Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Banasiak Anna | 69P0550 | C | MKS MOS Wroclaw | 17:15 | |
2. | Neumann Johanna | 31D0550 | C | SV Lengefeld | 17:41 | + 0:26 |
3. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 18:32 | + 1:17 |
4. | Janošíková Marie | VCB0752 | C | TJ OB České Budějovice | 19:22 | + 2:07 |
5. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:35 | + 4:20 |
6. | Zawada Karolina | 19P0551 | C | Tukan Iwiny | 22:35 | + 5:20 |
7. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 23:08 | + 5:53 |
8. | Janošíková Eva | VCB0552 | C | TJ OB České Budějovice | 23:38 | + 6:23 |
9. | Zawada Marcelina | 19P0752 | C | Tukan Iwiny | 24:59 | + 7:44 |
10. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 27:36 | + 10:21 |
11. | Kowalczyk Honorata | 19P0651 | C | Tukan Iwiny | 27:47 | + 10:32 |
12. | Chrbolková Klára | LPU5 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:03 | + 11:48 |
13. | Halewicz Julia | 19P0751 | C | Tukan Iwiny | 29:46 | + 12:31 |
14. | Szeliga Sonia | 19P0750 | C | Tukan Iwiny | 36:49 | + 19:34 |
15. | Golinowska Ola | 19P0650 | C | Tukan Iwiny | 50:15 | + 33:00 |
Mitkovová Jindřiška | LTU0550 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Banasiak Joanna | 69P0450 | C | MKS MOS Wroclaw | 18:42 | |
2. | Šauli Kateřina | VPM0456 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:14 | + 1:32 |
3. | Thýnová Martina | SHK0350 | B | OK Slavia Hradec Králové | 20:21 | + 1:39 |
4. | Kowalczyk Wiktoria | 19P0450 | C | Tukan Iwiny | 21:27 | + 2:45 |
5. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 21:43 | + 3:01 |
6. | Malniece Liene | 21L0350 | C | ZVOC | 22:01 | + 3:19 |
7. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | B | TJ Jiskra Nejdek | 22:04 | + 3:22 |
8. | Lipinska Adriana | 21L0351 | C | ZVOC | 22:19 | + 3:37 |
9. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 23:30 | + 4:48 |
10. | Švidrnochová Eliška | HAV0451 | C | SKOB Havířov | 23:42 | + 5:00 |
11. | Richtrová Kamila | VPM0451 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:48 | + 5:06 |
12. | Petrásová Hana | LPU3 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:24 | + 5:42 |
13. | Kinclová Natálie | LTU0350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:10 | + 7:28 |
14. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 26:42 | + 8:00 |
15. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 27:06 | + 8:24 |
16. | Przygoda Klaudia | DOB0354 | C | KOB Dobruška | 27:58 | + 9:16 |
17. | Richterová Julie | ADA0351 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 28:21 | + 9:39 |
18. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 29:14 | + 10:32 |
19. | Neumann Lena | 31D0350 | C | SV Lengefeld | 32:10 | + 13:28 |
20. | Šestáková Marie | VLI0452 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:46 | + 18:04 |
21. | Dítková Markéta | SKV0451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:20 | + 18:38 |
Piecek Emilia | 19P0350 | C | Tukan Iwiny | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 27:10 | |
2. | Stansfield Lizzie | 22G0250 | C | Forth Valley Orienteers | 28:37 | + 1:27 |
3. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:06 | + 5:56 |
4. | Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 36:25 | + 9:15 |
5. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:01 | + 9:51 |
6. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:17 | + 12:07 |
6. | Trezi?a Aija Denija | 21L0250 | C | ZVOC | 39:17 | + 12:07 |
8. | Brunere Kristine | 41L0250 | C | OK Meridians | 40:19 | + 13:09 |
9. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | B | TJ Jiskra Nejdek | 41:29 | + 14:19 |
10. | Suta Anna Emilija | 21L0251 | C | ZVOC | 42:24 | + 15:14 |
11. | Šritrová Lenka | TUV0252 | B | SOK TJ Turnov | 43:21 | + 16:11 |
12. | Susek Julia | 23P0150 | C | OK!Sport | 43:34 | + 16:24 |
13. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 45:20 | + 18:10 |
14. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:21 | + 20:11 |
15. | Valge Madara | 21L0150 | C | ZVOC | 48:46 | + 21:36 |
16. | Lataste Lucie | 65F0250 | C | SKI CLUB BARR | 49:07 | + 21:57 |
17. | Topór Magdalena | 54P0150 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 52:44 | + 25:34 |
18. | Kozłowska Maria | 54P0151 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 55:34 | + 28:24 |
19. | Pulda Aleksandra | 19P0200 | C | Tukan Iwiny | 57:39 | + 30:29 |
20. | Králová Lucie | ZBM0159 | B | SK Žabovřesky Brno | 59:35 | + 32:25 |
21. | Nicka Klaudia | 19P0150 | C | Tukan Iwiny | 61:37 | + 34:27 |
22. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 66:23 | + 39:13 |
Weberová Adéla | PHK0155 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 30:30 | |
2. | Stansfield Clare | 22G0050 | C | Forth Valley Orienteers | 33:43 | + 3:13 |
3. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | B | OB Říčany | 36:58 | + 6:28 |
4. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 41:31 | + 11:01 |
5. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 41:51 | + 11:21 |
6. | Rulle Arta Renate | 21L0050 | C | ZVOC | 43:27 | + 12:57 |
7. | Deptulska Maria | 1CP0051 | C | UKS Siódemka Rumia | 43:37 | + 13:07 |
8. | Hennseler Meike | 46D0050 | C | MTV Seesen | 43:59 | + 13:29 |
9. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 44:14 | + 13:44 |
10. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 44:23 | + 13:53 |
11. | Spangenberg Ann-Charlotte | 46D9950 | C | MTV Seesen | 46:28 | + 15:58 |
12. | Cych Agnieszka | 33P9950 | C | Echo Twardogóra | 49:03 | + 18:33 |
13. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 53:42 | + 23:12 |
14. | Dawidowska Natalia | 1CP9951 | C | UKS Siódemka Rumia | 55:05 | + 24:35 |
15. | Filipczak Natalia | 98P0051 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 55:14 | + 24:44 |
16. | Ozola Sintija | 21L0051 | C | ZVOC | 55:26 | + 24:56 |
17. | Locmele Elizabete | 21L0000 | C | ZVOC | 55:44 | + 25:14 |
18. | Pluta Magdalena | DOB0050 | C | KOB Dobruška | 56:43 | + 26:13 |
19. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | B | Slavia Liberec orienteering | 58:09 | + 27:39 |
20. | Alberinga Vilma | 21L9950 | C | ZVOC | 58:45 | + 28:15 |
21. | Kozłowska Wiktoria | 54P9950 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 58:51 | + 28:21 |
22. | Jurczyk Marta | 51P0050 | C | UKS Sparta Czyżowice | 70:05 | + 39:35 |
23. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 76:16 | + 45:46 |
24. | Ragaine Ance Eva | 21L0052 | C | ZVOC | 97:05 | + 66:35 |
Piwko Gabriela | 88P0059 | C | MKS Jelenia Góra | DISK | ||
Bielecka Aleksandra | 1CP0052 | C | UKS Siódemka Rumia | DISK | ||
Kreft Oliwia | 1CP9952 | C | UKS Siódemka Rumia | DISK | ||
Ĺwica Katarzyna | 19P0051 | C | Tukan Iwiny | DISK | ||
Kowalska Agata | 85P9951 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | DISK | ||
Pejšková Eva | JHB9953 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukalová Hana | AOP9850 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:16 | |
2. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:17 | + 4:01 |
3. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 44:30 | + 4:14 |
4. | Poloprutská Klára | VLI9750 | B | Slavia Liberec orienteering | 45:51 | + 5:35 |
5. | Wańczyk Zuzanna | 98P9751 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 45:57 | + 5:41 |
6. | Bugaj Katarzyna | 41P9751 | C | WKS Wawel Kraków | 50:09 | + 9:53 |
7. | Gorczyca Maria | 49P9751 | C | KS Hades Poznań | 65:24 | + 25:08 |
8. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | B | SK Kamenice | 67:00 | + 26:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 33:54 | 9389 | |
2. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 36:01 | + 2:07 | 8865 |
3. | Straube Hanka | 31D7350 | C | SV Lengefeld | 37:06 | + 3:12 | |
4. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | C | SK LOB Nová Paka | 37:49 | + 3:55 | 8419 |
5. | Valdmane Liga | 21L9450 | C | ZVOC | 38:38 | + 4:44 | |
6. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 39:47 | + 5:53 | 7932 |
7. | Vávrová Veronika | ASU8598 | C | Magnus Orienteering | 40:00 | + 6:06 | 7879 |
8. | Udržalová Pavla | LPU8552 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 40:31 | + 6:37 | 7751 |
9. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 40:48 | + 6:54 | 7681 |
10. | Klimplová Lenka | LPU7951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:23 | + 7:29 | 7536 |
11. | Hančová Petra | LPU9659 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 41:29 | + 7:35 | 7512 |
12. | Müllerová Věra | VAM9051 | R | OOB Vamberk | 41:51 | + 7:57 | 7421 |
13. | Teplá Karolína | SHK9251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:15 | + 8:21 | 7322 |
14. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:40 | + 10:46 | 6723 |
15. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 44:44 | + 10:50 | 6707 |
16. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 45:33 | + 11:39 | 6505 |
17. | Szeliga Małgorzata | 19P9350 | C | Tukan Iwiny | 46:40 | + 12:46 | |
18. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 46:49 | + 12:55 | 6191 |
19. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:12 | + 13:18 | 6096 |
20. | Benešová Jana | SJH9451 | R | SJH Jindřichův Hradec | 47:54 | + 14:00 | 5923 |
21. | Foglarová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:16 | + 14:22 | 5832 |
22. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 48:47 | + 14:53 | 5704 |
23. | Cych Weronika | 33P6850 | C | Echo Twardogóra | 49:40 | + 15:46 | |
24. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:50 | + 15:56 | 5444 |
25. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | R | OOB TJ Turnov | 49:56 | + 16:02 | 5419 |
26. | Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:02 | + 20:08 | 4404 |
27. | Kocińska Agnieszka | 39P8750 | C | UMKS Orkan Ostróda | 54:17 | + 20:23 | |
28. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 56:34 | + 22:40 | 3777 |
29. | Makovicka Edwige | 48F8951 | C | C.O.Colmar | 57:11 | + 23:17 | |
30. | Wysocka Malwina | 23P8550 | C | OK!Sport | 57:16 | + 23:22 | |
31. | Kopecká Eliška | ASU9299 | C | Magnus Orienteering | 59:47 | + 25:53 | 2981 |
32. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 62:43 | + 28:49 | 2254 |
33. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 62:55 | + 29:01 | 2205 |
34. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | C | SOBSA | 67:33 | + 33:39 | 1058 |
35. | Makovicka Elsa | 48F9450 | C | C.O.Colmar | 71:36 | + 37:42 | |
36. | Makovicka Vanessa | 48F8950 | C | C.O.Colmar | 74:35 | + 40:41 | |
37. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:39 | + 41:45 | 0 |
38. | Sejbuk Anna | 23P8551 | C | OK!Sport | 101:46 | + 67:52 | |
Svobodová Lenka | PHK9551 | R | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Zajícová Markéta | TAP9054 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobke Marika | 42D8251 | C | OK Leipzig | 39:54 | ||
2. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 40:50 | + 0:56 | 6240 |
3. | Hančová Marie | SNA8255 | C | TJ START Náchod | 45:10 | + 5:16 | 5669 |
4. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | C | SKOB Ostrov | 46:17 | + 6:23 | 5522 |
5. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 46:20 | + 6:26 | 5516 |
6. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | A | TJ Loko Liberec | 46:55 | + 7:01 | 5439 |
7. | Žitná Jana | SMB9251 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 48:45 | + 8:51 | 5197 |
8. | L?gate Kitija | 21L8350 | C | ZVOC | 49:07 | + 9:13 | |
9. | Setínková Eva | DKP8759 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:22 | + 9:28 | 5116 |
10. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 49:26 | + 9:32 | 5107 |
11. | Rozentale Eva | 21L9350 | C | ZVOC | 50:37 | + 10:43 | |
12. | Ĺliwczyńska Ilona | 39P7850 | C | UMKS Orkan Ostróda | 50:46 | + 10:52 | |
13. | Stulíková Barbora | SHK8552 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:03 | + 12:09 | 4762 |
14. | Košková Anička | LLI9550 | B | TJ Loko Liberec | 52:07 | + 12:13 | 4753 |
15. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:23 | + 13:29 | 4587 |
16. | Klapalová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 54:37 | + 14:43 | 4424 |
17. | Toužilová Martina | SHK8051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 54:42 | + 14:48 | 4413 |
18. | Bednářová Michaela | VAM8951 | C | OOB Vamberk | 58:27 | + 18:33 | 3919 |
19. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:03 | + 21:09 | 3576 |
20. | Trojecka Marta | 45P8350 | C | KU AZS WAT Warszawa | 61:44 | + 21:50 | |
21. | Sládková Helena | TAP9151 | C | KOB TRETRA Praha | 63:37 | + 23:43 | 3238 |
22. | Wojtala Alicja | 68P8750 | C | KS Artemis Wroclaw | 63:49 | + 23:55 | |
23. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 64:50 | + 24:56 | 3078 |
24. | Filipczak Jagoda | 98P9451 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 66:08 | + 26:14 | |
25. | Puternicka Joanna | 22P8750 | C | Warszawa | 67:54 | + 28:00 | |
26. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Sokol Hostivice | 75:03 | + 35:09 | 1731 |
27. | Cikhardtová Balzhima | TAP8751 | C | KOB TRETRA Praha | 82:06 | + 42:12 | 802 |
Jindřišková Martina | ASU8597 | C | Magnus Orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:09 | 4093 | |
2. | Benešová Iveta | SJH9351 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:47 | + 5:38 | 3591 |
3. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:13 | + 6:04 | 3552 |
4. | Horká Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 46:58 | + 8:49 | 3307 |
5. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:32 | + 9:23 | 3257 |
6. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 47:58 | + 9:49 | 3218 |
7. | Rückerová Petra | 18D9250 | C | Post SV Dresden | 48:36 | + 10:27 | |
8. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:27 | + 11:18 | 3086 |
9. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 50:33 | + 12:24 | 2988 |
10. | Dundáčková Julie | SJH9853 | B | SJH Jindřichův Hradec | 54:48 | + 16:39 | 2610 |
11. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:21 | + 18:12 | 2472 |
12. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 63:01 | + 24:52 | 1878 |
13. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 63:58 | + 25:49 | 1793 |
14. | Gottliebová Petra | KPY8752 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:19 | + 37:10 | 782 |
15. | Müllerová Petra | VAM9098 | C | OOB Vamberk | 83:58 | + 45:49 | 12 |
16. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | 88:15 | + 50:06 | 0 |
17. | Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | 92:25 | + 54:16 | 0 |
Lindstedt Elisabeth | 31S7450 | C | OK Ravinen | DISK | |||
Přívozníková Pavla | 4DC8650 | C | Báječné ženy v běhu | DISK | |||
Rochlová Kateřina | 8RC8750 | C | žádný | DISK | |||
Ozola Inese | 21L7250 | C | ZVOC | DISK | |||
Masny Anna | 11P8250 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK | |||
Pavlová Petra | CHC8552 | C | K.O.B. Choceň | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:30 | |
2. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | C | SK LOB Nová Paka | 38:53 | + 0:23 |
3. | Abzalone Zanda | 41L7450 | C | OK Meridians | 39:43 | + 1:13 |
4. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:56 | + 5:26 |
5. | Křivdová Lenka | 2PC7250 | C | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 44:10 | + 5:40 |
6. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 44:29 | + 5:59 |
7. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 49:12 | + 10:42 |
8. | Širůčková Daniela | 73C7650 | C | xxx | 49:21 | + 10:51 |
9. | Šauli Iva | VPM7852 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:34 | + 11:04 |
10. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | C | Trackcourse | 49:53 | + 11:23 |
11. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 51:12 | + 12:42 |
12. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:19 | + 12:49 |
13. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:25 | + 14:55 |
14. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 57:21 | + 18:51 |
15. | Čevelová Ivana | EKP7895 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:46 | + 20:16 |
16. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 64:08 | + 25:38 |
17. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 65:46 | + 27:16 |
18. | Švidrnochová Hana | HAV7751 | C | SKOB Havířov | 66:04 | + 27:34 |
19. | Siegerová Lucie | TAP7552 | C | KOB TRETRA Praha | 69:08 | + 30:38 |
20. | Deptulska Agnieszka | 1CP7151 | C | UKS Siódemka Rumia | 70:01 | + 31:31 |
21. | Dítkova Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:57 | + 38:27 |
22. | Nowicka-Bielecka Kornelia | 1CP7451 | C | UKS Siódemka Rumia | 78:28 | + 39:58 |
23. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 88:58 | + 50:28 |
Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 36:56 | |
2. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:03 | + 1:07 |
3. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:25 | + 1:29 |
4. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:22 | + 2:26 |
5. | Wysocka Joanna | 69P7950 | C | MKS MOS Wroclaw | 40:19 | + 3:23 |
6. | Włodarczyk Anna-Maria | 88P7600 | C | MKS Jelenia Góra | 41:52 | + 4:56 |
7. | Prits Heidi | 16E7450 | C | SK Mercury | 43:04 | + 6:08 |
8. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 44:42 | + 7:46 |
9. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:15 | + 8:19 |
10. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 46:14 | + 9:18 |
11. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:55 | + 11:59 |
12. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:00 | + 13:04 |
13. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:13 | + 14:17 |
14. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 51:23 | + 14:27 |
15. | Vojtíšková Erika | LPU7651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:24 | + 14:28 |
16. | Gorczyca Magdalena | 49P7199 | C | KS Hades Poznań | 51:43 | + 14:47 |
17. | Piht Ingrid | 13E7650 | C | SK Mercury | 52:25 | + 15:29 |
18. | Zitková Radka | LPU7958 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:26 | + 17:30 |
19. | Kumpyte Rasa | 48L8051 | C | 59:09 | + 22:13 | |
20. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:02 | + 23:06 |
21. | Martínková Kateřina | KPY7350 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:46 | + 23:50 |
22. | Černá Petra | ALB7450 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 62:30 | + 25:34 |
23. | Rycerska Marzena | 68P7550 | C | KS Artemis Wroclaw | 63:35 | + 26:39 |
24. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 65:18 | + 28:22 |
25. | Janderová Markéta | DVP7751 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 67:09 | + 30:13 |
26. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:22 | + 31:26 |
27. | Marszałek Maria | 11P7451 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 70:29 | + 33:33 |
28. | Paurová Lenka | LTU6452 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 74:10 | + 37:14 |
29. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 79:19 | + 42:23 |
30. | Spiliszewska Róża | 68P7350 | C | KS Artemis Wroclaw | 81:10 | + 44:14 |
31. | Golinowska Ela | 19P8050 | C | Tukan Iwiny | 89:18 | + 52:22 |
32. | Fredh Linda | 15N7650 | C | M?ren OK | 90:39 | + 53:43 |
33. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 97:38 | + 60:42 |
Polewka Beata | 14P7150 | C | UKS Kometa Gliwice | DISK | ||
Weberová Zuzana | PHK6961 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 41:43 | |
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 44:15 | + 2:32 |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 44:24 | + 2:41 |
4. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 44:28 | + 2:45 |
5. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:58 | + 3:15 |
6. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 45:32 | + 3:49 |
7. | Stansfield Josie | 22G6850 | C | Forth Valley Orienteers | 45:58 | + 4:15 |
8. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 47:20 | + 5:37 |
9. | Ray Carola | 74F6850 | C | OK77 | 48:13 | + 6:30 |
10. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:49 | + 8:06 |
11. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:25 | + 8:42 |
12. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 51:37 | + 9:54 |
13. | Vlkanova Hana | PHK7050 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:54 | + 10:11 |
14. | Benešová Iva | SJC6151 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 52:03 | + 10:20 |
15. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 54:05 | + 12:22 |
16. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 54:07 | + 12:24 |
17. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:07 | + 13:24 |
18. | Hasalová Jana | PGP6751 | C | SK Praga | 55:18 | + 13:35 |
19. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:33 | + 14:50 |
20. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:36 | + 14:53 |
21. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:59 | + 15:16 |
22. | Teplá Hana | SHK6561 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:52 | + 16:09 |
23. | Lataste Jana | 65F6650 | C | SKI CLUB BARR | 58:57 | + 17:14 |
24. | Wack Isabelle | 48F6351 | C | C.O.Colmar | 67:54 | + 26:11 |
25. | Wańczyk Magdalena | 98P6951 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 70:14 | + 28:31 |
26. | Makovicka Véronique | 48F6550 | C | C.O.Colmar | 71:04 | + 29:21 |
27. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 76:23 | + 34:40 |
28. | Kurzyp Anna | 69P6850 | C | MKS MOS Wroclaw | 78:20 | + 36:37 |
29. | Svitáková Ivana | OLP6851 | C | PSK Olymp Praha | 79:35 | + 37:52 |
30. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Havířov | 82:44 | + 41:01 |
31. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:17 | + 47:34 |
32. | Meyhoff Petersen Tine | 1PD6450 | C | Herlufsholm OK | 96:07 | + 54:24 |
Semíková Iva | KAM6850 | C | SK Kamenice | DISK | ||
Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Müllerová Zorka | VAM6767 | C | OOB Vamberk | DISK | ||
Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valdmane Inguna | 21L6950 | C | ZVOC | 38:43 | |
2. | Bugaj Teresa | 41P6951 | C | WKS Wawel Kraków | 45:54 | + 7:11 |
3. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:09 | + 7:26 |
4. | Picková Helena | TJN6952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:26 | + 8:43 |
5. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:50 | + 10:07 |
6. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 50:11 | + 11:28 |
7. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 55:44 | + 17:01 |
8. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 58:06 | + 19:23 |
9. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 59:10 | + 20:27 |
10. | Svobodová Lenka | ROU6650 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 59:36 | + 20:53 |
11. | Hilbert Sabine | 12A6250 | C | Naturfreunde Wien | 63:20 | + 24:37 |
12. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:59 | + 31:16 |
13. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:28 | + 32:45 |
14. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 74:29 | + 35:46 |
15. | Androsz Katarzyna | 85P6451 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | 86:26 | + 47:43 |
16. | Goettmann Bernadette | 48F6350 | C | C.O.Colmar | 146:18 | + 107:35 |
Bargiel Beata | 23P6550 | C | OK!Sport | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:59 | |
2. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 43:00 | + 4:01 |
3. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 44:57 | + 5:58 |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:13 | + 10:14 |
5. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:35 | + 12:36 |
6. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:39 | + 12:40 |
7. | Wysocka Jolanta | 14P5650 | C | UKS Kometa Gliwice | 56:08 | + 17:09 |
8. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 64:11 | + 25:12 |
9. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:11 | + 33:12 |
10. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 75:04 | + 36:05 |
11. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:09 | + 36:10 |
12. | Meyer Corinne | 48F5950 | C | C.O.Colmar | 86:24 | + 47:25 |
13. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 89:19 | + 50:20 |
Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK | ||
Šilerová Zdena | KNC5750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK | ||
Hančová Hana | VRL5652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:41 | |
2. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:54 | + 8:13 |
3. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:34 | + 8:53 |
4. | Malá Marie | LPU4753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:10 | + 13:29 |
5. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 63:16 | + 15:35 |
6. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 71:09 | + 23:28 |
7. | Frenckner Kerstin | 98S4850 | C | Södertälje-Nykvarn | 71:34 | + 23:53 |
Oudin Marie-Reine | 48F4950 | C | C.O.Colmar | DISK | ||
Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | ADA0503 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 13:17 | |
2. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:30 | + 1:13 |
3. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:35 | + 2:18 |
4. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 15:52 | + 2:35 |
5. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 16:38 | + 3:21 |
6. | Pachnik Jędrzej | 19P0600 | C | Tukan Iwiny | 17:55 | + 4:38 |
7. | Marszałek Patryk | 11P0502 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 20:44 | + 7:27 |
8. | Wollbrand Edvin | 31S0500 | C | OK Ravinen | 21:22 | + 8:05 |
9. | Šmelík Daniel | VBA0701 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 21:35 | + 8:18 |
10. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 21:39 | + 8:22 |
11. | Hrouda Šimon | UBM0504 | C | MENISKOS Brno | 23:22 | + 10:05 |
12. | Lazák Jan | LTU0500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:23 | + 10:06 |
13. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 23:34 | + 10:17 |
14. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 24:02 | + 10:45 |
