Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 11:00 | |
2. | Banasiak Anna | 69P0550 | C | MKS MOS Wroclaw | 12:47 | + 1:47 |
3. | Neumann Johanna | 31D0550 | C | SV Lengefeld | 12:57 | + 1:57 |
4. | Zawada Karolina | 19P0551 | C | Tukan Iwiny | 13:52 | + 2:52 |
5. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 15:08 | + 4:08 |
6. | Mitkovová Jindřiška | LTU0550 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:32 | + 5:32 |
7. | Chrbolková Klára | LPU5 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:04 | + 8:04 |
7. | Janošíková Eva | VCB0552 | C | TJ OB České Budějovice | 19:04 | + 8:04 |
9. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 19:27 | + 8:27 |
10. | Golinowska Ola | 19P0650 | C | Tukan Iwiny | 21:11 | + 10:11 |
11. | Kowalczyk Honorata | 19P0651 | C | Tukan Iwiny | 21:29 | + 10:29 |
12. | Janošíková Marie | VCB0752 | C | TJ OB České Budějovice | 25:07 | + 14:07 |
13. | Zawada Marcelina | 19P0752 | C | Tukan Iwiny | 26:14 | + 15:14 |
14. | Szeliga Sonia | 19P0750 | C | Tukan Iwiny | 32:00 | + 21:00 |
15. | Halewicz Julia | 19P0751 | C | Tukan Iwiny | 52:33 | + 41:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Banasiak Joanna | 69P0450 | C | MKS MOS Wroclaw | 14:43 | |
2. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | B | TJ Jiskra Nejdek | 15:28 | + 0:45 |
3. | Thýnová Martina | SHK0350 | B | OK Slavia Hradec Králové | 15:31 | + 0:48 |
4. | Šauli Kateřina | VPM0456 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:39 | + 0:56 |
5. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 16:15 | + 1:32 |
6. | Neumann Lena | 31D0350 | C | SV Lengefeld | 16:23 | + 1:40 |
7. | Richtrová Kamila | VPM0451 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:26 | + 1:43 |
8. | Malniece Liene | 21L0350 | C | ZVOC | 16:27 | + 1:44 |
9. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 17:04 | + 2:21 |
10. | Švidrnochová Eliška | HAV0451 | C | SKOB Havířov | 18:38 | + 3:55 |
11. | Petrásová Hana | LPU3 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:26 | + 4:43 |
12. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 19:47 | + 5:04 |
13. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 20:00 | + 5:17 |
14. | Piecek Emilia | 19P0350 | C | Tukan Iwiny | 20:38 | + 5:55 |
15. | Šestáková Marie | VLI0452 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:52 | + 8:09 |
16. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 23:09 | + 8:26 |
17. | Lipinska Adriana | 21L0351 | C | ZVOC | 25:44 | + 11:01 |
18. | Richterová Julie | ADA0351 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 27:33 | + 12:50 |
19. | Dítková Markéta | SKV0451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 28:04 | + 13:21 |
20. | Kinclová Natálie | LTU0350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:29 | + 16:46 |
21. | Kowalczyk Wiktoria | 19P0450 | C | Tukan Iwiny | 34:08 | + 19:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 13:07 | |
2. | Trezi?a Aija Denija | 21L0250 | C | ZVOC | 13:30 | + 0:23 |
3. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 13:39 | + 0:32 |
4. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 14:07 | + 1:00 |
5. | Brunere Kristine | 41L0250 | C | OK Meridians | 14:26 | + 1:19 |
6. | Suta Anna Emilija | 21L0251 | C | ZVOC | 14:41 | + 1:34 |
7. | Susek Julia | 23P0150 | C | OK!Sport | 14:54 | + 1:47 |
8. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | B | TJ Jiskra Nejdek | 15:00 | + 1:53 |
9. | Stansfield Lizzie | 22G0250 | C | Forth Valley Orienteers | 15:11 | + 2:04 |
10. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:16 | + 3:09 |
11. | Nicka Klaudia | 19P0150 | C | Tukan Iwiny | 16:27 | + 3:20 |
12. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:39 | + 3:32 |
13. | Valge Madara | 21L0150 | C | ZVOC | 16:45 | + 3:38 |
14. | Lataste Lucie | 65F0250 | C | SKI CLUB BARR | 16:48 | + 3:41 |
15. | Šritrová Lenka | TUV0252 | B | SOK TJ Turnov | 17:28 | + 4:21 |
16. | Pulda Aleksandra | 19P0200 | C | Tukan Iwiny | 17:44 | + 4:37 |
17. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 17:52 | + 4:45 |
18. | Topór Magdalena | 54P0150 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 18:40 | + 5:33 |
19. | Kozłowska Maria | 54P0151 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 20:14 | + 7:07 |
20. | Králová Lucie | ZBM0159 | B | SK Žabovřesky Brno | 22:04 | + 8:57 |
Weberová Adéla | PHK0155 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 15:53 | |
2. | Cych Agnieszka | 33P9950 | C | Echo Twardogóra | 16:39 | + 0:46 |
3. | Spangenberg Ann-Charlotte | 46D9950 | C | MTV Seesen | 16:47 | + 0:54 |
4. | Stansfield Clare | 22G0050 | C | Forth Valley Orienteers | 17:07 | + 1:14 |
5. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 17:37 | + 1:44 |
6. | Alberinga Vilma | 21L9950 | C | ZVOC | 17:51 | + 1:58 |
7. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 17:53 | + 2:00 |
8. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 17:57 | + 2:04 |
9. | Kozłowska Wiktoria | 54P9950 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 18:00 | + 2:07 |
10. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 18:09 | + 2:16 |
11. | Locmele Elizabete | 21L0000 | C | ZVOC | 18:22 | + 2:29 |
12. | Rulle Arta Renate | 21L0050 | C | ZVOC | 18:32 | + 2:39 |
13. | Dawidowska Natalia | 1CP9951 | C | UKS Siódemka Rumia | 19:29 | + 3:36 |
14. | Filipczak Natalia | 98P0051 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 19:36 | + 3:43 |
15. | Bielecka Aleksandra | 1CP0052 | C | UKS Siódemka Rumia | 19:38 | + 3:45 |
16. | Deptulska Maria | 1CP0051 | C | UKS Siódemka Rumia | 19:42 | + 3:49 |
17. | Ozola Sintija | 21L0051 | C | ZVOC | 20:00 | + 4:07 |
18. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | B | Slavia Liberec orienteering | 20:09 | + 4:16 |
19. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 20:54 | + 5:01 |
20. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | B | OB Říčany | 21:00 | + 5:07 |
21. | Kreft Oliwia | 1CP9952 | C | UKS Siódemka Rumia | 23:19 | + 7:26 |
22. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:39 | + 7:46 |
23. | Jurczyk Marta | 51P0050 | C | UKS Sparta Czyżowice | 23:45 | + 7:52 |
24. | Ragaine Ance Eva | 21L0052 | C | ZVOC | 25:38 | + 9:45 |
25. | Pejšková Eva | JHB9953 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 28:35 | + 12:42 |
26. | Ĺwica Katarzyna | 19P0051 | C | Tukan Iwiny | 29:24 | + 13:31 |
Kowalska Agata | 85P9951 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | DISK | ||
Hennseler Meike | 46D0050 | C | MTV Seesen | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wańczyk Zuzanna | 98P9751 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 13:43 | |
2. | Gorczyca Maria | 49P9751 | C | KS Hades Poznań | 14:28 | + 0:45 |
3. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 15:36 | + 1:53 |
4. | Fukalová Hana | AOP9850 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 15:46 | + 2:03 |
5. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | B | SK Kamenice | 16:34 | + 2:51 |
6. | Poloprutská Klára | VLI9750 | B | Slavia Liberec orienteering | 16:50 | + 3:07 |
7. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 17:03 | + 3:20 |
8. | Bugaj Katarzyna | 41P9751 | C | WKS Wawel Kraków | 17:06 | + 3:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müllerová Věra | VAM9051 | R | OOB Vamberk | 14:09 | 9146 | |
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 14:17 | + 0:08 | 9064 |
3. | Cych Weronika | 33P6850 | C | Echo Twardogóra | 15:15 | + 1:06 | |
4. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | R | OOB TJ Turnov | 15:16 | + 1:07 | 8464 |
5. | Hančová Petra | LPU9659 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:28 | + 1:19 | 8342 |
6. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 15:45 | + 1:36 | 8169 |
7. | Valdmane Liga | 21L9450 | C | ZVOC | 15:46 | + 1:37 | |
8. | Udržalová Pavla | LPU8552 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:53 | + 1:44 | 8088 |
9. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 16:08 | + 1:59 | 7935 |
10. | Foglarová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:31 | + 2:22 | 7701 |
