6. etapa JWOC Tour – zkrácená trať – Hoděšovice
Datum:
sobota 6.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Hoděšovice, louka severozápadně od obce (50°9’19.557”N, 15°54’15.335”E)
Mapa:
Koliba, měřítko 1:10 000, velikost A3, mapový klíč ISOM, ekvidistance 5m,
stav červen 2013, mapovali Petr Mareček, Zdeněk Sokolář, Jan Netuka,
tisk Žaket (ofset).
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Miroslav Slovák
Stavitel tratí: Martina Henerová
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, protesty proti porušení
pravidel nebyly podány. Bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Závod proběhl za slunečného počasí.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 882 závodníků.
Miroslav Slovák Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Féderová Zuzana | 1630429 | SK SKI-OB Šternberk | 20:07 | ||
2. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | STH SK Studenec | 30:10 | + 10:03 | |
3. | Budriunaite Vaiva | 1550395 | SK SNS Smržovka | 30:30 | + 10:23 | |
4. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 32:55 | + 12:48 | |
5. | Kubičková Kateřina | SJH0652 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 39:29 | + 19:22 | |
6. | Kubcová Anna | DOB0550 | DOB KOB Dobruška | 40:05 | + 19:58 | |
7. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | PHK OK 99 Hradec Králové | 60:58 | + 40:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | DOR OK Dobříš | 22:44 | ||
2. | Pušová Bára | LPU0357 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 23:54 | + 1:10 | |
3. | Hector Cecilia | 3330906 | Opava - Ticháček | 27:15 | + 4:31 | |
4. | Hankovcová Helena | KAM0350 | KAM SK Kamenice | 33:22 | + 10:38 | |
5. | Binarová Adéla | UOL0452 | UOL SK UP Olomouc | 35:46 | + 13:02 | |
6. | Kubičková Kristýna | SJH0452 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 40:12 | + 17:28 | |
7. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 49:30 | + 26:46 | |
Porubská Lenka | 0540113 | CNR ŠK Cart-print Nitra | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:39 | ||
2. | Kosová Tereza | SRK0151 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 23:33 | + 2:54 | |
3. | Chrástová Tereza | STH0251 | STH SK Studenec | 24:06 | + 3:27 | |
4. | Miklušová Tamara | 1240286 | OK 99 Hradec Králové | 26:17 | + 5:38 | |
5. | Kochová Anna | SJC0153 | SJC Sportcentrum Jičín | 26:24 | + 5:45 | |
6. | Diaksova Evangelina | 2280641 | TJ Lokomotiva Žatec | 27:08 | + 6:29 | |
7. | Mašatová Eliška | PHK0251 | PHK OK 99 Hradec Králové | 27:17 | + 6:38 | |
8. | Šmelíková Dorota | 1240291 | OK 99 Hradec Králové | 30:45 | + 10:06 | |
9. | Sanna Karin | DKP0250 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 31:29 | + 10:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Lucie | TUR0251 | TUR OOB TJ Turnov | 20:20 | ||
2. | Korpasová Lucie | LBM0151 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 20:58 | + 0:38 | |
3. | Šritrová Lenka | TUV0252 | TUV SOK TJ TURNOV | 22:32 | + 2:12 | |
4. | Dubovská Alžbeta | 1630834 | SK SKI-OB Šternberk | 24:32 | + 4:12 | |
5. | Francová Lucie | LPU0152 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 25:18 | + 4:58 | |
6. | Kůstková Barbora | VIC0259 | VIC OB Vizovice | 28:52 | + 8:32 | |
7. | Zlesáková Adéla | CHT0151 | CHT OOB SK Chrast | 31:45 | + 11:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Diaksova Andreya | 2280642 | TJ Lokomotiva Žatec | 27:51 | ||
2. | Grycová Kateřina | TBMTBM0 | TBM KOS TJ Tesla Brno | 29:03 | + 1:12 | |
3. | Peterová Jana | DOB0051 | DOB KOB Dobruška | 29:22 | + 1:31 | |
4. | Skog Ella | 2150586 | KTV Koovee | 29:28 | + 1:37 | |
5. | Kopecká Anna | LPU9958 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 29:39 | + 1:48 | |
6. | Eerola Lotta | 3200878 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:00 | + 2:09 | |
7. | Waňková Martina | VRL9951 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:09 | + 2:18 | |
8. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | KRL Kometa kralovice | 30:55 | + 3:04 | |
9. | Ocvirk Pia | 0450096 | JAP OK Japetic | 31:06 | + 3:15 | |
10. | Jezdinská Natálie | STH9954 | STH SK Studenec | 31:07 | + 3:16 | |
11. | Matějková Zuzana | LTP0153 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:03 | + 5:12 | |
12. | Odehnalová Klára | ABM9956 | ABM KOB Moira Brno | 33:06 | + 5:15 | |
13. | Rückerová Šárka | HOR0050 | HOR TJ Jiskra Hořice | 34:33 | + 6:42 | |
14. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | VLI Slavia Liberec orienteering | 34:55 | + 7:04 | |
15. | Urbanová Markéta | STH9953 | STH SK Studenec | 35:02 | + 7:11 | |
16. | Lueger Anna | 2270635 | SK Hlinsko | 35:25 | + 7:34 | |
17. | Kundratová Lucie | JZL0051 | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 35:54 | + 8:03 | |
18. | Hrabošová Magdaléna | ASU0099 | ASU Magnus Orienteering | 36:36 | + 8:45 | |
19. | Filipová Tereza | SRK0050 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:48 | + 9:57 | |
20. | Kubíčková Kateřina | VAM9951 | VAM OOB Vamberk | 39:02 | + 11:11 | |
21. | Sladek Laura | 2271039 | SK Hlinsko | 44:41 | + 16:50 | |
22. | Scheikl Agnes | 3831001 | SV Turbine Neubrandenburg | 45:07 | + 17:16 | |
23. | Křečková Jana | ZPV9999 | ZPV KOB ZPV Prostějov | 46:05 | + 18:14 | |
24. | Atanasova Elitsa | 0980236 | BGT Team Bulgaria | 46:12 | + 18:21 | |
25. | Standhartinger Magda | 2270638 | SK Hlinsko | 48:06 | + 20:15 | |
26. | Hector Frida | 3330907 | Opava - Ticháček | 51:58 | + 24:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thořová Markéta | TUV9952 | TUV SOK TJ TURNOV | 23:19 | ||
2. | Vyhnálková Marie | MFP0151 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 24:11 | + 0:52 | |
3. | Hanáková Lenka | KRL9951 | KRL Kometa kralovice | 26:35 | + 3:16 | |
4. | Pohořalá Anna | ROU9954 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 28:55 | + 5:36 | |
5. | Kyselová Nela | ROU9951 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 38:37 | + 15:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juodagalvyte Agne | 1550401 | SK SNS Smržovka | 35:17 | ||
2. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TRI TJ TŽ Třinec | 35:29 | + 0:12 | |
3. | Šmelíková Tereza | 1240290 | OK 99 Hradec Králové | 36:06 | + 0:49 | |
4. | Linková Alena | TUR9751 | TUR OOB TJ Turnov | 36:22 | + 1:05 | |
5. | Kůstková Daniela | VIC9898 | VIC OB Vizovice | 36:53 | + 1:36 | |
6. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | ABM KOB Moira Brno | 38:09 | + 2:52 | |
7. | Rutkauskaite Kaste | 1550393 | SK SNS Smržovka | 38:16 | + 2:59 | |
8. | Horvátová Hana | ASU9797 | ASU Magnus Orienteering | 38:53 | + 3:36 | |
9. | Nováková Tereza | DKP9751 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 38:56 | + 3:39 | |
10. | Fenclová Tereza | LPU9752 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 39:18 | + 4:01 | |
11. | Grycová Veronika | TBMTBM9 | TBM KOS TJ Tesla Brno | 40:17 | + 5:00 | |
12. | Tschierschke Paulina | STB9850 | STB Stadion Nový Bor | 40:29 | + 5:12 | |
13. | Tesařová Jana | TRI9751 | TRI TJ TŽ Třinec | 41:54 | + 6:37 | |
14. | Kalcher Hannah | 2270983 | SK Hlinsko | 41:57 | + 6:40 | |
15. | Slavíková Silva | PGP9751 | PGP SK Praga | 43:07 | + 7:50 | |
16. | de Nardis Francesca | 3290898 | Hiidenkiertäjät | 43:09 | + 7:52 | |
17. | Fukalová Hanka | AOV9850 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 44:12 | + 8:55 | |
18. | Bonat Julia | 0810184 | WAW KS Spojnia BnO | 44:55 | + 9:38 | |
19. | Miklušová Tereza | 1240285 | OK 99 Hradec Králové | 46:03 | + 10:46 | |
20. | Filipowska Aleksandra | 1440762 | SILD team Praha | 46:57 | + 11:40 | |
21. | Steer Asha | 2760769 | PUKS Młode Orły | 50:32 | + 15:15 | |
22. | Hoffmann Hannah | 2270982 | SK Hlinsko | 53:18 | + 18:01 | |
23. | Giovanelli Anna | 3290897 | Hiidenkiertäjät | 55:12 | + 19:55 | |
24. | Fend Sara | 2270980 | SK Hlinsko | 58:31 | + 23:14 | |
25. | Liberdová Jana | TRI9852 | TRI TJ TŽ Třinec | 59:31 | + 24:14 | |
26. | Schenková Tereza | 1240299 | OK 99 Hradec Králové | 61:44 | + 26:27 | |
27. | Harding Steph | 0910215 | HDG Harding | 68:02 | + 32:45 | |
Gugała Alicja | 0810183 | WAW KS Spojnia BnO | DISK | |||
Westin Emilie | 2050549 | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldánová Tereza | JPV9899 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 39:21 | ||
2. | Poloprutská Klára | VLI9750 | VLI Slavia Liberec orienteering | 40:07 | + 0:46 | |
3. | Pilcová Sabina | JPV9898 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 43:40 | + 4:19 | |
4. | Repiská Amálie | MFP9851 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 46:48 | + 7:27 | |
5. | Antonowicz Anna Maria | 0850196 | UNT UNTS Warszawa | 48:00 | + 8:39 | |
6. | Balcarová Barbora | LLI9751 | LLI TJ Loko Liberec | 50:44 | + 11:23 | |
7. | Korpasová Tereza | LBM9898 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:14 | + 11:53 | |
8. | Doubková Petra | VLI9853 | VLI Slavia Liberec orienteering | 57:49 | + 18:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | LLI TJ Loko Liberec | 36:10 | ||
2. | Chládková Simona | LPU9658 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 40:44 | + 4:34 | |
3. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VBM VSK Mendelu Brno | 40:57 | + 4:47 | |
4. | Hančová Petra | VRL9652 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:18 | + 5:08 | |
5. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | PGP SK Praga | 41:18 | + 5:08 | |
6. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | LLI TJ Loko Liberec | 41:59 | + 5:49 | |
7. | Hanáková Magda | KRL9651 | KRL Kometa kralovice | 42:08 | + 5:58 | |
8. | Pedersli Sigrid | NOR | TRO Trollelg, Norway - NOR | 44:42 | + 8:32 | |
9. | Haniszewska Angelika | STB9599 | STB Stadion Nový Bor | 45:01 | + 8:51 | |
10. | Petrasová Zuzana | VAM9653 | VAM OOB Vamberk | 46:39 | + 10:29 | |
11. | Białkowska Aneta | 1440763 | SILD team Praha | 46:56 | + 10:46 | |
12. | Banaś Agnieszka | 1440761 | SILD team Praha | 47:14 | + 11:04 | |
13. | Dénes Orsolya | 2770773 | ESV Lok Bad Schandau | 49:17 | + 13:07 | |
14. | Kubičková Bára | SJH9551 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 50:04 | + 13:54 | |
15. | Edsen Anne Ekhard | 2870810 | Salon Viesti | 50:39 | + 14:29 | |
16. | Balint Cosmina | 2461064 | Ostmarka OK | 59:11 | + 23:01 | |
17. | Procházková Marie | SOP9551 | SOP OOB TJ Slezan Opava | 61:50 | + 25:40 | |
18. | Fleming Lucy | 2580804 | Budai Osforrás | 62:14 | + 26:04 | |
19. | Koderičová Tereza | LTU9651 | LTU Lokomotiva Trutnov | 62:25 | + 26:15 | |
20. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 71:37 | + 35:27 | |
21. | Šňupárková Anna | DKP9652 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 74:17 | + 38:07 | |
Kamererová Valerie | KAM9551 | KAM SK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Nikola | TUR9358 | TUR OOB TJ Turnov | 44:13 | ||
2. | Šrámková Michaela | SJH9352 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 44:19 | + 0:06 | |
3. | Kožinová Anna | PGP9350 | PGP SK Praga | 47:11 | + 2:58 | |
4. | Benešová Jana | SJH9451 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 48:58 | + 4:45 | |
5. | Kasza Izabela | 2080554 | OOB TJ Zlaté Hory | 50:30 | + 6:17 | |
6. | Gerbeaux Nathanaëlle | 3380986 | Söders-Tyresö | 52:40 | + 8:27 | |
7. | Kadieva Tsvetomila | 0980237 | BGT Team Bulgaria | 72:01 | + 27:48 | |
8. | van Breedam Vanessa | 4021038 | ASPV OA Šumperk | 101:10 | + 56:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Kristýna | DKP8450 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 47:55 | ||
2. | Przyczková Michaela | LPU8499 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 48:27 | + 0:32 | |
3. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 48:45 | + 0:50 | |
4. | Fenclová Marta | LPU7667 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 50:56 | + 3:01 | |
5. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | NPA SK LOB Nová Paka | 53:12 | + 5:17 | |
6. | Krafková Lucie | TUR8650 | TUR OOB TJ Turnov | 54:27 | + 6:32 | |
7. | Maiorescu Irina | 0990250 | UNB UNEFS Bucharest | 57:06 | + 9:11 | |
8. | Gorska Kinga | 2080555 | OOB TJ Zlaté Hory | 65:18 | + 17:23 | |
9. | Minakova Ekaterina | 3650964 | Šumperk | 65:51 | + 17:56 | |
10. | Popescu Adina | UNB | UNB UNEFS Bucharest | 68:55 | + 21:00 | |
11. | Šimková Johanka | UOL9355 | UOL SK UP Olomouc | 69:25 | + 21:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VBM VSK Mendelu Brno | 47:18 | ||
2. | Janatová Lucie | DKP8154 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 48:04 | + 0:46 | |
3. | Kašková Kateřina | CHA7850 | CHA OK Chrastava | 52:32 | + 5:14 | |
4. | Rauturier Camille | 3380918 | Söders-Tyresö | 53:36 | + 6:18 | |
5. | Peterová Věra | DOB8751 | DOB KOB Dobruška | 55:01 | + 7:43 | |
6. | Hančová Marie | SNA8255 | SNA TJ START Náchod | 56:45 | + 9:27 | |
7. | Wysocka Malwina | 2080556 | OOB TJ Zlaté Hory | 57:45 | + 10:27 | |
8. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | NPA SK LOB Nová Paka | 58:17 | + 10:59 | |
9. | Jablonovská Lenka | ZBM9063 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 59:31 | + 12:13 | |
10. | Kašparová Šárka | AOP7251 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 61:31 | + 14:13 | |
11. | Westin Kjersti | PGP9255 | PGP SK Praga | 63:50 | + 16:32 | |
12. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 63:50 | + 16:32 | |
13. | Šenkýřová Jana | TUR8652 | TUR OOB TJ Turnov | 64:11 | + 16:53 | |
14. | Píšová Monika | NPA8151 | NPA SK LOB Nová Paka | 64:27 | + 17:09 | |
15. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | PGP SK Praga | 77:09 | + 29:51 | |
16. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | TUR OOB TJ Turnov | 88:06 | + 40:48 | |
17. | Doležalová Radka | VRL9252 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 101:50 | + 54:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřilová Kamila | TUV8556 | TUV SOK TJ TURNOV | 48:27 | ||
2. | Bertóti Diána | 2810795 | Naturfreunde Wien | 48:48 | + 0:21 | |
3. | Skyvová Kristýna | STE7054 | STE SK SKI-OB Šternberk | 50:50 | + 2:23 | |
4. | Michálková Renata | LCE8151 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:20 | + 2:53 | |
5. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | CHA OK Chrastava | 52:27 | + 4:00 | |
6. | Přecechtělová Tereza | DOB8971 | DOB KOB Dobruška | 52:39 | + 4:12 | |
7. | Alblová Lucie | LME7555 | LME SK Los Mělník | 54:35 | + 6:08 | |
8. | Černíková Barbora | DOB7878 | DOB KOB Dobruška | 57:23 | + 8:56 | |
9. | Filaber Anna | 0850558 | UNT UNTS Warszawa | 57:34 | + 9:07 | |
10. | Kučerková Romana | STB8196 | STB Stadion Nový Bor | 59:03 | + 10:36 | |
11. | Velde Reda | 1550396 | SK SNS Smržovka | 59:06 | + 10:39 | |
12. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:06 | + 11:39 | |
13. | Dusza Anna | 0850204 | UNT UNTS Warszawa | 65:46 | + 17:19 | |
14. | Kovářová Lenka | TJH8652 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 71:13 | + 22:46 | |
15. | Záveská Anna | DOB8851 | DOB KOB Dobruška | 72:00 | + 23:33 | |
16. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | MBM O-mikron | 73:05 | + 24:38 | |
17. | Puternicka Joanna | 1900518 | YETTI & PINGUIN | 82:38 | + 34:11 | |
Mezníková Lucie | ZBM9150 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 122:02 | + 73:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitková Radka | LPU7958 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 50:25 | ||
2. | Richterová Nataša | ADA7451 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 51:14 | + 0:49 | |
3. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | CHC K.O.B. Choceň | 58:43 | + 8:18 | |
4. | Maděryčová Kateřina | SJH7951 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 59:56 | + 9:31 | |
5. | Rydlová Eva | FSP8989 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 61:37 | + 11:12 | |
6. | Winkler Hanna | LPM8051 | LPM Lokomotiva Plzen | 65:25 | + 15:00 | |
7. | Vydrová Markéta | PEN8950 | PEN OK Reco Spot | 75:52 | + 25:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gornicka-Antonowicz Anna | 0850197 | UNT UNTS Warszawa | 42:57 | ||
2. | Gotseva Lyudmila | 0980281 | BGT Team Bulgaria | 46:38 | + 3:41 | |
3. | Škorpilová Jana | SJC7451 | SJC Sportcentrum Jičín | 48:01 | + 5:04 | |
4. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | VSP USK Praha | 50:53 | + 7:56 | |
5. | Janovská Petra | PGP7355 | PGP SK Praga | 51:48 | + 8:51 | |
6. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 59:31 | + 16:34 | |
7. | Atanasova Mariyana | 0980238 | BGT Team Bulgaria | 63:01 | + 20:04 | |
Rostás Anikó | 2770774 | ESV Lok Bad Schandau | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmelíková Barbora | 1360353 | OK Roztoky | 50:01 | ||
2. | Korpasová Ivana | LBM7362 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:19 | + 0:18 | |
3. | Rydlová Jana | VIC7752 | VIC OB Vizovice | 50:25 | + 0:24 | |
4. | Schenková Katarína | 1240298 | OK 99 Hradec Králové | 53:52 | + 3:51 | |
5. | Kinnunen Katja | VPO7451 | VPO Vallentuna Össeby OL | 66:44 | + 16:43 | |
6. | Kubičková Martina | SJH7752 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 72:38 | + 22:37 | |
7. | Komárková Lenka | TJH7651 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 76:26 | + 26:25 | |
8. | Porubská Andrea | 0540115 | CNR ŠK Cart-print Nitra | 115:33 | + 65:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Eva | UOL7051 | UOL SK UP Olomouc | 44:59 | ||
2. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | KAM SK Kamenice | 47:06 | + 2:07 | |
3. | Kundratová Jana | JZL7351 | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 47:44 | + 2:45 | |
4. | Kožinová Jana | PGP6651 | PGP SK Praga | 48:32 | + 3:33 | |
5. | Kašparová Ivana | SSU6951 | SSU SK Severka Šumperk | 51:31 | + 6:32 | |
6. | Kaplanová Iva | LPU6859 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:51 | + 8:52 | |
7. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VBM VSK Mendelu Brno | 59:04 | + 14:05 | |
8. | Hrušková Lenka | YBM6251 | YBM Klub turistů a lyžařů Brno | 59:58 | + 14:59 | |
9. | Sedláčková Jana | HLV7060 | HLV KČT - OB Holešov | 60:37 | + 15:38 | |
10. | Fukalová Radmila | AOV7051 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 63:27 | + 18:28 | |
11. | Šmelíková Hana | ASU6999 | ASU Magnus Orienteering | 63:38 | + 18:39 | |
12. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | KAM SK Kamenice | 65:51 | + 20:52 | |
13. | Demlová Jitka | LPU6955 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 69:35 | + 24:36 | |
14. | Westin Lenka | 2050547 | SK Žabovřesky Brno | 75:26 | + 30:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 46:41 | ||
