Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:06 | |
2. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:00 | + 0:54 |
2. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 16:00 | + 0:54 |
4. | Zindulková Štěpánka | SSU0450 | C | SK Severka Šumperk | 16:53 | + 1:47 |
5. | Vorlová Eva | ASU0499 | C | Magnus Orienteering | 20:22 | + 5:16 |
6. | Skoumalová Petra | KSU0484 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:38 | + 5:32 |
7. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:39 | + 13:33 |
Navrátilová Marie | ASU0599 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 20:48 | |
2. | Tesařová Tereza | KSU0393 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:41 | + 0:53 |
3. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 23:31 | + 2:43 |
4. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ Sokol Plumlov | 26:07 | + 5:19 |
5. | Hartmannová Anna | PLU0354 | C | TJ Sokol Plumlov | 26:43 | + 5:55 |
6. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 30:47 | + 9:59 |
7. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 30:50 | + 10:02 |
8. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | C | Magnus Orienteering | 34:41 | + 13:53 |
9. | Staňková Monika | PLU0353 | C | TJ Sokol Plumlov | 36:03 | + 15:15 |
10. | Hegedüšová Viktorie | KSU0353 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:49 | + 18:01 |
11. | Vysloužilová Tereza | STE0254 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:03 | + 20:15 |
12. | Hlupá Petra | KSU0363 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:45 | + 25:57 |
13. | Pazourová Tereza | ASU | C | Magnus Orienteering | 49:41 | + 28:53 |
Spurná Štěpánka | KON0355 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:48 | |
2. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 37:53 | + 4:05 |
3. | Lugrová Natalie | JPV0066 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:32 | + 6:44 |
4. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:07 | + 7:19 |
5. | Benešová Barbora | ASU0096 | C | Magnus Orienteering | 61:38 | + 27:50 |
MS | Pilcová Barbora | C | 33:23 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 42:51 | |
2. | Pukyšová Anežka | KSU9999 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:52 | + 12:01 |
3. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 56:17 | + 13:26 |
4. | Habigerová Jana | KSU9888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:01 | + 28:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 65:07 | |
2. | Dosedělová Klára | STE9751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 119:54 | + 54:47 |
Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Paličková Agáta | UOL9750 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 55:22 | 9835 | |
2. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 58:02 | + 2:40 | 9400 |
3. | Horčičková Vendula | UOL9353 | E | SK UP Olomouc | 60:04 | + 4:42 | 9068 |
4. | Poklopová Lenka | UOL8951 | R | SK UP Olomouc | 60:26 | + 5:04 | 9008 |
5. | Knapová Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 64:59 | + 9:37 | 8266 |
6. | Šimková Johanka | UOL9355 | C | SK UP Olomouc | 67:59 | + 12:37 | 7776 |
7. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 82:24 | + 27:02 | 5424 |
8. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 104:50 | + 49:28 | 1764 |
9. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 107:22 | + 52:00 | 1351 |
10. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 111:35 | + 56:13 | 663 |
11. | Buiová Andrea | KSU9090 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 130:02 | + 74:40 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 67:34 | |
2. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:19 | + 9:45 |
3. | Chmelářová Radka | 37C7650 | C | Bez registrace | 78:00 | + 10:26 |
4. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 85:42 | + 18:08 |
5. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 91:53 | + 24:19 |
6. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 92:42 | + 25:08 |
7. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 98:41 | + 31:07 |
8. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 100:13 | + 32:39 |
9. | Polášková Jana | KSU7171 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 103:36 | + 36:02 |
10. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 107:03 | + 39:29 |
11. | Smrčková Věra | KSU7373 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 108:02 | + 40:28 |
12. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 113:21 | + 45:47 |
13. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 146:46 | + 79:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uchytilová Jana | JPV6677 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 58:35 | |
2. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:47 | + 7:12 |
3. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:41 | + 17:06 |
4. | Sedláčková Hana | KON5481 | C | KOB Konice | 86:44 | + 28:09 |
5. | Hrubanová Věra | UOL5953 | C | SK UP Olomouc | 93:39 | + 35:04 |
6. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 97:26 | + 38:51 |
7. | Pšenčíková Eva | KSU6950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 99:53 | + 41:18 |
8. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 100:43 | + 42:08 |
9. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SK UP Olomouc | 107:19 | + 48:44 |
10. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 115:38 | + 57:03 |
11. | Slezáková Lenka | 37C | C | Bez registrace | 121:38 | + 63:03 |
MS | Seidenglanzová Irena | SSU7450 | C | SK Severka Šumperk | 92:54 | + 34:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | 61:55 | |
2. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 81:34 | + 19:39 |
3. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SK UP Olomouc | 82:19 | + 20:24 |
4. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 83:03 | + 21:08 |
5. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 93:49 | + 31:54 |
6. | Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | 105:58 | + 44:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:51 | |
2. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 27:56 | + 8:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:03 | |
2. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 15:44 | + 1:41 |
3. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 16:57 | + 2:54 |
4. | Šána Robert | KSU0616 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:38 | + 6:35 |
5. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 21:40 | + 7:37 |
6. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:12 | + 8:09 |
7. | Polášek Vít | KSU0402 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:48 | + 10:45 |
8. | Opravil Vojtěch | KSU0515 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:24 | + 13:21 |
9. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 27:43 | + 13:40 |
10. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:16 | + 15:13 |
11. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:50 | + 19:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Adam | KSU0401 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:07 | |
2. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 23:36 | + 2:29 |
3. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:35 | + 3:28 |
4. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:29 | + 5:22 |
5. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 30:59 | + 9:52 |
6. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:49 | + 10:42 |
7. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:44 | + 11:37 |
8. | Chmelář Pavel | UOL0300 | C | SK UP Olomouc | 35:18 | + 14:11 |
9. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:12 | + 15:05 |
10. | Reichl Martin | KSU0202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:57 | + 16:50 |
11. | Beneš Jan | ASU0249 | C | Magnus Orienteering | 38:59 | + 17:52 |
12. | Zindulka Jakub | SSU0301 | C | SK Severka Šumperk | 53:36 | + 32:29 |
13. | Skýva Ondřej | SSU0300 | C | SK Severka Šumperk | 59:47 | + 38:40 |
14. | Kettner Matyáš | UOL03 | C | SK UP Olomouc | 71:52 | + 50:45 |
Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:21 | |
2. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:45 | + 13:24 |
3. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 43:11 | + 14:50 |
4. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 46:40 | + 18:19 |
5. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:19 | + 18:58 |
6. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 48:25 | + 20:04 |
7. | Hartmann Matouš | PLU0101 | B | TJ Sokol Plumlov | 53:52 | + 25:31 |
8. | Siatka Václav | ZLH0000 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 59:10 | + 30:49 |
9. | Halabrín Petr | PLU0100 | C | TJ Sokol Plumlov | 63:18 | + 34:57 |
10. | Prachař Matouš | UOL | C | SK UP Olomouc | 69:46 | + 41:25 |
11. | Babišta Antonín | KSU0111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:55 | + 44:34 |
12. | Chmelář Jan | 37C0100 | C | Bez registrace | 73:00 | + 44:39 |
13. | Poštulka Lukáš | STE0104 | C | SK SKI-OB Šternberk | 83:51 | + 55:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:12 | |
2. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:20 | + 6:08 |
3. | Dostál Pavel | KSU9910 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:14 | + 8:02 |
4. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:51 | + 10:39 |
5. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:55 | + 17:43 |
6. | Hubáček Filip | CEL9800 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 83:37 | + 30:25 |
7. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | SK UP Olomouc | 85:53 | + 32:41 |
8. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 88:17 | + 35:05 |
9. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | SK UP Olomouc | 101:48 | + 48:36 |
Janečka Viktor | JPV9917 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
MS | Květoň Ladislav | KSU9707 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 180:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minář Marek | ASU9444 | E | Magnus Orienteering | 67:05 | 9473 | |
2. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 67:22 | + 0:17 | 9434 |
3. | Šedivý Jan | PGP8409 | E | SK Praga | 69:38 | + 2:33 | 9122 |
4. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 70:52 | + 3:47 | 8953 |
5. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 71:39 | + 4:34 | 8845 |
6. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 73:04 | + 5:59 | 8651 |
7. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 77:10 | + 10:05 | 8088 |
8. | Tomanek Daniel | STE7401 | R | SK SKI-OB Šternberk | 80:36 | + 13:31 | 7616 |
9. | Pátek Lukáš | SRK8905 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 82:49 | + 15:44 | 7312 |
10. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:28 | + 17:23 | 7085 |
11. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 86:06 | + 19:01 | 6861 |
12. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 86:08 | + 19:03 | 6856 |
13. | Rajnošek Zdeněk | ZBM8506 | C | SK Žabovřesky Brno | 86:28 | + 19:23 | 6810 |
14. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:45 | + 19:40 | 6772 |
15. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 89:03 | + 21:58 | 6456 |
16. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 93:10 | + 26:05 | 5890 |
17. | Novotný Radek | PHK7402 | C | OK 99 Hradec Králové | 93:18 | + 26:13 | 5872 |
18. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 94:46 | + 27:41 | 5671 |
19. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 98:02 | + 30:57 | 5222 |
20. | Dvořáček Radek | ASU9445 | A | Magnus Orienteering | 98:43 | + 31:38 | 5128 |
21. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 99:11 | + 32:06 | 5064 |
22. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 107:41 | + 40:36 | 3897 |
23. | Rozsíval Alois | KSU9142 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 115:03 | + 47:58 | 2885 |
Srovnal Otakar | SSU | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:06 | 0 | |
2. | Slavík Pavel | SNA7349 | C | TJ START Náchod | 76:20 | + 1:14 | 0 |
3. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 76:31 | + 1:25 | 0 |
4. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 88:34 | + 13:28 | 0 |
5. | Kvapil Ladislav | ZLH9301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 156:25 | + 81:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 72:04 | |
2. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 78:10 | + 6:06 |
3. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 79:18 | + 7:14 |
4. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:26 | + 7:22 |
5. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 82:05 | + 10:01 |
6. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:01 | + 11:57 |
7. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | 84:48 | + 12:44 |
8. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 85:09 | + 13:05 |
9. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 90:24 | + 18:20 |
10. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 90:55 | + 18:51 |
11. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 91:36 | + 19:32 |
12. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SK UP Olomouc | 94:44 | + 22:40 |
13. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 97:10 | + 25:06 |
13. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 97:10 | + 25:06 |
15. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 99:37 | + 27:33 |
16. | Cveček Martin | SSU7400 | C | SK Severka Šumperk | 100:17 | + 28:13 |
17. | Macek Karel | ASUXXXX | C | Magnus Orienteering | 105:35 | + 33:31 |
18. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 106:07 | + 34:03 |
19. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 128:33 | + 56:29 |
20. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 150:44 | + 78:40 |
21. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 154:17 | + 82:13 |
22. | Zatloukal Radek | STE7000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 160:10 | + 88:06 |
Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 59:40 | |
2. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 62:06 | + 2:26 |
3. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:14 | + 2:34 |
4. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 65:16 | + 5:36 |
5. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SK UP Olomouc | 68:20 | + 8:40 |
6. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 69:19 | + 9:39 |
7. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 72:27 | + 12:47 |
8. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 74:33 | + 14:53 |
9. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ Sokol Plumlov | 80:06 | + 20:26 |
10. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 90:06 | + 30:26 |
11. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 92:34 | + 32:54 |
12. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 94:10 | + 34:30 |
13. | Kettner Vladek | UOL64 | C | SK UP Olomouc | 113:29 | + 53:49 |
Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:16 | |
2. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 67:01 | + 9:45 |
3. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:38 | + 22:22 |
4. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 84:44 | + 27:28 |
5. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 86:42 | + 29:26 |
Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 41:55 | |
2. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SK UP Olomouc | 59:50 | + 17:55 |
3. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 76:09 | + 34:14 |
4. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 80:55 | + 39:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šnajdr Jakub | PTI0700 | C | Sportovní klub Ptení | 15:02 | |
2. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:26 | + 4:24 |
3. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 19:44 | + 4:42 |
4. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:17 | + 5:15 |
5. | Zindulka Jan | SSU0700 | C | SK Severka Šumperk | 20:56 | + 5:54 |
6. | Chmelář Filip | C | 22:11 | + 7:09 | ||
7. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:20 | + 7:18 |
8. | Pattermanová Magdaléna | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:38 | + 7:36 |
9. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 22:39 | + 7:37 |
10. | Horvátová Eva | ASU07 | C | Magnus Orienteering | 23:02 | + 8:00 |
11. | Staroštík Jakub | UOL | C | SK UP Olomouc | 28:17 | + 13:15 |
12. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:53 | + 13:51 |
13. | Krtička Antonín | SSU1000 | C | SK Severka Šumperk | 29:32 | + 14:30 |
14. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 30:02 | + 15:00 |
15. | Opravilová Lucie | C | 31:13 | + 16:11 | ||
16. | Paloncý Jan | KSU0808 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:25 | + 17:23 |
17. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:07 | + 19:05 |
18. | Krtička Mikuláš | SSU | C | SK Severka Šumperk | 35:09 | + 20:07 |
19. | Čechovská Terezka | JPV6117 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:57 | + 21:55 |
20. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:21 | + 30:19 |
21. | Hrubá Helena | C | 63:25 | + 48:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SK UP Olomouc | 31:31 | |
2. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:43 | + 2:12 |
3. | Plhal Petr | C | 35:31 | + 4:00 | ||
4. | Frydrychovský Josef | UOL5900 | C | SK UP Olomouc | 35:48 | + 4:17 |
5. | Jeřábková Zuzana | UOL9453 | C | SK UP Olomouc | 36:21 | + 4:50 |
6. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SK UP Olomouc | 38:43 | + 7:12 |
7. | Zbořil Ctirad | UOL7200 | C | SK UP Olomouc | 39:25 | + 7:54 |
8. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 40:53 | + 9:22 |
9. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 41:47 | + 10:16 |
10. | Pattermanová Ivana | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:59 | + 13:28 |
11. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:40 | + 16:09 |
12. | Plhal David | C | 48:20 | + 16:49 | ||
13. | Bartášek Jiří | ASUXXZZ | C | Magnus Orienteering | 48:57 | + 17:26 |
14. | Said Mahmoud | UOL6900 | C | SK UP Olomouc | 50:43 | + 19:12 |
15. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SK UP Olomouc | 52:32 | + 21:01 |
16. | Svoboda Radovan | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:33 | + 22:02 |
17. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:07 | + 27:36 |
18. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:36 | + 34:05 |
19. | Vrtalová Gabriela | UOL7050 | C | SK UP Olomouc | 73:10 | + 41:39 |