Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Stella | STE0551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:58 | |
2. | Hrubá Klára | JPV0579 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:23 | + 1:25 |
3. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 14:55 | + 1:57 |
4. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:47 | + 4:49 |
5. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 21:51 | + 8:53 |
6. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:01 | + 12:03 |
7. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:55 | + 15:57 |
8. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:37 | + 18:39 |
Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesařová Tereza | KSU0393 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:06 | |
2. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 11:03 | + 0:57 |
3. | Němečková Kateřina | PLU0350 | C | TJ Sokol Plumlov | 11:32 | + 1:26 |
4. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 12:58 | + 2:52 |
5. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:17 | + 3:11 |
6. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:38 | + 3:32 |
7. | Čásková Adéla | UOL0351 | C | SK UP Olomouc | 13:46 | + 3:40 |
8. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 14:12 | + 4:06 |
9. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 14:37 | + 4:31 |
10. | Heclová Marie | KSU0454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:47 | + 6:41 |
11. | Skoumalová Petra | KSU0484 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:13 | + 9:07 |
12. | Hlupá Petra | KSU0363 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:34 | + 12:28 |
13. | Hojgrová Tereza | SSU0350 | C | SK Severka Šumperk | 36:48 | + 26:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 9:24 | |
2. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 12:10 | + 2:46 |
3. | Marková Eliška | ASU0199 | C | Magnus Orienteering | 12:43 | + 3:19 |
4. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:46 | + 3:22 |
5. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | B | SK Severka Šumperk | 13:56 | + 4:32 |
6. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 16:04 | + 6:40 |
7. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 19:01 | + 9:37 |
8. | Pospíšilová Helena | STE0253 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:35 | + 24:11 |
9. | Vysloužilová Tereza | STE0254 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:42 | + 30:18 |
10. | Greplova Adela | KONxxx1 | C | KOB Konice | 40:13 | + 30:49 |
Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lugrová Natalie | JPV0066 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 13:43 | |
2. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:19 | + 2:36 |
3. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 17:49 | + 4:06 |
4. | Pazourová Tereza | ASU9998 | C | Magnus Orienteering | 19:17 | + 5:34 |
5. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | A | SK Severka Šumperk | 20:41 | + 6:58 |
Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 15:29 | |
2. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 17:14 | + 1:45 |
3. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 17:34 | + 2:05 |
4. | Dosedělová Klára | STE9751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:19 | + 4:50 |
5. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 21:00 | + 5:31 |
6. | Müllerová Kristýna | KON9771 | B | KOB Konice | 21:16 | + 5:47 |
7. | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:21 | + 5:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 20:47 | 0 | |
2. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:36 | + 0:49 | 0 |
3. | Machusová Karolína | SSU9666 | A | SK Severka Šumperk | 23:54 | + 3:07 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SK UP Olomouc | 14:47 | 7830 | |
2. | Uvizlová Radka | STH8451 | C | SK Studenec | 16:10 | + 1:23 | 7191 |
3. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 16:41 | + 1:54 | 6953 |
4. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 17:29 | + 2:42 | 6584 |
5. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 18:18 | + 3:31 | 6207 |
6. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 18:41 | + 3:54 | 6030 |
7. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 18:59 | + 4:12 | 5892 |
8. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 19:45 | + 4:58 | 5538 |
9. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 19:54 | + 5:07 | 5469 |
10. | Vítková Lucie | PTI9474 | C | Sportovní klub Ptení | 20:44 | + 5:57 | 5085 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:10 | |
2. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 16:11 | + 0:01 |
3. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 16:41 | + 0:31 |
4. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 17:09 | + 0:59 |
5. | Matoušková Jana | SSU7951 | C | SK Severka Šumperk | 17:32 | + 1:22 |
6. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 19:04 | + 2:54 |
7. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:19 | + 4:09 |
8. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 20:32 | + 4:22 |
9. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | 20:49 | + 4:39 |
10. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 21:04 | + 4:54 |
11. | Čecháčková Šárka | 29C7350 | C | neregistrovaní Čecháčková | 21:46 | + 5:36 |
12. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 21:49 | + 5:39 |
13. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:00 | + 5:50 |
14. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 27:47 | + 11:37 |
15. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:58 | + 11:48 |
Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 13:53 | |
2. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:03 | + 1:10 |
3. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:07 | + 1:14 |
4. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 16:20 | + 2:27 |
5. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 18:45 | + 4:52 |
6. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:00 | + 5:07 |
7. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 19:15 | + 5:22 |
8. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | 21:11 | + 7:18 |
9. | Vlachová Olga | KON6969 | C | KOB Konice | 21:13 | + 7:20 |
10. | Smolková Dagmar | STE6451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:56 | + 8:03 |
11. | Holečková Lenka | UOL6750 | C | SK UP Olomouc | 22:38 | + 8:45 |
12. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 25:14 | + 11:21 |
13. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 25:49 | + 11:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 17:25 | |
2. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SK UP Olomouc | 28:28 | + 11:03 |
Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 8:06 | |
2. | Šána Robert | KSU0616 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 9:21 | + 1:15 |
3. | Kroul Jiří | KSU0505 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:18 | + 5:12 |
4. | Opravil Vojtěch | KSU0515 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:05 | + 5:59 |
5. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:12 | + 8:06 |
6. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:33 | + 11:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:06 | |
2. | Štábl Adam | KSU0401 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:49 | + 1:43 |
3. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 11:53 | + 1:47 |
4. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:01 | + 2:55 |
5. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 13:04 | + 2:58 |
6. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 13:08 | + 3:02 |
7. | Cupal Petr | STE0300 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:29 | + 3:23 |
8. | Chmelář Pavel | 37C0300 | C | Bez registrace | 15:31 | + 5:25 |
9. | Pavelka Ondřej | KSU0404 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:16 | + 7:10 |
10. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 18:17 | + 8:11 |
11. | Minx Oliver | JPV0303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:30 | + 10:24 |
12. | Tomášek Adam | CEL0400 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 21:20 | + 11:14 |
13. | Buxbaum David | STE0401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:29 | + 16:23 |
14. | Čecháček Adam | UOL0402 | C | SK UP Olomouc | 28:17 | + 18:11 |
15. | Štěrba Ondřej | STE0402 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:53 | + 38:47 |
Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:21 | |
2. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 13:43 | + 0:22 |
3. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 15:05 | + 1:44 |
4. | Janosik Adam | XXXxxx2 | C | 15:49 | + 2:28 | |
4. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 15:49 | + 2:28 |
6. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:56 | + 2:35 |
7. | Doležal Matyáš | STE0208 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:01 | + 2:40 |
8. | Babišta Antonín | KSU0111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:26 | + 3:05 |
9. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:25 | + 4:04 |
10. | Tomášek Ondřej | CEL0100 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 18:01 | + 4:40 |
11. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 18:19 | + 4:58 |
12. | Poštulka Lukáš | STE0104 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:52 | + 5:31 |
13. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:58 | + 6:37 |
14. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 20:16 | + 6:55 |
15. | Chmelář Jan | 37C0100 | C | Bez registrace | 20:48 | + 7:27 |
16. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:58 | + 7:37 |
17. | Reichl Martin | KSU0202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:49 | + 11:28 |
Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:12 | |
2. | Müller Jonáš | KSU9906 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:30 | + 0:18 |
3. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:22 | + 1:10 |
4. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:29 | + 1:17 |
5. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:50 | + 1:38 |
6. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 17:44 | + 2:32 |
7. | Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:16 | + 3:04 |
8. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 18:25 | + 3:13 |
9. | Šafář Vojtěch | KSU0013 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:54 | + 4:42 |
10. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 20:46 | + 5:34 |
11. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 28:30 | + 13:18 |
12. | Šudřich Tomáš | KON0013 | C | KOB Konice | 37:38 | + 22:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 16:43 | |
2. | Kašpar Jakub | ASU9747 | A | Magnus Orienteering | 16:54 | + 0:11 |
3. | Vosáhlo Jan | SSU9701 | B | SK Severka Šumperk | 19:39 | + 2:56 |
4. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:41 | + 2:58 |
5. | Hubáček Filip | JPV9800 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 21:39 | + 4:56 |
6. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | SK UP Olomouc | 24:50 | + 8:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štolc Ondřej | KSU9600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:19 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 15:07 | 9086 | |
2. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 15:52 | + 0:45 | 8683 |
3. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SK UP Olomouc | 17:03 | + 1:56 | 8047 |
4. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 17:04 | + 1:57 | 8038 |
5. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:05 | + 1:58 | 8029 |
6. | Skoupý Jan | STE9411 | R | SK SKI-OB Šternberk | 17:14 | + 2:07 | 7948 |
7. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:20 | + 2:13 | 7895 |
8. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 17:38 | + 2:31 | 7733 |
9. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:42 | + 2:35 | 7698 |
10. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 17:58 | + 2:51 | 7554 |
11. | Sklenář Martin | AOP9501 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 18:04 | + 2:57 | 7501 |
12. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 18:31 | + 3:24 | 7259 |
13. | Moskva Roman | ZLH7501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 18:35 | + 3:28 | 7223 |
14. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 18:45 | + 3:38 | 7133 |
15. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 18:49 | + 3:42 | 7097 |
16. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:02 | + 3:55 | 6981 |
17. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 19:33 | + 4:26 | 6703 |
18. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 19:47 | + 4:40 | 6578 |
19. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 20:19 | + 5:12 | 6291 |
20. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 20:29 | + 5:22 | 6202 |
21. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 21:33 | + 6:26 | 5628 |
22. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 22:14 | + 7:07 | 5261 |
23. | Hodač Karel | JPV7927 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 23:53 | + 8:46 | 4374 |
24. | Klusáček Radim | BOR7710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:21 | + 10:14 | 3586 |
25. | Semerád Jan | KON9411 | C | KOB Konice | 25:54 | + 10:47 | 3290 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 16:36 | |
2. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 16:49 | + 0:13 |
3. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 17:07 | + 0:31 |
4. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 17:12 | + 0:36 |
5. | Matoušek Jiří | SSU7504 | C | SK Severka Šumperk | 17:14 | + 0:38 |
6. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 18:26 | + 1:50 |
7. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | 18:27 | + 1:51 |
8. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 18:53 | + 2:17 |
9. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:00 | + 2:24 |
10. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 19:36 | + 3:00 |
11. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:19 | + 3:43 |
12. | Šimek Martin | KSU7227 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:47 | + 4:11 |
13. | Slavík Pavel | SNA7349 | C | TJ START Náchod | 20:57 | + 4:21 |
14. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:29 | + 4:53 |
15. | Bartášek Jiří | ASU7448 | C | Magnus Orienteering | 23:31 | + 6:55 |
16. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 23:35 | + 6:59 |
17. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:39 | + 7:03 |
18. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:47 | + 9:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:51 | |
2. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 15:46 | + 0:55 |
3. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 15:56 | + 1:05 |
4. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 16:47 | + 1:56 |
5. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 16:49 | + 1:58 |
6. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 17:20 | + 2:29 |
7. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 17:33 | + 2:42 |
8. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:09 | + 3:18 |
9. | Felkl Ludek | 47Cxxx1 | C | ASPV OA Šumperk | 18:38 | + 3:47 |
10. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 19:25 | + 4:34 |
11. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 19:34 | + 4:43 |
12. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 20:12 | + 5:21 |
13. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 20:41 | + 5:50 |
14. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SK UP Olomouc | 21:18 | + 6:27 |
15. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:17 | + 7:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 15:59 | |
2. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:01 | + 2:02 |
3. | Vojtášek Jan | SBR5301 | C | SKOB Bruntál | 18:40 | + 2:41 |
4. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 19:56 | + 3:57 |
5. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 22:21 | + 6:22 |
6. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 22:43 | + 6:44 |
7. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 26:09 | + 10:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Humalamaki Hannu | 67FXXX1 | C | Ahtarin Urheilijat | 16:21 | |
2. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | 21:16 | + 4:55 |
3. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 23:10 | + 6:49 |
Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | DISK | ||
Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šudřichová Nela | KON0550 | C | KOB Konice | 13:33 | |
2. | Gallo Natálie | AOP0652 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 13:53 | + 0:20 |
3. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 15:28 | + 1:55 |
4. | Jílková Lenka | KON0666 | C | KOB Konice | 18:55 | + 5:22 |
5. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 22:01 | + 8:28 |
6. | Kotůlková Martina | AOP0650 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:59 | + 9:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 7:42 | |
2. | Moskva Vojtěch | ZLH0802 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 9:11 | + 1:29 |
3. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SK UP Olomouc | 10:05 | + 2:23 |
4. | Janicka A Kikina | STExxx1 | C | SK SKI-OB Šternberk | 10:34 | + 2:52 |
5. | Svobodova Tereza | JPVxxx2 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 12:29 | + 4:47 |
6. | Matečný Matyáš | JPV0909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 12:33 | + 4:51 |
7. | Svoboda Patrik | JPVxxx1 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 12:35 | + 4:53 |
8. | Blažková Simona | ASUYYXX | C | Magnus Orienteering | 12:40 | + 4:58 |
9. | Hrubý Lukáš | JPV0404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 13:18 | + 5:36 |
10. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:32 | + 5:50 |
11. | Bohusovi | STExxx4 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:19 | + 7:37 |
12. | Kroul František | KSU1010 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:28 | + 7:46 |
13. | Chmelář Filip | 37C0900 | C | Bez registrace | 16:49 | + 9:07 |
14. | Nejedlý Ondrej | UOLxxx3 | C | SK UP Olomouc | 26:10 | + 18:28 |
15. | Kotůlková Dorota | AOP1150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:21 | + 18:39 |
16. | Nejedlý Vojtech | UOLxxx4 | C | SK UP Olomouc | 26:25 | + 18:43 |
17. | Elous A Markous | STExxx2 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:33 | + 24:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupka Josef | UOL9801 | C | SK UP Olomouc | 13:05 | |
2. | Uhlíř Jakub | UOLxxx1 | C | SK UP Olomouc | 14:17 | + 1:12 |
3. | Jeřábková Zuzana | UOL9453 | C | SK UP Olomouc | 17:34 | + 4:29 |
4. | Gawel Jiří | BBM5700 | C | BETA URSUS Orienteering | 18:05 | + 5:00 |
5. | Olexa Zdeněk | BBM8700 | C | BETA URSUS Orienteering | 18:35 | + 5:30 |
6. | Roubalík Radek | XXXxxx1 | C | 19:56 | + 6:51 | |
7. | Kotůlková Veronika | AOP7851 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:28 | + 9:23 |
8. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 24:02 | + 10:57 |
9. | Honkyš Petr | 25C6100 | C | péčkaři | 24:29 | + 11:24 |
10. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 25:06 | + 12:01 |
11. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:42 | + 12:37 |
12. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:09 | + 15:04 |
13. | Vaculová Jana | OOL8050 | C | SK Haná orienteering | 28:22 | + 15:17 |
14. | Honkyšová Eva | JPV6350 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:51 | + 23:46 |
15. | Horňáková Hana | STH8351 | C | SK Studenec | 37:36 | + 24:31 |
16. | Haluskova Margita | JPVxxx3 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:56 | + 28:51 |
Pupik | C | SAK Lenora | DISK | |||
Vlcek Martin | SKMxxx1 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | ||
Kadaba Radim | ZLHxxx1 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |