Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | C | OOB TJ Turnov | 16:40 | |
2. | Lamačová Barbora | BOR0750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:51 | + 1:11 |
3. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | VŠSK MFF UK Praha | 18:47 | + 2:07 |
4. | Šírlová Markéta | CHA0653 | C | OK Chrastava | 20:19 | + 3:39 |
5. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:02 | + 4:22 |
6. | Horníková Verča | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 22:03 | + 5:23 | |
7. | Novotná Barbora | TUR0552 | C | OOB TJ Turnov | 24:20 | + 7:40 |
8. | Lipenská Barbora | CHA0753 | C | OK Chrastava | 25:43 | + 9:03 |
9. | Divišková Rebeka | CHA | OK Chrastava | 26:46 | + 10:06 | |
10. | Balcarová Marie | LLI0652 | C | TJ Loko Liberec | 27:46 | + 11:06 |
11. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 28:09 | + 11:29 |
12. | Baloghová Mile | TJN0750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:40 | + 14:00 |
13. | Pavlova Lenka | TJN0850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 33:58 | + 17:18 |
14. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:22 | + 17:42 |
15. | Danková Alice | CHA0650 | C | OK Chrastava | 35:23 | + 18:43 |
16. | Schubert Hannah | 162 | Post SV Dresden | 35:56 | + 19:16 | |
17. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 36:27 | + 19:47 |
18. | Štrynclová Johanka | VLI0654 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:18 | + 20:38 |
19. | Šírlová Zdeňka | CHA0654 | C | OK Chrastava | 41:27 | + 24:47 |
20. | Smolová Pavla | CHA0652 | C | OK Chrastava | 41:32 | + 24:52 |
21. | Lošťáková Ela | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:25 | + 26:45 |
22. | Klustová Tereza | CHA0751 | C | OK Chrastava | 50:05 | + 33:25 |
23. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:28 | + 35:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Johanna | SV Lengefeld | 25:30 | |||
2. | Hájková Tereza | TUV0558 | C | SOK TJ Turnov | 29:09 | + 3:39 |
3. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 31:17 | + 5:47 |
4. | Mellanová Judita | TUV0559 | C | SOK TJ Turnov | 34:10 | + 8:40 |
5. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | C | OK Chrastava | 36:00 | + 10:30 |
6. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:31 | + 12:01 |
7. | Hänsel Flora | SV Lengefeld | 43:04 | + 17:34 | ||
8. | Pecková Tereza | EKP0551 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:26 | + 19:56 |
9. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:22 | + 21:52 |
10. | Zoubková Šárka | TJN1063 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:44 | + 23:14 | |
11. | Houdová Veronika | CHA0552 | C | OK Chrastava | 52:15 | + 26:45 |
12. | Štveráková Eliška | CHA0553 | C | OK Chrastava | 56:47 | + 31:17 |
13. | Storch Frieda | Köpenicker SC | 57:57 | + 32:27 | ||
14. | Háková Eliška | TJN0654 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:51 | + 46:21 |
Sýbová Marika | BOR0553 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Pesničáková Soňa | TJN1062 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:57 | + 18:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 36:04 | |
2. | Sihver Merle | 166 | Post SV Dresden | 37:30 | + 1:26 | |
3. | Marková Hana | LLI0450 | C | TJ Loko Liberec | 42:53 | + 6:49 |
4. | Steinert Luise | SV Lengefeld | 44:20 | + 8:16 | ||
5. | Müller Josephine | 31 | USV TU Dresden | 49:42 | + 13:38 | |
6. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 52:36 | + 16:32 |
7. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 54:59 | + 18:55 |
8. | Häßler Clara | Köpenicker SC | 57:07 | + 21:03 | ||
9. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 67:58 | + 31:54 |
10. | Funk Julika | OK Leipzig | 68:49 | + 32:45 | ||
11. | Průšková Tereza | STB0499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 70:53 | + 34:49 |
12. | Wartewig Anna | SG LVB Leipzig | 73:41 | + 37:37 | ||
13. | Andrlová Lea | VLI0453 | C | Slavia Liberec orienteering | 77:57 | + 41:53 |
14. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | C | OK Chrastava | 82:15 | + 46:11 |
15. | Jakoubková Anna | STB0498 | C | TJ Stadion Nový Bor | 89:59 | + 53:55 |
16. | Neradová Natálie | BOR0452 | C | OK Jiskra Nový Bor | 90:06 | + 54:02 |
17. | Říhová Eliška | CHA0351 | C | OK Chrastava | 97:15 | + 61:11 |
18. | Zaňková Natálie | TJN0450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 103:57 | + 67:53 |
19. | Mrkvičková Veronika | TJN0355 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 111:43 | + 75:39 |
20. | Synková Barbora | DOK0450 | C | OK Doksy | 123:52 | + 87:48 |
Rönnmark Astrid | OL Görlitz e.V. | DISK | ||||
Neumann Lena | SV Lengefeld | DISK | ||||
Pokorná Linda | PGP0350 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rydlová Adéla | TJN0151 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:46 | |
2. | Semíková Lucie | KAM0250 | B | SK Kamenice | 38:31 | + 1:45 |
3. | Šklíbová Míša | TJN0153 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:39 | + 1:53 |
4. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 38:49 | + 2:03 |
5. | Mašínová Anna | TJN0152 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:43 | + 2:57 |
6. | Matějková Zuzana | LTP0153 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:09 | + 5:23 |
7. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:16 | + 9:30 |
8. | Linková Lucie | TUR0251 | B | OOB TJ Turnov | 46:48 | + 10:02 |
9. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:24 | + 11:38 |
10. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 50:47 | + 14:01 |
11. | Růžičková Vendula | CHA0252 | C | OK Chrastava | 51:58 | + 15:12 |
12. | Kipka Leoni | 121 | Post SV Dresden | 53:44 | + 16:58 | |
13. | Šritrová Lenka | TUV0252 | B | SOK TJ Turnov | 57:00 | + 20:14 |
14. | Schubert Helene | 161 | Post SV Dresden | 57:45 | + 20:59 | |
15. | Baloghová Lída | TJN0150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:55 | + 21:09 |
16. | Bartusch Carina | 110 | Post SV Dresden | 58:11 | + 21:25 | |
17. | Hornychová Karolína | TJN0254 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:40 | + 21:54 |
18. | Pekařová Jana | TUR0252 | C | OOB TJ Turnov | 61:33 | + 24:47 |
19. | Balatková Barbora | VLI0150 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:16 | + 25:30 |
20. | Lišková Adélka | CHA0254 | C | OK Chrastava | 67:44 | + 30:58 |
21. | Budská Anna | TJN0253 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:32 | + 34:46 |
22. | Kolleß Ulla | 122 | Post SV Dresden | 82:14 | + 45:28 | |
23. | Häßler Franka | Köpenicker SC | 87:02 | + 50:16 | ||
24. | Dvořáková Johana | CHA0257 | C | OK Chrastava | 87:46 | + 51:00 |
25. | Tymešová Anna | BOR0253 | C | OK Jiskra Nový Bor | 99:40 | + 62:54 |
26. | Hejcmanová Monika | CHA0255 | C | OK Chrastava | 107:53 | + 71:07 |
Čabanová Lenka | FYD0001 | Jizerský klub OB Frýdlant | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hänsel Hannah | SV Lengefeld | 53:42 | |||
2. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 54:22 | + 0:40 |
3. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | B | Slavia Liberec orienteering | 60:31 | + 6:49 |
4. | Thořová Markéta | TUR9952 | B | OOB TJ Turnov | 60:48 | + 7:06 |
5. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 67:25 | + 13:43 |
6. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | B | SK Praga | 68:14 | + 14:32 |
7. | Vogt Felicitas | OL Görlitz e.V. | 75:01 | + 21:19 | ||
8. | Nejezchlebová Martina | TUR9951 | B | OOB TJ Turnov | 77:33 | + 23:51 |
9. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 77:59 | + 24:17 |
10. | Adorjan Luca | TSC Berlin | 88:09 | + 34:27 | ||
11. | Höhne Lena | SG LVB Leipzig | 88:16 | + 34:34 | ||
12. | Minner Ann-Sophie | OL Görlitz e.V. | 89:20 | + 35:38 | ||
13. | Jeřábková Ema | BOR9957 | C | OK Jiskra Nový Bor | 93:45 | + 40:03 |
14. | Kyselová Nela | ROU9951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 96:02 | + 42:20 |
15. | Jakob Isabel | SV Robotron Dresden | 97:34 | + 43:52 | ||
16. | Zoitke Franka | 176 | Post SV Dresden | 118:21 | + 64:39 | |
17. | Weißker Wiebke | 173 | Post SV Dresden | 119:43 | + 66:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 59:50 | |
2. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 60:34 | + 0:44 |
3. | Müller Dorothea | 150 | Post SV Dresden | 61:37 | + 1:47 | |
4. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:42 | + 3:52 |
5. | Fürstová Anna | LLI9854 | A | TJ Loko Liberec | 63:56 | + 4:06 |
6. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | A | OK Jiskra Nový Bor | 69:11 | + 9:21 |
7. | Balcarová Barbora | LLI9751 | B | TJ Loko Liberec | 72:03 | + 12:13 |
8. | Poloprutská Klára | VLI9750 | B | Slavia Liberec orienteering | 75:51 | + 16:01 |
9. | Würzová Karolína | FYD9852 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 80:39 | + 20:49 |
10. | Kohlová Monika | TUR9756 | C | OOB TJ Turnov | 97:16 | + 37:26 |
11. | Knížková Šárka | TJN9852 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 99:01 | + 39:11 |
Loudová Anna | TJN9853 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 63:59 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | R | TJ Loko Liberec | 66:32 | 8805 | |
2. | Rufferová Iva | TUR8354 | R | OOB TJ Turnov | 68:40 | + 2:08 | 8545 |
3. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | R | OOB TJ Turnov | 72:48 | + 6:16 | 8040 |
4. | Straube Hanka | SV Lengefeld | 75:25 | + 8:53 | |||
5. | Janatová Lucie | DKP8154 | R | Oddíl OB Kotlářka | 77:34 | + 11:02 | 7458 |
6. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 80:50 | + 14:18 | 7060 |
7. | Svobodová Barbora | TJN8952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 85:30 | + 18:58 | 6490 |
8. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | R | SK Kamenice | 86:39 | + 20:07 | 6350 |
9. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 87:06 | + 20:34 | 6295 |
10. | Volfová Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 89:10 | + 22:38 | 6042 |
11. | Kraemer Jitka | 126 | Post SV Dresden | 96:22 | + 29:50 | ||
12. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 96:40 | + 30:08 | 5127 |
13. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 96:57 | + 30:25 | 5092 |
14. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 97:29 | + 30:57 | 5027 |
15. | Švihovská Eva | SJC8352 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 98:46 | + 32:14 | 4870 |
16. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 102:23 | + 35:51 | 4429 |
17. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 103:07 | + 36:35 | 4340 |
18. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 105:59 | + 39:27 | 3990 |
19. | Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | 108:42 | + 42:10 | 3658 |
20. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 116:35 | + 50:03 | 2696 |
21. | Rückerova Petra | ohne Verein 2 | 119:43 | + 53:11 | |||
22. | Wagner Sophie | SG Zittau Süd | 127:55 | + 61:23 | |||
Setínková Eva | DKP8759 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Kateřina | OKP9450 | C | SK OK 24 Praha | 67:38 | 4199 | |
2. | Kolmanová Josefa | LTP8653 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 69:09 | + 1:31 | 4110 |
3. | Weinert Ruta | 169 | Post SV Dresden | 70:55 | + 3:17 | ||
4. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:34 | + 4:56 | 3911 |
5. | Saupe Kerstin | 157 | Post SV Dresden | 75:29 | + 7:51 | ||
6. | Westin Kjersti | PGP9255 | C | SK Praga | 75:55 | + 8:17 | 3715 |
7. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 87:34 | + 19:56 | 3035 |
8. | Höferová Petra | SJC8761 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 96:27 | + 28:49 | 2517 |
9. | Roßberg Sylva | 47 | USG Chemnitz | 98:42 | + 31:04 | ||
10. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 99:55 | + 32:17 | 2314 |
11. | Křenková Blanka | LLI8450 | C | TJ Loko Liberec | 100:59 | + 33:21 | 2252 |
12. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 103:00 | + 35:22 | 2135 |
13. | Würzová Anna | FYD9451 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 106:00 | + 38:22 | 1959 |
14. | Loosová Lenka | VLI8152 | C | Slavia Liberec orienteering | 112:46 | + 45:08 | 1564 |
15. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | VŠSK MFF UK Praha | 116:13 | + 48:35 | 1363 |
16. | Wiedenfeld Anne | 93 | SSV Planeta Radebeul | 120:45 | + 53:07 | ||
17. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 122:58 | + 55:20 | 969 |
18. | Wolf Carolin | 174 | Post SV Dresden | 128:19 | + 60:41 | ||
19. | Růtová Martina | TJN7652 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 129:57 | + 62:19 | 561 |
20. | Nitsche Anna | Post SV Dresden | 188:55 | + 121:17 | |||
Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 57:22 | |
2. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | C | USK Praha | 57:54 | + 0:32 |
3. | Heřmánková Pavla | TUR7777 | C | OOB TJ Turnov | 60:01 | + 2:39 |
4. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 82:54 | + 25:32 |
5. | Kretzschmar Ute | OLV Weimar | 110:26 | + 53:04 | ||
6. | Storch Jana | Köpenicker SC | 123:30 | + 66:08 | ||
Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:56 | |
2. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:19 | + 7:23 |
3. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 66:04 | + 13:08 |
4. | Marková Jana | LLI7152 | C | TJ Loko Liberec | 67:39 | + 14:43 |
5. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 69:05 | + 16:09 |
6. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 69:32 | + 16:36 |
7. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:33 | + 17:37 |
8. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 71:29 | + 18:33 |
9. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 72:57 | + 20:01 |
10. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 76:31 | + 23:35 |
11. | Semíková Iva | KAM6850 | C | SK Kamenice | 76:32 | + 23:36 |
12. | Novotná Jana | VLI7350 | C | Slavia Liberec orienteering | 77:22 | + 24:26 |
13. | Hájková Magdalena | TUV7351 | C | SOK TJ Turnov | 84:15 | + 31:19 |
14. | Kaminskaite Edita | SG LVB Leipzig | 87:14 | + 34:18 | ||
15. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 91:35 | + 38:39 |
16. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 94:34 | + 41:38 |
17. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 94:36 | + 41:40 |
18. | Mellanová Veronika | TUV7251 | C | SOK TJ Turnov | 103:47 | + 50:51 |
19. | Balcarová Alena | LLI7150 | C | TJ Loko Liberec | 106:03 | + 53:07 |
20. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 130:01 | + 77:05 |
21. | Popková Klára | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 162:41 | + 109:45 |
Kapischke Solveig | OK Mark Brandenburg e.V. | DISK | ||||
König Thomas | 45 | USG Chemnitz | 123:23 | + 70:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rydlová Magda | TJN6850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:30 | |
2. | Müller Anke | 151 | Post SV Dresden | 53:37 | + 7:07 | |
3. | Sihver Wiebke | 165 | Post SV Dresden | 56:44 | + 10:14 | |
4. | Funk Ira | OK Leipzig | 58:49 | + 12:19 | ||
5. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 59:37 | + 13:07 |
6. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:36 | + 15:06 |
7. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:50 | + 15:20 |
8. | Zelenin Jekaterina | 51 | USG Chemnitz | 63:00 | + 16:30 | |
9. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:15 | + 17:45 |
10. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 64:25 | + 17:55 |
11. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 65:14 | + 18:44 |
12. | Würzová Kateřina | FYD6952 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 69:04 | + 22:34 |
13. | Šmausová Gabriela | TJN6951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:16 | + 23:46 |
14. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 71:30 | + 25:00 |
15. | Kubald Katrin | Kaulsdorfer OLV | 72:38 | + 26:08 | ||
16. | Smolková Alena | PGP6450 | C | SK Praga | 75:17 | + 28:47 |
17. | Žihlová Lucie | LLI6952 | C | TJ Loko Liberec | 76:11 | + 29:41 |
18. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | TJ Loko Liberec | 81:26 | + 34:56 |
19. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 82:23 | + 35:53 |
20. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 83:26 | + 36:56 |
21. | Hořáková Petra | LLI6953 | C | TJ Loko Liberec | 84:36 | + 38:06 |
22. | Matějková Martina | LTP6850 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 85:25 | + 38:55 |
23. | Picková Helena | TJN6952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 85:44 | + 39:14 |
24. | Svobodová Lenka | ROU6650 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 95:11 | + 48:41 |
25. | Goericke Jacqueline | 55 | TSC Berlin | 100:14 | + 53:44 | |
26. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 101:14 | + 54:44 |
27. | Müller-Wenzke Astrid | 30 | USV TU Dresden | 105:04 | + 58:34 | |
Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kraemer Karin | 124 | Post SV Dresden | 49:37 | ||
2. | Juckelandt Sabine | 15 | USV TU Dresden | 52:59 | + 3:22 | |
3. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 55:38 | + 6:01 |
4. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:04 | + 9:27 |
5. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 59:41 | + 10:04 |
6. | Malkowa Elena | 143 | Post SV Dresden | 63:09 | + 13:32 | |
7. | Roßberg Cornelia | 48 | USG Chemnitz | 64:18 | + 14:41 | |
8. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 64:38 | + 15:01 |
9. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 69:25 | + 19:48 |
10. | Nitsche Catrin | 152 | Post SV Dresden | 72:59 | + 23:22 | |
11. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 73:25 | + 23:48 |
12. | Jedličková Zdena | BOR6250 | C | OK Jiskra Nový Bor | 74:36 | + 24:59 |
13. | Leibiger Birgit | Post SV Dresden | 77:44 | + 28:07 | ||
14. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 78:11 | + 28:34 |
15. | Wiedenfeld Ute | 95 | SSV Planeta Radebeul | 80:08 | + 30:31 | |
16. | Kočibová Ivana | TJN6354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:24 | + 32:47 |
17. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 82:36 | + 32:59 |
18. | Graumann Heidi | 61 | ESV Lok Schöneweide | 89:58 | + 40:21 | |
19. | Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | 96:26 | + 46:49 |
20. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 100:14 | + 50:37 |
21. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 106:08 | + 56:31 |
22. | Ansorge Silke | SV Robotron Dresden | 109:11 | + 59:34 | ||
23. | Vilimovská Miroslava | DOK5750 | C | OK Doksy | 113:00 | + 63:23 |
Krákorová Iva | 9XC - nereg | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 78 | SSV Planeta Radebeul | 44:34 | ||
2. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:16 | + 7:42 |
3. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 58:36 | + 14:02 |
4. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:54 | + 15:20 |
5. | Braatz Monika | 103 | Treptower SV | 74:11 | + 29:37 | |
6. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | TJ OB České Budějovice | 74:48 | + 30:14 |
7. | Schmalfeld Petra | 85 | SSV Planeta Radebeul | 91:23 | + 46:49 | |
8. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 103:27 | + 58:53 |
Kadečková Jana | JEN5651 | C | OB Jenišovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:54 | |
2. | Tonn Gisela | 90 | SSV Planeta Radebeul | 60:08 | + 6:14 | |
3. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 61:03 | + 7:09 |
4. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 73:05 | + 19:11 |
5. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 79:58 | + 26:04 |
6. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 86:07 | + 32:13 |
7. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 86:34 | + 32:40 |
8. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 97:16 | + 43:22 |
9. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 121:42 | + 67:48 |
Busch Bärbel | 115 | Post SV Dresden | DISK | |||
Bednaříková Olga Marie | VLI5151 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lemnitzer Erika | Kaulsdorfer OLV | 59:00 | |||
2. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 70:43 | + 11:43 |
3. | Kubíková Hela | LLI4851 | C | TJ Loko Liberec | 73:39 | + 14:39 |
4. | Renger Rita | SV Robotron Dresden | 84:59 | + 25:59 | ||
5. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 85:04 | + 26:04 |
6. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 90:50 | + 31:50 |
7. | Krausová Marie | LLI4451 | C | TJ Loko Liberec | 91:26 | + 32:26 |
8. | Lucke Helga | 136 | Post SV Dresden | 97:56 | + 38:56 | |
9. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 103:06 | + 44:06 |
Fillinger Rosemarie | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | DISK | ||||
Thiel Susi | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | DISK | ||||
Grosse Ingrid | 5 | USV TU Dresden | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolejší Jan | STB0601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 18:17 | |
2. | Klust Jan | CHA0702 | C | OK Chrastava | 21:28 | + 3:11 |
3. | Řehoř Hynek | TJN0700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:15 | + 3:58 |
4. | Just Matouš | CHA0701 | C | OK Chrastava | 24:01 | + 5:44 |
5. | Weinert Tim | 172 | Post SV Dresden | 26:00 | + 7:43 | |
6. | Kalous Tomáš | EKP0601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 26:18 | + 8:01 |
7. | Blažkovan Matěj | BOR0504 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:28 | + 9:11 |
8. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:40 | + 9:23 |
9. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | 31:57 | + 13:40 |
10. | Krupka Daniel | CHA0703 | C | OK Chrastava | 33:32 | + 15:15 |
11. | Lajtkep Jakub | STB0600 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:38 | + 16:21 |
12. | Neumann Rasmus | SV Lengefeld | 40:49 | + 22:32 | ||
13. | Vaner Filip | CHA0602 | C | OK Chrastava | 43:09 | + 24:52 |
14. | Sychra Marek | CHA0604 | C | OK Chrastava | 43:54 | + 25:37 |
15. | Štryncl Vilda | VLI0806 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:04 | + 26:47 |
16. | Vávra Tomáš | BOR0700 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:10 | + 30:53 |
17. | Tran Vít | BOR0506 | C | OK Jiskra Nový Bor | 68:58 | + 50:41 |
18. | Karp Artur | OK Leipzig | 70:23 | + 52:06 | ||
19. | Gomolák Jan | CHA0603 | C | OK Chrastava | 72:01 | + 53:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Weinert Florian | 171 | Post SV Dresden | 24:11 | ||
2. | Just Samuel | CHA0502 | C | OK Chrastava | 26:05 | + 1:54 |
3. | Mairich Filip | TJN0603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:21 | + 2:10 |
4. | Sýkora Oliver | TJN0504 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:24 | + 4:13 |
5. | Šašek Martin | SOB0501 | C | SOBSA | 29:23 | + 5:12 |
6. | Heřmánek Petr | TUR0500 | C | OOB TJ Turnov | 30:23 | + 6:12 |
7. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:07 | + 6:56 |
8. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:08 | + 6:57 |
9. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | C | OOB TJ Turnov | 32:21 | + 8:10 |
10. | Rokos Marek | TJN0500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 33:06 | + 8:55 |
11. | Hoetzel Hugo | JEN0503 | C | OB Jenišovice | 34:06 | + 9:55 |
12. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 34:26 | + 10:15 |
13. | Saupe David | 158 | Post SV Dresden | 36:11 | + 12:00 | |
14. | Saur Filip | TJN0503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:38 | + 15:27 |
15. | Březina Karel | CHA0605 | C | OK Chrastava | 40:29 | + 16:18 |
16. | Studničný Adam | BOR0701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:43 | + 19:32 |
17. | Funk Timon | OK Leipzig | 45:33 | + 21:22 | ||
Moeck Benjamin | Köpenicker SC | DISK | ||||
Vávra Jan | BOR0500 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 27:39 | |
2. | Peterka Jakub | LLI0404 | B | TJ Loko Liberec | 27:47 | + 0:08 |
3. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:26 | + 0:47 |
4. | Zabořil Ondřej | JEN0401 | B | OB Jenišovice | 31:02 | + 3:23 |
5. | Mellan Jonáš | TUV0308 | B | SOK TJ Turnov | 32:21 | + 4:42 |
6. | Tkáč Matěj | TJN0401 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:49 | + 5:10 |
7. | Průša Dominik | VSP0406 | C | USK Praha | 33:12 | + 5:33 |
8. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 33:44 | + 6:05 |
9. | Storch Grischa | Köpenicker SC | 33:59 | + 6:20 | ||
10. | Husák Martin | CHA0300 | C | OK Chrastava | 34:56 | + 7:17 |
11. | Hřivna Jakub | PGP0305 | B | SK Praga | 37:17 | + 9:38 |
12. | Borrmann Malte | OL Görlitz e.V. | 39:06 | + 11:27 | ||
13. | Ekert Tomáš | VLI0302 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:29 | + 11:50 |
14. | Čtrnáct František | PGP0401 | C | SK Praga | 40:40 | + 13:01 |
15. | Řehoř Vojta | TJN0303 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:42 | + 15:03 |
16. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:45 | + 15:06 |
17. | Novotný Jaromír | VLI0300 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:52 | + 16:13 |
18. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 45:35 | + 17:56 |
19. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 46:34 | + 18:55 |
20. | Staňa Ondřej | BOR0301 | B | OK Jiskra Nový Bor | 48:59 | + 21:20 |
21. | Holan Petr | CHA0303 | C | OK Chrastava | 50:50 | + 23:11 |
22. | Fritzsche Jimmy | SV Lengefeld | 51:43 | + 24:04 | ||
23. | Pokorný Jan | TJN0400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:11 | + 26:32 |
24. | Haslinger Leopold | LTP0403 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:47 | + 28:08 | |
25. | Mašek Matěj | STB0401 | C | TJ Stadion Nový Bor | 56:51 | + 29:12 |
26. | Aringer David | SV Robotron Dresden | 64:42 | + 37:03 | ||
27. | Lange Jonas | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | 69:32 | + 41:53 | ||
28. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 70:19 | + 42:40 |
29. | Danko Štěpán | CHA0301 | C | OK Chrastava | 74:07 | + 46:28 |
30. | Janoušek Albert | CHA0400 | C | OK Chrastava | 126:51 | + 99:12 |
Karp Emil | OK Leipzig | DISK | ||||
Moeck Tobias | Köpenicker SC | DISK | ||||
Friedländer Gustav | SV Robotron Dresden | 47:49 | + 20:10 | |||
Neidhardt Nikolaus | SV Robotron Dresden | 66:56 | + 39:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmol David | DOK0100 | B | OK Doksy | 45:59 | |
2. | Synek Petr | DOK0200 | B | OK Doksy | 46:48 | + 0:49 |
3. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | C | TJ Loko Liberec | 50:26 | + 4:27 |
4. | Vogt Moritz | OL Görlitz e.V. | 52:05 | + 6:06 | ||
5. | Průša Kryštof | VSP0102 | C | USK Praha | 54:12 | + 8:13 |
6. | Bílý Jakub | LTP0104 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:53 | + 9:54 |
7. | Bolehovský Michal | EKP0200 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:41 | + 12:42 |
8. | Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | 59:54 | + 13:55 |
9. | Zátka Josef | MBM0200 | O-mikron | 63:28 | + 17:29 | |
10. | Budský Ondřej | TJN0105 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:36 | + 18:37 |
11. | Klaška Martin | DKP0100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:00 | + 20:01 |
12. | Braatz Niklas | 104 | Treptower SV | 70:56 | + 24:57 | |
13. | Holfeld Anton | 12 | USV TU Dresden | 73:17 | + 27:18 | |
14. | Tománek Josef | BOR0102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 79:18 | + 33:19 |
15. | Hájek Kryštof | TUV0203 | B | SOK TJ Turnov | 82:02 | + 36:03 |
16. | Zabořil Vojta | JEN0101 | C | OB Jenišovice | 86:57 | + 40:58 |
17. | Matyáš Vojtěch | CHA0202 | C | OK Chrastava | 91:12 | + 45:13 |
18. | Vávra Pavel | BOR0101 | B | OK Jiskra Nový Bor | 93:23 | + 47:24 |
19. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 99:04 | + 53:05 |
20. | Hallman Marek | TUV0204 | C | SOK TJ Turnov | 101:58 | + 55:59 |
21. | Rokos Michal | TJN0107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 106:14 | + 60:15 |
22. | Turek Martin | VLI0102 | C | Slavia Liberec orienteering | 115:22 | + 69:23 |
23. | Růta Matyáš | TJN0102 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 120:19 | + 74:20 |
Winnig Pepe | 107 | Treptower SV | DISK | |||
Krupka Štěpán | CHA0201 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Janas Petr | PGP0200 | B | SK Praga | DISK | ||
Spirling Edmund | SV Robotron Dresden | 67:28 | + 21:29 | |||
Kapischke Arne | OK Mark Brandenburg e.V. | 77:19 | + 31:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gawlitza Franz | SV Robotron Dresden | 58:31 | |||
2. | Thoř Tomáš | TUR9904 | B | OOB TJ Turnov | 64:33 | + 6:02 |
3. | Kapischke Henning | OK Mark Brandenburg e.V. | 68:58 | + 10:27 | ||
4. | Haymann Max | SV Robotron Dresden | 70:52 | + 12:21 | ||
5. | Friedländer Emil | SV Robotron Dresden | 71:02 | + 12:31 | ||
6. | Galbavý Matěj | CHA0000 | B | OK Chrastava | 71:44 | + 13:13 |
7. | Synek Antonín | DOK0001 | B | OK Doksy | 73:55 | + 15:24 |
8. | Mašata Metoděj | PHK9905 | B | OK 99 Hradec Králové | 74:32 | + 16:01 |
9. | Klein Cedrik | 16 | USV TU Dresden | 77:40 | + 19:09 | |
10. | Bek Ondřej | CHA9904 | B | OK Chrastava | 83:52 | + 25:21 |
11. | Nagy Josef | TJN0006 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 86:20 | + 27:49 |
12. | Marek Jakub | LLI9900 | B | TJ Loko Liberec | 90:05 | + 31:34 |
13. | Holfeld Wilhelm | 14 | USV TU Dresden | 102:22 | + 43:51 | |
14. | Pavel Martin | TJN0004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 130:01 | + 71:30 |
15. | Hradecký Ondřej | CHA9903 | C | OK Chrastava | 165:35 | + 107:04 |
Hänsel Ole | SV Lengefeld | DISK | ||||
Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Králik Stanislav | LTP9904 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Novotný Marek | TJN9901 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Žukov Michal | TJN9701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 162:31 | + 104:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 73:28 | |
2. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | SK Kamenice | 79:55 | + 6:27 |
3. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 80:25 | + 6:57 |
4. | Matějka Lukáš | LTP9802 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:38 | + 7:10 |
5. | Valášek Jiří | KAM9700 | A | SK Kamenice | 85:58 | + 12:30 |
6. | Zschäckel Robin | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | 103:07 | + 29:39 | ||
7. | Michek David | TJN9802 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 106:57 | + 33:29 |
8. | Šmaus Jan | TJN9700 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 110:25 | + 36:57 |
9. | Hlubuček Tomáš | CHA9704 | B | OK Chrastava | 133:17 | + 59:49 |
10. | Koucký Martin | EKP9700 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 134:39 | + 61:11 |
11. | Scholtz Paul | 56 | TSC Berlin | 170:13 | + 96:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamolz Anton | 120 | Post SV Dresden | 66:24 | |||
2. | Graumann Leo | 62 | ESV Lok Schöneweide | 75:18 | + 8:54 | ||
3. | Müller Kurt | 149 | Post SV Dresden | 75:58 | + 9:34 | ||
4. | Kadečka Adam | JEN9601 | C | OB Jenišovice | 147:36 | + 81:12 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Michal | VLI7700 | R | Slavia Liberec orienteering | 74:38 | 9512 | |
2. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 77:48 | + 3:10 | 9134 |
3. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | R | SK Kamenice | 79:19 | + 4:41 | 8954 |
4. | Müller Philipp | 147 | Post SV Dresden | 81:16 | + 6:38 | ||
5. | Wolf Daniel | TUR9100 | R | OOB TJ Turnov | 81:51 | + 7:13 | 8652 |
6. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | R | OK Jiskra Nový Bor | 83:01 | + 8:23 | 8513 |
7. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | SK Kamenice | 83:40 | + 9:02 | 8436 |
8. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 84:26 | + 9:48 | 8345 |
9. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 88:22 | + 13:44 | 7876 |
10. | Škoda Jakub | VLI8800 | C | Slavia Liberec orienteering | 89:08 | + 14:30 | 7785 |
11. | Döllgast Moritz | 116 | Post SV Dresden | 89:48 | + 15:10 | ||
12. | Kalous Vladislav | EKP7702 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 90:50 | + 16:12 | 7582 |
13. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 91:00 | + 16:22 | 7562 |
14. | Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | 92:04 | + 17:26 | 7435 |
15. | Žaloudek Petr | SJC8309 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 92:24 | + 17:46 | 7396 |
16. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 95:37 | + 20:59 | 7013 |
17. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 96:42 | + 22:04 | 6884 |
18. | Kraemer Andrei | 125 | Post SV Dresden | 98:31 | + 23:53 | ||
19. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 99:50 | + 25:12 | 6510 |
20. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 100:01 | + 25:23 | 6489 |
21. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | SK Kamenice | 100:02 | + 25:24 | 6487 |
22. | Goericke Marvin | 54 | TSC Berlin | 100:21 | + 25:43 | ||
23. | Hostaš Petr | TUR9001 | C | OOB TJ Turnov | 100:39 | + 26:01 | 6413 |
24. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 100:50 | + 26:12 | 6391 |
25. | Kobr Tomáš | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | 101:03 | + 26:25 | 6366 |
26. | Leibiger Jens | 130 | Post SV Dresden | 101:41 | + 27:03 | ||
27. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 102:57 | + 28:19 | 6139 |
28. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 103:51 | + 29:13 | 6032 |
29. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:27 | + 32:49 | 5603 |
30. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 108:00 | + 33:22 | 5538 |
31. | Semík Luboš | KAM6201 | C | SK Kamenice | 109:45 | + 35:07 | 5329 |
32. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 110:30 | + 35:52 | 5240 |
33. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 115:09 | + 40:31 | 4686 |
34. | Hörnig Sebastian | 118 | Post SV Dresden | 116:46 | + 42:08 | ||
35. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 118:28 | + 43:50 | 4291 |
36. | Lepšík Petr | BOR8202 | C | OK Jiskra Nový Bor | 120:02 | + 45:24 | 4105 |
37. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 120:32 | + 45:54 | 4045 |
38. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 121:44 | + 47:06 | 3902 |
39. | Richter Alexander | 154 | Post SV Dresden | 123:04 | + 48:26 | ||
40. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 128:10 | + 53:32 | 3136 |
41. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 129:40 | + 55:02 | 2957 |
42. | Burghardt Freddy | 112 | Post SV Dresden | 129:50 | + 55:12 | ||
43. | Pávek Petr | BOR9008 | C | OK Jiskra Nový Bor | 131:30 | + 56:52 | 2739 |
44. | Röhner Uwe | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | 138:38 | + 64:00 | |||
45. | Lenk Andreas | 26 | USV TU Dresden | 147:13 | + 72:35 | ||
46. | Schroth Peter | 160 | Post SV Dresden | 150:56 | + 76:18 | ||
47. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 156:43 | + 82:05 | 0 |
48. | Kolman Jan | LTP8501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 161:13 | + 86:35 | 0 |
49. | Marek Martin | LLI7000 | C | TJ Loko Liberec | 190:15 | + 115:37 | 0 |
Patommel Jens | ohne Verein 1 | DISK | |||||
Olunczek Andrej | 32 | USV TU Dresden | DISK | ||||
Leibiger Janek | 128 | Post SV Dresden | DISK | ||||
Vokurka Jan | TJN7501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | 0 | ||
Hyka Jan | TUR9002 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Matějů Michal | VLI7702 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolf Filip | TUR9701 | A | OOB TJ Turnov | 64:18 | 6766 | |
2. | Konřínek Jindra | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 67:32 | + 3:14 | 6457 |
3. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:40 | + 6:22 | 6157 |
4. | Dittmann Robert | 68 | SSV Planeta Radebeul | 70:42 | + 6:24 | ||
5. | Picek Jan | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:47 | + 7:29 | 6050 |
6. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:08 | + 8:50 | 5921 |
7. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 75:57 | + 11:39 | 5651 |
8. | Meyer Jörg | 145 | Post SV Dresden | 78:28 | + 14:10 | ||
9. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 79:13 | + 14:55 | 5339 |
10. | Kalous Antonín | KON7708 | C | KOB Konice | 80:54 | + 16:36 | 5178 |
11. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 80:58 | + 16:40 | 5171 |
12. | Krtička Jan | KON7931 | C | KOB Konice | 81:46 | + 17:28 | 5095 |
13. | Picek Štěpán | TJN9601 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:06 | + 17:48 | 5063 |
14. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 83:07 | + 18:49 | 4965 |
15. | Albl Miloslav | LME7600 | C | SK Los Mělník | 84:18 | + 20:00 | 4852 |
16. | Meyer Dirk | 144 | Post SV Dresden | 85:26 | + 21:08 | ||
17. | von Dalowski Jan | 168 | Post SV Dresden | 85:27 | + 21:09 | ||
18. | Honzík Tomáš | VLI7000 | C | Slavia Liberec orienteering | 85:34 | + 21:16 | 4731 |
19. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 88:45 | + 24:27 | 4426 |
20. | Harazin Martin | VLI7400 | C | Slavia Liberec orienteering | 91:05 | + 26:47 | 4203 |
21. | Janata Pavel | TJN8400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 94:10 | + 29:52 | 3908 |
22. | Härtelt Daniel | OLV Potsdam | 94:42 | + 30:24 | |||
23. | Leidinger Paul | 135 | Post SV Dresden | 94:52 | + 30:34 | ||
24. | Pesničák Jan | SMR7902 | C | SK SNS Smržovka | 95:58 | + 31:40 | 3736 |
25. | Posselt Martin | TJN9501 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 96:20 | + 32:02 | 3701 |
26. | Trösch Urs | 57 | TSC Berlin | 101:48 | + 37:30 | ||
27. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 104:56 | + 40:38 | 2878 |
28. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 106:47 | + 42:29 | 2700 |
29. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 107:20 | + 43:02 | 2648 |
30. | Synek Marcel | DOK7600 | C | OK Doksy | 118:39 | + 54:21 | 1565 |
31. | Ekert Vladimír | VLI7600 | C | Slavia Liberec orienteering | 121:21 | + 57:03 | 1306 |
32. | Schmotz Martin | 36 | USV TU Dresden | 123:55 | + 59:37 | ||
33. | Hájek Vojtěch | TJN9502 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 124:53 | + 60:35 | 968 |
34. | Křenek Tomáš | LLI8300 | C | TJ Loko Liberec | 144:53 | + 80:35 | 0 |
35. | Röck Christian | TUS Karlsruhe-Rüpurr | 151:02 | + 86:44 | |||
36. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 159:54 | + 95:36 | 0 |
37. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | C | SK OK 24 Praha | 164:22 | + 100:04 | 0 |
38. | Hulha Lukáš | LTP9405 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 176:03 | + 111:45 | 0 |
Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Lukáš | VLI7701 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:31 | |
2. | von Dalowski Felix | 167 | Post SV Dresden | 74:35 | + 6:04 | |
3. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 81:24 | + 12:53 |
4. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 88:21 | + 19:50 |
5. | Möser Uwe | 146 | Post SV Dresden | 106:24 | + 37:53 | |
6. | Šašek Luděk | SOB6901 | C | SOBSA | 123:57 | + 55:26 |
7. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 130:52 | + 62:21 |
8. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | C | SK Praga | 131:56 | + 63:25 |
9. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 136:55 | + 68:24 |
10. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 156:52 | + 88:21 |
11. | Glaser Frank | ohne Verein 3 | 170:14 | + 101:43 | ||
Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:09 | |
2. | Mager Holger | 142 | Post SV Dresden | 61:01 | + 1:52 | |
3. | Lucke Jens | 137 | Post SV Dresden | 71:23 | + 12:14 | |
4. | Müller Denis | 105 | Treptower SV | 74:30 | + 15:21 | |
5. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 76:10 | + 17:01 |
6. | Rydl Jiří | TJN7000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 76:47 | + 17:38 |
7. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 79:57 | + 20:48 |
8. | Gawlitza Peter | SV Robotron Dresden | 83:13 | + 24:04 | ||
9. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 86:09 | + 27:00 |
10. | Lange Udo | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | 86:49 | + 27:40 | ||
11. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 87:25 | + 28:16 |
12. | Lisý Ondřej | ONO7100 | C | SKOB Ostrov | 87:37 | + 28:28 |
13. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:50 | + 30:41 |
14. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 90:01 | + 30:52 |
15. | Adorjan Peter | TSC Berlin | 92:34 | + 33:25 | ||
16. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 93:32 | + 34:23 |
17. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 95:51 | + 36:42 |
18. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 96:32 | + 37:23 |
19. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 103:27 | + 44:18 |
20. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | C | OK Chrastava | 106:25 | + 47:16 |
21. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 107:22 | + 48:13 |
22. | Hoetzel Martin | JEN7501 | C | OB Jenišovice | 107:36 | + 48:27 |
23. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 124:35 | + 65:26 |
24. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 126:54 | + 67:45 |
25. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 133:39 | + 74:30 |
26. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 137:45 | + 78:36 |
Spejchal Petr | BOR7512 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lückmann Andreas | 141 | Post SV Dresden | 60:16 | ||
2. | Müller Matthias | 148 | Post SV Dresden | 66:30 | + 6:14 | |
3. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 66:49 | + 6:33 |
4. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 73:36 | + 13:20 |
5. | Olisauskas Raimondas | SG LVB Leipzig | 73:49 | + 13:33 | ||
6. | Zelenin Andrej | 50 | USG Chemnitz | 74:18 | + 14:02 | |
7. | Stárek Filip | TUR6602 | C | OOB TJ Turnov | 74:32 | + 14:16 |
8. | Bleidorn Stefan | 101 | Treptower SV | 75:30 | + 15:14 | |
9. | Zschäckel Raik | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | 76:17 | + 16:01 | ||
10. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 84:29 | + 24:13 |
11. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 85:16 | + 25:00 |
12. | Wendisch Mayk | 41 | USV TU Dresden | 85:58 | + 25:42 | |
13. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 89:33 | + 29:17 |
14. | Hostaš Petr | TJN6601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 90:37 | + 30:21 |
15. | Wichmann Rainer | OLV Weimar | 90:39 | + 30:23 | ||
16. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 91:12 | + 30:56 |
17. | Žukov Libor | VLI6803 | C | Slavia Liberec orienteering | 95:57 | + 35:41 |
18. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 96:24 | + 36:08 |
19. | Klose Sven | 19 | USV TU Dresden | 97:32 | + 37:16 | |
20. | Rothkegel Thomas | 155 | Post SV Dresden | 98:14 | + 37:58 | |
21. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 98:27 | + 38:11 |
22. | Žucha Jiří | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 101:17 | + 41:01 |
23. | Hänsel Jörg | SV Lengefeld | 103:16 | + 43:00 | ||
24. | Braatz Frank | 102 | Treptower SV | 104:29 | + 44:13 | |
25. | Demmig Sven | Kaulsdorfer OLV | 107:29 | + 47:13 | ||
26. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 108:29 | + 48:13 |
27. | Weinert Rolf | 170 | Post SV Dresden | 112:02 | + 51:46 | |
28. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 114:30 | + 54:14 |
29. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 114:39 | + 54:23 |
30. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 129:11 | + 68:55 |
31. | Řezáč Pavel | VLI6900 | C | Slavia Liberec orienteering | 133:26 | + 73:10 |
32. | Stöcker Karsten | SV Vorwärts Leipzig | 137:22 | + 77:06 | ||
33. | Dalüge Kai | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | 142:04 | + 81:48 | ||
34. | Ihle Thomas | 119 | Post SV Dresden | 145:08 | + 84:52 | |
35. | Höhne Uwe | SG LVB Leipzig | 145:09 | + 84:53 | ||
Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:20 | |
2. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:07 | + 7:47 |
3. | Richter Detlef | SG LVB Leipzig | 69:01 | + 11:41 | ||
4. | Kremlacek Johannes | 63 | ESV Lok Schöneweide | 78:54 | + 21:34 | |
5. | Graumann Bernd | 60 | ESV Lok Schöneweide | 78:56 | + 21:36 | |
6. | Richter Frank | TSV Karlshorst | 86:01 | + 28:41 | ||
7. | Eppendorfer Jörg | OL Görlitz e.V. | 91:53 | + 34:33 | ||
8. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 92:51 | + 35:31 |
9. | Mareš Hynek | TUR6100 | C | OOB TJ Turnov | 93:56 | + 36:36 |
10. | Käding Bernd | Kaulsdorfer OLV | 95:05 | + 37:45 | ||
11. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 97:41 | + 40:21 |
12. | Hoidekr Pavel | LLI5901 | C | TJ Loko Liberec | 101:19 | + 43:59 |
13. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 117:18 | + 59:58 |
14. | Mašek Petr | BOR6502 | C | OK Jiskra Nový Bor | 148:03 | + 90:43 |
15. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 162:22 | + 105:02 |
Roßberg Veit | 49 | USG Chemnitz | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:41 | |
2. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 58:01 | + 3:20 |
3. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 66:58 | + 12:17 |
4. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | TJ OB České Budějovice | 70:12 | + 15:31 |
5. | Fuchs Dietmar | 117 | Post SV Dresden | 71:14 | + 16:33 | |
6. | Wiedenfeld Frank | 94 | SSV Planeta Radebeul | 71:47 | + 17:06 | |
7. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 74:20 | + 19:39 |
8. | Pávek Miloš | BOR5801 | C | OK Jiskra Nový Bor | 74:31 | + 19:50 |
9. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 75:33 | + 20:52 |
10. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 80:09 | + 25:28 |
11. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 80:57 | + 26:16 |
12. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 81:12 | + 26:31 |
13. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 82:36 | + 27:55 |
14. | Holas Vladimír | TUR5601 | C | OOB TJ Turnov | 83:19 | + 28:38 |
15. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 92:22 | + 37:41 |
16. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 92:52 | + 38:11 |
17. | Kretzschmar Frank | OLV Weimar | 93:30 | + 38:49 | ||
18. | Kraemer Werner | 123 | Post SV Dresden | 97:41 | + 43:00 | |
19. | Kössler Wolfgang | Volkssport Berlin | 104:57 | + 50:16 | ||
20. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 107:35 | + 52:54 |
21. | Vitebský Mirek | TJN6001 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 113:59 | + 59:18 |
22. | Hulha Karel | LTP6001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 170:31 | + 115:50 |
Svobodný Petr | DKP5800 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tonn Konrad | 91 | SSV Planeta Radebeul | 54:49 | ||
2. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 58:06 | + 3:17 |
3. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 58:28 | + 3:39 |
4. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 59:08 | + 4:19 |
5. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:19 | + 11:30 |
6. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 72:11 | + 17:22 |
7. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 73:16 | + 18:27 |
8. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 74:23 | + 19:34 |
9. | Bárta Miroslav | JEN5201 | C | OB Jenišovice | 103:02 | + 48:13 |
10. | Paschka Frank | 82 | SSV Planeta Radebeul | 108:52 | + 54:03 | |
11. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 128:33 | + 73:44 |
Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:35 | |
2. | Babický Tomáš | DLT5001 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 52:47 | + 4:12 |
3. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 53:08 | + 4:33 |
4. | Michalek Janusz | KOS Modrzew Skwierzyna | 54:46 | + 6:11 | ||
5. | Conrad Helmut | 2 | USV TU Dresden | 57:23 | + 8:48 | |
6. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:56 | + 9:21 |
7. | Edward Bartkowiak | 34P4800 | WKS Grunwald Poznań | 60:01 | + 11:26 | |
8. | Kraus Jan | LLI4501 | C | TJ Loko Liberec | 60:41 | + 12:06 |
9. | Lukavec Míla | TJN4901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 62:03 | + 13:28 |
10. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 71:18 | + 22:43 |
11. | Busch Hans-Jürgen | 114 | Post SV Dresden | 74:04 | + 25:29 | |
12. | Richtr Jiří | JEN5001 | C | OB Jenišovice | 78:03 | + 29:28 |
13. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 82:08 | + 33:33 |
14. | Našinec Jiří | STB5003 | C | TJ Stadion Nový Bor | 83:19 | + 34:44 |
15. | Juřina Robert | FYD4900 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 106:22 | + 57:47 |
Kadečka Jiří | JEN5002 | C | OB Jenišovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schmalfeld Tassilo | 86 | SSV Planeta Radebeul | 61:10 | ||
2. | Lemnitzer Eberhard | Kaulsdorfer OLV | 65:02 | + 3:52 | ||
3. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 72:21 | + 11:11 |
4. | Fillinger Helmut | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | 73:23 | + 12:13 | ||
5. | Zakouřil Václav | TUV4301 | C | SOK TJ Turnov | 76:05 | + 14:55 |
6. | Kohout Tomáš | UVP3700 | C | Slovan Praha | 80:21 | + 19:11 |
7. | Štrojsa Josef | KAS4000 | C | KOB Kamenický Šenov | 85:30 | + 24:20 |
8. | Kern Wilmar | SV Bad Düben | 88:00 | + 26:50 | ||
9. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 88:55 | + 27:45 |
10. | Lukáš Zdeněk | LLI4502 | C | TJ Loko Liberec | 97:23 | + 36:13 |
11. | Mašek Pavel | BOR3602 | C | OK Jiskra Nový Bor | 97:36 | + 36:26 |
12. | Thiel Rolf | SV IHW Alex 78 Berlin e.V. | 97:42 | + 36:32 | ||
13. | Petrželka Pavel | TJN3800 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 100:02 | + 38:52 |
14. | Klawun Werner George | Sachsen-Marathon e.V. | 111:59 | + 50:49 | ||
15. | Schlittermann Klaus | 64 | ESV Lok Schöneweide | 118:52 | + 57:42 | |
16. | Glaser Wolfgang | HSG Turbine Zittau | 125:14 | + 64:04 | ||
17. | Holzapfel Manfred | HSG Turbine Zittau | 189:23 | + 128:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Jan | VLI0703 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:44 | |
2. | Mareš Matěj | TUR0100 | C | OOB TJ Turnov | 18:14 | + 2:30 |
3. | Novotná Karolína | TUR0853 | C | OOB TJ Turnov | 19:36 | + 3:52 |
4. | Sork Dominik | CZ - neregistrovaní | 21:29 | + 5:45 | ||
5. | Polák Tomášek | CHA | OK Chrastava | 22:37 | + 6:53 | |
6. | Hoetzel Jiří | JEN0701 | C | OB Jenišovice | 22:43 | + 6:59 |
7. | Mašková Lucie | STB0751 | C | TJ Stadion Nový Bor | 22:49 | + 7:05 |
8. | Přinda Vojtěch | VLI1000 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:11 | + 7:27 |
9. | Blahutová Lucie | MFP0950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 23:48 | + 8:04 |
10. | Heřmánková Bára | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | 24:12 | + 8:28 |
11. | Harazinová Zuzana | VLI0650 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:18 | + 8:34 |
12. | Ekertová Jana | VLI - Slavia Liberec orienteer | 24:23 | + 8:39 | ||
13. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:00 | + 9:16 |
14. | Nebusová Norika | LLI - TJ Loko Liberec | 25:19 | + 9:35 | ||
15. | Holfeld Anna | 11 | USV TU Dresden | 25:23 | + 9:39 | |
16. | Justová Anika | CHA1050 | OK Chrastava | 25:42 | + 9:58 | |
17. | Holanová Lucie | CHA0655 | C | OK Chrastava | 25:44 | + 10:00 |
18. | Lucke Julius | 138 | Post SV Dresden | 26:52 | + 11:08 | |
19. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 26:53 | + 11:09 | |
20. | Harazinová Tereza | VLI0850 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:56 | + 11:12 |
21. | Vanerová Natálie | CHA | OK Chrastava | 27:28 | + 11:44 | |
22. | Pesničák Daniel | SMR1100 | C | SK SNS Smržovka | 28:41 | + 12:57 |
23. | Kalousová Julie | KON0850 | C | KOB Konice | 29:06 | + 13:22 |
24. | Krtičková Ester | CHA0754 | C | OK Chrastava | 29:07 | + 13:23 |
24. | Kalousová Jolana | EKP0760 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 29:07 | + 13:23 |
26. | Zoubek Štěpán | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:10 | + 14:26 | |
27. | Růtová Amálka | TJN0951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:31 | + 14:47 |
28. | Míková Sofie | TJN0950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:33 | + 14:49 |
29. | Kruliš Janek | CZ - neregistrovaní | 31:00 | + 15:16 | ||
30. | Tomanicová Stela | CHA1051 | OK Chrastava | 31:18 | + 15:34 | |
31. | Tymeš Jan | BOR0106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:05 | + 16:21 |
31. | Houda Lukáš | CHA0800 | C | OK Chrastava | 32:05 | + 16:21 |
31. | Sychra Šimon | CHA0802 | C | OK Chrastava | 32:05 | + 16:21 |
34. | Semíková Julie | KAM0358 | C | SK Kamenice | 32:37 | + 16:53 |
35. | Suchardová Bernardette | BOR - OK Jiskra Nový Bor | 33:32 | + 17:48 | ||
36. | Saupe Emil | 159 | Post SV Dresden | 33:43 | + 17:59 | |
37. | Miklas Ondřej | VLI - Slavia Liberec orienteer | 34:14 | + 18:30 | ||
38. | Berka Ondřej | TJN1100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:12 | + 19:28 |
39. | Horacek Jachym | VLI - Slavia Liberec orienteer | 35:23 | + 19:39 | ||
40. | Synková Elena | DOK0850 | C | OK Doksy | 36:06 | + 20:22 |
41. | Lamač Vítek | BOR1100 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:14 | + 20:30 |
42. | Albl Matouš | LME | SK Los Mělník | 37:41 | + 21:57 | |
43. | Krtička Jáchym | CZ - neregistrovaní | 38:00 | + 22:16 | ||
44. | Zabořilová Anna | JEN0951 | C | OB Jenišovice | 39:55 | + 24:11 |
45. | Diener Jenda | CHA | OK Chrastava | 40:05 | + 24:21 | |
46. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:21 | + 24:37 |
47. | Čabanová Eva | FYD0501 | Jizerský klub OB Frýdlant | 41:19 | + 25:35 | |
48. | Kocman Lukáš | BOR - OK Jiskra Nový Bor | 41:42 | + 25:58 | ||
49. | Nožička Jan | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:20 | + 28:36 | |
50. | Nožičková Eva | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:28 | + 28:44 | |
51. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:45 | + 29:01 |
52. | Saur Štěpán | TJN0900 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:34 | + 35:50 |
53. | Novotný Dalibor | VLI0808 | C | Slavia Liberec orienteering | 106:50 | + 91:06 |
54. | Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | 178:35 | + 162:51 |
Zaňka Albert | TJN0803 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:53 | |
2. | Christl Ivan | NNN0000 | Neregistrovaní | 29:04 | + 0:11 | |
3. | Šklíba Jaromír | TJN1010 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:45 | + 2:52 | |
4. | Štveráková Monika | CHA7852 | C | OK Chrastava | 32:03 | + 3:10 |
5. | Sihver Ragnar | Post SV Dresden | 33:00 | + 4:07 | ||
6. | Melicharová Barbora | LLI7252 | C | TJ Loko Liberec | 33:25 | + 4:32 |
7. | Kalousová Radka | EKP7550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:53 | + 6:00 |
8. | Lipenská Eva | CHA7951 | OK Chrastava | 35:42 | + 6:49 | |
9. | Grosman Pavel | CZ - neregistrovaní | 36:16 | + 7:23 | ||
10. | Fraňková Alexandra | LEP LEP - OK Lesapáni | 37:11 | + 8:18 | ||
11. | Radka Proskova | CZ - neregistrovaní | 37:22 | + 8:29 | ||
12. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 37:30 | + 8:37 |
13. | Pesničáková Krystýna | TJN1061 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:34 | + 8:41 | |
14. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 37:45 | + 8:52 |
15. | Studničný Jarda | BOR - OK Jiskra Nový Bor | 38:12 | + 9:19 | ||
16. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:32 | + 9:39 |
17. | Brož Dominik | FYD9801 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 38:55 | + 10:02 |
18. | Janatová Markéta | BOR - OK Jiskra Nový Bor | 40:38 | + 11:45 | ||
19. | Míková Markéta | TJN7351 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:15 | + 13:22 |
20. | Müller Marko | ohne Verein 2 | 42:47 | + 13:54 | ||
21. | Mašín René | TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n | 43:50 | + 14:57 | ||
22. | Mašínová Klára | TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n | 44:01 | + 15:08 | ||
23. | Miklasová Markéta | VLI - Slavia Liberec orienteer | 45:24 | + 16:31 | ||
24. | Suchánková | CZ - neregistrovaní | 45:46 | + 16:53 | ||
25. | Boeck Thomas | Kaulsdorfer OLV | 45:50 | + 16:57 | ||
26. | Prošek Jan | CZ - neregistrovaní | 46:09 | + 17:16 | ||
27. | Bednaříková Adéla | VLI0059 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:43 | + 18:50 |
28. | Šírl Kamil | CHA - OK Chrastava | 47:48 | + 18:55 | ||
29. | Hallman Jiří | TUV7100 | SOK TJ Turnov | 47:57 | + 19:04 | |
30. | Hornychová Helena | TJN7150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:09 | + 19:16 |
31. | Macháčková Eliška | FYD9851 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 48:11 | + 19:18 |
32. | Briesemeister Mareen | Köpenicker SC | 48:20 | + 19:27 | ||
33. | Pitrová Zuzana | BOR7950 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:01 | + 20:08 |
34. | Käding Kirsten | Kaulsdorfer OLV | 51:25 | + 22:32 | ||
35. | Boeck Ute | Kaulsdorfer OLV | 51:45 | + 22:52 | ||
36. | Schubert Christiane | 163 | Post SV Dresden | 51:50 | + 22:57 | |
37. | Suchánková Dana | CZ - neregistrovaní | 51:59 | + 23:06 | ||
38. | Pokorná Hana | TJN6950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:49 | + 23:56 |
39. | Holan Petr | CHA7001 | C | OK Chrastava | 54:05 | + 25:12 |
40. | Proftová Michaela | CZ - neregistrovaní | 55:11 | + 26:18 | ||
41. | Dolejší Miloš | STB6701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 55:23 | + 26:30 |
42. | Schuchart Joseph | ohne Verein 1 | 55:25 | + 26:32 | ||
43. | Ansorge Ronald | SV Robotron Dresden | 55:27 | + 26:34 | ||
44. | Spirling Helena | SV Robotron Dresden | 55:29 | + 26:36 | ||
45. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 58:12 | + 29:19 | |
46. | Häßler Kathrin | Köpenicker SC | 59:34 | + 30:41 | ||
47. | Průchová Elena | BOR6850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:44 | + 30:51 |
48. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:43 | + 31:50 |
49. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 62:04 | + 33:11 |
50. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 62:05 | + 33:12 | |
51. | Höbig Antje | SV Bad Düben | 64:58 | + 36:05 | ||
52. | Řehořová Lenka | TJN7250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 66:29 | + 37:36 |
53. | Lipenský Robert | CHA7201 | OK Chrastava | 66:46 | + 37:53 | |
54. | Stöcker Mara | SG LVB Leipzig | 71:40 | + 42:47 | ||
55. | Stöcker Evelyn | SV Vorwärts Leipzig | 71:56 | + 43:03 | ||
56. | Bílková Pavlína | ROU7756 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 73:20 | + 44:27 |
57. | Briesemeister Christian | Köpenicker SC | 74:15 | + 45:22 | ||
58. | Janasová Barbora | PGP7152 | C | SK Praga | 75:18 | + 46:25 |
59. | Polgar Erika | TSC Berlin | 78:08 | + 49:15 | ||
60. | Wichmann Katrin | OLV Weimar | 78:18 | + 49:25 | ||
61. | Meier Bianca | SG LVB Leipzig | 86:14 | + 57:21 | ||
62. | Pavlova Irena | TJN7650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 86:34 | + 57:41 |
63. | Karp Philipp | OK Leipzig | 95:50 | + 66:57 | ||
64. | Karp Anke | OK Leipzig | 95:51 | + 66:58 | ||
65. | Vokalova Jaroslava | CHA - OK Chrastava | 105:33 | + 76:40 | ||
66. | Moeck Matthias | Köpenicker SC | 119:26 | + 90:33 | ||
Šmaus Ivan | TJN6249 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 58:24 | |
2. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:38 | + 5:14 |
3. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | E | SK Žabovřesky Brno | 70:46 | + 12:22 |
4. | Kopcová Michalea | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 88:55 | + 30:31 |
5. | Švarc Jiří | CZ - neregistrovaní | 99:40 | + 41:16 | ||
6. | Holfeld Christina | 13 | USV TU Dresden | 100:18 | + 41:54 | |
7. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | TJ Loko Liberec | 119:00 | + 60:36 |
8. | Kapischke Andreas | OK Mark Brandenburg e.V. | 120:15 | + 61:51 | ||
9. | Labská Karolina | LLI - TJ Loko Liberec | 123:39 | + 65:15 | ||
10. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 126:58 | + 68:34 |
11. | Heřmánek Michal | TUR7702 | C | OOB TJ Turnov | 131:08 | + 72:44 |
12. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 131:21 | + 72:57 |
13. | Kvasnička Ladislav | CZ - neregistrovaní | 135:46 | + 77:22 | ||
14. | Pavel Jiří | TJN7100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 143:18 | + 84:54 |
15. | Knížek Milan | CZ - neregistrovaní | 153:49 | + 95:25 | ||
16. | Adolph Zdeňka | CZ - neregistrovaní | 156:44 | + 98:20 | ||
17. | Adolph Jeff | CZ - neregistrovaní | 167:04 | + 108:40 | ||
18. | Fritzsche Jörn | SV Lengefeld | 186:02 | + 127:38 | ||
19. | Bartoš Jiří | KUL6200 | KOB Ústí nad Labem | 195:54 | + 137:30 | |
20. | Chrz Martin | KUL7001 | KOB Ústí nad Labem | 197:30 | + 139:06 | |
21. | Funk Uwe | OK Leipzig | 207:50 | + 149:26 | ||
Severýn Otto | VLI | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Matějů Martina | PGP8556 | E | SK Praga | DISK | ||
Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Berková Květa | TJN7350 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Mairichová Radka | TJN7450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Pešík Michal | 92X7701 | Jizerky | DISK |