Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 20:47 | ||
2. | Simonsen Siri | 221 FIF HILLEROD | 20:52 | + 0:05 | ||
3. | Vitebská Eliška | TJN0350 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 22:10 | + 1:23 | |
4. | Martanová Lea | VLI0555 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 22:30 | + 1:43 | |
5. | Poulsen Mathilde | 221 FIF HILLEROD | 22:37 | + 1:50 | ||
6. | Thýnová Martina | SHK0350 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 22:44 | + 1:57 | |
7. | Štraitová Jolana | VSP0456 | VSP USK Praha | 23:27 | + 2:40 | |
8. | Richtrová Kamila | VPM0451 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 24:34 | + 3:47 | |
9. | Chvátilová Johana | PHK0450 | PHK OK 99 Hradec Králové | 25:08 | + 4:21 | |
10. | Hankovcová Helena | KAM0350 | KAM SK Kamenice | 25:46 | + 4:59 | |
11. | Staňková Radka | VPM0452 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:02 | + 5:15 | |
12. | Irbe Bluma | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 26:43 | + 5:56 | ||
13. | Dzerve Una undine | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 27:10 | + 6:23 | ||
14. | Kantorová Anna | TRI0352 | TRI TJ TŽ Třinec | 27:40 | + 6:53 | |
15. | Nehasilová Veronika | NEREG | 30:03 | + 9:16 | ||
16. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 31:03 | + 10:16 | |
17. | Ender Julika | 341 OK LEIPZIG | 31:43 | + 10:56 | ||
18. | Holečková Michaela | ABM0259 | ABM KOB Moira Brno | 33:24 | + 12:37 | |
19. | Čechmánková Anna | PVP0450 | PVP VSK Přírodověda | 36:42 | + 15:55 | |
20. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 43:58 | + 23:11 | |
21. | Kärger Eline | 341 OK LEIPZIG | 45:34 | + 24:47 | ||
22. | Havlová Kateřina | VRL0552 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:02 | + 26:15 | |
Dellingerová Anna | NEJ0351 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 38:29 | + 17:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | SJC Sportcentrum Jičín | 22:05 | ||
2. | Kosová Tereza | SRK0151 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad K | 26:32 | + 4:27 | |
3. | Martanová Elin | VLI0252 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 28:36 | + 6:31 | |
4. | Semíková Lucie | KAM0250 | KAM SK Kamenice | 31:14 | + 9:09 | |
5. | Haikonen Sanni | 272 ULVILAN URA | 34:41 | + 12:36 | ||
6. | Poulsen Nanna lysemose | 222 SILKEBORG OK | 34:43 | + 12:38 | ||
7. | Mašatová Eliška | PHK0251 | PHK OK 99 Hradec Králové | 34:56 | + 12:51 | |
8. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 35:15 | + 13:10 | |
9. | Vejražková Róza | SJC0151 | SJC Sportcentrum Jičín | 35:42 | + 13:37 | |
10. | Staňková Markéta | VPM0153 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:41 | + 14:36 | |
11. | Chaloupková Hana | KAM0252 | KAM SK Kamenice | 39:46 | + 17:41 | |
12. | Sidorenkova Victoria | 598 O-LEN MOSCOW | 40:11 | + 18:06 | ||
13. | Malvina Girinskyte | 477 ORIENS | 44:22 | + 22:17 | ||
14. | Janderová Barbora | PGP0251 | PGP SK Praga | 68:28 | + 46:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokárová Regina | NEJ0151 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 22:46 | ||
2. | Rydlová Adéla | TJN0151 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 23:30 | + 0:44 | |
3. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 26:15 | + 3:29 | |
4. | Šritrová Lenka | TUV0252 | TUV SOK TJ Turnov | 28:12 | + 5:26 | |
5. | Linková Lucie | TUR0251 | TUR OOB TJ Turnov | 28:43 | + 5:57 | |
6. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 29:22 | + 6:36 | |
7. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | ROZ OK Roztoky | 32:55 | + 10:09 | |
8. | Marešová Klára | NEJ0250 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 33:30 | + 10:44 | |
9. | Bliudžiute Gabija | 480 ŠILALES SM | 34:28 | + 11:42 | ||
10. | Chalupová Aneta | ROZ0250 | ROZ OK Roztoky | 35:27 | + 12:41 | |
11. | Novotná Viktorie | TJN0250 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 35:35 | + 12:49 | |
12. | Baloghová Lída | TJN0150 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 35:40 | + 12:54 | |
13. | Mcmahon Anežka | LBE0250 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 37:00 | + 14:14 | |
14. | Šklíbová Míša | TJN0153 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 37:21 | + 14:35 | |
15. | Ciencialová Daniela | TRI0254 | TRI TJ TŽ Třinec | 38:40 | + 15:54 | |
16. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut | 46:35 | + 23:49 | |
17. | Budská Anna | TJN0253 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 64:13 | + 41:27 | |
18. | Agate Blanka | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 104:24 | + 81:38 | ||
Mrozek Teresa | TRI0251 | TRI TJ TŽ Třinec | DISK | |||
Mödlhammer Kerstin | 122 ASKO HENNDORF | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poulsen Sara lysemose | 222 SILKEBORG OK | 36:57 | |||
2. | Kubecová Kateřina | STB9999 | STB TJ Stadion Nový Bor | 39:45 | + 2:48 | |
3. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | PGP SK Praga | 42:16 | + 5:19 | |
4. | Rimkute Roberta | 480 ŠILALES SM | 43:34 | + 6:37 | ||
5. | Simonsen Annika | 221 FIF HILLEROD | 43:37 | + 6:40 | ||
6. | Berger Anni | 121 NATURFREUNDE LINZ | 43:53 | + 6:56 | ||
7. | Thýnová Nikola | SHK0051 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 44:38 | + 7:41 | |
8. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | CHA OK Chrastava | 44:49 | + 7:52 | |
9. | Kolářová Johana | SLA9950 | SLA SKOB Slaný | 48:01 | + 11:04 | |
10. | Bruková Magda | TRI0054 | TRI TJ TŽ Třinec | 48:11 | + 11:14 | |
11. | Voltrová Alena | ROZ9951 | ROZ OK Roztoky | 48:15 | + 11:18 | |
12. | Zeiner Elena | 124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE | 49:37 | + 12:40 | ||
13. | Svyatlovskaya Sofiya | 598 O-LEN MOSCOW | 51:26 | + 14:29 | ||
14. | Pukyšová Anežka | KSU9999 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 52:03 | + 15:06 | |
15. | Kováříková Marie | KAM0050 | KAM SK Kamenice | 54:06 | + 17:09 | |
16. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | KAM SK Kamenice | 55:05 | + 18:08 | |
17. | Hinge krogsgaard Celin | 222 SILKEBORG OK | 60:31 | + 23:34 | ||
18. | Kubald Marie | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 67:30 | + 30:33 | ||
Vári Ashild Egeberg | 511 IF STURLA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 36:28 | ||
2. | Jarmalaviciute Greta | 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA | 51:38 | + 15:10 | ||
3. | Lokajíčková Klára | VPM0052 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:04 | + 16:36 | |
4. | Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | ROZ OK Roztoky | 53:24 | + 16:56 | |
5. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:29 | + 27:01 | |
6. | Kyralová Anna | KAM0052 | KAM SK Kamenice | 64:58 | + 28:30 | |
7. | Babanina Maria | 598 O-LEN MOSCOW | 67:41 | + 31:13 | ||
8. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | PHK OK 99 Hradec Králové | 71:42 | + 35:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovská Kateřina | PGP9850 | PGP SK Praga | 42:34 | ||
2. | Kovářová Lenka | LTP9750 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:17 | + 1:43 | |
3. | Tesařová Jana | TRI9751 | TRI TJ TŽ Třinec | 44:49 | + 2:15 | |
4. | Kalinina Nika | 593 OMEGA MOSCOW | 45:53 | + 3:19 | ||
5. | Slavíková Silvie | PGP9751 | PGP SK Praga | 48:12 | + 5:38 | |
6. | Hartmeyer Marie | 221 FIF HILLEROD | 51:25 | + 8:51 | ||
7. | Zusevica Austra | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 51:34 | + 9:00 | ||
8. | Gedgaudaite Viktorija | 480 ŠILALES SM | 51:51 | + 9:17 | ||
9. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TRI TJ TŽ Třinec | 52:11 | + 9:37 | |
10. | Kubínová Veronika | SKV9752 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 52:44 | + 10:10 | |
11. | Linková Alena | TUR9751 | TUR OOB TJ Turnov | 53:48 | + 11:14 | |
12. | Mackeviciute Aisté | 477 ORIENS | 54:17 | + 11:43 | ||
13. | Smrčková Dominika | KSU9799 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 57:09 | + 14:35 | |
14. | Westin Emilie | 512 PORSGRUNN OL | 57:53 | + 15:19 | ||
15. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | TRI TJ TŽ Třinec | 58:49 | + 16:15 | |
16. | Hudská Ludmila | TUR9851 | TUR OOB TJ Turnov | 58:56 | + 16:22 | |
17. | Lapina Zelma | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 59:33 | + 16:59 | ||
18. | Mikešová Adéla | VPM9852 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:01 | + 18:27 | |
19. | Švancárová Veronika | KSU9853 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 61:30 | + 18:56 | |
20. | Peyrard Julie | 296 COORE ROUBIA | 63:45 | + 21:11 | ||
21. | Hlinovská Johana | VPM9751 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 64:08 | + 21:34 | |
22. | Käding Henriette | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 65:00 | + 22:26 | ||
23. | Kroupová Eliška | VPM9853 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:47 | + 24:13 | |
24. | Larsen Camilla | 221 FIF HILLEROD | 66:52 | + 24:18 | ||
25. | Kohlová Monika | TUR9756 | TUR OOB TJ Turnov | 67:53 | + 25:19 | |
26. | Trybyté Geida | 477 ORIENS | 69:21 | + 26:47 | ||
27. | Berger Marlene | 121 NATURFREUNDE LINZ | 70:18 | + 27:44 | ||
28. | Kempff-andersen Isabella | 221 FIF HILLEROD | 73:07 | + 30:33 | ||
29. | Jobst Thessa | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 74:08 | + 31:34 | ||
30. | Staskeviciute Raminta | 477 ORIENS | 80:24 | + 37:50 | ||
31. | Garbaliauskaite Elena | 477 ORIENS | 98:11 | + 55:37 | ||
32. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 101:45 | + 59:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Eliška | ZVO9851 | ZVO OB SK Zvole | 39:30 | ||
2. | Pärnik Edith | 253 MYRAKARUD | 39:51 | + 0:21 | ||
3. | Anna Freimane | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 43:28 | + 3:58 | ||
4. | Voltrová Hana | ROZ9752 | ROZ OK Roztoky | 43:32 | + 4:02 | |
5. | Dita Sila | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 44:22 | + 4:52 | ||
6. | Aiva Lake | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 45:40 | + 6:10 | ||
7. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | TRI TJ TŽ Třinec | 47:16 | + 7:46 | |
8. | Kral Stefanie | 122 ASKO HENNDORF | 48:18 | + 8:48 | ||
9. | Žuchová Daniela | TJN9750 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 49:25 | + 9:55 | |
10. | Habigerová Jana | KSU9888 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 50:15 | + 10:45 | |
11. | Liberdová Jana | TRI9852 | TRI TJ TŽ Třinec | 51:28 | + 11:58 | |
12. | Bukucinskaite Fausta | 477 ORIENS | 61:21 | + 21:51 | ||
13. | Rudzite Agnese | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 68:48 | + 29:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | LLI TJ Loko Liberec | 42:40 | ||
2. | Vári Ingunn Egeberg | 511 IF STURLA | 45:45 | + 3:05 | ||
3. | Hančová Petra | VRL9652 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:53 | + 3:13 | |
4. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 47:21 | + 4:41 | |
5. | Hausenblasová Karolína | KAM9650 | KAM SK Kamenice | 47:49 | + 5:09 | |
5. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | KAM SK Kamenice | 47:49 | + 5:09 | |
7. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | PGP SK Praga | 49:30 | + 6:50 | |
8. | Leiboma Laura | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 53:40 | + 11:00 | ||
9. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | LLI TJ Loko Liberec | 53:53 | + 11:13 | |
10. | Hrabánková Klára | PGP9654 | PGP SK Praga | 55:42 | + 13:02 | |
11. | Zalaiskalna Annija anna | 453 IK AUSEKLIS RIGA | 57:02 | + 14:22 | ||
12. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 57:56 | + 15:16 | |
13. | Petrasová Zuzana | VAM9653 | VAM OOB Vamberk | 59:01 | + 16:21 | |
14. | Šádková Martina | PHK9653 | PHK OK 99 Hradec Králové | 59:02 | + 16:22 | |
15. | Snopková Dajana | 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 59:36 | + 16:56 | ||
16. | Aparjode Kendija | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 60:48 | + 18:08 | ||
17. | Fukalová Martina | AOV9550 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 65:03 | + 22:23 | |
18. | Šmejcová Anna | SJC9552 | SJC Sportcentrum Jičín | 66:43 | + 24:03 | |
19. | Pukite Laura | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 67:35 | + 24:55 | ||
20. | Rusakova Diana | 592 O-CLUB MOSCOW | 78:42 | + 36:02 | ||
21. | Salkauskaite Vaiva | 477 ORIENS | 80:08 | + 37:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martusyte Monika | 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA | 44:19 | |||
2. | Makselyte Dovile | 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS | 44:48 | + 0:29 | ||
3. | Liachoviciute Sigita | 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS | 45:35 | + 1:16 | ||
4. | Laurutyte Vaiva | 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS | 53:53 | + 9:34 | ||
5. | Kaděrová Vendula | HAV9650 | HAV SKOB Baník Havířov | 59:10 | + 14:51 | |
6. | Košková Anička | LLI9550 | LLI TJ Loko Liberec | 59:40 | + 15:21 | |
6. | Habigerová Radka | KSU9559 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 59:40 | + 15:21 | |
8. | Ilvija Jakane | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 60:49 | + 16:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvalová Věra | LPM9452 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 49:42 | 6676 | ||
2. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:04 | + 3:22 | 6267 | |
3. | Kamererová Valerie | KAM9452 | KAM SK Kamenice | 54:18 | + 4:36 | 6117 | |
4. | Sadrina Madara | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 56:37 | + 6:55 | |||
5. | Kožinová Anna | PGP9350 | PGP SK Praga | 58:04 | + 8:22 | 5660 | |
6. | Nagele Zane | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 63:00 | + 13:18 | |||