11. | Klimplová Lenka | LPU7951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:41 | + 2:32 | 7599 |
12. | Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:48 | + 2:39 | 7528 |
13. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | C | SK LOB Nová Paka | 16:52 | + 2:43 | 7487 |
14. | Vávrová Veronika | ASU8598 | C | Magnus Orienteering | 17:01 | + 2:52 | 7396 |
15. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 17:08 | + 2:59 | 7325 |
16. | Benešová Jana | SJH9451 | R | SJH Jindřichův Hradec | 17:27 | + 3:18 | 7131 |
17. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:50 | + 3:41 | 6897 |
18. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:54 | + 3:45 | 6857 |
19. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:55 | + 3:46 | 6846 |
20. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 18:06 | + 3:57 | 6735 |
21. | Szeliga Małgorzata | 19P9350 | C | Tukan Iwiny | 18:29 | + 4:20 | |
22. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | C | SOBSA | 18:39 | + 4:30 | 6399 |
23. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 18:40 | + 4:31 | 6389 |
24. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 19:10 | + 5:01 | 6083 |
25. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 19:32 | + 5:23 | 5860 |
26. | Kocińska Agnieszka | 39P8750 | C | UMKS Orkan Ostróda | 19:46 | + 5:37 | |
27. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 19:47 | + 5:38 | 5707 |
28. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 20:12 | + 6:03 | 5453 |
29. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 20:13 | + 6:04 | 5443 |
30. | Makovicka Elsa | 48F9450 | C | C.O.Colmar | 21:02 | + 6:53 | |
31. | Wysocka Malwina | 23P8550 | C | OK!Sport | 21:05 | + 6:56 | |
32. | Makovicka Vanessa | 48F8950 | C | C.O.Colmar | 22:02 | + 7:53 | |
33. | Makovicka Edwige | 48F8951 | C | C.O.Colmar | 22:51 | + 8:42 | |
34. | Zajícová Markéta | TAP9054 | C | KOB TRETRA Praha | 27:07 | + 12:58 | 1231 |
35. | Sejbuk Anna | 23P8551 | C | OK!Sport | 28:22 | + 14:13 | |
Straube Hanka | 31D7350 | C | SV Lengefeld | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančová Marie | SNA8255 | C | TJ START Náchod | 15:24 | 5826 | |
2. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | A | TJ Loko Liberec | 15:29 | + 0:05 | 5794 |
3. | Setínková Eva | DKP8759 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:30 | + 0:06 | 5788 |
4. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 15:37 | + 0:13 | 5744 |
5. | Košková Anička | LLI9550 | B | TJ Loko Liberec | 15:52 | + 0:28 | 5650 |
6. | Izydorczyk Urszula | 88P9650 | C | MKS Jelenia Góra | 15:59 | + 0:35 | |
7. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | C | SKOB Ostrov | 16:14 | + 0:50 | 5513 |
8. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 16:15 | + 0:51 | 5507 |
9. | Bednářová Michaela | VAM8951 | C | OOB Vamberk | 16:30 | + 1:06 | 5413 |
10. | Dobke Marika | 42D8251 | C | OK Leipzig | 16:40 | + 1:16 | |
11. | Klapalová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 16:43 | + 1:19 | 5331 |
12. | Jindřišková Martina | ASU8597 | C | Magnus Orienteering | 16:46 | + 1:22 | 5313 |
13. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 16:51 | + 1:27 | 5281 |
14. | Filipczak Jagoda | 98P9451 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 17:12 | + 1:48 | |
15. | Žitná Jana | SMB9251 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 17:28 | + 2:04 | 5050 |
16. | Ĺliwczyńska Ilona | 39P7850 | C | UMKS Orkan Ostróda | 17:42 | + 2:18 | |
17. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 17:52 | + 2:28 | 4900 |
18. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:10 | + 2:46 | 4787 |
19. | L?gate Kitija | 21L8350 | C | ZVOC | 18:16 | + 2:52 | |
20. | Rozentale Eva | 21L9350 | C | ZVOC | 18:21 | + 2:57 | |
21. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Sokol Hostivice | 18:22 | + 2:58 | 4712 |
22. | Trojecka Marta | 45P8350 | C | KU AZS WAT Warszawa | 18:28 | + 3:04 | |
23. | Cikhardtová Balzhima | TAP8751 | C | KOB TRETRA Praha | 20:18 | + 4:54 | 3987 |
24. | Wojtala Alicja | 68P8750 | C | KS Artemis Wroclaw | 20:51 | + 5:27 | |
25. | Puternicka Joanna | 22P8750 | C | Warszawa | 20:59 | + 5:35 | |
26. | Sládková Helena | TAP9151 | C | KOB TRETRA Praha | 21:15 | + 5:51 | 3630 |
27. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:13 | + 6:49 | 3267 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iveta | SJH9351 | C | SJH Jindřichův Hradec | 14:42 | 3960 | |
2. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:01 | + 1:19 | 3644 |
3. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:04 | + 1:22 | 3632 |
4. | Horká Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 16:08 | + 1:26 | 3616 |
5. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:25 | + 1:43 | 3548 |
6. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 16:33 | + 1:51 | 3516 |
7. | Dundáčková Julie | SJH9853 | B | SJH Jindřichův Hradec | 16:45 | + 2:03 | 3468 |
8. | Pavlová Petra | CHC8552 | C | K.O.B. Choceň | 16:57 | + 2:15 | 3420 |
9. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:03 | + 2:21 | 3396 |
10. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 17:22 | + 2:40 | 3320 |
11. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 17:39 | + 2:57 | 3252 |
12. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 18:05 | + 3:23 | 3148 |
13. | Gottliebová Petra | KPY8752 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 19:08 | + 4:26 | 2895 |
14. | Masny Anna | 11P8250 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 20:16 | + 5:34 | |
15. | Přívozníková Pavla | 4DC8650 | C | Báječné ženy v běhu | 20:30 | + 5:48 | |
16. | Müllerová Petra | VAM9098 | C | OOB Vamberk | 20:47 | + 6:05 | 2499 |
17. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 21:06 | + 6:24 | 2423 |
18. | Rochlová Kateřina | 8RC8750 | C | žádný | 25:03 | + 10:21 | |
19. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | 25:49 | + 11:07 | 1290 |
20. | Lindstedt Elisabeth | 31S7450 | C | OK Ravinen | 26:25 | + 11:43 | |
Ozola Inese | 21L7250 | C | ZVOC | DISK | |||
Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Abzalone Zanda | 41L7450 | C | OK Meridians | 13:15 | |
2. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | C | Trackcourse | 13:22 | + 0:07 |
3. | Křivdová Lenka | 2PC7250 | C | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 14:21 | + 1:06 |
4. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 14:30 | + 1:15 |
5. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:08 | + 1:53 |
6. | Dítkova Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 15:12 | + 1:57 |
7. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 15:49 | + 2:34 |
8. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 16:02 | + 2:47 |
9. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 16:07 | + 2:52 |
10. | Šauli Iva | VPM7852 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:08 | + 2:53 |
11. | Siegerová Lucie | TAP7552 | C | KOB TRETRA Praha | 16:16 | + 3:01 |
12. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:35 | + 3:20 |
13. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 16:37 | + 3:22 |
14. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:43 | + 3:28 |
15. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 16:44 | + 3:29 |
16. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 17:17 | + 4:02 |
17. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 18:18 | + 5:03 |
18. | Nowicka-Bielecka Kornelia | 1CP7451 | C | UKS Siódemka Rumia | 19:05 | + 5:50 |
19. | Čevelová Ivana | EKP7895 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:24 | + 6:09 |
20. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 19:25 | + 6:10 |
21. | Švidrnochová Hana | HAV7751 | C | SKOB Havířov | 20:29 | + 7:14 |
22. | Deptulska Agnieszka | 1CP7151 | C | UKS Siódemka Rumia | 26:52 | + 13:37 |
Pavelcová Gabriela | NPA7851 | C | SK LOB Nová Paka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 12:22 | |
2. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 12:44 | + 0:22 |
