Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahovska Eliska | SK1 | C | SBR Piestany | 49:48 | |
2. | Mílová Klára | BFM0452 | C | SKOB Frýdek - Místek | 53:16 | + 3:28 |
3. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 94:44 | + 44:56 |
4. | Procnerová Veronika | BFM0453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 96:11 | + 46:23 |
Steigerová Martina | HBBX051 | C | SK Hadveo Banska Bystrica | DISK | ||
MS | Kniebüglová Hana | BBA0251 | C | Kobra Bratislava | 37:30 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 26:28 | |
2. | Supiková Kateřina | TRI0351 | C | TJ TŽ Třinec | 31:22 | + 4:54 |
3. | Kantorová Anna | TRI0352 | C | TJ TŽ Třinec | 31:28 | + 5:00 |
4. | Trepacova Gabika | VZA | C | Slávia ŽU Žilina | 46:24 | + 19:56 |
5. | Weisman Monika | S02 | C | UKS Sloneczko Zory | 70:33 | + 44:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Lenka | SOP0151 | B | OOB TJ Slezan Opava | 25:06 | |
2. | Dubovská Alžbeta | PEZ0151 | C | AŠK Pezinok | 37:29 | + 12:23 |
3. | Klabouchova Veronika | VZA0151 | C | Slávia ŽU Žilina | 38:43 | + 13:37 |
4. | Ciencialová Daniela | TRI0254 | C | TJ TŽ Třinec | 41:10 | + 16:04 |
5. | Mrozek Teresa | TRI0251 | C | TJ TŽ Třinec | 45:05 | + 19:59 |
6. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 50:21 | + 25:15 |
7. | Svobodová Barbora | BFM0151 | B | SKOB Frýdek - Místek | 50:34 | + 25:28 |
8. | Polewka Aleksandra | 14P0250 | C | UKS Kometa Gliwice | 54:12 | + 29:06 |
9. | Misztal Paulina | S02 | C | UKS Sloneczko Zory | 82:38 | + 57:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lenka | AOP0050 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:07 | |
2. | Bruková Magda | TRI0054 | B | TJ TŽ Třinec | 30:12 | + 1:05 |
3. | Poláková Tereza | SOP9951 | B | OOB TJ Slezan Opava | 41:42 | + 12:35 |
4. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 44:12 | + 15:05 |
5. | Šmelíková Dorota | RBA0251 | C | TJ Rapid Bratislava | 56:10 | + 27:03 |
6. | Mikusova Tamara | RBA0252 | C | TJ Rapid Bratislava | 59:56 | + 30:49 |
7. | Leciánová Veronika | OOP0050 | C | TJ Opava | 60:53 | + 31:46 |
8. | Weisman Wiktoria | S02 | C | UKS Sloneczko Zory | 65:28 | + 36:21 |
9. | Roháčová Viktória | TKE0051 | C | Akademik TU Kosice | 72:05 | + 42:58 |
Foltýnová Klára | TRI0051 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Řehová Natálie | BFM0051 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Papugová Andrea | TKE9751 | C | Akademik TU Kosice | 35:06 | |
2. | Miklušová Tereza | RBA9952 | C | TJ Rapid Bratislava | 35:37 | + 0:31 |
3. | Šmelíková Tereza | RBA9951 | C | TJ Rapid Bratislava | 36:44 | + 1:38 |
4. | Hrabošová Magdaléna | RBA0051 | C | TJ Rapid Bratislava | 37:45 | + 2:39 |
5. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 48:11 | + 13:05 |
6. | Kovářová Tereza | TRI9756 | C | TJ TŽ Třinec | 49:48 | + 14:42 |
7. | Harasymiuk Kinga | 11P9750 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 54:21 | + 19:15 |
8. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 54:30 | + 19:24 |
9. | Schenková Tereza | RBA9751 | C | TJ Rapid Bratislava | 56:46 | + 21:40 |
10. | Drahovska Lydia | SK1 | C | SBR Piestany | 60:25 | + 25:19 |
11. | Malíková Natálie | MOV9853 | C | SKOB Ostrava | 60:35 | + 25:29 |
12. | Dzik Justyna | PL1 | C | MUKS Gliwice / Gliwice | 75:00 | + 39:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamanecová Radka | SSN9651 | C | TJ Cingov Spisska Nova Ves | 33:23 | |
2. | Franková Dominika | KYS9553 | C | KOB Sokol Kysak | 36:24 | + 3:01 |
