Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátilová Marie | ASU0599 | C | Magnus Orienteering | 22:27 | |
2. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 24:27 | + 2:00 |
3. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 25:14 | + 2:47 |
4. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 30:41 | + 8:14 |
5. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 32:29 | + 10:02 |
6. | Hartmannová Anna | PLU0354 | C | TJ Sokol Plumlov | 35:23 | + 12:56 |
7. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 37:18 | + 14:51 |
8. | Černíková Zuzana | DOB0555 | C | KOB Dobruška | 39:07 | + 16:40 |
9. | Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:12 | + 16:45 |
10. | Otrubová Anna | PLU0577 | C | TJ Sokol Plumlov | 39:20 | + 16:53 |
11. | Good Eliška | SBR0550 | C | SKOB Bruntál | 40:23 | + 17:56 |
12. | Jančíková Marie | PLU0450 | C | TJ Sokol Plumlov | 41:07 | + 18:40 |
13. | Nedopilkova Barbora | C | 43:51 | + 21:24 | ||
14. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:40 | + 24:13 |
15. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ Sokol Plumlov | 47:52 | + 25:25 |
16. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:39 | + 26:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 19:21 | |
2. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 20:29 | + 1:08 |
3. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:28 | + 3:07 |
4. | Kovářová Jana | CET0251 | C | TJ Loko Česká Třebová | 24:30 | + 5:09 |
5. | Pulda Aleksandra | 19P0200 | C | Tukan Iwiny | 26:09 | + 6:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Klára | AOP9951 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:44 | |
2. | Brylak Karolina | 19P0050 | C | Tukan Iwiny | 58:14 | + 12:30 |
3. | Řehová Natálie | BFM0051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 81:35 | + 35:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | A | KOB Moira Brno | 38:56 | |
2. | Papugová Martina | 46S9651 | C | 47:56 | + 9:00 | |
3. | Odehnalová Klára | ABM9956 | A | KOB Moira Brno | 51:43 | + 12:47 |
4. | Hošeková Vanda | 46S9655 | C | 53:16 | + 14:20 | |
5. | Lamanecová Radka | ASU9697 | C | Magnus Orienteering | 53:56 | + 15:00 |
6. | Papugová Andrea | 46S9659 | C | 55:48 | + 16:52 | |
7. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 58:53 | + 19:57 |
8. | Miklušová Tereza | 46S9658 | C | 60:00 | + 21:04 | |
9. | Košútová Katarína | 46S9652 | C | 67:23 | + 28:27 | |
10. | Galatíková Lucie | SBR96X5 | C | SKOB Bruntál | 75:46 | + 36:50 |
11. | Franková Dominika | 46S9653 | C | 79:21 | + 40:25 | |
12. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 79:51 | + 40:55 |
13. | Schenková Tereza | 46S9660 | C | 85:20 | + 46:24 | |
14. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 103:14 | + 64:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | A | TJ Loko Liberec | 47:15 | |
2. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:35 | + 4:20 |
3. | Pijáková Barbora | SPE9451 | C | 52:34 | + 5:19 | |
4. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 53:10 | + 5:55 |
5. | Vávrová Veronika | ASU8598 | R | Magnus Orienteering | 53:19 | + 6:04 |
6. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:12 | + 6:57 |
7. | Szeliga Małgorzata | 19P9350 | C | Tukan Iwiny | 54:22 | + 7:07 |
8. | Haniszewska Angelika | 19P9550 | C | Tukan Iwiny | 54:47 | + 7:32 |
9. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:22 | + 8:07 |
10. | Koporová Petra | ZBM9353 | R | SK Žabovřesky Brno | 59:27 | + 12:12 |
11. | Tomečková Zuzana | KON8279 | C | KOB Konice | 65:33 | + 18:18 |
12. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ Sokol Plumlov | 66:25 | + 19:10 |
13. | Adamová Eva | VBM8772 | C | VSK Mendelu Brno | 79:38 | + 32:23 |
Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daňková Petra | JPV8575 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:18 | |
2. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 50:07 | + 0:49 |
3. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:04 | + 1:46 |
4. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 53:04 | + 3:46 |
5. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | C | TJ Opava | 53:59 | + 4:41 |
6. | Křístková Veronika | ZBM8379 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:08 | + 5:50 |
