Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Pobučí – kulturní dům (9 km JZ od Zábřehu)
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Kačení křídlo, 1:10 000, ekv. 5 m., stav březen 2013
Ředitel závodu:
Strachota Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan
Stavitel tratí:
Aleš David
JURY:
Grepl Ladislav, Otruba Marek, Otrusina Jiří
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10C
1.80 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:02
2. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 25:59 + 1:57
3. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 27:58 + 3:56
4. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:25 + 9:23
5. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 35:32 + 11:30
6. Bartošová Anna KSU0474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:01 + 16:59
7. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 41:04 + 17:02
8. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 43:03 + 19:01
9. Staňková Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov 44:41 + 20:39
10. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:08 + 45:06
11. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:08 + 49:06
D12C
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 22:48
2. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 26:28 + 3:40
3. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 27:19 + 4:31
4. Hajduková Jana KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:44 + 7:56
5. Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk 31:30 + 8:42
6. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 36:52 + 14:04
D14C
2.50 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plhalová Šárka ASU0097 B Magnus Orienteering 23:45
2. Janošíkova Tereza UOL9950 B SK UP Olomouc 24:33 + 0:48
3. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 28:47 + 5:02
4. Pukyšová Anežka KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:35 + 5:50
5. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 34:02 + 10:17
6. Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov 34:07 + 10:22
7. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 37:18 + 13:33
8. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 39:41 + 15:56
D16C
3.00 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:07
2. Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:08 + 1:01
3. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 47:12 + 3:05
4. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 49:06 + 4:59
5. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 51:07 + 7:00
6. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 55:01 + 10:54
7. Hálková Klára UOL9754 B SK UP Olomouc 55:43 + 11:36
8. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:43 + 24:36
Jílková Veronika KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D18C
3.20 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 47:38
2. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 52:48 + 5:10
3. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:05 + 18:27
D21C
3.90 km, 145 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7512
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 35:45 8036
2. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 39:33 + 3:48 7294
3. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 39:59 + 4:14 7209
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:51 + 5:06 7040
5. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:13 + 5:28 6968
6. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 41:41 + 5:56 6877
7. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:32 + 6:47 6711
8. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 44:30 + 8:45 6326
9. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 46:46 + 11:01 5883
10. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 49:49 + 14:04 5287
11. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 50:19 + 14:34 5189
12. Lorencová Linda PLU7676 C TJ Sokol Plumlov 51:15 + 15:30 5007
13. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 53:51 + 18:06 4499
14. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 63:53 + 28:08 2538
D35C
3.40 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 39:24
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 44:13 + 4:49
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 45:56 + 6:32
4. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 46:11 + 6:47
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 46:26 + 7:02
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 47:18 + 7:54
7. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 48:12 + 8:48
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 50:05 + 10:41
9. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 53:13 + 13:49
10. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 55:09 + 15:45
11. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 57:24 + 18:00
12. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 64:24 + 25:00
13. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 67:20 + 27:56
14. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 75:11 + 35:47
15. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:27 + 36:03
16. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 75:44 + 36:20
17. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:54 + 48:30
18. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:36 + 50:12
Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D45C
3.10 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 34:40
2. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 36:52 + 2:12
3. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 37:45 + 3:05
4. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 39:37 + 4:57
5. Štáblová Jitka SSU5350 C SK Severka Šumperk 42:21 + 7:41
6. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 45:16 + 10:36
7. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 47:21 + 12:41
8. Felklová Jarmila OA60 C 61:31 + 26:51
9. Hrubanová Věra UOL5953 C SK UP Olomouc 62:47 + 28:07
D55C
2.60 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 43:59
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 46:19 + 2:20
3. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 49:52 + 5:53
4. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 78:42 + 34:43
DH10N
1.80 km, 65 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šotková Anna UOL C SK UP Olomouc 21:53
2. Hájek Marek STE0400 C SK SKI-OB Šternberk 23:28 + 1:35
3. Šotek Adam UOL C SK UP Olomouc 30:02 + 8:09
4. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:08 + 18:15
5. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:39 + 26:46
6. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 63:27 + 41:34
Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
H10C
1.90 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:24
2. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:27 + 4:03
3. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 25:34 + 4:10
4. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 25:57 + 4:33
5. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:24 + 6:00
Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H12C
2.60 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 23:41
2. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:51 + 2:10
3. Plhal Jakub ASU0222 C Magnus Orienteering 27:28 + 3:47
4. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 27:29 + 3:48
5. Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:12 + 8:31
6. Hecl František KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:18 + 22:37
7. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 86:58 + 63:17
8. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:34 + 65:53
H14C
2.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:12
2. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 26:16 + 1:04
3. Jílek Ondřej KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:45 + 1:33
4. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 27:45 + 2:33
5. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 28:05 + 2:53
6. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:52 + 3:40
7. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:48 + 4:36
8. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 31:16 + 6:04
9. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:17 + 8:05
10. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 34:48 + 9:36
11. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:04 + 13:52
12. Grulich Ondřej KSU99XX C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:33 + 15:21
13. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 55:49 + 30:37
14. Šafář Vojtěch KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:22 + 40:10
Hajduk Jakub KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Gedeon Dominik KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H16C
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 34:06
2. Havlíček Ondřej KSU9800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:41 + 30:35
3. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 72:52 + 38:46
4. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 75:47 + 41:41