7. | Kubínová Romana | SKV9452 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 63:16 | + 13:34 | 5029 | |
8. | Stormer Julie | KAM9352 | KAM SK Kamenice | 63:43 | + 14:01 | 4974 | |
9. | Zayats Inna | LPM9353 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 63:49 | + 14:07 | 4962 | |
10. | Mikšyte Egle | 480 ŠILALES SM | 74:05 | + 24:23 | |||
11. | Gunta Raituma | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 93:54 | + 44:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | CTB SK OB Chotěboř | 53:16 | 8898 | ||
2. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | VSP USK Praha | 55:58 | + 2:42 | 8487 | |
3. | Košárková Iva | AOP8152 | AOP Přátelé orientačního běhu | 58:22 | + 5:06 | 8122 | |
4. | Kosová Denisa | PHK9150 | PHK OK 99 Hradec Králové | 61:59 | + 8:43 | 7571 | |
5. | Kašková Kateřina | CHA7850 | CHA OK Chrastava | 63:53 | + 10:37 | 7282 | |
6. | Sklenářová Radka | LCE9250 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:48 | + 13:32 | 6838 | |
7. | Ruul Sigrid | 252 JOKA | 68:14 | + 14:58 | |||
8. | Minn Kadi-liis | 252 JOKA | 80:50 | + 27:34 | |||
9. | Carla Saraiva | 571 ORI-ESTARREJA | 99:40 | + 46:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rothauer Lucie | 122 ASKO HENNDORF | 40:47 | ||||
2. | Janatová Lucie | DKP8154 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 43:40 | + 2:53 | 8361 | |
3. | Strasser Andrea | 122 ASKO HENNDORF | 45:41 | + 4:54 | |||
4. | Gathercole Christine | 122 ASKO HENNDORF | 45:52 | + 5:05 | |||
5. | Tomas Amber | 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB | 47:57 | + 7:10 | |||
6. | Vozdová Aneta | KSU9394 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 48:35 | + 7:48 | 7555 | |
7. | Tikhonova Zoya | 593 OMEGA MOSCOW | 49:13 | + 8:26 | |||
8. | Procházková Klára | LPU9451 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 49:46 | + 8:59 | 7361 | |
9. | Čepová Daniela | PHK8951 | PHK OK 99 Hradec Králové | 50:01 | + 9:14 | 7320 | |
10. | Kolomnina Ekaterina | 598 O-LEN MOSCOW | 50:05 | + 9:18 | |||
11. | Doležalová Radka | VRL9252 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:01 | + 11:14 | 6992 | |
12. | Tihonová Martina | PHK8651 | PHK OK 99 Hradec Králové | 52:30 | + 11:43 | 6913 | |
13. | Janů Hana | KSU9393 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 53:17 | + 12:30 | 6785 | |
14. | Burdová Adéla | LDC9152 | LDC KOB Děčín | 53:39 | + 12:52 | 6724 | |
15. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VBM VSK Mendelu Brno | 53:50 | + 13:03 | 6694 | |
16. | Jebavá Lucie | VRL9254 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:48 | + 14:01 | 6536 | |
17. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | PGP SK Praga | 54:58 | + 14:11 | 6509 | |
18. | Hofmanová Michaela | LPM7751 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 55:44 | + 14:57 | 6383 | |
19. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 56:26 | + 15:39 | 6268 | |
20. | Kjersti Westin | PGP9255 | PGP SK Praga | 60:46 | + 19:59 | 5558 | |
21. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | NPA SK LOB Nová Paka | 62:20 | + 21:33 | 5301 | |
22. | Smolková Kateřina | PGP8852 | PGP SK Praga | 63:04 | + 22:17 | 5181 | |
23. | Kuberková Lucie | LPM9451 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 65:27 | + 24:40 | 4790 | |
24. | Koppová Ingrid | SLP7960 | SLP OOB Slavia Praha | 67:35 | + 26:48 | 4440 | |
25. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | LDC KOB Děčín | 67:52 | + 27:05 | 4394 | |
26. | Limpach Jessica | 151 ASUB ORIENTATION | 74:42 | + 33:55 | |||
27. | Timmusk Ade | 251 HIIUMAA OK | 77:30 | + 36:43 | |||
28. | Romanovska Stina | 251 HIIUMAA OK | 78:45 | + 37:58 | |||
29. | Berger Marlies | 121 NATURFREUNDE LINZ | 80:55 | + 40:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Josefa | LTP8653 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:22 | 6029 | ||
1. | Janošíková Lenka | UOL7651 | UOL SK UP Olomouc | 48:22 | 6029 | ||
3. | Tauchmanová Ivana | NPA7852 | NPA SK LOB Nová Paka | 51:06 | + 2:44 | 5701 | |
4. | Svobodová Barbora | TJN8952 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 53:46 | + 5:24 | 5381 | |
5. | Juřeníková Hana | MOV8052 | MOV SKOB Ostrava | 54:27 | + 6:05 | 5298 | |
6. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | ONO SKOB Ostrov | 58:17 | + 9:55 | 4838 | |
7. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | PGP SK Praga | 60:08 | + 11:46 | 4616 | |
8. | Švihovská Eva | SJC8352 | SJC Sportcentrum Jičín | 60:54 | + 12:32 | 4524 | |
9. | Kovářová Julie | LTP8854 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:31 | + 14:09 | 4330 | |
10. | Podlipná Veronika | NPA8152 | NPA SK LOB Nová Paka | 63:23 | + 15:01 | 4226 | |
11. | Dernegard Karin | 701 ALEMS OK | 63:57 | + 15:35 | |||
12. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | VSP USK Praha | 64:02 | + 15:40 | 4148 | |
13. | Urbanová Johana | PZR9251 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo | 65:34 | + 17:12 | 3963 | |
14. | Fejková Marcela | SJC7751 | SJC Sportcentrum Jičín | 66:52 | + 18:30 | 3807 | |
15. | Madara Kirmuska | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 67:51 | + 19:29 | |||
16. | Žitná Jana | SMB9251 | SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla | 68:28 | + 20:06 | 3615 | |
17. | Černíková Barbora | DOB7878 | DOB KOB Dobruška | 69:06 | + 20:44 | 3539 | |
18. | Neradová Eva | LIT8951 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 69:11 | + 20:49 | 3529 | |
19. | Klíchová Jana | SSU8151 | SSU SK Severka Šumperk | 70:26 | + 22:04 | 3379 | |
20. | Lassu Viktoria | 355 IHW ALEX BERLIN | 86:03 | + 37:41 | |||
21. | Švancárová Helena | KSU7252 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 87:20 | + 38:58 | 1349 | |
22. | Jiménez carrión Virginia | 241 CO CATALUNYA | 148:32 | + 100:10 | |||
Lemanski Sara | 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavková Dana | SCP6150 | SCP OK Sparta Praha | 47:04 | 2079 | ||
2. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | OOP TJ Opava | 47:17 | + 0:13 | 2069 | |
3. | Hudečková Helena | KTA6951 | KTA SK Kotnov Tábor | 47:35 | + 0:31 | 2056 | |
4. | Fujáková Katka | HAV8550 | HAV SKOB Baník Havířov | 49:00 | + 1:56 | 1994 | |
5. | Kaufmann Marie-louise | 341 OK LEIPZIG | 53:14 | + 6:10 | |||
6. | Hančová Alice | VRL7052 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:52 | + 6:48 | 1782 | |
7. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | VBM VSK Mendelu Brno | 55:02 | + 7:58 | 1731 | |
8. | Schejbalová Karina | SCP | SCP OK Sparta Praha | 55:51 | + 8:47 | ||
9. | Holasová Šárka | AOP7853 | AOP Přátelé orientačního běhu | 56:22 | + 9:18 | 1672 | |
10. | Baiba Birzniece | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 57:10 | + 10:06 | |||
11. | Weinlichová Hana | BSO8250 | BSO KOB Baník Sokolov | 60:04 | + 13:00 | 1511 | |
12. | Hartmeyer Christina | 221 FIF HILLEROD | 69:11 | + 22:07 | |||
13. | Maliňáková Petra | SVS8751 | SVS Orientklub Vsetín | 69:41 | + 22:37 | 1090 | |
14. | Šebková Jana | SCP9250 | SCP OK Sparta Praha | 79:00 | + 31:56 | 683 | |
15. | Zemanová Lenka | KTA8851 | KTA SK Kotnov Tábor | 83:30 | + 36:26 | 487 | |
16. | Koblížková Klára | TJH8051 | TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra | 87:23 | + 40:19 | 317 | |
17. | Poulsen Hanne | 221 FIF HILLEROD | 88:31 | + 41:27 | |||
18. | Sandija Stanke | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 97:46 | + 50:42 | |||
19. | Klimešová Zuzana | KSU7979 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 109:54 | + 62:50 | 0 | |
Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | MBM O-mikron | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášková Šárka | KAM6951 | KAM SK Kamenice | 43:31 | ||
2. | Kheldert Elena | 593 OMEGA MOSCOW | 44:30 | + 0:59 | ||
3. | Klinkerová Jitka | KAM6450 | KAM SK Kamenice | 45:16 | + 1:45 | |
4. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | CHA OK Chrastava | 52:20 | + 8:49 | |
5. | Škáchová Petra | SLP7051 | KAM SK Kamenice | 54:02 | + 10:31 | |
6. | Balakova Andrea | 196 GREATER VANCOUVER OC | 56:12 | + 12:41 | ||
7. | Škorpilová Jana | SJC7451 | SJC Sportcentrum Jičín | 57:05 | + 13:34 | |
8. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 59:55 | + 16:24 | |
9. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:07 | + 17:36 | |
10. | Bialeková Martina | 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 63:26 | + 19:55 | ||
11. | Biolik Agnieszka | 552 UNTS WARSZAWA | 63:33 | + 20:02 | ||
12. | Henychová Zuzana | VLI6151 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 63:34 | + 20:03 | |
13. | Ilze Vilks | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 65:40 | + 22:09 | ||
14. | Dvořáčková Jana | TTR7852 | TTR OOB Třebíč | 68:12 | + 24:41 | |
15. | Efrevova Svetlana | 596 LESMASTER KIROV | 69:59 | + 26:28 | ||
16. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJP TJ Sokol Troja | 73:18 | + 29:47 | |
17. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SLA SKOB Slaný | 78:56 | + 35:25 | |
18. | Martanová Daniela | VLI7452 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 81:57 | + 38:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:03 | ||
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | VSP USK Praha | 35:13 | + 0:10 | |
3. | Teringlová Martina | VCB7851 | VCB TJ OB České Budějovice | 37:36 | + 2:33 | |
4. | Čivrná Karolína | VRL7355 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:02 | + 3:59 | |
5. | Mrázková Jana | TUR7850 | TUR OOB TJ Turnov | 40:22 | + 5:19 | |
6. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 41:57 | + 6:54 | |
7. | Asterová Jana | SLA7451 | SLA SKOB Slaný | 43:39 | + 8:36 | |
8. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 45:57 | + 10:54 | |
9. | Binarová Jitka | UOL7751 | UOL SK UP Olomouc | 47:11 | + 12:08 | |
10. | Richtrová Lucie | VPM7451 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:45 | + 12:42 | |
11. | Šauli Iva | VPM7852 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:45 | + 13:42 | |
12. | Fukalová Radmila | AOV7051 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 51:32 | + 16:29 | |
13. | Kärger Brit | 341 OK LEIPZIG | 56:09 | + 21:06 | ||
14. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | PHK OK 99 Hradec Králové | 56:18 | + 21:15 | |
15. | Krausová Marcela | LCV | LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut | 57:31 | + 22:28 | |
16. | Smrčková Věra | KSU7373 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 62:45 | + 27:42 | |
17. | Marešová Marcela | NEJ7450 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 62:56 | + 27:53 | |
18. | Junková Petra | STH7451 | STH SK Studenec | 64:29 | + 29:26 | |
19. | Zemková Helena | SLA7450 | SLA SKOB Slaný | 66:11 | + 31:08 | |
20. | Janderová Markéta | DVP7751 | DVP TJ Sokol Praha Spořilov - | 76:41 | + 41:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožinová Jana | PGP6651 | PGP SK Praga | 53:16 | ||
2. | Kubald Katrin | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 54:16 | + 1:00 | ||
3. | Staňková Marcela | VPM6951 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:08 | + 1:52 | |
4. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | KAM SK Kamenice | 55:29 | + 2:13 | |
5. | Paroulková Iva | LLI7151 | LLI TJ Loko Liberec | 56:26 | + 3:10 | |
6. | Janovská Petra | PGP7355 | PGP SK Praga | 59:14 | + 5:58 | |
7. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KAS KOB Kamenický Šenov | 63:24 | + 10:08 | |
8. | Forstová Lenka | MFP6850 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 64:01 | + 10:45 | |
9. | Hinge krogsgaard Heidi | 222 SILKEBORG OK | 66:45 | + 13:29 | ||
10. | Skaug Anne | 224 OK PAN AARHUS | 71:05 | + 17:49 | ||
11. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad K | 72:22 | + 19:06 | |
12. | Ender Ira | 341 OK LEIPZIG | 73:07 | + 19:51 | ||
13. | Eriksen alkjaer Tine | 221 FIF HILLEROD | 75:38 | + 22:22 | ||
14. | Duch Blandine | 293 CSM RILLIEUX | 76:56 | + 23:40 | ||
15. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | KAM SK Kamenice | 81:45 | + 28:29 | |
16. | Zane Ozola | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 91:13 | + 37:57 | ||
17. | Rohanová Markéta | PVP7251 | PVP VSK Přírodověda | 96:07 | + 42:51 | |
18. | Weber Simona | 353 PHOENIX LUBECK | 144:20 | + 91:04 | ||
Peyrard Cécile | 296 COORE ROUBIA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Iva | TUR6850 | TUR OOB TJ Turnov | 43:28 | ||
2. | Liga Blanka | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 45:02 | + 1:34 | ||
3. | Vričanová Sylva | HAV6751 | HAV SKOB Baník Havířov | 45:25 | + 1:57 | |
4. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | CHA OK Chrastava | 47:07 | + 3:39 | |
5. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | HAV SKOB Baník Havířov | 47:20 | + 3:52 | |
6. | Kalenská Kateřina | STH7351 | STH SK Studenec | 51:52 | + 8:24 | |
7. | Bartáková Eva | CHA7051 | CHA OK Chrastava | 52:42 | + 9:14 | |
8. | Drozd Olena | 751 SKIF CSO SUMY | 54:07 | + 10:39 | ||
9. | Míková Markéta | TJN7351 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 54:54 | + 11:26 | |
10. | Hořáková Petra | LLI6953 | LLI TJ Loko Liberec | 54:55 | + 11:27 | |
11. | Brousilová Petra | PGP6951 | PGP SK Praga | 55:49 | + 12:21 | |
12. | Čechlovská Jana | CHA6250 | CHA OK Chrastava | 56:42 | + 13:14 | |
13. | Grünberger Christine | 121 NATURFREUNDE LINZ | 57:03 | + 13:35 | ||
14. | Iakovenko Olga | 751 SKIF CSO SUMY | 57:32 | + 14:04 | ||
15. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | CHA OK Chrastava | 58:38 | + 15:10 | |
16. | Šmausová Gabriela | TJN6951 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 58:43 | + 15:15 | |
17. | Přibíková Monika | PGP7256 | PGP SK Praga | 60:11 | + 16:43 | |
18. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SLA SKOB Slaný | 61:07 | + 17:39 | |