2. | Linková Iva | TUR6850 | TUR OOB TJ Turnov | 48:55 | + 2:14 | |
3. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | ABM KOB Moira Brno | 59:33 | + 12:52 | |
4. | Kašparová Marie | ZAK7250 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 65:53 | + 19:12 | |
5. | Miklušová Dagmar | 1240284 | OK 99 Hradec Králové | 75:25 | + 28:44 | |
6. | Kyselová Jana | ROU7050 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 92:59 | + 46:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VBM VSK Mendelu Brno | 40:55 | ||
2. | Schneider-Schiess Silvia | 3070849 | USV TU Dresden | 42:34 | + 1:39 | |
3. | Eerola Riikka | 3200879 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 42:40 | + 1:45 | |
4. | Sandberg Carina | 2920824 | Kuopion Suunnistajat | 42:58 | + 2:03 | |
5. | Miroslava Hlavová | KON6389 | KON KOB Konice | 46:43 | + 5:48 | |
6. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SSU SK Severka Šumperk | 49:34 | + 8:39 | |
7. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | HCE TJ Sokol Hostivice | 56:35 | + 15:40 | |
8. | Kosová Michaela | SRK6752 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:29 | + 16:34 | |
9. | Smelikova Jana | 0800177 | TKE ATU Kosice | 57:30 | + 16:35 | |
10. | Mrázová Pavla | DCE5550 | DCE KOB Dobřichovice | 59:37 | + 18:42 | |
11. | Tichá Jana | TJH6451 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 60:22 | + 19:27 | |
12. | Dittrichova Lenka | KON6285 | KON KOB Konice | 62:52 | + 21:57 | |
13. | Dimitroba Petya | 0980245 | BGT Team Bulgaria | 63:34 | + 22:39 | |
14. | Blatchford Karen | 2630732 | KOS GRYF Szczecin | 65:00 | + 24:05 | |
15. | Todorova Margarita | 0980243 | BGT Team Bulgaria | 67:27 | + 26:32 | |
16. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | SCP OK Sparta Praha | 67:51 | + 26:56 | |
17. | Šimková Hana | UOL6653 | UOL SK UP Olomouc | 69:07 | + 28:12 | |
18. | Ivanova Elvina | 0980242 | BGT Team Bulgaria | 71:21 | + 30:26 | |
19. | Knapová Iva | LPU6052 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 72:27 | + 31:32 | |
20. | Hector Elisabeth | 3330908 | Opava - Ticháček | 83:04 | + 42:09 | |
Fencíková Vladislava | JHB6553 | JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | |||
Hindráková Martina | LTU6451 | LTU Lokomotiva Trutnov | 50:17 | + 9:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Julínková Dana | LPU6555 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 51:36 | ||
2. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 51:51 | + 0:15 | |
3. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | CHT OOB SK Chrast | 54:42 | + 3:06 | |
4. | Kadieva Snejana | 0980244 | BGT Team Bulgaria | 60:53 | + 9:17 | |
5. | Moen May Toril | NOR | TRO Trollelg, Norway - NOR | 63:04 | + 11:28 | |
6. | Mazúrová Soňa | 1240294 | OK 99 Hradec Králové | 63:38 | + 12:02 | |
7. | Peřinková Irena | BBM6550 | BBM BETA URSUS orienteering | 65:14 | + 13:38 | |
8. | Steer Janine | 2760768 | PUKS Młode Orły | 66:51 | + 15:15 | |
9. | Svobodová Lenka | ROU6650 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 68:45 | + 17:09 | |
10. | Veverková Iveta | VAM6452 | VAM OOB Vamberk | 81:07 | + 29:31 | |
11. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 81:58 | + 30:22 | |
Stevens Nicola | 2580803 | Budai Osforrás | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kjersti Rönning | 3810989 | Rovensko pod Troskami | 43:55 | ||
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:53 | + 14:58 | |
3. | Moran Caroline | 3450929 | KOB Sokol Pezinok | 59:05 | + 15:10 | |
4. | Edsen Vibeke Ekhard | 2870809 | Salon Viesti | 66:47 | + 22:52 | |
5. | Harding Sue | 3010836 | Ounasvaaran hiihtoseura | 66:55 | + 23:00 | |
6. | Brown Toni | 2670743 | SG Zittau Süd | 71:17 | + 27:22 | |
7. | Smičková Eva | KON5887 | KON KOB Konice | 73:52 | + 29:57 | |
8. | Tichá Jiřina | DOB6050 | DOB KOB Dobruška | 82:22 | + 38:27 | |
9. | Harding Jane | 0910214 | HDG Harding | 93:14 | + 49:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlčková Pavla | TYN6351 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 48:22 | ||
2. | Syslová Iva | TTR6151 | TTR OOB Třebíč | 50:38 | + 2:16 | |
3. | Petrová Věra | VLI6251 | VLI Slavia Liberec orienteering | 57:01 | + 8:39 | |
4. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 57:37 | + 9:15 | |
5. | Schreiber Hannelore | 2270702 | SK Hlinsko | 62:27 | + 14:05 | |
6. | Kabrtova Iva | PEN6350 | PEN OK Reco Spot | 67:29 | + 19:07 | |
7. | Dawson Barbara | 2880812 | Lynx | 71:29 | + 23:07 | |
8. | Hájková Lenka | ZBM0000 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 101:46 | + 53:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 43:58 | ||
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:01 | + 0:03 | |
3. | Vávrová Beata | ASU5651 | ASU Magnus Orienteering | 65:50 | + 21:52 | |
4. | Maiorescu Niculina | 2460687 | Ostmarka OK | 66:29 | + 22:31 | |
5. | Novotná Jiřina | LPU5654 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 78:56 | + 34:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hušková Eva | NPA5754 | NPA SK LOB Nová Paka | 54:27 | ||
2. | Klimplová Alena | LPU5551 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 57:45 | + 3:18 | |
3. | Nováková Jana | NPA5552 | NPA SK LOB Nová Paka | 65:26 | + 10:59 | |
4. | Kovářová Milena | TJH5351 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 74:12 | + 19:45 | |
5. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | TZL SKOB Zlín | 74:50 | + 20:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | NPA SK LOB Nová Paka | 44:11 | ||
2. | Horynová Eva | TZL5254 | TZL SKOB Zlín | 44:37 | + 0:26 | |
3. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | VLI Slavia Liberec orienteering | 46:37 | + 2:26 | |
4. | Bartoňová Marie | BOR5351 | BOR OK JISKRA NOVÝ BOR | 53:39 | + 9:28 | |
5. | Křížová Zdenka | PZR5051 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:16 | + 10:05 | |
6. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | VLI Slavia Liberec orienteering | 57:24 | + 13:13 | |
7. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | JIL OK Jilemnice | 70:06 | + 25:55 | |
8. | Podhorská Věra | FJI5252 | FJI SK FREE Jihlava | 72:01 | + 27:50 | |
9. | Finch Val | 2710752 | German O-Team | 72:02 | + 27:51 | |
10. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | VLI Slavia Liberec orienteering | 76:05 | + 31:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | BOV TJ Baník Ostrava OKD | 45:52 | ||
2. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | LTU Lokomotiva Trutnov | 55:45 | + 9:53 | |
3. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 62:17 | + 16:25 | |
4. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | SCP OK Sparta Praha | 63:02 | + 17:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Šimon | HOR0400 | HOR TJ Jiskra Hořice | 19:24 | ||
2. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 21:34 | + 2:10 | |
3. | Doucha Martin | SNA0501 | SNA TJ START Náchod | 26:12 | + 6:48 | |
4. | Pavelec Matěj | NPA0501 | NPA SK LOB Nová Paka | 27:49 | + 8:25 | |
5. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | CHT OOB SK Chrast | 33:41 | + 14:17 | |
Balck Axel | VPO0500 | VPO Vallentuna Össeby OL | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnik Stanislaw | STB0303 | STB Stadion Nový Bor | 30:37 | ||
2. | Kožina Štěpán | PGP0300 | PGP SK Praga | 33:38 | + 3:01 | |
3. | Višňa Johan | DKP0401 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 41:57 | + 11:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rücker Jan | HOR0201 | HOR TJ Jiskra Hořice | 31:09 | ||
2. | Féder Medard | 1630427 | SK SKI-OB Šternberk | 32:32 | + 1:23 | |
3. | Pierzchala Michal | 0850202 | UNT UNTS Warszawa | 35:20 | + 4:11 | |
4. | Poland Noah | 2670742 | SG Zittau Süd | 36:40 | + 5:31 | |
5. | Šimek Štěpán | UOL0104 | UOL SK UP Olomouc | 37:16 | + 6:07 | |
6. | Velde Augusts | 1550397 | SK SNS Smržovka | 37:57 | + 6:48 | |
7. | Urban Dominik | STH0204 | STH SK Studenec | 38:45 | + 7:36 | |
8. | Štefan Vít | STH0202 | STH SK Studenec | 42:31 | + 11:22 | |
9. | Hankovec Hugo | KAM0201 | KAM SK Kamenice | 43:37 | + 12:28 | |
10. | Schenk Michal | 1240297 | OK 99 Hradec Králové | 47:03 | + 15:54 | |
11. | Balck Otto | VPO0300 | VPO Vallentuna Össeby OL | 47:22 | + 16:13 | |
12. | Bradáč David | LLI0203 | LLI TJ Loko Liberec | 49:37 | + 18:28 | |
Weiß Uli | 3831003 | SV Turbine Neubrandenburg | DISK | |||
Škvor Adam | KAM0202 | KAM SK Kamenice | DISK | |||
Wolfram Jakob | 2270632 | SK Hlinsko | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundrata Jan | JZL0201 | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 24:55 | ||
2. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 25:01 | + 0:06 | |
3. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 30:22 | + 5:27 | |
4. | Bolehovský Michal | EKP0200 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 33:03 | + 8:08 | |
5. | Kučera Jan | PHK0100 | PHK OK 99 Hradec Králové | 33:12 | + 8:17 | |
6. | Locker Daniel | SRK0200 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:27 | + 13:32 | |
Laube Tomáš | ROU0000 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Blattner Thomas | 2270699 | SK Hlinsko | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | CHC K.O.B. Choceň | 28:01 | ||