3. | Hoseková Vanda | VZA9651 | C | Slávia ŽU Žilina | 36:39 | + 3:16 |
4. | Papugová Martina | TKE9551 | C | Akademik TU Kosice | 36:44 | + 3:21 |
5. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 40:51 | + 7:28 |
6. | Snopková Dajana | EBB9551 | C | Ekonom Banska Bystrica | 51:50 | + 18:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prékopová Marta | FBA8252 | C | Farmaceut Bratislava | 47:05 | ||
2. | Labašová Katarína | TKE8351 | C | Akademik TU Kosice | 47:58 | + 0:53 | |
3. | Sokolová Ľudmila | KYS9451 | C | KOB Sokol Kysak | 50:26 | + 3:21 | |
4. | Farkašová Eva | SSN9053 | C | TJ Cingov Spisska Nova Ves | 50:35 | + 3:30 | |
5. | Styková Jana | FBA8051 | C | Farmaceut Bratislava | 53:57 | + 6:52 | |
6. | Bartáková Zuzana | BBA8451 | C | Kobra Bratislava | 59:24 | + 12:19 | |
7. | Ugrayová Kristína | TKE9254 | C | Akademik TU Kosice | 60:02 | + 12:57 | |
Steigrová Lucia | HBB9351 | C | SK Hadveo Banska Bystrica | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavačiková Erika | EBB8752 | C | Ekonom Banska Bystrica | 55:25 | ||
2. | Kożveková Veronika | TKE9351 | C | Akademik TU Kosice | 77:06 | + 21:41 | |
3. | Šmelíková Lucia | RBA9151 | C | TJ Rapid Bratislava | 84:16 | + 28:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Malwina | 14PXXXX | C | UKS Kometa Gliwice | 45:45 | ||
2. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:53 | + 6:08 | |
3. | Vachová Zora | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 57:32 | + 11:47 | |
4. | Skurková Vendula | BFM9353 | C | SKOB Frýdek - Místek | 65:48 | + 20:03 | |
5. | Vellechová Radka | MOV8051 | C | SKOB Ostrava | 69:36 | + 23:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fedorova Katarina | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 30:21 | |
2. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 38:00 | + 7:39 |
3. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:06 | + 9:45 |
4. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 40:13 | + 9:52 |
5. | Ondrejkova Sona | VZA7451 | C | Slávia ŽU Žilina | 45:55 | + 15:34 |
6. | Schenková Katarína | RBA7451 | C | TJ Rapid Bratislava | 48:33 | + 18:12 |
7. | Bialeková Martina | EBB7301 | C | Ekonom Banska Bystrica | 49:56 | + 19:35 |
8. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 49:59 | + 19:38 |
9. | Pavlíčková Lenka | MOV7151 | C | SKOB Ostrava | 54:20 | + 23:59 |
10. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 56:26 | + 26:05 |
11. | Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | 59:12 | + 28:51 |
12. | Strakošová Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:31 | + 30:10 |
13. | Štětínská Soňa | MOV7651 | C | SKOB Ostrava | 63:37 | + 33:16 |
14. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 66:14 | + 35:53 |
15. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 66:25 | + 36:04 |
16. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 74:32 | + 44:11 |
17. | Dorčáková Pavlína | MOV6951 | C | SKOB Ostrava | 75:12 | + 44:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupekova Silvia | VZA7250 | C | Slávia ŽU Žilina | 28:58 | |
2. | Šmelíková Hana | RBA6951 | C | TJ Rapid Bratislava | 33:46 | + 4:48 |
3. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 37:30 | + 8:32 |
4. | Pánková Martina | RBA6953 | C | TJ Rapid Bratislava | 47:19 | + 18:21 |
5. | Šmelíková Jana | TKE6653 | C | Akademik TU Kosice | 50:53 | + 21:55 |
6. | Roháčová Ingrid | TKE7051 | C | Akademik TU Kosice | 50:59 | + 22:01 |
