Výsledky závodu: Bohemia Orienteering - E4

Datum:
08.08.2015
Místo konání:
Stráž pod Ralskem
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Písková věž
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Kořínek Tomáš - R3, Pavlovec Jan
JURY:
Podrábská Marie, Babický Tomáš, Ptáček Pavel
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění nohy – závodník byl v prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
2.20 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kerckhofs Feike 1520500 152 HAMEGATROL 16:32
2. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 16:59 + 0:27
3. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 17:19 + 0:47
4. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 17:56 + 1:24
5. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 18:17 + 1:45
6. Malard Yaëlle 2930600 293 VERVINS ORIENTATION 18:52 + 2:20
7. Nowak Anna 5560601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 20:00 + 3:28
8. Schlittermann Clara 3440500 344 SV WILHELMSHAGEN 21:44 + 5:12
9. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 23:59 + 7:27
10. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:08 + 7:36
11. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 24:22 + 7:50
12. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 24:33 + 8:01
13. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 29:56 + 13:24
14. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:13 + 14:41
15. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 31:15 + 14:43
16. Holečková Kateřina ABM0553 C KOB Moira Brno 34:51 + 18:19
17. Kučerová Amálie PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 35:52 + 19:20
18. Golinowska Ola 5620600 562 OKS WROCLAW 36:32 + 20:00
19. Maurer Katja 6310600 631 OLC KAPREOLO 38:58 + 22:26
20. Černíková Zuzana DOB0555 C KOB Dobruška 42:05 + 25:33
Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D12A
2.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poborská Eliška EKP0355 C VŠTJ Ekonom Praha 17:24
2. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 19:08 + 1:44
3. Mougeot Coline 2950400 295 CO COLMAR 19:18 + 1:54
4. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 20:18 + 2:54
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 20:42 + 3:18
6. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 20:56 + 3:32
7. Martin Paula 2400300 240 SHERPA RAID KIDS 22:58 + 5:34
8. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 23:03 + 5:39
9. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 23:19 + 5:55
10. Hankovcová Helena KAM0350 B SK Kamenice 24:00 + 6:36
11. Wyder Aline 6310300 631 OLC KAPREOLO 24:11 + 6:47
12. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 26:08 + 8:44
13. Kroniková Sylvie SHK0450 C OK Slavia Hradec Králové 26:25 + 9:01
14. Víšková Veronika KAM0452 C SK Kamenice 26:44 + 9:20
15. Nedvídková Katka RUM0451 C ZOOB Rumburk 29:54 + 12:30
16. Martínez Marta 2460400 246 CO TOTANA 30:56 + 13:32
17. Maurer Nora 6310400 631 OLC KAPREOLO 32:14 + 14:50
18. Budriunaite Vaiva 4740400 474 OK AŽUOLAS 33:38 + 16:14
19. Pesta Anna 5560300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 36:18 + 18:54
20. Jedličková Kristýna KAM0455 C SK Kamenice 51:39 + 34:15
D12B
2.20 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strazdina Anete anna 4530300 453 AZIMUTS OK 15:23
2. Ambrazaite Adelija 4780301 478 MARIJAMPOLES MKC 17:31 + 2:08
3. Teringlová Vendula VCB0451 C TJ OB České Budějovice 17:44 + 2:21
4. Ziebová Veronika NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek 17:54 + 2:31
5. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:18 + 2:55
6. Průšková Tereza STB0499 C TJ Stadion Nový Bor 18:50 + 3:27
7. Ziemina Hanna gabriela 4530400 453 AZIMUTS OK 18:56 + 3:33
8. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 22:57 + 7:34
9. Room Birgit 2530400 253 OK ILVES 24:09 + 8:46
10. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 27:14 + 11:51
11. Balaikaite Vasare 4780300 478 MARIJAMPOLES MKC 34:58 + 19:35
D14A
2.50 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 23:12
2. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 25:42 + 2:30
3. Rýdlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:06 + 2:54
4. Calandry Cecile 2920109 292 GL RHÓNE-ALPES 26:37 + 3:25
5. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:12 + 4:00
6. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 27:31 + 4:19
7. Vejražková Rozárka SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 27:38 + 4:26
8. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 27:46 + 4:34
9. Galateanu Daria 5710100 571 UNEFS BUCURESTI 28:29 + 5:17
10. Caune Agnija 4530101 453 AZIMUTS OK 30:15 + 7:03
11. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:05 + 7:53
12. Bejvlová Karolína LME0250 B SK Los Mělník 31:58 + 8:46
13. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:07 + 8:55
14. Tirlikaite Gabriele 4730200 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 32:39 + 9:27
15. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 33:29 + 10:17
15. Chaloupková Hana KAM0252 B SK Kamenice 33:29 + 10:17
17. Rýdlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:33 + 10:21
18. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 33:50 + 10:38
19. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 34:14 + 11:02
20. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 34:38 + 11:26
21. Mašínová Anna TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:14 + 12:02
22. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 36:05 + 12:53
23. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 36:37 + 13:25
24. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 38:15 + 15:03
25. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 38:38 + 15:26
26. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 40:14 + 17:02
27. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 41:00 + 17:48
28. Andersson Klara 7090200 709 OK ORION 41:08 + 17:56
29. Stabina Zanda 4530100 453 AZIMUTS OK 43:00 + 19:48
30. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 43:46 + 20:34
31. De smul Siel 1530100 153 OMEGA 44:50 + 21:38
32. Arnet Fiona 6310101 631 OLC KAPREOLO 49:10 + 25:58
33. Bores Henar 2480100 248 ORCA 49:27 + 26:15
34. Peeters Nore 1540100 154 OMEGA II 53:54 + 30:42
35. Steinhoff Marlen 3660100 366 ESV LOK MAGDEBURG 53:57 + 30:45
36. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 65:27 + 42:15
37. Keller Janine 6310100 631 OLC KAPREOLO 69:11 + 45:59
Willemsens Emma 1510200 151 HERMATHENAE THEUX DISK
Miklušová Tamarka 6720250 672 TJ RAPID BRATISLAVA DNS
D14B
2.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:28
2. Wiedemayer Laura 1220100 122 ASKO AUSTRIA 20:52 + 0:24
3. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:46 + 3:18
4. Tumová Adéla SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín 23:55 + 3:27
5. Genart Amélie 2930100 293 VERVINS ORIENTATION 25:21 + 4:53
6. Annija Sliksjane 4530200 453 AZIMUTS OK 26:05 + 5:37
7. Modlhammer Kerstin 1220101 122 ASKO AUSTRIA 26:14 + 5:46
8. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 29:16 + 8:48
9. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 31:19 + 10:51
10. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 32:36 + 12:08
11. Holečková Michaela ABM0259 C KOB Moira Brno 33:18 + 12:50
12. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 56:49 + 36:21
Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
Matějková Barbora SJC0156 B TJ Sportcentrum Jičín DNS
D16A
3.00 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 31:52
2. Janošíková Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 32:14 + 0:22
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 32:47 + 0:55
4. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 36:20 + 4:28
5. Andersson Kajsa 7090000 709 OK ORION 37:32 + 5:40
6. Le gland Louise 2929924 292 GL RHÓNE-ALPES 38:32 + 6:40
7. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 39:01 + 7:09
8. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 39:52 + 8:00
9. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 40:20 + 8:28
10. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 41:27 + 9:35
11. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 42:22 + 10:30
12. Aschermannová Karolína KAM0051 A SK Kamenice 42:37 + 10:45
13. Skopane Elina 4530000 453 AZIMUTS OK 42:45 + 10:53
14. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 43:20 + 11:28
15. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 44:02 + 12:10
16. Galateanu Adela 5719900 571 UNEFS BUCURESTI 44:35 + 12:43
17. Bonora Lise 2929907 292 GL RHÓNE-ALPES 45:52 + 14:00
18. Kalinina Nika 5910000 591 OMEGA MOSCOW 48:41 + 16:49
19. Miklušová Terezka 6729950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 49:15 + 17:23
20. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 49:32 + 17:40
21. Corbin Marianne 2920011 292 GL RHÓNE-ALPES 50:13 + 18:21
22. Vorverk Marine 2929936 292 GL RHÓNE-ALPES 52:37 + 20:45
23. Kováříková Marie KAM0050 A SK Kamenice 55:13 + 23:21
24. Biersaková Dagmar KRL0051 A Kometa Kralovice 59:49 + 27:57
25. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 60:10 + 28:18
26. Dudoignon Marine 2920014 292 GL RHÓNE-ALPES 62:13 + 30:21
27. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:00 + 32:08
28. Deferme Lies 1529900 152 HAMEGATROL 69:55 + 38:03
Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
D16B
2.60 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 A TJ Sportcentrum Jičín 31:31
2. Auerműllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 33:48 + 2:17
3. Albrechtová Iveta KAM9950 C SK Kamenice 36:39 + 5:08
4. Labroche Claire 2939900 293 VERVINS ORIENTATION 37:36 + 6:05
5. Doležalová Dorotka VPM9950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 38:24 + 6:53
6. Mockaityte Aiste 4739901 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 42:20 + 10:49
7. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:36 + 13:05
8. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 45:18 + 13:47
9. Mudrová Lenka KRL0052 B Kometa Kralovice 45:58 + 14:27
10. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 46:04 + 14:33
11. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 47:37 + 16:06
12. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 49:38 + 18:07
13. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 50:24 + 18:53
14. Fors Heidi 7150000 715 OK GRIP 50:44 + 19:13
15. Boucher Thea 2990003 299 VINCENNES 51:14 + 19:43
16. Makauskaite Viktorija 4779900 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 61:39 + 30:08
17. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 65:05 + 33:34
D18A
3.20 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 29:27
2. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 33:34 + 4:07
3. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 34:37 + 5:10
4. Basset Juliette 2929802 292 GL RHÓNE-ALPES 36:45 + 7:18
5. Dudoignon Chloe 2929813 292 GL RHÓNE-ALPES 37:30 + 8:03
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 39:06 + 9:39
7. Vuitton Marie 2929838 292 GL RHÓNE-ALPES 39:35 + 10:08
8. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 40:52 + 11:25
9. Kavalírová Jůlie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 41:23 + 11:56
10. Zimmerová Kateřina KAM9850 B SK Kamenice 41:51 + 12:24
11. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 43:16 + 13:49
12. Westin Emilie 5129800 512 PORSGRUNN OL 44:14 + 14:47
13. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:48 + 19:21
14. Corbin Emma 2929810 292 GL RHÓNE-ALPES 50:23 + 20:56
15. Kaufmanová Ivana TRI9761 A TJ TŽ Třinec 53:28 + 24:01
16. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 54:12 + 24:45
