Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 22:32 | |
2. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:46 | + 2:14 |
3. | Staňková Monika | PLU0353 | C | TJ Sokol Plumlov | 25:30 | + 2:58 |
4. | Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:41 | + 3:09 |
5. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:43 | + 3:11 |
6. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ Sokol Plumlov | 26:07 | + 3:35 |
7. | Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:44 | + 4:12 |
8. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 28:38 | + 6:06 |
9. | Skoumalová Petra | KSU0484 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:04 | + 6:32 |
10. | Hlupá Petra | KSU0363 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:07 | + 6:35 |
11. | Navrátilová Marie | ASU0599 | C | Magnus Orienteering | 31:01 | + 8:29 |
12. | Hartmannová Anna | PLU0354 | C | TJ Sokol Plumlov | 31:52 | + 9:20 |
13. | Zindulková Štěpánka | SSU0450 | C | SK Severka Šumperk | 33:23 | + 10:51 |
14. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | C | Magnus Orienteering | 34:03 | + 11:31 |
15. | Hegedüšová Viktorka | KSU0353 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:29 | + 18:57 |
16. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 42:12 | + 19:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:33 | |
2. | Hajduková Jana | KSU0197 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:57 | + 4:24 |
3. | Skoupá Vendula | STE0152 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:08 | + 4:35 |
4. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 27:40 | + 5:07 |
5. | Smolková Sabina | STE0250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:03 | + 7:30 |
6. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | C | SK Severka Šumperk | 35:45 | + 13:12 |
7. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 35:59 | + 13:26 |
8. | Pšenčíková Adéla | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:30 | + 14:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SK UP Olomouc | 33:13 | |
2. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 34:39 | + 1:26 |
3. | Pukyšová Anežka | KSU9999 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:49 | + 8:36 |
4. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 46:46 | + 13:33 |
5. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 60:06 | + 26:53 |
6. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 64:01 | + 30:48 |
7. | Václavková Zuzana | ASU0098 | C | Magnus Orienteering | 110:57 | + 77:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 44:29 | |
2. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 46:25 | + 1:56 |
3. | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:25 | + 17:56 |
4. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 63:53 | + 19:24 |
5. | Müllerová Kristýna | KON9771 | B | KOB Konice | 64:25 | + 19:56 |
6. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 76:23 | + 31:54 |
7. | Jílková Veronika | KSU9889 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 102:14 | + 57:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 69:50 | |
2. | Grulichová Lucie | ASU9677 | B | Magnus Orienteering | 77:09 | + 7:19 |
3. | Galatíková Lucie | SBR9550 | C | SKOB Bruntál | 96:46 | + 26:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Vendula | UOL9353 | E | SK UP Olomouc | 61:33 | 8067 | |
2. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 68:26 | + 6:53 | 7290 |
3. | Vozdová Klára | ASU8964 | C | Magnus Orienteering | 69:31 | + 7:58 | 7167 |
4. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | C | SK UP Olomouc | 69:57 | + 8:24 | 7118 |
5. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SK UP Olomouc | 74:56 | + 13:23 | 6556 |
6. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 75:51 | + 14:18 | 6452 |
7. | Kašparová Ivana | SSU6951 | C | SK Severka Šumperk | 83:12 | + 21:39 | 5623 |
8. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 84:41 | + 23:08 | 5455 |
9. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 94:30 | + 32:57 | 4347 |
10. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | B | SK Severka Šumperk | 95:00 | + 33:27 | 4290 |
11. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 98:32 | + 36:59 | 3891 |
12. | Vítková Lucie | PTI9474 | B | Sportovní klub Ptení | 108:47 | + 47:14 | 2734 |
13. | Rešová Kateřina | ASU9090 | C | Magnus Orienteering | 109:51 | + 48:18 | 2614 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 50:33 | |
2. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 52:10 | + 1:37 |
3. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:56 | + 4:23 |
4. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 56:22 | + 5:49 |
5. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:47 | + 7:14 |
6. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 57:54 | + 7:21 |
7. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 59:53 | + 9:20 |
8. | Soldánová Karin | JPV6971 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:08 | + 9:35 |
9. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 62:26 | + 11:53 |
10. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 62:31 | + 11:58 |
11. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 64:25 | + 13:52 |
12. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:59 | + 16:26 |
13. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 68:26 | + 17:53 |
14. | Vlachová Olga | KON6969 | C | KOB Konice | 71:07 | + 20:34 |
15. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 82:39 | + 32:06 |
16. | Horká Soňa | UOL7150 | C | SK UP Olomouc | 84:17 | + 33:44 |
17. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SK UP Olomouc | 90:25 | + 39:52 |
18. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 102:48 | + 52:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:28 | |
2. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 63:37 | + 10:09 |
3. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 66:32 | + 13:04 |
4. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SK UP Olomouc | 83:54 | + 30:26 |
Sedláčková Hana | KON5481 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štáblová Jitka | SSU5350 | C | SK Severka Šumperk | 58:08 | |
2. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | 61:00 | + 2:52 |
3. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SK UP Olomouc | 69:55 | + 11:47 |
4. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 78:32 | + 20:24 |
5. | Skoumalová Marie | KON4589 | C | KOB Konice | 82:48 | + 24:40 |
6. | Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | 111:22 | + 53:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavelka Ondřej | KSU0404 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:06 | |
2. | Ondráček Viktor | KSU0600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:04 | + 8:58 |
3. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:06 | + 12:00 |
4. | Hošťálek Ondřej | 37C | C | Bez registrace | 44:26 | + 12:20 |
5. | Polášek Vít | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:21 | + 17:15 |
MS | Vysloužilová Tereza | STE0254 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:56 | + 2:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Adam | KSU0401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:14 | |
2. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 19:32 | + 2:18 |
3. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 20:37 | + 3:23 |
4. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:32 | + 6:18 |
5. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 24:31 | + 7:17 |
6. | Minx Oliver | JPV0303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 26:12 | + 8:58 |
7. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 28:26 | + 11:12 |
8. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 30:08 | + 12:54 |
9. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:53 | + 13:39 |
10. | Šotek Adam | UOL | C | SK UP Olomouc | 33:06 | + 15:52 |
11. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 33:38 | + 16:24 |
12. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 34:18 | + 17:04 |
13. | Patterman Prokop | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:35 | + 38:21 |
14. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ Sokol Plumlov | 64:14 | + 47:00 |
15. | Hájek Marek | STE0400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:48 | + 49:34 |
Hromek Viliam | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Cupal Petr | STE0300 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický František | STE0204 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:17 | |
2. | Valenta Mikuláš | KSU0107 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:59 | + 1:42 |
3. | Stryk Štěpán | KSU0306 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:13 | + 2:56 |
4. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:43 | + 4:26 |
5. | Hartmann Matouš | PLU0101 | C | TJ Sokol Plumlov | 30:49 | + 6:32 |
6. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 37:59 | + 13:42 |
7. | Lukašák Šimon | STE0202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:35 | + 15:18 |
8. | Neumann David | STE0101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:05 | + 15:48 |
9. | Hecl František | KSU0201 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:32 | + 16:15 |
10. | Maťátko Vojtěch | STE0102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:07 | + 17:50 |
11. | Beneš Jan | ASU0249 | C | Magnus Orienteering | 42:56 | + 18:39 |
12. | Krč Matěj | KSU0101 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:59 | + 29:42 |
13. | Hájek Tomáš | STE0200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:06 | + 41:49 |
14. | Halabrín Petr | PLU0100 | C | TJ Sokol Plumlov | 90:07 | + 65:50 |
MS | Kaprál Jan | SSU | C | SK Severka Šumperk | 41:56 | + 17:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | A | KOB ZPV Prostějov | 31:28 | |
2. | Kašpar Petr | SSU9911 | A | SK Severka Šumperk | 33:41 | + 2:13 |
3. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SK UP Olomouc | 34:59 | + 3:31 |
4. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 37:29 | + 6:01 |
5. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:16 | + 6:48 |
6. | Vostál Dominik | UOL9901 | C | SK UP Olomouc | 41:49 | + 10:21 |
7. | Matoušek Matěj | KSU0005 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:25 | + 13:57 |
8. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:27 | + 17:59 |
9. | Siatka Václav | ZLH0000 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 50:17 | + 18:49 |
10. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:28 | + 21:00 |
11. | Šafář Vojtěch | KSU0013 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:58 | + 22:30 |
12. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 57:57 | + 26:29 |
13. | Beneš Miroslav | KON9915 | C | KOB Konice | 58:05 | + 26:37 |
14. | Grulich Ondřej | KSU0049 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:03 | + 30:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 52:16 | |
2. | Havlíček Ondřej | KSU9800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:26 | + 14:10 |
3. | Václavek Martin | ASU9848 | C | Magnus Orienteering | 77:43 | + 25:27 |
4. | Knypl Jaroslav | KSU9707 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 80:48 | + 28:32 |
5. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | SK UP Olomouc | 97:43 | + 45:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žovinec Lukáš | UOL9605 | B | SK UP Olomouc | 91:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 73:39 | 8181 | |
2. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 78:27 | + 4:48 | 7694 |
3. | Vozda Vojtěch | ASU9043 | C | Magnus Orienteering | 79:20 | + 5:41 | 7605 |
4. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 79:53 | + 6:14 | 7549 |
5. | Klech Richard | VRB7201 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 81:07 | + 7:28 | 7424 |
6. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 82:24 | + 8:45 | 7293 |
7. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 84:59 | + 11:20 | 7031 |
8. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 89:53 | + 16:14 | 6534 |
9. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 97:30 | + 23:51 | 5762 |
10. | Doležel Ondřej | STE9202 | R | SK SKI-OB Šternberk | 98:58 | + 25:19 | 5613 |
11. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 104:27 | + 30:48 | 5057 |
12. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 106:45 | + 33:06 | 4823 |
13. | Karásek Michal | 37C7900 | C | Bez registrace | 170:17 | + 96:38 | |