7. | Mikusova Dagmar | RBA7351 | C | TJ Rapid Bratislava | 52:51 | + 23:53 |
8. | Barillová Alena | SSN6951 | C | TJ Cingov Spisska Nova Ves | 60:07 | + 31:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 34:02 | |
2. | Mazúrová Soňa | RBA6551 | C | TJ Rapid Bratislava | 35:06 | + 1:04 |
3. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 40:54 | + 6:52 |
4. | Franková Jana | KYS6651 | C | KOB Sokol Kysak | 48:25 | + 14:23 |
5. | Spratková Iva | SFM6851 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 55:24 | + 21:22 |
6. | Paulova Iveta | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 59:45 | + 25:43 |
7. | Jurašková Ema | TKE6453 | C | Akademik TU Kosice | 66:39 | + 32:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Majtanova Iveta | SPE6251 | C | KOB Sokol Pezinok | 29:59 | |
2. | Denysenko Tamara | VZA | C | Slávia ŽU Žilina | 38:40 | + 8:41 |
3. | Mižúrová Jana | FBA6351 | C | Farmaceut Bratislava | 40:45 | + 10:46 |
4. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 41:58 | + 11:59 |
5. | Belicova Elena | TKE | C | Akademik TU Kosice | 43:13 | + 13:14 |
6. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 46:01 | + 16:02 |
7. | Mihálová Dáša | EBB6151 | C | Ekonom Banska Bystrica | 53:12 | + 23:13 |
8. | Hlavačiková Katarína | EBB6152 | C | Ekonom Banska Bystrica | 56:54 | + 26:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Jolanta | 14P5600 | C | UKS Kometa Gliwice | 32:45 | |
2. | Pijáková Eva | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 38:37 | + 5:52 |
3. | Putnovská Iveta | TKE5651 | C | Akademik TU Kosice | 39:51 | + 7:06 |
4. | Hudzieczková Danuta | KVS5751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 41:05 | + 8:20 |
5. | Gavendová Anna | TRI4650 | C | TJ TŽ Třinec | 44:20 | + 11:35 |
6. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:19 | + 13:34 |
7. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 48:42 | + 15:57 |
8. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 48:49 | + 16:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavecká Soňa | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 31:44 | |
2. | Polonyiova Darina | VZA4850 | C | Slávia ŽU Žilina | 47:50 | + 16:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrozek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 31:51 | |
2. | Roháč Adam | TKE0601 | C | Akademik TU Kosice | 41:07 | + 9:16 |
3. | Austera Filip | NERXX02 | C | Neregistrovani CZ | 42:31 | + 10:40 |
4. | Drahovsky Timotej | SK1 | C | SBR Piestany | 75:37 | + 43:46 |
5. | Alex | NERx223 | C | Neregistrovani CZ | 76:00 | + 44:09 |
6. | Vojáček Jan | BFM0401 | C | SKOB Frýdek - Místek | 82:20 | + 50:29 |
7. | Buryan Jan | MOV0400 | C | SKOB Ostrava | 85:44 | + 53:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fedor Tibor | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 33:56 | |
2. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 35:09 | + 1:13 |
3. | Novota Lukáš | TKE0302 | C | Akademik TU Kosice | 35:10 | + 1:14 |
4. | Bialožyt Marek | TRI0301 | C | TJ TŽ Třinec | 40:36 | + 6:40 |
5. | Trepac Adam | VZAX001 | C | Slávia ŽU Žilina | 45:05 | + 11:09 |
6. | Roháč Martin | TKE0301 | C | Akademik TU Kosice | 47:03 | + 13:07 |
7. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 48:27 | + 14:31 |
8. | Fajkoš Lubomír | MOV0301 | C | SKOB Ostrava | 51:19 | + 17:23 |
9. | Tyl Marek | NERX012 | C | Neregistrovani CZ | 57:36 | + 23:40 |
Haták Michal | BFM0302 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondrejka Michal | VZA0201 | C | Slávia ŽU Žilina | 27:01 | |
2. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 29:40 | + 2:39 |
3. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:33 | + 12:32 |
4. | Drahovsky Benjamin | SK1 | C | SBR Piestany | 41:29 | + 14:28 |
5. | Dubovský Filip | PEZ0201 | C | AŠK Pezinok | 42:54 | + 15:53 |
6. | Vojáček Tomáš | BFM0201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:56 | + 17:55 |
7. | Dorčák Jan | MOV0103 | C | SKOB Ostrava | 50:52 | + 23:51 |
8. | Kołeczko Błażej | 11P0200 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 57:39 | + 30:38 |
9. | Čmiel Thomas Jacob | TRI0202 | C | TJ TŽ Třinec | 72:39 | + 45:38 |
10. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 77:02 | + 50:01 |
11. | Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 79:49 | + 52:48 |
Spratek Adam | SFM0202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipek Sebastian | TRI0002 | B | TJ TŽ Třinec | 26:45 | |
2. | Féder N Medard | PEZ0102 | C | AŠK Pezinok | 30:38 | + 3:53 |
3. | Dubovský Andrej | PEZ9901 | C | AŠK Pezinok | 37:14 | + 10:29 |
4. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:40 | + 10:55 |
5. | Simočko Lukáš | TKE0003 | C | Akademik TU Kosice | 40:16 | + 13:31 |
6. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 42:16 | + 15:31 |
7. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 42:18 | + 15:33 |
8. | Ondrejka Tomas | VZA0001 | C | Slávia ŽU Žilina | 43:00 | + 16:15 |
9. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 44:00 | + 17:15 |
10. | Mihalič Štefan | TKE0002 | C | Akademik TU Kosice | 47:00 | + 20:15 |
11. | Kubíček David | MOV0003 | B | SKOB Ostrava | 48:14 | + 21:29 |
12. | Schenk Jakub | RBA0001 | C | TJ Rapid Bratislava | 50:44 | + 23:59 |
13. | Kołeczko Bartosz | 11P0000 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 57:23 | + 30:38 |
14. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 58:19 | + 31:34 |
15. | Sikora Jakub | TRI0003 | B | TJ TŽ Třinec | 61:42 | + 34:57 |
16. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 62:32 | + 35:47 |
17. | Kniebügl Jakub | BBA0001 | C | Kobra Bratislava | 66:58 | + 40:13 |
18. | Pavlíček Patrik | MOV0002 | C | SKOB Ostrava | 69:53 | + 43:08 |
19. | Przygodski Arkadiusz | S02X001 | C | UKS Sloneczko Zory | 71:48 | + 45:03 |
Orlowski Kamil | S02 | C | UKS Sloneczko Zory | DISK | ||
Juraško Timotej | TKE0001 | C | Akademik TU Kosice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sláma Dušan | TKE9801 | C | Akademik TU Kosice | 32:45 | |
2. | Franko Stanislav | KYS9802 | C | KOB Sokol Kysak | 34:32 | + 1:47 |
3. | Dudra Šimon | KYS9801 | C | KOB Sokol Kysak | 39:24 | + 6:39 |
4. | Borgiel Jarosław | 11P9700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 41:38 | + 8:53 |
5. | Chupek Jakub | VZA9901 | C | Slávia ŽU Žilina | 42:59 | + 10:14 |
6. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | B | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 45:22 | + 12:37 |
7. | Drahovsky Tadeas | SK1 | C | SBR Piestany | 52:44 | + 19:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jonáš Martin | BBA9601 | C | Kobra Bratislava | 35:21 | |
2. | Takáč Teodor | HBB9601 | C | SK Hadveo Banska Bystrica | 38:09 | + 2:48 |
3. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 40:37 | + 5:16 |
4. | Klabouch Martin | VZA9602 | C | Slávia ŽU Žilina | 41:51 | + 6:30 |
5. | Kovac Stanislav | VZA | C | Slávia ŽU Žilina | 46:58 | + 11:37 |
6. | Svoboda František | SOP9601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 50:41 | + 15:20 |