3. | Piht Ingrid | 13E7650 | C | SK Mercury | 12:45 | + 0:23 |
4. | Wysocka Joanna | 69P7950 | C | MKS MOS Wroclaw | 12:56 | + 0:34 |
5. | Komárková Lenka | SJH7651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 13:21 | + 0:59 |
6. | Włodarczyk Anna-Maria | 88P7600 | C | MKS Jelenia Góra | 13:29 | + 1:07 |
7. | Gorczyca Magdalena | 49P7199 | C | KS Hades Poznań | 13:56 | + 1:34 |
8. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 14:02 | + 1:40 |
9. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 14:04 | + 1:42 |
9. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 14:04 | + 1:42 |
11. | Zitková Radka | LPU7958 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:28 | + 2:06 |
12. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 14:34 | + 2:12 |
13. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 14:59 | + 2:37 |
14. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 15:19 | + 2:57 |
15. | Vojtíšková Erika | LPU7651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:39 | + 3:17 |
16. | Marszałek Maria | 11P7451 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 16:03 | + 3:41 |
17. | Kumpyte Rasa | 48L8051 | C | 16:04 | + 3:42 | |
17. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 16:04 | + 3:42 |
19. | Černá Petra | ALB7450 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 16:52 | + 4:30 |
20. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:21 | + 4:59 |
21. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:28 | + 5:06 |
22. | Polewka Beata | 14P7150 | C | UKS Kometa Gliwice | 17:56 | + 5:34 |
23. | Prits Heidi | 16E7450 | C | SK Mercury | 17:57 | + 5:35 |
24. | Urbanová Edita | STE7454 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:34 | + 6:12 |
25. | Spiliszewska Róża | 68P7350 | C | KS Artemis Wroclaw | 20:24 | + 8:02 |
26. | Weberová Zuzana | PHK6961 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:07 | + 8:45 |
27. | Alešová Bohumila | ASU7699 | C | Magnus Orienteering | 21:24 | + 9:02 |
28. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 22:29 | + 10:07 |
29. | Paurová Lenka | LTU6452 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:30 | + 10:08 |
30. | Fredh Linda | 15N7650 | C | M?ren OK | 23:11 | + 10:49 |
31. | Janderová Markéta | DVP7751 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 23:42 | + 11:20 |
32. | Rycerska Marzena | 68P7550 | C | KS Artemis Wroclaw | 23:49 | + 11:27 |
33. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 25:46 | + 13:24 |
34. | Golinowska Ela | 19P8050 | C | Tukan Iwiny | 27:12 | + 14:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 13:10 | |
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 13:36 | + 0:26 |
3. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:43 | + 0:33 |
4. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 14:05 | + 0:55 |
5. | Teplá Hana | SHK6561 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:07 | + 0:57 |
6. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 14:14 | + 1:04 |
7. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 15:00 | + 1:50 |
8. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 15:10 | + 2:00 |
9. | Makovicka Véronique | 48F6550 | C | C.O.Colmar | 15:25 | + 2:15 |
10. | Vlkanova Hana | PHK7050 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:30 | + 2:20 |
11. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:40 | + 2:30 |
12. | Komersová Jana | KNC6550 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 15:47 | + 2:37 |
13. | Ray Carola | 74F6850 | C | OK77 | 16:00 | + 2:50 |
14. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:05 | + 2:55 |
15. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 16:52 | + 3:42 |
16. | Stansfield Josie | 22G6850 | C | Forth Valley Orienteers | 16:56 | + 3:46 |
17. | Wack Isabelle | 48F6351 | C | C.O.Colmar | 17:05 | + 3:55 |
17. | Lataste Jana | 65F6650 | C | SKI CLUB BARR | 17:05 | + 3:55 |
19. | Benešová Iva | SJC6151 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 17:14 | + 4:04 |
20. | Meyhoff Petersen Tine | 1PD6450 | C | Herlufsholm OK | 17:33 | + 4:23 |
21. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:34 | + 4:24 |
22. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:45 | + 4:35 |
23. | Müllerová Zorka | VAM6767 | C | OOB Vamberk | 17:47 | + 4:37 |
24. | Hasalová Jana | PGP6751 | C | SK Praga | 17:53 | + 4:43 |
25. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:45 | + 5:35 |
26. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 18:54 | + 5:44 |
27. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 19:12 | + 6:02 |
28. | Wańczyk Magdalena | 98P6951 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 19:15 | + 6:05 |
29. | Kurzyp Anna | 69P6850 | C | MKS MOS Wroclaw | 19:23 | + 6:13 |
30. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 19:49 | + 6:39 |
31. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 20:01 | + 6:51 |
32. | Svitáková Ivana | OLP6851 | C | PSK Olymp Praha | 20:18 | + 7:08 |
33. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Havířov | 22:21 | + 9:11 |
Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 12:47 | |
2. | Valdmane Inguna | 21L6950 | C | ZVOC | 13:08 | + 0:21 |
3. | Hilbert Sabine | 12A6250 | C | Naturfreunde Wien | 14:38 | + 1:51 |
4. | Picková Helena | TJN6952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:54 | + 2:07 |
5. | Bugaj Teresa | 41P6951 | C | WKS Wawel Kraków | 14:56 | + 2:09 |
6. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 15:48 | + 3:01 |
7. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 16:12 | + 3:25 |
8. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:38 | + 3:51 |
9. | Dubnová Lenka | LDC6651 | C | KOB Děčín | 16:50 | + 4:03 |
10. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:11 | + 4:24 |
11. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:12 | + 4:25 |
12. | Bargiel Beata | 23P6550 | C | OK!Sport | 18:52 | + 6:05 |
13. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 18:53 | + 6:06 |
14. | Goettmann Bernadette | 48F6350 | C | C.O.Colmar | 19:12 | + 6:25 |
15. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 19:40 | + 6:53 |
16. | Svobodová Lenka | ROU6650 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 21:37 | + 8:50 |
17. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 21:42 | + 8:55 |
18. | Androsz Katarzyna | 85P6451 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | 23:28 | + 10:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:50 | |
2. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:03 | + 2:13 |
3. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 19:15 | + 5:25 |
4. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:26 | + 5:36 |
5. | Wysocka Jolanta | 14P5650 | C | UKS Kometa Gliwice | 19:38 | + 5:48 |
6. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:09 | + 7:19 |
7. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:22 | + 7:32 |
8. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 22:00 | + 8:10 |
9. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 22:36 | + 8:46 |
10. | Meyer Corinne | 48F5950 | C | C.O.Colmar | 22:39 | + 8:49 |
11. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:06 | + 10:16 |
12. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:16 | + 10:26 |
13. | Hančová Hana | VRL5652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:03 | + 11:13 |
14. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 29:55 | + 16:05 |
15. | Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 34:32 | + 20:42 |
Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frenckner Kerstin | 98S4850 | C | Södertälje-Nykvarn | 14:03 | |
2. | Oudin Marie-Reine | 48F4950 | C | C.O.Colmar | 15:29 | + 1:26 |
3. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:32 | + 1:29 |
4. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 16:36 | + 2:33 |
5. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 17:45 | + 3:42 |
6. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:52 | + 3:49 |
7. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 20:55 | + 6:52 |
8. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 21:40 | + 7:37 |