15. | Pavelec Matěj | NPA0501 | C | SK LOB Nová Paka | 26:53 | + 13:36 |
16. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 28:32 | + 15:15 |
17. | Połomski Dominik | 19P0601 | C | Tukan Iwiny | 31:22 | + 18:05 |
18. | Richter Rudolf | ADA0601 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 32:01 | + 18:44 |
19. | Kurzyp Michał | 69P0500 | C | MKS MOS Wroclaw | 32:04 | + 18:47 |
20. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:08 | + 19:51 |
21. | Golinowski Piotrek | 19P0900 | C | Tukan Iwiny | 39:22 | + 26:05 |
22. | Pavelec Michal | NPA0801 | C | SK LOB Nová Paka | 41:00 | + 27:43 |
23. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:58 | + 29:41 |
24. | Neumann Rasmus | 31D0800 | C | SV Lengefeld | 59:45 | + 46:28 |
Dwojak Gracjan | 19P0602 | C | Tukan Iwiny | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šauli Filip | VPM0301 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:27 | |
2. | Štregl Matyáš | VRL0301 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:32 | + 0:05 |
3. | Oncirk Jan | ONO0301 | B | SKOB Ostrov | 17:10 | + 0:43 |
4. | Kolář Šimon | HOR0400 | B | TJ Jiskra Hořice | 19:47 | + 3:20 |
5. | Lataste Mathias | 65F0400 | C | SKI CLUB BARR | 20:14 | + 3:47 |
6. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:59 | + 4:32 |
7. | Cych Mikołaj | 33P0300 | C | Echo Twardogóra | 21:00 | + 4:33 |
8. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 21:35 | + 5:08 |
9. | Biolik Emil | 46P0300 | C | Trackcourse | 22:31 | + 6:04 |
10. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 23:42 | + 7:15 |
11. | Pachnik Stanisław | 19P0300 | C | Tukan Iwiny | 25:14 | + 8:47 |
12. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 25:29 | + 9:02 |
13. | Jończy Jakub | 88P0300 | C | MKS Jelenia Góra | 26:41 | + 10:14 |
14. | Locmelis J?kabs | 21L0300 | C | ZVOC | 27:20 | + 10:53 |
15. | Bielecki Michał | 1CP0401 | C | UKS Siódemka Rumia | 30:24 | + 13:57 |
16. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:39 | + 17:12 |
17. | Pulda Eryk | 19P0500 | C | Tukan Iwiny | 34:34 | + 18:07 |
18. | Šedivka Pavel | LTU0401 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:52 | + 18:25 |
19. | Kuc Radim | SCP0400 | C | OK Sparta Praha | 36:06 | + 19:39 |
20. | Novák Adam | LPU1 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:25 | + 23:58 |
21. | Lacina Jindřich | LPU2 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:29 | + 28:02 |
22. | Bednařík Sebastián | LCE0401 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:36 | + 29:09 |
23. | Malinowski Jerzy | 76P0301 | C | Rodzina z Teresina | 53:42 | + 37:15 |
Hennseler Theo | 46D0301 | C | MTV Seesen | DISK | ||
Weber Adam | PHK0401 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Martínek Jaroslav | KPY0300 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alberings Pauls | 21L0100 | C | ZVOC | 21:48 | |
2. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:53 | + 2:05 |
3. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 24:04 | + 2:16 |
4. | Langr Jan | SHK0101 | B | OK Slavia Hradec Králové | 26:28 | + 4:40 |
5. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 27:21 | + 5:33 |
6. | Hyla Damian | 86P0100 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | 30:45 | + 8:57 |
7. | Heinols Maris | 21L0102 | C | ZVOC | 32:06 | + 10:18 |
8. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 33:38 | + 11:50 |
9. | Michalak Hubert | DOB0201 | B | KOB Dobruška | 35:17 | + 13:29 |
10. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 35:59 | + 14:11 |
11. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 36:26 | + 14:38 |
12. | Locker Daniel | SRK0200 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:16 | + 17:28 |
13. | Sikorski Marcin | 47P0201 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 41:45 | + 19:57 |
14. | Mougeot Jacques | 48F0200 | C | C.O.Colmar | 43:09 | + 21:21 |
15. | Valgis Karlis | 21L0200 | C | ZVOC | 43:35 | + 21:47 |
16. | Visnevskis Haralds | 21L0101 | C | ZVOC | 44:45 | + 22:57 |
17. | Husák Zdeněk | SLA0201 | B | SKOB Slaný | 45:30 | + 23:42 |
18. | Hrouda Jakub | UBM0106 | C | MENISKOS Brno | 47:05 | + 25:17 |
19. | Zurkiewicz Krzysztof | DOB0100 | C | KOB Dobruška | 59:34 | + 37:46 |
20. | Kovář Lukáš | CET0102 | C | TJ Loko Česká Třebová | 59:44 | + 37:56 |
21. | Močuba Václav Josef | OSN0202 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:28 | + 38:40 |
22. | Kukla Bartosz | 14P0201 | C | UKS Kometa Gliwice | 63:13 | + 41:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 25:01 | |
2. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:41 | + 1:40 |
3. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 27:22 | + 2:21 |
4. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:08 | + 4:07 |
5. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 34:29 | + 9:28 |
6. | Żurek Grzegorz | 1CP0002 | C | UKS Siódemka Rumia | 35:57 | + 10:56 |
7. | Skalický Johan | KUO9901 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 37:23 | + 12:22 |
8. | Bruners Kristaps | 41L9900 | C | OK Meridians | 38:50 | + 13:49 |
9. | Roudný Václav | LPU0001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 39:39 | + 14:38 |
10. | Pawłowicz Bruno | 88P0000 | C | MKS Jelenia Góra | 40:37 | + 15:36 |
11. | Wack Arnaud | 48F9900 | C | C.O.Colmar | 42:01 | + 17:00 |
12. | Šabata Milan | SRK9904 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 45:21 | + 20:20 |
13. | Byrczek Jan | 14P0000 | C | UKS Kometa Gliwice | 46:17 | + 21:16 |
14. | Valgis Arturs | 21L9900 | C | ZVOC | 48:20 | + 23:19 |
15. | Juhász Matěj | LTU9900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:38 | + 25:37 |
16. | ChoroĹ Tomasz | 98P0001 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 53:11 | + 28:10 |
17. | Leitlands Matiss | 21L0002 | C | ZVOC | 54:54 | + 29:53 |
18. | Ogdowski Bartek | 1CP0001 | C | UKS Siódemka Rumia | 66:09 | + 41:08 |
18. | Hašek Patrik | LTU0000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:09 | + 41:08 |
20. | Garstka Kamil | DOB0001 | B | KOB Dobruška | 70:07 | + 45:06 |
21. | Filusz Patryk | 85P9900 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | 74:25 | + 49:24 |
22. | Zimmer Jan | ZVO0001 | C | OB SK Zvole | 86:37 | + 61:36 |
Boehringer Arthur | 48F0001 | C | C.O.Colmar | DISK | ||
Vimba Rudolfs Matiss | 21L0001 | C | ZVOC | DISK | ||
Poulain Jules | 48F0000 | C | C.O.Colmar | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hennseler Ole | 46D9800 | C | MTV Seesen | 29:12 | |
2. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | SK Kamenice | 29:21 | + 0:09 |
3. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 36:24 | + 7:12 |
4. | Borgiel Jarosław | 11P9700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 37:26 | + 8:14 |
5. | Pokorný David | SRK9701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 37:42 | + 8:30 |
6. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 39:05 | + 9:53 |
7. | Paukert Lukáš | KUO9801 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 39:25 | + 10:13 |
8. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | C | UKS Sparta Czyżowice | 44:46 | + 15:34 |
9. | Šklíba Michal | SRK9900 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 48:47 | + 19:35 |
10. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 53:24 | + 24:12 |
11. | Topór Michal | 41P9701 | C | WKS Wawel Kraków | 54:22 | + 25:10 |
12. | Košek Jan | LLI9801 | C | TJ Loko Liberec | 54:41 | + 25:29 |
13. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:50 | + 27:38 |
14. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 60:59 | + 31:47 |
15. | Garstka Jakub | DOB9800 | C | KOB Dobruška | 65:01 | + 35:49 |
16. | Hasal Martin | PGP9804 | B | SK Praga | 69:56 | + 40:44 |
Lucerski Maciej | 88P9700 | C | MKS Jelenia Góra | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 27:36 | 9110 | |
2. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 28:10 | + 0:34 | 8931 |
3. | Komanec Václav | SHK8406 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:54 | + 1:18 | 8699 |
4. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | R | OK Slavia Hradec Králové | 29:57 | + 2:21 | 8367 |
5. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 30:26 | + 2:50 | 8215 |
6. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 30:57 | + 3:21 | 8052 |
7. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 30:59 | + 3:23 | 8041 |
8. | Malý Aleš | JIL8702 | C | OK Jilemnice | 31:41 | + 4:05 | 7820 |
9. | Žaloudek Petr | SJC8309 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 32:36 | + 5:00 | 7530 |
10. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 32:59 | + 5:23 | 7409 |
11. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 33:20 | + 5:44 | 7299 |
12. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | A | OK Slavia Hradec Králové | 33:35 | + 5:59 | 7220 |
13. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | SK Kamenice | 33:52 | + 6:16 | 7130 |
14. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:45 | + 7:09 | 6851 |
15. | Křivda Martin | CHC9501 | R | K.O.B. Choceň | 34:48 | + 7:12 | 6836 |
16. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 34:53 | + 7:17 | 6809 |
17. | Niewiedziała Robert | 1CP9301 | C | UKS Siódemka Rumia | 34:56 | + 7:20 | |
18. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 35:05 | + 7:29 | |
19. | Szmulkowski Adam | 98P9301 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 35:14 | + 7:38 | |
20. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:31 | + 7:55 | 6609 |
21. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 35:54 | + 8:18 | 6488 |
22. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:55 | + 8:19 | 6483 |
23. | Dudek Wojciech | 98P9401 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 36:00 | + 8:24 | |
24. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:46 | + 9:10 | 6215 |
25. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 36:56 | + 9:20 | 6162 |
26. | Kalata Michał | 88P8900 | C | MKS Jelenia Góra | 37:04 | + 9:28 | |
27. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 37:25 | + 9:49 | 6009 |
28. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:28 | + 9:52 | 5993 |
29. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:41 | + 10:05 | 5925 |
30. | Picek Jan | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:50 | + 10:14 | 5878 |
31. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:05 | + 10:29 | 5799 |
32. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | R | KOB Dobruška | 38:07 | + 10:31 | 5788 |
33. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:23 | + 10:47 | 5704 |
34. | Deml Tomáš | LPU9502 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:38 | + 11:02 | 5625 |
35. | Semík Luboš | KAM6201 | C | SK Kamenice | 38:51 | + 11:15 | 5557 |
36. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 38:56 | + 11:20 | 5530 |
37. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 39:04 | + 11:28 | 5488 |
38. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 39:18 | + 11:42 | 5414 |
39. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:19 | + 11:43 | 5409 |
40. | Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:28 | + 11:52 | 5362 |
41. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 39:36 | + 12:00 | 5320 |
42. | Landovský Jakub | PGP9601 | A | SK Praga | 40:05 | + 12:29 | 5167 |
43. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 40:11 | + 12:35 | 5136 |
44. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 40:27 | + 12:51 | 5051 |
45. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:08 | + 14:32 | 4520 |
46. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:19 | + 14:43 | 4462 |
47. | Červák Jan | LCE8001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:46 | + 16:10 | 4004 |
48. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:07 | + 16:31 | 3893 |
49. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 44:09 | + 16:33 | 3883 |
50. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:48 | + 17:12 | 3677 |
51. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:57 | + 18:21 | 3314 |
52. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:12 | + 18:36 | 3235 |
53. | Nowak Maciej | 88P9601 | C | MKS Jelenia Góra | 47:00 | + 19:24 | |
54. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 48:13 | + 20:37 | 2598 |
55. | Píro Matěj | TTR8802 | C | OOB Třebíč | 48:24 | + 20:48 | 2541 |
56. | Krasuski Marcin | 26P7200 | C | Warsaw Heroes | 48:25 | + 20:49 | |
57. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:11 | + 21:35 | 2293 |
58. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 49:53 | + 22:17 | 2072 |
59. | Drągowski Piotr | 23P8200 | C | OK!Sport | 50:25 | + 22:49 | |
60. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:11 | + 23:35 | 1662 |
61. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:31 | + 24:55 | 1240 |
62. | Goettmann Pierre-Aimé | 48F9200 | C | C.O.Colmar | 53:49 | + 26:13 | |
63. | Szeliga Bartosz | 88P9600 | C | MKS Jelenia Góra | 54:04 | + 26:28 | |
64. | Novák Zdeněk | NPA7701 | C | SK LOB Nová Paka | 54:11 | + 26:35 | 714 |
65. | Tangen Morten | 15N8400 | C | M?ren OK | 55:21 | + 27:45 | |
66. | Domín Nikolas | EKP8806 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:39 | + 28:03 | 251 |
67. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 57:22 | + 29:46 | 0 |
68. | Deptulski Mateusz | 1CP9501 | C | UKS Siódemka Rumia | 61:04 | + 33:28 | |
69. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:43 | + 34:07 | 0 |
70. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 108:40 | + 81:04 | 0 |
71. | Vereš Lukáš | 8TC8800 | C | 110:09 | + 82:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 31:25 | 6755 | |
2. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:48 | + 0:23 | 6675 |
3. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 32:26 | + 1:01 | 6543 |
4. | Hanč Petr | VRL8001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:21 | + 1:56 | 6352 |
5. | Vlach Oldřich | AOV7700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 34:17 | + 2:52 | 6157 |
6. | Skalický Matyáš | KUO9605 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 34:52 | + 3:27 | 6035 |
7. | Madej Mateusz | 19P9101 | C | Tukan Iwiny | 35:17 | + 3:52 | |
8. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 35:34 | + 4:09 | 5889 |
9. | Hájek Adam | KAM9202 | C | SK Kamenice | 36:38 | + 5:13 | 5666 |
10. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:41 | + 7:16 | 5238 |
11. | Lepšík Petr | BOR8202 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:10 | + 7:45 | 5137 |
12. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 39:16 | + 7:51 | 5116 |
13. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 39:49 | + 8:24 | 5001 |
14. | Pachnik Wojciech | 19P9100 | C | Tukan Iwiny | 39:57 | + 8:32 | |
15. | Jurga Vojtěch | 46X8500 | C | Krutě Kruté Krůty | 40:10 | + 8:45 | |
16. | Wojnowicz Marek | 19P9201 | C | Tukan Iwiny | 41:12 | + 9:47 | |
17. | Svoboda Jakub | ROU9301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:32 | + 10:07 | 4643 |
18. | Andrš Jiří | VAM8601 | C | OOB Vamberk | 41:38 | + 10:13 | 4622 |
19. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 41:41 | + 10:16 | 4611 |
20. | Štěpánek Milan | KUO8301 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 42:18 | + 10:53 | 4483 |
21. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 43:16 | + 11:51 | 4281 |
22. | Jirásek Jakub | TTR8601 | C | OOB Třebíč | 43:25 | + 12:00 | 4249 |
23. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 43:42 | + 12:17 | 4190 |
24. | Uhlíř Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 43:58 | + 12:33 | 4135 |
25. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 44:15 | + 12:50 | 4075 |
26. | Bubela Tomáš | KVS8100 | C | SKOB Kobra Vsetín | 44:20 | + 12:55 | 4058 |
27. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 44:42 | + 13:17 | 3981 |
28. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OOB Vamberk | 45:45 | + 14:20 | 3762 |
29. | Potchepko Dmitri | LPU7621 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:01 | + 14:36 | |
30. | Madej Grzegorz | 19P9400 | C | Tukan Iwiny | 46:32 | + 15:07 | |
31. | Beneš Miroslav | 6YC8100 | C | Neregistrovaní | 47:14 | + 15:49 | |
32. | Preissler Adam | HAV8608 | C | SKOB Havířov | 48:08 | + 16:43 | 3265 |
33. | Koblížek Miroslav | KUO9201 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 48:19 | + 16:54 | 3226 |
34. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 48:24 | + 16:59 | 3209 |
35. | Vančura Martin | TJN8002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:06 | + 18:41 | 2854 |
36. | Tůma Martin | 69X8200 | C | HO Humanita | 50:25 | + 19:00 | |
37. | Lužnický Jiří | 69X8500 | C | HO Humanita | 51:18 | + 19:53 | |
38. | Sojka Lukáš | ALB8500 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 51:23 | + 19:58 | 2586 |
39. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 54:04 | + 22:39 | 2026 |
40. | L?gats J?nis | 21L8300 | C | ZVOC | 54:36 | + 23:11 | |
41. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:27 | + 26:02 | 1319 |
42. | Pasek Marcin | 11P9600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 57:57 | + 26:32 | |
43. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 58:57 | + 27:32 | 1006 |
44. | Goettmann Thomas | 48F9500 | C | C.O.Colmar | 60:07 | + 28:42 | |
45. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 63:00 | + 31:35 | 160 |
46. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 63:50 | + 32:25 | 0 |
47. | Cwalina Karol | NNN8349 | C | Neregistrovaní | 64:00 | + 32:35 | |
48. | Slivečka Jan | MOV8901 | C | SKOB Ostrava | 64:37 | + 33:12 | 0 |
49. | Choutka Jaroslav | SOB9000 | C | SOBSA | 64:38 | + 33:13 | |
50. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | C | Orientop Wroclaw | 73:51 | + 42:26 | |
Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štryncl Pavel | 92X7702 | C | Jizerky | 29:57 | ||
2. | Pešík Michal | 92X7701 | C | Jizerky | 37:00 | + 7:03 | |
3. | Posselt Martin | TJN9501 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:54 | + 7:57 | 2730 |
4. | Pešík Marek | 92X8301 | C | Jizerky | 37:59 | + 8:02 | |
5. | Duben Jiří Šumík | LDC8800 | C | KOB Děčín | 38:04 | + 8:07 | 2719 |
6. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 44:49 | + 14:52 | 2287 |
7. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:37 | + 18:40 | 2043 |
8. | Duben Jiří | LDC8101 | C | KOB Děčín | 52:36 | + 22:39 | 1788 |
9. | Kopic Jiří | JHB9107 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 58:42 | + 28:45 | 1398 |
10. | Cvrček Antonín | TAP9010 | C | KOB TRETRA Praha | 60:01 | + 30:04 | |
11. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:19 | + 33:22 | 1102 |
12. | Smištík Jaroslav | LDC8900 | C | KOB Děčín | 71:18 | + 41:21 | 591 |
13. | Schildknecht Thomas | 48F8400 | C | C.O.Colmar | 71:57 | + 42:00 | |
Robalds Andris | 21L9402 | C | ZVOC | DISK | |||
Cikhardt Jakub | TAP8706 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 | ||
Krunčík Pavel | 66C8501 | C | Amateri | DISK | |||
Duben Jan | LDC8501 | C | KOB Děčín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:32 | |
2. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 36:05 | + 0:33 |
3. | Golinowski Paweł | 19P7900 | C | Tukan Iwiny | 36:28 | + 0:56 |
4. | Kvedaravicius Mindaugas | 48L8001 | C | 39:46 | + 4:14 | |
5. | Poulain Antoine | 48F7300 | C | C.O.Colmar | 41:07 | + 5:35 |
6. | Kraus Petr | SJC7303 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 43:01 | + 7:29 |
7. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 44:01 | + 8:29 |
8. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 44:59 | + 9:27 |
9. | Zsebeházy Zsolt | 15H7800 | C | MOM | 45:17 | + 9:45 |
10. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:59 | + 10:27 |
11. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 48:00 | + 12:28 |
12. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:27 | + 12:55 |
13. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:42 | + 14:10 |
14. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:46 | + 15:14 |
15. | Legallais Jean-Luc | 48F6700 | C | C.O.Colmar | 51:13 | + 15:41 |
16. | Dalibard Nicolas | 48F7400 | C | C.O.Colmar | 51:16 | + 15:44 |
17. | Rycerski Bogdan | 68P7100 | C | KS Artemis Wroclaw | 51:55 | + 16:23 |
18. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 54:09 | + 18:37 |
19. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | C | Trackcourse | 55:11 | + 19:39 |
20. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 56:14 | + 20:42 |
21. | Janošík Radek | VCB7402 | C | TJ OB České Budějovice | 56:55 | + 21:23 |
22. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:03 | + 21:31 |
23. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | C | SOBSA | 57:38 | + 22:06 |
24. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 59:29 | + 23:57 |
25. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:06 | + 24:34 |
26. | Jandera Tomáš | DVP7304 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 62:49 | + 27:17 |
27. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 67:40 | + 32:08 |
28. | Gorczyca Jacek | 97P7100 | C | KS Hades Poznań | 69:25 | + 33:53 |
29. | Müller Kamil | VAM7501 | C | OOB Vamberk | 79:42 | + 44:10 |
30. | Spiliszewski Piotr | 68P7400 | C | KS Artemis Wroclaw | 82:44 | + 47:12 |
Cych Piotr | 33P6800 | C | Echo Twardogóra | DISK | ||
Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | DISK | ||
Močuba Stanislav | OSN8001 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | ||
MS | Sędłak Krystian | 23P1400 | C | OK!Sport | 39:40 | + 4:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 27:15 | |
2. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:19 | + 3:04 |
3. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 32:01 | + 4:46 |
4. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 38:12 | + 10:57 |
5. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 38:13 | + 10:58 |
6. | Piht Danilo | 13E7200 | C | SK Mercury | 39:20 | + 12:05 |
7. | Širůček Jaromír | 73C6200 | C | xxx | 40:39 | + 13:24 |
8. | Hennseler Martin | 46D7100 | C | MTV Seesen | 41:07 | + 13:52 |
9. | LEDERER HAGAI | 24I8000 | C | Israel Orienteering | 42:26 | + 15:11 |
10. | Novák Tomáš | HOS7902 | C | TJ Tatran Hostinné | 42:34 | + 15:19 |
11. | Masny Krzysztof | 11P7600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 47:21 | + 20:06 |
12. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:26 | + 21:11 |
13. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:47 | + 21:32 |
14. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 49:46 | + 22:31 |
15. | Saue Tanel | 13E7400 | C | SK Mercury | 51:25 | + 24:10 |
16. | Tomášek Jakub | FSP7613 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 54:21 | + 27:06 |
17. | Marszałek Waldemar | 11P7301 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 78:26 | + 51:11 |
18. | Švagr Zdeněk | 7AC6801 | C | neregistrovaný-Švagr | 89:32 | + 62:17 |
19. | Pato Carlos | 48F7900 | C | C.O.Colmar | 91:30 | + 64:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozłowski Jacek | 54P6300 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 32:58 | |
2. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:17 | + 0:19 |
3. | Hrouda Petr | VBM6900 | C | VSK Mendelu Brno | 34:14 | + 1:16 |
4. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 35:41 | + 2:43 |
5. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 35:50 | + 2:52 |
6. | Pachnik Dariusz | 19P6900 | C | Tukan Iwiny | 37:32 | + 4:34 |
7. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:12 | + 5:14 |
8. | Stansfield Ben | 22G6800 | C | Forth Valley Orienteers | 39:15 | + 6:17 |
9. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 39:17 | + 6:19 |
10. | Křivda Ivan | 2PC6700 | C | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 39:38 | + 6:40 |
11. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:53 | + 6:55 |
12. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:15 | + 8:17 |
13. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:37 | + 8:39 |
14. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | C | UMKS Orkan Ostróda | 41:39 | + 8:41 |
15. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 41:43 | + 8:45 |
16. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 42:57 | + 9:59 |
17. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:05 | + 10:07 |
18. | Teplý Jiří | SHK6401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:22 | + 11:24 |
19. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 44:24 | + 11:26 |
20. | Ray Tomas | 74F6500 | C | OK77 | 44:31 | + 11:33 |
21. | Wollbrand Per | 31S6600 | C | OK Ravinen | 44:54 | + 11:56 |
22. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 46:06 | + 13:08 |
23. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 47:10 | + 14:12 |
24. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:50 | + 14:52 |
25. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:52 | + 14:54 |
26. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:58 | + 15:00 |
27. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Havířov | 48:37 | + 15:39 |
28. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 49:31 | + 16:33 |
29. | Kniebugl Anton | 39S6401 | C | KOBRA Bratislava | 50:50 | + 17:52 |
30. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:03 | + 18:05 |
31. | Růžička Miloslav | HCE6300 | C | TJ Sokol Hostivice | 52:07 | + 19:09 |
32. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:16 | + 19:18 |
33. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:26 | + 19:28 |
34. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 53:25 | + 20:27 |
35. | Picek Jan | TJN6500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:32 | + 21:34 |
36. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 54:40 | + 21:42 |
37. | Lataste Pierre | 65F6700 | C | SKI CLUB BARR | 61:19 | + 28:21 |
38. | Deptulski Tomasz | 1CP6501 | C | UKS Siódemka Rumia | 64:18 | + 31:20 |
39. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:14 | + 34:16 |
40. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 68:58 | + 36:00 |
41. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | UKS Sparta Czyżowice | 71:57 | + 38:59 |
42. | Hilbert Josef | 12A6900 | C | Naturfreunde Wien | 84:59 | + 52:01 |
43. | Rohan Pavel | PVP6700 | C | VSS Přírodověda Praha | 96:29 | + 63:31 |
Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Knudsen Anders | 1PD6500 | C | Herlufsholm OK | DISK | ||
Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 33:03 | |
2. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 38:39 | + 5:36 |
3. | Wysocki Romuald | 69P7000 | C | MKS MOS Wroclaw | 40:06 | + 7:03 |
4. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 40:47 | + 7:44 |
5. | Kula Jiří | VAM6100 | C | OOB Vamberk | 41:05 | + 8:02 |
6. | Wrzesiński Krzysztof | 52P6801 | C | September Borów | 42:28 | + 9:25 |
7. | Dragowski Marek | 23P6500 | C | OK!Sport | 44:00 | + 10:57 |
8. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:25 | + 12:22 |
9. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 46:03 | + 13:00 |
10. | Piłkowski Paweł | 23P6600 | C | OK!Sport | 46:32 | + 13:29 |
11. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | C | OK!Sport | 47:38 | + 14:35 |
12. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:55 | + 14:52 |
13. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:38 | + 19:35 |
14. | Procházka Pavel | KUO6901 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 54:49 | + 21:46 |
15. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 57:14 | + 24:11 |
16. | Marszałek Marcin | 23P7000 | C | OK!Sport | 58:32 | + 25:29 |
17. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | TJ Sokol Kunvald | 64:06 | + 31:03 |
18. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:18 | + 31:15 |
19. | Matyáš Petr | LBM6110 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 67:26 | + 34:23 |
20. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 70:19 | + 37:16 |
21. | Bargiel Włodzimierz | 23P6401 | C | OK!Sport | 90:06 | + 57:03 |
22. | Malinowski Zbigniew | 76P6800 | C | Rodzina z Teresina | 90:54 | + 57:51 |
23. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 94:45 | + 61:42 |
24. | Bruners Guntis | 41L6200 | C | OK Meridians | 110:19 | + 77:16 |
Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:05 | |
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 36:11 | + 0:06 |
3. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:45 | + 1:40 |
4. | Chułek Aleksander | 63P6001 | C | UKS Azymut 45 Gdynia | 41:19 | + 5:14 |
5. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 42:56 | + 6:51 |
6. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:21 | + 7:16 |
7. | Ryšavý Jiří | HAV5803 | C | SKOB Havířov | 43:31 | + 7:26 |
8. | Mossakowski Przemek | 28P6000 | C | UNTS Warszawa | 44:20 | + 8:15 |
9. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 45:20 | + 9:15 |
10. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 47:20 | + 11:15 |
11. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 48:29 | + 12:24 |
12. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 50:27 | + 14:22 |
13. | Makovicka Libor | 48F5401 | C | C.O.Colmar | 50:39 | + 14:34 |
14. | Beneš Josef | SJC5801 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 51:21 | + 15:16 |
15. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 51:48 | + 15:43 |
16. | Duboc Michel | 48F5600 | C | C.O.Colmar | 52:05 | + 16:00 |
17. | Doležal Miroslav | PGP5501 | C | SK Praga | 52:13 | + 16:08 |
18. | Skonieczny Andrzej | 29P5701 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 54:13 | + 18:08 |
19. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 55:12 | + 19:07 |
20. | Antoni Szotek | 27P5500 | C | ATZ Racibórz | 57:31 | + 21:26 |
21. | Meyer Jean-Marc | 48F5900 | C | C.O.Colmar | 62:40 | + 26:35 |
22. | Mertz André | 48F5100 | C | C.O.Colmar | 63:25 | + 27:20 |
23. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Sokol Hostivice | 63:49 | + 27:44 |
24. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 64:16 | + 28:11 |
25. | Zdanowicz Jan | 14P5900 | C | UKS Kometa Gliwice | 66:16 | + 30:11 |
26. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | C | Slask O-Team | 78:43 | + 42:38 |
27. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 87:59 | + 51:54 |
28. | Ďoubal Jaromír | 8DC5500 | C | DOBneregistrovani | 96:15 | + 60:10 |
29. | Baguerey Gilles | 48F5400 | C | C.O.Colmar | 123:02 | + 86:57 |
Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK | ||
Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | DISK | ||
Oudin Bernard | 48F5200 | C | C.O.Colmar | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 34:24 | |
2. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 36:17 | + 1:53 |
3. | Trydzenski Henadzi | 18B5500 | C | Peleng-Vimpel/Minsk | 42:42 | + 8:18 |
4. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:29 | + 12:05 |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:37 | + 12:13 |
6. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:29 | + 13:05 |
7. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:33 | + 14:09 |
8. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 49:33 | + 15:09 |
9. | Vlk Josef | LDC5801 | C | KOB Děčín | 50:11 | + 15:47 |
10. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 50:57 | + 16:33 |
11. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 52:30 | + 18:06 |
12. | Kolorenč Pavel | LDC5101 | C | KOB Děčín | 59:33 | + 25:09 |
13. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 61:06 | + 26:42 |
14. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:31 | + 34:07 |
15. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 75:27 | + 41:03 |
16. | Goettmann Jean-Pierre | 48F6000 | C | C.O.Colmar | 77:23 | + 42:59 |
17. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SK UP Olomouc | 97:38 | + 63:14 |
Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 31:21 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 33:34 | + 2:13 |
3. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:49 | + 3:28 |
4. | Edward Bartkowiak | 55P4800 | C | Grunwald Poznań | 34:53 | + 3:32 |
5. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 38:13 | + 6:52 |
6. | Babický Tomáš | DLT5001 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 39:09 | + 7:48 |
7. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 39:37 | + 8:16 |
8. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 41:38 | + 10:17 |
9. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:37 | + 12:16 |
10. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 44:41 | + 13:20 |
11. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 48:07 | + 16:46 |
12. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 48:47 | + 17:26 |
13. | Olausson Tommy | 1FS5001 | C | SOK Aneby | 49:10 | + 17:49 |
14. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 50:46 | + 19:25 |
15. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:21 | + 24:00 |
16. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 64:01 | + 32:40 |
17. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 65:41 | + 34:20 |
18. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 67:27 | + 36:06 |
19. | Bogulak Adam | 88P4800 | C | MKS Jelenia Góra | 70:07 | + 38:46 |
20. | Waldemar Pietkiewicz | 55P4301 | C | Grunwald Poznań | 70:27 | + 39:06 |
21. | Našinec Jiří | STB5003 | C | TJ Stadion Nový Bor | 70:57 | + 39:36 |
22. | Kmieciński Józef | 98P4701 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 79:49 | + 48:28 |
23. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 89:21 | + 58:00 |
24. | M?rsell Lars | 98S4900 | C | Södertälje-Nykvarn | 93:52 | + 62:31 |
Kruczek Stanislaw | 41P4901 | C | WKS Wawel Kraków | DISK | ||
Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||
Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK | ||
Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK | ||
Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 34:32 | |
2. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:44 | + 2:12 |
3. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:40 | + 4:08 |
4. | Málek Josef | LPU3901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:31 | + 17:59 |
5. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 52:53 | + 18:21 |
6. | Mašek Pavel | BOR3602 | C | OK Jiskra Nový Bor | 78:03 | + 43:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrásová Michaela | LPU6 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 7:52 | |
2. | Bažata Alberto | KAM0702 | C | SK Kamenice | 8:35 | + 0:43 |
3. | Bielecka Marta | 1CP0651 | C | UKS Siódemka Rumia | 8:52 | + 1:00 |
4. | Lacinová Monika | LPU8 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 10:31 | + 2:39 |
5. | Ruszová Svatava | KUN0751 | C | TJ Sokol Kunvald | 10:40 | + 2:48 |
6. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 10:41 | + 2:49 |
7. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 11:10 | + 3:18 |
8. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 11:13 | + 3:21 |
9. | Mašláňovi | TZL1060 | C | SKOB Zlín | 11:30 | + 3:38 |
10. | Vojtíšek Albert | LPU0704 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 11:40 | + 3:48 |
11. | Wysocka Michalina | 69P0850 | C | MKS MOS Wroclaw | 11:53 | + 4:01 |
12. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 11:58 | + 4:06 |
13. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:01 | + 4:09 |
14. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | TJ OB České Budějovice | 12:34 | + 4:42 |
15. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:53 | + 5:01 |
16. | Vlach Antonín | AOV0700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 12:55 | + 5:03 |
17. | Zitková Markéta | LPU1251 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:03 | + 5:11 |
18. | Snopek Jáchym | VRL | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:30 | + 5:38 |
19. | Smith Laura | VRL | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:52 | + 6:00 |
20. | Slováček Ondřej | TZL0909 | C | SKOB Zlín | 14:14 | + 6:22 |
21. | Zitková Veronika | LPU1051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:26 | + 6:34 |
22. | Sikora Jan | 85C0700 | C | ProvodovJan | 15:44 | + 7:52 |
23. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 16:34 | + 8:42 |
24. | Strýčková Bára | ADA0852 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 17:35 | + 9:43 |
25. | Procházka Ferdinand | ADA8849 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 17:36 | + 9:44 |
26. | Čevelová Adéla | EKP1151 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 17:38 | + 9:46 |
27. | Dvořáček Jan | TTR0701 | C | OOB Třebíč | 18:05 | + 10:13 |
28. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 18:37 | + 10:45 |
29. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:40 | + 10:48 |
30. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 18:52 | + 11:00 |
31. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:04 | + 11:12 |
32. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:33 | + 11:41 |
33. | Tejkalová Aneta | ADA1050 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 19:38 | + 11:46 |
34. | Robotková Tereza | PBM0599 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 20:16 | + 12:24 |
35. | Frýdecký Tomáš | LCE0833 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:04 | + 13:12 |
36. | Rohan Vilém | PVP0900 | C | VSS Přírodověda Praha | 21:08 | + 13:16 |
37. | Smola Jakub | TZL1100 | C | SKOB Zlín | 21:35 | + 13:43 |
38. | Aleš Mikuláš | ASU1017 | C | Magnus Orienteering | 22:06 | + 14:14 |
39. | Alešová Anna | ASU1077 | C | Magnus Orienteering | 22:55 | + 15:03 |
40. | Połomski Wojciech | 19P0800 | C | Tukan Iwiny | 24:34 | + 16:42 |
41. | Chumová Lada | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | 29:23 | + 21:31 |
42. | Močuba Jan Nepomuk | OSN0600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:16 | + 26:24 |
43. | Junek Matouš | STH0801 | C | SK Studenec | 36:18 | + 28:26 |
Marszałek Dawid | 11P0700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK | ||
Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutská Tereza | VLI9450 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:18 | |
2. | Drábková Zuzana | NNN8499 | C | Neregistrovaní | 21:45 | + 1:27 |
3. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | C | SKOB Ostrava | 24:31 | + 4:13 |
4. | Strýček Jiří | ADA5801 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 24:34 | + 4:16 |
5. | Müller Marko | 18D7500 | C | Post SV Dresden | 24:57 | + 4:39 |
6. | Hýbl Matyáš | VIP1401 | C | SK VIPrahlo | 25:53 | + 5:35 |
7. | Chabinová Jana | NNN5454 | C | Neregistrovaní | 27:00 | + 6:42 |
8. | Venclová Kateřina | NNN6887 | C | Neregistrovaní | 28:18 | + 8:00 |
9. | Pavlíček Patrik | MOV0002 | C | SKOB Ostrava | 31:17 | + 10:59 |
10. | Fukalová Martina | AOV9550 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 31:19 | + 11:01 |
11. | Bednaříková Adéla | VLI0059 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:27 | + 11:09 |
12. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:35 | + 11:17 |
13. | Rusz Rostislav | KUN0101 | C | TJ Sokol Kunvald | 31:48 | + 11:30 |
14. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:55 | + 11:37 |
15. | Pavlíčková Lenka | MOV7151 | C | SKOB Ostrava | 32:43 | + 12:25 |
16. | Poláková Lucie | VRL8254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:35 | + 13:17 |
17. | Hyjek Adam | 47P6101 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 34:28 | + 14:10 |
18. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 34:34 | + 14:16 |
19. | Rufferová Iva | SNA5052 | C | TJ START Náchod | 34:58 | + 14:40 |
20. | Slotová Jarmila | TAP8699 | C | KOB TRETRA Praha | 36:22 | + 16:04 |
21. | Mazurczak Maciej | NNN9876 | C | Neregistrovaní | 37:56 | + 17:38 |
22. | Svěchotová Hana | MOV7150 | C | SKOB Ostrava | 38:44 | + 18:26 |
23. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | TJ OB České Budějovice | 40:07 | + 19:49 |
24. | Mróz Renata | 68P7351 | C | KS Artemis Wroclaw | 42:47 | + 22:29 |
25. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 44:28 | + 24:10 |
26. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 45:36 | + 25:18 |
27. | Byrczek Katarzyna | 1DP6300 | C | 45:55 | + 25:37 | |
28. | Močubová Veronika | OSN8383 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:30 | + 26:12 |
29. | Hýbl Orlík | VIP1400 | C | SK VIPrahlo | 47:03 | + 26:45 |
30. | Procházková Jaroslava | LTU8899 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:26 | + 28:08 |
31. | Jaklová Olga | LTU6751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:21 | + 30:03 |
32. | Lisá Štěpánka | ONO0451 | C | SKOB Ostrov | 51:29 | + 31:11 |
33. | Chloupek Radek | SLP4001 | C | OOB Slavia Praha | 52:45 | + 32:27 |
34. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 82:00 | + 61:42 |
35. | Přibyl Adam | LDC9100 | C | KOB Děčín | 117:19 | + 97:01 |
Sojková Petra | ALB8950 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK | ||
Kříž Martin | PZR7801 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | ||
Rückerová Věra | HOR7450 | C | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lisý Ondřej | ONO7100 | C | SKOB Ostrov | 40:56 | |
2. | Jurga Václav | 46X8900 | C | Krutě Kruté Krůty | 45:10 | + 4:14 |
3. | Procházka Martin | LTU8101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:11 | + 5:15 |
4. | Picek Štěpán | TJN9601 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:49 | + 5:53 |
5. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:06 | + 7:10 |
6. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 48:55 | + 7:59 |
7. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 49:12 | + 8:16 |
8. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:38 | + 9:42 |
9. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 54:43 | + 13:47 |
10. | Rusz Roman | KUN7201 | C | TJ Sokol Kunvald | 56:53 | + 15:57 |
11. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:14 | + 17:18 |
12. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 63:14 | + 22:18 |
13. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | C | TJ Jiskra Nejdek | 63:30 | + 22:34 |
14. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 65:33 | + 24:37 |
15. | Suchý Petr | SHK7800 | C | OK Slavia Hradec Králové | 66:50 | + 25:54 |
16. | Suchá Eva | SHK7851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:08 | + 26:12 |
17. | Krupová Tereza | 6YC8751 | C | Neregistrovaní | 75:26 | + 34:30 |
18. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 75:52 | + 34:56 |
19. | Roll Martin | ALB8449 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 76:18 | + 35:22 |
20. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:02 | + 37:06 |
21. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 79:47 | + 38:51 |
22. | Lisý Jan | ONO4201 | C | SKOB Ostrov | 80:54 | + 39:58 |
23. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 81:13 | + 40:17 |
24. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 84:02 | + 43:06 |
25. | Mrázková Jana | TUR7850 | C | OOB TJ Turnov | 86:33 | + 45:37 |
26. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | C | OK Jilemnice | 87:15 | + 46:19 |
27. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 88:46 | + 47:50 |
28. | Beran Jakub | TEP8749 | C | Tempo Praha | 90:35 | + 49:39 |
29. | Hadačová Tereza | AOP9051 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 96:31 | + 55:35 |
30. | Vlk Jakub | 8HC0600 | C | 173:58 | + 133:02 | |
Jurgová Martina | 46X8800 | C | Krutě Kruté Krůty | DISK | ||
Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Rákos Piroska | 15H7750 | C | MOM | DISK |