17. Flori Anais 2929818 292 GL RHÓNE-ALPES 62:51 + 33:24
18. Vesilind Liina 2589800 258 SK SRD 63:56 + 34:29
19. Vorverk Camille 2929845 292 GL RHÓNE-ALPES 66:14 + 36:47
20. Levesy Salome 2929826 292 GL RHÓNE-ALPES 70:21 + 40:54
21. Delva Lou 2929715 292 GL RHÓNE-ALPES 71:20 + 41:53
Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno DISK
Fors Jonna 7159800 715 OK GRIP DISK
Dufour Marie 2929716 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
D18B
2.50 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:12
2. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 36:39 + 2:27
3. Poloprutská Klára VLI9750 B Slavia Liberec orienteering 39:47 + 5:35
4. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 42:51 + 8:39
5. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 44:45 + 10:33
6. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 45:44 + 11:32
7. Žuchová Daniela TJN9750 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:02 + 20:50
8. Pärnik Edith 2549800 254 OK PEKO 55:50 + 21:38
9. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 56:38 + 22:26
10. Stankute Tautvyde 4739800 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 58:34 + 24:22
11. Cepeliauskaite Ieva 4779802 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 72:05 + 37:53
12. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:07 + 41:55
D20A
3.20 km, 110 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7847
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 R TJ Loko Liberec 31:24 8838
2. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 37:43 + 6:19 7459
3. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 38:42 + 7:18 7244
4. Procházková Marie KAM9554 R SK Kamenice 38:53 + 7:29 7204
5. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 39:02 + 7:38 7172
6. Bornard Julie 2929608 292 GL RHÓNE-ALPES 40:42 + 9:18
7. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 42:30 + 11:06 6415
8. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 43:49 + 12:25 6127
9. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 43:59 + 12:35 6091
10. Kanko Ruut 2729501 272 KOOVEE 45:41 + 14:17
11. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 46:06 + 14:42 5629
12. Bonora Marine 2929639 292 GL RHÓNE-ALPES 46:25 + 15:01
13. Bores Yara 2489600 248 ORCA 48:58 + 17:34
14. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 53:18 + 21:54 4056
15. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 56:10 + 24:46 3430
16. Uusitalo Amanda 2729500 272 KOOVEE 79:49 + 48:25
17. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 82:52 + 51:28 0
Cych Weronika PHK9696 R OK 99 Hradec Králové DNS 0
D21E
4.00 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8395
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 40:51 8852
2. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 43:19 + 2:28 8372
3. Skog Henna 2729400 272 KOOVEE 43:39 + 2:48
4. Fabré Miek 1528800 152 HAMEGATROL 44:41 + 3:50
5. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 45:26 + 4:35 7961
6. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 46:51 + 6:00 7686
7. Doležalová Monika KAM8851 R SK Kamenice 47:06 + 6:15 7637
8. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 48:08 + 7:17 7436
9. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:10 + 7:19 7430
10. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 53:00 + 12:09 6491
11. Geypen Kim 1528401 152 HAMEGATROL 55:07 + 14:16
12. Van de velde Liesbeth 1528300 152 HAMEGATROL 55:42 + 14:51
13. Górska Kinga 5528900 552 UMKS ORKAN OSTRÓDA 56:19 + 15:28
14. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:30 + 16:39 5616
15. Wenderickx Nancy 1527600 152 HAMEGATROL 58:24 + 17:33
16. Ruiz Esmeralda 2477400 247 SANT JOAN ALICANTE 60:35 + 19:44
17. Tesařová Marcela AOP9450 R Orientační Běh Opava 60:42 + 19:51 4994
18. Pluymers Helena 1528400 152 HAMEGATROL 77:52 + 37:01
Kraemer Jitka 3498700 349 OLE TEAM DRESDEN DISK
Nilsson Jessica 7149500 714 OK TYR DISK
Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov DISK 0
Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Zebrowska Barbara 5539500 553 UNTS WARSZAWA DNS
Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno DNS 0
D21A
3.50 km, 130 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7372
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 34:49 7456
2. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 34:53 + 0:04 7443
3. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 35:58 + 1:09 7216
4. Rothweiler Maja 6318400 631 OLC KAPREOLO 37:38 + 2:49
5. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 40:11 + 5:22 6333
6. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 40:28 + 5:39 6274
7. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:17 + 6:28 6103
8. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 46:11 + 11:22 5078
9. Herremans Sofie 1558100 155 HAMOK 46:18 + 11:29
10. Heidrich Elisabeth 3508800 350 SV ROBOTRON DRESDEN 47:45 + 12:56
11. Monterrat Amandine 2929151 292 GL RHÓNE-ALPES 49:38 + 14:49
12. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 54:14 + 19:25 3393
13. Choutková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 54:35 + 19:46 3320
14. Martin Raquel 2419200 241 CODAN EXTREMADURA 55:50 + 21:01
15. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 56:00 + 21:11 3023
16. Alonso Lydia 2419000 241 CODAN EXTREMADURA 56:54 + 22:05
17. Westin Kjersti 5129400 PGP SK Praga 59:02 + 24:13
18. Švihovská Eva SJC8352 C TJ Sportcentrum Jičín 60:04 + 25:15 2172
19. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 64:48 + 29:59 1181
20. Vettik Pilvi-heli 2566400 256 JOKA 72:38 + 37:49
21. Kuckert Carla 3459200 345 ESV LOK DESSAU 74:17 + 39:28
Minn Kadi-liis 2569100 256 JOKA DNS
D21B
3.30 km, 110 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5438
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 37:34 5828
2. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 40:45 + 3:11 5400
3. Urboniene Neringa 4758500 475 OSK SAKAS 42:13 + 4:39
4. Košková Anna LLI9550 B TJ Loko Liberec 43:05 + 5:31 5086
5. Volfová Jůlie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 43:30 + 5:56 5030
6. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:08 + 8:34 4677
6. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 46:08 + 8:34 4677
8. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 46:20 + 8:46 4650
9. Nilsson Camilla 7119200 711 OK TORFINN 48:20 + 10:46
10. Mathe Fanni 3979400 397 TIPO OC BUDAPEST 48:40 + 11:06
11. Kolaja - Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 49:23 + 11:49 4240
12. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 49:51 + 12:17 4177
13. Zamrzlová Eva SJC8759 C TJ Sportcentrum Jičín 52:21 + 14:47 3841
14. Krpatová Klára TJN9353 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:11 + 15:37 3729
15. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 53:17 + 15:43 3716
16. Sümegi Maria 3988800 398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB 53:33 + 15:59
17. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 54:53 + 17:19 3501
18. Karlsson Jessica 7118200 711 OK TORFINN 54:54 + 17:20
19. Fromke Annegret 3498600 349 OLE TEAM DRESDEN 56:07 + 18:33
20. Kretschmer Odette 3498701 349 OLE TEAM DRESDEN 56:25 + 18:51
21. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 56:37 + 19:03 3268
22. Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 57:21 + 19:47 3169
23. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 57:30 + 19:56 3149
24. Urbonaite Kristina 4759200 475 OSK SAKAS 58:43 + 21:09
25. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 58:54 + 21:20 2961
26. Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 59:00 + 21:26 2947
27. Křenková geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 59:04 + 21:30 2938
28. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 66:22 + 28:48 1958
29. Puternicka Joanna 5578750 557 ORIENTOP WROCLAW 69:19 + 31:45
30. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 69:32 + 31:58 1532
31. Gorrotxategi Mireia 5028600 502 KOVZ EINDHOVEN 70:22 + 32:48
32. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 72:11 + 34:37 1176
33. Gordon Diana 5559000 555 KU AZS WAT WARSZAWA 72:57 + 35:23
34. Peterson Hannah 7118400 711 OK TORFINN 74:17 + 36:43
35. Magnuson Maria 7138200 713 KFUM OREBRO OK 75:09 + 37:35
36. Cimnaghi Elisabetta 4218200 421 ORICUNEO 83:40 + 46:06
37. Pau Isabel 2398700 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA 91:48 + 54:14
38. Perez Alicia 2428100 242 AROMON PONTEVEDRA 92:04 + 54:30
39. Anušauskaité Ieva 4719100 471 LABIRINTAS VILNIUS 116:30 + 78:56
Ottová Tereza JES8651 C OK Rakovník DISK 0
Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice DNS 0
D21C
2.50 km, 100 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 37:10
2. Rückerová Petra LTU9252 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:38 + 3:28
3. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:10 + 6:00 1660
4. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 45:47 + 8:37 1567
5. Rudolfova Jana SJC7752 C TJ Sportcentrum Jičín 46:14 + 9:04 1551
6. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:20 + 9:10 1548
7. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:57 + 9:47 1526
8. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 49:51 + 12:41 1423
9. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 55:42 + 18:32 1217
10. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň 57:06 + 19:56 1167
11. Hlaváčová Lenka DOB8450 C KOB Dobruška 58:07 + 20:57 1131
12. Granum helsvig Marianne 5116800 511 KOLBOTN+SKIMT OL 58:26 + 21:16
13. Šebková Jana DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka 68:11 + 31:01 775
14. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Vary 79:04 + 41:54
15. Krejbichová Julie TJP9351 C TJ Sokol Troja 83:21 + 46:11 239
Ukleja Ewa 5568000 556 AZYMUT 45 GDYNIA DISK
Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže DNS
Janáková Eva EKP VŠTJ Ekonom Praha DNS
D35A
2.90 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH7753 C OOB TJ Kašperské Hory 29:04
2. Kheldert Elena 5917400 591 OMEGA MOSCOW 30:52 + 1:48
3. Teringlová Martina VCB7851 C TJ OB České Budějovice 31:40 + 2:36
4. Velde Reda 4747901 474 OK AŽUOLAS 32:21 + 3:17
5. Godina Ieva 4567600 456 B3 RIGA 32:51 + 3:47
6. Minakova Ekaterina 5988000 598 ORIENTA MOSCOMPASS 34:17 + 5:13
7. Baláková Andrea 2017700 201 GVOC VANCOUVER 34:43 + 5:39
8. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 36:57 + 7:53
9. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 37:42 + 8:38
10. Šauli Ivana VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 42:09 + 13:05
11. Crettels Leslie 1518000 151 HERMATHENAE THEUX 43:02 + 13:58
12. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 46:24 + 17:20
13. Müller Andrea 6317400 631 OLC KAPREOLO 46:59 + 17:55
14. Schulze Evelyn 2447800 244 COBI DURANGO 47:31 + 18:27
15. Wyder Flavia 6317700 631 OLC KAPREOLO 48:05 + 19:01
16. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 48:56 + 19:52
17. Canet Teresa 2437000 243 COBI 56:52 + 27:48
18. Cerna Jitka 2407900 240 SHERPA RAID KIDS 60:48 + 31:44
19. Willemsens-winthagen Rach 1517700 151 HERMATHENAE THEUX 67:04 + 38:00
20. Figueroa Monica 2428000 242 AROMON PONTEVEDRA 67:24 + 38:20
De le hera Teresa 2437700 243 COBI DISK
D35B
2.10 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 26:29
2. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 29:24 + 2:55
3. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 29:41 + 3:12
4. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 30:14 + 3:45
