        10:30:00
   9576 Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD      10:30:00
 515452 Rajnohová Pavla           UBM7654 C MENISKOS Brno             10:30:00
  52026 Kycl Miroslav             LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:30:00
  52042 Kycl Lukáš                LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:30:00
  52029 Kyclová Jitka             LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:30:00
2117402 Hrůza Vladimír            44C6000   Neregistrovaní            10:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------