Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakoubková Anna | STB0498 | TJ Stadion Nový Bor | 45:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 35:37 | ||
2. | Karpíšková Kateřina | LTP0450 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:40 | + 12:03 | |
3. | Haková Michaela | PGP0451 | SK Praga | 47:54 | + 12:17 | |
4. | Průšková Tereza | STB0499 | TJ Stadion Nový Bor | 61:05 | + 25:28 | |
5. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 65:40 | + 30:03 | |
6. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 73:05 | + 37:28 | |
7. | Synková Barbora | DOK0450 | OK Doksy | 82:25 | + 46:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 30:57 | ||
2. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:34 | + 1:37 | |
3. | Linková Lucie | TUR0251 | OOB TJ Turnov | 36:16 | + 5:19 | |
4. | Nedomlelová Lucie | TJN0256 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:04 | + 9:07 | |
5. | Pulda Aleksandra | STB0299 | TJ Stadion Nový Bor | 40:35 | + 9:38 | |
6. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 42:29 | + 11:32 | |
7. | Heinemann Marit | SVR0003 | TJ Švýcárna | 50:36 | + 19:39 | |
8. | Novotná Viktorie | TJN0250 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:26 | + 20:29 | |
9. | Růžičková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 53:44 | + 22:47 | |
10. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:17 | + 34:20 | |
11. | Dvořáková Johana | CHA0257 | OK Chrastava | 77:30 | + 46:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolejší Kateřina | STB0199 | TJ Stadion Nový Bor | 39:07 | ||
2. | Rydlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:48 | + 0:41 | |
3. | Hájková Anna | TUR0051 | OOB TJ Turnov | 40:52 | + 1:45 | |
4. | Jeřábková Nina | BOR0151 | OK Jiskra Nový Bor | 43:03 | + 3:56 | |
5. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:00 | + 6:53 | |
6. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | OK Chrastava | 46:12 | + 7:05 | |
7. | Riby Rose | LTP0051 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:50 | + 7:43 | |
8. | Stuchlíková Katka | TJN0156 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:17 | + 32:10 | |
9. | Świca Katarzyna | STB0099 | TJ Stadion Nový Bor | 87:13 | + 48:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoušková Lucie | BOR9954 | OK Jiskra Nový Bor | 46:39 | ||
2. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 48:39 | + 2:00 | |
3. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | Slavia Liberec orienteering | 52:35 | + 5:56 | |
4. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:52 | + 8:13 | |
5. | Nejezchlebová Martina | TUR9951 | OOB TJ Turnov | 75:38 | + 28:59 | |
6. | Jeřábková Ema | BOR9957 | OK Jiskra Nový Bor | 82:56 | + 36:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Lucie | BOR9854 | OK Jiskra Nový Bor | 40:40 | ||
2. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 46:40 | + 6:00 | |
3. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 50:51 | + 10:11 | |
4. | Poloprutská Klára | VLI9750 | Slavia Liberec orienteering | 57:22 | + 16:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 44:31 | 9260 | ||
2. | Dlouhá Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 49:24 | + 4:53 | 8394 | |
3. | Szeliga Malgorzata | STB9399 | TJ Stadion Nový Bor | 51:08 | + 6:37 | 8086 | |
4. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 53:31 | + 9:00 | 7663 | |
5. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 58:39 | + 14:08 | 6752 | |
6. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 59:29 | + 14:58 | 6604 | |
7. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 61:48 | + 17:17 | 6193 | |
8. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 71:48 | + 27:17 | 4419 | |
9. | Setínková Eva | DKP8759 | Oddíl OB Kotlářka | 78:44 | + 34:13 | 3188 | |
Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Geševa Radka | STB8199 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | TJ Stadion Nový Bor | 66:55 | 0 | ||
2. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 67:48 | + 0:53 | 0 | |
3. | Voborníková Tereza | 64C8550 | Ekonom Praha Outdoor | 77:16 | + 10:21 | ||
Frélichová Lucie | NER0001 | DISK | |||||
Žižková Vendula | NER0002 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 67:50 | ||
2. | Surgová Markéta | NER0005 | 82:26 | + 14:36 | ||
3. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 96:17 | + 28:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 48:17 | ||
2. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 52:14 | + 3:57 | |
3. | Vřešťálová Lucie | TUR7450 | OOB TJ Turnov | 56:20 | + 8:03 | |
4. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:10 | + 8:53 | |
5. | Dolejší Lenka | STB7499 | TJ Stadion Nový Bor | 58:02 | + 9:45 | |
6. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:24 | + 11:07 | |
7. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 62:28 | + 14:11 | |
8. | Semíková Iva | KAM6850 | SK Kamenice | 68:15 | + 19:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rydlová Magda | TJN6850 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:30 | ||
2. | Šmausová Dana | TJN6750 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:49 | + 5:19 | |
3. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:54 | + 6:24 | |
4. | Picková Helena | TJN6952 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:20 | + 17:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | OK Jiskra Nový Bor | 39:29 | ||
2. | Jermanová Eva | TJN6150 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:27 | + 11:58 | |
3. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:31 | + 15:02 | |
4. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 64:50 | + 25:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 51:50 | ||
2. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 66:45 | + 14:55 | |
3. | Matoušková Marie | LJN5550 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 66:47 | + 14:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klímová Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 53:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krausová Marie | LLI4451 | TJ Loko Liberec | 44:38 | ||
2. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 49:41 | + 5:03 | |
3. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 51:42 | + 7:04 | |
4. | Kubíková Hela | LLI4851 | TJ Loko Liberec | 57:47 | + 13:09 | |
5. | Folprechtová Marie | TUR4250 | OOB TJ Turnov | 67:44 | + 23:06 | |
6. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 77:50 | + 33:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnik Jędrzej | 19P0600 | Tukan Iwiny | 42:04 | ||
2. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:31 | + 1:27 | |
3. | Dolejší Jan | STB0601 | TJ Stadion Nový Bor | 58:26 | + 16:22 | |
4. | Surga David | NER0004 | 64:18 | + 22:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 41:28 | ||
2. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 45:44 | + 4:16 | |
3. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Chemopetrol Litvínov | 57:43 | + 16:15 | |
4. | Pulda Eryk | STB0403 | TJ Stadion Nový Bor | 58:09 | + 16:41 | |
5. | Clark Arthur | LTP0401 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:59 | + 17:31 | |
6. | Kučera Filip | CHA0501 | OK Chrastava | 65:20 | + 23:52 | |
7. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:35 | + 30:07 | |
8. | Surga Jakub | NER0003 | 75:03 | + 33:35 | ||
9. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 90:18 | + 48:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnik Stanislaw | STB0303 | TJ Stadion Nový Bor | 33:05 | ||
2. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 36:06 | + 3:01 | |
3. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:21 | + 3:16 | |
4. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | KOB Kamenický Šenov | 66:15 | + 33:10 | |
5. | Matyáš Vojtěch | CHA0202 | OK Chrastava | 70:18 | + 37:13 | |
6. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:41 | + 39:36 | |
7. | Šašek Jan | LTP0301 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 79:20 | + 46:15 | |
8. | Kříž Petr | LTP0205 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 87:43 | + 54:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 39:13 | ||
2. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:16 | + 10:03 | |
3. | Šmol David | DOK0100 | OK Doksy | 50:54 | + 11:41 | |
4. | Adamec Martin | TJN0106 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:56 | + 12:43 | |
5. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:51 | + 15:38 | |
6. | Vávra Pavel | BOR0101 | OK Jiskra Nový Bor | 55:13 | + 16:00 | |
7. | Budský Ondřej | TJN0105 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 56:26 | + 17:13 | |
8. | Heinemann Göran | SVR0001 | TJ Švýcárna | 57:24 | + 18:11 | |
9. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 61:11 | + 21:58 | |
10. | Adamec Lukáš | TJN0108 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 62:35 | + 23:22 | |
11. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 69:29 | + 30:16 | |
Clark Oskar William | LTP0103 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Birnbaum Adam | BOR9802 | OK Jiskra Nový Bor | 44:24 | ||
2. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 48:02 | + 3:38 | |
3. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | OOB TJ Turnov | 54:03 | + 9:39 | |
4. | Drobník Michal | TUR9903 | OOB TJ Turnov | 70:25 | + 26:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wieczorek Marcin | STB9701 | TJ Stadion Nový Bor | 35:53 | ||
2. | Kraus Jakub | LLI9702 | TJ Loko Liberec | 53:21 | + 17:28 | |
3. | Růžička Matěj | KUL9700 | KOB Ústí nad Labem | 97:12 | + 61:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | SK Kamenice | 44:43 | 9247 | ||
2. | Janata Martin | DKP8306 | Oddíl OB Kotlářka | 49:14 | + 4:31 | 8430 | |
3. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | SK Kamenice | 49:48 | + 5:05 | 8328 | |
4. | Pachnik Wojciech | STB9101 | TJ Stadion Nový Bor | 52:21 | + 7:38 | 7866 | |
5. | Žaloudek Petr | SJC8309 | Sportcentrum Jičín | 53:02 | + 8:19 | 7743 | |
6. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 54:03 | + 9:20 | 7559 | |
7. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 54:59 | + 10:16 | 7390 | |
8. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 55:01 | + 10:18 | 7384 | |
9. | Picek Jan | TJN9101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:02 | + 13:19 | 6838 | |
10. | Semík Luboš | KAM6201 | SK Kamenice | 58:42 | + 13:59 | 6718 | |
11. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 60:06 | + 15:23 | 6464 | |
12. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 60:58 | + 16:15 | 6308 | |
13. | Klaška Pavel | DKP9300 | Oddíl OB Kotlářka | 61:00 | + 16:17 | ||
14. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 61:43 | + 17:00 | 6172 | |
15. | Pawlowicz Adam | STB9200 | TJ Stadion Nový Bor | 62:50 | + 18:07 | 5970 | |
16. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 62:53 | + 18:10 | 5961 | |
17. | Lepšík Petr | BOR8202 | OK Jiskra Nový Bor | 66:46 | + 22:03 | 5258 | |
18. | Kapal Tomáš | KAM9402 | SK Kamenice | 67:54 | + 23:11 | 5053 | |
19. | Mec Martin | 64C8500 | Ekonom Praha Outdoor | 68:00 | + 23:17 | ||
20. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 70:02 | + 25:19 | 4667 | |
21. | Picek Štěpán | TJN9601 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:18 | + 25:35 | 4619 | |
22. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 75:54 | + 31:11 | 3606 | |
23. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 76:25 | + 31:42 | 3513 | |
24. | Novotný Otakar | TJN5604 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 78:44 | + 34:01 | 3093 | |
25. | Wagner Libor | DKP8511 | Oddíl OB Kotlářka | 80:15 | + 35:32 | 2819 | |
26. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 83:00 | + 38:17 | 2322 | |
27. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK Meteor Kačerov Praha | 87:48 | + 43:05 | 1453 | |
28. | Severýn Otto | 4ZC7400 | HO Komorní výtah | 89:38 | + 44:55 | ||
29. | Žáček Martin | FSP6803 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 101:27 | + 56:44 | 0 | |
Ris Jan | NER0008 | DISK | |||||
Matějka Lukáš | LTP9800 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||||
Vakant | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:20 | 3084 | ||
2. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:45 | + 5:25 | 2803 | |
3. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:40 | + 11:20 | 2496 | |
4. | Hájek Vojtěch | TJN9502 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:05 | + 11:45 | 2475 | |
5. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 65:40 | + 17:20 | 2185 | |
6. | Borovička Milan | FSP6104 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 77:32 | + 29:12 | 1570 | |
7. | Hulha Lukáš | LTP9405 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 95:09 | + 46:49 | 657 | |
8. | Synek Marcel | DOK7600 | OK Doksy | 113:11 | + 64:51 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:56 | ||
2. | Surga Ondřej | NER0006 | 69:22 | + 4:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heinemann Björn | SVR0002 | TJ Švýcárna | 44:01 | ||
2. | Vřešťál Jan | TUR7301 | OOB TJ Turnov | 50:10 | + 6:09 | |
3. | Průcha Miloslav | BOR5800 | OK Jiskra Nový Bor | 50:47 | + 6:46 | |
4. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 51:07 | + 7:06 | |
5. | Průšek Petr | STB7000 | TJ Stadion Nový Bor | 54:04 | + 10:03 | |
6. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 59:13 | + 15:12 | |
7. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:24 | + 18:23 | |
8. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 65:32 | + 21:31 | |
9. | Šašek Jan | LTP7308 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 75:01 | + 31:00 | |
10. | Švancar Martin | CHA7000 | OK Chrastava | 80:50 | + 36:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnik Dariusz | STB6901 | TJ Stadion Nový Bor | 40:57 | ||
2. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:50 | + 7:53 | |
3. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:03 | + 12:06 | |
4. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:00 | + 15:03 | |
5. | Kovář Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:12 | + 18:15 | |
6. | Picek Jan | TJN6500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:46 | + 19:49 | |
7. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 62:21 | + 21:24 | |
8. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 63:11 | + 22:14 | |
9. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:47 | + 33:50 | |
10. | Kavalek Miroslav | CHA6300 | OK Chrastava | 93:45 | + 52:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Ota | BOR6101 | OK Jiskra Nový Bor | 63:51 | ||
2. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 68:51 | + 5:00 | |
3. | Hulha Karel | LTP6001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 75:09 | + 11:18 | |
Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 46:48 | ||
2. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 55:23 | + 8:35 | |
3. | Eiselt Miloš | LTP5802 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:54 | + 13:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 36:16 | ||
2. | Smetana Radim | CHA4700 | OK Chrastava | 46:33 | + 10:17 | |
3. | Kraus Jan | LLI4501 | TJ Loko Liberec | 51:18 | + 15:02 | |
4. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 52:56 | + 16:40 | |
5. | Lukáš Zdeněk | LLI4502 | TJ Loko Liberec | 63:10 | + 26:54 | |
6. | Matoušek Luboš | LJN4700 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 84:00 | + 47:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 42:28 | ||
2. | Folprecht Eduard | TUR4301 | OOB TJ Turnov | 47:39 | + 5:11 | |
3. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 50:00 | + 7:32 | |
4. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 53:56 | + 11:28 | |
Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:06 | ||
2. | Hladíkovi Klára a Matyáš | NER1590 | 47:51 | + 13:45 | ||
3. | Šimmer Adam | NER1585 | 48:07 | + 14:01 | ||
4. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 48:41 | + 14:35 | |
5. | Šimmer Ondřej | NER1586 | 48:50 | + 14:44 | ||
6. | Gešev Martin | STB0900 | TJ Stadion Nový Bor | 48:52 | + 14:46 | |
7. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 49:53 | + 15:47 | |
8. | Synková Elena | NER1587 | 61:08 | + 27:02 | ||
9. | Rohan Vilém | PVP0900 | VSK Přírodověda | 65:13 | + 31:07 | |
Pavlík Tobiáš | LIT1111 | KOB Chemopetrol Litvínov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyáš L. | CHA1598 | OK Chrastava | 36:02 | ||
2. | Šimek Stanislav | LTP6602 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:18 | + 2:16 | |
3. | Růtová Martina | TJN7652 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:50 | + 4:48 | |
4. | Clarková Karolína | LTP7499 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:10 | + 6:08 | |
5. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:29 | + 12:27 | |
6. | Matyášová J. | CHA1599 | OK Chrastava | 54:23 | + 18:21 | |
7. | Moutvičková Jitka | LIT | KOB Chemopetrol Litvínov | 59:46 | + 23:44 | |
8. | Kučerová Lucie | CHA7950 | OK Chrastava | 67:11 | + 31:09 | |
Budská Zuzana | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rohan Pavel | NER1588 | 66:08 | |||
2. | Sychra Z. | CHA1597 | OK Chrastava | 81:14 | + 15:06 | |
3. | Tojnarová Dagmar | NER1589 | 81:42 | + 15:34 | ||
4. | Klára Popková | 4ZC7450 | HO Komorní výtah | 101:21 | + 35:13 | |
5. | Chrz Pavel | KUL6700 | KOB Ústí nad Labem | 136:30 | + 70:22 | |
6. | Ramešová Šárka | NER0007 | 143:44 | + 77:36 |