Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 18:28 | ||
2. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 20:08 | + 1:40 | |
3. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | 24:06 | + 5:38 | |
4. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 29:05 | + 10:37 | |
5. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | SK Kamenice | 30:04 | + 11:36 | |
6. | Mikešová Julie | VPM0455 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 37:26 | + 18:58 | |
7. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 38:50 | + 20:22 | |
8. | Hegnerová Adéla | LPM0450 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:57 | + 28:29 | |
9. | Jechová Anita | BSO0450 | KOB Baník Sokolov | 55:28 | + 37:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 14:08 | ||
2. | Černá Kateřina | MLA0251 | MLOK Mariánské Lázně | 14:31 | + 0:23 | |
3. | Staňková Radka | VPM0452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 14:54 | + 0:46 | |
4. | Marešová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 15:32 | + 1:24 | |
5. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:27 | + 3:19 | |
6. | Chladová Martina | MLA0250 | MLOK Mariánské Lázně | 17:53 | + 3:45 | |
7. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 19:16 | + 5:08 | |
8. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 19:36 | + 5:28 | |
9. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 20:08 | + 6:00 | |
10. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 20:44 | + 6:36 | |
11. | Kovářová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:14 | + 7:06 | |
12. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 22:45 | + 8:37 | |
13. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 23:26 | + 9:18 | |
14. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 24:03 | + 9:55 | |
15. | Jirková Jitka | BSO0350 | KOB Baník Sokolov | 29:10 | + 15:02 | |
16. | Kosařová Aneta | ONO0250 | SKOB Ostrov | 30:57 | + 16:49 | |
17. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 33:50 | + 19:42 | |
18. | Náměstková Radka | EKP0353 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:31 | + 29:23 | |
19. | Petříková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 45:05 | + 30:57 | |
20. | Dellingerová Anna | NEJ0351 | TJ Jiskra Nejdek | 49:57 | + 35:49 | |
Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 13:43 | ||
2. | Dědková Teodora | TAP0051 | KOB TRETRA Praha | 13:46 | + 0:03 | |
3. | Šrámková Hana | RIC0051 | OB Říčany | 13:58 | + 0:15 | |
4. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 14:37 | + 0:54 | |
5. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 14:41 | + 0:58 | |
6. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 15:41 | + 1:58 | |
7. | Šimšová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 16:05 | + 2:22 | |
8. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 16:32 | + 2:49 | |
9. | Lokajíčková Klára | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:08 | + 3:25 | ||
10. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:17 | + 3:34 | |
11. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 17:20 | + 3:37 | |
12. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 17:43 | + 4:00 | |
13. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | SK Kamenice | 17:54 | + 4:11 | |
14. | Náměstková Denisa | EKP0154 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:42 | + 4:59 | |
15. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 18:43 | + 5:00 | |
16. | Mudrová Lenka | KRL0052 | Kometa Kralovice | 18:59 | + 5:16 | |
17. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 19:15 | + 5:32 | |
18. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 19:48 | + 6:05 | |
19. | Najmanová Agáta | DKP0150 | Oddíl OB Kotlářka | 20:08 | + 6:25 | |
20. | Lučanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 22:10 | + 8:27 | |
21. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 23:38 | + 9:55 | |
22. | Voltrová Anna | ROZ0160 | OK Roztoky | 34:04 | + 20:21 | |
Horová Eliška | BSO0150 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:12 | ||
2. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 15:47 | + 0:35 | |
3. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 15:48 | + 0:36 | |
4. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 16:47 | + 1:35 | |
5. | Mikešová Adéla | VPM9852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:06 | + 1:54 | |
6. | Poláková Tereza | TAP9853 | KOB TRETRA Praha | 17:08 | + 1:56 | |
7. | Poláková Kateřina | TAP9854 | KOB TRETRA Praha | 17:13 | + 2:01 | |
8. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | TJ Jiskra Nejdek | 18:00 | + 2:48 | |
9. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 18:01 | + 2:49 | |
10. | Kroupová Eliška | VPM9853 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:06 | + 2:54 | |
11. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 19:55 | + 4:43 | |
12. | Kolářová Johana | PGP9952 | SK Praga | 20:08 | + 4:56 | |
13. | Kovalčíková Taťána | DOR9850 | OK Dobříš | 21:14 | + 6:02 | |
14. | Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | 21:56 | + 6:44 | |
15. | Istvánová Klára | MAS9850 | KČT Aš | 31:45 | + 16:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 16:52 | ||
2. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 16:55 | + 0:03 | |
3. | Obytová Kateřina | VPM9752 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:05 | + 0:13 | |
4. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 17:54 | + 1:02 | |
5. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 18:29 | + 1:37 | |
6. | Hlinovská Johana | VPM9751 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:21 | + 2:29 | |
7. | Žandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:25 | + 3:33 | |
8. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 24:50 | + 7:58 | |
9. | Kučerová Barbora | LBE9650 | TJ Lokomotiva Beroun | 25:00 | + 8:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 15:07 | 9006 | ||
2. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 15:25 | + 0:18 | 8834 | |
3. | Dlouhá Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 15:42 | + 0:35 | 8672 | |
4. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | SK Praga | 15:45 | + 0:38 | 8643 | |
5. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 16:05 | + 0:58 | 8452 | |
6. | Doležalová Vendula | VPM8787 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:34 | + 1:27 | 8175 | |
7. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:35 | + 1:28 | 8165 | |
8. | Spurná Martina | PGP8556 | SK Praga | 16:37 | + 1:30 | 8146 | |
9. | Dlouhá Hana | DKP9450 | Oddíl OB Kotlářka | 16:39 | + 1:32 | 8127 | |
10. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 16:54 | + 1:47 | 7984 | |
11. | Nedbalová Jana | MFP8050 | VŠSK MFF UK Praha | 17:20 | + 2:13 | 7735 | |
12. | Foglarová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 17:21 | + 2:14 | 7726 | |
13. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 17:26 | + 2:19 | 7678 | |
14. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | TJ Lokomotiva Beroun | 17:54 | + 2:47 | 7410 | |
15. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 18:10 | + 3:03 | 7257 | |
15. | Králová Michaela | MFP7959 | VŠSK MFF UK Praha | 18:10 | + 3:03 | 7257 | |
17. | Škáchová Petra | KAM7054 | SK Kamenice | 18:53 | + 3:46 | 6846 | |
18. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:05 | + 3:58 | 6732 | |
19. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 19:23 | + 4:16 | 6560 | |
20. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB TRETRA Praha | 19:38 | + 4:31 | 6416 | |
20. | Gajdová Magdalena | KAM7450 | SK Kamenice | 19:38 | + 4:31 | 6416 | |
22. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | SKOB Ostrov | 19:40 | + 4:33 | 6397 | |
23. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 19:42 | + 4:35 | 6378 | |
24. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 20:01 | + 4:54 | 6196 | |
25. | Schütznerová Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 20:07 | + 5:00 | 6139 | |
26. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:24 | + 5:17 | 5977 | |
27. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:26 | + 5:19 | 5957 | |
28. | Horová Klára | PGP8455 | SK Praga | 20:30 | + 5:23 | 5919 | |
29. | Freyová Andrea | NEJ8950 | TJ Jiskra Nejdek | 20:39 | + 5:32 | ||
30. | Lacigová Michaela | PGP8150 | SK Praga | 20:40 | + 5:33 | 5824 | |
31. | Havlíčková Markéta | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:53 | + 5:46 | 5699 | |
32. | Žandová Kateřina | SKV8651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 21:35 | + 6:28 | 5298 | |
33. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | VŠTJ Ekonom Praha | 22:01 | + 6:54 | 5050 | |
34. | Zajícová Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | 22:25 | + 7:18 | 4820 | |
35. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:13 | + 10:06 | 3214 | |
36. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 28:20 | + 13:13 | 1427 | |
37. | Jaroměřská Tereza | EKP9353 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:23 | + 19:16 | ||
Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 18:28 | ||
2. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 18:49 | + 0:21 | |
3. | Ševčíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 20:37 | + 2:09 | |
4. | Čečrdlová Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:39 | + 2:11 | |
5. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 21:39 | + 3:11 | |
6. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 22:40 | + 4:12 | |
7. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 23:55 | + 5:27 | |
8. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | SK Kamenice | 24:22 | + 5:54 | |
9. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 24:48 | + 6:20 | |
10. | Náměstková Veronika | EKP7351 | VŠTJ Ekonom Praha | 24:50 | + 6:22 | |
11. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:48 | + 7:20 | |
12. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 26:30 | + 8:02 | |
13. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:50 | + 8:22 | |
14. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 27:04 | + 8:36 | |
15. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 27:34 | + 9:06 | |
16. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 28:09 | + 9:41 | |
17. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 28:18 | + 9:50 | |
18. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 28:23 | + 9:55 | |
19. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 28:53 | + 10:25 | |
20. | Černá Monika | MLA MLOK Mariánské Lázně | 29:46 | + 11:18 | ||
21. | Marešová Marcela | NEJ7450 | TJ Jiskra Nejdek | 31:02 | + 12:34 | |
22. | Jandová Hana | LCV7150 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 34:44 | + 16:16 | |
23. | Postolková Monika | DKL7053 | KOB Kladno | 37:19 | + 18:51 | |
24. | Fremrová Jaroslava | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 38:51 | + 20:23 | ||
25. | Naporowská Marie | BSO7950 | KOB Baník Sokolov | 44:37 | + 26:09 | |
Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | DISK | |||
Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 19:40 | ||
2. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 19:46 | + 0:06 | |
3. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 19:53 | + 0:13 | |
4. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 22:16 | + 2:36 | |
5. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 22:21 | + 2:41 | |
6. | Janečková Eva | LPM6150 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:35 | + 4:55 | |
7. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:31 | + 5:51 | |
8. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 25:58 | + 6:18 | |
9. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 28:13 | + 8:33 | |
10. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 31:55 | + 12:15 | |
11. | Tokárová Regina | NEJ6950 | TJ Jiskra Nejdek | 37:10 | + 17:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 14:35 | ||
2. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 27:46 | + 13:11 | |
3. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:31 | + 13:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kupcová Věroslava | HSU4850 | Horizont klub Šumperk | 23:42 | ||
2. | Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 29:28 | + 5:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 13:11 | ||
2. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 14:00 | + 0:49 | |
3. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | VŠTJ Ekonom Praha | 14:29 | + 1:18 | |
4. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 15:00 | + 1:49 | |
5. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:34 | + 2:23 | |
6. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 17:05 | + 3:54 | |
7. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 17:19 | + 4:08 | |
8. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 18:26 | + 5:15 | |
9. | Král Adam | MFP0507 | VŠSK MFF UK Praha | 18:55 | + 5:44 | |
10. | Vočeluk Daniel | ONO0402 | SKOB Ostrov | 20:18 | + 7:07 | |
11. | Nový Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 21:17 | + 8:06 | |
12. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:15 | + 11:04 | |
13. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 24:27 | + 11:16 | |
14. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 24:53 | + 11:42 | |
15. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OOB TJ Kašperské Hory | 27:23 | + 14:12 | |
16. | Hasman Jakub | VPM0501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:27 | + 14:16 | |
17. | Bohuslav Pepík | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:37 | + 27:26 | |
Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | DISK | |||
Samuel Marek | 66C0500 | Amateri | DISK | |||
Jirkovský Jan | SLA0500 | SKOB Slaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | MFP0300 | VŠSK MFF UK Praha | 11:55 | ||
2. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 12:31 | + 0:36 | |
3. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 12:55 | + 1:00 | |
4. | Gajda Martin | KAM0405 | SK Kamenice | 13:00 | + 1:05 | |
5. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 13:19 | + 1:24 | |
6. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 13:30 | + 1:35 | |
7. | Bolehovský Michal | EKP0200 | VŠTJ Ekonom Praha | 13:58 | + 2:03 | |
8. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 14:01 | + 2:06 | |
9. | Škácha Vít | KAM0309 | SK Kamenice | 14:45 | + 2:50 | |
10. | Polívka Vratislav | VPM0203 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:17 | + 3:22 | |
11. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 15:54 | + 3:59 | |
12. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 16:08 | + 4:13 | |
13. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | SK Kamenice | 16:17 | + 4:22 | |
14. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 16:19 | + 4:24 | |
15. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 17:00 | + 5:05 | |
16. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 17:55 | + 6:00 | |