7. | Snopko Erik | EBB9601 | C | Ekonom Banska Bystrica | 52:26 | + 17:05 |
Hraboš Matej | RBA9501 | C | TJ Rapid Bratislava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dávidík Marián | BBA7713 | C | Kobra Bratislava | 42:05 | ||
2. | Pijak Ondrej | BBA8204 | C | Kobra Bratislava | 42:30 | + 0:25 | |
3. | Šurgan Štefan | HBB7905 | C | SK Hadveo Banska Bystrica | 45:58 | + 3:53 | |
4. | Šmelík Martin | TKE9604 | C | Akademik TU Kosice | 47:51 | + 5:46 | |
5. | Mižúr Peter | FBA9101 | C | Farmaceut Bratislava | 48:30 | + 6:25 | |
6. | Papuga Miroslav | TKE9002 | C | Akademik TU Kosice | 50:36 | + 8:31 | |
7. | Glončák Peter | FBA7901 | C | Farmaceut Bratislava | 52:40 | + 10:35 | |
8. | Tysz Adam | TKE8703 | C | Akademik TU Kosice | 54:37 | + 12:32 | |
9. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:50 | + 13:45 | |
10. | Novota Mikuláš | TKE6002 | C | Akademik TU Kosice | 58:35 | + 16:30 | |
11. | Patráš Andrej | HBB8201 | C | SK Hadveo Banska Bystrica | 68:37 | + 26:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barták Lukáš | BBA8301 | C | Kobra Bratislava | 44:03 | ||
2. | Kollar Miroslav | KYS8801 | C | KOB Sokol Kysak | 45:16 | + 1:13 | |
3. | Patráš Igor | HBB7901 | C | SK Hadveo Banska Bystrica | 47:21 | + 3:18 | |
4. | Wallner Jozef | BBA6812 | C | Kobra Bratislava | 48:55 | + 4:52 | |
5. | Mižúr Šimon | FBA9401 | C | Farmaceut Bratislava | 49:09 | + 5:06 | |
6. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:38 | + 7:35 | |
7. | Horniak Juraj | BBA8202 | C | Kobra Bratislava | 51:40 | + 7:37 | |
8. | Volkov Oleksandr | VZA | C | Slávia ŽU Žilina | 53:00 | + 8:57 | |
9. | Pavelek Michal | SPE7902 | C | KOB Sokol Pezinok | 60:21 | + 16:18 | |
10. | Stasz Michal | BBA8203 | C | Kobra Bratislava | 64:35 | + 20:32 | |
11. | Wartiak Peter | FBA8001 | C | Farmaceut Bratislava | 69:53 | + 25:50 | |
12. | Filó Bernát | KYS9005 | C | KOB Sokol Kysak | 74:09 | + 30:06 | |
13. | Nemec Andrej | EBB9201 | C | Ekonom Banska Bystrica | 80:21 | + 36:18 | |
Spisjak Marian | SPE7601 | C | KOB Sokol Pezinok | DISK | |||
Beles Milan | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | DISK | |||
Agirre Joxeba | HBB7902 | C | SK Hadveo Banska Bystrica | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:25 | 4680 | |
2. | Pospíšil Petr | SOP9301 | B | OOB TJ Slezan Opava | 47:06 | + 1:41 | 4528 |
3. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 53:22 | + 7:57 | 3963 |
4. | Hribik Miroslav | HBB8501 | C | SK Hadveo Banska Bystrica | 58:05 | + 12:40 | |
5. | Szturc Jan | TRC9003 | C | SKOB BETA Třinec | 58:06 | + 12:41 | |
6. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 66:41 | + 21:16 | 2761 |
7. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 72:49 | + 27:24 | 2207 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dudra Milan | KYS7201 | C | KOB Sokol Kysak | 37:37 | |
2. | Porubčan Igor | KYS7101 | C | KOB Sokol Kysak | 41:19 | + 3:42 |
3. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 41:30 | + 3:53 |
4. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 43:30 | + 5:53 |
5. | Mikluš Marián | RBA7204 | C | TJ Rapid Bratislava | 44:46 | + 7:09 |
6. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 44:50 | + 7:13 |
7. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 45:54 | + 8:17 |
8. | Dzik Miroslaw | PL1 | C | MUKS Gliwice / Gliwice | 46:08 | + 8:31 |
9. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 47:22 | + 9:45 |
10. | Kostka Petr | MOVX001 | C | SKOB Ostrava | 54:36 | + 16:59 |