19. | Westin Lenka | 512 PORSGRUNN OL | 62:19 | + 18:51 | ||
20. | Azebová Martina | PHK6757 | PHK OK 99 Hradec Králové | 64:19 | + 20:51 | |
21. | Hlaváčková Renata | PHK7060 | PHK OK 99 Hradec Králové | 67:59 | + 24:31 | |
22. | Maňáková Silvie | PHK7151 | PHK OK 99 Hradec Králové | 69:59 | + 26:31 | |
23. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | ABM KOB Moira Brno | 70:11 | + 26:43 | |
24. | Leiboma Agita | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 81:51 | + 38:23 | ||
25. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | SNA TJ START Náchod | 82:52 | + 39:24 | |
26. | Krunková Bohuslava | SNA7053 | SNA TJ START Náchod | 83:33 | + 40:05 | |
27. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut | 84:45 | + 41:17 | |
28. | Poulsen Rikke lysemose | 222 SILKEBORG OK | 84:52 | + 41:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Renata | PVP6650 | PVP VSK Přírodověda | 43:43 | ||
2. | Fogh Hanne | 223 OK SORO | 45:26 | + 1:43 | ||
3. | Rydlová Magda | TJN6850 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 45:54 | + 2:11 | |
4. | Sihver Wiebke | 348 POST SV DRESDEN | 46:12 | + 2:29 | ||
5. | Müller Anke | 348 POST SV DRESDEN | 47:11 | + 3:28 | ||
6. | Berger Hedi | 121 NATURFREUNDE LINZ | 48:00 | + 4:17 | ||
7. | Šmausová Dana | TJN6750 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 48:52 | + 5:09 | |
8. | Wurzelová Dana | CHT6654 | CHT OOB SK Chrast | 48:53 | + 5:10 | |
9. | Kosová Michaela | SRK6752 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad K | 51:43 | + 8:00 | |
10. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | ROZ OK Roztoky | 53:47 | + 10:04 | |
11. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | HCE TJ Sokol Hostivice | 54:58 | + 11:15 | |
12. | Leonhardt Annette | 363 LG OST BERLIN | 55:19 | + 11:36 | ||
13. | Harju Ulla | 275 TP TAMPERE | 56:21 | + 12:38 | ||
14. | Simonsen Sandra | 221 FIF HILLEROD | 56:45 | + 13:02 | ||
15. | Berger Gislind | 121 NATURFREUNDE LINZ | 56:51 | + 13:08 | ||
16. | Lisá Monika | ONO6750 | ONO SKOB Ostrov | 57:30 | + 13:47 | |
17. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 58:41 | + 14:58 | |
18. | Procházková Miluše | DCE5450 | DCE KOB Dobřichovice | 65:29 | + 21:46 | |
19. | Siltere Vija | 453 IK AUSEKLIS RIGA | 66:21 | + 22:38 | ||
20. | Hemmingsen kjaer Bente | 221 FIF HILLEROD | 66:35 | + 22:52 | ||
21. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | SCP OK Sparta Praha | 66:45 | + 23:02 | |
22. | Hindráková Martina | LTU6451 | LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:21 | + 24:38 | |
23. | Vettik Pilvi-heli | 252 JOKA | 70:00 | + 26:17 | ||
24. | Mrázová Pavla | DCE5550 | DCE KOB Dobřichovice | 70:44 | + 27:01 | |
25. | Rusakova Anna | 592 O-CLUB MOSCOW | 71:25 | + 27:42 | ||
26. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | PGP SK Praga | 71:29 | + 27:46 | |
27. | Thýnová Ivana | SHK6651 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 73:49 | + 30:06 | |
28. | Maenttaeri Liisa | 276 Joutsenon Kullervo | 76:54 | + 33:11 | ||
29. | Klašková Kateřina | DKP6750 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 77:52 | + 34:09 | |
30. | Tetere Aiva | 454 OK KO | 77:59 | + 34:16 | ||
31. | Käding Kirsten | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 78:41 | + 34:58 | ||
32. | Lambeau Carine | 151 ASUB ORIENTATION | 95:02 | + 51:19 | ||
33. | Koch Eva | 349 OLV BERLIN | 97:33 | + 53:50 | ||
34. | Buelens Jenny | 151 ASUB ORIENTATION | 106:46 | + 63:03 | ||
35. | Boeck Ute | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 134:09 | + 90:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maliňáková Eva | KVS6551 | KSV SKOB Kobra Vsetín | 43:00 | ||
2. | Hillebrand Karin | 122 ASKO HENNDORF | 48:21 | + 5:21 | ||
3. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TRI TJ TŽ Třinec | 49:14 | + 6:14 | |
4. | Chroustová Petra | VBM6655 | VBM VSK Mendelu Brno | 49:36 | + 6:36 | |
5. | Kubínová Jana | SKV6751 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 52:17 | + 9:17 | |
6. | Burdová Simona | LDC6851 | LDC KOB Děčín | 53:08 | + 10:08 | |
7. | Kašparová Irena | SLA6852 | SLA SKOB Slaný | 55:17 | + 12:17 | |
8. | Žandová Marie | SKV6551 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 55:45 | + 12:45 | |
9. | Šoupová Jana | LPM6850 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 56:47 | + 13:47 | |
10. | Svalbring Marie | 802 Malilla OK | 61:55 | + 18:55 | ||
11. | Fundová Hana | SHK6752 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 63:29 | + 20:29 | |
12. | Šebková Helena | SCP6750 | SCP OK Sparta Praha | 63:59 | + 20:59 | |
13. | Zöbl Maria | 121 NATURFREUNDE LINZ | 64:08 | + 21:08 | ||
14. | Divecká Růžena | SHK6753 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 67:33 | + 24:33 | |
15. | Wagner Birgit | 121 NATURFREUNDE LINZ | 68:39 | + 25:39 | ||
16. | Inese Lacare | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 70:26 | + 27:26 | ||
17. | Peřinková Irena | BBM6550 | BBM BETA URSUS Orienteering | 72:40 | + 29:40 | |
18. | Vychodilová Jiřina | SHK5951 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 79:54 | + 36:54 | |
19. | Cionoiu Michaela | 352 TV COBURG-NEUSES | 82:13 | + 39:13 | ||
Bikeliene Ema | 481 LABIRINTAS 2 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vári Helle Egeberg | 511 IF STURLA | 44:51 | |||
2. | Zalaiskalna Velga | 453 IK AUSEKLIS RIGA | 51:55 | + 7:04 | ||
3. | Vlažná Mirka | LCE5852 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:17 | + 8:26 | |
4. | Hokajarvi Raili | 271 SK POHJANTAHTI | 53:42 | + 8:51 | ||
5. | Laure Ilze | 451 CARNIKAVA | 55:47 | + 10:56 | ||
6. | Akerblom Birgit | 705 STORA TUNA OK | 56:43 | + 11:52 | ||
7. | Michálková Jiřina | VSP6151 | VSP USK Praha | 59:04 | + 14:13 | |
8. | Hejnalová Hana | PHK6151 | PHK OK 99 Hradec Králové | 59:10 | + 14:19 | |
9. | Bayburina Dilya | 591 UFA UNITED | 61:23 | + 16:32 | ||
10. | Sluta Lyudmyla | 751 SKIF CSO SUMY | 63:50 | + 18:59 | ||
11. | Kovářová Alena | LTP6151 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:10 | + 20:19 | |
12. | Steina Mudite | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 66:07 | + 21:16 | ||
13. | Falck-larsson Annette | 709 VANERSBORGS SK | 78:28 | + 33:37 | ||
14. | Basset Sylvie | 293 CSM RILLIEUX | 79:09 | + 34:18 | ||
15. | Jermanová Eva | TJN6150 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 80:18 | + 35:27 | |
16. | Cordeiro-mendes Myriam | 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON | 81:39 | + 36:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihonová Jindra | TAP6253 | TAP KOB TRETRA Praha | 47:38 | ||
2. | Penkule Silvija | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 47:46 | + 0:08 | ||
3. | Košková Vlasta | LLI6351 | LLI TJ Loko Liberec | 48:16 | + 0:38 | |
4. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:50 | + 1:12 | |
5. | Snuka Rota | 458 BEBRI RIGA | 56:02 | + 8:24 | ||
6. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č | 57:50 | + 10:12 | |
7. | Nováková Pavla | DOK5950 | DOK OK Doksy | 60:08 | + 12:30 | |
8. | Treibmann Bettina | 341 OK LEIPZIG | 63:15 | + 15:37 | ||
9. | Vilimovská Miroslava | DOK5750 | DOK OK Doksy | 73:43 | + 26:05 | |
10. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | PGP SK Praga | 76:46 | + 29:08 | |
11. | Kapounová Jitka | DOK6050 | DOK OK Doksy | 77:19 | + 29:41 | |
12. | Kábrtová Iva | PEN6350 | PEN OK RECO Sport | 82:45 | + 35:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 351 SSV PLANETA RADEBEUL | 34:15 | |||
2. | Mrázková Ivana | DKP5650 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 39:19 | + 5:04 | |
3. | Zelená Markéta | PGP5850 | PGP SK Praga | 39:46 | + 5:31 | |
4. | Flašarová Marie | KCK5756 | KCK KOB Český Krumlov | 42:14 | + 7:59 | |
5. | Konopáčová Jana | TUR5650 | TUR OOB TJ Turnov | 43:04 | + 8:49 | |
6. | Nováková Svatava | SKV5351 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 43:22 | + 9:07 | |
7. | Bradnová Věra | CHA5550 | CHA OK Chrastava | 44:05 | + 9:50 | |
8. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | VBM VSK Mendelu Brno | 44:46 | + 10:31 | |
9. | Lindkvist Anneli | 702 GUSTAVSBERGS OK | 44:51 | + 10:36 | ||
10. | Daina Gredzena | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 45:29 | + 11:14 | ||
11. | Langrová Eva | SNA5351 | SNA TJ START Náchod | 47:23 | + 13:08 | |
12. | Lange Veronika | 362 USC MAGDEBURG | 47:38 | + 13:23 | ||
13. | Kadavá Eva | CHA5750 | CHA OK Chrastava | 48:03 | + 13:48 | |
14. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | NPA SK LOB Nová Paka | 53:32 | + 19:17 | |
15. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | LLI TJ Loko Liberec | 54:18 | + 20:03 | |
16. | Braatz Monika | 350 TREPTOWER S BERLIN | 56:16 | + 22:01 | ||
17. | Lusková Olga | CHA5650 | CHA OK Chrastava | 57:18 | + 23:03 | |
18. | Oswald Luise | 125 HSV PINKAFELD | 57:27 | + 23:12 | ||
19. | Frantz Annika | 703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK | 57:35 | + 23:20 | ||
20. | Fejlková Alice | SHK5351 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 60:45 | + 26:30 | |
21. | Havlová Jaroslava | JEN5452 | JEN OB Jenišovice | 73:20 | + 39:05 | |
Běhounová Jiřina | PHK5651 | PHK OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staneviciene Ruta | 473 LABIRINTAS OK | 40:06 | |||
2. | Bláhová Luba | SHK5852 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 47:06 | + 7:00 | |
3. | Klimplová Alena | LPU5551 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 48:21 | + 8:15 | |
4. | Gazdačková Jana | SHK5851 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 49:08 | + 9:02 | |
5. | Kosmaceva Tamara | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 51:25 | + 11:19 | ||
6. | Šabatková Zdena | SHK5652 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 56:17 | + 16:11 | |
7. | Kubátová Lenka | SKV5551 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 60:57 | + 20:51 | |
8. | Hudzieczková Danuta | KVS5751 | KSV SKOB Kobra Vsetín | 61:05 | + 20:59 | |
9. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | TAP KOB TRETRA Praha | 61:31 | + 21:25 | |
10. | Dace Franka | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 61:41 | + 21:35 | ||
11. | Svobodová Eva | SHK5853 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 66:13 | + 26:07 | |
12. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 67:16 | + 27:10 | |
13. | Stulíková Zuzana | SHK5751 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 68:12 | + 28:06 | |
14. | Nováková Jana | NPA5552 | NPA SK LOB Nová Paka | 69:05 | + 28:59 | |
15. | Patáková Mária | KSH5751 | KSH OOB TJ Kašperské Hory | 72:11 | + 32:05 | |
16. | Sparke Carole | 321 BERKSHIRE ORIENTEERS | 72:19 | + 32:13 | ||
17. | Henková Svatava | RBK5454 | RBK SK Radioklub Blansko | 75:06 | + 35:00 | |
18. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | KSV SKOB Kobra Vsetín | 75:18 | + 35:12 | |
19. | Böhmová Eva | TJN5450 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 91:40 | + 51:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | TZL SKOB Zlín | 41:07 | ||
2. | Neradová Alena | LIT5051 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 46:53 | + 5:46 | |
3. | Krasuckiene Egle | 473 LABIRINTAS OK | 47:15 | + 6:08 | ||
4. | Ševčíková Alena | CHA5351 | CHA OK Chrastava | 48:11 | + 7:04 | |
5. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 49:40 | + 8:33 | |
6. | Challacombe Val | 322 WELWYN ORIENTEERS | 52:42 | + 11:35 | ||
7. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | JIL OK Jilemnice | 52:55 | + 11:48 | |
8. | Roeling Monica | 501 KOVZ RIJSBERGEN | 56:44 | + 15:37 | ||
9. | Folino Betty | 221 FIF HILLEROD | 62:09 | + 21:02 | ||
10. | Tvrdková Eva | LBE5150 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 68:17 | + 27:10 | |
11. | Beata Freimane | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 72:08 | + 31:01 | ||
12. | Orálková Libuše | TTR5351 | TTR OOB Třebíč | 74:42 | + 33:35 | |
13. | Rufferová Iva | SNA | SNA TJ START Náchod | 74:52 | + 33:45 | |
14. | Silvija Seglina | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 77:30 | + 36:23 | ||
15. | Vokálová Pavla | CHA4951 | CHA OK Chrastava | 81:23 | + 40:16 | |
16. | Antra Arina | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 101:01 | + 59:54 | ||
17. | Eismark Inger | 704 IFK GOTEBORG | 110:44 | + 69:37 | ||
18. | Ondrůjová Anna | LIT5351 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 112:27 | + 71:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | SOP OOB TJ Slezan Opava | 42:00 | ||
2. | Gavendová Anna | TRI4650 | TRI TJ TŽ Třinec | 42:03 | + 0:03 | |
3. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | SCP OK Sparta Praha | 42:10 | + 0:10 | |
4. | Wagner Elfi | 121 NATURFREUNDE LINZ | 47:13 | + 5:13 | ||
5. | Městková Eva | TEP4851 | TEP Tempo Praha | 47:18 | + 5:18 | |
6. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | PGP SK Praga | 48:25 | + 6:25 | |
7. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJP TJ Sokol Troja | 49:45 | + 7:45 | |
8. | Kašková Eva | CHA4650 | CHA OK Chrastava | 53:00 | + 11:00 | |
9. | Vaira Cerniseva | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 64:13 | + 22:13 | ||
10. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KAS KOB Kamenický Šenov | 64:33 | + 22:33 | |
11. | Zmeková Míla | SLP4451 | SLP OOB Slavia Praha | 65:44 | + 23:44 | |
12. | Ziliene Asta | 473 LABIRINTAS OK | 72:54 | + 30:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ilze Bruce | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 32:22 | |||
2. | Slavina Anna | 452 OZONS OK RIGA | 40:08 | + 7:46 | ||
3. | Roder Ulrika | 123 HSV RIED | 42:06 | + 9:44 | ||
4. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KAS KOB Kamenický Šenov | 48:15 | + 15:53 | |