9. | Malá Marie | LPU4753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:44 | + 8:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:28 | |
2. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 10:52 | + 0:24 |
3. | Strýček Jan | ADA0503 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 11:36 | + 1:08 |
4. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 12:42 | + 2:14 |
5. | Pachnik Jędrzej | 19P0600 | C | Tukan Iwiny | 13:10 | + 2:42 |
6. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 13:30 | + 3:02 |
7. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 14:04 | + 3:36 |
8. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 14:40 | + 4:12 |
9. | Lazák Jan | LTU0500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:41 | + 4:13 |
10. | Hrouda Šimon | UBM0504 | C | MENISKOS Brno | 14:59 | + 4:31 |
11. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 15:04 | + 4:36 |
11. | Kurzyp Michał | 69P0500 | C | MKS MOS Wroclaw | 15:04 | + 4:36 |
13. | Pavelec Matěj | NPA0501 | C | SK LOB Nová Paka | 15:12 | + 4:44 |
14. | Šmelík Daniel | VBA0701 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 16:08 | + 5:40 |
15. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 16:43 | + 6:15 |
16. | Połomski Dominik | 19P0601 | C | Tukan Iwiny | 17:16 | + 6:48 |
17. | Pavelec Michal | NPA0801 | C | SK LOB Nová Paka | 18:01 | + 7:33 |
18. | Wollbrand Edvin | 31S0500 | C | OK Ravinen | 18:04 | + 7:36 |
19. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:43 | + 8:15 |
20. | Richter Rudolf | ADA0601 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 19:18 | + 8:50 |
21. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 28:48 | + 18:20 |
22. | Dwojak Gracjan | 19P0602 | C | Tukan Iwiny | 34:15 | + 23:47 |
23. | Golinowski Piotrek | 19P0900 | C | Tukan Iwiny | 36:31 | + 26:03 |
24. | Neumann Rasmus | 31D0800 | C | SV Lengefeld | 45:03 | + 34:35 |
Marszałek Patryk | 11P0502 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šauli Filip | VPM0301 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 13:08 | |
2. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 13:15 | + 0:07 |
3. | Hennseler Theo | 46D0301 | C | MTV Seesen | 13:44 | + 0:36 |
4. | Locmelis J?kabs | 21L0300 | C | ZVOC | 13:46 | + 0:38 |
5. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 13:48 | + 0:40 |
6. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 13:49 | + 0:41 |
7. | Oncirk Jan | ONO0301 | B | SKOB Ostrov | 14:12 | + 1:04 |
8. | Cych Mikołaj | 33P0300 | C | Echo Twardogóra | 14:50 | + 1:42 |
9. | Pulda Eryk | 19P0500 | C | Tukan Iwiny | 14:52 | + 1:44 |
10. | Pachnik Stanisław | 19P0300 | C | Tukan Iwiny | 15:32 | + 2:24 |
11. | Kolář Šimon | HOR0400 | B | TJ Jiskra Hořice | 15:44 | + 2:36 |
12. | Biolik Emil | 46P0300 | C | Trackcourse | 16:17 | + 3:09 |
13. | Lataste Mathias | 65F0400 | C | SKI CLUB BARR | 17:06 | + 3:58 |
14. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 18:16 | + 5:08 |
15. | Jończy Jakub | 88P0300 | C | MKS Jelenia Góra | 18:22 | + 5:14 |
16. | Novák Adam | LPU1 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:25 | + 5:17 |
17. | Bielecki Michał | 1CP0401 | C | UKS Siódemka Rumia | 18:27 | + 5:19 |
18. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:01 | + 6:53 |
19. | Kuc Radim | SCP0400 | C | OK Sparta Praha | 20:21 | + 7:13 |
20. | Šedivka Pavel | LTU0401 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:04 | + 13:56 |
21. | Lacina Jindřich | LPU2 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:59 | + 14:51 |
22. | Bednařík Sebastián | LCE0401 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:25 | + 18:17 |
23. | Weber Adam | PHK0401 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:37 | + 22:29 |
Malinowski Jerzy | 76P0301 | C | Rodzina z Teresina | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alberings Pauls | 21L0100 | C | ZVOC | 11:46 | |
2. | Heinols Maris | 21L0102 | C | ZVOC | 11:55 | + 0:09 |
3. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 12:21 | + 0:35 |
4. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 12:33 | + 0:47 |
5. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 12:54 | + 1:08 |
6. | Visnevskis Haralds | 21L0101 | C | ZVOC | 13:20 | + 1:34 |
7. | Hyla Damian | 86P0100 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | 13:43 | + 1:57 |
8. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 14:08 | + 2:22 |
9. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 14:19 | + 2:33 |
10. | Langr Jan | SHK0101 | B | OK Slavia Hradec Králové | 15:20 | + 3:34 |
11. | Valgis Karlis | 21L0200 | C | ZVOC | 16:01 | + 4:15 |
12. | Sikorski Marcin | 47P0201 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 16:22 | + 4:36 |
13. | Locker Daniel | SRK0200 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 17:09 | + 5:23 |
14. | Hašek Adam | VPM0101 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:17 | + 5:31 |
15. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 19:36 | + 7:50 |
16. | Hrouda Jakub | UBM0106 | C | MENISKOS Brno | 20:37 | + 8:51 |
17. | Močuba Václav Josef | OSN0202 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 24:35 | + 12:49 |
Husák Zdeněk | SLA0201 | B | SKOB Slaný | DISK | ||
Mougeot Jacques | 48F0200 | C | C.O.Colmar | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 10:58 | |
2. | Bruners Kristaps | 41L9900 | C | OK Meridians | 11:35 | + 0:37 |
3. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 11:59 | + 1:01 |
4. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:24 | + 1:26 |
5. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 12:29 | + 1:31 |
6. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:40 | + 1:42 |
7. | Pawłowicz Bruno | 88P0000 | C | MKS Jelenia Góra | 13:35 | + 2:37 |
8. | Leitlands Matiss | 21L0002 | C | ZVOC | 13:36 | + 2:38 |
9. | Ogdowski Bartek | 1CP0001 | C | UKS Siódemka Rumia | 13:58 | + 3:00 |
10. | Šabata Milan | SRK9904 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 14:00 | + 3:02 |
11. | Skalický Johan | KUO9901 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 14:18 | + 3:20 |
12. | Byrczek Jan | 14P0000 | C | UKS Kometa Gliwice | 14:22 | + 3:24 |
13. | Vimba Rudolfs Matiss | 21L0001 | C | ZVOC | 14:46 | + 3:48 |
14. | Wack Arnaud | 48F9900 | C | C.O.Colmar | 14:54 | + 3:56 |
15. | ChoroĹ Tomasz | 98P0001 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 15:06 | + 4:08 |
16. | Lebiedziejewski Marcel | 88P9949 | C | MKS Jelenia Góra | 15:14 | + 4:16 |
17. | Boehringer Arthur | 48F0001 | C | C.O.Colmar | 15:17 | + 4:19 |
18. | Juhász Matěj | LTU9900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:20 | + 5:22 |
19. | Hašek Patrik | LTU0000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:04 | + 7:06 |
20. | Poulain Jules | 48F0000 | C | C.O.Colmar | 20:08 | + 9:10 |
21. | Valgis Arturs | 21L9900 | C | ZVOC | 20:42 | + 9:44 |
22. | Filusz Patryk | 85P9900 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | 25:09 | + 14:11 |
23. | Zimmer Jan | ZVO0001 | C | OB SK Zvole | 48:32 | + 37:34 |
Żurek Grzegorz | 1CP0002 | C | UKS Siódemka Rumia | DISK | ||
Roudný Václav | LPU0001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hennseler Ole | 46D9800 | C | MTV Seesen | 13:39 | |
2. | Lucerski Maciej | 88P9700 | C | MKS Jelenia Góra | 14:25 | + 0:46 |
3. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 14:31 | + 0:52 |
4. | Borgiel Jarosław | 11P9700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 14:36 | + 0:57 |
5. | Pokorný David | SRK9701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 14:45 | + 1:06 |
5. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 14:45 | + 1:06 |
7. | Paukert Lukáš | KUO9801 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 15:46 | + 2:07 |
8. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | C | UKS Sparta Czyżowice | 16:37 | + 2:58 |
9. | Šklíba Michal | SRK9900 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 18:04 | + 4:25 |
10. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 18:11 | + 4:32 |
11. | Hasal Martin | PGP9804 | B | SK Praga | 18:18 | + 4:39 |
12. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 19:13 | + 5:34 |
13. | Košek Jan | LLI9801 | C | TJ Loko Liberec | 20:14 | + 6:35 |
14. | Topór Michal | 41P9701 | C | WKS Wawel Kraków | 20:21 | + 6:42 |
15. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 30:45 | + 17:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | SK Kamenice | 13:55 | 9202 | |
2. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 14:33 | + 0:38 | 8810 |
3. | Komanec Václav | SHK8406 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:41 | + 0:46 | 8727 |
4. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 14:56 | + 1:01 | 8572 |
4. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 14:56 | + 1:01 | 8572 |
6. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:05 | + 1:10 | 8479 |
7. | Niewiedziała Robert | 1CP9301 | C | UKS Siódemka Rumia | 15:08 | + 1:13 | |
8. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 15:13 | + 1:18 | |
9. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 15:14 | + 1:19 | 8386 |
10. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:21 | + 1:26 | 8314 |
11. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 15:32 | + 1:37 | 8200 |
12. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 15:35 | + 1:40 | 8169 |
13. | Szeliga Bartosz | 88P9600 | C | MKS Jelenia Góra | 15:36 | + 1:41 | |
13. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | R | KOB Dobruška | 15:36 | + 1:41 | 8159 |
15. | Lenner Miroslav | LPU8605 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:43 | + 1:48 | 8087 |
16. | Křivda Martin | CHC9501 | R | K.O.B. Choceň | 15:45 | + 1:50 | 8066 |
17. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:48 | + 1:53 | 8035 |
17. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 15:48 | + 1:53 | 8035 |
17. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 15:48 | + 1:53 | 8035 |
20. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:03 | + 2:08 | 7880 |
21. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 16:05 | + 2:10 | 7860 |
22. | Nowak Maciej | 88P9601 | C | MKS Jelenia Góra | 16:07 | + 2:12 | |
23. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 16:08 | + 2:13 | 7829 |
23. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:08 | + 2:13 | 7829 |
25. | Píro Matěj | TTR8802 | C | OOB Třebíč | 16:11 | + 2:16 | 7798 |
26. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 16:12 | + 2:17 | 7787 |
27. | Szmulkowski Adam | 98P9301 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 16:15 | + 2:20 | |
27. | Dudek Wojciech | 98P9401 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 16:15 | + 2:20 | |
29. | Kalata Michał | 88P8900 | C | MKS Jelenia Góra | 16:27 | + 2:32 | |
30. | Deml Tomáš | LPU9502 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 16:35 | + 2:40 | 7550 |
31. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 16:38 | + 2:43 | 7519 |
32. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:40 | + 2:45 | 7498 |
33. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:42 | + 2:47 | 7477 |
33. | Domín Nikolas | EKP8806 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:42 | + 2:47 | 7477 |
33. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:42 | + 2:47 | 7477 |
36. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:44 | + 2:49 | 7457 |
37. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:50 | + 2:55 | 7395 |
38. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 16:59 | + 3:04 | 7302 |
39. | Červák Jan | LCE8001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:00 | + 3:05 | 7292 |
40. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 17:14 | + 3:19 | 7147 |
41. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 17:15 | + 3:20 | 7137 |
42. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 17:24 | + 3:29 | 7044 |
43. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 17:25 | + 3:30 | 7033 |
44. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 17:28 | + 3:33 | 7002 |
45. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 17:30 | + 3:35 | 6982 |
46. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 17:38 | + 3:43 | 6899 |
47. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:40 | + 3:45 | 6878 |
48. | Krasuski Marcin | 26P7200 | C | Warsaw Heroes | 18:08 | + 4:13 | |
49. | Picek Jan | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:11 | + 4:16 | 6558 |
50. | Goettmann Pierre-Aimé | 48F9200 | C | C.O.Colmar | 18:24 | + 4:29 | |
51. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:25 | + 4:30 | 6414 |
52. | Novák Zdeněk | NPA7701 | C | SK LOB Nová Paka | 19:06 | + 5:11 | 5990 |
53. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:13 | + 5:18 | 5918 |
54. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:22 | + 5:27 | 5825 |
55. | Tangen Morten | 15N8400 | C | M?ren OK | 19:57 | + 6:02 | |
56. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:24 | + 6:29 | 5185 |
57. | Drągowski Piotr | 23P8200 | C | OK!Sport | 20:36 | + 6:41 | |
58. | Deptulski Mateusz | 1CP9501 | C | UKS Siódemka Rumia | 20:45 | + 6:50 | |
59. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 21:30 | + 7:35 | 4503 |
60. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 22:08 | + 8:13 | 4111 |
Landovský Jakub | PGP9601 | A | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Madej Mateusz | 19P9101 | C | Tukan Iwiny | 13:56 | ||
2. | Pachnik Wojciech | 19P9100 | C | Tukan Iwiny | 14:15 | + 0:19 | |
3. | Svoboda Jakub | ROU9301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 14:26 | + 0:30 | 6678 |
4. | Hanč Petr | VRL8001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:29 | + 0:33 | 6655 |
5. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 14:31 | + 0:35 | 6640 |
6. | Jurga Vojtěch | 46X8500 | C | Krutě Kruté Krůty | 14:32 | + 0:36 | |
7. | Skalický Matyáš | KUO9605 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 14:47 | + 0:51 | 6517 |
8. | Wojnowicz Marek | 19P9201 | C | Tukan Iwiny | 15:04 | + 1:08 | |
8. | Bubela Tomáš | KVS8100 | C | SKOB Kobra Vsetín | 15:04 | + 1:08 | 6387 |
10. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 15:20 | + 1:24 | 6264 |
10. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 15:20 | + 1:24 | 6264 |
12. | Jirásek Jakub | TTR8601 | C | OOB Třebíč | 15:27 | + 1:31 | 6211 |
13. | Goettmann Thomas | 48F9500 | C | C.O.Colmar | 15:33 | + 1:37 | |
14. | Vlach Oldřich | AOV7700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 15:34 | + 1:38 | 6157 |
15. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 15:36 | + 1:40 | 6142 |
16. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:43 | + 1:47 | 6088 |
17. | Lepšík Petr | BOR8202 | C | OK Jiskra Nový Bor | 15:44 | + 1:48 | 6080 |
18. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 16:09 | + 2:13 | 5889 |
19. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 16:10 | + 2:14 | 5881 |
20. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 16:14 | + 2:18 | 5850 |
21. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 16:25 | + 2:29 | 5766 |
22. | Andrš Jiří | VAM8601 | C | OOB Vamberk | 16:27 | + 2:31 | 5751 |
23. | Uhlíř Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 17:07 | + 3:11 | 5444 |
24. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 17:15 | + 3:19 | 5383 |
25. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 17:17 | + 3:21 | 5368 |
26. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 17:25 | + 3:29 | 5306 |
27. | Lužnický Jiří | 69X8500 | C | HO Humanita | 17:34 | + 3:38 | |
27. | Choutka Jaroslav | SOB9000 | C | SOBSA | 17:34 | + 3:38 | |
29. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:51 | + 3:55 | 5107 |
30. | Pasek Marcin | 11P9600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 17:56 | + 4:00 | |
31. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 18:01 | + 4:05 | 5030 |
32. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 18:04 | + 4:08 | 5007 |
33. | Madej Grzegorz | 19P9400 | C | Tukan Iwiny | 18:08 | + 4:12 | |
34. | Beneš Miroslav | 6YC8100 | C | Neregistrovaní | 18:12 | + 4:16 | |