17. | Hankovec Hugo | KAM0201 | SK Kamenice | 17:57 | + 6:02 | |
18. | Svoboda Luděk | DKL0200 | KOB Kladno | 18:32 | + 6:37 | |
19. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 18:46 | + 6:51 | |
20. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:16 | + 7:21 | |
21. | Hřivna Jakub | PGP0305 | SK Praga | 20:00 | + 8:05 | |
22. | Šustr Antonín | KSH0201 | OOB TJ Kašperské Hory | 20:16 | + 8:21 | |
23. | Ševčík Adam | ONO0300 | SKOB Ostrov | 21:26 | + 9:31 | |
24. | Husák Zdeněk | SLA0201 | SKOB Slaný | 22:00 | + 10:05 | |
25. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 22:54 | + 10:59 | |
26. | Kolář Matyáš | SLA0300 | SKOB Slaný | 27:05 | + 15:10 | |
27. | Křížek Filip | MAS0301 | KČT Aš | 28:06 | + 16:11 | |
28. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | KČT Aš | 34:19 | + 22:24 | |
29. | Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | 38:54 | + 26:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 13:36 | ||
2. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 14:19 | + 0:43 | |
3. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 14:48 | + 1:12 | |
4. | Gajda Jan | KAM0105 | SK Kamenice | 15:02 | + 1:26 | |
5. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB TRETRA Praha | 15:55 | + 2:19 | |
6. | Vecko Jan | NEJ0002 | TJ Jiskra Nejdek | 17:10 | + 3:34 | |
7. | Longin Jan | TAP0103 | KOB TRETRA Praha | 17:27 | + 3:51 | |
8. | Dědek Matěj | TAP0001 | KOB TRETRA Praha | 17:56 | + 4:20 | |
9. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:28 | + 4:52 | |
10. | Štěpo Matěj | DOR0001 | OK Dobříš | 18:32 | + 4:56 | |
11. | Hlinovský Ondřej | VPM0102 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:57 | + 5:21 | |
12. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 20:04 | + 6:28 | |
13. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 21:01 | + 7:25 | |
14. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 21:53 | + 8:17 | |
15. | Melichna Matěj | DKL0102 | KOB Kladno | 23:05 | + 9:29 | |
16. | Dellinger Mikuláš | NEJ0100 | TJ Jiskra Nejdek | 26:40 | + 13:04 | |
17. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 30:36 | + 17:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 17:20 | ||
2. | Burian Jan | VPM9902 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:59 | + 1:39 | |
3. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 19:46 | + 2:26 | |
4. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 30:02 | + 12:42 | |
Najman Matouš | DKP9800 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermák Adam | PGP9701 | SK Praga | 15:08 | ||
2. | Werner Michal | PGP9705 | SK Praga | 16:03 | + 0:55 | |
3. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 16:37 | + 1:29 | |
4. | Janáč Vašek | TAP9602 | KOB TRETRA Praha | 17:14 | + 2:06 | |
5. | Sova František | LPM9702 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:40 | + 2:32 | |
6. | Šíma Vladislav | DKL9700 | KOB Kladno | 22:01 | + 6:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knepr Lukáš | BSO9401 | KOB Baník Sokolov | 19:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouchal Jiří | VPM8449 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 14:07 | 8864 | ||
2. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 14:31 | + 0:24 | 8625 | |
3. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 14:44 | + 0:37 | 8495 | |
4. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 14:45 | + 0:38 | 8485 | |
5. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 15:05 | + 0:58 | 8285 | |
6. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 15:09 | + 1:02 | 8245 | |
7. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 15:15 | + 1:08 | 8185 | |
8. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | Magnus Orienteering | 15:17 | + 1:10 | 8165 | |
9. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 15:28 | + 1:21 | 8056 | |
10. | Král Aleš | MFP7808 | VŠSK MFF UK Praha | 15:36 | + 1:29 | 7976 | |
11. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 15:41 | + 1:34 | 7926 | |
12. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 15:53 | + 1:46 | 7806 | |
13. | Nývlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | 16:04 | + 1:57 | 7696 | |
14. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 16:08 | + 2:01 | 7656 | |
15. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 16:11 | + 2:04 | 7626 | |
16. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 16:16 | + 2:09 | 7576 | |
17. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 16:17 | + 2:10 | 7566 | |
18. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 16:26 | + 2:19 | 7476 | |
19. | Škvor Martin | KAM6700 | SK Kamenice | 16:35 | + 2:28 | 7387 | |
20. | Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | 16:37 | + 2:30 | 7367 | |
21. | Václavík Jan | VPM8701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:48 | + 2:41 | 7257 | |
21. | Pilař Karel | BSO7801 | KOB Baník Sokolov | 16:48 | + 2:41 | 7257 | |
21. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 16:48 | + 2:41 | 7257 | |
24. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:51 | + 2:44 | 7227 | |
24. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 16:51 | + 2:44 | 7227 | |
26. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 17:02 | + 2:55 | 7117 | |
27. | Laciga Radek | PGP8202 | SK Praga | 17:19 | + 3:12 | 6947 | |
28. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:21 | + 3:14 | 6927 | |
28. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 17:21 | + 3:14 | 6927 | |
30. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 17:23 | + 3:16 | 6907 | |
31. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 17:29 | + 3:22 | 6847 | |
32. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 17:30 | + 3:23 | 6837 | |
33. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 17:34 | + 3:27 | 6797 | |
34. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:42 | + 3:35 | 6717 | |
35. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:47 | + 3:40 | 6668 | |
35. | Datel Jiří | DKL7101 | KOB Kladno | 17:47 | + 3:40 | 6668 | |
37. | Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:50 | + 3:43 | 6638 | |
38. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 17:51 | + 3:44 | 6628 | |
39. | Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | 17:57 | + 3:50 | 6568 | |
40. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 17:59 | + 3:52 | 6548 | |
41. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 18:02 | + 3:55 | 6518 | |
41. | Nývlt Petr | DKP8004 | Oddíl OB Kotlářka | 18:02 | + 3:55 | 6518 | |
43. | Lhoták Luboš | MAS9301 | KČT Aš | 18:03 | + 3:56 | 6508 | |
44. | Redlich Tomáš | MAS8200 | KČT Aš | 18:06 | + 3:59 | 6478 | |
44. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 18:06 | + 3:59 | 6478 | |
46. | Hlaváč Jaroslav | EKP9205 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:10 | + 4:03 | 6438 | |
47. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:11 | + 4:04 | 6428 | |
48. | Černý Martin | TAP8902 | KOB TRETRA Praha | 18:12 | + 4:05 | 6418 | |
49. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB TRETRA Praha | 18:23 | + 4:16 | 6308 | |
50. | Rauch Tomáš | VPM8501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:28 | + 4:21 | 6258 | |
51. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:54 | + 4:47 | 5998 | |
52. | Vondra Jiří | FSP7600 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 18:56 | + 4:49 | 5978 | |
53. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 19:02 | + 4:55 | 5919 | |
54. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 19:31 | + 5:24 | 5629 | |
55. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 19:42 | + 5:35 | 5519 | |
56. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 20:01 | + 5:54 | 5329 | |
57. | Vinš Pavel | DKL6900 | KOB Kladno | 20:31 | + 6:24 | 5030 | |
58. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:33 | + 6:26 | 5010 | |
59. | Tesař Daniel | VPM8203 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:07 | + 7:00 | 4670 | |
60. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 21:09 | + 7:02 | 4650 | |
61. | Vonášek Adam | LPM9101 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:06 | + 8:59 | 3482 | |
Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 15:56 | ||
2. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:26 | + 1:30 | |
3. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 17:41 | + 1:45 | |
4. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 17:56 | + 2:00 | |
5. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 17:59 | + 2:03 | |
6. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 18:50 | + 2:54 | |
7. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 19:19 | + 3:23 | |
8. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 19:42 | + 3:46 | |
9. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | TJ Jiskra Nejdek | 21:03 | + 5:07 | |
10. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 22:05 | + 6:09 | |
11. | Jiroušek Petr | LPM7001 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:37 | + 6:41 | |
12. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 22:55 | + 6:59 | |
13. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 22:58 | + 7:02 | |
14. | Žižka Přemysl | MIL7301 | Tesil Milevsko | 23:00 | + 7:04 | |
15. | Šustr Pavel | KSH7001 | OOB TJ Kašperské Hory | 23:30 | + 7:34 | |
16. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:00 | + 13:04 | |
17. | Kozelka Jan | LCV7000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 29:54 | + 13:58 | |
Mareš Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 16:46 | ||
2. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 19:11 | + 2:25 | |
3. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 19:49 | + 3:03 | |
4. | Koprnický Kamil | VPM6602 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:02 | + 3:16 | |
5. | Najman Jiří | DKP6301 | Oddíl OB Kotlářka | 20:53 | + 4:07 | |
6. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 21:27 | + 4:41 | |
7. | Frey Jaromír | NEJ6300 | TJ Jiskra Nejdek | 21:53 | + 5:07 | |
8. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 22:25 | + 5:39 | |
9. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 23:38 | + 6:52 | |
10. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 24:44 | + 7:58 | |
11. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 28:56 | + 12:10 | |
Malec Jaroslav | SLA6200 | SKOB Slaný | DISK | |||
Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 28:55 | + 12:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 15:00 | ||
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 17:00 | + 2:00 | |
3. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 19:40 | + 4:40 | |
4. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 24:13 | + 9:13 | |
Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | DISK | |||
Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | DISK | |||
Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Samuel | MFP0801 | VŠSK MFF UK Praha | 18:00 | ||
2. | Anděl Robin | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:12 | + 1:12 | |
3. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:34 | + 3:34 | |
4. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 26:20 | + 8:20 | |
5. | Kalinová Ella | EKP0961 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:28 | + 8:28 | |
6. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:31 | + 11:31 | |
7. | Černý Martin | NER Neregistrovaný | 29:33 | + 11:33 | ||
8. | Chmelík Štěpán | DOR0703 | OK Dobříš | 30:06 | + 12:06 | |
9. | Kalinová Lisa | EKP1150 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:26 | + 12:26 | |
10. | Haková Michaela | 32:42 | + 14:42 | |||
11. | Ouhrabka Vít | EKP1010 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:10 | + 16:10 | |
12. | Ševčík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 34:39 | + 16:39 | |
13. | Honer Tomáš | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 36:23 | + 18:23 | ||
14. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 36:27 | + 18:27 | |
15. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:20 | + 19:20 | |
16. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 41:30 | + 23:30 | |
17. | Křížek Ivo | MAS0501 | KČT Aš | 41:59 | + 23:59 | |
18. | Nedbalová Klára | MFP0850 | VŠSK MFF UK Praha | 44:03 | + 26:03 | |
19. | Fremrová Magdalena | 45:53 | + 27:53 | |||
20. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 50:01 | + 32:01 | |
21. | Křenek Honzík | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 64:41 | + 46:41 | ||
22. | Ondráček Lubor | EKP1111 | VŠTJ Ekonom Praha | 68:08 | + 50:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová B | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 18:00 | |||
2. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 18:56 | + 0:56 | |
3. | Klocháňová Viktorie | ONO0651 | SKOB Ostrov | 20:41 | + 2:41 | |
4. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 21:42 | + 3:42 | |
5. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 23:14 | + 5:14 | |
6. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 23:51 | + 5:51 | |
7. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | SK Kamenice | 24:27 | + 6:27 | |
8. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:24 | + 7:24 | |
9. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 26:09 | + 8:09 | |
10. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | KOB Kladno | 26:33 | + 8:33 | |
11. | Štáfek Ondřej | DKL0400 | KOB Kladno | 26:42 | + 8:42 | |
12. | Beránková Šárka | VPM0551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:19 | + 9:19 | |
13. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 29:26 | + 11:26 | |
14. | Baldriánová Eva | VSP0751 | USK Praha | 29:35 | + 11:35 | |
15. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 30:52 | + 12:52 | |
16. | Huk Michael | ONO0500 | SKOB Ostrov | 31:02 | + 13:02 | |
17. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 31:25 | + 13:25 | |
18. | Oubrecht Petr | DKL0600 | KOB Kladno | 35:08 | + 17:08 | |
19. | Urbančíková Nela | NEJ TJ Jiskra Nejdek | 36:16 | + 18:16 | ||
20. | Honer Jarda | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 39:21 | + 21:21 | ||
21. | Náměstková Aneta | EKP0756 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:30 | + 22:30 | |
22. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:08 | + 23:08 | |
Husák Ondřej | SLA0600 | SKOB Slaný | DISK | |||
Rudolfová Magdalena | MAS0550 | KČT Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 14:36 | ||
2. | Škvorová Barbora | 18:34 | + 3:58 | |||
3. | Zahradníček Petr | DKP8747 | Oddíl OB Kotlářka | 23:48 | + 9:12 | |
4. | Václavíková Monika | VPM8750 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 30:56 | + 16:20 | |
5. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | KOB Kladno | 31:07 | + 16:31 | |
6. | Hajšmanová Gábina | LPM | OK Lokomotiva Plzeň | 31:23 | + 16:47 | |
7. | Jírová Monika | 31:54 | + 17:18 | |||
8. | Bazlova Rufina | ZCU | ZCU Západočeská univerzita | 33:31 | + 18:55 | |
Rozmarová Alena | DKP Oddíl OB Kotlářka | DISK |