11. | Šarman Radim | MOV6201 | C | SKOB Ostrava | 55:42 | + 18:05 |
12. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 56:01 | + 18:24 |
13. | Oravec Miroslav | VZA | C | Slávia ŽU Žilina | 56:52 | + 19:15 |
14. | Kniebügl Anton | BBA6401 | C | Kobra Bratislava | 58:40 | + 21:03 |
15. | Míl Petr | BFM7101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:31 | + 22:54 |
16. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 60:41 | + 23:04 |
17. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | C | SKOB Ostrava | 61:04 | + 23:27 |
18. | Janous Karol | VZA | C | Slávia ŽU Žilina | 62:52 | + 25:15 |
19. | Kołeczko Úukasz | 11P7500 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 64:31 | + 26:54 |
20. | Masny Krzysztof | 11P7600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 74:39 | + 37:02 |
Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jozef | VZA7101 | C | Slávia ŽU Žilina | 35:13 | |
2. | Roháč Zdenko | TKE7301 | C | Akademik TU Kosice | 38:43 | + 3:30 |
3. | Bednarik Martin | SSN7201 | C | TJ Cingov Spisska Nova Ves | 40:58 | + 5:45 |
4. | Féder Str. Medard | PEZ7303 | C | AŠK Pezinok | 46:40 | + 11:27 |
5. | Snopko Dušan | EBB7001 | C | Ekonom Banska Bystrica | 55:23 | + 20:10 |
6. | Polák Petr | SOP7004 | C | OOB TJ Slezan Opava | 58:54 | + 23:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pollak Jozef | TKE6001 | C | Akademik TU Kosice | 29:36 | |
2. | Hierweg Karol | BBA5801 | C | Kobra Bratislava | 34:33 | + 4:57 |
3. | Franko Valér | KYS6601 | C | KOB Sokol Kysak | 34:57 | + 5:21 |
4. | Šmelík Juraj | RBA6603 | C | TJ Rapid Bratislava | 36:16 | + 6:40 |
4. | Šoltés Pavol | SSN6402 | C | TJ Cingov Spisska Nova Ves | 36:16 | + 6:40 |
6. | Šoltés František | SSN6202 | C | TJ Cingov Spisska Nova Ves | 38:11 | + 8:35 |
7. | Franko Stanislav | KYS6401 | C | KOB Sokol Kysak | 38:45 | + 9:09 |
8. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 39:32 | + 9:56 |
9. | Szturc Radek | TRC6800 | C | SKOB BETA Třinec | 42:55 | + 13:19 |
10. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 43:45 | + 14:09 |
11. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 46:06 | + 16:30 |
12. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:35 | + 16:59 |
13. | Niedoba Jan | TRC6200 | C | SKOB BETA Třinec | 47:12 | + 17:36 |
14. | Kantor Roman | TRI6501 | C | TJ TŽ Třinec | 48:12 | + 18:36 |
15. | Sláma Peter | TKE6401 | C | Akademik TU Kosice | 49:07 | + 19:31 |
16. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:50 | + 20:14 |
17. | Ščehovič Roman | EBB6401 | C | Ekonom Banska Bystrica | 50:50 | + 21:14 |
18. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 51:28 | + 21:52 |
19. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 54:38 | + 25:02 |
20. | Trojek Jakub | TRC6400 | C | SKOB BETA Třinec | 55:10 | + 25:34 |
21. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 60:51 | + 31:15 |
22. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 65:45 | + 36:09 |
23. | Holec Jan | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 67:15 | + 37:39 |
24. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 67:34 | + 37:58 |
Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kollár Jaroslav | KYS6102 | C | KOB Sokol Kysak | 37:23 | |
2. | Wojarski Krzysztof | PL1 | C | MUKS Gliwice / Gliwice | 38:17 | + 0:54 |
3. | György Filó | KYS6302 | C | KOB Sokol Kysak | 38:20 | + 0:57 |
4. | Priesol Frantisek | RBA5901 | C | TJ Rapid Bratislava | 39:56 | + 2:33 |