5. Hofmanová Michaela LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň 39:24 + 12:55
6. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:32 + 13:03
7. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 39:58 + 13:29
8. Hönigová Iva N020000 N02 NEREG. PRAHA 5 40:11 + 13:42
9. Mougeot Odile 2957801 295 CO COLMAR 40:29 + 14:00
10. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:21 + 15:52
11. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:59 + 19:30
12. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 46:38 + 20:09
13. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 51:13 + 24:44
14. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:28 + 26:59
15. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 55:08 + 28:39
16. Zýková Martina N010200 N01 NEREG. PRAHA 12 58:44 + 32:15
17. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 62:34 + 36:05
18. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 62:48 + 36:19
19. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 70:18 + 43:49
Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Bazeliene Olga 4767700 476 RASKK SK FORTUNA DNS
D40A
3.00 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petson Valentina 5937300 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 36:00
2. Nowak Beata 5567300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 37:23 + 1:23
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 38:22 + 2:22
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 39:45 + 3:45
5. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 41:08 + 5:08
6. Tirlikiene Ruta 4737300 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 42:40 + 6:40
7. Mouliere Marie-hél 2937500 293 VERVINS ORIENTATION 44:02 + 8:02
8. Mouliere Camille 2937400 293 VERVINS ORIENTATION 44:17 + 8:17
9. Kováříková Erika KAM7252 C SK Kamenice 44:18 + 8:18
10. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 45:24 + 9:24
11. Skerletz Noemi 3957200 395 SOPRON 46:51 + 10:51
12. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 51:45 + 15:45
13. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 54:08 + 18:08
14. De bie Ellen 1537300 153 OMEGA 54:59 + 18:59
15. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 57:20 + 21:20
16. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 57:36 + 21:36
17. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 59:15 + 23:15
18. Barceló María 2467300 246 CO TOTANA 61:42 + 25:42
19. Rand Larissa 5037400 503 OLIFANT 63:31 + 27:31
20. Biehme Katja christine 348 OLG REGENSBURG 64:00 + 28:00
21. Amrouche Sandrine 2947200 294 VSAO 80:07 + 44:07
22. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 80:25 + 44:25
23. Jacotot Claire 2967500 296 AS QUENTIGNY COURSE 100:46 + 64:46
Miklušová Dagmar 6727350 672 TJ RAPID BRATISLAVA DISK
D40B
2.20 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petukiene Evandzelina 4757300 475 OSK SAKAS 32:15
2. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 37:29 + 5:14
3. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:09 + 9:54
4. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 42:57 + 10:42
5. Westin Lenka 5127100 512 PORSGRUNN OL 43:49 + 11:34
6. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 47:00 + 14:45
7. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 49:38 + 17:23
8. Bogopolskaia Elena 5927400 592 UZAO-TEAM 51:17 + 19:02
9. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:23 + 19:08
10. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 51:39 + 19:24
11. Andersson Ingela 7097100 709 OK ORION 58:55 + 26:40
12. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 59:29 + 27:14
13. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 63:14 + 30:59
14. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 69:06 + 36:51
15. Žeravová Markéta JEN7152 C OB Jenišovice 69:10 + 36:55
16. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 73:00 + 40:45
17. Paurová Lenka LTU7599 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:25 + 42:10
18. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:01 + 46:46
19. Barčová Dana 6717151 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 85:14 + 52:59
Maurer Anita 6317100 631 OLC KAPREOLO DISK
Kaminskaite Edita 3617300 361 SG LVB LEIPZIG DNS
Junkova Petra STH7451 C SK Studenec DNS
D45A
2.90 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:52
2. Wolek Ewa 5536801 553 UNTS WARSZAWA 35:33 + 1:41
3. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 40:16 + 6:24
4. Schlittermann Silke 3447000 344 SV WILHELMSHAGEN 40:43 + 6:51
5. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 42:00 + 8:08
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:09 + 10:17
7. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 45:28 + 11:36
8. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 45:59 + 12:07
9. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 46:32 + 12:40
10. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 46:48 + 12:56
11. Tikhonova Elena 5916800 591 OMEGA MOSCOW 47:07 + 13:15
12. Wolowczyk Mariola 5536800 553 UNTS WARSZAWA 47:11 + 13:19
13. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 48:44 + 14:52
14. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 48:51 + 14:59
15. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 48:52 + 15:00
16. Arnet Mirjam 6316801 631 OLC KAPREOLO 48:58 + 15:06
17. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 51:51 + 17:59
18. Vanspauwen-piqueray Marie 1516900 151 HERMATHENAE THEUX 51:52 + 18:00
19. Thomas Sylvia 3686900 368 OL-TEAM WEHRSDORF 53:20 + 19:28
20. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 54:06 + 20:14
21. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 54:49 + 20:57
22. Logvina Elena 2026800 202 OAKVILLE 58:40 + 24:48
23. Boucher Lucie 2990001 299 VINCENNES 59:59 + 26:07
24. Dudoignon Jocelyne 2926852 292 GL RHÓNE-ALPES 60:12 + 26:20
25. Käding Kirsten 3476701 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 64:03 + 30:11
26. Barillová Alena 6716951 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 64:44 + 30:52
27. Le gland Emmanuelle 2927053 292 GL RHÓNE-ALPES 65:43 + 31:51
28. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 66:09 + 32:17
29. Fors Kristina 7156800 715 OK GRIP 69:25 + 35:33
30. Panková Martina 6726950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 72:10 + 38:18
31. Karlsson Kerstin 7186800 718 MALILLA OK 78:22 + 44:30
32. Boeck Ute 3476700 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 80:36 + 46:44
33. Hasalova Jana PGP6751 C SK Praga 80:51 + 46:59
34. Palmans Kristel 1546600 154 OMEGA II 98:00 + 64:08
35. Teo Dóra 3966600 396 SMAFC-OSC SOPRON 105:49 + 71:57
Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec DNS
Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava DNS
D45B
2.10 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 30:14
2. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 32:29 + 2:15
3. Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:30 + 5:16
4. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 35:43 + 5:29
5. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:32 + 8:18
6. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 8:28
7. Hackl Claudia 1226400 122 ASKO AUSTRIA 39:16 + 9:02
8. Brázdilová Radka ODV6950 C TJ Aero Odolena Voda 39:52 + 9:38
9. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 41:11 + 10:57
10. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:51 + 11:37
11. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 42:28 + 12:14
12. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 43:01 + 12:47
13. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 45:19 + 15:05
14. Šebková Helena DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka 45:34 + 15:20
15. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 47:16 + 17:02
16. Loginova Anna 5970003 597 KUNTSEVO 47:37 + 17:23
17. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 47:56 + 17:42
18. Wicek Sonja 1226800 122 ASKO AUSTRIA 49:58 + 19:44
19. Čermáková Gabriela KAM6752 C SK Kamenice 55:43 + 25:29
20. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:33 + 26:19
21. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 56:48 + 26:34
22. Nilsson Lisa 7116600 711 OK TORFINN 61:03 + 30:49
23. Buchkovska Helena 7186700 718 MALILLA OK 61:16 + 31:02
24. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 61:50 + 31:36
25. Hlubučková Šárka KAM6851 C SK Kamenice 67:41 + 37:27
26. Zatloukalová Eva SSU7050 SK Severka Šumperk 72:21 + 42:07
27. Žandová Mária SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:31 + 44:17
28. Kohler Marianne 6347000 634 OLG Huttwil 76:38 + 46:24
Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod DISK
Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice DISK
Krejbichová Šárka TJP6850 C TJ Sokol Troja DISK
Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Kraková Iva NER NER Neregistrovaní DNS
Drese Evi 3437000 343 OLV USLAR DNS
D50A
2.60 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 37:50
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 38:53 + 1:03
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 39:23 + 1:33
4. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:24 + 5:34
5. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 44:13 + 6:23
6. Pedersen Eva 7066400 706 OK SKOGSHJORTARNA 44:38 + 6:48
7. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 45:25 + 7:35
8. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:33 + 8:43
9. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 48:16 + 10:26
10. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 49:00 + 11:10
11. Bikeliene Ema 4716400 471 LABIRINTAS VILNIUS 51:04 + 13:14
12. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 59:52 + 22:02
13. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 60:34 + 22:44
14. Zvaigzne Mudite 4546200 454 A2 RIGA 62:02 + 24:12
15. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 65:44 + 27:54
D50B
1.90 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 33:04
2. Fehr Yvonne 6316200 631 OLC KAPREOLO 40:00 + 6:56
3. Bergdahl Karin 7236200 723 IK UVEN 40:53 + 7:49
4. Troupová Vladislava KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 41:53 + 8:49
5. Couchoud Patricia 2976200 297 ORIENT EXPRESS 42 42:31 + 9:27
6. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 43:24 + 10:20
7. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:57 + 11:53
8. Slezáčková Věra KAS6551 KOB Kamenický Šenov 48:08 + 15:04
9. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 54:01 + 20:57
10. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:57 + 24:53
11. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 61:19 + 28:15
12. Szőcs Anett 3936500 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 62:02 + 28:58
13. Pfister Regula 6316100 631 OLC KAPREOLO 67:49 + 34:45
14. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 78:50 + 45:46
15. Ágg Zsuzsa 3976200 397 TIPO OC BUDAPEST 79:17 + 46:13
16. Barrios aros Rosario 2506200 250 MONTSANT 93:06 + 60:02
D55A
2.50 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erfors Agneta 7115900 711 OK TORFINN 30:47
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 34:40 + 3:53
3. Combet Annie 2926049 292 GL RHÓNE-ALPES 36:23 + 5:36
4. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:29 + 11:42
5. Čerjaka Maija 4555900 455 CARNIKAVA 43:04 + 12:17
6. Štrossová Jiřinka DCE5650 C KOB Dobřichovice 44:32 + 13:45
7. Ziegerhofer Anneliese 1215600 121 NF LINZ 44:42 + 13:55
8. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:14 + 14:27
9. Montovay Emilia 3986000 398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB 48:43 + 17:56
10. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 52:44 + 21:57
11. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 58:23 + 27:36
12. Driesen Marina 1525900 152 HAMEGATROL 71:14 + 40:27
13. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 82:57 + 52:10
Griaznevich Elena 5965600 596 MY MOSCOW DISK
Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka DNS
D55B
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moosberger Esther 6335600 633 OL REGIO OLTEN 31:18
2. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:36 + 8:18
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 9:15
4. Plüss Brigitta 6325600 632 OLG RYMENZBURG 42:07 + 10:49
5. Šilerová Zdena KNC5762 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 42:39 + 11:21
6. Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 44:28 + 13:10
7. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 50:48 + 19:30
8. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 57:14 + 25:56
9. Stulíková Zuzana SHK5751 C OK Slavia Hradec Králové 59:29 + 28:11
10. Lenkei Erzsébet 3935600 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 60:54 + 29:36
11. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 66:35 + 35:17
12. Olbrycht Anna 5515600 551 OLBnO WARSZAWA 81:59 + 50:41
Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Bach Helle 2215800 221 OK DJURS DISK
Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod DISK
D60
2.10 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horváth Magda 3975200 397 TIPO OC BUDAPEST 25:43
2. Michel Margrit 6315200 631 OLC KAPREOLO 26:17 + 0:34
3. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 33:18 + 7:35
4. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 34:02 + 8:19
5. Lindkvist Anneli 7105400 710 GUSTAVSBERGS OK 38:53 + 13:10
6. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 40:15 + 14:32
7. Jenei Margit 3925400 392 BOF BUDAORS 40:24 + 14:41
8. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 41:34 + 15:51
9. Hardy Jan 1015300 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 44:33 + 18:50
10. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 45:59 + 20:16
11. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 46:00 + 20:17
12. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 47:03 + 21:20
13. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:14 + 22:31
14. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 56:38 + 30:55
15. Roeling Monica 5025200 502 KOVZ EINDHOVEN 61:03 + 35:20
16. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 61:29 + 35:46
17. Blommen Paulette 1545200 154 OMEGA II 63:04 + 37:21
18. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:54 + 55:11
19. Lecoyer Annick 2935150 293 VERVINS ORIENTATION 83:35 + 57:52
20. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 99:09 + 73:26
D65
1.90 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glans Inger 7114900 711 OK TORFINN 28:26
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 39:12 + 10:46
3. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 39:13 + 10:47
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 42:19 + 13:53
5. Venäläinen Kaija 2714900 271 VALKEAKOSKEN HAKA 43:06 + 14:40
6. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 49:13 + 20:47
7. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 54:02 + 25:36
8. Gmür Annette 6314700 631 OLC KAPREOLO 58:49 + 30:23
9. Mueller Brigitte 1224800 122 ASKO AUSTRIA 63:29 + 35:03
10. Richard Nicole 2934800 293 VERVINS ORIENTATION 88:41 + 60:15
11. Eismark Inger 7164900 716 OK ORINTO 91:56 + 63:30
Karlsson Marie-Louise 7204900 720 NYBRO OK DISK
D70
1.70 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 44:11
2. Eulitz Ilse 3653900 365 OLV WEIMAR 45:35 + 1:24
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 52:56 + 8:45
4. Hansen Ruth 2234500 223 OK SKAERMEN 54:33 + 10:22
5. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 58:39 + 14:28
6. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 62:54 + 18:43
7. Lexell Karin 7113700 711 OK TORFINN 75:03 + 30:52
F3
2.20 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 16:42
2. Šklíba Jaromír TJNXXXX OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:07 + 5:25
3. Cincibusová Jana FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:30 + 8:48
4. Mátlová Hana NER7700 NER Neregistrovaní 26:59 + 10:17
5. Hiba Boris 397 397 TIPO OC BUDAPEST 28:12 + 11:30
6. Boeck Thomas 3476600 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 29:08 + 12:26
7. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 29:11 + 12:29
8. Víšková Alena KAM7451 C SK Kamenice 29:13 + 12:31
9. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 31:31 + 14:49
10. Schallberger Josef 3564300 356 TV KUSSNACHT 31:36 + 14:54
11. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 31:51 + 15:09
12. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 32:12 + 15:30
13. Jírová Monika ROZ8888 OK Roztoky 32:14 + 15:32
14. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 33:40 + 16:58
15. Plánková Jana NER NER Neregistrovaní 35:30 + 18:48
16. Jedličková Tereza KAM7950 C SK Kamenice 35:38 + 18:56
17. Ryakhovkaya Maria 5928300 592 UZAO-TEAM 36:09 + 19:27
18. Pšenčíková Eva KSU Klub vytrvalostních sportů 36:18 + 19:36
19. Maurer Barbara 6316802 631 OLC KAPREOLO 36:57 + 20:15
20. Hungerbühler Ernst 6314901 631 OLC KAPREOLO 37:04 + 20:22
21. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 37:23 + 20:41
22. Lopey de toriso Olga 2086825 238 INDEPENDENT 40:04 + 23:22
23. Klašková Josefína DKP9650 Oddíl OB Kotlářka 40:57 + 24:15
24. Zavoloková Bára NER NER Neregistrovaní 41:15 + 24:33
25. Zieba Jaroslav NEJ TJ Jiskra Nejdek 42:20 + 25:38
26. Pšenčík Milan KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:42 + 26:00
27. Ziebová Lenka NEJ TJ Jiskra Nejdek 42:57 + 26:15
28. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 45:55 + 29:13
29. Axelsson Gunnel 7060000 706 OK SKOGSHJORTARNA 47:49 + 31:07
30. Horňáková Hana STH8351 C SK Studenec 48:23 + 31:41
31. Roos Ronald 5016800 501 HOC93 50:16 + 33:34
32. Pohořalý Dobroslav ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 51:05 + 34:23
33. Smolková Dagmar NER NER Neregistrovaní 51:23 + 34:41
34. Pfranger Bruno 6316000 631 OLC KAPREOLO 51:37 + 34:55
35. Lukáš Zdeněk LLI4502 C TJ Loko Liberec 52:42 + 36:00
36. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 54:17 + 37:35
37. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 59:53 + 43:11
38. Hinterhofer Katherine NER1969 NER Neregistrovaní 60:17 + 43:35
39. Jiráňová Irena JES6751 OK Rakovník 60:50 + 44:08
40. Jelínková Radomíra MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 61:14 + 44:32
41. Capil Vojta N050000 N05 NEREG. OPAVA 65:40 + 48:58
42. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 67:35 + 50:53
43. Tichá Ivana KNC6250 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 70:58 + 54:16
44. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 75:02 + 58:20
45. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 75:43 + 59:01
46. Špinková Markéta TJP8550 C TJ Sokol Troja 76:16 + 59:34
47. Bartáková Eva CHA9950 C OK Chrastava 81:00 + 64:18
48. Tokár Jiří NEJ TJ Jiskra Nejdek 94:55 + 78:13
49. Másla Miroslav SHK4001 C OK Slavia Hradec Králové 98:13 + 81:31
50. Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja 130:05 + 113:23
Krčálová Eliška NER NER Neregistrovaní DISK
Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec DNS
Stulík Jiří SHK5701 C OK Slavia Hradec Králové DNS
Reischigová Růžena SKV5353 C TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Albrecht Vladimír KAM7800 C SK Kamenice DNS
Serbán Ivett PVP7750 C VSS Přírodověda Praha DNS
Tarantsev Evgeny 5993600 599 OK YEISK DNS
Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice DNS
F5
3.50 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Vojtěch NER NER Neregistrovaní 28:09
2. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 36:36 + 8:27
3. Kapal Tomáš NER NER Neregistrovaní 37:19 + 9:10
4. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 39:22 + 11:13
5. Ansorge Michael 3508700 350 SV ROBOTRON DRESDEN 39:43 + 11:34
6. Krčal Jaroslav NER NER Neregistrovaní 40:46 + 12:37
7. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:13 + 13:04
8. Funda Jiří API9301 C OK Andante Písek 42:39 + 14:30
9. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 42:55 + 14:46
10. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 45:20 + 17:11
11. Lejsek Martin 122 122 ASKO AUSTRIA 46:49 + 18:40
12. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 49:26 + 21:17
13. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 50:02 + 21:53
14. Smolková Kateřína PGP8852 C SK Praga 51:05 + 22:56
15. Uhlíř Marek NER NER Neregistrovaní 51:59 + 23:50
16. Karnagel Sandra 350 350 SV ROBOTRON DRESDEN 52:49 + 24:40
17. Pilařová Petra LPM8351 C OK Lokomotiva Plzeň 52:52 + 24:43
18. Posselt Martin TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 52:53 + 24:44
19. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 53:00 + 24:51
20. Kronika Miroslav NER NER Neregistrovaní 53:01 + 24:52
21. Kamaryt Miloš NER NER Neregistrovaní 53:26 + 25:17
22. Ježková Martina SLA7350 C SKOB Slaný 54:56 + 26:47
23. Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 54:59 + 26:50
24. Hájková Eliška KAM9851 B SK Kamenice 56:03 + 27:54
25. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 56:12 + 28:03
26. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 57:27 + 29:18
27. Benešová Iva NER NER Neregistrovaní 57:30 + 29:21
28. Kamarytová Martina NER NER Neregistrovaní 57:32 + 29:23
29. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 58:35 + 30:26
30. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 58:57 + 30:48
31. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 59:12 + 31:03
31. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 59:12 + 31:03
33. Wallaert Patrick NER NER Neregistrovaní 59:16 + 31:07
34. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:42 + 31:33
35. Pečený Libor NER NER Neregistrovaní 61:33 + 33:24
36. Holinka Matouš NER NER Neregistrovaní 62:06 + 33:57
37. Schejbalová Karina NER NER Neregistrovaní 63:03 + 34:54
38. Beneš Josef NER NER Neregistrovaní 63:16 + 35:07
39. Holeček Miroslav ABM KOB Moira Brno 63:30 + 35:21
40. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 63:34 + 35:25
41. Žáčková Radka NER Neregistrovaní 63:48 + 35:39
42. Vávra Martin HOR9700 C TJ Jiskra Hořice 64:24 + 36:15
43. Kubát Petr NER NER Neregistrovaní 65:22 + 37:13
44. Kerekes Agnes 4000000 400 DISZ DEBRECEN 66:05 + 37:56
45. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 66:08 + 37:59
46. Room Margit 2537000 259 OK RAKVERE 66:50 + 38:41
47. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 67:45 + 39:36
48. Cote Michaela NER Neregistrovaní 68:44 + 40:35
49. Pärnik Piret NER NER Neregistrovaní 69:18 + 41:09
50. Novotná Iva SHK6151 C OK Slavia Hradec Králové 69:31 + 41:22
51. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 70:44 + 42:35
52. Horvath Pal 395 395 SOPRON 71:38 + 43:29
53. Bugár József 3925300 392 BOF BUDAORS 72:38 + 44:29
54. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 74:15 + 46:06
55. Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 74:36 + 46:27
56. Schejbal Vladimír NER NER Neregistrovaní 76:49 + 48:40
57. Kubičová Ivana SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec 77:12 + 49:03
58. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 77:59 + 49:50
59. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 78:31 + 50:22
60. Koucký Martin NER NER Neregistrovaní 78:35 + 50:26
61. Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 79:21 + 51:12
62. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 79:32 + 51:23
63. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 80:29 + 52:20
64. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 81:28 + 53:19
65. Böhm Eduard 122 122 ASKO AUSTRIA 81:34 + 53:25
66. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 81:51 + 53:42
67. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 84:27 + 56:18
68. Bodurka Jaroslav KRL7301 C Kometa Kralovice 86:24 + 58:15
69. Dadák Michal NER NER Neregistrovaní 86:59 + 58:50
70. Pospíšilová Štěpánka N067653 N06 NEREG. PRAHA 7 87:26 + 59:17
71. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 88:05 + 59:56
72. Mudrová Martina NER NER Neregistrovaní 90:44 + 62:35
73. Stryk Martin KSU7505 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:50 + 65:41
74. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:39 + 66:30
75. Schejbalová Kristina NER NER Neregistrovaní 95:30 + 67:21
76. Bartoň Jaroslav NER Neregistrovaní 96:27 + 68:18
77. Skerlety Imola 395 395 SOPRON 99:41 + 71:32
78. Boucher Rafael 2990004 299 VINCENNES 108:56 + 80:47
79. Kořínek Zdeněk NER NER Neregistrovaní 112:54 + 84:45
80. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 113:36 + 85:27
81. Králová Vanda N08 NEREG. BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 117:13 + 89:04
Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering DISK
Schejbal Petr NER NER Neregistrovaní DISK
Maňák Martin PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice DISK
Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering DISK
Adria Pinyol 250 250 MONTSANT DNS
Skyva Petr NER NER Neregistrovaní DNS
H10
2.20 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:27
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 13:27
3. Janoch Samuel MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně 14:42 + 1:15
4. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 15:11 + 1:44
5. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:02 + 2:35
6. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 16:30 + 3:03
7. Kalinin Matvey 5910600 591 OMEGA MOSCOW 17:04 + 3:37
8. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 17:07 + 3:40
9. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 17:09 + 3:42
10. Godins Gustavs 4560500 456 B3 RIGA 17:13 + 3:46
11. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 17:16 + 3:49
12. Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 17:54 + 4:27
13. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 18:56 + 5:29
14. Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň 19:03 + 5:36
15. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 20:03 + 6:36
16. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:00 + 8:33
17. Mougeot Simon 2950500 295 CO COLMAR 22:29 + 9:02
18. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 22:43 + 9:16
19. Saur Filip TJN0503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:25 + 9:58
20. Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 26:31 + 13:04
21. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 27:29 + 14:02
22. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 28:48 + 15:21
23. Golinowski Piotr 5620900 562 OKS WROCLAW 29:35 + 16:08
24. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 30:28 + 17:01
25. Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 32:50 + 19:23
H12A
2.10 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 14:18
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:05 + 1:47
3. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 16:22 + 2:04
4. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:01 + 2:43
5. Kovářík Tomáš KAM0300 B SK Kamenice 17:02 + 2:44
5. Škácha Vít KAM0309 B SK Kamenice 17:02 + 2:44
7. Chaloupka Viktor KAM0301 B SK Kamenice 17:14 + 2:56
8. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 17:29 + 3:11
9. Maurer Laurin 6310401 631 OLC KAPREOLO 17:51 + 3:33
10. Nowak Grzegorz 5560301 556 AZYMUT 45 GDYNIA 18:14 + 3:56
11. Kurz Ondřej VPM0503 C KOS Slavia VŠ Plzeň 18:15 + 3:57
12. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 18:32 + 4:14
13. Novotný Jaromír VLI0300 C Slavia Liberec orienteering 19:18 + 5:00
14. Zabořil Ondra JEN0401 B OB Jenišovice 19:47 + 5:29
15. Jedlička Jakub KAM0404 C SK Kamenice 21:40 + 7:22
16. Rapotz David 1220400 122 ASKO AUSTRIA 21:50 + 7:32
17. Vanspauwen Antoine 1510300 151 HERMATHENAE THEUX 22:02 + 7:44
18. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 22:09 + 7:51
19. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 22:35 + 8:17
20. Mesics Botond 3950300 395 SOPRON 22:41 + 8:23
21. Kohoutek Oldřich BSO0301 C KOB Baník Sokolov 22:45 + 8:27
22. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 24:07 + 9:49
23. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:45 + 10:27
24. Rimkus Tautvydas 4740401 474 OK AŽUOLAS 26:27 + 12:09
25. Andersson Albin 7110400 711 OK TORFINN 26:43 + 12:25
26. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 27:22 + 13:04
27. Malard Matisse 2930300 293 VERVINS ORIENTATION 31:25 + 17:07
28. Galateanu Andrei 5710300 571 UNEFS BUCURESTI 32:50 + 18:32
29. Willemsens Jonas 1510400 151 HERMATHENAE THEUX 58:38 + 44:20
H12B
2.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Januskaitis Matas 4780400 478 MARIJAMPOLES MKC 19:51
2. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 21:15 + 1:24
3. Lange Jonas 3510400 351 IHW ALEX 78 BERLIN 21:45 + 1:54
4. Klavins Renars 4530401 453 AZIMUTS OK 24:16 + 4:25
5. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 26:05 + 6:14
6. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 26:18 + 6:27
7. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 29:06 + 9:15
8. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:46 + 9:55
9. Couchoud Clément 2970300 297 ORIENT EXPRESS 42 32:34 + 12:43
10. Ravid Yoav 4110300 411 ISOA 34:06 + 14:15
11. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 37:15 + 17:24
12. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 58:21 + 38:30
13. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 74:04 + 54:13
Černík David DOB0303 C KOB Dobruška DISK
H14A
3.20 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 28:35
2. Andrieux Quentin 2920101 292 GL RHÓNE-ALPES 30:26 + 1:51
3. Plagnol Roman 2920129 292 GL RHÓNE-ALPES 31:28 + 2:53
4. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 32:19 + 3:44
5. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:24 + 3:49
6. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 32:49 + 4:14
7. Gonet Victor 2920123 292 GL RHÓNE-ALPES 33:11 + 4:36
8. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:12 + 4:37
9. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia VŠ Plzeň 33:17 + 4:42
10. Velde Augusts 4740200 474 OK AŽUOLAS 33:21 + 4:46
11. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 33:35 + 5:00
12. Vuitton Julien 2920137 292 GL RHÓNE-ALPES 34:13 + 5:38
13. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 34:35 + 6:00
14. Porzycz Grzegorz 5560200 556 AZYMUT 45 GDYNIA 35:50 + 7:15
14. Hasman Marek VPM0201 B KOS Slavia VŠ Plzeň 35:50 + 7:15
16. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 36:12 + 7:37
17. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:48 + 8:13
18. Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice 37:46 + 9:11
19. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 40:04 + 11:29
20. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 41:26 + 12:51
21. Mougeot Jacques 2950200 295 CO COLMAR 42:31 + 13:56
22. Homza Daniil 1810100 181 MINSK-MALINOVKA 42:49 + 14:14
23. Pesta Piotr 5560100 556 AZYMUT 45 GDYNIA 44:54 + 16:19
24. Piličiauskas Divonis 4740100 474 OK AŽUOLAS 46:40 + 18:05
25. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 47:03 + 18:28
26. Blaha Petr KAM SK Kamenice 48:41 + 20:06
27. Benoit Dorian 2920103 292 GL RHÓNE-ALPES 48:45 + 20:10
28. Černý Jan MAS0100 C KČT Aš 50:59 + 22:24
29. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 52:22 + 23:47
30. Vanspauwen Simon 1510100 151 HERMATHENAE THEUX 52:37 + 24:02
31. Deferme Piet 1520100 152 HAMEGATROL 56:23 + 27:48
32. Giner Pablo 2920122 292 GL RHÓNE-ALPES 57:46 + 29:11
33. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 57:50 + 29:15
34. Gillet Tibo 1540101 154 OMEGA II 68:06 + 39:31
35. Hejduk Zdeněk BSO0201 C KOB Baník Sokolov 72:46 + 44:11
Karlsson Oskar 7180200 718 MALILLA OK DISK
Amrouche Romain 2940200 294 VSAO DISK
H14B
2.40 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gessl Konrad 1220104 122 ASKO AUSTRIA 26:51
2. Kučera Jan PHK0100 B OK 99 Hradec Králové 31:16 + 4:25
3. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 31:56 + 5:05
4. Hejsek Filip KAM0204 B SK Kamenice 32:19 + 5:28
5. Martínez Manuel 2460300 246 CO TOTANA 33:01 + 6:10
6. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 36:13 + 9:22
7. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 38:49 + 11:58
8. Orniks Ronalds 4530102 453 AZIMUTS OK 39:59 + 13:08
9. Hanák Jakub KRL0201 C Kometa Kralovice 42:32 + 15:41
10. Wilhelm Josef 1220103 122 ASKO AUSTRIA 43:13 + 16:22
11. Borek Zbigniew 5560201 556 AZYMUT 45 GDYNIA 45:10 + 18:19
12. Průša Jan DKL0201 C KOB Kladno 48:01 + 21:10
13. Koenigstorfer Jonas 1220105 122 ASKO AUSTRIA 50:08 + 23:17
14. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:31 + 24:40
15. Ebster Peter 1220202 122 ASKO AUSTRIA 61:19 + 34:28
16. Tähnas Andreas 2560300 256 JOKA 76:44 + 49:53
17. Millgrammer Alexander 1220203 122 ASKO AUSTRIA 83:01 + 56:10
Sailer Dominik 1220200 122 ASKO AUSTRIA DISK
Ebster Leon 1220201 122 ASKO AUSTRIA DISK
Albrecht Adam KAM0203 C SK Kamenice DNS
H16A
3.40 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Germanavičius Pranas 4749900 474 OK AŽUOLAS 30:29
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 31:35 + 1:06
3. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 31:55 + 1:26
4. Thamdrup Lasse 2249900 224 COPENHAGEN-O 32:03 + 1:34
5. Vigier Leo 2929935 292 GL RHÓNE-ALPES 32:22 + 1:53
6. Coupat Sabin 2920012 292 GL RHÓNE-ALPES 32:27 + 1:58
7. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:39 + 2:10
8. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:47 + 3:18
9. Roche Maxime 2929931 292 GL RHÓNE-ALPES 35:06 + 4:37
10. Room Andres 2539900 253 OK ILVES 35:26 + 4:57
11. Caune Ilgvars 4539900 453 AZIMUTS OK 35:44 + 5:15
12. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 37:54 + 7:25
13. Kohlbacher Tomas 1220001 122 ASKO AUSTRIA 39:03 + 8:34
14. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:44 + 10:15
15. Tronchon Martin 2920034 292 GL RHÓNE-ALPES 41:49 + 11:20
16. Tesař Vojtěch AOP9900 A Orientační Běh Opava 42:09 + 11:40
17. Garon Elliot 2920019 292 GL RHÓNE-ALPES 42:37 + 12:08
18. Jankevicius Arnas 4739900 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 44:20 + 13:51
19. Blanc-coquand Ismael 2929905 292 GL RHÓNE-ALPES 44:29 + 14:00
20. Svoboda Michal NER NER Neregistrovaní 44:41 + 14:12
21. Gennaro Mathis 2920020 292 GL RHÓNE-ALPES 44:47 + 14:18
22. Markel Samuel 1220102 122 ASKO AUSTRIA 46:38 + 16:09
23. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 47:24 + 16:55
24. Petersen Mikkel 2240000 224 COPENHAGEN-O 47:50 + 17:21
25. Amrouche Clément 2940000 294 VSAO 47:56 + 17:27
26. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:53 + 21:24
27. Svoboda David NER NER Neregistrovaní 52:07 + 21:38
28. Boden Ricardo 3609900 360 SSV PLANETA RADEBEUL 53:15 + 22:46
29. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 53:52 + 23:23
30. Mesics Matyas 3950000 395 SOPRON 58:14 + 27:45
31. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:34 + 28:05
32. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:30 + 29:01
33. Keller Nicolas 6319900 631 OLC KAPREOLO 68:25 + 37:56
34. Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 98:11 + 67:42
Bazelis Romas 4769900 476 RASKK SK FORTUNA DNS
H16B
2.60 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semiginovský Šimon SJC0005 B TJ Sportcentrum Jičín 33:25
2. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 34:53 + 1:28
3. Poirson Marius 1220002 122 ASKO AUSTRIA 37:16 + 3:51
4. Strazdins Oto rainers 4530001 453 AZIMUTS OK 37:53 + 4:28
5. Karásek Matěj SJC0001 B TJ Sportcentrum Jičín 38:07 + 4:42
6. Krejbich Dan TJP9901 C TJ Sokol Troja 46:43 + 13:18
7. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:58 + 16:33
8. Holly Christoph 1220000 122 ASKO AUSTRIA 51:35 + 18:10
9. Achilles Ingo 1229900 122 ASKO AUSTRIA 52:28 + 19:03
10. Vecko Jan NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek 56:54 + 23:29
Rosenbaum Onřej JES0001 C OK Rakovník DISK
H18A
3.70 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perrin Mathieu 2929828 292 GL RHÓNE-ALPES 29:29
2. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 29:42 + 0:13
3. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 30:02 + 0:33
4. Masliah Raphael 2929827 292 GL RHÓNE-ALPES 31:16 + 1:47
5. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 32:58 + 3:29
6. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 34:24 + 4:55
7. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 34:33 + 5:04
8. Rutka Jan 5539801 553 UNTS WARSZAWA 34:57 + 5:28
9. Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:16 + 5:47
10. Martinez Pierre 2929743 292 GL RHÓNE-ALPES 35:49 + 6:20
11. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 35:53 + 6:24
12. Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga 35:54 + 6:25
13. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 35:55 + 6:26
14. Bonnaveira Fabien 2929706 292 GL RHÓNE-ALPES 37:23 + 7:54
15. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:17 + 8:48
16. Le pennec Jean 2929725 292 GL RHÓNE-ALPES 39:21 + 9:52
17. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 39:34 + 10:05
18. Roux Fleury 2929732 292 GL RHÓNE-ALPES 39:58 + 10:29
19. Tamosaitis Simonas 4739700 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 40:50 + 11:21
20. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 41:00 + 11:31
21. Guibaudo Simon 2929821 292 GL RHÓNE-ALPES 41:58 + 12:29
22. Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové 42:38 + 13:09
23. Berguerre Damien 2929804 292 GL RHÓNE-ALPES 42:51 + 13:22
24. Wolowczyk Michal 5539700 553 UNTS WARSZAWA 42:58 + 13:29
25. Moravec Jakub KAM9702 B SK Kamenice 43:07 + 13:38
26. Ferrot Loic 2929817 292 GL RHÓNE-ALPES 43:39 + 14:10
27. Expert Julian 2929742 292 GL RHÓNE-ALPES 43:55 + 14:26
28. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 44:50 + 15:21
29. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 45:40 + 16:11
30. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:41 + 16:12
31. Janušauskas Paulius 4749700 474 OK AŽUOLAS 45:51 + 16:22
32. Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:00 + 19:31
33. Drese Felix 3439800 343 OLV USLAR 51:28 + 21:59
34. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 53:41 + 24:12
35. Mossakowski Wojciech 5539800 553 UNTS WARSZAWA 54:15 + 24:46
36. Finkenstädt Till 3469700 346 OLVU GERMANY 54:17 + 24:48
37. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 55:13 + 25:44
38. Brázdil Petr PGP9707 B SK Praga 57:35 + 28:06
39. Deferme Miel 1529801 152 HAMEGATROL 61:58 + 32:29
40. Wyder Jonas 6319800 631 OLC KAPREOLO 68:14 + 38:45
Dalos Máté BBM9707 A BETA URSUS Orienteering DISK
Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering DISK
Bornard Nicolas 2929854 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Toulier Tom 2929844 292 GL RHÓNE-ALPES DNS
Sliksjanis Matiss 4539800 453 AZIMUTS OK DNS
H18B
3.00 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Noruisis Dominykas 4779801 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 42:16
2. Pfranger Marco 6319801 631 OLC KAPREOLO 45:43 + 3:27
3. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:53 + 3:37
4. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 47:25 + 5:09
5. Olbrikis Lukas 4779800 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 47:26 + 5:10
6. Szeles Daniel 3949700 394 ORVOSEGYETEM SC 57:34 + 15:18
Couchoud Arnaud 2979700 297 ORIENT EXPRESS 42 DISK
H20A
3.80 km, 150 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 E SK Kamenice 26:35 8938
2. Perrin Arnaud 2929640 292 GL RHÓNE-ALPES 27:28 + 0:53
3. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 27:51 + 1:16 8553
4. Piotrowski Radosław 5569601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 27:54 + 1:19
5. Wolowczyk Krzysztof 5539501 553 UNTS WARSZAWA 28:27 + 1:52
6. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 29:29 + 2:54 8055
7. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 30:58 + 4:23 7604
7. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 30:58 + 4:23 7604
9. Sýkora Vojta LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:15 + 5:40 7213
10. Vidziunas Paulius 4759501 475 OSK SAKAS 33:10 + 6:35
11. Toulier Lucas 2929633 292 GL RHÓNE-ALPES 34:09 + 7:34
12. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 34:56 + 8:21 6396
13. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 36:28 + 9:53 5929
13. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:28 + 9:53 5929
15. Gapsys Ignas 4759500 475 OSK SAKAS 40:02 + 13:27
16. Room Rimmo 2539600 253 OK ILVES 40:37 + 14:02
17. David Zlámal SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 40:55 + 14:20 4575
18. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 44:43 + 18:08 3418
19. Nejman Stanislav TUR9500 A OOB TJ Turnov 46:15 + 19:40 2951
20. Pagojus Gytautas 4759600 475 OSK SAKAS 46:48 + 20:13
21. Gedminas Gytis 4759502 475 OSK SAKAS 48:16 + 21:41
22. Pärnik Jan henrik 2549600 254 OK PEKO 60:24 + 33:49
23. Porzycz Zbigniew 5569600 556 AZYMUT 45 GDYNIA 61:50 + 35:15
24. Eklund Oskar 7189500 718 MALILLA OK 62:09 + 35:34
25. Průša Ondřej DKL9600 C KOB Kladno 116:36 + 90:01 0
Nakvosas Gytis 4749500 474 OK AŽUOLAS DISK
Basset Marian 2929641 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Billing Herman 7189600 718 MALILLA OK DISK
Podsiadly Mateusz 5619500 561 WKS SLASK WROCLAW DNS
H21E
4.90 km, 190 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9364
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 41:18 9750
2. Fleurent Théo 2929001 292 GL RHÓNE-ALPES 42:17 + 0:59
3. Lysell Jesper 7258900 725 REHNS BK 42:54 + 1:36
4. Minakov Alexander 5988200 598 ORIENTA MOSCOMPASS 42:55 + 1:37
5. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 43:51 + 2:33 9196
6. Pospíšil Vít PGP6803 C SK Praga 44:05 + 2:47 9145
7. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 44:12 + 2:54 9120
8. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 44:25 + 3:07 9073
9. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 44:33 + 3:15 9044
10. Ringot Mathieu 2929050 292 GL RHÓNE-ALPES 44:59 + 3:41
11. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 45:01 + 3:43 8942
12. Bravený Vít ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno 46:05 + 4:47 8710
13. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 46:10 + 4:52 8692
14. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 46:32 + 5:14 8613
15. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 46:42 + 5:24 8576
16. Karlsson Erik 7219400 721 OK RAVINEN 47:43 + 6:25
16. Melecký Martin AOP9001 R Orientační Běh Opava 47:43 + 6:25 8355
18. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 7:17 8167
19. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 48:43 + 7:25 8138
20. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 49:28 + 8:10 7975
21. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 50:35 + 9:17 7732
22. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:03 + 9:45 7631
23. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:36 + 11:18 7294
24. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 53:23 + 12:05 7124
25. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 53:28 + 12:10 7106
26. Dittmann Robert 3607900 360 SSV PLANETA RADEBEUL 53:42 + 12:24
27. Talloen Joost 1528301 152 HAMEGATROL 53:57 + 12:39
28. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 55:06 + 13:48 6751
29. Saetalu Andres 2579500 257 SK SAUE TAMMED 56:14 + 14:56
30. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 60:36 + 19:18 5555
31. Talloen Hans 1528101 152 HAMEGATROL 60:41 + 19:23
32. Alvarez Angel 2427600 242 AROMON PONTEVEDRA 62:23 + 21:05
33. Marin Juanfra 2408100 240 SHERPA RAID KIDS 63:41 + 22:23
34. Polster Thomas ZBM9433 C SK Žabovřesky Brno 67:49 + 26:31 3986
35. Škoda Jakub VLI8800 C Slavia Liberec orienteering 71:33 + 30:15 3175
Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov DISK 0
Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga DNS 0
Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov DNS 0
H21A
4.50 km, 170 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7933
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 39:09 8360
2. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 42:13 + 3:04 7771
3. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 42:45 + 3:36 7669
4. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 44:53 + 5:44 7260
5. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 46:36 + 7:27 6931
6. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 46:50 + 7:41 6886
7. Novák Dan DOK8700 C OK Doksy 47:09 + 8:00 6825
8. Kalata Michał 5629001 562 OKS WROCLAW 50:03 + 10:54
9. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 50:32 + 11:23 6177
10. Tähnas Tiit 2568000 256 JOKA 50:48 + 11:39
11. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 51:22 + 12:13 6017
12. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 51:43 + 12:34 5950
13. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 51:51 + 12:42 5924
14. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:28 + 14:19 5614
15. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 53:52 + 14:43 5538
16. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:17 + 15:08 5458
17. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 54:27 + 15:18 5426
18. Devrieux Robin 2929000 292 GL RHÓNE-ALPES 55:03 + 15:54
19. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:07 + 16:58 5106
20. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 56:26 + 17:17 5045
21. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 56:55 + 17:46 4953
22. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 57:33 + 18:24 4831
23. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:18 + 19:09 4687
24. Gędziorowski Maciej 5559001 555 KU AZS WAT WARSZAWA 59:27 + 20:18
25. Arasimavičius Justas 4718400 471 LABIRINTAS VILNIUS 61:04 + 21:55
26. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 62:54 + 23:45 3805
27. Garcia Zigor 2447500 244 COBI DURANGO 63:04 + 23:55
28. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 63:10 + 24:01 3754
29. Kerckhofs Marc 1527300 152 HAMEGATROL 65:53 + 26:44
30. Axelsson Mikael 7068600 706 OK SKOGSHJORTARNA 66:50 + 27:41
31. Stonys Daugirdas 4759000 475 OSK SAKAS 71:47 + 32:38
32. Krejčí Jiří DOB8601 C KOB Dobruška 80:03 + 40:54 517
33. Santisteban Raul 5028300 502 KOVZ EINDHOVEN 83:51 + 44:42
Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava DISK 0
Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Heidrich Hannes 3508200 350 SV ROBOTRON DRESDEN DISK
Deferme Gunther 1527000 152 HAMEGATROL DISK
Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava DNS 0
H21B
4.00 km, 150 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6657
