Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Kategorie: D21C

Datum:
11.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Zlatý voči, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Radan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli byla ošetřena drobná zranění.
D21C
3.50 km, 215 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8635
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 35:55 9336
2. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 37:50 + 1:55 8875
3. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 38:26 + 2:31 8731
4. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 38:55 + 3:00 8615
5. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 39:31 + 3:36 8471
5. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 39:31 + 3:36 8471
7. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 39:54 + 3:59 8379
8. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 4:31 8251
9. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 40:45 + 4:50 8175
10. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 40:53 + 4:58 8143
11. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:33 + 5:38 7983
12. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 41:50 + 5:55 7915
13. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 42:10 + 6:15 7835
14. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 42:20 + 6:25 7794
15. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 42:21 + 6:26 7790
16. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:23 + 6:28 7782
17. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 42:50 + 6:55 7674
18. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 42:51 + 6:56 7670
19. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 43:06 + 7:11 7610
20. Lehárová Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 7:57 7426
21. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 44:05 + 8:10 7374
22. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 44:07 + 8:12 7366
23. Wysocka Malwina DOB8585 C KOB Dobruška 44:35 + 8:40 7254
24. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:49 + 9:54 6958
25. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 46:02 + 10:07 6906
26. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 46:17 + 10:22 6846
27. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:31 + 10:36 6790
28. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 46:32 + 10:37 6786
29. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 46:33 + 10:38 6782
30. Horáková Veronika TUR8751 C OOB TJ Turnov 46:43 + 10:48 6742
31. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 48:40 + 12:45 6273
32. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 48:55 + 13:00 6213
33. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 49:36 + 13:41 6049
34. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 50:03 + 14:08 5941
35. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 50:14 + 14:19 5897
36. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 51:27 + 15:32 5605
37. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 52:42 + 16:47 5305
38. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 53:42 + 17:47 5065
39. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 55:52 + 19:57 4544
40. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:14 + 26:19 3015