5. | Nemec Juraj | EBB6001 | C | Ekonom Banska Bystrica | 41:00 | + 3:37 |
6. | Štubňa Ján | RBA5803 | C | TJ Rapid Bratislava | 42:18 | + 4:55 |
7. | Rybár Dušan | RBA6202 | C | TJ Rapid Bratislava | 44:32 | + 7:09 |
8. | Formanko Dušan | RBA5801 | C | TJ Rapid Bratislava | 46:03 | + 8:40 |
9. | Mazúr Milan | RBA6201 | C | TJ Rapid Bratislava | 46:39 | + 9:16 |
10. | Tysz Vladimir | TKE6202 | C | Akademik TU Kosice | 47:44 | + 10:21 |
11. | Paulo Milos | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 50:01 | + 12:38 |
12. | Ďurčo Boris | TKE6301 | C | Akademik TU Kosice | 57:04 | + 19:41 |
13. | Przygodski Dariusz | S02 | C | UKS Sloneczko Zory | 105:53 | + 68:30 |
Ďurčo Peter | EBB6102 | C | Ekonom Banska Bystrica | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fedor Jozef | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 34:03 | |
2. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:51 | + 1:48 |
3. | Pijak Jaroslav | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 36:00 | + 1:57 |
4. | Kuchta Ján | TKE5701 | C | Akademik TU Kosice | 37:46 | + 3:43 |
5. | Petrinec Milan | RBA5802 | C | TJ Rapid Bratislava | 40:32 | + 6:29 |
6. | Tursky Jan | VZA5800 | C | Slávia ŽU Žilina | 41:15 | + 7:12 |
7. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 42:23 | + 8:20 |
8. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 44:02 | + 9:59 |
9. | Oravec Ivan | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 44:26 | + 10:23 |
10. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:04 | + 12:01 |
11. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 47:41 | + 13:38 |
12. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 48:18 | + 14:15 |
13. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:17 | + 15:14 |
14. | Žilinčík Slávko | TKE5602 | C | Akademik TU Kosice | 52:08 | + 18:05 |
15. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 52:21 | + 18:18 |
16. | Wysocki Andrzej | PL15100 | C | MUKS Gliwice / Gliwice | 54:45 | + 20:42 |
17. | Poláček Pavol | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 60:30 | + 26:27 |
18. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 61:31 | + 27:28 |
19. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 62:24 | + 28:21 |
Mižúr Ján | FBA5501 | C | Farmaceut Bratislava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piják Vladislav | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 34:49 | |
2. | Mikluš Viktor | FBA5201 | C | Farmaceut Bratislava | 48:39 | + 13:50 |
3. | Simočko Michal | TKE5302 | C | Akademik TU Kosice | 50:32 | + 15:43 |
MS | Gajdosik Jozef | VZA5200 | C | Slávia ŽU Žilina | 46:28 | + 11:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roháč Igor | TKE4301 | C | Akademik TU Kosice | 34:23 | |
2. | Šmelík Ľudovít | RBA4301 | C | TJ Rapid Bratislava | 35:22 | + 0:59 |
3. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 47:14 | + 12:51 |
4. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 60:27 | + 26:04 |
5. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 67:53 | + 33:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cienciala Filip | TRI0600 | C | TJ TŽ Třinec | 33:12 | |
2. | Šmelík Daniel | RBA | C | TJ Rapid Bratislava | 33:49 | + 0:37 |
3. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 36:29 | + 3:17 |
4. | Volkov Maksym | VZA | C | Slávia ŽU Žilina | 38:10 | + 4:58 |
5. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 38:21 | + 5:09 |
6. | Holesz Stanislav | TRI0601 | C | TJ TŽ Třinec | 39:30 | + 6:18 |