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 35:39 6949
2. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 38:06 + 2:27 6511
2. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 38:06 + 2:27 6511
4. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 38:31 + 2:52 6437
5. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 44:24 + 8:45 5386
6. Gelzinis Laimonas 4758700 475 OSK SAKAS 44:36 + 8:57
7. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 45:08 + 9:29 5255
8. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 46:00 + 10:21 5101
9. Harter Camill 3589100 358 OLG ORTENAU 46:17 + 10:38
10. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 49:24 + 13:45 4494
11. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 49:49 + 14:10 4419
12. Jönsson Per erik 7117900 711 OK TORFINN 51:13 + 15:34
13. Jönsson Anders 7117600 711 OK TORFINN 52:55 + 17:16
14. Escolar Marc 2498700 249 COC CATALUNYA 53:12 + 17:33
15. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 55:38 + 19:59 3381
16. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 55:42 + 20:03 3369
17. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 55:50 + 20:11 3345
18. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 57:08 + 21:29 3113
19. Schaal Jakob 3599200 359 TV KIPPENHEIM 57:17 + 21:38
20. Eriksson Hakan 7126700 712 HASTVEDA OK 57:30 + 21:51
21. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:49 + 22:10 2991
22. Wilssens Koen 1528100 152 HAMEGATROL 58:32 + 22:53
23. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:10 + 24:31 2571
24. Strid Emanuel 7118300 711 OK TORFINN 61:07 + 25:28
25. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 62:19 + 26:40 2187
26. Schach Jonathan 3579300 357 SV VANNWELL 62:40 + 27:01
27. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Chemopetrol Litvínov 63:28 + 27:49 1982
28. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 66:19 + 30:40 1473
29. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 66:53 + 31:14 1372
30. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 68:44 + 33:05 1042
31. Nadelstumpf Bruno 3579400 357 SV VANNWELL 68:59 + 33:20
32. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 70:21 + 34:42 753
33. Abrate Fabrizio 4218300 421 ORICUNEO 72:25 + 36:46
34. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 75:32 + 39:53 0
35. Gaupsas Mantas 4758200 475 OSK SAKAS 80:17 + 44:38
36. Bersuck Lukas 3649500 364 BIELEFELDER TG 87:31 + 51:52
37. Madico Pol 2398400 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA 101:55 + 66:16
38. Barrios Francisco 2418100 241 CODAN EXTREMADURA 126:03 + 90:24
39. Varela Francisco 2428101 242 AROMON PONTEVEDRA 134:23 + 98:44
Wieszaczewski Jacek 5578500 557 ORIENTOP WROCLAW DISK
Svensson Fredrik 7118500 711 OK TORFINN DISK
Urbonas Vytautas 4758601 475 OSK SAKAS DNS
H21C
3.20 km, 110 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3018
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 37:59 3177
2. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 39:53 + 1:54 3033
3. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 42:23 + 4:24 2845
4. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 44:03 + 6:04 2720
5. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 45:17 + 7:18 2627
6. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 49:28 + 11:29 2312
7. Janák Jiří EKP VŠTJ Ekonom Praha 63:12 + 25:13
8. Sukackas Mindaugas 4747900 474 OK AŽUOLAS 64:03 + 26:04
9. Šlajchrt Martin JES8501 OK Rakovník 68:42 + 30:43
10. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 69:20 + 31:21 816
11. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Chemopetrol Litvínov 71:29 + 33:30 654
12. Fuhrmann Erik 2377901 237 ECOIMPRESS 72:48 + 34:49
13. Hansen Victor 3678200 367 IND. GOTTINGEN 151:52 + 113:53
Marti Antonio 2377901 237 ECOIMPRESS DISK
Duda Antonín TJN8705 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:30 + 59:31 0
Grupicchio Giacomo N079300 N07 NEREG.LA DOLCE VITA DNS
H35A
3.70 km, 150 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Jacek 5567600 556 AZYMUT 45 GDYNIA 34:39
2. Mougeot Pierre 2957800 295 CO COLMAR 38:02 + 3:23
3. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 39:55 + 5:16
4. König Markus 1227900 122 ASKO AUSTRIA 40:52 + 6:13
5. Lagerwall Anders 7057900 705 OK LINNÉ 41:51 + 7:12
6. Sjögren Niclas 7047100 704 HANINGE SOK 42:23 + 7:44
7. Klimeš Petr KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže 45:29 + 10:50
8. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 45:58 + 11:19
9. Mayeres Patrick 1517900 151 HERMATHENAE THEUX 49:30 + 14:51
10. Sjögren Henrik 7047400 704 HANINGE SOK 50:03 + 15:24
11. Dongen van Michel 5037600 503 OLIFANT 50:26 + 15:47
12. Golinowski Paweł 5627900 562 OKS WROCLAW 52:24 + 17:45
13. Mikluš Marián 6727200 672 TJ RAPID BRATISLAVA 53:06 + 18:27
14. Sandin Mats 7046800 704 HANINGE SOK 54:02 + 19:23
15. Willemsens Stéphane 1517500 151 HERMATHENAE THEUX 54:58 + 20:19
16. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 55:42 + 21:03
17. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:48 + 23:09
18. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 62:19 + 27:40
19. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 64:20 + 29:41
20. Milasauskas Darius 4757600 475 OSK SAKAS 69:32 + 34:53
21. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 71:26 + 36:47
22. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 76:53 + 42:14
23. Huijsers Eric 7036500 703 HAMMARBY IF 78:37 + 43:58
Junek Petr STH7801 C SK Studenec DNS
H35B
3.20 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogopolskii Gennadii 5927700 592 UZAO-TEAM 37:07
2. Skorb Stanislav 5957700 595 EKATERINBURG 44:16 + 7:09
3. Gevaert Marlon 1557600 155 HAMOK 50:14 + 13:07
4. Rothauer Thomas 1227700 122 ASKO AUSTRIA 50:57 + 13:50
5. Černý Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 52:59 + 15:52
6. Auermüller Vít N048000 N04 NEREG. BRNO 54:09 + 17:02
7. Pavlov Andrey 5957100 595 EKATERINBURG 56:28 + 19:21
8. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 57:26 + 20:19
9. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 68:26 + 31:19
10. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 99:51 + 62:44
Gaidars Caune 4537700 453 AZIMUTS OK DISK
Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec DISK
Vagner Martin SLA7800 C SKOB Slaný DNS
H40A
3.40 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perrin Eric 2926946 292 GL RHÓNE-ALPES 26:29
2. Kalinin Oleg 5917401 591 OMEGA MOSCOW 26:34 + 0:05
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 28:24 + 1:55
4. Ravid Noam 4117200 411 ISOA 31:47 + 5:18
5. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 32:11 + 5:42
6. Johansson Magnus 2017300 201 GVOC VANCOUVER 32:15 + 5:46
7. Ratajczak Piotr 5526900 552 UMKS ORKAN OSTRÓDA 32:22 + 5:53
8. Dudoignon Ludovic 2927148 292 GL RHÓNE-ALPES 33:27 + 6:58
9. Baracsi Gábor 3977500 397 TIPO OC BUDAPEST 33:35 + 7:06
10. Tirlikas Audrius 4737100 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 33:55 + 7:26
11. Rimkus Mantas 4747300 474 OK AŽUOLAS 34:13 + 7:44
12. Lange Udo 3517100 351 IHW ALEX 78 BERLIN 35:05 + 8:36
13. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 35:26 + 8:57
14. Galateanu Horia 5717500 571 UNEFS BUCURESTI 40:13 + 13:44
15. Järve Kaupo 2527400 252 LSF PT TALLINN 40:40 + 14:11
16. Martínez Salvador 2467000 246 CO TOTANA 41:17 + 14:48
17. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 41:29 + 15:00
18. Hankovec Petr KAM7101 C SK Kamenice 43:44 + 17:15
19. Gallois Marc 2937200 293 VERVINS ORIENTATION 44:15 + 17:46
20. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 45:16 + 18:47
21. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 45:25 + 18:56
22. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 45:41 + 19:12
23. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 48:13 + 21:44
24. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 48:37 + 22:08
25. Amrouche Didier 2947100 294 VSAO 61:36 + 35:07
Godins Martins 4567400 456 B3 RIGA DISK
H40B
3.10 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fjodorov Ain 2557200 255 MYRAKARUD 33:44
2. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 37:19 + 3:35
3. Zýka Vít N010100 N01 NEREG. PRAHA 12 39:02 + 5:18
4. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 41:05 + 7:21
5. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 43:11 + 9:27
6. Tanav Tonu 2556300 255 MYRAKARUD 43:51 + 10:07
7. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:16 + 11:32
8. Pärnik Jüri 2546500 254 OK PEKO 46:58 + 13:14
9. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:00 + 14:16
10. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 50:22 + 16:38
11. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 50:28 + 16:44
12. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 51:14 + 17:30
13. Rutkauskas Arvydas 4747500 474 OK AŽUOLAS 52:45 + 19:01
14. Pold Heigo 2556800 255 MYRAKARUD 52:46 + 19:02
15. Sulg Rünno 2527300 252 LSF PT TALLINN 53:04 + 19:20
16. Kovalko Kirill 5927000 592 UZAO-TEAM 56:20 + 22:36
17. Novotný Jiří VLI Slavia Liberec orienteerin 62:35 + 28:51
18. Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov 62:56 + 29:12
19. Sassian Urmas 2557500 255 MYRAKARUD 62:57 + 29:13
20. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:19 + 29:35
21. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:22 + 30:38
22. Škácha Michal KAM7102 C SK Kamenice 72:58 + 39:14
23. Müller Marko LTU7502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:43 + 39:59
24. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 92:00 + 58:16
Velde Matiss NER Neregistrovaní DISK
Kašpar Ludvík ZAK7200 C SK Netopýr Zákupy DNS
H45A
3.40 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 30:37
2. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 31:39 + 1:02
3. Schmiedeberg Nils 3546700 354 TURBINE NEUBRANDENBURG 32:20 + 1:43
4. Uljanov Ilja 5917000 591 OMEGA MOSCOW 32:27 + 1:50
5. Čerjaks Kaspars 4557000 455 CARNIKAVA 33:17 + 2:40
6. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:58 + 4:21
7. Budriunas Justas 4747000 474 OK AŽUOLAS 35:22 + 4:45
8. Petukas Arimantas 4756600 475 OSK SAKAS 35:55 + 5:18
9. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:00 + 5:23
10. Tikhonov Nikolay 5916300 591 OMEGA MOSCOW 36:34 + 5:57
11. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 37:14 + 6:37
12. Venäläinen Toni 2717000 271 VALKEAKOSKEN HAKA 37:49 + 7:12
13. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:50 + 7:13
14. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 38:33 + 7:56
15. Farrak Holger 3447001 344 SV WILHELMSHAGEN 39:48 + 9:11
16. Mesics Peter 3956700 395 SOPRON 40:33 + 9:56
17. Kohlbacher Roland 1226600 122 ASKO AUSTRIA 40:44 + 10:07
18. De smul Olivier 1537000 153 OMEGA 41:02 + 10:25
19. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 41:06 + 10:29
20. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 42:25 + 11:48
21. Carron Angel 2416700 241 CODAN EXTREMADURA 45:38 + 15:01
22. Maurer Bruno 6317000 631 OLC KAPREOLO 45:41 + 15:04
23. Daví Albert 2496700 249 COC CATALUNYA 46:54 + 16:17
24. Marton János 3936800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 48:04 + 17:27
25. Pesta Adam 5566900 556 AZYMUT 45 GDYNIA 49:13 + 18:36
26. Gaidamak Mikhail 5936900 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 49:21 + 18:44
27. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 50:11 + 19:34
28. Fors Peter 7156700 715 OK GRIP 50:13 + 19:36
29. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 50:33 + 19:56
30. Nikov Zefir 1917000 191 MADARSKI KONNIK SHUMEN 50:39 + 20:02
31. Bikelis Vytautas 4716100 471 LABIRINTAS VILNIUS 50:46 + 20:09
32. Gillet Jean-marc 1547000 154 OMEGA II 52:39 + 22:02
33. Reisinger Holm 3607000 360 SSV PLANETA RADEBEUL 53:00 + 22:23
34. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 56:09 + 25:32
35. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:36 + 26:59
36. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 60:14 + 29:37
37. Couchoud Philippe 2976600 297 ORIENT EXPRESS 42 61:14 + 30:37
38. Kilda Arturas 4726800 472 KAUNAS INDIVIDUAL 63:05 + 32:28
39. Jacotot Christophe 2966800 296 AS QUENTIGNY COURSE 64:07 + 33:30
40. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 66:24 + 35:47
41. Billing Johan 7186801 718 MALILLA OK 70:27 + 39:50
42. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:37 + 42:00
43. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 74:16 + 43:39
44. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 87:42 + 57:05
Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Vanspauwen Frank 1516700 151 HERMATHENAE THEUX DNS
Olisauskas Raimondas 3626600 362 INDIVID. LEIPZIG DNS
H45B
2.90 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stabins Maris 4536800 453 AZIMUTS OK 35:55
2. Nakvosas Vidmantas 4746700 474 OK AŽUOLAS 38:47 + 2:52
3. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 39:14 + 3:19
4. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 41:22 + 5:27
5. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 41:27 + 5:32
6. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:44 + 7:49
7. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 43:49 + 7:54
8. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:50 + 7:55
9. Eisner Leo PVP7003 C VSS Přírodověda Praha 45:46 + 9:51
10. Károlyi Gyula 3976400 397 TIPO OC BUDAPEST 46:07 + 10:12
11. Cincibus Pavel FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:30 + 10:35
12. Dankó István 3976900 397 TIPO OC BUDAPEST 47:51 + 11:56
13. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 48:36 + 12:41
14. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 49:00 + 13:05
15. Borovikovs Juris 4517000 451 OK ARONA 51:57 + 16:02
16. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 52:30 + 16:35
17. Molnár Attila 3977000 397 TIPO OC BUDAPEST 53:36 + 17:41
18. Ebster sen. Peter 1226801 122 ASKO AUSTRIA 56:41 + 20:46
19. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 57:43 + 21:48
20. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 57:56 + 22:01
21. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 64:07 + 28:12
22. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 71:18 + 35:23
23. Hlubuček Tomáš KAM6603 C SK Kamenice 76:35 + 40:40
24. Hofman Petr LPM6500 C OK Lokomotiva Plzeň 76:47 + 40:52
25. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 87:49 + 51:54
Keller Andreas 6316800 631 OLC KAPREOLO DISK
H50A
3.30 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 33:32
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 34:36 + 1:04
3. Logvin Andrei 2026200 202 OAKVILLE 35:50 + 2:18
4. Kurz Zdeněk VPM6301 C KOS Slavia VŠ Plzeň 36:51 + 3:19
5. Spengler Andreas 3456100 345 ESV LOK DESSAU 38:07 + 4:35
6. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:01 + 5:29
7. Chachurski Ryszard 5556300 555 KU AZS WAT WARSZAWA 39:20 + 5:48
8. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 40:57 + 7:25
9. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 42:07 + 8:35
10. Arnet Felix 6316500 631 OLC KAPREOLO 42:23 + 8:51
11. Szlatényi Ferenc 3966100 396 SMAFC-OSC SOPRON 43:23 + 9:51
12. Arnesen Per arne 5116100 511 KOLBOTN+SKIMT OL 43:31 + 9:59
13. Montemont Patrice 2986100 298 ORIENTALP 43:45 + 10:13
14. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:02 + 10:30
15. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 44:20 + 10:48
16. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 45:22 + 11:50
17. Szeles Gabor 3946200 394 ORVOSEGYETEM SC 46:00 + 12:28
18. Bern Per-Göran 7186500 718 MALILLA OK 47:37 + 14:05
19. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 48:50 + 15:18
20. Käding Bernd 3476400 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 49:40 + 16:08
21. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 50:16 + 16:44
22. Boehme André 3486000 348 OLG REGENSBURG 50:46 + 17:14
23. Metelkin Alexander 4125300 412 ASA T-A 53:15 + 19:43
24. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 53:26 + 19:54
25. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 58:32 + 25:00
26. Šoltés František 6716202 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 59:01 + 25:29
27. Żebrowski Dariusz 5597300 559 KS OKI SPORT 60:58 + 27:26
28. Molnár Tibor 3966300 396 SMAFC-OSC SOPRON 63:37 + 30:05
29. Edvardsson Stefan 7116400 711 OK TORFINN 64:00 + 30:28
30. Bores Nicolás 2486500 248 ORCA 65:24 + 31:52
31. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:37 + 37:05
32. Korf Aliaksandr 1806100 180 ORION 72:48 + 39:16
33. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:21 + 51:49
Čerjaks Kaspars 455 CARNIKAVA DISK
Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Bach Uffe 2215801 221 OK DJURS DISK
Andersson Mats 7096400 709 OK ORION DNS
H50B
2.80 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 30:57
2. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 32:31 + 1:34
3. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 38:32 + 7:35
4. Axelsson Martin 7066100 706 OK SKOGSHJORTARNA 39:40 + 8:43
5. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 41:11 + 10:14
6. Drese Werner 3436100 343 OLV USLAR 42:40 + 11:43
7. Dandens Viesturs 4526100 452 ALUKSNE-APE OK 44:26 + 13:29
8. Carlsson Christer 7236100 723 IK UVEN 44:52 + 13:55
9. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 47:17 + 16:20
10. Nordvik Bjorn 5116500 511 KOLBOTN+SKIMT OL 48:56 + 17:59
11. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 49:09 + 18:12
12. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:24 + 18:27
13. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 50:04 + 19:07
14. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 52:53 + 21:56
15. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 53:51 + 22:54
16. Porzycz Jerzy 5566100 556 AZYMUT 45 GDYNIA 55:13 + 24:16
17. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 56:32 + 25:35
18. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:16 + 26:19
19. Wehrhöfer-bersuck Dieter 3646100 364 BIELEFELDER TG 57:41 + 26:44
20. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 58:19 + 27:22
21. Nikkari Hillar 2516300 251 SK ROCCO TEAM 61:49 + 30:52
22. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 62:55 + 31:58
23. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 64:20 + 33:23
24. Abel Aare 2516400 251 SK ROCCO TEAM 66:17 + 35:20
25. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 67:43 + 36:46
26. Pedersen Magnus 7066300 706 OK SKOGSHJORTARNA 70:59 + 40:02
Farell David 2456500 245 CO CATALUNYA DNS
Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
H55A
2.90 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 25:26
2. Karlsson Gunnar 7186000 718 MALILLA OK 29:03 + 3:37
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 29:26 + 4:00
4. Berger Tommy 7175800 717 GAVLE OK 29:30 + 4:04
5. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:23 + 4:57
6. Westin Kjell 5125600 512 PORSGRUNN OL 31:34 + 6:08
7. Wyder Ruedi 6315800 631 OLC KAPREOLO 32:04 + 6:38
8. Varga József 3996000 399 GOC NAGYKANIZSA 33:10 + 7:44
9. Szőcs László 3935800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 33:35 + 8:09
10. Burman Ulf 7105800 710 GUSTAVSBERGS OK 33:57 + 8:31
11. Trejtnar Pavel KUN580 TJ Sokol Kunvald 35:13 + 9:47
12. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 36:39 + 11:13
13. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 38:05 + 12:39
14. Kristensen Arne 2225900 222 HERLUFSHOLM OK 39:32 + 14:06
15. Čechlovský Josef CHA5900 C OK Chrastava 39:39 + 14:13
16. Štubňa Janko 6725801 672 TJ RAPID BRATISLAVA 40:05 + 14:39
17. Terzi Pierre 2966000 296 AS QUENTIGNY COURSE 40:20 + 14:54
18. Mazúr Janko 6725800 672 TJ RAPID BRATISLAVA 41:44 + 16:18
19. Le Calvez Jeno 2915700 291 LOIRENT INDIVIDUAL 43:35 + 18:09
20. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:48 + 21:22
21. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 47:57 + 22:31
22. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:22 + 23:56
23. Rogala Mirosław 5585700 558 AZS WAT WARSZAWA 49:39 + 24:13
24. Vasilyev Mikhail 5966000 596 MY MOSCOW 49:46 + 24:20
25. Formanko Dušanko 6725802 672 TJ RAPID BRATISLAVA 50:15 + 24:49
26. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 53:51 + 28:25
27. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:10 + 38:44
Zvaigzne Edmunds 4545800 454 A2 RIGA DISK
Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha DISK
H55B
2.50 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tamulionis Vytautas 4775901 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 33:58
2. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 40:05 + 6:07
3. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 41:05 + 7:07
4. Eriksson Anders 7225900 722 SAVEDALENS AIK 41:35 + 7:37
5. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 43:58 + 10:00
6. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:25 + 11:27
7. Pap László 3975600 397 TIPO OC BUDAPEST 47:34 + 13:36
8. Karlsson Hans-erik 7115901 711 OK TORFINN 53:10 + 19:12
9. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 55:16 + 21:18
10. Kohler Hans 6345600 634 OLG Huttwil 55:27 + 21:29
11. Lenkei Győző 3935700 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 57:09 + 23:11
12. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:02 + 24:04
13. Hackl Karl 1225600 122 ASKO AUSTRIA 59:34 + 25:36
14. Boucher Yves 2990000 299 VINCENNES 67:17 + 33:19
15. Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 95:48 + 61:50
16. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 105:17 + 71:19
H60A
2.70 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 30:09
2. Parzewski Jerzy 5585200 558 AZS WAT WARSZAWA 31:34 + 1:25
3. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 31:39 + 1:30
4. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 31:47 + 1:38
5. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 32:16 + 2:07
6. Arnesson Urban 7115500 711 OK TORFINN 34:24 + 4:15
7. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 37:57 + 7:48
8. Labanouski Anatoli 1815200 181 MINSK-MALINOVKA 39:53 + 9:44
9. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:54 + 11:45
9. Vanaken Roger 1545102 154 OMEGA II 41:54 + 11:45
11. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 41:59 + 11:50
12. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 42:00 + 11:51
13. Rothweiler Heinz 6315400 631 OLC KAPREOLO 42:35 + 12:26
14. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 42:39 + 12:30
15. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 42:48 + 12:39
16. Elson Robert 1015200 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 42:56 + 12:47
17. Erfors Lennart 7115300 711 OK TORFINN 43:26 + 13:17
18. Huemer Meinrad 1225200 122 ASKO AUSTRIA 44:45 + 14:36
19. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 44:56 + 14:47
20. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 45:03 + 14:54
21. Maroz Ivan 1825501 182 VIMPEL MINSK 47:07 + 16:58
22. Öhlund Per 7105200 710 GUSTAVSBERGS OK 47:16 + 17:07
23. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 47:51 + 17:42
24. Lais Ruedi 6315300 631 OLC KAPREOLO 48:04 + 17:55
25. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 49:56 + 19:47
26. Lapins Aldis 4535100 453 AZIMUTS OK 51:43 + 21:34
27. Bárta Miroslav