Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava

Kategorie: H21B

Datum:
06.09.2015
Místo konání:
BENEŠOV (okr. Blansko), louka směrem ke Skalkám
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R2
Stavitel tratí:
Smička Jindřich - R1, Vystavěl Ondřej

H21B 6.50 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8865

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 35:58 9375
2. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 36:27 + 0:29 9253
3. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 37:20 + 1:22 9031
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 38:09 + 2:11 8825
5. Bukovác Maroš FBA C 39:27 + 3:29
6. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 39:32 + 3:34 8476
7. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 39:42 + 3:44 8434
8. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 40:29 + 4:31 8237
9. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 40:39 + 4:41 8195
10. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 40:43 + 4:45 8178
11. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 41:25 + 5:27 8002
12. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 41:40 + 5:42 7939
13. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 43:04 + 7:06 7586
14. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 43:34 + 7:36 7460
15. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:36 + 7:38 7451
16. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 44:01 + 8:03 7346
17. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 44:15 + 8:17 7288
18. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 45:03 + 9:05 7086
19. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 45:10 + 9:12 7057
20. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 45:24 + 9:26 6998
21. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 45:35 + 9:37 6952
22. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 46:03 + 10:05 6834
23. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:09 + 10:11 6809
24. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 46:25 + 10:27 6742
25. Terpai Dmytro 28P8500 C UNTS Warszawa 47:05 + 11:07
26. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 47:26 + 11:28 6485
27. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 48:13 + 12:15 6288
28. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 48:17 + 12:19 6271
29. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 48:51 + 12:53 6128
30. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 49:08 + 13:10 6057
31. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 49:29 + 13:31 5969
32. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 49:51 + 13:53 5876
33. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 50:02 + 14:04 5830
34. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 50:26 + 14:28 5729
35. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 50:39 + 14:41 5675
36. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 50:56 + 14:58
37. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 51:03 + 15:05 5574
38. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 51:24 + 15:26 5486
39. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 51:40 + 15:42 5418
40. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 51:57 + 15:59 5347
41. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ Sokol Plumlov 52:27 + 16:29 5221
42. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 53:35 + 17:37 4935
42. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 53:35 + 17:37 4935
42. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 53:35 + 17:37 4935
45. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 54:11 + 18:13 4784
46. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 54:16 + 18:18 4763
47. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 55:00 + 19:02 4578
48. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 55:08 + 19:10 4545
49. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 56:26 + 20:28 4217
50. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 56:52 + 20:54 4108
51. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:21 + 23:23 3482
52. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 60:29 + 24:31 3196
53. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 61:50 + 25:52 2856
54. Mikuš Oldřich PTI8204 C Sportovní klub Ptení 63:49 + 27:51 2356
54. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 63:49 + 27:51 2356
56. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:28 + 28:30 2193
57. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 64:47 + 28:49 2113
58. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 72:37 + 36:39 139
59. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 72:58 + 37:00 50
60. Zvarik Tomáš ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno 80:38 + 44:40 0
61. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 94:05 + 58:07 0
Šarlej Marek TBM8104 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Začal Martin PLU8100 C TJ Sokol Plumlov DISK 0