7. | Patrasova Ella MIchaela | HBB9501 | C | SK Hadveo Banska Bystrica | 43:33 | + 10:21 |
8. | Austerová Andrea | NERXX01 | C | Neregistrovani CZ | 44:27 | + 11:15 |
9. | Brychlecova Sasa | NER | C | Neregistrovani CZ | 44:54 | + 11:42 |
10. | Vellechová Eliška | MOV0952 | C | SKOB Ostrava | 45:18 | + 12:06 |
11. | Kaufman Jan | TRI0605 | C | TJ TŽ Třinec | 47:59 | + 14:47 |
12. | Drahovsky Damian | SK1 | C | SBR Piestany | 49:07 | + 15:55 |
13. | Tylová Agáta | NERX011 | C | Neregistrovani CZ | 49:28 | + 16:16 |
14. | Polewka Julianna | 14P0650 | C | UKS Kometa Gliwice | 51:09 | + 17:57 |
15. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 55:21 | + 22:09 |
16. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 57:27 | + 24:15 |
17. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 58:17 | + 25:05 |
18. | Mílová Tereza | BFM0751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:45 | + 26:33 |
19. | Šoltésová Paulína | SSN | C | TJ Cingov Spisska Nova Ves | 59:47 | + 26:35 |
20. | Kołeczko Maksymilian | 11P0501 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 77:20 | + 44:08 |
20. | Masny Tadek Przemek | 11P0500 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 77:20 | + 44:08 |
22. | Škoda Maťej | NERx123 | C | Neregistrovani CZ | 79:28 | + 46:16 |
Klose Albert | SFM1101 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | ||
Klose Kateřina | SFM1251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubovská Mária | PEZ7451 | C | AŠK Pezinok | 31:04 | |
2. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 31:52 | + 0:48 |
3. | Garbacz Lukasz | S02x001 | C | UKS Sloneczko Zory | 33:48 | + 2:44 |
4. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 38:12 | + 7:08 |
5. | Lewandowska Jagoda | S02 | C | UKS Sloneczko Zory | 38:18 | + 7:14 |
6. | Trepacova Eva | VZA | C | Slávia ŽU Žilina | 39:08 | + 8:04 |
7. | Procner Zdeněk | BFM7401 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:22 | + 9:18 |
8. | Brychlec Lukas | NER | C | Neregistrovani CZ | 42:22 | + 11:18 |
9. | Klabouchova Andrea | VZA7052 | C | Slávia ŽU Žilina | 42:31 | + 11:27 |
10. | Uhrinova Zuzana | BBA | C | Kobra Bratislava | 46:17 | + 15:13 |
11. | Řeha Tomáš | BFM9402 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:45 | + 16:41 |
12. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:11 | + 19:07 |
13. | Buryanová Kateřina | MOV7351 | C | SKOB Ostrava | 50:18 | + 19:14 |
14. | Polewka Beata | 14P7150 | C | UKS Kometa Gliwice | 51:30 | + 20:26 |
15. | Trapac Matej | VZAX002 | C | Slávia ŽU Žilina | 52:32 | + 21:28 |
16. | Hlavačik Zdenko | EBBXXX3 | C | Ekonom Banska Bystrica | 54:22 | + 23:18 |
17. | Hlavníčková Markéta | SFMx002 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 55:55 | + 24:51 |
18. | Hlavníčková Ilona | SFMx001 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 57:32 | + 26:28 |
19. | Pipiro Grażyna | 11P5750 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 58:41 | + 27:37 |
20. | Pipiro Grzegorz | 11P5700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 60:42 | + 29:38 |
21. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 72:52 | + 41:48 |
22. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 78:25 | + 47:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cienciala Petr | TRI7600 | C | TJ TŽ Třinec | 71:05 | |
2. | Drahovsky Jozef | SK1 | C | SBR Piestany | 77:11 | + 6:06 |
3. | Vlachová Marcela | NERXX03 | C | Neregistrovani CZ | 137:24 | + 66:19 |
4. | Drahovska Katarina | SK1 | C | SBR Piestany | 144:11 | + 73:06 |