2. | Melsom Einar | 2890814 | Laihian Luja | 29:16 | + 1:15 | |
3. | Roudný Martin | LPU0002 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 29:20 | + 1:19 | |
4. | Škvor Ota | KAM9900 | KAM SK Kamenice | 29:49 | + 1:48 | |
5. | Fencl Jonáš | LPU9902 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 29:52 | + 1:51 | |
6. | Svoboda Michael | TJH9901 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 29:53 | + 1:52 | |
7. | Rusin Jan | BRU0001 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 30:02 | + 2:01 | |
8. | Horčička Vít | UOL9919 | UOL SK UP Olomouc | 32:10 | + 4:09 | |
9. | Eerola Mikko | 3200877 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 32:26 | + 4:25 | |
10. | Micko Tobias | 2270634 | SK Hlinsko | 32:38 | + 4:37 | |
11. | Bořánek Michal | STE0007 | STE SK SKI-OB Šternberk | 32:52 | + 4:51 | |
12. | Višňa Matěj | DKP9904 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 32:57 | + 4:56 | |
13. | Mašata Metoděj | PHK9905 | PHK OK 99 Hradec Králové | 33:14 | + 5:13 | |
14. | Volák Ondřej | BRU0006 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 33:20 | + 5:19 | |
15. | Zviagin Mykyta | 2800793 | SV Lengefeld | 35:48 | + 7:47 | |
16. | Melichar Petr | LLI0001 | LLI TJ Loko Liberec | 36:01 | + 8:00 | |
17. | Kašpar Petr | SSU9911 | SSU SK Severka Šumperk | 36:07 | + 8:06 | |
18. | Seleznov Konstantyn | 2800789 | SV Lengefeld | 36:46 | + 8:45 | |
19. | Šklíba Michal | SRK9900 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:54 | + 12:53 | |
20. | Ritter Jan | 3830994 | SV Turbine Neubrandenburg | 41:15 | + 13:14 | |
21. | Weiß Nico | 3831002 | SV Turbine Neubrandenburg | 41:29 | + 13:28 | |
22. | Dubovský Andrej | 1630430 | SK SKI-OB Šternberk | 45:35 | + 17:34 | |
23. | Roudný Václav | LPU0001 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 46:15 | + 18:14 | |
24. | Schenk Jakub | 1240296 | OK 99 Hradec Králové | 47:01 | + 19:00 | |
25. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LLI TJ Loko Liberec | 47:29 | + 19:28 | |
26. | Nestelberger Florian | 3831000 | SV Turbine Neubrandenburg | 49:54 | + 21:53 | |
27. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 51:10 | + 23:09 | |
28. | Janowski Bartłomiej | 0810180 | WAW KS Spojnia BnO | 51:17 | + 23:16 | |
29. | Stadlober Rafael | 3830996 | SV Turbine Neubrandenburg | 52:40 | + 24:39 | |
Svoboda David | TJH0001 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | DISK | |||
Porubský Peter | 0540114 | CNR ŠK Cart-print Nitra | DISK | |||
Wolfram Clemens | 2270631 | SK Hlinsko | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thoř Tomáš | TUV9903 | TUV SOK TJ TURNOV | 28:57 | ||
2. | Janečka Viktor | JPV9917 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 55:10 | + 26:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějka Lukáš | LTP9802 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:00 | ||
2. | Kočí Josef | JPV9824 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 34:05 | + 0:05 | |
3. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:15 | + 0:15 | |
4. | Eerola Teemu | 3200876 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 34:19 | + 0:19 | |
5. | Roux Fleury | 3481053 | UKS ARKADY Raszkow | 35:33 | + 1:33 | |
6. | Staisiunas Edvinas | 1550398 | SK SNS Smržovka | 35:40 | + 1:40 | |
7. | Germanavicius Pranas | 1550400 | SK SNS Smržovka | 36:21 | + 2:21 | |
8. | Hector Simon | 3330904 | Opava - Ticháček | 36:42 | + 2:42 | |
9. | Bendák Jan | LTU9801 | LTU Lokomotiva Trutnov | 36:54 | + 2:54 | |
10. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 37:32 | + 3:32 | |
11. | Wieczorek Marcin | STB9701 | STB Stadion Nový Bor | 37:44 | + 3:44 | |
12. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | HLV KČT - OB Holešov | 38:05 | + 4:05 | |
13. | Hirš Otakar | VBM9801 | VBM VSK Mendelu Brno | 38:06 | + 4:06 | |
14. | Frýba Dominik | SJI9702 | SJI OK Jihlava | 38:20 | + 4:20 | |
15. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | LLI TJ Loko Liberec | 38:46 | + 4:46 | |
16. | Koštejn Vít | DOK9800 | DOK OK Doksy | 38:58 | + 4:58 | |
17. | Pryjma Fryderyk | 0810185 | WAW KS Spojnia BnO | 40:49 | + 6:49 | |
18. | Semerád Antonín | DKP9801 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 41:18 | + 7:18 | |
19. | Bořil Jan | SJI9700 | SJI OK Jihlava | 43:07 | + 9:07 | |
20. | Wolf Filip | TUR9701 | TUR OOB TJ Turnov | 43:31 | + 9:31 | |
21. | Valášek Jiří | KAM9700 | KAM SK Kamenice | 45:49 | + 11:49 | |
22. | Melioli Andrea | 3290894 | Hiidenkiertäjät | 46:22 | + 12:22 | |
23. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BBM BETA URSUS orienteering | 47:44 | + 13:44 | |
24. | Tait Samuele | 3290893 | Hiidenkiertäjät | 48:20 | + 14:20 | |
25. | Barannyk Kyrylo | 2800784 | SV Lengefeld | 49:28 | + 15:28 | |
26. | Rutka Jan | 0850203 | UNT UNTS Warszawa | 49:43 | + 15:43 | |
27. | Mossakowski Wojtek | 0810186 | WAW KS Spojnia BnO | 51:03 | + 17:03 | |
28. | Cienciala Jan | TRI9801 | TRI TJ TŽ Třinec | 51:39 | + 17:39 | |
29. | Locker Tomáš | SRK9802 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:53 | + 18:53 | |
30. | Mielec Jaromír | AOV9701 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 58:41 | + 24:41 | |
31. | Vyskočil Štěpán | VAM9701 | VAM OOB Vamberk | 66:56 | + 32:56 | |
32. | Josh de Klerk | 3500937 | HOC '93 | 76:33 | + 42:33 | |
Čermák Adam | PGP9701 | PGP SK Praga | DISK | |||
Lerchegger Max | 2270629 | SK Hlinsko | DISK | |||
Skog Jaakko | 2150587 | KTV Koovee | DISK | |||
Borkowski Maciej | 0810182 | WAW KS Spojnia BnO | DISK | |||
Braun Emanuel | 2270985 | SK Hlinsko | DISK | |||
Wolowczyk Michal | 0850201 | UNT UNTS Warszawa | DISK | |||
Pernu Lari | 3060847 | Ekonom Banska Bystrica | DISK | |||
Mogurenko Viktor | 3180868 | BŠMŠ | DISK | |||
Bosley Addison | 1230670 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | BOR OK JISKRA NOVÝ BOR | 43:17 | ||
2. | Janusauskas Paulius | 1550403 | SK SNS Smržovka | 43:45 | + 0:28 | |
3. | Krenn Martin | 3830999 | SV Turbine Neubrandenburg | 48:14 | + 4:57 | |
4. | Loidolt Clemens | 3830993 | SV Turbine Neubrandenburg | 50:12 | + 6:55 | |
5. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BBM BETA URSUS orienteering | 51:26 | + 8:09 | |
6. | Zechner Andreas | 3831005 | SV Turbine Neubrandenburg | 58:43 | + 15:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hector David | 3330903 | Opava - Ticháček | 40:59 | ||
2. | Germanavicius Martynas | 1550402 | SK SNS Smržovka | 41:37 | + 0:38 | |
3. | Sandberg Oskar | 2920826 | Kuopion Suunnistajat | 42:52 | + 1:53 | |
4. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | KAM SK Kamenice | 43:29 | + 2:30 | |
5. | Perrin Arnaud | 3481050 | UKS ARKADY Raszkow | 43:54 | + 2:55 | |
6. | Veselý Jakub | PGP9503 | PGP SK Praga | 44:49 | + 3:50 | |
7. | Glonek Jakub | AOV9602 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 45:01 | + 4:02 | |
8. | Melsom Sigurd | 2890815 | Laihian Luja | 46:05 | + 5:06 | |
9. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | SJI OK Jihlava | 47:06 | + 6:07 | |
10. | Illner Vojtěch | DKP9600 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 47:35 | + 6:36 | |
11. | Fürst Matouš | LLI9603 | LLI TJ Loko Liberec | 47:45 | + 6:46 | |
12. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BBM BETA URSUS orienteering | 50:04 | + 9:05 | |
13. | Jurica Jan | LPU9611 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 50:27 | + 9:28 | |
14. | Szeliga Bartlomiej | STB9601 | STB Stadion Nový Bor | 52:43 | + 11:44 | |
15. | Pałka Szymon | 1440765 | SILD team Praha | 53:49 | + 12:50 | |
16. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:53 | + 17:54 | |
17. | Horák Patrik | TUR9502 | TUR OOB TJ Turnov | 59:18 | + 18:19 | |
18. | Dawson Aidan | 2880813 | Lynx | 59:35 | + 18:36 | |
19. | Vaniš Ondřej | TJN9500 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 63:37 | + 22:38 | |
20. | Nejman Stanislav | CHA9500 | CHA OK Chrastava | 63:39 | + 22:40 | |
21. | Slíva Jan | LCE9602 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:31 | + 28:32 | |
22. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:34 | + 41:35 | |
Landovský Jakub | PGP9601 | PGP SK Praga | DISK | |||
Peter Carides | 3500938 | HOC '93 | DISK | |||
Butt Harry | 3010935 | Ounasvaaran hiihtoseura | DISK | |||
Stormer Oskar | 2890839 | Laihian Luja | DISK | |||
O'Leary Daniel | 1230667 | SK Praga | DISK | |||
Waněk Adam | VRL9501 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Laraia Michael | 1230369 | SK Praga | 59:43 | + 18:44 | ||
Stabler John | 1230668 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkus Radim | JPV9509 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 40:29 | ||
2. | Janowski Mateusz | 0810179 | WAW KS Spojnia BnO | 50:04 | + 9:35 | |
Gardner Alastair | 3550948 | Farmaceut Bratislava | DISK | |||
Aksonov Kyrylo | 2800781 | SV Lengefeld | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | ASU9447 | ASU Magnus Orienteering | 50:48 | ||
2. | Kettner Lukáš | KAM9403 | KAM SK Kamenice | 52:52 | + 2:04 | |
3. | Rindom Henrik | 3951027 | Neregistrovaní | 55:05 | + 4:17 | |
4. | Stéphany Antoine | 3380919 | Söders-Tyresö | 56:58 | + 6:10 | |
5. | Jurczyk Tomasz | 2080557 | OOB TJ Zlaté Hory | 57:45 | + 6:57 | |
6. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | ABM KOB Moira Brno | 58:21 | + 7:33 | |