35. | Slivečka Jan | MOV8901 | C | SKOB Ostrava | 18:25 | + 4:29 | 4846 |
35. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OOB Vamberk | 18:25 | + 4:29 | 4846 |
35. | Sojka Lukáš | ALB8500 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 18:25 | + 4:29 | 4846 |
38. | Potchepko Dmitri | LPU7621 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:42 | + 4:46 | |
38. | Tůma Martin | 69X8200 | C | HO Humanita | 18:42 | + 4:46 | |
40. | Cwalina Karol | NNN8349 | C | Neregistrovaní | 18:45 | + 4:49 | |
41. | Preissler Adam | HAV8608 | C | SKOB Havířov | 18:51 | + 4:55 | 4647 |
42. | L?gats J?nis | 21L8300 | C | ZVOC | 19:15 | + 5:19 | |
43. | Štěpánek Milan | KUO8301 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 19:18 | + 5:22 | 4440 |
44. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 19:27 | + 5:31 | 4371 |
45. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 19:40 | + 5:44 | 4272 |
46. | Vančura Martin | TJN8002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:59 | + 6:03 | 4126 |
47. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | C | Orientop Wroclaw | 21:27 | + 7:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duben Jiří Šumík | LDC8800 | C | KOB Děčín | 13:36 | 2678 | |
2. | Duben Jiří | LDC8101 | C | KOB Děčín | 13:52 | + 0:16 | 2629 |
3. | Duben Jan | LDC8501 | C | KOB Děčín | 14:58 | + 1:22 | 2429 |
4. | Štryncl Pavel | 92X7702 | C | Jizerky | 15:13 | + 1:37 | |
5. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:41 | + 2:05 | 2298 |
6. | Pešík Marek | 92X8301 | C | Jizerky | 15:42 | + 2:06 | |
7. | Smištík Jaroslav | LDC8900 | C | KOB Děčín | 16:03 | + 2:27 | 2231 |
8. | Pešík Michal | 92X7701 | C | Jizerky | 16:21 | + 2:45 | |
9. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 16:38 | + 3:02 | 2125 |
10. | Robalds Andris | 21L9402 | C | ZVOC | 17:13 | + 3:37 | |
11. | Kopic Jiří | JHB9107 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 17:25 | + 3:49 | 1982 |
12. | Posselt Martin | TJN9501 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:18 | + 4:42 | 1821 |
13. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:46 | + 5:10 | 1736 |
14. | Cvrček Antonín | TAP9010 | C | KOB TRETRA Praha | 19:04 | + 5:28 | |
15. | Cikhardt Jakub | TAP8706 | C | KOB TRETRA Praha | 19:51 | + 6:15 | 1538 |
Krunčík Pavel | 66C8501 | C | Amateri | DISK | |||
Schildknecht Thomas | 48F8400 | C | C.O.Colmar | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 13:05 | |
2. | Cych Piotr | 33P6800 | C | Echo Twardogóra | 14:03 | + 0:58 |
3. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 14:25 | + 1:20 |
4. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 14:26 | + 1:21 |
5. | Kvedaravicius Mindaugas | 48L8001 | C | 14:43 | + 1:38 | |
6. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:59 | + 2:54 |
7. | Dalibard Nicolas | 48F7400 | C | C.O.Colmar | 16:05 | + 3:00 |
8. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:10 | + 3:05 |
9. | Poulain Antoine | 48F7300 | C | C.O.Colmar | 16:19 | + 3:14 |
10. | Zsebeházy Zsolt | 15H7800 | C | MOM | 16:26 | + 3:21 |
11. | Rycerski Bogdan | 68P7100 | C | KS Artemis Wroclaw | 16:38 | + 3:33 |
12. | Golinowski Paweł | 19P7900 | C | Tukan Iwiny | 16:42 | + 3:37 |
13. | Gorczyca Jacek | 97P7100 | C | KS Hades Poznań | 17:21 | + 4:16 |
14. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 17:22 | + 4:17 |
15. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:54 | + 4:49 |
16. | Spiliszewski Piotr | 68P7400 | C | KS Artemis Wroclaw | 18:01 | + 4:56 |
17. | Janošík Radek | VCB7402 | C | TJ OB České Budějovice | 18:04 | + 4:59 |
18. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 18:06 | + 5:01 |
19. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 18:26 | + 5:21 |
20. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:38 | + 5:33 |
20. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | C | SOBSA | 18:38 | + 5:33 |
22. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 18:52 | + 5:47 |
23. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | C | Trackcourse | 18:54 | + 5:49 |
24. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:07 | + 6:02 |
25. | Jandera Tomáš | DVP7304 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 19:19 | + 6:14 |
26. | Močuba Stanislav | OSN8001 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:09 | + 7:04 |
27. | Müller Kamil | VAM7501 | C | OOB Vamberk | 20:10 | + 7:05 |
28. | Legallais Jean-Luc | 48F6700 | C | C.O.Colmar | 20:11 | + 7:06 |
29. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 20:24 | + 7:19 |
Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
MS | Sędłak Krystian | 23P1400 | C | OK!Sport | 16:15 | + 3:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piht Danilo | 13E7200 | C | SK Mercury | 12:17 | |
2. | Hennseler Martin | 46D7100 | C | MTV Seesen | 13:13 | + 0:56 |
3. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 14:00 | + 1:43 |
4. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:13 | + 1:56 |
5. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 14:21 | + 2:04 |
6. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 14:31 | + 2:14 |
7. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 15:17 | + 3:00 |
8. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 15:29 | + 3:12 |
9. | Masny Krzysztof | 11P7600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 16:36 | + 4:19 |
10. | Saue Tanel | 13E7400 | C | SK Mercury | 16:40 | + 4:23 |
11. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 16:57 | + 4:40 |
12. | Marszałek Waldemar | 11P7301 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 17:43 | + 5:26 |
13. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:29 | + 6:12 |
14. | Švagr Zdeněk | 7AC6801 | C | neregistrovaný-Švagr | 23:18 | + 11:01 |
15. | Pato Carlos | 48F7900 | C | C.O.Colmar | 32:42 | + 20:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 13:56 | |
1. | Stansfield Ben | 22G6800 | C | Forth Valley Orienteers | 13:56 | + 0:00 |
3. | Hrouda Petr | VBM6900 | C | VSK Mendelu Brno | 14:11 | + 0:15 |
4. | Kozłowski Jacek | 54P6300 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 14:19 | + 0:23 |
5. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:54 | + 0:58 |
6. | Ray Tomas | 74F6500 | C | OK77 | 15:11 | + 1:15 |
7. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | C | UMKS Orkan Ostróda | 15:15 | + 1:19 |
8. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:16 | + 1:20 |
9. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 15:34 | + 1:38 |
9. | Křivda Ivan | 2PC6700 | C | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 15:34 | + 1:38 |
11. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:49 | + 1:53 |
12. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 15:56 | + 2:00 |
13. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 16:01 | + 2:05 |
14. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:13 | + 2:17 |
15. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 16:16 | + 2:20 |
15. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 16:16 | + 2:20 |
17. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 16:27 | + 2:31 |
18. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 16:29 | + 2:33 |
19. | Pachnik Dariusz | 19P6900 | C | Tukan Iwiny | 16:46 | + 2:50 |
20. | Lataste Pierre | 65F6700 | C | SKI CLUB BARR | 16:58 | + 3:02 |
21. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:08 | + 3:12 |
22. | Knudsen Anders | 1PD6500 | C | Herlufsholm OK | 17:14 | + 3:18 |
23. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:22 | + 3:26 |
24. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:24 | + 3:28 |
25. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 17:29 | + 3:33 |
26. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:44 | + 3:48 |
27. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:45 | + 3:49 |
28. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | UKS Sparta Czyżowice | 18:06 | + 4:10 |
28. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Havířov | 18:06 | + 4:10 |
30. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 18:19 | + 4:23 |
