Logo

Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Kategorie: H21

Datum:
25.04.2015
Místo konání:
Bukovinka, Kulturní dům
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Rakovecké údolí, 1 : 10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R1
JURY:
Poklop Martin, Wolf Daniel, Zbranek Roman
Protokol:
V závodě se zranila závodnice Viktorie Vojtíšková LPU0051. Pádem si
způsobila otřes mozku a musela být odvezena k ošetření do Nemocnice Blansko a následně Dětské nemocnici FN Brno. Zde byla hospitalizována a po jednom dni propuštěna k domácímu ošetření.
Závodu se zúčastnilo 360 závodníků. Z důvodu nepodání protestu se jury nemusela sejít.

H21 10.00 km, 620 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9615

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 74:39 10281
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 77:34 + 2:55 9901
3. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 78:13 + 3:34 9816
4. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 80:53 + 6:14 9469
5. Dwojak Wojciech SHK8101 R OK Slavia Hradec Králové 85:20 + 10:41 8890
6. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 86:35 + 11:56 8727
7. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 86:38 + 11:59 8721
8. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 87:08 + 12:29 8656
9. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 88:49 + 14:10 8436
10. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 89:15 + 14:36 8380
11. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 89:25 + 14:46 8358
12. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 90:30 + 15:51 8217
13. Šmehlík Eduard SHK8702 R OK Slavia Hradec Králové 90:55 + 16:16 8163
14. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 92:29 + 17:50 7959
15. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:33 + 17:54 7950
16. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 94:59 + 20:20 7634
17. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 95:54 + 21:15 7514
18. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 96:09 + 21:30 7482
19. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 96:24 + 21:45 7449
20. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 96:42 + 22:03 7410
21. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 96:59 + 22:20 7373
22. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 98:09 + 23:30 7221
23. Hadač Filip AOP9301 R Přátelé orientačního běhu Opava 99:08 + 24:29 7093
24. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 101:11 + 26:32 6827
25. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 102:50 + 28:11 6612
26. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 103:29 + 28:50 6527
27. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 108:05 + 33:26 5928
28. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 111:22 + 36:43 5501
29. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 112:29 + 37:50 5356
30. Rossmanith Vojta AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 113:44 + 39:05 5193
31. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 114:27 + 39:48 5100
32. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 115:17 + 40:38 4991
33. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 116:15 + 41:36 4865
34. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 117:38 + 42:59 4685
35. Štemberk Adam LBE8900 C TJ Lokomotiva Beroun 120:45 + 46:06 4279
36. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 122:32 + 47:53 4047
37. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 125:50 + 51:11 3618
38. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 132:53 + 58:14 2700
39. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 139:15 + 64:36 1871
40. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 141:57 + 67:18 1520
41. Dragowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 144:23 + 69:44
42. Hladík František STH9203 C SK Studenec 145:35 + 70:56 1047
43. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 153:28 + 78:49 20
44. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 156:15 + 81:36 0
Žuška Marcel LOV8300 C lepus.cz DISK 0
Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec DISK 0
Vik Martin STH9206 C SK Studenec DISK 0
Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Nožka Radek LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice DISK 0
Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha DISK 0
Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí DISK 0