7. | Petersen Stefan Frands | 3961029 | OK Kare | 58:35 | + 7:47 | |
8. | Svarer Tobias Karlsmose | 3941026 | Finnish junior O-team | 58:45 | + 7:57 | |
9. | Roux Corentin | 3481049 | UKS ARKADY Raszkow | 59:08 | + 8:20 | |
10. | Rauturier Maxime | 3380916 | Söders-Tyresö | 60:01 | + 9:13 | |
11. | Pova Ondřej | KRL9304 | KRL Kometa kralovice | 61:09 | + 10:21 | |
12. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | ABM KOB Moira Brno | 64:07 | + 13:19 | |
13. | Kordala Michał | 1440764 | SILD team Praha | 64:21 | + 13:33 | |
14. | Nankervis Ashley | 2860807 | Karkki-Rasti | 66:17 | + 15:29 | |
15. | Miller William | 1230669 | SK Praga | 69:23 | + 18:35 | |
16. | Klaška Pavel | DKP9301 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 71:42 | + 20:54 | |
17. | Teller Lukas | 2530713 | Säterbygdens OK | 74:18 | + 23:30 | |
18. | Šlajs Daniel | KRL9403 | KRL Kometa kralovice | 76:55 | + 26:07 | |
19. | Valášek Jan | KAM9400 | KAM SK Kamenice | 85:28 | + 34:40 | |
20. | Rusý Tomáš | KAM9301 | KAM SK Kamenice | 87:44 | + 36:56 | |
21. | Uhlíř Marek | LBE9400 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 88:51 | + 38:03 | |
Grant Jacob | 1230671 | SK Praga | DISK | |||
Petr Pavel | VLI9400 | VLI Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Rohel Marek | AOV9401 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | DISK | |||
Bredesen Adne S. | 3040843 | Suomussalmen Rasti | DISK | |||
Frost Connor | USA Orienteering USA | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Masnyy Yury | OMC | OMC Orienta-MosCompass | 61:28 | ||
2. | Hradec Pavel | TUR8801 | TUR OOB TJ Turnov | 63:28 | + 2:00 | |
3. | Lysell Jesper | 3130860 | SKS | 63:41 | + 2:13 | |
3. | Bukovac Palo | ZBM8101 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 63:41 | + 2:13 | |
5. | Janata Martin | DKP8306 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 63:52 | + 2:24 | |
6. | Podziński Rafał | 1440367 | SILD team Praha | 64:28 | + 3:00 | |
7. | Minakov Alexander | 3650963 | Šumperk | 65:31 | + 4:03 | |
8. | Grundmann Jan | LPU9410 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 66:26 | + 4:58 | |
9. | Klapal Jan | LPU9006 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 66:33 | + 5:05 | |
10. | Škoda Jakub | VLI8800 | VLI Slavia Liberec orienteering | 66:41 | + 5:13 | |
11. | Pawlak Bartosz | 2911092 | Helsingin Suunnistajat | 68:21 | + 6:53 | |
12. | Konotopetz Damian | 4241068 | Tak určitě | 68:50 | + 7:22 | |
13. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | ABM KOB Moira Brno | 69:03 | + 7:35 | |
14. | François Joly | 3991032 | GB O Squad | 69:13 | + 7:45 | |
15. | Vlček Martin | TUR8702 | TUR OOB TJ Turnov | 69:53 | + 8:25 | |
16. | Charuba Łukasz | 1440366 | SILD team Praha | 70:31 | + 9:03 | |
17. | Asmolov Oleksii | 2800780 | SV Lengefeld | 72:43 | + 11:15 | |
18. | Váňa Martin | TUR8401 | TUR OOB TJ Turnov | 74:50 | + 13:22 | |
19. | Luštický Martin | HOR8700 | HOR TJ Jiskra Hořice | 75:37 | + 14:09 | |
20. | Zelinka Jiří | MBM8740 | MBM O-mikron | 76:22 | + 14:54 | |
21. | Kolín Jan | DKP7701 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 77:06 | + 15:38 | |
22. | Zháňal Jan | ZBM8721 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 77:14 | + 15:46 | |
23. | Chudzik Dominik | 1440368 | SILD team Praha | 77:49 | + 16:21 | |
24. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | CHT OOB SK Chrast | 78:54 | + 17:26 | |
25. | Bravený Vít | ZBM9102 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 80:06 | + 18:38 | |
26. | Rauturier Benoit | 3380917 | Söders-Tyresö | 81:14 | + 19:46 | |
27. | Novotný Ondřej | ABM9211 | ABM KOB Moira Brno | 83:19 | + 21:51 | |
28. | Fiala Petr | LPU8701 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 84:43 | + 23:15 | |
29. | Hostaš Petr | TUR9001 | TUR OOB TJ Turnov | 86:21 | + 24:53 | |
30. | Piłkowski Tadeusz | 2250619 | LOK BERLIN | 86:53 | + 25:25 | |
31. | Burley Mark | 2570718 | TSV Berlin | 104:50 | + 43:22 | |
32. | Kováč Michal | 1240300 | OK 99 Hradec Králové | 112:41 | + 51:13 | |
Fedatsenka Sergey | 4071044 | Junior Team Denmark | DISK | |||
Kobr Tomáš | TJN8901 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | DISK | |||
Mazan Bartłomiej | 2400673 | Nakkilan Wisa | DISK | |||
Cronin Richard | 2570719 | TSV Berlin | DISK | |||
Žaloudek Petr | SJC8309 | SJC Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Bencúr Juraj | LCE7701 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Cahel Marek | LCE8803 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Salmenoja Samuli | 0270064 | MSP MS Parma | DISK | |||
Wolf Daniel | TUR9100 | TUR OOB TJ Turnov | DISK | |||
Hierweg Karol | 2830800 | Warsaw Heroes | DISK | |||
Barcik Robert | 3140861 | Radioklub OK1KYP Praha | DISK | |||
Mäkinen Tapani | 2550714 | OLC Wienerwald | DISK | |||
Krajčovič Martin | 2830799 | Warsaw Heroes | DISK | |||
Nykodým Miloš | ZBM9005 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 63:58 | + 2:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Jiří | NPA7502 | NPA SK LOB Nová Paka | 61:46 | ||
2. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | TUV SOK TJ TURNOV | 61:54 | + 0:08 | |
3. | Janda Martin | DOB8002 | DOB KOB Dobruška | 62:36 | + 0:50 | |
4. | Otrusina Jiří | JPV8201 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 62:39 | + 0:53 | |
5. | Kadavý Petr | CHA7800 | CHA OK Chrastava | 65:46 | + 4:00 | |
6. | Janovský Tomáš | PGP6401 | PGP SK Praga | 67:23 | + 5:37 | |
7. | Hošek Radim | DOB8737 | DOB KOB Dobruška | 67:28 | + 5:42 | |
8. | Zdeněk Mazal | VBM8103 | VBM VSK Mendelu Brno | 67:33 | + 5:47 | |
9. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | DOB KOB Dobruška | 68:17 | + 6:31 | |
10. | Fátor Jan | DOB7907 | DOB KOB Dobruška | 70:10 | + 8:24 | |
11. | Galla Franciszek | STB9100 | STB Stadion Nový Bor | 70:47 | + 9:01 | |
12. | Přikryl Petr | ABM6708 | ABM KOB Moira Brno | 70:58 | + 9:12 | |
13. | Schwarzenberger Stefan | 3070850 | USV TU Dresden | 71:17 | + 9:31 | |
14. | Kočí Martin | VBM8702 | VBM VSK Mendelu Brno | 72:29 | + 10:43 | |
15. | Doucha Jiří | SNA7105 | SNA TJ START Náchod | 74:35 | + 12:49 | |
16. | Picek Jan | TJN9101 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 74:51 | + 13:05 | |
17. | Grote Andreas | 2790779 | USG Chemnitz | 78:02 | + 16:16 | |
18. | Novák Zdeněk | NPA7701 | NPA SK LOB Nová Paka | 79:09 | + 17:23 | |
19. | Dragowski Piotr | 2250838 | LOK BERLIN | 80:41 | + 18:55 | |
20. | Záveský Marek | CET9001 | CET Loko Česká Třebová | 81:42 | + 19:56 | |
21. | Coen Dieter | 4021037 | ASPV OA Šumperk | 82:18 | + 20:32 | |
22. | Klapal Michal | VAM8802 | VAM OOB Vamberk | 82:30 | + 20:44 | |
23. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 83:07 | + 21:21 | |
24. | Bartnik Konrad | PLF | PLF Polish Fighters | 84:13 | + 22:27 | |
25. | Sedlák Radek | SNA7501 | SNA TJ START Náchod | 95:03 | + 33:17 | |
26. | Kovář Jaroslav | TJH8901 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 99:26 | + 37:40 | |
Pachnik Wojciech | STB9101 | STB Stadion Nový Bor | DISK | |||
Suchý Petr | LPM7820 | LPM Lokomotiva Plzen | DISK | |||
Randík Jan | SOB8703 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | DISK | |||
Bejr Zdeněk | NPA8401 | NPA SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Skyva Petr | STE6501 | STE SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Loniewski Grzegorz | 3381040 | Söders-Tyresö | DISK | |||
Polák Vlastimil | VRL7702 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Slezák Jiří | LCE9001 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Hanč Petr | VRL8001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Blatchford Josh | 3630960 | Ski-Club Helsa | DISK | |||
Gardner Robert | 3550947 | Farmaceut Bratislava | DISK | |||
Zikmund Zdeněk | NPA6705 | NPA SK LOB Nová Paka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukátko Jan | LPU8105 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:57 | ||
2. | Kolosov Oleg | UKR UKR | 63:34 | + 2:37 | ||
3. | Albl Slávek | LME7600 | LME SK Los Mělník | 63:38 | + 2:41 | |
4. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | CHC K.O.B. Choceň | 64:59 | + 4:02 | |
5. | Kopasz Róbert | 2770770 | ESV Lok Bad Schandau | 70:43 | + 9:46 | |
6. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 71:18 | + 10:21 | |
7. | Gyurcsik Peter | 2810796 | Naturfreunde Wien | 72:11 | + 11:14 | |
8. | Šrubař Michal | MBM8606 | MBM O-mikron | 72:37 | + 11:40 | |
9. | Hrouda Martin | FSP7612 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 73:32 | + 12:35 | |
10. | Chrást Tomáš | STH7401 | STH SK Studenec | 77:13 | + 16:16 | |
11. | Suchomel Vít | MBM8448 | MBM O-mikron | 79:06 | + 18:09 | |
12. | Kořan Pavel | VBM7401 | VBM VSK Mendelu Brno | 79:07 | + 18:10 | |
13. | Klomínský Václav | KPY8700 | KPY SKOB Sokol Kralupy | 79:09 | + 18:12 | |
14. | Cupák Jiří | VRL7201 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:42 | + 20:45 | |
15. | Petr Josef | VLI6300 | VLI Slavia Liberec orienteering | 82:17 | + 21:20 | |
16. | Pavelka Jan | MBM8500 | MBM O-mikron | 85:30 | + 24:33 | |
Kučerka Jan | LIT8002 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | DISK | |||
Andreev Sergey | 3580952 | Raumar orientering | DISK | |||
Połomski Mateusz | 1440766 | SILD team Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | ASU Magnus Orienteering | 57:05 | ||