5. | Eulitz Ilse | 358 OLV WEIMAR | 51:39 | + 19:17 | ||
6. | Walter Ingrid | 355 IHW ALEX BERLIN | 55:13 | + 22:51 | ||
7. | Hudečková Alena | KTA4351 | KTA SK Kotnov Tábor | 56:20 | + 23:58 | |
8. | Šťastná Jana | PVP3650 | PVP VSK Přírodověda | 57:01 | + 24:39 | |
9. | Provazníková Svatava | TJP4250 | TJP TJ Sokol Troja | 77:53 | + 45:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němeček Jan | KAM9300 | KAM SK Kamenice | 27:47 | ||
2. | Kerekes Agnes | NEREG | 34:52 | + 7:05 | ||
3. | Bauerová Kateřina | SKV | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 35:01 | + 7:14 | |
4. | Hartmeyer Karoline | 221 FIF HILLEROD | 37:50 | + 10:03 | ||
5. | Äkerman Jens | 708 GAVLE OK | 39:06 | + 11:19 | ||
6. | Vřešťálová Lucie | TUR7450 | TUR OOB TJ Turnov | 39:38 | + 11:51 | |
7. | Strasser Bernhard | 122 ASKO HENNDORF | 40:15 | + 12:28 | ||
8. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | PGP SK Praga | 42:19 | + 14:32 | |
9. | Machová Věra | TJN | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 42:51 | + 15:04 | |
10. | Savičová Irena | SKV5352 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 43:10 | + 15:23 | |
11. | Rohlík Jan | KVS9801 | KSV SKOB Kobra Vsetín | 43:24 | + 15:37 | |
12. | Krejčová Vlasta | SKV9453 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 43:25 | + 15:38 | |
13. | Fejlek Vojtěch | SHK5201 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 45:24 | + 17:37 | |
14. | Balcarová Alena | LLI7150 | LLI TJ Loko Liberec | 45:32 | + 17:45 | |
15. | Tkáč Jan | TJN | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 45:44 | + 17:57 | |
16. | Melicharová Barbora | LLI7252 | LLI TJ Loko Liberec | 46:08 | + 18:21 | |
17. | Brázdilová Radka | ODV6950 | ODV TJ Aero Odolena Voda | 46:10 | + 18:23 | |
18. | Krejčí Lukáš | TJN | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 46:26 | + 18:39 | |
19. | Geislerová Blanka | NEREG | 46:45 | + 18:58 | ||
20. | Paurová Lenka | N05 OSŽ | 47:13 | + 19:26 | ||
21. | Krčová Martina | KSU | KSU Klub vytrvalostních sportů | 47:14 | + 19:27 | |
22. | Magyar János | 391 BOF BUDAORS | 47:26 | + 19:39 | ||
23. | Safernová Zuzana | KSH86 | KSH OOB TJ Kašperské Hory | 48:17 | + 20:30 | |
24. | Novák Jakub | NEREG | 48:35 | + 20:48 | ||
25. | Haikonen Johanna | NEREG | 48:56 | + 21:09 | ||
26. | Lisý Jan | ONO | ONO SKOB Ostrov | 50:36 | + 22:49 | |
27. | Laura Slavina | NEREG | 51:04 | + 23:17 | ||
28. | Galantíková Lucie | SBR | SBR SKOB Bruntál | 51:40 | + 23:53 | |
29. | Krásnolipská Mariána | NEREG | 55:07 | + 27:20 | ||
30. | Boeck Thomas | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 56:02 | + 28:15 | ||
31. | Rohlík Petr | KSV SKOB Kobra Vsetín | 56:23 | + 28:36 | ||
32. | Klašková Josefina | DKP9651 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 57:10 | + 29:23 | |
33. | Voltr Václav | ROZ | ROZ OK Roztoky | 57:40 | + 29:53 | |
34. | Ziebová Lenka | NEJ | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 58:23 | + 30:36 | |
35. | Zieba Jaroslav | NEJ6500 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 58:33 | + 30:46 | |
36. | Lapins Aigars | 454 OK KO | 61:21 | + 33:34 | ||
37. | Obrátil Miroslav | ABM | ABM KOB Moira Brno | 61:35 | + 33:48 | |
38. | Kavalírová Kateřina | OKP | OKP SK OK 24 Praha | 61:59 | + 34:12 | |
39. | Hudeček Jaroslav | KTA1965 | KTA SK Kotnov Tábor | 62:38 | + 34:51 | |
40. | Stryková Vlasta | KSU | KSU Klub vytrvalostních sportů | 63:45 | + 35:58 | |
41. | Doležalová Liběna | VPM | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 64:54 | + 37:07 | |
42. | Gebel Lumír | SVS | SVS Orientklub Vsetín | 66:10 | + 38:23 | |
43. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut | 66:26 | + 38:39 | |
44. | Syslová Drahomíra | PGP5650 | PGP SK Praga | 69:58 | + 42:11 | |
45. | Květoň Vladimír | KSU | KSU Klub vytrvalostních sportů | 70:12 | + 42:25 | |
46. | Farkašová Romana | KTA8951 | KTA SK Kotnov Tábor | 71:16 | + 43:29 | |
47. | Olbrycht Anna | 553 OLBnO WARSZAWA | 71:36 | + 43:49 | ||
48. | Roos Ronald | 502 HOC 93 MEPPEL | 72:49 | + 45:02 | ||
49. | Doležal Jan | VPM | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 78:48 | + 51:01 | |
50. | Štětínská Tereza | MOV0751 | MOV SKOB Ostrava | 85:01 | + 57:14 | |
51. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice | 88:07 | + 60:20 | |
52. | Pluháčková Markéta | MLA8701 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 91:01 | + 63:14 | |
53. | Tichá Ivana | KNC6250 | KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č | 97:13 | + 69:26 | |
54. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 103:40 | + 75:53 | |
55. | Jobst Ivonne | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 111:46 | + 83:59 | ||
56. | Jankovcová Marie | TJP3950 | TJP TJ Sokol Troja | 117:00 | + 89:13 | |
Keszthelyi Ildikó | 391 BOF BUDAORS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Petr | MLA8801 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 50:46 | ||
2. | Binar Robert | UOL7751 | UOL SK UP Olomouc | 51:37 | + 0:51 | |
3. | Patzeltová Beatrice | LDC6850 | LDC KOB Děčín | 66:45 | + 15:59 | |
4. | Štípek Rostislav | N10 NEREGISTR. ZLÍN | 73:30 | + 22:44 | ||
5. | Ježek Ladislav | VLI4900 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 73:40 | + 22:54 | |
6. | Pavlíková Klára | LIT7451 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 74:00 | + 23:14 | |
7. | Cienciala Martin | TRI7401 | TRI TJ TŽ Třinec | 74:20 | + 23:34 | |
8. | Charousek Karel | SJC | SJC Sportcentrum Jičín | 74:21 | + 23:35 | |
9. | Kalenská Lenka | SUL7853 | SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús | 75:48 | + 25:02 | |
10. | Tesařová Bohumila | TRI6957 | TRI TJ TŽ Třinec | 76:34 | + 25:48 | |
11. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | STB TJ Stadion Nový Bor | 78:01 | + 27:15 | |
12. | Vajcová Hana | CHA5651 | CHA OK Chrastava | 79:59 | + 29:13 | |
13. | Procházková Alexandra | LPU7051 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 81:01 | + 30:15 | |
14. | Cienciala Petr | TRI7600 | TRI TJ TŽ Třinec | 81:20 | + 30:34 | |
15. | Honvedse Zsilkin Viktor | NEREG | 83:16 | + 32:30 | ||
16. | Balcarová Barbora | LLI9751 | LLI TJ Loko Liberec | 83:50 | + 33:04 | |
17. | Funda Jiří | API9301 | API OK Andante Písek | 84:18 | + 33:32 | |
18. | Beránek Radek | N06 PRAHA II | 84:58 | + 34:12 | ||
19. | Šváb Jan | VSP5801 | VSP USK Praha | 87:04 | + 36:18 | |
20. | Kohout Josef | SHK6902 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 87:16 | + 36:30 | |
21. | Kořínek Zdeněk | PEN | PEN OK RECO Sport | 89:15 | + 38:29 | |
22. | Girts Slavins | NEREG | 90:24 | + 39:38 | ||
23. | Smolková Alena | PGP | PGP SK Praga | 90:26 | + 39:40 | |
24. | Lederer Vojtěch | SUL9501 | SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús | 90:46 | + 40:00 | |
25. | Rajncsak Dávid | NEREG | 91:58 | + 41:12 | ||
26. | Melichar Jaromír | LLI6301 | LLI TJ Loko Liberec | 92:34 | + 41:48 | |
27. | Švarc Jiří | N09 NEREGISTR. JABLONEC | 94:41 | + 43:55 | ||
28. | Herter Laszlo | NEREG | 95:32 | + 44:46 | ||
29. | Linka Vladislav | SUL | SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús | 96:42 | + 45:56 | |
30. | Schallberger Josef | 641 TV KUSSNACHT | 97:10 | + 46:24 | ||
31. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | SCP OK Sparta Praha | 99:54 | + 49:08 | |
32. | Bruk Slavomír | TRI6800 | TRI TJ TŽ Třinec | 102:16 | + 51:30 | |
33. | Lohr Ivo | SCP6801 | SCP OK Sparta Praha | 104:20 | + 53:34 | |
34. | Košek Ladislav | LLI5903 | LLI TJ Loko Liberec | 104:52 | + 54:06 | |
35. | Košek Jan | LLI9801 | LLI TJ Loko Liberec | 105:35 | + 54:49 | |
36. | Beránek Jan | N06 PRAHA II | 106:14 | + 55:28 | ||
37. | Major Jakub | NEREG | 106:16 | + 55:30 | ||
38. | Dernegard Henric | 701 ALEMS OK | 106:25 | + 55:39 | ||
39. | Linková Alena | SUL | SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús | 107:09 | + 56:23 | |
40. | Mrňavý Jaroslav | NEREG | 108:10 | + 57:24 | ||
41. | Pohořalá Anna | ROU9954 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 108:18 | + 57:32 | |
42. | Schejbalová Kristina | ZLH5552 | ZLH OOB TJ Zlaté Hory | 108:31 | + 57:45 | |
43. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 109:44 | + 58:58 | |
44. | Dubský Josef | SUL | SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús | 110:52 | + 60:06 | |
45. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 112:56 | + 62:10 | |
46. | Lebedinská Romana | LPU | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 113:56 | + 63:10 | |
47. | Schejbal Vladimír | ZLH5501 | ZLH OOB TJ Zlaté Hory | 113:58 | + 63:12 | |
48. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 115:47 | + 65:01 | |
49. | Štemberová Anna | NEREG | 119:59 | + 69:13 | ||
50. | Nosková Kateřina | NEREG | 123:42 | + 72:56 | ||
51. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | SCP OK Sparta Praha | 127:14 | + 76:28 | |
52. | Lohrová Hana | SCP6550 | SCP OK Sparta Praha | 145:22 | + 94:36 | |
53. | Hájková Soňa | ZVO | ZVO OB SK Zvole | 171:28 | + 120:42 | |
Äkerman Jens | 708 GAVLE OK | DISK | ||||
Rohlík Petr | KVS6402 | KSV SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 18:14 | ||
2. | Tokár Radim | NEJ0300 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 19:19 | + 1:05 | |
3. | Tkáč Matěj | TJN0401 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 19:21 | + 1:07 | |
4. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | KAM SK Kamenice | 19:26 | + 1:12 | |
5. | Pachnik Stanislav | STB0303 | STB TJ Stadion Nový Bor | 19:34 | + 1:20 | |
6. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 20:02 | + 1:48 | |
7. | Gajda Martin | VSP0404 | KAM SK Kamenice | 20:18 | + 2:04 | |
8. | Makarenko Aleksandr | 595 VOSTOK MOSCOW | 20:33 | + 2:19 | ||
9. | Kožina Štěpán | PGP0300 | PGP SK Praga | 21:13 | + 2:59 | |
10. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | KAM SK Kamenice | 23:00 | + 4:46 | |
11. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SLA SKOB Slaný | 24:51 | + 6:37 | |
12. | Štěrba Marek | SKV0401 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 25:13 | + 6:59 | |
13. | Šauli Filip | VPM0301 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:31 | + 7:17 | |
14. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | VSP USK Praha | 25:38 | + 7:24 | |
15. | Oncirk Jan | ONO0301 | ONO SKOB Ostrov | 26:14 | + 8:00 | |
16. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | KAS KOB Kamenický Šenov | 29:54 | + 11:40 | |
17. | Řehoř Vojta | TJN0303 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 30:54 | + 12:40 | |
18. | Biolik Emil | 552 UNTS WARSZAWA | 31:28 | + 13:14 | ||
19. | Aleshin Andrey | 595 VOSTOK MOSCOW | 37:27 | + 19:13 | ||
20. | Kyral Maxmilián | KAM0305 | KAM SK Kamenice | 41:34 | + 23:20 | |
21. | Jobst Tobin | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 48:55 | + 30:41 | ||
Peterka Jakub | LLI0404 | LLI TJ Loko Liberec | DISK | |||
Kalinin Matvey | 593 OMEGA MOSCOW | DISK | ||||
Brandt Adam | ABM | ABM KOB Moira Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafka Sebastian | KAM0101 | KAM SK Kamenice | 21:10 | ||
2. | Emils Germanis | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 23:54 | + 2:44 | ||
3. | Gajda Jan | KAM0105 | KAM SK Kamenice | 24:07 | + 2:57 | |
4. | Janovský Tomáš | PGP0101 | PGP SK Praga | 24:25 | + 3:15 | |
5. | Richtr Lukáš | VPM0204 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:32 | + 4:22 | |
6. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | LLI TJ Loko Liberec | 25:34 | + 4:24 | |
7. | Hinge krogsgaard Elias | 222 SILKEBORG OK | 26:07 | + 4:57 | ||
8. | Valášek Václav | KAM0100 | KAM SK Kamenice | 26:09 | + 4:59 | |
9. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | LLI TJ Loko Liberec | 28:56 | + 7:46 | |
10. | Bílý Jakub | LTP0104 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:51 | + 8:41 | |
11. | Hemmingsen kjaer Lukas | 221 FIF HILLEROD | 30:11 | + 9:01 | ||
12. | Solmanis Davis | 453 IK AUSEKLIS RIGA | 30:23 | + 9:13 | ||
13. | Hankovec Hugo | KAM0201 | KAM SK Kamenice | 30:51 | + 9:41 | |
14. | Klaška Martin | DKP0100 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 31:05 | + 9:55 | |
15. | Blaha Petr | KAM0104 | KAM SK Kamenice | 31:53 | + 10:43 | |
16. | Homza Daniil | 171 MALINOVKA MINSK | 35:21 | + 14:11 | ||
17. | Víšek Martin | KAM0102 | KAM SK Kamenice | 35:23 | + 14:13 | |
18. | Hasman Marek | VPM0201 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:35 | + 14:25 | |
19. | Forst Antonín | MFP0101 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 38:09 | + 16:59 | |
20. | Skaug Soren | 224 OK PAN AARHUS | 38:46 | + 17:36 | ||
21. | Maenttaeri Eino | 276 Joutsenon Kullervo | 42:38 | + 21:28 | ||
22. | Peyrard Paul | 296 COORE ROUBIA | 44:59 | + 23:49 | ||
23. | Hejsek Filip | KAM0204 | KAM SK Kamenice | 45:00 | + 23:50 | |
24. | Zorin Michail | 595 VOSTOK MOSCOW | 45:30 | + 24:20 | ||
25. | Fogh Jonas | 223 OK SORO | 46:36 | + 25:26 | ||
26. | Albrecht Adam | KAM0203 | KAM SK Kamenice | 57:54 | + 36:44 | |
27. | Cionoiu Daniel | 352 TV COBURG-NEUSES | 74:32 | + 53:22 | ||
28. | Braatz Niklas | 350 TREPTOWER S BERLIN | 77:38 | + 56:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adamec Martin | TJN0106 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 26:26 | ||
2. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 28:33 | + 2:07 | |
3. | Dosovitskiy Mikhail | 598 O-LEN MOSCOW | 28:42 | + 2:16 | ||
4. | Budský Ondřej | TJN0105 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 29:12 | + 2:46 | |
5. | Poikans Mikus | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 32:33 | + 6:07 | ||
6. | Brousil Tomáš | PGP0100 | PGP SK Praga | 34:06 | + 7:40 | |
7. | Berger Peter | 121 NATURFREUNDE LINZ | 35:09 | + 8:43 | ||