7. | Černíková Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 55:29 | + 6:11 |
8. | Zavadilová Simona | PTI8485 | C | Sportovní klub Ptení | 58:22 | + 9:04 |
9. | Krtičková Michaela | KON7975 | C | KOB Konice | 61:38 | + 12:20 |
10. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 64:20 | + 15:02 |
11. | Vítková Lucie | PTI9474 | B | Sportovní klub Ptení | 68:34 | + 19:16 |
12. | Mertová Eva | DOB8551 | C | KOB Dobruška | 68:41 | + 19:23 |
13. | Puternicka Joanna | 22P8750 | C | KInO Stowarzysze Warszawa | 74:09 | + 24:51 |
14. | Hubáčková Lenka | JPV8383 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 74:53 | + 25:35 |
15. | Seidlová Barbora | EKP7955 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 80:47 | + 31:29 |
16. | Rešová Kateřina | ASU9090 | C | Magnus Orienteering | 83:29 | + 34:11 |
17. | Skurková Vendula | BFM9353 | C | SKOB Frýdek - Místek | 94:02 | + 44:44 |
Jemelíková Denisa | ZBM9351 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Petrová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | ||
Matoušková Jana | SSU7951 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 43:28 | |
2. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 56:35 | + 13:07 |
3. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:05 | + 13:37 |
4. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:31 | + 14:03 |
5. | Boumová Irena | VSP7751 | C | USK Praha | 63:24 | + 19:56 |
6. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | C | 65:29 | + 22:01 | |
7. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 66:51 | + 23:23 |
8. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:18 | + 24:50 |
9. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 69:58 | + 26:30 |
10. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 70:36 | + 27:08 |
11. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 74:37 | + 31:09 |
12. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 75:29 | + 32:01 |
13. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 78:22 | + 34:54 |
14. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 78:51 | + 35:23 |
15. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 79:00 | + 35:32 |
16. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 82:56 | + 39:28 |
17. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 87:53 | + 44:25 |
18. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 125:15 | + 81:47 |
Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | ||
Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 50:31 | |
2. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 72:02 | + 21:31 |
3. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 72:26 | + 21:55 |
Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | DISK | ||
MS | Hendrychová Marcela | SBR0000 | C | SKOB Bruntál | 67:37 | + 17:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:27 | |
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 58:41 | + 2:14 |
3. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 60:27 | + 4:00 |
4. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 73:23 | + 16:56 |
5. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | 74:18 | + 17:51 | |
6. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 75:16 | + 18:49 |
7. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 77:20 | + 20:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 55:11 | |
2. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | 61:15 | + 6:04 | |
3. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | 63:52 | + 8:41 | |
4. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:16 | + 10:05 |
5. | Kršáková Olga | VIC6758 | C | OB Vizovice | 69:54 | + 14:43 |
Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Hana | TBM4951 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:30 | |
2. | Kupcová Věroslava | HSU4850 | C | Horizont klub Šumperk | 58:41 | + 1:11 |
3. | Vlachová Renata | AOV4450 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 59:00 | + 1:30 |
4. | Štáblová Jitka | SSU5350 | C | SK Severka Šumperk | 60:56 | + 3:26 |
5. | Ohnoutková Ludmila | ZPV5077 | C | KOB ZPV Prostějov | 107:51 | + 50:21 |
6. | Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | 120:40 | + 63:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:31 | |
2. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 62:40 | + 2:09 |
3. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 64:46 | + 4:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnik Stanisław | 19P0300 | C | Tukan Iwiny | 15:37 | |
2. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 20:42 | + 5:05 |
3. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 21:44 | + 6:07 |
4. | Štregl Matyáš | VRL0301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:51 | + 7:14 |
5. | Černík David | DOB0303 | C | KOB Dobruška | 23:07 | + 7:30 |
6. | Biolik Emil | 46P0300 | C | 25:57 | + 10:20 | |
7. | Bartášek Tom | ASUXXX1 | C | Magnus Orienteering | 26:06 | + 10:29 |
8. | Pulda Eryk | 19P0500 | C | Tukan Iwiny | 29:48 | + 14:11 |
9. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 31:29 | + 15:52 |
10. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 31:49 | + 16:12 |
11. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 32:49 | + 17:12 |
12. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 42:47 | + 27:10 |
13. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 46:51 | + 31:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | CHT0202 | B | OOB SK Chrast | 16:57 | |
2. | Světnický František | STE0204 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:17 | + 2:20 |
3. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 19:48 | + 2:51 |
4. | Hartmann Matouš | PLU0101 | C | TJ Sokol Plumlov | 21:21 | + 4:24 |
5. | Lukašák Šimon | STE0202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:58 | + 6:01 |
6. | Jelínek Jan | AOP0101 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:34 | + 13:37 |
7. | Kovář Lukáš | CET0102 | C | TJ Loko Česká Třebová | 31:10 | + 14:13 |
8. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Baník Havířov | 32:30 | + 15:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | B | KOS TJ Tesla Brno | 41:22 | |
2. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 43:22 | + 2:00 |
3. | Semík Jakub | VSP0000 | C | USK Praha | 75:31 | + 34:09 |
4. | Opravil Daniel | ASU0043 | C | Magnus Orienteering | 77:36 | + 36:14 |
5. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 78:46 | + 37:24 |
6. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 96:10 | + 54:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeba Vladimír | CHC9602 | A | K.O.B. Choceň | 44:11 | |
2. | Chupek Jakub | 46S9606 | C | 45:42 | + 1:31 | |
3. | Wieczorek Marcin | 19P9600 | C | Tukan Iwiny | 47:20 | + 3:09 |
4. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 47:43 | + 3:32 |
5. | Takáč Teodor | TUR9604 | C | OOB TJ Turnov | 49:42 | + 5:31 |
6. | Sláma Dušan | 46S9608 | C | 50:49 | + 6:38 | |
7. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | A | TJ Loko Liberec | 51:40 | + 7:29 |
8. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 52:55 | + 8:44 |
9. | Šmelík Martin | ASU9644 | A | Magnus Orienteering | 67:20 | + 23:09 |
10. | Franko Stanislav | 46S9607 | C | 69:11 | + 25:00 | |
11. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 81:57 | + 37:46 |
12. | Král Adam | 46S9601 | C | 84:57 | + 40:46 | |
Vosáhlo Jan | SSU9701 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | R | KOB Moira Brno | 40:08 | |
2. | Hrobař Štěpán | ASU9106 | C | Magnus Orienteering | 48:18 | + 8:10 |
3. | Minář Marek | ASU9444 | A | Magnus Orienteering | 48:58 | + 8:50 |
4. | Piják Ondrej | 39S8204 | C | 49:10 | + 9:02 | |
5. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:17 | + 10:09 |
6. | Franko David | ASU9347 | A | Magnus Orienteering | 51:03 | + 10:55 |
7. | Pachnik Wojciech | 19P9100 | C | Tukan Iwiny | 51:40 | + 11:32 |
8. | Bukovác Maroš | 48SXXX2 | C | 52:08 | + 12:00 | |
9. | Sklenář Martin | SBR9501 | B | SKOB Bruntál | 53:29 | + 13:21 |
10. | Matoušek Jiří | SSU7504 | C | SK Severka Šumperk | 54:31 | + 14:23 |
11. | Seidl Miroslav | EKP7402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:59 | + 14:51 |
12. | Šurgan Štefan | TUR7900 | C | OOB TJ Turnov | 55:04 | + 14:56 |
13. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 55:40 | + 15:32 |
14. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 55:41 | + 15:33 |
15. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 56:37 | + 16:29 |
16. | Krtička Luděk | SSU7847 | C | SK Severka Šumperk | 57:14 | + 17:06 |
17. | Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 58:44 | + 18:36 |
18. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 59:59 | + 19:51 |
19. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 61:16 | + 21:08 |
20. | Rohel Marek | AOV9401 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 64:01 | + 23:53 |
20. | Mušínský Tomáš | ASU9348 | B | Magnus Orienteering | 64:01 | + 23:53 |
22. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 65:29 | + 25:21 |
23. | Pilgr Luděk | CET7601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 66:12 | + 26:04 |
24. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 66:15 | + 26:07 |
25. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 66:21 | + 26:13 |
26. | Přikryl Petr | ABM6708 | C | KOB Moira Brno | 66:31 | + 26:23 |
27. | Král Václav | SSU8243 | R | SK Severka Šumperk | 67:18 | + 27:10 |
28. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 67:57 | + 27:49 |
29. | Olhava Rastislav | ASU8949 | C | Magnus Orienteering | 71:13 | + 31:05 |
30. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 74:53 | + 34:45 |
31. | Papuga Miroslav | 25S9002 | C | ATU Kosice | 77:51 | + 37:43 |
Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ Sokol Plumlov | 42:27 | |
2. | Klváček Aleš | PTI8527 | C | Sportovní klub Ptení | 44:49 | + 2:22 |
3. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:03 | + 2:36 |
4. | Bohuš Peter | FBAXX01 | C | 46:07 | + 3:40 | |
5. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:57 | + 4:30 |
6. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 48:41 | + 6:14 |
7. | Smutný Šimon | VAM9301 | C | OOB Vamberk | 50:05 | + 7:38 |
8. | Kalous Antonín | KON7708 | C | KOB Konice | 51:47 | + 9:20 |
9. | Trávníček Jan | UOL7501 | C | SK UP Olomouc | 51:53 | + 9:26 |
10. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:51 | + 11:24 |
11. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 54:36 | + 12:09 |
12. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 57:07 | + 14:40 |
13. | Volkov Oleksandr | 38S8000 | C | 57:43 | + 15:16 | |
14. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 58:56 | + 16:29 |
15. | Krnáč Peter | 52S7701 | C | 63:09 | + 20:42 | |
16. | Špičák František | CEL8039 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 66:30 | + 24:03 |
17. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 68:21 | + 25:54 |
18. | Hríbik Miroslav | 51S8501 | C | 72:59 | + 30:32 | |
19. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 74:05 | + 31:38 |
20. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 76:12 | + 33:45 |
21. | Žák Miroslav | SSU8201 | C | SK Severka Šumperk | 77:38 | + 35:11 |
22. | Začal Martin | 3IC8100 | C | 85:59 | + 43:32 | |
23. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 86:18 | + 43:51 |
24. | Pešek Kamil | CET8002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 88:03 | + 45:36 |
25. | Melcher Ota | PLU8001 | C | TJ Sokol Plumlov | 93:00 | + 50:33 |
26. | Maňásek Josef | 89C7700 | C | 102:36 | + 60:09 | |
27. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | C | Orientop Wroclaw | 112:28 | + 70:01 |
Thiemel Jiří | ASU8948 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Vlach Oldřich | AOV7700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | ||
Krtička Jan | KON7931 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 48:35 | |
2. | Mareček Petr | CHT6901 | C | OOB SK Chrast | 50:38 | + 2:03 |
3. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:12 | + 2:37 |
4. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:13 | + 4:38 |
5. | Pachnik Dariusz | 19P6900 | C | Tukan Iwiny | 55:32 | + 6:57 |
6. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 55:34 | + 6:59 |
7. | Mudrak Stanislav | C | 59:12 | + 10:37 | ||
8. | Cech Tomas | C | 60:44 | + 12:09 | ||
9. | Jelínek Jan | AOP6401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 68:17 | + 19:42 |
10. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 68:58 | + 20:23 |
11. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | C | 76:26 | + 27:51 | |
12. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 94:49 | + 46:14 |
Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | ||
Nedopílek David | 89C7600 | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | C | TJ Sokol Plumlov | 64:21 | |
2. | Dušek Václav | PTE7619 | C | TJ Sokol Ptení | 68:37 | + 4:16 |
3. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 75:42 | + 11:21 |
4. | Sita Vratislav | SSU7341 | C | SK Severka Šumperk | 94:49 | + 30:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:41 | |
2. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:02 | + 0:21 |
3. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 48:38 | + 3:57 |
4. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 49:08 | + 4:27 |
5. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 50:22 | + 5:41 |
6. | Bartczak Jaroslaw | 39PXXXX | C | 52:02 | + 7:21 | |
7. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 57:24 | + 12:43 |
8. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 58:44 | + 14:03 |
9. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 60:01 | + 15:20 |
10. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:56 | + 17:15 |
11. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SK UP Olomouc | 62:17 | + 17:36 |
12. | Procházka Tomáš | LPU6503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:49 | + 30:08 |
13. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:54 | + 31:13 |
14. | Janeba Petr | CHC6001 | C | K.O.B. Choceň | 102:24 | + 57:43 |
15. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 105:31 | + 60:50 |
Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 40:16 | |
2. | Vrábel Jaromír | SBR6102 | C | SKOB Bruntál | 45:15 | + 4:59 |
3. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 45:32 | + 5:16 |
4. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 48:01 | + 7:45 |
5. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:32 | + 11:16 |
6. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:11 | + 13:55 |
7. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 62:59 | + 22:43 |
8. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 63:55 | + 23:39 |
9. | Czasch Petr | SBR6003 | C | SKOB Bruntál | 65:29 | + 25:13 |
10. | Vojtášek Jan | SBR5301 | C | SKOB Bruntál | 65:37 | + 25:21 |
11. | Tyl Hynek | 3SC6501 | C | 75:20 | + 35:04 | |
12. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | 76:34 | + 36:18 | |
13. | Matyáš Petr | LBM6110 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 77:29 | + 37:13 |
14. | Frydrychovský Josef | UOL5900 | C | SK UP Olomouc | 117:10 | + 76:54 |
Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 53:15 | |
2. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 61:03 | + 7:48 |
3. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:49 | + 8:34 |
4. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 62:44 | + 9:29 |
5. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 69:35 | + 16:20 |
6. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 71:52 | + 18:37 |
7. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 72:14 | + 18:59 |
8. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 74:41 | + 21:26 |
9. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:33 | + 24:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 51:48 | |
2. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 53:47 | + 1:59 |
3. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 55:28 | + 3:40 |
4. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:08 | + 6:20 |
5. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 58:19 | + 6:31 |
6. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 58:25 | + 6:37 |
7. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 62:17 | + 10:29 |
8. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 71:04 | + 19:16 |
9. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 75:56 | + 24:08 |
10. | Poklop Lubomír | LOL5601 | C | OK Olomouc | 81:06 | + 29:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 47:15 | |
2. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 48:04 | + 0:49 |
3. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 48:36 | + 1:21 |
4. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:55 | + 6:40 |
5. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 59:12 | + 11:57 |
6. | Sláma Dušan | TBM4730 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:28 | + 26:13 |
Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 52:17 | |
2. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | 77:19 | + 25:02 |
3. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 81:25 | + 29:08 |
4. | Sita Vratislav | SSU3000 | C | SK Severka Šumperk | 162:48 | + 110:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 24:05 | |
2. | Bukovác Filip | 48SXXXX | C | 24:15 | + 0:10 | |
3. | Matoušková Johana | SSU0750 | C | SK Severka Šumperk | 26:03 | + 1:58 |
4. | Mikus Matej | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 27:22 | + 3:17 |
5. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | 27:55 | + 3:50 | |
6. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 28:11 | + 4:06 |
7. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 29:42 | + 5:37 |
8. | Pethsova Isabella | KRN1051 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:15 | + 6:10 |
9. | Vlasimska Bara | SKV | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:33 | + 11:28 |
10. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:14 | + 12:09 |
11. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:21 | + 12:16 |
12. | Sikora Jan | BOV07XX | C | TJ Baník Ostrava OKD | 36:55 | + 12:50 |
13. | Vlach Antonín | AOV0700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 36:59 | + 12:54 |
14. | Navrátil Pavel | ASU0000 | C | Magnus Orienteering | 37:51 | + 13:46 |
15. | Seidlová Magdalena | EKP0953 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:04 | + 16:59 |
16. | Světnický Antonin | STE6333 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:16 | + 17:11 |
17. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 42:04 | + 17:59 |
18. | Good Julie | SBR0750 | C | SKOB Bruntál | 44:56 | + 20:51 |
19. | Komenda Jakub | 2JC0700 | C | 45:21 | + 21:16 | |
20. | Strýček Jan | ADA0505 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 50:07 | + 26:02 |
21. | Holub Ivan | C | 51:55 | + 27:50 | ||
22. | Pazderníková Zdeňka | ASUXXX2 | C | Magnus Orienteering | 58:36 | + 34:31 |
Ondruchová Anna | ASU0699 | C | Magnus Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Marek | KPYXXX7 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 16:04 | |
2. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:40 | + 0:36 |
3. | Hrubanova Katerina | C | 18:02 | + 1:58 | ||
3. | Soviš Ivo | SBR7101 | C | SKOB Bruntál | 18:02 | + 1:58 |
5. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 20:43 | + 4:39 |
6. | Soviš David | SBR9999 | C | SKOB Bruntál | 20:48 | + 4:44 |
7. | Vlachová Alena | AOV7850 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 21:06 | + 5:02 |
8. | Penazova Hana | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 21:29 | + 5:25 |
9. | Sukenik Mojmir | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:05 | + 7:01 |
10. | Holinkova Milada | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:20 | + 7:16 |
11. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:52 | + 7:48 |
12. | Holubová Eva | SBRXXXX | C | SKOB Bruntál | 24:07 | + 8:03 |
13. | Vítková Miroslava | PTI6952 | C | Sportovní klub Ptení | 24:09 | + 8:05 |
14. | Smékalová Ivana | JPV8687 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:36 | + 8:32 |
15. | Soviš Ivan | SBR4601 | C | SKOB Bruntál | 26:01 | + 9:57 |
16. | Vavřík René | LOV7000 | C | lepus.cz | 29:17 | + 13:13 |
17. | Kovarikova Sarka | C | 29:28 | + 13:24 | ||
18. | Ledabylová Alena | HOB5551 | C | SKOB Horní Benešov | 31:35 | + 15:31 |
19. | Sovišová Eva | SBR5251 | C | SKOB Bruntál | 32:12 | + 16:08 |
20. | Chmelarova Blanka | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 32:15 | + 16:11 |
21. | Smékalová Jana | UOL0000 | C | SK UP Olomouc | 32:34 | + 16:30 |
22. | Soviš Jakub | SBRXXX1 | C | SKOB Bruntál | 37:45 | + 21:41 |
23. | Nedopilkova Ludmila | 89C | C | 39:41 | + 23:37 | |
24. | Horka Sona | C | 42:07 | + 26:03 | ||
25. | Holub Pavel | SBRXXX2 | C | SKOB Bruntál | 51:15 | + 35:11 |
26. | Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 65:35 | + 49:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komenda Kamil | 2JC7200 | C | 73:38 | ||
2. | Bukovácová Alena | 48SXXX1 | C | 80:05 | + 6:27 | |
3. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 96:20 | + 22:42 |
4. | Vlach Jan | JPV8237 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 99:05 | + 25:27 |
5. | Zavadilová Zdeňka | PTE8689 | C | TJ Sokol Ptení | 101:07 | + 27:29 |
6. | Hendrychová Zuzana | SBRXXX4 | C | SKOB Bruntál | 164:01 | + 90:23 |