Výsledky závodu: Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3)

Datum:
03.09.2014
Místo konání:
PRAHA 3
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Pražačka na Balkáně
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí:
Fantová Libuše
JURY:
Němečková Jarmila, Jiřištová Zuzana, Arnošt Kamil
Protokol:
Start závodu byl posunut o 23 minut dozadu z důvodu delšího roznosu kontrol. U rankingové kategorie H21L byly vynechány postupy na kontroly 39 a 41 Na postupu ke kontrole 39 byla otevřená brána, která nebyla zakreslena v mapě. Vzhledem k charakteru postupu na kontrolu byl průběh otevřenou bránou výrazně rychlejší. Kontrolu 41 někteří závodníci evidentně razili přes plot a tím získali značnou výhodu.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10
0.90 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poborská Eliška EKP C VŠTJ Ekonom Praha 7:29
2. Pračková Ema RIC0451 C OB Říčany 8:37 + 1:08
3. Malečková Hana PGP0550 C SK Praga 8:48 + 1:19
4. De Heij Laura RIC0450 C OB Říčany 9:23 + 1:54
5. Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 10:10 + 2:41
6. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 15:00 + 7:31
7. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 32:38 + 25:09
D10L
1.50 km, 62 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fibírová Lucie FSP0777 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 14:50
2. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:58 + 5:08
3. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:59 + 11:09
4. Bartalošová Anežka NNN0851 C Neregistrovaní 29:27 + 14:37
5. Bohatá Marie UVP0650 C Slovan Praha 33:51 + 19:01
6. Bulířová Žofie NNN11 C Neregistrovaní 60:59 + 46:09
D12
1.10 km, 54 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 11:20
2. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 12:06 + 0:46
3. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 12:21 + 1:01
D14
1.60 km, 54 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 12:01
2. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 14:06 + 2:05
3. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 21:56 + 9:55
D16
1.60 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Repiská Amálie RIC9851 C OB Říčany 16:52
2. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 20:53 + 4:01
D18
1.60 km, 46 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Anna RIC9750 C OB Říčany 15:28
D21L
2.20 km, 60 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8385
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 14:16 8663
2. Tichovská Martina PGP8658 R SK Praga 14:34 + 0:18 8492
3. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 15:26 + 1:10 8000
4. Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 15:36 + 1:20 7905
5. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 15:39 + 1:23 7877
6. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 15:49 + 1:33 7782
7. Mechlová Lenka SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové 15:56 + 1:40 7716
8. Jiřištová Zuzana DKP8254 R Oddíl OB Kotlářka 16:00 + 1:44 7678
9. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 16:16 + 2:00 7526
10. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 16:22 + 2:06 7469
11. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 16:25 + 2:09 7441
12. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 16:30 + 2:14 7394
13. Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 16:40 + 2:24 7299
14. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16:51 + 2:35 7195
15. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 17:11 + 2:55 7005
16. Novotná Barbora SHK8658 C TJ Slavia Hradec Králové 17:31 + 3:15 6816
17. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 17:47 + 3:31 6664
18. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 18:11 + 3:55 6437
19. Schütznerová Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 18:14 + 3:58 6409
20. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 18:21 + 4:05 6342
21. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 18:26 + 4:10 6295
22. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 18:54 + 4:38 6030
23. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 18:58 + 4:42 5992
24. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 19:08 + 4:52 5897
25. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 19:11 + 4:55 5869
26. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 19:13 + 4:57 5850
27. Bartalošová Jana NNN8150 C Neregistrovaní 19:36 + 5:20
28. Végsöová Markéta DOB8850 C KOB Dobruška 20:05 + 5:49 5357
29. Přecechtělová Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 20:13 + 5:57 5282
30. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 20:27 + 6:11 5149
31. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 21:08 + 6:52 4761
32. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 21:32 + 7:16 4533
33. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 21:49 + 7:33 4372
34. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 22:05 + 7:49 4221
35. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 22:06 + 7:50 4211
36. Lacigová Michaela PGP8150 C SK Praga 22:14 + 7:58 4136
37. Staňková Veronika 33D9150 C USV TU Dresden 22:33 + 8:17
38. Čečrdlová Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 23:38 + 9:22 3340
39. Aschermannová Petra KAM9354 C SK Kamenice 23:58 + 9:42 3151
40. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 24:57 + 10:41 2592
41. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 26:57 + 12:41 1455
42. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 27:15 + 12:59 1285
43. Jaroměřská Tereza EKP9353 C VŠTJ Ekonom Praha 28:35 + 14:19
44. Dančáková Michaela VRL8052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:16 + 17:00 0
D35
1.60 km, 46 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:58
2. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 13:15 + 0:17
3. Bezpalcová Zuzana OKP C SK OK 24 Praha 15:42 + 2:44
4. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 16:37 + 3:39
5. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 17:01 + 4:03
6. Bohatá Pavla UVP7450 C Slovan Praha 17:22 + 4:24
7. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 18:02 + 5:04
8. Paurová Lenka NNN2 C Neregistrovaní 19:03 + 6:05
9. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 20:22 + 7:24
10. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 21:52 + 8:54
11. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 22:38 + 9:40
12. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 22:58 + 10:00
D45
1.60 km, 46 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 14:44
2. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 19:12 + 4:28
D55
1.50 km, 44 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 14:17
2. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 14:38 + 0:21
3. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 17:46 + 3:29
4. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 19:25 + 5:08
D65
1.50 km, 44 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 25:26
H10
0.90 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin TAP0403 C KOB TRETRA Praha 7:07
2. Holeček Štěpán RIC0401 C OB Říčany 7:35 + 0:28
3. Hejsek Lukáš KAM0400 C SK Kamenice 11:56 + 4:49
4. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 13:15 + 6:08
5. Kulhan Matyáš RIC0500 C OB Říčany 18:41 + 11:34
6. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 23:19 + 16:12
7. Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 23:41 + 16:34
Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany DISK
Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany DISK
H10L
1.50 km, 62 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Antonín NNN31 C Neregistrovaní 15:15
2. Meier David VSP0606 C USK Praha 15:22 + 0:07
3. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 20:13 + 4:58
4. Černý Matouš NNN32 C Neregistrovaní 20:49 + 5:34
5. Jirásek Šimon ROZ0602 C OK Roztoky 36:29 + 21:14
Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky DISK
Cylek Ondřej VSP0501 C USK Praha DISK
H12
1.10 km, 54 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 9:28
2. Hejsek Filip KAM0204 B SK Kamenice 9:46 + 0:18
3. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 9:54 + 0:26
4. Sedláček Jaroslav ROZ0300 C OK Roztoky 10:20 + 0:52
5. Tůma Šimon TAP0400 C KOB TRETRA Praha 10:35 + 1:07
6. Votruba Jan RIC0201 C OB Říčany 12:23 + 2:55
H14
1.60 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Jiří TAP0000 C KOB TRETRA Praha 14:42
2. Janovský Tomáš PGP0101 B SK Praga 14:52 + 0:10
3. Kožina Štěpán NNN28 C Neregistrovaní 15:08 + 0:26
4. Pockley Jakub RIC0000 C OB Říčany 15:18 + 0:36
5. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 15:53 + 1:11
6. Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 18:04 + 3:22
7. Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 20:49 + 6:07
8. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 23:56 + 9:14
H21K
2.10 km, 68 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 22:31 0
H21L
3.40 km, 99 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8401
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 16:25 8740
2. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 17:18 + 0:53 8306
3. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 17:36 + 1:11 8159
4. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 17:45 + 1:20 8085
5. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 18:04 + 1:39 7929
6. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 18:11 + 1:46 7872
7. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 18:25 + 2:00 7757
8. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 18:29 + 2:04 7725
9. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 18:34 + 2:09 7684
10. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 18:37 + 2:12 7659
11. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 18:43 + 2:18 7610
12. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:48 + 2:23 7569
13. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 18:51 + 2:26 7545
14. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 19:08 + 2:43 7405
15. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 19:19 + 2:54 7315
16. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 19:26 + 3:01 7258
17. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 19:27 + 3:02 7250
17. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 19:27 + 3:02 7250
19. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 19:48 + 3:23 7078
20. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 19:50 + 3:25 7062
21. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 20:02 + 3:37 6963
22. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 20:03 + 3:38 6955
23. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 20:06 + 3:41 6931
24. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 20:20 + 3:55 6816
25. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 20:23 + 3:58 6792
25. Hanč Petr DOB8022 C KOB Dobruška 20:23 + 3:58 6792
27. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 20:25 + 4:00 6775
28. Klomínský Václav KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:35 + 4:10 6693
29. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 20:41 + 4:16 6644
30. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 21:00 + 4:35 6489
31. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 21:01 + 4:36 6480
32. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 21:02 + 4:37 6472
33. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 21:24 + 4:59 6292
34. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 21:30 + 5:05 6243
35. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 21:34 + 5:09 6210
36. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 21:50 + 5:25 6079
37. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 22:00 + 5:35 5997
38. Sajal Martin EKP7803 C VŠTJ Ekonom Praha 22:32 + 6:07 5736
39. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 22:43 + 6:18 5646
39. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 22:43 + 6:18 5646
41. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 22:50 + 6:25 5588
42. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 22:51 + 6:26 5580
43. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 22:52 + 6:27 5572
44. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 22:57 + 6:32 5531
45. Vaňkát Honza 64C8600 C Ekonom Praha Outdoor 23:01 + 6:36
46. Jiráček Josef SBK8501 C KOB Start Blansko 23:15 + 6:50
47. Souček Tomáš PHK8202 C OK 99 Hradec Králové 23:22 + 6:57 5326
48. Prášil Ondřej SJC8401 C TJ Sportcentrum Jičín 23:42 + 7:17 5163
49. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 23:46 + 7:21 5130
50. Bukvai Miloš 25S8500 C Považská Bystrica 23:50 + 7:25
51. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 24:03 + 7:38 4991
52. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 24:04 + 7:39 4982
53. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 24:08 + 7:43 4950
54. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 24:59 + 8:34 4532
55. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 25:22 + 8:57 4344
56. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 25:26 + 9:01 4311
57. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 25:43 + 9:18 4172
58. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:08 + 9:43 3967
59. Havlůj František DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka 26:16 + 9:51 3902
60. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 26:38 + 10:13 3722
61. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:59 + 10:34 3550
62. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 27:04 + 10:39 3509
63. Matoušek Petr DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka 27:11 + 10:46 3452
64. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 28:04 + 11:39 3018
65. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 28:05 + 11:40 3010
66. Král Luboš PVP8400 C VSK Přírodověda 28:15 + 11:50
67. Oľhava Richard ASU8849 C Magnus Orienteering 28:16 + 11:51 2920
68. Kuběna Rudolf 9VC8700 C OK SUDOP 28:57 + 12:32
69. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 30:26 + 14:01 1855
70. Šedivý Ondřej KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 32:38 + 16:13 775
71. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 32:41 + 16:16 750
72. Švácha Hynek NNN29 C Neregistrovaní 35:16 + 18:51
Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Vlach Martin PGP8605 C SK Praga DISK 0
H35
2.20 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 20:57
2. Mikuláš Radek PGP6404 C SK Praga 22:02 + 1:05
3. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 22:20 + 1:23
H45
2.20 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 15:53
2. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 18:53 + 3:00
3. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 21:11 + 5:18
4. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 24:47 + 8:54
H55
2.10 km, 68 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 19:25
2. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:54 + 1:29
3. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 23:58 + 4:33
H65
1.50 km, 44 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 13:10
2. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 13:36 + 0:26
Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha DISK
HDR
1.50 km, 62 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváček Vojtěch 6MC0700 C Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 14:26
2. Hlaváčková Lucie 6MC1050 C Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 14:37 + 0:11
3. Matoušek Petr DKP0808 C Oddíl OB Kotlářka 14:44 + 0:18
4. Broumová Johana NNN26 C Neregistrovaní 16:25 + 1:59
5. Semerová Sofie 9XC0750 C - 18:54 + 4:28
6. Slavíčková Adéla NNN12 C Neregistrovaní 20:07 + 5:41
7. Seidlová Barora EKP C VŠTJ Ekonom Praha 22:39 + 8:13
8. Seidl Marek EKP C VŠTJ Ekonom Praha 22:56 + 8:30
9. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 23:03 + 8:37
10. Mrázková Berta NNN23 C Neregistrovaní 24:51 + 10:25
11. Štěpánková Emma PGP C SK Praga 25:07 + 10:41
12. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 25:26 + 11:00
13. Foršt Bruno NNN14 C Neregistrovaní 25:39 + 11:13
14. Hřebíková Markéta 51C0950 C RAPAMAVI Satalice 25:54 + 11:28
15. Voves Lukáš 9ZC1100 C Vovsovi 26:01 + 11:35
16. Hroudová Veronika NNN8 C Neregistrovaní 26:10 + 11:44
17. Fibírová Adéla NNN3 C Neregistrovaní 27:22 + 12:56
18. Forštová Ema NNN13 C Neregistrovaní 29:09 + 14:43
19. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 45:14 + 30:48
Čermanovy Thea a Sofie NNN25 C Neregistrovaní DISK
P
1.60 km, 54 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavotínek Petr 6YC8900 C Neregistrovaní 10:25
2. Uvízlová Radka NNN18 C Neregistrovaní 11:16 + 0:51
3. Bouřil Lukáš 9XC8700 C - 12:26 + 2:01
4. Sedlecký Libor NNN9 C Neregistrovaní 13:44 + 3:19
5. Jelínek Martin NNN17 C Neregistrovaní 14:08 + 3:43
6. Sedlecký Robert NNN10 C Neregistrovaní 14:49 + 4:24
7. Forštová Jitka NNN15 C Neregistrovaní 17:12 + 6:47
8. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 17:57 + 7:32
9. Kazdová Dana NNN21 C Neregistrovaní 18:38 + 8:13
10. Horňáková Hana NNN19 C Neregistrovaní 21:05 + 10:40
11. Sedláček Kryštof ROZ9909 C OK Roztoky 27:43 + 17:18
12. Matej Erik NNN7 C Neregistrovaní 28:50 + 18:25
12. Matej Daniel NNN6 C Neregistrovaní 28:50 + 18:25
14. Petrová Martina 6YC6850 C Neregistrovaní 32:07 + 21:42
15. Kápičková Michaela 9RC9550 C Neregistrovaná - Kápičková 32:15 + 21:50
16. Píšová Jitka NNN1 C Neregistrovaní 37:35 + 27:10
17. Benešová Věra NNN24 C Neregistrovaní 42:00 + 31:35
T
2.10 km, 66 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dnebovský František NNN20 C Neregistrovaní 16:52
2. Ledvina Tomáš 66C6300 C Amateri 19:58 + 3:06
3. Glasová Ester 7KC8350 C GC 20:00 + 3:08
4. Glas Petr NNN5 C Neregistrovaní 20:30 + 3:38
5. Sláma Jiří 8LC8301 C eNca.cz 21:15 + 4:23
6. Vobořilová Markéta SJC8854 C TJ Sportcentrum Jičín 21:45 + 4:53
7. Hejsek Jiří KAM6900 C SK Kamenice 23:33 + 6:41
8. Salgueiro Eva DKL8450 C KOB Kladno 23:41 + 6:49
9. Molhanec Michal 9XC8100 C - 25:16 + 8:24
10. Hlaváčková Klára 6MC7750 C Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 26:05 + 9:13
11. Nováková Alice NNN4 C Neregistrovaní 27:31 + 10:39
12. Glass Jáchym NNN22 C Neregistrovaní 29:34 + 12:42
13. Drábková Michaela 9UC9250 C MisHa TEAM 41:23 + 24:31
Vetýška Marek NNN27 C Neregistrovaní DISK