2. | Svoboda Jakub | ROU9301 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 63:25 | + 6:20 | |
3. | Ryjáček Jan | LPM8004 | LPM Lokomotiva Plzen | 65:48 | + 8:43 | |
4. | Parson Ben | USA Orienteering USA | 67:15 | + 10:10 | ||
5. | Horáček Matěj | TUV8501 | TUV SOK TJ TURNOV | 78:45 | + 21:40 | |
6. | Hostinský Jakub | 0320074 | JHO Jakub Hostinský | 120:53 | + 63:48 | |
Prášek Přemysl | KAM9305 | KAM SK Kamenice | DISK | |||
Kašpar Ludvík | ZAK7200 | ZAK SK Netopýr Zákupy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ocvirk Edi | 0450095 | JAP OK Japetic | 64:22 | ||
2. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 66:19 | + 1:57 | |
3. | Binar Robert | UOL7500 | UOL SK UP Olomouc | 69:58 | + 5:36 | |
4. | Sabou Gabriel | 0990249 | UNB UNEFS Bucharest | 71:33 | + 7:11 | |
5. | Mikluš Marián | 1240283 | OK 99 Hradec Králové | 72:16 | + 7:54 | |
6. | Chmelař Daniel | VIC7212 | VIC OB Vizovice | 81:14 | + 16:52 | |
7. | Peterka František | TJP4900 | TJP TJ TROJA Praha | 88:36 | + 24:14 | |
8. | Kůstka Marek | VIC6403 | VIC OB Vizovice | 89:16 | + 24:54 | |
9. | Jordanov Plamen | 0981063 | BGT Team Bulgaria | 90:11 | + 25:49 | |
10. | Horčička Petr | UOL7007 | UOL SK UP Olomouc | 90:58 | + 26:36 | |
11. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 96:55 | + 32:33 | |
Procházka Antonín | DCE5500 | DCE KOB Dobřichovice | DISK | |||
Saarinen Mikko | 3400921 | Čelákovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Jan | SRK7501 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:02 | ||
2. | Locker Martin | SRK7001 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:47 | + 0:45 | |
3. | Volák Pavel | BRU7001 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 55:47 | + 2:45 | |
4. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SMB SKOB Sigmat Mladá Boleslav | 55:52 | + 2:50 | |
5. | Rutkauskas Arvydas | 1550392 | SK SNS Smržovka | 59:02 | + 6:00 | |
6. | Odehnal Luděk | ADA7401 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 61:18 | + 8:16 | |
7. | Václavek Jan | LPU7816 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 62:11 | + 9:09 | |
Kos Michal | SRK6802 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Takis Feridun | 1330348 | SK Radioklub Blansko | |||
2. | Borbás Nándor | 2770776 | ESV Lok Bad Schandau | 43:11 | + 43:11 | |
3. | Arnošt Kamil | VSP7301 | VSP USK Praha | 46:34 | + 46:34 | |
4. | Filip Libor | SRK7101 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:09 | + 47:09 | |
5. | Budriunas Justas | 1550394 | SK SNS Smržovka | 51:01 | + 51:01 | |
6. | Illner Jakub | DKP6601 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 52:26 | + 52:26 | |
7. | Porubský Július | 0540116 | CNR ŠK Cart-print Nitra | 55:58 | + 55:58 | |
8. | Soldán Vladimír | JPV6526 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 57:13 | + 57:13 | |
9. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | SSU SK Severka Šumperk | 58:09 | + 58:09 | |
10. | Pachnik Dariusz | STB6901 | STB Stadion Nový Bor | 59:13 | + 59:13 | |
11. | Staszak Artur | 0850987 | UNT UNTS Warszawa | 71:15 | + 71:15 | |
12. | Kolev Krasimir | 0980239 | BGT Team Bulgaria | 76:54 | + 76:54 | |
13. | Švancar Martin | CHA7000 | CHA OK Chrastava | 103:10 | + 103:10 | |
Klemettinen Vesa | 3390920 | OK Azuolas | DISK | |||
Virta Sami | 0270065 | MSP MS Parma | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Jan | BBM7205 | BBM BETA URSUS orienteering | 42:32 | ||
2. | Kubičko Pavel | SJH7201 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 48:48 | + 6:16 | |
3. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 49:42 | + 7:10 | |
4. | Šritr Martin | TUV6802 | TUV SOK TJ TURNOV | 50:40 | + 8:08 | |
5. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 54:33 | + 12:01 | |
6. | Funda Jiří | API6401 | API OK Andante Písek | 54:55 | + 12:23 | |
7. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LLI TJ Loko Liberec | 55:00 | + 12:28 | |
8. | Kubec Martin | DOB7002 | DOB KOB Dobruška | 55:41 | + 13:09 | |
9. | Kolář Viktor | HOR7300 | HOR TJ Jiskra Hořice | 66:34 | + 24:02 | |
10. | Eichler Petr | KAS6900 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 67:01 | + 24:29 | |
11. | Féder Medard | 1630428 | SK SKI-OB Šternberk | 69:57 | + 27:25 | |
Kašpar Václav | TYN7001 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | DISK | |||
Čierny Jozef | 1990541 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Martin | KAM6700 | KAM SK Kamenice | 45:35 | ||
2. | Weber Tim Falck | 3851007 | ŠK VAZKA Bratislava | 45:49 | + 0:14 | |
3. | Eerola Severi | 3200880 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 47:36 | + 2:01 | |
4. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BBM BETA URSUS orienteering | 50:23 | + 4:48 | |
5. | Šmelík Juraj | 1240288 | OK 99 Hradec Králové | 50:42 | + 5:07 | |
6. | Kaplan Jan | LPU6401 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:04 | + 7:29 | |
7. | Killar Marek | LTU6801 | LTU Lokomotiva Trutnov | 53:48 | + 8:13 | |
8. | Sandberg Per | 2920825 | Kuopion Suunnistajat | 55:06 | + 9:31 | |
9. | Edsen Anders | 2870808 | Salon Viesti | 56:20 | + 10:45 | |
10. | Heim Peter | 2720753 | Ringerike O-lag | 57:58 | + 12:23 | |
11. | Višňa Petr | DKP6602 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 60:14 | + 14:39 | |
12. | Dzhuliev Mladen | 0980246 | BGT Team Bulgaria | 60:29 | + 14:54 | |
13. | Bernardo Jose | 2820797 | OLC Wienerwald | 62:29 | + 16:54 | |
14. | Doyle Steve | 2580720 | Budai Osforrás | 63:49 | + 18:14 | |
15. | Valach Petr | LPU6505 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 67:19 | + 21:44 | |
16. | Melsom Terje | 2890816 | Laihian Luja | 67:27 | + 21:52 | |
17. | Fürst Aleš | LLI6801 | LLI TJ Loko Liberec | 70:25 | + 24:50 | |
18. | Šimek Roman | UOL6503 | UOL SK UP Olomouc | 72:02 | + 26:27 | |
19. | Balck Johan | VPO | VPO Vallentuna Össeby OL | 86:32 | + 40:57 | |
Sedláček Jaroslav | HLV6404 | HLV KČT - OB Holešov | DISK | |||
Atanasov Aleksandar | 0980240 | BGT Team Bulgaria | DISK | |||
Valtonen Jari | 3540943 | OB VANABIKE | DISK | |||
Robertson John | 0660133 | OHV Orienteering Hutt Valley | DISK | |||
Steer Martin | 2760767 | PUKS Młode Orły | DISK | |||
Pernu Kimmo | 3060848 | Ekonom Banska Bystrica | DISK | |||
Bendák Petr | LTU6500 | LTU Lokomotiva Trutnov | 48:23 | + 2:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skog Jouko | 2150588 | KTV Koovee | 52:52 | ||
2. | Schenk Róbert | 1240295 | OK 99 Hradec Králové | 56:09 | + 3:17 | |
3. | Hlava Miroslav | KON6515 | KON KOB Konice | 56:16 | + 3:24 | |
4. | Sysel Svatobor | TTR6202 | TTR OOB Třebíč | 60:29 | + 7:37 | |
5. | Corrado Arduini | 3290892 | Hiidenkiertäjät | 61:12 | + 8:20 | |
6. | Holec Honza | MOV6701 | MOV SKOB Ostrava | 66:50 | + 13:58 | |
7. | Hruška Tomáš | YBM6401 | YBM Klub turistů a lyžařů Brno | 76:40 | + 23:48 | |
8. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 81:09 | + 28:17 | |
9. | Sanna Roberto | DKP6703 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 83:34 | + 30:42 | |
Knudsen Peter | OKM | OKM OK Melfar | DISK | |||
Janowski Piotr | 0810178 | WAW KS Spojnia BnO | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Westin Kjell | 2050548 | SK Žabovřesky Brno | 42:35 | ||
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | KON KOB Konice | 42:55 | + 0:20 | |
3. | Harding Quentin | 3010835 | Ounasvaaran hiihtoseura | 44:01 | + 1:26 | |
4. | Hector Jorgen | 3330905 | Opava - Ticháček | 47:45 | + 5:10 | |
5. | Vávra Martin | HOR6302 | HOR TJ Jiskra Hořice | 47:46 | + 5:11 | |
6. | Pacher Hannes | 2270621 | SK Hlinsko | 47:56 | + 5:21 | |
7. | Pedersli Per Einar | NOR | TRO Trollelg, Norway - NOR | 48:39 | + 6:04 | |
8. | Hošek Lubomír | VCB6101 | VCB OB České Budějovice | 48:48 | + 6:13 | |
9. | Kellner Gerhard | 2270625 | SK Hlinsko | 49:31 | + 6:56 | |
10. | Kožina Petr | PGP6000 | PGP SK Praga | 52:15 | + 9:40 | |
11. | Veljačik Pavel | SCP6200 | SCP OK Sparta Praha | 53:20 | + 10:45 | |
12. | Roudný Václav | LPU6102 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:36 | + 11:01 | |
13. | Hirš Libor | VBM6000 | VBM VSK Mendelu Brno | 55:34 | + 12:59 | |
14. | Roux Jacky | 3481052 | UKS ARKADY Raszkow | 57:03 | + 14:28 | |
15. | Bořil Petr | SJI6207 | SJI OK Jihlava | 58:35 | + 16:00 | |
16. | Kettner Pavel | HCE5900 | HCE TJ Sokol Hostivice | 60:31 | + 17:56 | |
17. | Hošek Ladislav | SCP6001 | SCP OK Sparta Praha | 61:04 | + 18:29 | |
18. | Blatchford Russell | 2630733 | KOS GRYF Szczecin | 64:44 | + 22:09 | |
19. | Petráček Aleš | SJI6301 | SJI OK Jihlava | 65:27 | + 22:52 | |
20. | Glynn de Klerk | 3500939 | HOC '93 | 65:53 | + 23:18 | |
21. | Metherell Alister | 3520941 | SVK Junior team | 67:01 | + 24:26 | |
22. | Watson Graham | 3010837 | Ounasvaaran hiihtoseura | 71:06 | + 28:31 | |
23. | Dawson Graeme | 2880811 | Lynx | 72:49 | + 30:14 | |
24. | Bruce Barnett | 2670744 | SG Zittau Süd | 75:57 | + 33:22 | |
25. | Bandt Uli | 2530712 | Säterbygdens OK | 78:10 | + 35:35 | |
26. | Poland David | 2670741 | SG Zittau Süd | 78:43 | + 36:08 | |
Wolowczyk Marek | 0850199 | UNT UNTS Warszawa | DISK | |||
Šimek Miroslav | LME6300 | LME SK Los Mělník | DISK | |||
Miyakawa Tatsuya | 3250888 | péčkaři | DISK | |||