8. | Hecl František | KSU0201 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 35:29 | + 9:03 | |
9. | Dauknys Gytis | 477 ORIENS | 38:46 | + 12:20 | ||
10. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SLA SKOB Slaný | 54:17 | + 27:51 | |
11. | Garais Raimonds | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 59:13 | + 32:47 | ||
12. | Pavlík Ondřej | LIT0101 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 73:24 | + 46:58 | |
Hašek Adam | VPM0101 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | |||
Satalovs Daniels | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melichar Petr | LLI0001 | LLI TJ Loko Liberec | 35:29 | ||
2. | Roudný Martin | LPU0002 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 36:47 | + 1:18 | |
3. | Chvátil Šimon | PHK9908 | PHK OK 99 Hradec Králové | 36:49 | + 1:20 | |
4. | Filipek Sebastian | TRI0002 | TRI TJ TŽ Třinec | 37:26 | + 1:57 | |
5. | Škvor Ota | KAM9900 | KAM SK Kamenice | 38:25 | + 2:56 | |
6. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 38:46 | + 3:17 | |
7. | Jílek Ondřej | KSU9908 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 41:49 | + 6:20 | |
8. | Hasman Ondřej | VPM0002 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 43:03 | + 7:34 | |
9. | Poulsen Malthe | 221 FIF HILLEROD | 44:14 | + 8:45 | ||
10. | Skaug Mads | 224 OK PAN AARHUS | 44:28 | + 8:59 | ||
11. | Šebek Petr | DKP9903 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 44:50 | + 9:21 | |
12. | Bjornsen Andreas bock | 224 OK PAN AARHUS | 45:55 | + 10:26 | ||
13. | Mašata Metoděj | PHK9905 | PHK OK 99 Hradec Králové | 48:55 | + 13:26 | |
14. | Fricis Spektors | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 51:06 | + 15:37 | ||
15. | Hemmingsen kjaer Malte | 221 FIF HILLEROD | 53:11 | + 17:42 | ||
16. | Hašek Jan | VPM0001 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:03 | + 19:34 | |
17. | Matoušek Matěj | KSU0005 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 55:08 | + 19:39 | |
18. | Zhirkov Alexey | 598 O-LEN MOSCOW | 57:22 | + 21:53 | ||
19. | Daukšys Algirdas | 480 ŠILALES SM | 57:52 | + 22:23 | ||
20. | Vayssat Romain | 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON | 59:58 | + 24:29 | ||
21. | Haikonen Aaro | 272 ULVILAN URA | 60:28 | + 24:59 | ||
22. | Adomas Repšys | 477 ORIENS | 62:28 | + 26:59 | ||
23. | Makarenko Alexey | 595 VOSTOK MOSCOW | 63:08 | + 27:39 | ||
24. | Boden Ricardo | 351 SSV PLANETA RADEBEUL | 63:43 | + 28:14 | ||
25. | Roudný Václav | LPU0001 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 69:09 | + 33:40 | |
26. | Karnitis Edgars | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 79:51 | + 44:22 | ||
27. | Leshenko Alexey | 595 VOSTOK MOSCOW | 80:27 | + 44:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poikans Ansis | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 42:13 | |||
2. | Markel Samuel | 122 ASKO HENNDORF | 47:01 | + 4:48 | ||
3. | Stormer Emil | KAM0000 | KAM SK Kamenice | 50:50 | + 8:37 | |
4. | Arpáš Samuel | 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 51:55 | + 9:42 | ||
5. | Novák František | N03 neregistrovaní Praha | 56:14 | + 14:01 | ||
6. | Aigner Tobias | 122 ASKO HENNDORF | 56:57 | + 14:44 | ||
7. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 57:26 | + 15:13 | |
8. | Eriksen alkjaer Andreas | 221 FIF HILLEROD | 57:56 | + 15:43 | ||
9. | Deividas Kasiulevičius | 477 ORIENS | 62:36 | + 20:23 | ||
10. | Vecko Jan | NEJ0002 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 62:48 | + 20:35 | |
11. | Gunars Gaumigs | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 66:23 | + 24:10 | ||
12. | Holly Christoph | 122 ASKO HENNDORF | 67:26 | + 25:13 | ||
13. | Lauris Stanke | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 68:45 | + 26:32 | ||
14. | Šmaus Antonín | TJN0001 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 74:51 | + 32:38 | |
15. | Martins Smigelskis | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 76:29 | + 34:16 | ||
16. | Kdýr Matěj | KAM | KAM SK Kamenice | 88:05 | + 45:52 | |
17. | Karlis Snepste | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 88:51 | + 46:38 | ||
18. | Kaděra Vojta | HAV0000 | HAV SKOB Baník Havířov | 93:33 | + 51:20 | |
19. | Zappe Nicholas-Benjami | TJN0003 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 99:50 | + 57:37 | |
20. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SLA SKOB Slaný | 110:11 | + 67:58 | |
21. | Pavel Martin | TJN0004 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 132:56 | + 90:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vercauteren Antoine | 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON | 47:33 | |||
2. | Erbland Thibault | 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON | 48:11 | + 0:38 | ||
3. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | LLI TJ Loko Liberec | 48:16 | + 0:43 | |
4. | Ježek Ondřej | SLA9701 | SLA SKOB Slaný | 48:36 | + 1:03 | |
5. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | SJC Sportcentrum Jičín | 50:04 | + 2:31 | |
6. | Lanc Vojtěch | TRI9807 | TRI TJ TŽ Třinec | 50:32 | + 2:59 | |
7. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BBM BETA URSUS Orienteering | 54:21 | + 6:48 | |
8. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | KAM SK Kamenice | 55:00 | + 7:27 | |
9. | Jíra Tomáš | KAM9802 | KAM SK Kamenice | 58:11 | + 10:38 | |
10. | Ašmantas Aurimas | 480 ŠILALES SM | 59:57 | + 12:24 | ||
11. | Cienciala Jan | TRI9801 | TRI TJ TŽ Třinec | 60:18 | + 12:45 | |
12. | Dreano Benjamin | 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON | 61:12 | + 13:39 | ||
13. | Zschäckel Robin | 349 OLV BERLIN | 63:43 | + 16:10 | ||
14. | Langenhan Julian | 349 OLV BERLIN | 67:30 | + 19:57 | ||
15. | Brázdil Petr | ODV9700 | ODV TJ Aero Odolena Voda | 70:25 | + 22:52 | |
16. | Rimsa Paulius | 477 ORIENS | 72:46 | + 25:13 | ||
17. | Mordasas Arnas | 477 ORIENS | 75:46 | + 28:13 | ||
18. | Aparjods Kristers | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 77:39 | + 30:06 | ||
19. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 78:51 | + 31:18 | |
20. | Žygaitis Dovydas | 480 ŠILALES SM | 79:32 | + 31:59 | ||
21. | Ulmanis Haralds | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 80:28 | + 32:55 | ||
22. | Koch Mario | 349 OLV BERLIN | 106:25 | + 58:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olbrikis Lukas | 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS | 48:18 | |||
2. | Šmaus Jan | TJN9700 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 52:40 | + 4:22 | |
3. | Maňák Michal | PHK9801 | PHK OK 99 Hradec Králové | 55:36 | + 7:18 | |
4. | Kalenský Aleš | STH9801 | STH SK Studenec | 56:54 | + 8:36 | |
5. | Ernests Ozols | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 59:19 | + 11:01 | ||
6. | Urbelis Deimantas | 477 ORIENS | 59:26 | + 11:08 | ||
7. | Zieba Jakub | NEJ9800 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 63:11 | + 14:53 | |
8. | Tiriuna Aurimas | 480 ŠILALES SM | 64:11 | + 15:53 | ||
9. | Zorin Danila | 595 VOSTOK MOSCOW | 73:51 | + 25:33 | ||
10. | Vilcins Ernests | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 76:01 | + 27:43 | ||
11. | Indrans Edgars | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 85:03 | + 36:45 | ||
12. | Stöckl Marcel | 122 ASKO HENNDORF | 91:08 | + 42:50 | ||
13. | Allaverdov Georgiy | 595 VOSTOK MOSCOW | 99:33 | + 51:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fürst Matouš | LLI9603 | LLI TJ Loko Liberec | 38:02 | ||
2. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:15 | + 1:13 | |
3. | Veselý Jakub | PGP9503 | PGP SK Praga | 42:48 | + 4:46 | |
4. | Stormer Oskar | KAM9600 | KAM SK Kamenice | 43:35 | + 5:33 | |
5. | Waněk Adam | VRL9501 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:47 | + 5:45 | |
6. | Virlogeux Cesar | 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON | 44:21 | + 6:19 | ||
7. | Glonek Jakub | AOV9602 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 45:12 | + 7:10 | |
8. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BBM BETA URSUS Orienteering | 45:29 | + 7:27 | |
9. | Navrátil Šimon | PGP9702 | PGP SK Praga | 46:23 | + 8:21 | |
10. | Beaudenon Cedric | 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON | 46:25 | + 8:23 | ||
11. | Sklenář Martin | SBR9501 | SBR SKOB Bruntál | 46:46 | + 8:44 | |
12. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno | 48:47 | + 10:45 | |
13. | Illner Vojtěch | DKP9600 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 50:17 | + 12:15 | |
14. | Chmelař Martin | ASU9505 | ASU Magnus Orienteering | 50:58 | + 12:56 | |
15. | Burda Matěj | LDC9602 | LDC KOB Děčín | 51:34 | + 13:32 | |
16. | Málek Jan | PZR9505 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo | 51:54 | + 13:52 | |
17. | Rooman Michael | 154 TROL ANTWERPEN | 52:05 | + 14:03 | ||
18. | Nejman Stanislav | CHA9500 | CHA OK Chrastava | 52:45 | + 14:43 | |
19. | Aster Tomáš | SLA9602 | SLA SKOB Slaný | 53:45 | + 15:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ulmanis Valts | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 42:57 | |||
2. | Chainauskas Stepas | 477 ORIENS | 43:48 | + 0:51 | ||
3. | Zlámal David | SJC9603 | SJC Sportcentrum Jičín | 45:47 | + 2:50 | |
4. | Arnis Silins | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 48:56 | + 5:59 | ||
5. | Pirtnieks Otto | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 49:34 | + 6:37 | ||
6. | Ervins Jansons | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 49:55 | + 6:58 | ||
7. | Cicénas Povilas | 477 ORIENS | 51:55 | + 8:58 | ||
8. | Walach Ondřej | TRI9601 | TRI TJ TŽ Třinec | 54:32 | + 11:35 | |
9. | Snopko Erik | 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 54:46 | + 11:49 | ||
10. | Pärnik Jan henrik | 253 MYRAKARUD | 67:24 | + 24:27 | ||
11. | Muratov Michail | 598 O-LEN MOSCOW | 93:12 | + 50:15 | ||
12. | Horák Martin | TJN9603 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 96:40 | + 53:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berger Xander | 121 NATURFREUNDE LINZ | 46:50 | ||||
2. | Zakouřil Vít | TUR9301 | TUR OOB TJ Turnov | 49:02 | + 2:12 | 7437 | |
3. | Argaláš Michal | TRI9301 | TRI TJ TŽ Třinec | 49:05 | + 2:15 | 7429 | |
4. | Čermák Jan | LPU9301 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:31 | + 6:41 | 6796 | |
5. | Klaška Pavel | DKP9301 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 56:12 | + 9:22 | 6413 | |
6. | Šmejc Jakub | SJC9401 | SJC Sportcentrum Jičín | 61:00 | + 14:10 | 5727 | |
7. | Rohel Marek | AOV9401 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 67:17 | + 20:27 | 4830 | |
8. | Uhlíř Marek | LBE9400 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 68:34 | + 21:44 | 4647 | |
9. | Girts Silins | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 78:04 | + 31:14 | |||
10. | Kapal Tomáš | KAM9402 | KAM SK Kamenice | 81:01 | + 34:11 | 2868 | |
11. | Kučera Tomáš | STH9402 | STH SK Studenec | 90:16 | + 43:26 | 1547 | |
12. | Kučera Štěpán | STH9401 | STH SK Studenec | 90:34 | + 43:44 | 1504 | |
Valášek Jan | KAM9400 | KAM SK Kamenice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Michal | LCE9301 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:50 | 9262 | ||
2. | Janata Martin | DKP8306 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 57:01 | + 0:11 | 9232 | |
3. | Chloupek Adam | ZBM9300 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 57:18 | + 0:28 | 9187 | |
4. | Baltacis Karlis | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 59:22 | + 2:32 | |||
5. | Kamenický Jakub | PHK9104 | PHK OK 99 Hradec Králové | 59:29 | + 2:39 | 8833 | |
6. | Schuster Marek | AOP9303 | AOP Přátelé orientačního běhu | 59:45 | + 2:55 | 8790 | |
7. | Bravený Vít | ZBM9102 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 60:14 | + 3:24 | 8712 | |
8. | Košárek Pavel | AOP7102 | AOP Přátelé orientačního běhu | 63:40 | + 6:50 | 8157 | |
9. | Flašar Jan | PGP8610 | PGP SK Praga | 64:17 | + 7:27 | 8057 | |
10. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:46 | + 8:56 | 7817 | |
11. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 65:56 | + 9:06 | 7790 | |
12. | König Markus | 122 ASKO HENNDORF | 67:02 | + 10:12 | |||
13. | Kantor Ondřej | TRI9103 | TRI TJ TŽ Třinec | 67:15 | + 10:25 | 7577 | |
14. | Van der ouderaa François | 151 ASUB ORIENTATION | 68:01 | + 11:11 | |||
15. | Král Václav | SSU8243 | SSU SK Severka Šumperk | 69:00 | + 12:10 | 7294 | |
16. | Tähnas Tiit | 252 JOKA | 70:44 | + 13:54 | |||
17. | Sysel Ctibor | PGP8700 | PGP SK Praga | 72:20 | + 15:30 | 6755 | |
18. | Hostaš Petr | TUR9001 | TUR OOB TJ Turnov | 72:26 | + 15:36 | 6739 | |
19. | Janovský Tomáš | PGP6401 | PGP SK Praga | 74:45 | + 17:55 | 6364 | |
20. | Holas Tomáš | AOP7802 | AOP Přátelé orientačního běhu | 77:16 | + 20:26 | 5957 | |
21. | Schröter Pavel | CHA7203 | CHA OK Chrastava | 79:05 | + 22:15 | 5663 | |
22. | Timmusk Taivo | 251 HIIUMAA OK | 79:33 | + 22:43 | |||
23. | Arizanović Đorđe | 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD | 85:55 | + 29:05 | |||
24. | Sysel Ondřej | PGP8302 | PGP SK Praga | 86:30 | + 29:40 | 4464 | |
25. | Šrubař Michal | MBM8606 | MBM O-mikron | 88:43 | + 31:53 | 4105 | |
26. | Fátor Jan | DOB7907 | DOB KOB Dobruška | 89:57 | + 33:07 | 3906 | |
27. | Bojović Boško | 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD | 103:56 | + 47:06 | |||
28. | Munjas Bojan | 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD | 106:46 | + 49:56 | |||
Dlabaja Štěpán | TZL8508 | TZL SKOB Zlín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | SJC Sportcentrum Jičín | 53:07 | 8360 | ||
2. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LLI TJ Loko Liberec | 55:00 | + 1:53 | 8078 | |