5. Knypl Jaroslav KSU9707 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:37 + 46:31
H18C
4.60 km, 190 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikula Jan SSU9609 C SK Severka Šumperk 46:34
2. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 51:05 + 4:31
3. Chvátal Štěpán UOL9600 C SK UP Olomouc 69:08 + 22:34
H21C
5.50 km, 230 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8058
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:22 8152
2. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:03 + 0:41 8024
3. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 43:11 + 0:49 7998
4. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 43:33 + 1:11 7930
5. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 44:53 + 2:31 7679
6. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 46:04 + 3:42 7456
7. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:38 + 4:16 7350
8. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 46:39 + 4:17 7347
9. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 46:59 + 4:37 7284
10. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 47:10 + 4:48 7250
11. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 47:17 + 4:55 7228
12. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 47:21 + 4:59 7215
13. Mlejnek Pavel STE7403 C SK SKI-OB Šternberk 48:37 + 6:15 6977
14. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 48:49 + 6:27 6940
15. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 49:34 + 7:12 6799
16. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:36 + 7:14 6792
17. Vlach Jaromír PHK8108 C OK 99 Hradec Králové 50:03 + 7:41 6708
18. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 50:09 + 7:47 6689
19. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 50:57 + 8:35 6539
20. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 51:14 + 8:52 6485
21. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 51:16 + 8:54 6479
22. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 51:30 + 9:08 6435
23. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 51:45 + 9:23 6388
24. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 51:50 + 9:28 6372
25. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 52:08 + 9:46 6316
26. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:12 + 9:50 6304
27. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 53:48 + 11:26 6003
28. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 55:14 + 12:52 5733
29. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 56:03 + 13:41 5580
30. Jakob Jan OOL8701 C SK Haná orienteering 56:19 + 13:57 5530
31. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:49 + 14:27 5436
32. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 58:17 + 15:55 5160
33. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 58:43 + 16:21 5079
34. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:45 + 16:23 5072
35. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 65:10 + 22:48 3866
36. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:35 + 23:13 3788
37. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 70:02 + 27:40 2951
38. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:44 + 29:22 2632
Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H35C
4.90 km, 205 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 40:22
2. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 42:40 + 2:18
3. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 43:19 + 2:57
4. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 43:36 + 3:14
5. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 46:23 + 6:01
6. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 46:26 + 6:04
7. Hubacek Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 46:28 + 6:06
8. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 46:39 + 6:17
9. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 47:49 + 7:27
10. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:49 + 9:27
11. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 50:03 + 9:41
12. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 50:32 + 10:10
13. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 50:59 + 10:37
14. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 51:14 + 10:52
15. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 53:15 + 12:53
16. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 54:45 + 14:23
17. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 55:27 + 15:05
18. Vozda Jiří KSU6149 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:38 + 20:16
19. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:34 + 24:12
20. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 70:13 + 29:51
21. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:55 + 35:33
22. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 78:09 + 37:47
23. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:15 + 39:53
H45C
3.90 km, 195 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 34:43
2. Ženčák Jaroslav OA6100 C 37:11 + 2:28
3. Smutný Michal VAM6201 C OOB Vamberk 37:20 + 2:37
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 41:23 + 6:40
5. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 42:31 + 7:48
6. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 42:52 + 8:09
7. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 45:04 + 10:21
8. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 45:46 + 11:03
9. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 46:44 + 12:01
10. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 47:12 + 12:29
11. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 51:46 + 17:03
12. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 53:18 + 18:35
13. Felkl Luděk OA60 C 55:37 + 20:54
14. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 57:56 + 23:13
15. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 61:34 + 26:51
16. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 63:21 + 28:38
17. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 65:44 + 31:01
18. Vaňák Milan OOL6204 C SK Haná orienteering 67:17 + 32:34
19. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 68:27 + 33:44
20. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 73:35 + 38:52
21. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 76:20 + 41:37
H55C
3.50 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:17
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 41:42 + 2:25
3. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 42:48 + 3:31
4. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 43:48 + 4:31
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 45:54 + 6:37
6. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 47:38 + 8:21
7. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 49:48 + 10:31
8. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 52:11 + 12:54
9. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 57:08 + 17:51
10. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 58:47 + 19:30
11. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 59:16 + 19:59
12. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 62:16 + 22:59
13. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 65:20 + 26:03
H65C
2.90 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 45:14
2. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 54:38 + 9:24
3. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 66:29 + 21:15
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 75:55 + 30:41
5. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 106:09 + 60:55
Sita Vratislav SSU3000 C SK Severka Šumperk DISK
HDR
1.70 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 21:14
2. Pospisil Jan ASU C Magnus Orienteering 23:45 + 2:31
3. Lorenc Štěpán PLU0606 C TJ Sokol Plumlov 31:42 + 10:28
4. Šťastný Richard UOL C SK UP Olomouc 31:43 + 10:29
5. Matoušková Jana SSU7901 C SK Severka Šumperk 35:02 + 13:48
6. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 46:40 + 25:26
7. Dvouletá Vilma UOL C SK UP Olomouc 58:58 + 37:44
8. Dvouletá Sofie UOL C SK UP Olomouc 60:15 + 39:01
9. Paloncý Jan KSU0800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:46 + 44:32
P
1.90 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karasek Michal XXA C 19:22
2. Hubáček Filip CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 20:04 + 0:42
3. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 21:07 + 1:45
4. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 22:11 + 2:49
5. Kroulová Markéta KSU01XX C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:48 + 5:26
6. Svarc Frantisek KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:59 + 6:37
7. Vaskova Zdenka UOL C SK UP Olomouc 29:04 + 9:42
8. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 29:51 + 10:29
9. Slechtova Ljuba XXB C 31:07 + 11:45
10. Smékalová Ivana JPV8687 C Oddíl OS SK Prostějov 34:56 + 15:34
11. Smékalová Jana UOL C SK UP Olomouc 36:15 + 16:53
12. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:04 + 24:42
13. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 53:34 + 34:12
14. Šotek Ivo UOL C SK UP Olomouc 56:31 + 37:09