Yee David | 1230666 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andreas Huber | 3810988 | Rovensko pod Troskami | 39:53 | ||
2. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 43:18 | + 3:25 | |
3. | Vydra Pavel | PEN6200 | PEN OK Reco Spot | 53:34 | + 13:41 | |
4. | Melichar Jaromír | LLI6301 | LLI TJ Loko Liberec | 55:11 | + 15:18 | |
5. | Novotný Miroslav | LPU5905 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 57:04 | + 17:11 | |
6. | Mazúr Milan | 1240293 | OK 99 Hradec Králové | 57:53 | + 18:00 | |
7. | Nankervis Dirk | 2860805 | Karkki-Rasti | 59:15 | + 19:22 | |
8. | Bláha Leoš | JHB6207 | JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 64:55 | + 25:02 | |
9. | Hájek Petr | ZBM6301 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 72:43 | + 32:50 | |
10. | Formanko Dušan | 1240301 | OK 99 Hradec Králové | 80:32 | + 40:39 | |
Černý Petr | ALB6001 | ALB OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | HOR TJ Jiskra Hořice | 38:31 | ||
2. | Lawford Geoff | 0820189 | EUR Eureka Orienteers | 39:00 | + 0:29 | |
3. | Běhoun Pavel | PHK5701 | PHK OK 99 Hradec Králové | 43:35 | + 5:04 | |
4. | Dimitrov Dimitar | 0980248 | BGT Team Bulgaria | 43:56 | + 5:25 | |
5. | Dachev Stoyan | 0980247 | BGT Team Bulgaria | 44:45 | + 6:14 | |
6. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | DCE KOB Dobřichovice | 45:01 | + 6:30 | |
7. | Friessnig Joachim | 2270640 | SK Hlinsko | 45:37 | + 7:06 | |
8. | Parson Tim | 1230754 | SK Praga | 45:48 | + 7:17 | |
9. | Gurka Jiří | TUV4601 | TUV SOK TJ TURNOV | 47:51 | + 9:20 | |
10. | Tichý Boris | DOB5500 | DOB KOB Dobruška | 48:59 | + 10:28 | |
11. | Hornik Zbigniew | 4191060 | OL-Team Wehrsdorf | 50:35 | + 12:04 | |
12. | Juřeník Josef | MOV5201 | MOV SKOB Ostrava | 50:54 | + 12:23 | |
13. | Moran Ian | 3450930 | KOB Sokol Pezinok | 51:29 | + 12:58 | |
14. | Knap Jan | LPU5101 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:35 | + 15:04 | |
15. | Konopáč Jiří | TUR5803 | TUR OOB TJ Turnov | 54:59 | + 16:28 | |
16. | Olbrycht Janusz | 0900212 | OLB OLBnO | 74:48 | + 36:17 | |
Sepp Hones | 0020004 | HSV HSV Ried | DISK | |||
Okkenhaug Arne | 3040841 | Suomussalmen Rasti | DISK | |||
Gardner Richard | 3550945 | Farmaceut Bratislava | DISK | |||
Stefan Aschwanden | 3881019 | Športový klub BIKO Banská Bystrica | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vícha Vladimír | LPU5801 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 54:23 | ||
2. | Klimpl Petr | LPU5401 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 60:47 | + 6:24 | |
3. | Vlček Josef | TYN5602 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 68:22 | + 13:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 42:10 | ||
2. | Přinda Oldřich | VLI5101 | VLI Slavia Liberec orienteering | 44:19 | + 2:09 | |
3. | Škoda Přemek | VLI5301 | VLI Slavia Liberec orienteering | 45:22 | + 3:12 | |
4. | Horáček Miroslav | VLI5000 | VLI Slavia Liberec orienteering | 46:45 | + 4:35 | |
5. | Čípa Jiří | CET5002 | CET Loko Česká Třebová | 47:06 | + 4:56 | |
6. | Erlebach Josef | JIL5201 | JIL OK Jilemnice | 47:25 | + 5:15 | |
7. | Roome Martyn | 3010901 | Ounasvaaran hiihtoseura | 47:26 | + 5:16 | |
8. | Farář Jaroslav | VRL5002 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:51 | + 6:41 | |
9. | Jelínek Petr | TZL4902 | TZL SKOB Zlín | 49:06 | + 6:56 | |
10. | Jelínek Vít | TZL5102 | TZL SKOB Zlín | 54:19 | + 12:09 | |
11. | Finch Ted | 2710751 | German O-Team | 54:33 | + 12:23 | |
12. | Novák Karel | NPA5001 | NPA SK LOB Nová Paka | 55:18 | + 13:08 | |
13. | Maiorescu Gabriel | 2460689 | Ostmarka OK | 58:53 | + 16:43 | |
14. | Rejmont Milan | LTU4801 | LTU Lokomotiva Trutnov | 63:24 | + 21:14 | |
15. | Štregl Tomáš | VRL5001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:22 | + 24:12 | |
Kalibán Jaroslav | NPA5101 | NPA SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Erkkilä Jorma | 3540944 | OB VANABIKE | DISK | |||
Dent Nick | 3590955 | Keravan Urheilijat | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukaseder Hubert | 2270700 | SK Hlinsko | 44:00 | ||
2. | Blecha Ladislav | FJI5106 | FJI SK FREE Jihlava | 48:42 | + 4:42 | |
3. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BBM BETA URSUS orienteering | 55:30 | + 11:30 | |
4. | Féder Medard | 1630431 | SK SKI-OB Šternberk | 72:49 | + 28:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:55 | ||
2. | Strib Hans Christian | 3931025 | TJ Rapid Bratislava | 38:55 | + 2:00 | |
3. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:01 | + 2:06 | |
4. | Švadlena Jiří | CHC4601 | CHC K.O.B. Choceň | 39:09 | + 2:14 | |
5. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | SCP OK Sparta Praha | 46:21 | + 9:26 | |
6. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | JIL OK Jilemnice | 47:57 | + 11:02 | |
7. | Sikora Miroslav | BOV4802 | BOV TJ Baník Ostrava OKD | 48:36 | + 11:41 | |
8. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | TUV SOK TJ TURNOV | 48:41 | + 11:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Pavel | PZR4800 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:28 | ||
2. | Paul Josef | DCE4401 | DCE KOB Dobřichovice | 71:39 | + 25:11 | |
Fiala Miloš | KSH4801 | KSH TJ Kašperské Hory | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmelík Ľudovít | 1240287 | OK 99 Hradec Králové | 36:38 | ||
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SSU SK Severka Šumperk | 38:40 | + 2:02 | |
3. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 40:49 | + 4:11 | |
4. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | SJC Sportcentrum Jičín | 45:08 | + 8:30 | |
5. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 47:45 | + 11:07 | |
6. | Zakouřil Václav | TUV4301 | TUV SOK TJ TURNOV | 49:24 | + 12:46 | |
7. | Diener Herbert | MOV4101 | MOV SKOB Ostrava | 50:47 | + 14:09 | |
8. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 59:40 | + 23:02 | |
9. | Hynek Vladimír | ZPV3500 | ZPV KOB ZPV Prostějov | 98:35 | + 61:57 | |
Haagerup Dan | 3851009 | ŠK VAZKA Bratislava | DISK | |||
Moore Stan | 1231077 | SK Praga | DISK | |||
Dobos Peter | 2680748 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | DISK | |||
Vyškovský Ivan | ZVS4301 | ZVS TJ Zbrojovka Vsetín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eichlerová Nela | KAS0550 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 20:31 | ||
2. | Antonowicz Jan | 0850198 | UNT UNTS Warszawa | 20:40 | + 0:09 | |
3. | Staisiunaite Emilija | AZU OK AZUOLAS VILNIUS | 21:09 | + 0:38 | ||
4. | Háp Matěj | PHK OK 99 Hradec Králové | 22:44 | + 2:13 | ||
5. | Odehnal Tomáš | ADA0501 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 23:55 | + 3:24 | |
6. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 24:35 | + 4:04 | |
7. | Janowski Filip | 0810181 | WAW KS Spojnia BnO | 25:22 | + 4:51 | |
8. | Borbás Ágota | 2770777 | ESV Lok Bad Schandau | 25:50 | + 5:19 | |
9. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 26:50 | + 6:19 | |
10. | Šmelík Daniel | 1240289 | OK 99 Hradec Králové | 28:07 | + 7:36 | |
11. | Soukup Jonáš | NER NER | 29:31 | + 9:00 | ||
12. | Weber Adam | PHK0401 | PHK OK 99 Hradec Králové | 30:14 | + 9:43 | |
13. | Kundrata Vít | JZLnere | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 30:28 | + 9:57 | |
14. | Čečková Karolína | SHK0650 | VIP VIP | 32:32 | + 12:01 | |
15. | Novotná Vendula | PHK0777 | PHK OK 99 Hradec Králové | 32:37 | + 12:06 | |
16. | Kunartová Dominka | NER NER | 35:15 | + 14:44 | ||
17. | Hebelka Michal | NER NER | 37:29 | + 16:58 | ||
18. | Richter Rudolf | NER NER | 44:24 | + 23:53 | ||
19. | Cozlová Arletka | NER NER | 45:46 | + 25:15 | ||
20. | Mornštejnová Natálie | NER NER | 47:56 | + 27:25 | ||
21. | Odehnalová Tereza | ADA0801 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 50:16 | + 29:45 | |
22. | Bradáč Václav | LLI0600 | LLI TJ Loko Liberec | 51:00 | + 30:29 | |
23. | Balck Erik | VPO0800 | VPO Vallentuna Össeby OL | 52:29 | + 31:58 | |
24. | Komárková Zbyňka | TJH0751 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 56:59 | + 36:28 | |
25. | Kubec Adam | DOB KOB Dobruška | 62:32 | + 42:01 | ||
26. | Doucha Tomáš | 65:20 | + 44:49 | |||
Slavík Vojtěch | NER NER | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sandstad Kassa | NER NER | 31:36 | |||
2. | Kundörfer Jan | 2270637 | SK Hlinsko | 32:35 | + 0:59 | |
3. | Zechner Oskar | 2270639 | SK Hlinsko | 32:57 | + 1:21 | |
4. | Fabian Sebastian | 3830997 | SV Turbine Neubrandenburg | 33:40 | + 2:04 | |
5. | Emler Johannes | 2270627 | SK Hlinsko | 34:09 | + 2:33 | |
6. | Sandstad Mant | NER NER | 35:44 | + 4:08 | ||
7. | Stormer Emil | NER NER | 37:35 | + 5:59 | ||
8. | Melicharová Barbora | LLI0000 | LLI TJ Loko Liberec | 39:50 | + 8:14 | |
9. | Jedlička Vít | NER NER | 42:09 | + 10:33 | ||
10. | Seidl Andreas | 3830998 | SV Turbine Neubrandenburg | 43:33 | + 11:57 | |
11. | Pompach Lukáš | PHK OK 99 Hradec Králové | 44:05 | + 12:29 | ||
12. | Stern Florian | 3831004 | SV Turbine Neubrandenburg | 44:13 | + 12:37 | |
13. | Paurová Lenka | LTUxxxx | LTU Lokomotiva Trutnov | 46:56 | + 15:20 | |
14. | Rupprechter Elisabeth | 2270703 | SK Hlinsko | 47:59 | + 16:23 | |
15. | Höhs Johanna | 2270704 | SK Hlinsko | 48:44 | + 17:08 | |
16. | Kříž Martin | PZR7801 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:52 | + 17:16 | |