3. | Henych Petr | VLI6001 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 55:29 | + 2:22 | 8006 | |
4. | Tihon Michal | PHK7905 | PHK OK 99 Hradec Králové | 55:47 | + 2:40 | 7961 | |
5. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | ASU Magnus Orienteering | 59:15 | + 6:08 | 7443 | |
6. | Polák Vlastimil | VRL7702 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:30 | + 6:23 | 7406 | |
7. | Šabatka Zdeněk | SHK8902 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 59:43 | + 6:36 | 7374 | |
8. | Jorge Fortunato | 571 ORI-ESTARREJA | 60:07 | + 7:00 | |||
9. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 60:19 | + 7:12 | 7284 | |
10. | Sokalski Dariusz | 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 | 60:50 | + 7:43 | |||
11. | Kobr Tomáš | TJN8901 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 61:02 | + 7:55 | 7177 | |
12. | Martan Jiří | VLI7300 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 61:41 | + 8:34 | 7080 | |
13. | Junek Petr | STH7801 | STH SK Studenec | 61:46 | + 8:39 | 7067 | |
14. | Mrázek Jiří | DKP7911 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 62:15 | + 9:08 | 6995 | |
15. | Dvořáček Radek | ASU9445 | ASU Magnus Orienteering | 62:43 | + 9:36 | 6925 | |
16. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | ASU Magnus Orienteering | 63:10 | + 10:03 | 6858 | |
17. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | NPA SK LOB Nová Paka | 63:12 | + 10:05 | 6853 | |
18. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | LDC KOB Děčín | 64:26 | + 11:19 | 6669 | |
19. | Kazda Jiří | SJC8006 | SJC Sportcentrum Jičín | 65:35 | + 12:28 | 6497 | |
20. | Janů Zdeněk | KSU9045 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 66:01 | + 12:54 | 6432 | |
21. | Pachner Pavel | VLI7503 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 66:23 | + 13:16 | 6377 | |
22. | Azeb Karim | PHK9110 | PHK OK 99 Hradec Králové | 66:33 | + 13:26 | 6353 | |
23. | Doucha Jiří | SNA7105 | SNA TJ START Náchod | 66:44 | + 13:37 | 6325 | |
24. | Suchý Petr | LPM7820 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 66:46 | + 13:39 | 6320 | |
25. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 69:36 | + 16:29 | 5897 | |
26. | Kučera Michal | STH9201 | STH SK Studenec | 69:49 | + 16:42 | 5864 | |
27. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 70:28 | + 17:21 | 5767 | |
28. | Mezník Vladimír | LBE6400 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 70:55 | + 17:48 | 5700 | |
29. | Mašata Roman | PHK7107 | PHK OK 99 Hradec Králové | 71:35 | + 18:28 | 5601 | |
30. | Kovář Jindřich | MAS6800 | MAS KČT Aš | 71:49 | + 18:42 | 5566 | |
31. | Stehlík Petr | LPM7903 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 73:35 | + 20:28 | 5302 | |
32. | Loniewski Grzegorz | 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 | 74:45 | + 21:38 | |||
33. | Turczer Petr | KSU7945 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 75:36 | + 22:29 | 5000 | |
34. | Rafael Ramos | 571 ORI-ESTARREJA | 76:33 | + 23:26 | |||
35. | Schulhof Jan | TUR8900 | TUR OOB TJ Turnov | 76:49 | + 23:42 | 4819 | |
36. | Aleš David | ASU7517 | ASU Magnus Orienteering | 77:02 | + 23:55 | 4786 | |
37. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 82:10 | + 29:03 | 4019 | |
38. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 82:35 | + 29:28 | 3957 | |
39. | Hecl Miloš | KSU7601 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 84:08 | + 31:01 | 3725 | |
40. | Weigert Thorsten | 344 MTV BRAUNSCHWEIG | 90:51 | + 37:44 | |||
41. | Casamayor otero Ignasi | 241 CO CATALUNYA | 103:12 | + 50:05 | |||
42. | Jílek Jakub | KSU9202 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 108:43 | + 55:36 | 52 | |
43. | Cionoiu Gheorghe | 352 TV COBURG-NEUSES | 112:28 | + 59:21 | |||
Kalenský Tomáš | SJC8015 | SJC Sportcentrum Jičín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Larsson Daniel | 709 VANERSBORGS SK | 51:36 | ||||
2. | Bauer Lukáš | DLI | DLI Dukla Liberec | 54:05 | + 2:29 | ||
3. | Panovec Jan | VIC8931 | VIC OB Vizovice | 54:12 | + 2:36 | 6219 | |
4. | Pachnik Wojciech | STB9101 | STB TJ Stadion Nový Bor | 56:30 | + 4:54 | 5971 | |
5. | Anděl Robert | VPM8001 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:16 | + 5:40 | 5889 | |
6. | Bína Martin | MLA9102 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 59:46 | + 8:10 | 5620 | |
7. | Obermüller Markus | 121 NATURFREUNDE LINZ | 60:30 | + 8:54 | |||
8. | Obermüller Thomas | 121 NATURFREUNDE LINZ | 61:15 | + 9:39 | |||
9. | Grünberger Dominik | 121 NATURFREUNDE LINZ | 61:22 | + 9:46 | |||
10. | Veselý Marek | CHA8201 | CHA OK Chrastava | 62:34 | + 10:58 | 5318 | |
11. | Čechlovský Jan | CHA9300 | CHA OK Chrastava | 63:03 | + 11:27 | 5266 | |
12. | Macek Jiří | LIT8401 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 63:19 | + 11:43 | 5238 | |
13. | Chrást Tomáš | STH7401 | STH SK Studenec | 64:37 | + 13:01 | 5098 | |
14. | Sedlák Radek | SNA7501 | SNA TJ START Náchod | 65:02 | + 13:26 | 5053 | |
15. | Nemec Andrej | 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 67:08 | + 15:32 | |||
16. | Kalina Miroslav | EKP8211 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 71:00 | + 19:24 | 4410 | |
17. | Bernášek Jiří | STB8101 | STB TJ Stadion Nový Bor | 71:14 | + 19:38 | 4385 | |
18. | Pavlík Libor | LIT7605 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 71:26 | + 19:50 | 4364 | |
19. | Badura Václav | SKV8101 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 72:40 | + 21:04 | 4231 | |
20. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 73:11 | + 21:35 | 4175 | |
21. | Vančura Martin | TJN8002 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 75:24 | + 23:48 | 3937 | |
22. | Fejk Zbyněk | SJC7501 | SJC Sportcentrum Jičín | 76:03 | + 24:27 | 3867 | |
23. | Kořan Pavel | VBM7401 | VBM VSK Mendelu Brno | 77:40 | + 26:04 | 3693 | |
24. | Tanav Valter | 253 MYRAKARUD | 77:51 | + 26:15 | |||
25. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra | 82:27 | + 30:51 | 3178 | |
26. | Pavlík Bronislav | LIT8201 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 83:29 | + 31:53 | 3066 | |
27. | Nemec Juraj | 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 84:53 | + 33:17 | |||
28. | Tesař Daniel | VPM8203 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 89:02 | + 37:26 | 2469 | |
29. | Kubec Pavel | STB6601 | STB TJ Stadion Nový Bor | 91:20 | + 39:44 | 2221 | |
30. | Kolomnin Dmitriy | 598 O-LEN MOSCOW | 95:06 | + 43:30 | |||
31. | Levi Pagaime | 571 ORI-ESTARREJA | 104:46 | + 53:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č | 45:23 | 5226 | ||
2. | Hala Lukáš | KAR | KAR SK Karlovice | 46:40 | + 1:17 | ||
3. | Janošík Radek | VCB7402 | VCB TJ OB České Budějovice | 47:33 | + 2:10 | 4992 | |
4. | Francke Jan | DOK8400 | DOK OK Doksy | 47:44 | + 2:21 | 4972 | |
5. | Dubec Pavel | SCP8003 | SCP OK Sparta Praha | 48:18 | + 2:55 | 4911 | |
6. | Besta Lukáš | KNC8101 | KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č | 48:38 | + 3:15 | 4875 | |
7. | Hájek Adam | KAM9202 | KAM SK Kamenice | 51:59 | + 6:36 | 4513 | |
8. | Paták Pavel | KSH8501 | KSH OOB TJ Kašperské Hory | 52:46 | + 7:23 | 4429 | |
9. | Nadelstumpf Bruno | 356 SV WANNWEIL | 53:08 | + 7:45 | |||
10. | Bitter Aleš | KNC8803 | KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č | 58:13 | + 12:50 | 3840 | |
11. | Schach Jonathan | 356 SV WANNWEIL | 59:25 | + 14:02 | |||
12. | Gorčica Pavel | CHA6200 | CHA OK Chrastava | 60:00 | + 14:37 | 3647 | |
13. | Prášek Přemysl | KAM9305 | KAM SK Kamenice | 61:56 | + 16:33 | 3438 | |
14. | Sidorenkov Valeriy | 598 O-LEN MOSCOW | 67:10 | + 21:47 | |||
15. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | ZVO OB SK Zvole | 68:36 | + 23:13 | 2718 | |
16. | Lechner Thomas | 121 NATURFREUNDE LINZ | 69:43 | + 24:20 | |||
17. | Pietraszek Martin | OOP8100 | OOP TJ Opava | 69:53 | + 24:30 | 2580 | |
18. | Aus Guido | 251 HIIUMAA OK | 71:31 | + 26:08 | |||
19. | Karmín Luboš | LCE9103 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:32 | + 26:09 | ||
20. | Žídek Robert | KSU7848 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 76:56 | + 31:33 | 1818 | |
21. | Schimm Petr | BSO8202 | BSO KOB Baník Sokolov | 80:55 | + 35:32 | 1388 | |
22. | Hudeček Petr | KTA9201 | KTA SK Kotnov Tábor | 82:07 | + 36:44 | 1258 | |
23. | Thiemel Jiří | ASU8948 | ASU Magnus Orienteering | 92:06 | + 46:43 | 180 | |
24. | Rihards Sneiders | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 96:49 | + 51:26 | |||
25. | Moutvička Ondřej | LIT8301 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 108:25 | + 63:02 | 0 | |
Kamaryt Michal | MLA9205 | MLA MLOK Mariánské Lázně | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kärger Wieland | 341 OK LEIPZIG | 54:33 | |||
2. | Johansson Magnus | 196 GREATER VANCOUVER OC | 56:58 | + 2:25 | ||
3. | Dvořáček Jiří | TTR7502 | TTR OOB Třebíč | 57:28 | + 2:55 | |
4. | Rybakov Andrey | 593 OMEGA MOSCOW | 57:34 | + 3:01 | ||
5. | Tihonov Artem | 593 OMEGA MOSCOW | 59:09 | + 4:36 | ||
6. | Balogh Jan | TJN7500 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 62:43 | + 8:10 | |
7. | Gálus Igor | LDC7302 | LDC KOB Děčín | 63:11 | + 8:38 | |
8. | Procházka Antonín | DCE5500 | DCE KOB Dobřichovice | 66:38 | + 12:05 | |
9. | Biolik Grzegorz | 552 UNTS WARSZAWA | 71:25 | + 16:52 | ||
10. | Schoene Martin | 360 OL-TEAM WEHRSDORF | 71:47 | + 17:14 | ||
11. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla | 77:34 | + 23:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Milan | KSU6701 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 59:02 | ||
2. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:25 | + 1:23 | |
3. | Paloncý Pavel | KSU6349 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 61:45 | + 2:43 | |
4. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | KAR SK Karlovice | 65:41 | + 6:39 | |
5. | Gathercole Richard | 122 ASKO HENNDORF | 68:00 | + 8:58 | ||
6. | Kronika Miroslav | N01 neregistrovaní Hradec Král | 68:02 | + 9:00 | ||
7. | Janis Snepste | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 69:55 | + 10:53 | ||
8. | Rothauer Thomas | 122 ASKO HENNDORF | 72:30 | + 13:28 | ||
9. | Bubla Jiří | UOL | UOL SK UP Olomouc | 73:57 | + 14:55 | |
10. | Štrait Martin | OKP7602 | OKP SK OK 24 Praha | 76:18 | + 17:16 | |
11. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 79:28 | + 20:26 | |
12. | Habiger Petr | KSU7001 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 83:51 | + 24:49 | |
13. | Šimek Martin | KSU7227 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 91:40 | + 32:38 | |
14. | Zorin Maksim | 595 VOSTOK MOSCOW | 95:22 | + 36:20 | ||
15. | Smrček Petr | KSU7401 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 96:13 | + 37:11 | |
16. | Zlesák Ondřej | JIL | JIL OK Jilemnice | 116:53 | + 57:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schmiedeberg Nils | 349 OLV BERLIN | 49:30 | |||
2. | Bílý Milan | JES7001 | JES KOS Jesenice | 50:37 | + 1:07 | |
3. | Hašek Ondřej | VPM6902 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 51:54 | + 2:24 | |
4. | Zschäckel Raik | 349 OLV BERLIN | 53:15 | + 3:45 | ||
5. | Rooman Rudy | 154 TROL ANTWERPEN | 54:18 | + 4:48 | ||
6. | Baldrian Petr | PGP7203 | PGP SK Praga | 55:40 | + 6:10 | |
7. | Bleidorn Stefan | 350 TREPTOWER S BERLIN | 56:11 | + 6:41 | ||
8. | Skaug Kenneth | 224 OK PAN AARHUS | 56:27 | + 6:57 | ||
9. | Vřešťál Jan | TUR7301 | TUR OOB TJ Turnov | 57:07 | + 7:37 | |
10. | Eriksen alkjaer Thomas | 221 FIF HILLEROD | 59:28 | + 9:58 | ||
11. | Hinge krogsgaard Keld | 222 SILKEBORG OK | 59:36 | + 10:06 | ||
12. | Hasman Jan | VPM6901 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:51 | + 11:21 | |
13. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 63:32 | + 14:02 | |
14. | Pachnik Dariusz | STB6901 | STB TJ Stadion Nový Bor | 63:52 | + 14:22 | |
15. | Röhner Uwe | 355 IHW ALEX BERLIN | 67:39 | + 18:09 | ||
16. | Haikonen Jyrki | 272 ULVILAN URA | 69:11 | + 19:41 | ||
17. | Hankovec Petr | KAM7101 | KAM SK Kamenice | 69:48 | + 20:18 | |
18. | Reisinger Holm | 351 SSV PLANETA RADEBEUL | 71:02 | + 21:32 | ||
19. | Lederer Pavel | SUL6602 | SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús | 71:18 | + 21:48 | |
20. | Jandera Tomáš | DVP7304 | DVP TJ Sokol Praha Spořilov - | 76:06 | + 26:36 | |
21. | Voorhof Geert | 152 KOL KESSEL | 78:21 | + 28:51 | ||
22. | Staszak Artur | 552 UNTS WARSZAWA | 78:40 | + 29:10 | ||
23. | Jobst Henry | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 79:00 | + 29:30 | ||
24. | Solmanis Egons | 453 IK AUSEKLIS RIGA | 83:16 | + 33:46 | ||
25. | Widberg Peer johan | MLA | MLA MLOK Mariánské Lázně | 88:45 | + 39:15 | |
26. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 89:41 | + 40:11 | |
27. | Švancar Martin | CHA7000 | CHA OK Chrastava | 91:29 | + 41:59 | |
28. | Gints Germanis | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 94:35 | + 45:05 | ||
29. | Halíř Radim | MFP7000 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 97:31 | + 48:01 | |
30. | Janis Ozols | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 116:44 | + 67:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jiří | ONO6400 | ONO SKOB Ostrov | 54:02 | ||
2. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KAS KOB Kamenický Šenov | 57:12 | + 3:10 | |
3. | Mareš Alexander | NEJ7300 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 57:21 | + 3:19 | |
4. | Šritr Martin | TUV6802 | TUV SOK TJ Turnov | 57:50 | + 3:48 | |
5. | Valters Silins | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 61:55 | + 7:53 | ||
6. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 73:24 | + 19:22 | |
7. | Kaděra Pavel | HAV | HAV SKOB Baník Havířov | 75:00 | + 20:58 | |