Sklenář Martin | SBR9501 | A | SKOB Bruntál | DISK | 0 | ||
Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 64:13 | 3423 | |
2. | Trávníček Jan | UOL7501 | C | SK UP Olomouc | 70:05 | + 5:52 | 3153 |
3. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:36 | + 9:23 | 2991 |
4. | Špičák František | CEL5628 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 84:03 | + 19:50 | 2510 |
5. | Kuchař Jiří | 001 | C | Psí Tým | 85:45 | + 21:32 | |
6. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 201:09 | + 136:56 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maťátko Miloslav | STE6703 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:47 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 63:06 | + 7:19 |
3. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:08 | + 10:21 |
4. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 71:34 | + 15:47 |
5. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | 74:27 | + 18:40 |
6. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SK UP Olomouc | 77:47 | + 22:00 |
7. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SK UP Olomouc | 82:21 | + 26:34 |
8. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 85:21 | + 29:34 |
9. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 91:05 | + 35:18 |
10. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 91:20 | + 35:33 |
11. | Bubla Jiří | UOL | C | SK UP Olomouc | 99:32 | + 43:45 |
12. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 119:02 | + 63:15 |
13. | Patterman Pavel | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 152:13 | + 96:26 |
Krtička Luděk | SSU7847 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Zifčák Robin | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:43 | |
2. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 57:39 | + 4:56 |
3. | Kulich Jaroslav | STE6321 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:14 | + 11:31 |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:52 | + 16:09 |
5. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 72:58 | + 20:15 |
6. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ Sokol Plumlov | 74:06 | + 21:23 |
7. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 75:42 | + 22:59 |
8. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 76:36 | + 23:53 |
9. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 81:18 | + 28:35 |
10. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 84:14 | + 31:31 |
11. | Czasch Petr | SBR6003 | C | SKOB Bruntál | 102:10 | + 49:27 |
12. | Frydrychovský Josef | UOL5900 | C | SK UP Olomouc | 132:16 | + 79:33 |
Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK | ||
Vlach Josef | KON6431 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 46:20 | |
2. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 57:56 | + 11:36 |
3. | Vojtášek Jan | SBR5301 | C | SKOB Bruntál | 62:21 | + 16:01 |
4. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 64:43 | + 18:23 |
5. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 65:23 | + 19:03 |
6. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 67:28 | + 21:08 |
7. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 72:59 | + 26:39 |
8. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:01 | + 37:41 |
9. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SK UP Olomouc | 97:41 | + 51:21 |
Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 51:58 | |
2. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 52:51 | + 0:53 |
3. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 69:05 | + 17:07 |
4. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SK UP Olomouc | 87:28 | + 35:30 |
5. | Hynek Vladimír | ZPV3511 | C | KOB ZPV Prostějov | 107:28 | + 55:30 |
6. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 109:37 | + 57:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:51 | |
2. | Navrátil Pavlík | 37C0301 | C | Bez registrace | 38:29 | + 1:38 |
3. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 38:58 | + 2:07 |
4. | Hrubá Klára | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:59 | + 2:08 |
5. | Horvátová Evička | ASU | C | Magnus Orienteering | 42:09 | + 5:18 |
6. | Zindulka Jan | SSU | C | SK Severka Šumperk | 43:38 | + 6:47 |
7. | Tionová Jana | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:47 | + 13:56 |
8. | Hájková Stanislava | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:08 | + 16:17 |
9. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:33 | + 28:42 |
10. | Václavek Filip | ASU | C | Magnus Orienteering | 67:53 | + 31:02 |
11. | Václavková Tereza | ASU | C | Magnus Orienteering | 69:02 | + 32:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeřábek Petr | UOL9453 | B | SK UP Olomouc | 32:39 | |
2. | Navrátil Martin | 37C0002 | C | Bez registrace | 37:16 | + 4:37 |
3. | Neumannová Anna | STE9456 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:19 | + 4:40 |
4. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 37:54 | + 5:15 |
5. | Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 38:59 | + 6:20 |
6. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:54 | + 7:15 |
7. | Černoch Petr | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 41:44 | + 9:05 |
8. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 42:55 | + 10:16 |
9. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 43:15 | + 10:36 |
10. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 47:55 | + 15:16 |
11. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:56 | + 16:17 |
12. | Good Ludmila | C | 56:16 | + 23:37 | ||
13. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 56:30 | + 23:51 |
14. | Ratiborská Veronika | JPV8077 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:35 | + 25:56 |
15. | Doskočilová Anna | 001 | C | Psí Tým | 58:51 | + 26:12 |
16. | Vrtalová Gabriela | 37C9999 | C | Bez registrace | 63:03 | + 30:24 |
17. | Kratschmerová Jitka | VRB6250 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 64:24 | + 31:45 |
18. | Kotrle Kamil | UOL | C | SK UP Olomouc | 66:28 | + 33:49 |
19. | Peňázová Hana | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 68:36 | + 35:57 |
20. | Krajíček Ivo | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:52 | + 47:13 |
Pšenčíková Eva | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |