Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafaříková Lucie | CST0301 | OB Strakonice | 23:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 29:09 | ||
2. | Pěstová Eliška | LEN0251 | SKI Klub Lenora | 35:27 | + 6:18 | |
3. | Horáková Barbora | LEN0150 | SKI Klub Lenora | 39:54 | + 10:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimešová Šarlota | KRE0051 | OOB TJ Sokol Křemže | 28:29 | ||
2. | Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | 30:13 | + 1:44 | |
3. | Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | 39:00 | + 10:31 | |
4. | Jelenová Natálie | KRE0056 | OOB TJ Sokol Křemže | 41:59 | + 13:30 | |
5. | Michková Kateřina | VTA0051 | vebr-sport | 42:41 | + 14:12 | |
6. | Moravcová Šárka | KRE0055 | OOB TJ Sokol Křemže | 48:08 | + 19:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefanyuková Eliška | CST9851 | OB Strakonice | 63:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zemanová Aneta | LEN9551 | SKI Klub Lenora | 64:04 | ||
2. | Jeníčková Kateřina | CST9551 | OB Strakonice | 111:19 | + 47:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 43:25 | ||
2. | Zemanová Lenka | KTA8851 | SK Kotnov Tábor | 58:55 | + 15:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junová Lenka | KSU7653 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:19 | ||
2. | Martanová Michaela | LEN8851 | SKI Klub Lenora | 72:38 | + 3:19 | |
3. | Soudková Šárka | TCB8451 | SK Technik České Budějovice | 77:38 | + 8:19 | |
4. | Pokorná Kristýna | EKP8351 | VŠTJ Ekonom Praha | 90:26 | + 21:07 | |
5. | Kovářová Lenka | TJH8652 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 95:15 | + 25:56 | |
6. | Soudková Alena | TCB5851 | SK Technik České Budějovice | 108:57 | + 39:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirsová Pavla | KSH7251 | OOB TJ Kašperské Hory | 54:33 | ||
2. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 61:01 | + 6:28 | |
3. | Šustrová Hana | KSH7755 | OOB TJ Kašperské Hory | 68:12 | + 13:39 | |
4. | Klimešová Lenka | KRE7501 | OOB TJ Sokol Křemže | 99:10 | + 44:37 | |
5. | Pešlová Martina | LEN6751 | SKI Klub Lenora | 99:22 | + 44:49 | |
6. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 100:59 | + 46:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 45:38 | ||
2. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 56:57 | + 11:19 | |
3. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 64:08 | + 18:30 | |
4. | Patáková Mária | KSH5751 | OOB TJ Kašperské Hory | 68:17 | + 22:39 | |
5. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 80:39 | + 35:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Milena | TJH5351 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 91:39 | ||
2. | Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 132:56 | + 41:17 | |
3. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 135:44 | + 44:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zemanová Andrea | LEN0451 | SKI Klub Lenora | 23:27 | ||
2. | Janošíková Eva | VCB0552 | TJ OB České Budějovice | 25:19 | + 1:52 | |
3. | Teringlová Vendula | VCB0451 | TJ OB České Budějovice | 25:29 | + 2:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 20:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šustr Antonín | KSH0201 | OOB TJ Kašperské Hory | 37:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petzi Mario | LEN0000 | SKI Klub Lenora | 90:57 | ||
2. | Bušík David | KTA0002 | SK Kotnov Tábor | 91:15 | + 0:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Růta Vojtěch | KTA9701 | SK Kotnov Tábor | 61:00 | ||
2. | Horák Petr | LEN9800 | SKI Klub Lenora | 76:06 | + 15:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Radek | PVD9601 | OOB TJ Sokol Pražák | 91:09 | ||
2. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 106:35 | + 15:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Radek | VCB7402 | TJ OB České Budějovice | 78:37 | ||
2. | Teringl Radek | VCB6502 | TJ OB České Budějovice | 78:41 | + 0:04 | |
3. | Klimeš Petr | KRE7701 | OOB TJ Sokol Křemže | 80:49 | + 2:12 | |
4. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 84:07 | + 5:30 | |
5. | Vébr Jiří | KTA6901 | SK Kotnov Tábor | 87:51 | + 9:14 | |
6. | Kovář Jaroslav | TJH8901 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 89:04 | + 10:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěsta Roman | LEN6802 | SKI Klub Lenora | 64:59 | ||
2. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 65:38 | + 0:39 | |
3. | Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | 80:37 | + 15:38 | |
4. | Šustr Pavel | KSH7001 | OOB TJ Kašperské Hory | 94:40 | + 29:41 | |
5. | Cepek Pavel | CST7301 | OB Strakonice | 97:27 | + 32:28 | |
Jeníček Jiří | CST7101 | OB Strakonice | 156:17 | + 91:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 49:21 | ||
2. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | SK Technik České Budějovice | 59:15 | + 9:54 | |
3. | Bušík Milan | KTA6301 | SK Kotnov Tábor | 119:21 | + 70:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 49:25 | ||
2. | Moravec Miloš | KRE5301 | OOB TJ Sokol Křemže | 49:57 | + 0:32 | |
3. | Ash Chris | OCB5801 | OC České Budějovice | 59:52 | + 10:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 70:08 | ||
2. | Pokorný Karel | TCB4701 | SK Technik České Budějovice | 75:47 | + 5:39 | |
3. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 92:24 | + 22:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimeš Jan | KRE0701 | OOB TJ Sokol Křemže | 35:19 | ||
2. | Janošíková Marie | VCB0752 | TJ OB České Budějovice | 40:33 | + 5:14 | |
3. | Toncarová Katka | PVD0951 | OOB TJ Sokol Pražák | 46:14 | + 10:55 | |
4. | Liberdová Magdaléna | KSH0851 | OOB TJ Kašperské Hory | 69:02 | + 33:43 | |
Teringl Vojtěch | VCB0702 | TJ OB České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 23:59 | ||
2. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OOB TJ Kašperské Hory | 29:47 | + 5:48 | |
3. | Tikal Mirek | CST0701 | OB Strakonice | 36:57 | + 12:58 | |
4. | Tikal Michal | CST0602 | OB Strakonice | 39:48 | + 15:49 | |
Žilák Filip | CST0603 | OB Strakonice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liberda Ondřej | KSH7301 | OOB TJ Kašperské Hory | 40:16 | ||
2. | Červenka Jiří | MLA5804 | MLOK Mariánské Lázně | 50:31 | + 10:15 | |
3. | Horák Petr | LEN7301 | SKI Klub Lenora | 70:28 | + 30:12 | |
Hanušovi | CST0001 | OB Strakonice | DISK |