8. | Chvátil Jiří | PHK7200 | PHK OK 99 Hradec Králové | 75:07 | + 21:05 | |
9. | Girts Strujevics | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 75:16 | + 21:14 | ||
10. | Štětínský Pavel | MOV7104 | MOV SKOB Ostrava | 79:28 | + 25:26 | |
11. | Jarmalavicius Rimantas | 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA | 87:41 | + 33:39 | ||
12. | Werner Lutz | 356 SV WANNWEIL | 96:17 | + 42:15 | ||
13. | Schüller Wolfgang | 121 NATURFREUNDE LINZ | 98:52 | + 44:50 | ||
14. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SLA SKOB Slaný | 108:11 | + 54:09 | |
Maňák Martin | PHK | PHK OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Simonsen Bo | 221 FIF HILLEROD | 45:50 | |||
2. | Kavalír Karel | PHK6503 | PHK OK 99 Hradec Králové | 47:32 | + 1:42 | |
3. | Teringl Radek | VCB6502 | VCB TJ OB České Budějovice | 49:45 | + 3:55 | |
4. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BBM BETA URSUS Orienteering | 52:09 | + 6:19 | |
5. | Grote Andreas | 643 OLC SKOG FRIBOURG | 52:13 | + 6:23 | ||
6. | Zöbl Gottfried | 121 NATURFREUNDE LINZ | 52:21 | + 6:31 | ||
7. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 52:59 | + 7:09 | |
8. | Valášek Petr | KAM6600 | KAM SK Kamenice | 54:00 | + 8:10 | |
9. | Klaška Pavel | DKP6500 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 55:56 | + 10:06 | |
10. | Richtr Aleš | VPM6601 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 56:30 | + 10:40 | |
11. | Taurit Matthias | 353 PHOENIX LUBECK | 57:19 | + 11:29 | ||
12. | Kovář Karel | LTP6102 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:49 | + 16:59 | |
13. | Saldukas Vygintas | 471 ORIENS PANEVEZYS | 63:21 | + 17:31 | ||
14. | Sklenář Josef | SBR6601 | SBR SKOB Bruntál | 64:41 | + 18:51 | |
15. | Baert Serge | 152 KOL KESSEL | 65:19 | + 19:29 | ||
16. | Röhl Stefan | 342 LOK BERLIN | 65:32 | + 19:42 | ||
17. | Grünberger Martin | 121 NATURFREUNDE LINZ | 65:44 | + 19:54 | ||
18. | Demmig Sven | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 65:55 | + 20:05 | ||
19. | Bílý Petr | LTP6805 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 69:14 | + 23:24 | |
20. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | AOP Přátelé orientačního běhu | 70:40 | + 24:50 | |
21. | Staněk Rostislav | VPM6801 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 73:22 | + 27:32 | |
22. | Käding Bernd | 345 KAULSDORFER OLV BERLIN | 73:48 | + 27:58 | ||
23. | Peyrard Jean-marc | 296 COORE ROUBIA | 75:17 | + 29:27 | ||
24. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | PHK OK 99 Hradec Králové | 75:33 | + 29:43 | |
25. | Svalbring Anders | 802 Malilla OK | 77:27 | + 31:37 | ||
26. | Fürst Aleš | LLI6801 | LLI TJ Loko Liberec | 78:25 | + 32:35 | |
27. | Koprnický Kamil | VPM6602 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 79:22 | + 33:32 | |
28. | Kovář Boris | LTP6710 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 86:13 | + 40:23 | |
29. | Vlk Josef | LDC5801 | LDC KOB Děčín | 88:34 | + 42:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadrins Sergejs | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 42:30 | |||
2. | Funda Jiří | API6401 | API OK Andante Písek | 50:39 | + 8:09 | |
3. | Havel Leoš | VRL6401 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:58 | + 8:28 | |
4. | Tanav Tonu | 253 MYRAKARUD | 53:40 | + 11:10 | ||
5. | Hnik Paul | 253 MYRAKARUD | 54:54 | + 12:24 | ||
6. | Mátl Pavel | KSU6844 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 55:29 | + 12:59 | |
7. | Pärnik Jüri | 253 MYRAKARUD | 55:42 | + 13:12 | ||
8. | Kurr Maik | 363 LG OST BERLIN | 56:14 | + 13:44 | ||
9. | Hlawatsch Rudy | 531 AUCLAND | 57:44 | + 15:14 | ||
10. | Šebek Martin | SCP6700 | SCP OK Sparta Praha | 58:30 | + 16:00 | |
11. | Procházka Radek | LPU6504 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 63:20 | + 20:50 | |
12. | Funda Michal | SHK6403 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 65:37 | + 23:07 | |
13. | Černík Milan | KVS6501 | KSV SKOB Kobra Vsetín | 66:43 | + 24:13 | |
14. | Žemlík Radim | KVS6401 | KSV SKOB Kobra Vsetín | 67:27 | + 24:57 | |
15. | Ščehovič Roman | 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 68:24 | + 25:54 | ||
16. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 73:21 | + 30:51 | |
17. | Navalinskas Tomas | 479 DEVYNI OSK VILNIUS | 75:00 | + 32:30 | ||
18. | Rothkegel Thomas | 348 POST SV DRESDEN | 78:23 | + 35:53 | ||
19. | Hofman Petr | LPM6500 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 80:45 | + 38:15 | |
20. | Kantor Roman | TRI6501 | TRI TJ TŽ Třinec | 81:29 | + 38:59 | |
21. | Žucha Jiří | TJN6603 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 82:41 | + 40:11 | |
22. | Poulsen Henrik | 221 FIF HILLEROD | 84:36 | + 42:06 | ||
23. | Divecký Josef | SHK6102 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 85:42 | + 43:12 | |
24. | Vychodil Tomáš | SHK6301 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 86:22 | + 43:52 | |
25. | Aster Vladimír | SLA6500 | SLA SKOB Slaný | 93:50 | + 51:20 | |
26. | Míka Zdeněk | TJN6700 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 125:48 | + 83:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Leiboms Aigars | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 42:19 | |||
2. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 43:34 | + 1:15 | |
3. | Müller Matthias | 348 POST SV DRESDEN | 47:57 | + 5:38 | ||
4. | Westin Kjell | 512 PORSGRUNN OL | 48:33 | + 6:14 | ||
5. | Harju Juha-pekka | 275 TP TAMPERE | 51:02 | + 8:43 | ||
6. | Vávra Martin | HOR6302 | HOR TJ Jiskra Hořice | 51:40 | + 9:21 | |
7. | Wälchli Jürg | 642 OLG SKANDIA | 52:19 | + 10:00 | ||
8. | Spengler Andreas | 357 ESV LOK DESSAU | 52:58 | + 10:39 | ||
9. | Vári Tibor | 511 IF STURLA | 53:21 | + 11:02 | ||
10. | Montemont Patrice | 292 ORIENTALP VIZILLE | 54:05 | + 11:46 | ||
11. | Takács Csaba | 392 SENIOR CLUB HUNGARY | 54:22 | + 12:03 | ||
12. | Roudný Václav | LPU6102 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 55:13 | + 12:54 | |
13. | Zimmermann Gerd | 351 SSV PLANETA RADEBEUL | 55:26 | + 13:07 | ||
14. | Hirš Libor | VBM6000 | VBM VSK Mendelu Brno | 56:21 | + 14:02 | |
15. | Treml Peter | 121 NATURFREUNDE LINZ | 56:31 | + 14:12 | ||
16. | Kožina Petr | PGP6000 | PGP SK Praga | 56:32 | + 14:13 | |
17. | Hrabánek David | PGP6003 | PGP SK Praga | 56:41 | + 14:22 | |
18. | Veljačik Pavel | SCP6200 | SCP OK Sparta Praha | 56:52 | + 14:33 | |
19. | Kettner Pavel | HCE5900 | HCE TJ Sokol Hostivice | 59:05 | + 16:46 | |
20. | Parkkinen Pekka | 271 SK POHJANTAHTI | 59:24 | + 17:05 | ||
21. | Larsson Nils-olof | 709 VANERSBORGS SK | 60:24 | + 18:05 | ||
22. | Rysev Yurii | 596 LESMASTER KIROV | 65:17 | + 22:58 | ||
23. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad K | 65:37 | + 23:18 | |
24. | Basset Olivier | 293 CSM RILLIEUX | 66:02 | + 23:43 | ||
25. | Hošek Ladislav | SCP6001 | SCP OK Sparta Praha | 66:44 | + 24:25 | |
26. | Přibík Jan | PGP6301 | PGP SK Praga | 67:11 | + 24:52 | |
27. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | OSN SK OS Nové Město n. M. | 68:46 | + 26:27 | |
28. | Mair Alois | 121 NATURFREUNDE LINZ | 69:04 | + 26:45 | ||
29. | Bayburin Rais | 591 UFA UNITED | 70:18 | + 27:59 | ||
30. | Forst Libor | MFP6301 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 78:10 | + 35:51 | |
31. | Vandemeulebroek Marc | 151 ASUB ORIENTATION | 78:53 | + 36:34 | ||
32. | Zalaiskalns Maris | 455 MONA RIGA | 84:13 | + 41:54 | ||
33. | Pühringer Dieter | 121 NATURFREUNDE LINZ | 84:55 | + 42:36 | ||
34. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | TAP KOB TRETRA Praha | 88:34 | + 46:15 | |
35. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | TAP KOB TRETRA Praha | 92:43 | + 50:24 | |
36. | Hofmans Jacques | 151 ASUB ORIENTATION | 92:58 | + 50:39 | ||
37. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | DCE KOB Dobřichovice | 98:54 | + 56:35 | |
38. | Janošík Antonín | UOL5201 | UOL SK UP Olomouc | 111:26 | + 69:07 | |
39. | Braatz Frank | 350 TREPTOWER S BERLIN | 132:03 | + 89:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bikelis Vytautas | 481 LABIRINTAS 2 | 46:48 | |||
2. | Nemec Juraj | 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 49:09 | + 2:21 | ||
3. | Slutyy Ihor | 751 SKIF CSO SUMY | 51:59 | + 5:11 | ||
4. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 52:57 | + 6:09 | |
5. | Vydra Pavel | PEN6200 | PEN OK RECO Sport | 56:26 | + 9:38 | |
6. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | PCB SKP České Budějovice | 60:31 | + 13:43 | |
7. | Čivrný Pavel | VRL6306 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:09 | + 15:21 | |
8. | Hartmeyer Karl | 221 FIF HILLEROD | 64:25 | + 17:37 | ||
9. | Pulec Pavel | VBM6201 | VBM VSK Mendelu Brno | 65:35 | + 18:47 | |
10. | Tamulionis Vytautas | 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS | 66:04 | + 19:16 | ||
11. | Kavka Jiří | SCP5900 | SCP OK Sparta Praha | 73:35 | + 26:47 | |
12. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | TRI TJ TŽ Třinec | 74:31 | + 27:43 | |
13. | Treibmann Peter | 341 OK LEIPZIG | 75:41 | + 28:53 | ||
14. | Andza Edgars | 452 OZONS OK RIGA | 79:31 | + 32:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | HOR TJ Jiskra Hořice | 41:50 | ||
2. | Flašar Jan | KCK5701 | KCK KOB Český Krumlov | 47:17 | + 5:27 | |
3. | Burman Ulf | 702 GUSTAVSBERGS OK | 47:32 | + 5:42 | ||
4. | Hermet Andre | 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON | 48:12 | + 6:22 | ||
5. | Gazdačko Milan | SHK5702 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 48:45 | + 6:55 | |
6. | Novotný Otakar | TJN5604 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 48:52 | + 7:02 | |
7. | Běhoun Pavel | PHK5701 | PHK OK 99 Hradec Králové | 51:45 | + 9:55 | |
8. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | VBM VSK Mendelu Brno | 54:36 | + 12:46 | |
9. | Cachard Christian | 293 CSM RILLIEUX | 56:16 | + 14:26 | ||
10. | Konopáč Jiří | TUR5803 | TUR OOB TJ Turnov | 56:35 | + 14:45 | |
11. | John Vladimír | OLP55002 | OLP PSK Olymp Praha | 57:00 | + 15:10 | |
12. | Milota Josef | MLA5801 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 57:15 | + 15:25 | |
13. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | TAP KOB TRETRA Praha | 58:41 | + 16:51 | |
14. | Salkauskas Algirdas | 477 ORIENS | 60:00 | + 18:10 | ||
15. | Berger Tommy | 708 GAVLE OK | 60:31 | + 18:41 | ||
16. | Kaška Rudolf | CHA5500 | CHA OK Chrastava | 60:35 | + 18:45 | |
17. | Le calvez Eugene | 295 LORIENT | 66:23 | + 24:33 | ||
18. | Pavlík Milan | CHA5400 | CHA OK Chrastava | 69:25 | + 27:35 | |
19. | Brito Sergio | 191 COMPASS MIGUEL PEREIRA | 78:33 | + 36:43 | ||
20. | Ďurín Ján | 671 ŠK CART PRINT NITRA | 79:08 | + 37:18 | ||
21. | Maenttaeri Jakke | 276 Joutsenon Kullervo | 79:46 | + 37:56 | ||
22. | Olbrycht Janusz | 553 OLBnO WARSZAWA | 96:44 | + 54:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Langr Stanislav | SNA5403 | SNA TJ START Náchod | 49:17 | ||
2. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJP TJ Sokol Troja | 50:33 | + 1:16 | |
3. | Harijs Lacars | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 54:45 | + 5:28 | ||
4. | Maliňák Josef | SVS5501 | SVS Orientklub Vsetín | 57:56 | + 8:39 | |
5. | Horák Petr | TJN5602 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 64:33 | + 15:16 | |
6. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | SNA TJ START Náchod | 65:24 | + 16:07 | |
7. | Klimpl Petr | LPU5401 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 70:39 | + 21:22 | |
8. | Krasuckis Rimantas | 473 LABIRINTAS OK | 72:02 | + 22:45 | ||
9. | Šebela Bedřich | KVS5801 | KSV SKOB Kobra Vsetín | 81:37 | + 32:20 | |
10. | Vikis Andrejs | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 87:40 | + 38:23 | ||
11. | Chalupa Tomáš | KVS5501 | KSV SKOB Kobra Vsetín | 96:48 | + 47:31 | |
12. | Stulík Jiří | SHK5701 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 113:46 | + 64:29 | |
13. | Šabatka Petr | SHK5703 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 132:12 | + 82:55 | |
Fajrajzl Jaromír | API5601 | API OK Andante Písek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | VSP USK Praha | 34:28 | ||
2. | Parzewski Jerzy | 554 ASZ WAT WARSZAWA | 35:09 | + 0:41 | ||
3. | Hickethier Manfred | VLI5201 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 35:58 | + 1:30 | |
4. | Juřeník Josef | MOV5201 | MOV SKOB Ostrava | 40:09 | + 5:41 | |
5. | Farář Václav | LPU5201 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 40:54 | + 6:26 | |
6. | Labanouski Anatolii | 171 MALINOVKA MINSK | 40:55 | + 6:27 | ||
7. | Peterka František | TJP4900 | TJP TJ Sokol Troja | 41:38 | + 7:10 | |
8. | Přinda Oldřich | VLI5101 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 42:22 | + 7:54 | |
9. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | TUR OOB TJ Turnov | 42:40 | + 8:12 | |
10. | Härtelt Helmut | 351 SSV PLANETA RADEBEUL | 42:52 | + 8:24 | ||
11. | Valter Petr | KBP4500 | KBP KBP Praha | 43:35 | + 9:07 | |
12. | Frenzel Michael | 342 LOK BERLIN | 43:37 | + 9:09 | ||
13. | Wilson Martin | 321 BERKSHIRE ORIENTEERS | 44:29 | + 10:01 | ||
14. | Babický Tomáš | DLT5001 | DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice | 46:26 | + 11:58 | |
15. | Ziesche Juergen | 342 LOK BERLIN | 46:32 | + 12:04 | ||
16. | Öhlund Per | 702 GUSTAVSBERGS OK | 46:44 | + 12:16 | ||
17. | Genderjahn Ludwig | 342 LOK BERLIN | 47:41 | + 13:13 | ||
18. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | CHA OK Chrastava | 48:23 | + 13:55 | |
19. | Horáček Miroslav | VLI5000 | VLI Slavia Liberec orienteerin | 48:26 | + 13:58 | |
20. | Ševčík Milan | CHA5003 | CHA OK Chrastava | 49:37 | + 15:09 | |
21. | Müller Leo | 122 ASKO HENNDORF | 50:02 | + 15:34 | ||
22. | Orálek Miroslav | TTR5201 | TTR OOB Třebíč | 50:55 | + 16:27 | |
23. | Wolejszo Tadeusz | 554 ASZ WAT WARSZAWA | 51:03 | + 16:35 | ||
24. | Akerblom Leif | 705 STORA TUNA OK | 52:48 | + 18:20 | ||
25. | Lukavec Míla | TJN4901 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 52:56 | + 18:28 | |
26. | Wald František | FSP5300 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah | 53:03 | + 18:35 | |
27. | Komárek Jaromír | KSU4900 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 55:01 | + 20:33 | |
28. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | LDC KOB Děčín | 55:40 | + 21:12 | |
29. | Folander Kim | 223 OK SORO | 56:53 | + 22:25 | ||
30. | Bárta Miroslav | JEN5201 | JEN OB Jenišovice | 58:39 | + 24:11 | |
31. | Pongratz Karl | 125 HSV PINKAFELD | 59:36 | + 25:08 | ||
32. | Novák Karel | NPA5001 | NPA SK LOB Nová Paka | 61:38 | + 27:10 | |
33. | Böhm Karel | TJN5101 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 64:27 | + 29:59 | |
34. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | BOV TJ Baník Ostrava OKD | 64:37 | + 30:09 | |
35. | Tvrdek Vojtěch | LBE4900 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 66:24 | + 31:56 | |
36. | Lusk Karel | CHA5002 | CHA OK Chrastava | 68:42 | + 34:14 | |
37. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 74:27 | + 39:59 | |
Chmelík Aleš | VBM4732 | VBM VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barták Jiří | CHA5100 | CHA OK Chrastava | 46:33 | ||
2. | Vokál Jiří | CHA5001 | CHA OK Chrastava | 51:36 | + 5:03 | |
3. | Stárek Jiří | SRK5002 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad K | 54:16 | + 7:43 | |
4. | Breitschädel Christian | 122 ASKO HENNDORF | 55:57 | + 9:24 | ||
5. | Pospíšil Karel | KAR5001 | KAR SK Karlovice | 56:18 | + 9:45 | |
6. | Henek Milan | RBK5307 | RBK SK Radioklub Blansko | 56:20 | + 9:47 | |
7. | Pavlík Miroslav | LIT5301 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 58:05 | + 11:32 | |
8. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BBM BETA URSUS Orienteering | 62:17 | + 15:44 | |
9. | Juřina Robert | FYD4901 | FYD Jizerský klub OB Frýdlant | 64:05 | + 17:32 | |
10. | Olausson Tommy | 707 SOK ANEBY | 68:07 | + 21:34 | ||
11. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 70:20 | + 23:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo | 34:50 | ||
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | SCP OK Sparta Praha | 39:07 | + 4:17 | |
3. | Gurka Jiří | TUV4601 | TUV SOK TJ Turnov | 39:44 | + 4:54 | |
4. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SRK SOOB Spartak Rychnov nad K | 42:53 | + 8:03 | |
5. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | TUR OOB TJ Turnov | 43:30 | + 8:40 | |
6. | Procházka Aleš | DKP4700 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 44:58 | + 10:08 | |
7. | Janda Josef | KAD4701 | KAD Originální Vivalín Team Ka | 45:18 | + 10:28 | |
8. | Strib Hans Christian | 225 BALLERUP OK | 45:39 | + 10:49 | ||
9. | Böhm Eduard | 122 ASKO HENNDORF | 45:41 | + 10:51 | ||
10. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | SCH TJ Skalka Cheb | 49:42 | + 14:52 | |
11. | Intgroen Mike | 501 KOVZ RIJSBERGEN | 51:28 | + 16:38 | ||
12. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | JIL OK Jilemnice | 53:12 | + 18:22 | |
13. | Gleschner Albert | 123 HSV RIED | 53:41 | + 18:51 | ||
14. | Lindblom Ingemar | 704 IFK GOTEBORG | 54:46 | + 19:56 | ||
15. | Fišák Jan | MLA4401 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 55:58 | + 21:08 | |
16. | Ochmann Gert | 341 OK LEIPZIG | 56:57 | + 22:07 | ||
17. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | SNA TJ START Náchod | 57:11 | + 22:21 | |
18. | Privett Leigh | 101 AWOC STANLEY | 57:54 | + 23:04 | ||
19. | Challacombe Alwyn | 322 WELWYN ORIENTEERS | 57:55 | + 23:05 | ||
20. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | SJC Sportcentrum Jičín | 59:51 | + 25:01 | |
21. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | TUV SOK TJ Turnov | 60:08 | + 25:18 | |
22. | Schimm Dieter | BSO4401 | BSO KOB Baník Sokolov | 63:45 | + 28:55 | |
23. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJP TJ Sokol Troja | 65:27 | + 30:37 | |
Penttinen Juha | 273 MESIK HELSINKI | DISK | ||||
Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VBM VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla | 39:43 | ||
2. | Lebduška Petr | ROU4702 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 43:36 | + 3:53 | |
3. | Fiala Miloš | KSH4801 | KSH OOB TJ Kašperské Hory | 44:31 | + 4:48 | |
4. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KAS KOB Kamenický Šenov | 47:40 | + 7:57 | |
5. | Zelený Vladimír | PGP4800 | PGP SK Praga | 52:03 | + 12:20 | |
6. | Lukáš Zdeněk | LLI4502 | LLI TJ Loko Liberec | 58:09 | + 18:26 | |
7. | Dvořák Jaromír | PGP4601 | PGP SK Praga | 70:34 | + 30:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schmalfeld Tassilo | 351 SSV PLANETA RADEBEUL | 36:22 | |||
2. | Slavins Rodrigo | 452 OZONS OK RIGA | 39:55 | + 3:33 | ||
3. | Teteris Arvids | 454 OK KO | 57:45 | + 21:23 | ||
4. | Frey Jaromír | NEJ4100 | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 61:40 | + 25:18 | |
5. | Güth Hans | 357 ESV LOK DESSAU | 62:20 | + 25:58 | ||
6. | Beneš Karel | HAV4201 | HAV SKOB Baník Havířov | 65:41 | + 29:19 | |
7. | Máslo Miroslav | SHK4001 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 67:47 | + 31:25 | |
8. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KAS KOB Kamenický Šenov | 70:15 | + 33:53 | |
9. | Roos Ton | 502 HOC 93 MEPPEL | 73:10 | + 36:48 | ||
10. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 77:02 | + 40:40 | |
11. | Hlavatý Karel | SJP4200 | SJP KČT Slavoj Praha | 97:33 | + 61:11 | |
12. | Fuchs Franz | 121 NATURFREUNDE LINZ | 99:41 | + 63:19 | ||
13. | Walter Bernd | 355 IHW ALEX BERLIN | 103:41 | + 67:19 | ||
Schlittermann Klaus | 342 LOK BERLIN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | PGP SK Praga | 36:34 | ||
2. | Wagner Max | 121 NATURFREUNDE LINZ | 40:07 | + 3:33 | ||
3. | Horn Gerhard | 347 TGV HORN | 47:40 | + 11:06 | ||
4. | Novotný Petr | PHK3802 | PHK OK 99 Hradec Králové | 49:11 | + 12:37 | |
5. | Wittiber Wolfgang | 346 BIELEFELDER SKICLUB e.V. | 61:13 | + 24:39 | ||
6. | Fierlinger Adi | 121 NATURFREUNDE LINZ | 66:44 | + 30:10 | ||
7. | Kalinin Boris | 597 KUNCEVO-ORSA | 79:44 | + 43:10 | ||
8. | Kojalovics Stanislavs | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 95:35 | + 59:01 | ||
9. | Taurit Rudolf | 353 PHOENIX LUBECK | 95:43 | + 59:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černíková Tereza | KVS | KSV SKOB Kobra Vsetín | 41:26 | ||
2. | Stiborová Blanka | KAR | KAR SK Karlovice | 47:47 | + 6:21 | |
3. | Gilova Diana | NEREG | 53:04 | + 11:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cienciala Filip | TRI0600 | TRI TJ TŽ Třinec | 19:36 | ||
2. | Eriksen alkjaer Lasse | 221 FIF HILLEROD | 20:23 | + 0:47 | ||
3. | Hemmingsen kjaer Gustav | 221 FIF HILLEROD | 20:55 | + 1:19 | ||
4. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | TUR OOB TJ Turnov | 24:06 | + 4:30 | |
5. | Lamačová Barbora | BOR0750 | BOR OK Jiskra NOVÝ BOR | 26:23 | + 6:47 | |
6. | Jandera Kryštof | PGP0700 | PGP SK Praga | 26:54 | + 7:18 | |
7. | Čivrný Jan | VRL0501 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:55 | + 7:19 | |
8. | Cieslar Michael | TRI0503 | TRI TJ TŽ Třinec | 27:36 | + 8:00 | |
9. | Doleželová Anna | PZR0651 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo | 28:02 | + 8:26 | |
10. | Přibíková Agáta | PGP0651 | PGP SK Praga | 29:27 | + 9:51 | |
11. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 29:41 | + 10:05 | |
12. | Kolomnina Alena | 598 O-LEN MOSCOW | 30:21 | + 10:45 | ||
13. | Pachnik Jedrzej | STB | STB TJ Stadion Nový Bor | 30:22 | + 10:46 | |
14. | Krčmář Jáchym | LLI | LLI TJ Loko Liberec | 32:30 | + 12:54 | |
15. | Vlach Timik | SBR0501 | SBR SKOB Bruntál | 34:02 | + 14:26 | |
16. | Doucha Tomáš | SNA0801 | SNA TJ START Náchod | 37:50 | + 18:14 | |
17. | Dvořáčková Jana | TTR | TTR OOB Třebíč | 38:46 | + 19:10 | |
18. | Ender Timon | 341 OK LEIPZIG | 39:55 | + 20:19 | ||
19. | Svobodová Andrea | SLA0750 | SLA SKOB Slaný | 41:32 | + 21:56 | |
20. | Šimek Adam | KSU | KSU Klub vytrvalostních sportů | 41:59 | + 22:23 | |
21. | Najbrt Jakub | KVS | KSV SKOB Kobra Vsetín | 43:51 | + 24:15 | |
22. | Emma Hanna | NEREG | 43:57 | + 24:21 | ||
23. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | TUR OOB TJ Turnov | 44:03 | + 24:27 | |
24. | Šoupa Martin | LPM0500 | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 46:52 | + 27:16 | |
25. | Heclová Marie | KSU0454 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 48:49 | + 29:13 | |
26. | Bauerová Aneta | SKV | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 49:49 | + 30:13 | |
27. | Kučerka Radek | STB1101 | STB TJ Stadion Nový Bor | 50:57 | + 31:21 | |
28. | Vřešťál František | TUR0906 | TUR OOB TJ Turnov | 51:08 | + 31:32 | |
29. | Besta Radek | KNC | KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č | 51:39 | + 32:03 | |
30. | Mareček Libor | KSU | KSU Klub vytrvalostních sportů | 52:11 | + 32:35 | |
31. | Paloncý Jan | KSU0808 | KSU Klub vytrvalostních sportů | 52:29 | + 32:53 | |
32. | Janošíková Marie | VCB0752 | VCB TJ OB České Budějovice | 57:59 | + 38:23 | |
33. | Čivrná Eliška | VRL0851 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:03 | + 38:27 | |
34. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | VCB TJ OB České Budějovice | 58:05 | + 38:29 | |
35. | Smiková Kristýna | SLA | SLA SKOB Slaný | 61:40 | + 42:04 | |
36. | Juřeník Jakub | MOV0601 | MOV SKOB Ostrava | 65:03 | + 45:27 | |
37. | Kunstová Anežka | SLA1050 | SLA SKOB Slaný | 66:16 | + 46:40 | |
38. | Rohan Vilém | PVP | PVP VSK Přírodověda | 67:31 | + 47:55 | |
39. | Kalenský Tomáš | SUL | SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús | 70:58 | + 51:22 | |
40. | Mátl Jáchym | KSU | KSU Klub vytrvalostních sportů | 73:38 | + 54:02 | |
41. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 76:10 | + 56:34 | |
42. | Holečková Kateřina | ABM0553 | ABM KOB Moira Brno | 87:37 | + 68:01 | |
43. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 91:17 | + 71:41 | |
44. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 92:27 | + 72:51 | |
45. | Bílá Tereza | JES0551 | JES KOS Jesenice | 92:29 | + 72:53 | |
46. | Brandt Marko | ABM | ABM KOB Moira Brno | 103:12 | + 83:36 | |
47. | Haufe Horst | 343 TURBINE ZITTAU | 110:31 | + 90:55 | ||
Komárková Zbyňka | TJH0751 | TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra | DISK | |||
Mareček Karel | KSU0303 | KSU Klub vytrvalostních sportů | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolomnin Leonid | 598 O-LEN MOSCOW | 23:41 | |||
2. | Mach Ondra | TJN0402 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 23:48 | + 0:07 | |
3. | Bauer Matyáš | SKV | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 23:50 | + 0:09 | |
4. | Mrozek Pawel | TRI0401 | TRI TJ TŽ Třinec | 27:55 | + 4:14 | |
5. | Stehlík Šimon | LPM | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 29:34 | + 5:53 | |
6. | Novák Daniel | NEREG | 30:10 | + 6:29 | ||
7. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 31:08 | + 7:27 | |
8. | Městka Václav | VSP0600 | VSP USK Praha | 31:19 | + 7:38 | |
9. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | SHK TJ Slavia Hradec Králové | 31:32 | + 7:51 | |
10. | Lapina Marta | 454 OK KO | 31:33 | + 7:52 | ||
11. | Solmanis Uvis | 453 IK AUSEKLIS RIGA | 34:22 | + 10:41 | ||
12. | Nedvídková Katka | DLT0451 | DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice | 35:22 | + 11:41 | |
13. | Irbe Lacare | 456 AUSEKLIS TUKUMS | 36:05 | + 12:24 | ||
14. | Dvořáček Tomáš | TTR0503 | TTR OOB Třebíč | 36:06 | + 12:25 | |
15. | Holasová Barbora | AOP0651 | AOP Přátelé orientačního běhu | 36:42 | + 13:01 | |
16. | Víšková Veronika | KAM0452 | KAM SK Kamenice | 36:43 | + 13:02 | |
17. | Promberga Monta | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 38:18 | + 14:37 | ||
18. | Šauli Kateřina | VPM0456 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:21 | + 14:40 | |
19. | Garais Bruno | 457 KAPA OK/BJC LAIMITE | 38:22 | + 14:41 | ||
20. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SLA SKOB Slaný | 38:45 | + 15:04 | |
21. | Dejnožka Martin | TJN0600 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 38:47 | + 15:06 | |
22. | Pavlík Matěj | LIT0401 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 39:48 | + 16:07 | |
23. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | TUR OOB TJ Turnov | 41:52 | + 18:11 | |
24. | Haikonen Ilmo | 272 ULVILAN URA | 42:11 | + 18:30 | ||
25. | Zorin Timofey | 595 VOSTOK MOSCOW | 44:26 | + 20:45 | ||
26. | Doucha Martin | SNA0501 | SNA TJ START Náchod | 45:21 | + 21:40 | |
27. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 46:30 | + 22:49 | |
28. | Kubecová Magdalena | STB0550 | STB TJ Stadion Nový Bor | 46:34 | + 22:53 | |
29. | Míka Bertík | TJN0601 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad | 50:30 | + 26:49 | |
30. | Baldriánová Eva | VSP0751 | VSP USK Praha | 50:44 | + 27:03 | |
31. | Kuchařová Eliška | NEREG | 52:25 | + 28:44 | ||
32. | Čechmánek Václav | PVP0600 | PVP VSK Přírodověda | 54:26 | + 30:45 | |
33. | Janošíková Eva | VCB0552 | VCB TJ OB České Budějovice | 57:56 | + 34:15 | |
34. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | KSV SKOB Kobra Vsetín | 58:23 | + 34:42 | |
35. | Nedvídková Adéla | DLT0452 | DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice | 65:49 | + 42:08 | |
Emils Alberts Šnepste | NEREG | DISK | ||||
Toms Germanis | 456 AUSEKLIS TUKUMS | DISK | ||||
Teringlová Vendula | VCB0451 | VCB TJ OB České Budějovice | DISK | |||
Štrait Vilém | VSP0701 | VSP USK Praha | DISK |