17. | Rottensteiner Max | 2270630 | SK Hlinsko | 49:26 | + 17:50 | |
18. | Kazdová Dana | NER NER | 52:44 | + 21:08 | ||
19. | Andreeva Evgenia | 3580953 | Raumar orientering | 54:47 | + 23:11 | |
20. | Zvěřinová Darina | NER NER | 55:56 | + 24:20 | ||
21. | Teichmann Tobias | 2270628 | SK Hlinsko | 57:51 | + 26:15 | |
22. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 60:19 | + 28:43 | |
23. | Dvořák Josef | NER NER | 62:24 | + 30:48 | ||
24. | Jedlička Vojta | NER NER | 79:55 | + 48:19 | ||
Bradáčová Maruška | NER NER | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lapornik Dominik | 2270633 | SK Hlinsko | 32:30 | ||
2. | Řezník Jan | NER NER | 32:34 | + 0:04 | ||
3. | Habenicht Marlene | 2270706 | SK Hlinsko | 33:47 | + 1:17 | |
4. | Stormer Oskar | FIF | NER NER | 34:01 | + 1:31 | |
5. | Slavík Pavel | NER NER | 36:42 | + 4:12 | ||
6. | Vidar Benjaminsen | NER NER | 37:56 | + 5:26 | ||
7. | Skočdopole Jan | NER NER | 38:09 | + 5:39 | ||
8. | Svensk Viktor | NER NER | 38:27 | + 5:57 | ||
9. | Liszka Eszter | HUN | TSB Tabani Spartacus Budapes | 38:48 | + 6:18 | |
10. | Hudečková Helena | KTA6951 | KTA SK Kotnov Tábor | 39:37 | + 7:07 | |
11. | Čečková Martina | SHK7753 | VIP VIP | 40:05 | + 7:35 | |
12. | Seitler Milan | NER NER | 40:15 | + 7:45 | ||
13. | Muselíková Vladislava | NER NER | 42:28 | + 9:58 | ||
14. | Škvorová Barbora | NER NER | 42:38 | + 10:08 | ||
15. | Novotná Vendula | NER NER | 44:02 | + 11:32 | ||
16. | Beauvisage Christophe | NER NER | 44:55 | + 12:25 | ||
17. | Svensk Karin | NER NER | 45:02 | + 12:32 | ||
18. | Haně Pavel | NER NER | 45:20 | + 12:50 | ||
19. | Handlová Andrea | NER NER | 45:33 | + 13:03 | ||
20. | Wald František | FSP5300 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 46:13 | + 13:43 | |
21. | Volgyesy Melody | HUN | TSB Tabani Spartacus Budapes | 47:24 | + 14:54 | |
22. | Toth Agnes | HUN | TSB Tabani Spartacus Budapes | 48:02 | + 15:32 | |
23. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn | 48:45 | + 16:15 | |
24. | Rücker Petr | HOR6500 | HOR TJ Jiskra Hořice | 52:32 | + 20:02 | |
25. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:10 | + 20:40 | |
26. | Bendáková Jitka | LTU6951 | LTU Lokomotiva Trutnov | 53:14 | + 20:44 | |
27. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 54:02 | + 21:32 | |
28. | Vojtěch Libor | HOR7303 | HOR TJ Jiskra Hořice | 54:54 | + 22:24 | |
29. | Fasurová Tereza | NER NER | 55:09 | + 22:39 | ||
30. | Kalliany Rainer | 2270623 | SK Hlinsko | 55:57 | + 23:27 | |
31. | Rusinová Alena | BRU7102 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 56:11 | + 23:41 | |
32. | Košková Anna | NER NER | 56:29 | + 23:59 | ||
33. | Dohnálek Pavel | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 56:51 | + 24:21 | ||
34. | Kubcová Lenka | DOB | DOB KOB Dobruška | 57:03 | + 24:33 | |
35. | Bártová Olga | NER NER | 57:07 | + 24:37 | ||
36. | Hladíková Jana | TUV7253 | TUV SOK TJ TURNOV | 58:03 | + 25:33 | |
37. | Fürstová Katka | LLI6950 | LLI TJ Loko Liberec | 58:24 | + 25:54 | |
38. | Fürstová Anna | LLI9854 | LLI TJ Loko Liberec | 58:30 | + 26:00 | |
39. | Hančová Alice | VRL7052 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:57 | + 26:27 | |
40. | Petrželová Alena | LTU6351 | LTU Lokomotiva Trutnov | 59:44 | + 27:14 | |
41. | Košková Vlasta | NER NER | 60:18 | + 27:48 | ||
42. | Janečková Marta | JPV6665 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 61:01 | + 28:31 | |
43. | Hančová Hana | NER NER | 62:12 | + 29:42 | ||
44. | Zelenková Lenka | PHK6152 | PHK OK 99 Hradec Králové | 62:41 | + 30:11 | |
45. | Diaksov Ivan | NER NER | 63:03 | + 30:33 | ||
46. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | BOV TJ Baník Ostrava OKD | 63:14 | + 30:44 | |
47. | Soukupová Martina | NER NER | 64:43 | + 32:13 | ||
48. | Novotný Marek | TJN9901 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 65:07 | + 32:37 | |
49. | Borbás Zita | 2770775 | ESV Lok Bad Schandau | 66:03 | + 33:33 | |
50. | Waňková Dita | VRL7151 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:07 | + 33:37 | |
51. | Dénes Ildikó | 2770772 | ESV Lok Bad Schandau | 66:12 | + 33:42 | |
52. | Zákravská Hana | NER NER | 68:12 | + 35:42 | ||
53. | Jemelíková Denisa | ZBM9351 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 68:25 | + 35:55 | |
54. | Mudrová Martina | NER NER | 69:24 | + 36:54 | ||
55. | Málek Josef | LPU3901 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 70:05 | + 37:35 | |
56. | Kulová Jana | VAM6550 | VAM OOB Vamberk | 70:15 | + 37:45 | |
57. | Veselá Erika | NER NER | 72:40 | + 40:10 | ||
58. | Svobodová Hana | SMB5951 | SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 81:41 | + 49:11 | |
59. | Balcarová Kateřina | NER NER | 81:54 | + 49:24 | ||
60. | Delgado Silvia | 2820798 | OLC Wienerwald | 82:47 | + 50:17 | |
61. | Balcar Vít | NER NER | 84:12 | + 51:42 | ||
62. | Olbrycht Anna | 0900213 | OLB OLBnO | 85:59 | + 53:29 | |
63. | Weberová Adélka | PHK0155 | PHK OK 99 Hradec Králové | 87:07 | + 54:37 | |
64. | Kellner Claudia | 2270626 | SK Hlinsko | 90:17 | + 57:47 | |
65. | Hanák Milan | FSP3400 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 91:21 | + 58:51 | |
66. | Blahová Markéta | NER NER | 95:16 | + 62:46 | ||
67. | Kůstková Tamara | VIC6854 | VIC OB Vizovice | 105:11 | + 72:41 | |
Vister Torill | NER NER | DISK | ||||
Kalliany Susanne | 2270624 | SK Hlinsko | DISK | |||
Dénes Krisztina | 2770771 | ESV Lok Bad Schandau | DISK | |||
Weberová Zuzana | PHK6961 | PHK OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frederic Eden | NER NER | 36:55 | |||
2. | Zvěřina Petr | NER NER | 41:12 | + 4:17 | ||
3. | Fedatsenka Sergey | NER NER | 41:28 | + 4:33 | ||
4. | Jepen Aske | SOL | SOL Sollerod OK | 46:49 | + 9:54 | |
5. | Illum Martin | SOL | SOL Sollerod OK | 54:01 | + 17:06 | |
6. | Svensk Per | NER NER | 56:33 | + 19:38 | ||
7. | Vister Sigmund | NOR | NER NER | 58:21 | + 21:26 | |
8. | Procházka Radek | LPU6504 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 59:22 | + 22:27 | |
9. | Preissler Adam | HAV8608 | NER NER | 60:05 | + 23:10 | |
10. | Miori Davide | NER NER | 61:15 | + 24:20 | ||
11. | Kutílek Jakub | NER NER | 61:30 | + 24:35 | ||
12. | Blaha Ondřej | EKP7002 | NER NER | 61:48 | + 24:53 | |
13. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | NER NER | 61:51 | + 24:56 | |
14. | Vandasová Markéta | VAM7250 | VAM OOB Vamberk | 62:48 | + 25:53 | |
15. | Slabý Jan | VIP VIP | 64:25 | + 27:30 | ||
16. | Aschermannová Petra | KAM9354 | KAM SK Kamenice | 64:53 | + 27:58 | |
17. | Valer Franko | KYS | NER NER | 64:57 | + 28:02 | |
18. | Cartberg Annika | NER NER | 65:14 | + 28:19 | ||
19. | Justová Hana | 67:47 | + 30:52 | |||
20. | Dnebovský František | NER NER | 69:10 | + 32:15 | ||
21. | Maag Iben | DEN | DEN Denmark participants | 70:53 | + 33:58 | |
22. | Silný Ondřej | PHK7906 | PHK OK 99 Hradec Králové | 71:35 | + 34:40 | |
23. | Illum Ulrik | SOL | SOL Sollerod OK | 71:57 | + 35:02 | |
24. | Karmazín Petr | VLI4901 | VLI Slavia Liberec orienteering | 73:06 | + 36:11 | |
25. | Weiler Zsilt | HUN | TSB Tabani Spartacus Budapes | 74:14 | + 37:19 | |
26. | Benigni Carlo | NER NER | 76:22 | + 39:27 | ||
27. | Kuncířová Jaroslava | TJR90XX | TJR TJ Řásná | 76:38 | + 39:43 | |
28. | Maag Kaj | DEN | DEN Denmark participants | 77:03 | + 40:08 | |
29. | Zelenka Martin | SNA TJ START Náchod | 79:15 | + 42:20 | ||
30. | Novotný Dušan | TJN7002 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 79:33 | + 42:38 | |
31. | Petržela Pavel | LTU6301 | LTU Lokomotiva Trutnov | 84:11 | + 47:16 | |
32. | Cavanagh Ethna | 4211062 | Stara Hut | 84:36 | + 47:41 | |
33. | Staroňová Hana | NER NER | 85:14 | + 48:19 | ||
34. | Valentová Helena | OKP6550 | OKP SK OK 24 Praha | 85:29 | + 48:34 | |
35. | Benigni Giulia | NER NER | 85:44 | + 48:49 | ||
36. | Poloprutská Tereza | VLI9450 | VLI Slavia Liberec orienteering | 88:19 | + 51:24 | |
37. | Králová Zdenka | SSU6091 | NER NER | 89:36 | + 52:41 | |
38. | Kronika Miroslav | 22C0000 | 22C SPORTeM | 90:01 | + 53:06 | |
39. | Pavel Souček | NER NER | 91:23 | + 54:28 | ||
40. | Klingenberg Soren | 4211061 | Stara Hut | 91:44 | + 54:49 | |
41. | Pilíková Kateřina | NER NER | 93:34 | + 56:39 | ||
42. | Přibyl Jan | TJR91XX | TJR TJ Řásná | 95:05 | + 58:10 | |
43. | Vyhnálková Eva | MFP75XX | MFP VŠSK MFF UK Praha | 95:13 | + 58:18 | |
44. | Betlach Michal | 99:54 | + 62:59 | |||
45. | Mrštík Václav | LPU5002 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 101:59 | + 65:04 | |
46. | Pustalová Zuzana | VLI0000 | VLI Slavia Liberec orienteering | 107:35 | + 70:40 | |
47. | Stárek Jiří | NER NER | 109:16 | + 72:21 | ||
48. | Junková Petra | STH7451 | STH SK Studenec | 110:11 | + 73:16 | |
49. | Horák Petr | NER NER | 112:26 | + 75:31 | ||
50. | Merier Cristina | NER NER | 116:57 | + 80:02 | ||
51. | Slažanský Martin | NER NER | 126:27 | + 89:32 | ||
52. | Mrštíková Hana | LPU5552 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 128:07 | + 91:12 | |
53. | Baše Martin | NER NER | 185:15 | + 148:20 | ||
Fencl Petr | LPU6901 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Matějková Martina | LTP6850 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Hayer Jiří | PHK OK 99 Hradec Králové | DISK |