31. | Wollbrand Per | 31S6600 | C | OK Ravinen | 18:34 | + 4:38 |
32. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:45 | + 4:49 |
33. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:04 | + 5:08 |
34. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 19:33 | + 5:37 |
35. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 19:45 | + 5:49 |
36. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 19:55 | + 5:59 |
37. | Teplý Jiří | SHK6401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:33 | + 6:37 |
38. | Picek Jan | TJN6500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:42 | + 6:46 |
39. | Růžička Miloslav | HCE6300 | C | TJ Sokol Hostivice | 21:54 | + 7:58 |
40. | Deptulski Tomasz | 1CP6501 | C | UKS Siódemka Rumia | 23:15 | + 9:19 |
41. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:38 | + 12:42 |
42. | Hilbert Josef | 12A6900 | C | Naturfreunde Wien | 27:48 | + 13:52 |
Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 11:44 | |
2. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 12:23 | + 0:39 |
3. | Dragowski Marek | 23P6500 | C | OK!Sport | 13:03 | + 1:19 |
4. | Wysocki Romuald | 69P7000 | C | MKS MOS Wroclaw | 13:18 | + 1:34 |
5. | Piłkowski Paweł | 23P6600 | C | OK!Sport | 13:23 | + 1:39 |
6. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 13:26 | + 1:42 |
7. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 13:38 | + 1:54 |
8. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 14:25 | + 2:41 |
9. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:43 | + 2:59 |
10. | Kula Jiří | VAM6100 | C | OOB Vamberk | 14:47 | + 3:03 |
11. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 14:54 | + 3:10 |
12. | Wrzesiński Krzysztof | 52P6801 | C | September Borów | 14:59 | + 3:15 |
13. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:13 | + 3:29 |
14. | Procházka Pavel | KUO6901 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 15:32 | + 3:48 |
15. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 15:52 | + 4:08 |
16. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | C | OK!Sport | 16:03 | + 4:19 |
17. | Matyáš Petr | LBM6110 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 16:10 | + 4:26 |
18. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | TJ Sokol Kunvald | 17:01 | + 5:17 |
19. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 17:19 | + 5:35 |
20. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 19:28 | + 7:44 |
21. | Marszałek Marcin | 23P7000 | C | OK!Sport | 20:57 | + 9:13 |
22. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:32 | + 10:48 |
23. | Malinowski Zbigniew | 76P6800 | C | Rodzina z Teresina | 24:50 | + 13:06 |
24. | Bruners Guntis | 41L6200 | C | OK Meridians | 25:21 | + 13:37 |
25. | Bargiel Włodzimierz | 23P6401 | C | OK!Sport | 31:16 | + 19:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavý Jiří | HAV5803 | C | SKOB Havířov | 11:19 | |
2. | Duboc Michel | 48F5600 | C | C.O.Colmar | 11:31 | + 0:12 |
3. | Chułek Aleksander | 63P6001 | C | UKS Azymut 45 Gdynia | 11:51 | + 0:32 |
4. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 12:20 | + 1:01 |
5. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 12:27 | + 1:08 |
6. | Mossakowski Przemek | 28P6000 | C | UNTS Warszawa | 12:32 | + 1:13 |
7. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 12:39 | + 1:20 |
8. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:47 | + 1:28 |
9. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 13:51 | + 2:32 |
10. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 13:56 | + 2:37 |
11. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 14:12 | + 2:53 |
12. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 14:24 | + 3:05 |
13. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 14:33 | + 3:14 |
14. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 14:40 | + 3:21 |
15. | Zdanowicz Jan | 14P5900 | C | UKS Kometa Gliwice | 14:56 | + 3:37 |
16. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:03 | + 3:44 |
17. | Meyer Jean-Marc | 48F5900 | C | C.O.Colmar | 15:10 | + 3:51 |
18. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 15:34 | + 4:15 |
19. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Sokol Hostivice | 15:36 | + 4:17 |
20. | Doležal Miroslav | PGP5501 | C | SK Praga | 16:08 | + 4:49 |
21. | Makovicka Libor | 48F5401 | C | C.O.Colmar | 16:12 | + 4:53 |
22. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 16:27 | + 5:08 |
23. | Baguerey Gilles | 48F5400 | C | C.O.Colmar | 16:59 | + 5:40 |
24. | Skonieczny Andrzej | 29P5701 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 17:25 | + 6:06 |
25. | Mertz André | 48F5100 | C | C.O.Colmar | 17:53 | + 6:34 |
26. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | C | Slask O-Team | 18:00 | + 6:41 |
27. | Beneš Josef | SJC5801 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 18:15 | + 6:56 |
28. | Antoni Szotek | 27P5500 | C | ATZ Racibórz | 19:44 | + 8:25 |
29. | Oudin Bernard | 48F5200 | C | C.O.Colmar | 20:05 | + 8:46 |
30. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 22:52 | + 11:33 |
Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 13:00 | |
2. | Trydzenski Henadzi | 18B5500 | C | Peleng-Vimpel/Minsk | 13:10 | + 0:10 |
3. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 14:09 | + 1:09 |
4. | Vlk Josef | LDC5801 | C | KOB Děčín | 14:16 | + 1:16 |
5. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:30 | + 1:30 |
5. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 14:30 | + 1:30 |
7. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 15:06 | + 2:06 |
8. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:26 | + 2:26 |
9. | Goettmann Jean-Pierre | 48F6000 | C | C.O.Colmar | 17:01 | + 4:01 |
10. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 17:10 | + 4:10 |
11. | Duben Jiří | LDC5601 | C | KOB Děčín | 17:31 | + 4:31 |
12. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:37 | + 4:37 |
13. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 18:59 | + 5:59 |
14. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 19:16 | + 6:16 |
15. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 20:47 | + 7:47 |
16. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:21 | + 10:21 |
17. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SK UP Olomouc | 25:19 | + 12:19 |
Kolorenč Pavel | LDC5101 | C | KOB Děčín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 11:11 | |
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 12:12 | + 1:01 |
3. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:40 | + 1:29 |
4. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 12:53 | + 1:42 |
5. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 13:07 | + 1:56 |
6. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 13:08 | + 1:57 |
7. | Babický Tomáš | DLT5001 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 13:30 | + 2:19 |
8. | Kruczek Stanislaw | 41P4901 | C | WKS Wawel Kraków | 14:11 | + 3:00 |
9. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 14:39 | + 3:28 |
10. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 14:42 | + 3:31 |
11. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 14:50 | + 3:39 |
12. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 15:24 | + 4:13 |
13. | Bogulak Adam | 88P4800 | C | MKS Jelenia Góra | 15:27 | + 4:16 |
14. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 15:36 | + 4:25 |
15. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:51 | + 4:40 |
16. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 16:49 | + 5:38 |
17. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 16:52 | + 5:41 |
18. | M?rsell Lars | 98S4900 | C | Södertälje-Nykvarn | 17:04 | + 5:53 |
19. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 17:32 | + 6:21 |
20. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 17:38 | + 6:27 |
21. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 17:45 | + 6:34 |
22. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 18:06 | + 6:55 |
23. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 19:21 | + 8:10 |
24. | Olausson Tommy | 1FS5001 | C | SOK Aneby | 21:28 | + 10:17 |
