Výsledky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček

Kategorie: D21A

Datum:
11.05.2013
Místo konání:
Kramolín
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Babylon
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav
Stavitel tratí:
Zháňal Jan
D21A
8.60 km, 250 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8388
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 68:47 8938
2. Čepová Daniela PHK8951 C OK 99 Hradec Králové 68:57 + 0:10 8917
3. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 69:43 + 0:56 8818
4. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 70:16 + 1:29 8748
5. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 71:09 + 2:22 8634
6. Petráčková Klára LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice 72:15 + 3:28 8493
7. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 72:45 + 3:58 8428
8. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 72:51 + 4:04 8416
9. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 72:52 + 4:05 8413
10. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 73:47 + 5:00 8296
11. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 74:16 + 5:29 8233
12. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 74:23 + 5:36 8218
13. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 74:51 + 6:04 8158
14. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:06 + 7:19 7998
15. Svobodová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 76:58 + 8:11 7886
16. Hvorecká Eva VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 77:26 + 8:39 7826
17. Hubáčková Pavla LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:39 + 8:52 7798
18. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 78:30 + 9:43 7689
19. Rábová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 79:01 + 10:14 7623
20. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 79:11 + 10:24 7601
21. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 79:23 + 10:36 7575
22. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 81:09 + 12:22 7348
23. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 81:42 + 12:55 7278
24. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 85:37 + 16:50 6774
25. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 86:07 + 17:20 6710
26. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:59 + 19:12 6470
27. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 88:31 + 19:44 6401
28. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 88:39 + 19:52 6384
29. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 89:11 + 20:24 6315
30. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 90:44 + 21:57 6116
31. Cahlová Blanka LCE9051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:12 + 25:25 5670
32. Papugová Katarína LCE9255 R OOB TJ Slovan Luhačovice 106:34 + 37:47 4080