Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 26:15 | |
2. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:43 | + 2:28 |
3. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | VŠSK MFF UK Praha | 30:46 | + 4:31 |
4. | Jirásková Barbora | BRU0352 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 34:27 | + 8:12 |
5. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | C | SKOB Slaný | 36:21 | + 10:06 |
6. | Brousilová Lucie | PGP0650 | C | SK Praga | 49:20 | + 23:05 |
7. | Baldriánová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 91:46 | + 65:31 |
8. | Jedličková Josefína | VSP0651 | C | USK Praha | 101:46 | + 75:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulířová Ema | TAP0452 | C | KOB TRETRA Praha | 14:52 | |
2. | Malečková Hana | PGP0550 | C | SK Praga | 28:11 | + 13:19 |
3. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 39:22 | + 24:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | B | SK Kamenice | 27:27 | |
2. | Lebedová Anna | ROZ0151 | C | OK Roztoky | 33:58 | + 6:31 |
3. | Voldřichová Anita | NNN0253 | C | Neregistrovaní | 34:24 | + 6:57 |
4. | Kuncová Vendula | PGP0150 | C | SK Praga | 38:50 | + 11:23 |
5. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 44:36 | + 17:09 |
6. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | B | SKOB Slaný | 45:07 | + 17:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 21:04 | |
2. | Kubecová Kateřina | STB9999 | A | TJ Stadion Nový Bor | 22:17 | + 1:13 |
3. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 23:34 | + 2:30 |
4. | Kundratová Lucie | JZL0051 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 23:59 | + 2:55 |
5. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 24:16 | + 3:12 |
6. | Kolářová Johana | SLA9950 | B | SKOB Slaný | 26:48 | + 5:44 |
7. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | B | SKOB Zlín | 27:10 | + 6:06 |
8. | Opálková Martina | BBM0050 | B | BETA URSUS Orienteering | 29:44 | + 8:40 |
8. | Vyhnálková Marie | MFP0151 | B | VŠSK MFF UK Praha | 29:44 | + 8:40 |
10. | Paterová Klára | TZL0093 | C | SKOB Zlín | 31:51 | + 10:47 |
11. | Sobotková Anna | PGP0050 | C | SK Praga | 36:42 | + 15:38 |
12. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:52 | + 16:48 |
13. | Lišková Hana | KPY9951 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:10 | + 17:06 |
14. | Macíková Barbora | TZL0053 | C | SKOB Zlín | 40:07 | + 19:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 25:39 | |
2. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 28:05 | + 2:26 |
3. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 29:20 | + 3:41 |
4. | Kavánková Iva | TZL9753 | C | SKOB Zlín | 31:23 | + 5:44 |
5. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | B | KOB TRETRA Praha | 32:24 | + 6:45 |
6. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 33:10 | + 7:31 |
7. | Poláková Kateřina | TAP9854 | B | KOB TRETRA Praha | 37:52 | + 12:13 |
8. | Matoušková Barbora | MFP9759 | C | VŠSK MFF UK Praha | 41:45 | + 16:06 |
9. | Kašparová Áďa | VSP975x | C | USK Praha | 42:02 | + 16:23 |
10. | Zentrichová Daniela | OTK9751 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 43:36 | + 17:57 |
11. | Poláková Tereza | TAP9853 | B | KOB TRETRA Praha | 45:06 | + 19:27 |
12. | Hamplová Tereza | LBE9752 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 47:32 | + 21:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Barbora | LBE9650 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 46:07 | |
2. | Špičáková Marie | DKP9653 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:24 | + 8:17 |
3. | Smolíková Lucie | SKV9551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 68:44 | + 22:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 39:45 | 9089 | |
2. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 42:35 | + 2:50 | 8522 |
3. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 45:24 | + 5:39 | 7958 |
4. | Honnerová Blanka | VPM8051 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:10 | + 7:25 | 7605 |
5. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 47:22 | + 7:37 | 7565 |
6. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 47:25 | + 7:40 | 7555 |
7. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | R | SK Žabovřesky Brno | 47:51 | + 8:06 | 7468 |
8. | Krejčíková Marie | TZL9252 | R | SKOB Zlín | 47:53 | + 8:08 | 7461 |
9. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 50:11 | + 10:26 | 7001 |
10. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:14 | + 11:29 | 6791 |
11. | Svobodová Jitka | DCE7450 | C | KOB Dobřichovice | 51:49 | + 12:04 | 6674 |
12. | Kilarská Marcela | VSP7151 | C | USK Praha | 52:20 | + 12:35 | 6571 |
13. | Vyhnálková Barbora | MFP9850 | A | VŠSK MFF UK Praha | 52:46 | + 13:01 | 6484 |
14. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 54:58 | + 15:13 | 6044 |
15. | Tužilová Magdaléna | RBK9452 | R | SK Radioklub Blansko | 55:51 | + 16:06 | 5867 |
16. | Moučková Andrea | RBK9257 | C | SK Radioklub Blansko | 58:48 | + 19:03 | 5277 |
17. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | B | SK Žabovřesky Brno | 59:55 | + 20:10 | 5053 |
18. | Gabrovská Lucie | TAP8854 | C | KOB TRETRA Praha | 60:33 | + 20:48 | 4926 |
19. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 60:39 | + 20:54 | 4906 |
20. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 62:05 | + 22:20 | 4620 |
21. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 63:42 | + 23:57 | 4296 |
21. | Kubínová Romana | SKV9452 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:42 | + 23:57 | 4296 |
23. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:07 | + 24:22 | 4213 |
24. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:03 | + 25:18 | 4026 |
25. | Ticháčková Madla | SJC79XX | C | Sportcentrum Jičín | 65:44 | + 25:59 | |
26. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 66:16 | + 26:31 | 3782 |
27. | Kazdová Lenka | SJC8484 | R | Sportcentrum Jičín | 66:52 | + 27:07 | 3662 |
28. | Škáchová Petra | SLP7051 | C | OOB Slavia Praha | 67:13 | + 27:28 | 3592 |
29. | Koláriková Lucie | TZL9451 | A | SKOB Zlín | 67:33 | + 27:48 | 3526 |
30. | Ottová Terezka | JES8651 | C | KOS Jesenice | 70:49 | + 31:04 | 2872 |
31. | Krausová Martina | TJP9350 | C | TJ Sokol Troja | 75:35 | + 35:50 | 1918 |
32. | Šestáková Petra | RBK9357 | B | SK Radioklub Blansko | 75:40 | + 35:55 | 1901 |
33. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 76:27 | + 36:42 | 1744 |
34. | Straková Andrea | KAM9152 | C | SK Kamenice | 76:47 | + 37:02 | 1678 |
35. | Koppová Ingrid | SLP7960 | C | OOB Slavia Praha | 76:50 | + 37:05 | 1668 |
36. | Hegerová Petra | RBK9355 | B | SK Radioklub Blansko | 78:51 | + 39:06 | 1264 |
37. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 80:46 | + 41:01 | 881 |
38. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 82:12 | + 42:27 | 594 |
39. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 88:16 | + 48:31 | 0 |
40. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | VŠSK MFF UK Praha | 95:51 | + 56:06 | 0 |
41. | Kociánová Barbora | TZL9454 | B | SKOB Zlín | 99:32 | + 59:47 | 0 |
42. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 122:30 | + 82:45 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 56:24 | 3297 | |
2. | Sládková Helena | TAP9151 | C | KOB TRETRA Praha | 62:09 | + 5:45 | 3007 |
3. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 64:05 | + 7:41 | 2910 |
4. | Krejčová Vlasta | SKV9453 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 64:52 | + 8:28 | 2870 |
5. | Landovská Anna | PGP9251 | C | SK Praga | 65:56 | + 9:32 | 2816 |
6. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 69:11 | + 12:47 | 2652 |
7. | Zajícová Markéta | TAP9054 | C | KOB TRETRA Praha | 69:34 | + 13:10 | 2633 |
8. | Marková Anna | LBE9250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 74:47 | + 18:23 | 2370 |
9. | Pavlíková Romana | FSP8950 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 90:17 | + 33:53 | 1588 |
Nováková Lenka | ROU9250 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 39:33 | |
2. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:13 | + 7:40 |
3. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 51:40 | + 12:07 |
4. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 52:32 | + 12:59 |
5. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 52:44 | + 13:11 |
6. | Klapalová Pavla | EKP7051 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:50 | + 16:17 |
7. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 57:44 | + 18:11 |
8. | Šimáčková Jitka | NNN68xx | C | Neregistrovaní | 58:44 | + 19:11 |
9. | Vyhnálková Eva | MFP755x | C | VŠSK MFF UK Praha | 69:45 | + 30:12 |
10. | Jirkovská Pavlína | SLA7250 | C | SKOB Slaný | 71:32 | + 31:59 |
11. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 76:21 | + 36:48 |
12. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 90:40 | + 51:07 |
13. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 99:40 | + 60:07 |
14. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 100:30 | + 60:57 |
Kolářová Michaela | SLA7351 | C | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:02 | |
2. | Kotásková Jana | JES7451 | C | KOS Jesenice | 44:31 | + 2:29 |
3. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:51 | + 3:49 |
4. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:13 | + 8:11 |
5. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 51:08 | + 9:06 |
6. | Martínková Kateřina | KPY7350 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:09 | + 13:07 |
7. | Javůrková Gabriela | VSP7260 | C | USK Praha | 63:16 | + 21:14 |
8. | Matoušková Martina | MFP6959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 74:57 | + 32:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 26:36 | |
2. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:31 | + 1:55 |
3. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 29:20 | + 2:44 |
4. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:38 | + 6:02 |
5. | Němečková Jarmila | OKP6650 | C | SK OK 24 Praha | 33:52 | + 7:16 |
6. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Sokol Hostivice | 35:11 | + 8:35 |
7. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 35:38 | + 9:02 |
8. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:49 | + 10:13 |
9. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 38:03 | + 11:27 |
10. | Komersová Jana | KNC6550 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 38:23 | + 11:47 |
11. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 39:36 | + 13:00 |
12. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 40:20 | + 13:44 |
13. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 40:38 | + 14:02 |
14. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 42:11 | + 15:35 |
15. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 43:46 | + 17:10 |
16. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:56 | + 17:20 |
17. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:14 | + 20:38 |
18. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 55:03 | + 28:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:23 | |
2. | Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | 39:38 | + 1:15 |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 40:24 | + 2:01 |
4. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 48:54 | + 10:31 |
5. | Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 51:54 | + 13:31 |
6. | Matoušková Marie | LJN5550 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 57:04 | + 18:41 |
7. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:40 | + 19:17 |
8. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 59:07 | + 20:44 |
9. | Dlasková Anna | DKP5350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:13 | + 26:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 33:18 | |
2. | Krausová Marie | LLI4451 | C | TJ Loko Liberec | 40:56 | + 7:38 |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 46:43 | + 13:25 |
4. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 57:10 | + 23:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláhová Blanka | SJP3651 | C | KČT Slavoj Praha | 48:18 | |
2. | Dolečková Míla | TJP3650 | C | TJ Sokol Troja | 72:28 | + 24:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klec Jakub | NNN04xx | C | Neregistrovaní | 20:45 | |
2. | Bláha Matyáš | SJP0500 | C | KČT Slavoj Praha | 22:41 | + 1:56 |
3. | Tůma Šimon | TAP0400 | C | KOB TRETRA Praha | 23:49 | + 3:04 |
4. | Janoušek Slávek | BOR0400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:43 | + 7:58 |
5. | Lebeda Jan | ROZ0400 | C | OK Roztoky | 30:30 | + 9:45 |
6. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | C | KČT Slavoj Praha | 34:26 | + 13:41 |
7. | Rálič Tomáš | NNN03xc | C | Neregistrovaní | 35:34 | + 14:49 |
8. | Kmoníček Jan | NNN03xd | C | Neregistrovaní | 38:09 | + 17:24 |
9. | Kalous Tomáš | EKP0601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:37 | + 20:52 |
10. | Oravec Jáchym | NNN03xb | C | Neregistrovaní | 48:24 | + 27:39 |
11. | Oulehla Šimon | NNN03xa | C | Neregistrovaní | 53:44 | + 32:59 |
12. | Jirkovský Jan | SLA0500 | C | SKOB Slaný | 54:57 | + 34:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škácha Vít | KAM0309 | C | SK Kamenice | 15:32 | |
2. | Martínek Jaroslav | KPY0300 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:52 | + 0:20 |
3. | Trnka Martin jun | VSP0300 | C | USK Praha | 16:15 | + 0:43 |
4. | Kolář Matyáš | SLA0300 | C | SKOB Slaný | 17:20 | + 1:48 |
5. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 18:32 | + 3:00 |
6. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 18:56 | + 3:24 |
7. | Dukát Šimon | NNN0301 | C | Neregistrovaní | 19:46 | + 4:14 |
8. | Trnka Marek | VSP0402 | C | USK Praha | 21:26 | + 5:54 |
9. | Javůrek Tomáš | VSP0302 | C | USK Praha | 23:52 | + 8:20 |
10. | Stehlík Šimon | LPM030x | C | OK Lokomotiva Plzeň | 25:49 | + 10:17 |
11. | Čtrnáct František | PGP0401 | C | SK Praga | 27:02 | + 11:30 |
12. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | C | USK Praha | 27:20 | + 11:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Štěpán | PGP0300 | C | SK Praga | 26:04 | |
2. | Chovanec Václav | TZL0201 | B | SKOB Zlín | 27:15 | + 1:11 |
3. | Longin Jan | TAP0103 | B | KOB TRETRA Praha | 28:01 | + 1:57 |
4. | Javůrek Emil | VSP0100 | C | USK Praha | 31:23 | + 5:19 |
5. | Sobotka Vojtěch | PGP0203 | C | SK Praga | 34:55 | + 8:51 |
6. | Šubrt Matěj | DKP0205 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:07 | + 9:03 |
7. | Brousil Tomáš | PGP0100 | B | SK Praga | 35:58 | + 9:54 |
8. | Janas Petr | PGP0200 | C | SK Praga | 37:16 | + 11:12 |
9. | Lustig Adam | DKP0202 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:34 | + 15:30 |
10. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 46:03 | + 19:59 |
11. | Křen Jakub | NNN01xx | C | Neregistrovaní | 46:29 | + 20:25 |
12. | Klec Michal | NNN02xx | C | Neregistrovaní | 53:51 | + 27:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | B | KOB ZPV Prostějov | 23:11 | |
2. | Buk Petr | ROU0001 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 27:19 | + 4:08 |
3. | Janovský Tomáš | PGP0101 | B | SK Praga | 28:19 | + 5:08 |
4. | Zentrich Dušan | OTK0002 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 40:25 | + 17:14 |
5. | Michal Vojtěch | PGP0000 | C | SK Praga | 45:08 | + 21:57 |
6. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | B | SKOB Zlín | 46:35 | + 23:24 |
7. | Vacek Jan | PGP0004 | C | SK Praga | 50:15 | + 27:04 |
8. | Sommer Damián | NNN00xx | C | Neregistrovaní | 52:04 | + 28:53 |
9. | Dukát Matěj | NNN001x | C | Neregistrovaní | 58:50 | + 35:39 |
10. | Kašpar Čenda | VSP990x | C | USK Praha | 61:32 | + 38:21 |
11. | Matoušek Dalibor | MFP0009 | C | VŠSK MFF UK Praha | 68:50 | + 45:39 |
Rosenbaum Ondřej | JES0001 | C | KOS Jesenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek Ondřej | SLA9701 | A | SKOB Slaný | 27:46 | |
2. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 29:56 | + 2:10 |
3. | Vlášek Jakub | TAP9702 | B | KOB TRETRA Praha | 30:51 | + 3:05 |
4. | Šiška Petr | TZL9801 | B | SKOB Zlín | 31:25 | + 3:39 |
5. | Werner Michal | PGP9705 | B | SK Praga | 31:27 | + 3:41 |
6. | Čermák Adam | PGP9701 | B | SK Praga | 32:14 | + 4:28 |
7. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 32:56 | + 5:10 |
8. | Novák Aleš | ODV9805 | B | TJ Aero Odolena Voda | 35:07 | + 7:21 |
9. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB TRETRA Praha | 38:33 | + 10:47 |
10. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 39:05 | + 11:19 |
11. | Brázdil Petr | ODV9700 | B | TJ Aero Odolena Voda | 39:48 | + 12:02 |
12. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 41:37 | + 13:51 |
13. | Hasal Martin | PGP9804 | C | SK Praga | 47:14 | + 19:28 |
14. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 49:06 | + 21:20 |
15. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:28 | + 21:42 |
16. | Peč Ondřej | NNN9803 | C | Neregistrovaní | 78:38 | + 50:52 |
Kalista Michael | LBE9701 | B | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Peřinka Šimon | BBM9700 | C | BETA URSUS Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Šimon | PGP9702 | A | SK Praga | 35:29 | |
2. | Hruška Jakub | ZBM9515 | A | SK Žabovřesky Brno | 38:46 | + 3:17 |
3. | Aster Tomáš | SLA9602 | B | SKOB Slaný | 40:06 | + 4:37 |
4. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:30 | + 18:01 |
5. | Sadílek Jan | TZL9601 | B | SKOB Zlín | 53:42 | + 18:13 |
6. | Janáč Vašek | TAP9602 | C | KOB TRETRA Praha | 62:15 | + 26:46 |
7. | Voldřich Dan | NNN9503 | C | Neregistrovaní | 70:30 | + 35:01 |
Sommer Tadeáš | NNN96xx | C | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 38:21 | 9139 | |
2. | Brlica Pavel | ZBM9302 | A | SK Žabovřesky Brno | 40:17 | + 1:56 | 8713 |
3. | Kazda Ondřej | SJC8202 | C | Sportcentrum Jičín | 41:08 | + 2:47 | 8526 |
4. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 42:16 | + 3:55 | 8276 |
5. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:02 | + 4:41 | 8107 |
6. | Matějů Michal | VLI7702 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:44 | + 5:23 | 7953 |
7. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 44:08 | + 5:47 | 7865 |
8. | Ondráček Radim | EKP7414 | R | VŠTJ Ekonom Praha | 44:39 | + 6:18 | 7751 |
9. | Krejčík Jiří | TZL8301 | C | SKOB Zlín | 44:50 | + 6:29 | 7711 |
10. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | R | SKOB Zlín | 45:12 | + 6:51 | 7630 |
11. | Kovář Miroslav | SCP8103 | R | OK Sparta Praha | 45:35 | + 7:14 | 7546 |
12. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:37 | + 7:16 | 7538 |
13. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 46:02 | + 7:41 | 7446 |
14. | Kašpar Michal | TZL9308 | A | SKOB Zlín | 47:06 | + 8:45 | 7211 |
15. | Pospíšil Vítek | SCP6800 | C | OK Sparta Praha | 47:11 | + 8:50 | 7193 |
16. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:23 | + 9:02 | 7149 |
17. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 48:05 | + 9:44 | 6995 |
18. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 48:06 | + 9:45 | 6991 |
19. | Kalous Vladislav | EKP7702 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:26 | + 10:05 | 6918 |
20. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 49:11 | + 10:50 | 6752 |
21. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:54 | + 11:33 | 6595 |
22. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 51:09 | + 12:48 | 6319 |
23. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 51:26 | + 13:05 | 6257 |
24. | Petras Tomáš | VAM8801 | C | OOB Vamberk | 52:39 | + 14:18 | 5989 |
25. | Janas Petr | XBM7103 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 53:13 | + 14:52 | 5864 |
26. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 53:14 | + 14:53 | 5860 |
27. | Luštický Martin | HOR8700 | C | TJ Jiskra Hořice | 53:36 | + 15:15 | 5779 |
28. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 54:24 | + 16:03 | 5603 |
29. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 55:19 | + 16:58 | 5401 |
30. | Kučera Petr | MFP7602 | C | VŠSK MFF UK Praha | 55:33 | + 17:12 | 5350 |
31. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 56:16 | + 17:55 | 5192 |
32. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB TRETRA Praha | 56:23 | + 18:02 | 5166 |
33. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 58:11 | + 19:50 | 4770 |
34. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:45 | + 20:24 | 4645 |
35. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 59:01 | + 20:40 | 4586 |
36. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 59:19 | + 20:58 | 4520 |
37. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 60:13 | + 21:52 | 4322 |
38. | Honner Jaroslav | VPM7802 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:49 | + 22:28 | 4190 |
39. | Beránek Jan | VPM7202 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:13 | + 22:52 | 4101 |
40. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 61:20 | + 22:59 | 4076 |
41. | Schäfer Jan | TZL9301 | A | SKOB Zlín | 61:23 | + 23:02 | 4065 |
42. | Uhlíř Marek | LBE9400 | A | TJ Lokomotiva Beroun | 62:30 | + 24:09 | 3819 |
43. | Kopecký Pavel | VSP7800 | C | USK Praha | 62:59 | + 24:38 | 3712 |
44. | Veselý Ondřej | PHK8505 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:46 | + 25:25 | 3540 |
45. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 64:09 | + 25:48 | 3455 |
46. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 65:52 | + 27:31 | 3077 |
47. | Šimon Václav | LBE9100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 66:11 | + 27:50 | 3007 |
48. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 66:45 | + 28:24 | 2882 |
49. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 67:19 | + 28:58 | 2758 |
50. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:44 | + 29:23 | 2666 |
51. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 68:18 | + 29:57 | 2541 |
52. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 72:53 | + 34:32 | 1531 |
53. | Procházka Vít | KPY8000 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:47 | + 35:26 | 1333 |
54. | Badura Václav | SKV8101 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:06 | + 37:45 | 822 |
55. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 77:16 | + 38:55 | 565 |
56. | Benc Jiří | TAP8002 | C | KOB TRETRA Praha | 83:02 | + 44:41 | 0 |
Kučerka David | LIT8202 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 56:05 | 3201 | |
2. | Simr Pavel | ROU7504 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 59:39 | + 3:34 | 3017 |
3. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:11 | + 5:06 | 2937 |
4. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 64:33 | + 8:28 | 2763 |
5. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 78:42 | + 22:37 | 2031 |
6. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | C | SK Netopýr Zákupy | 86:13 | + 30:08 | 1642 |
7. | Moutvička Ondřej | LIT8301 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 92:35 | + 36:30 | 1312 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 40:42 | |
2. | Pohl Zdeněk | SRK7606 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 41:33 | + 0:51 |
3. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 43:15 | + 2:33 |
4. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 44:47 | + 4:05 |
5. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 46:42 | + 6:00 |
6. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 48:48 | + 8:06 |
7. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:59 | + 15:17 |
8. | Vinš Pavel | DKL6900 | C | KOB Kladno | 56:24 | + 15:42 |
9. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 58:45 | + 18:03 |
10. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 59:03 | + 18:21 |
11. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:30 | + 18:48 |
12. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 62:22 | + 21:40 |
13. | Liška Jindřich | KPY6700 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:50 | + 26:08 |
14. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:08 | + 26:26 |
15. | Halíř Radim | MFP7000 | C | VŠSK MFF UK Praha | 80:02 | + 39:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 61:32 | |
2. | Řezáč Pavel | VLI6900 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:21 | + 10:49 |
3. | Javůrek Jaromír | VSP7110 | C | USK Praha | 80:02 | + 18:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:54 | |
2. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 42:14 | + 7:20 |
3. | Bláha Jan | SJP6800 | C | KČT Slavoj Praha | 44:12 | + 9:18 |
4. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:42 | + 9:48 |
5. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 47:52 | + 12:58 |
6. | Karmazín Pavel | LBE6800 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 48:37 | + 13:43 |
7. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 52:33 | + 17:39 |
8. | Pulec Pavel | VBM6201 | C | VSK Mendelu Brno | 53:59 | + 19:05 |
9. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 56:13 | + 21:19 |
10. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Sokol Hostivice | 59:38 | + 24:44 |
11. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:16 | + 25:22 |
12. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:07 | + 38:13 |
13. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 74:30 | + 39:36 |
14. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 75:15 | + 40:21 |
Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodeda Oldřich | VPM5901 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 39:43 | |
2. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 42:16 | + 2:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 32:12 | |
2. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 36:10 | + 3:58 |
3. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 36:15 | + 4:03 |
4. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 36:35 | + 4:23 |
5. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 37:49 | + 5:37 |
6. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 38:31 | + 6:19 |
7. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:15 | + 7:03 |
8. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:15 | + 8:03 |
9. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:37 | + 8:25 |
10. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 42:34 | + 10:22 |
11. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:08 | + 11:56 |
12. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 45:45 | + 13:33 |
13. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 47:06 | + 14:54 |
14. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:45 | + 16:33 |
15. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 50:02 | + 17:50 |
16. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 50:24 | + 18:12 |
17. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 61:11 | + 28:59 |
18. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 80:17 | + 48:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otta Pavel | JES4601 | C | KOS Jesenice | 34:18 | |
2. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 36:00 | + 1:42 |
3. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 36:59 | + 2:41 |
4. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 39:55 | + 5:37 |
5. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 42:56 | + 8:38 |
6. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 45:05 | + 10:47 |
7. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:47 | + 12:29 |
8. | Kraus Jan | LLI4501 | C | TJ Loko Liberec | 51:00 | + 16:42 |
9. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 53:04 | + 18:46 |
10. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 53:27 | + 19:09 |
11. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 54:59 | + 20:41 |
12. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 68:12 | + 33:54 |
13. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 138:15 | + 103:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 32:06 | |
2. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | C | KČT Slavoj Praha | 46:53 | + 14:47 |
3. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 54:21 | + 22:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | C | SK Netopýr Zákupy | 26:52 | |
2. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | C | SK Netopýr Zákupy | 28:38 | + 1:46 |
3. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | C | KOB TRETRA Praha | 31:14 | + 4:22 |
4. | Bulířová Žofie | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 33:04 | + 6:12 |
5. | Bláha Šimon | SJP0700 | C | KČT Slavoj Praha | 38:08 | + 11:16 |
6. | Patočkovi Adam, Ben, Christina | VSP0x19 | C | USK Praha | 40:36 | + 13:44 |
7. | Sork Dominik | BOR0500 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:55 | + 16:03 |
8. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 43:59 | + 17:07 |
9. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 47:47 | + 20:55 |
10. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 47:56 | + 21:04 |
11. | Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | 50:09 | + 23:17 |
12. | Holubová Adélka | VSP0x15 | C | USK Praha | 57:35 | + 30:43 |
13. | Ticháček Kuba | VSP0x13 | C | USK Praha | 57:42 | + 30:50 |
14. | Beránková Hedulka | VSP0x17 | C | USK Praha | 59:33 | + 32:41 |
15. | Honner Jaroušek | VSP0x14 | C | USK Praha | 62:39 | + 35:47 |
16. | Geier Šimon | VSP0x22 | C | USK Praha | 68:30 | + 41:38 |
17. | Dobiášová Anna | ROU0550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 72:15 | + 45:23 |
18. | Ošmerová Madlenka | VSP0x16 | C | USK Praha | 86:29 | + 59:37 |
19. | Černá Jolanka | VSP0x20 | C | USK Praha | 86:36 | + 59:44 |
20. | Kopecká Marie | VSP0951 | C | USK Praha | 97:21 | + 70:29 |
21. | Mejstřík Vojta | VSP0x21 | C | USK Praha | 97:40 | + 70:48 |
22. | Novotný Milošek | VSP0x18 | C | USK Praha | 124:08 | + 97:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:21 | |
2. | Hájková Bára | VAM8799 | C | OOB Vamberk | 28:29 | + 2:08 |
3. | Novotná Hanka | VSP0x07 | C | USK Praha | 36:37 | + 10:16 |
4. | Kašparová Veverka | VSP0x06 | C | USK Praha | 38:21 | + 12:00 |
5. | Kaňovský Adam | RBK | C | SK Radioklub Blansko | 39:47 | + 13:26 |
6. | Thomka Pavel | VSP0x12 | C | USK Praha | 42:54 | + 16:33 |
7. | Geierová Věrka | VSP0x11 | C | USK Praha | 51:28 | + 25:07 |
8. | Mejstříková Tamara | VSP0x10 | C | USK Praha | 51:34 | + 25:13 |
9. | Kopecká Káča | VSP0x09 | C | USK Praha | 56:18 | + 29:57 |
10. | Lišková Hana | KPY6650 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:16 | + 35:55 |
11. | Holubová Lenís | VSP0x05 | C | USK Praha | 64:14 | + 37:53 |
12. | Paulová Mirka | DCE5250 | C | KOB Dobřichovice | 83:38 | + 57:17 |
Krejčová Vlasta | SKV6351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | ||
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | DISK | ||
Novotný Mára | VSP0x08 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holub Kájís | VSP0x01 | C | USK Praha | 60:05 | |
2. | Černý Laďa | VSP0x03 | C | USK Praha | 63:50 | + 3:45 |
3. | Chmelíková Tereza | PGP8754 | C | SK Praga | 69:49 | + 9:44 |
4. | Černý Vladimír | VSP0x04 | C | USK Praha | 78:52 | + 18:47 |
5. | Ošmera Ondra | VSP0x02 | C | USK Praha | 100:53 | + 40:48 |
Seemann Anna | TAP8754 | C | KOB TRETRA Praha | DISK |