Kmieciński Józef | 98P4701 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 17:01 | |
2. | Weber Petr | PHK3901 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:07 | + 4:06 |
3. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:42 | + 4:41 |
4. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:21 | + 5:20 |
5. | Málek Josef | LPU3901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:00 | + 7:59 |
6. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 27:00 | + 9:59 |
7. | Mašek Pavel | BOR3602 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:57 | + 20:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrásová Michaela | LPU6 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:29 | |
2. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 19:11 | + 3:42 |
3. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:54 | + 4:25 |
4. | Mašláňovi | TZL1060 | C | SKOB Zlín | 20:14 | + 4:45 |
5. | Wysocka Michalina | 69P0850 | C | MKS MOS Wroclaw | 22:14 | + 6:45 |
6. | Strýčková Bára | ADA0852 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 22:34 | + 7:05 |
7. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 23:05 | + 7:36 |
8. | Bažata Alberto | KAM0702 | C | SK Kamenice | 23:06 | + 7:37 |
9. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 23:17 | + 7:48 |
10. | Lacinová Monika | LPU8 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:18 | + 7:49 |
11. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:21 | + 7:52 |
12. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 23:48 | + 8:19 |
13. | Šabatka Filip | LPU0849 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:06 | + 8:37 |
14. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:47 | + 9:18 |
15. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 25:51 | + 10:22 |
16. | Bielecka Marta | 1CP0651 | C | UKS Siódemka Rumia | 26:13 | + 10:44 |
17. | Slováček Ondřej | TZL0909 | C | SKOB Zlín | 27:39 | + 12:10 |
18. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:42 | + 13:13 |
19. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:44 | + 13:15 |
20. | Smith Laura | VRL | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:09 | + 15:40 |
21. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 31:44 | + 16:15 |
22. | Dvořáček Jan | TTR0701 | C | OOB Třebíč | 31:51 | + 16:22 |
23. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | TJ OB České Budějovice | 33:01 | + 17:32 |
24. | Vlach Antonín | AOV0700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 33:50 | + 18:21 |
24. | Sikora Jan | 85C0700 | C | ProvodovJan | 33:50 | + 18:21 |
26. | Aleš Mikuláš | ASU1017 | C | Magnus Orienteering | 35:40 | + 20:11 |
27. | Alešová Anna | ASU1077 | C | Magnus Orienteering | 35:52 | + 20:23 |
28. | Tejkalová Aneta | ADA1050 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 37:14 | + 21:45 |
29. | Čevelová Adéla | EKP1151 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 38:37 | + 23:08 |
30. | Vojtíšek Albert | LPU0704 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:16 | + 23:47 |
31. | Snopek Jáchym | VRL | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:20 | + 25:51 |
32. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:04 | + 27:35 |
33. | Połomski Wojciech | 19P0800 | C | Tukan Iwiny | 47:18 | + 31:49 |
34. | Močuba Jan Nepomuk | OSN0600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:07 | + 53:38 |
Chumová Lada | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | DISK | ||
Šestáková Johana | VLI0853 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Marszałek Dawid | 11P0700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK | ||
Kurfürstová Marie | FSP1050 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Killar Lukáš | LTU9901 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 11:40 | |
2. | Killar Dominik | LTU9902 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 12:08 | + 0:28 |
3. | Poloprutská Tereza | VLI9450 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:09 | + 3:29 |
4. | Strýček Jiří | ADA5801 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 16:42 | + 5:02 |
5. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | C | SKOB Ostrava | 16:44 | + 5:04 |
6. | Simr Pavel | ROU7504 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 18:06 | + 6:26 |
7. | Bednaříková Adéla | VLI0059 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:43 | + 7:03 |
8. | Venclová Kateřina | NNN6887 | C | Neregistrovaní | 18:47 | + 7:07 |
9. | Pavlíček Patrik | MOV0002 | C | SKOB Ostrava | 20:04 | + 8:24 |
10. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | TJ OB České Budějovice | 20:10 | + 8:30 |
11. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 20:12 | + 8:32 |
12. | Hyjek Adam | 47P6101 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 21:42 | + 10:02 |
13. | Svěchotová Hana | MOV7150 | C | SKOB Ostrava | 22:41 | + 11:01 |
14. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 23:25 | + 11:45 |
15. | Hýbl Matyáš | VIP1401 | C | SK VIPrahlo | 23:38 | + 11:58 |
16. | Pavlíčková Lenka | MOV7151 | C | SKOB Ostrava | 25:25 | + 13:45 |
17. | Hýbl Ondřej | VIP1403 | C | SK VIPrahlo | 26:02 | + 14:22 |
18. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:29 | + 15:49 |
19. | Močubová Veronika | OSN8383 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:16 | + 16:36 |
20. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 29:37 | + 17:57 |
21. | Mróz Renata | 68P7351 | C | KS Artemis Wroclaw | 29:46 | + 18:06 |
22. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 29:57 | + 18:17 |
23. | Khelová Petra | SCP7850 | C | OK Sparta Praha | 30:08 | + 18:28 |
24. | Kříž Martin | PZR7801 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:43 | + 19:03 |
25. | Sojková Petra | ALB8950 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 30:56 | + 19:16 |
26. | Sýkorová Eliška | ROU9850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 31:45 | + 20:05 |
27. | Podhorská Věra | FJI5252 | C | SK FREE Jihlava | 32:07 | + 20:27 |
28. | Hýbl Orlík | VIP1400 | C | SK VIPrahlo | 32:27 | + 20:47 |
29. | Arnold Jindřich | HOR4701 | C | TJ Jiskra Hořice | 35:00 | + 23:20 |
30. | Chloupek Radek | SLP4001 | C | OOB Slavia Praha | 37:34 | + 25:54 |
31. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 38:35 | + 26:55 |
32. | Šabatová Jana | NNN4738 | C | Neregistrovaní | 41:11 | + 29:31 |
33. | Poláková Lucie | VRL8254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:27 | + 32:47 |
34. | Hýblová Veronika | VIP1451 | C | SK VIPrahlo | 49:26 | + 37:46 |
35. | Přibyl Adam | LDC9100 | C | KOB Děčín | 62:48 | + 51:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Picek Štěpán | TJN9601 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:21 | |
2. | Jurga Václav | 46X8900 | C | Krutě Kruté Krůty | 20:36 | + 3:15 |
3. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 21:26 | + 4:05 |
4. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | C | TJ Jiskra Nejdek | 22:31 | + 5:10 |
5. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 23:07 | + 5:46 |
6. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 24:01 | + 6:40 |
7. | Krupová Tereza | 6YC8751 | C | Neregistrovaní | 25:00 | + 7:39 |
8. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 25:02 | + 7:41 |
9. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:10 | + 7:49 |
10. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:50 | + 8:29 |
11. | Kutálek Jan | TAP8301 | C | KOB TRETRA Praha | 25:57 | + 8:36 |
12. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:33 | + 11:12 |
13. | Hadačová Tereza | AOP9051 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:15 | + 18:54 |
14. | Rákos Piroska | 15H7750 | C | MOM | 36:51 | + 19:30 |
15. | Vlk Jakub | 8HC0600 | C | 39:46 | + 22:25 | |
16. | Jurgová Martina | 46X8800 | C | Krutě Kruté Krůty | 40:18 | + 22:57 |
17. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 40:47 | + 23:26 |
18. | Richter Rudolf | ADA5113 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 55:25 | + 38:04 |
Roll Martin | ALB8449 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK |