Výsledky závodu: Litoměřický TULIPÁN E4

Datum:
08.05.2016
Místo konání:
Roudnice
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
HLUBÁK, 1 : 2 500, E 2m, stav 2012, autor P. Simr, A4, aktualizováno
Ředitel závodu:
Nosek Martina
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Nosek Martina
Kategorie:
D0     D1     D2     D3     D4     D5     H0     H1     H2     H3     H4     H5     HDR-DH10L    
D0
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 14:01
2. Průšová Johana Marie DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 19:09 + 5:08
Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha DISK
Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník DISK
D1
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 10:18
2. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 15:25 + 5:07
3. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:18 + 7:00
4. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:41 + 7:23
5. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 18:32 + 8:14
6. Červená Alena ROU7952 C SKOB Roudnice nad Labem 19:48 + 9:30
7. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem 20:31 + 10:13
8. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:43 + 12:25
9. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:57 + 12:39
10. Červená Ema ROU0452 C SKOB Roudnice nad Labem 26:50 + 16:32
11. Červená Anna ROU0651 C SKOB Roudnice nad Labem 27:00 + 16:42
12. Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem 29:58 + 19:40
D2
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 15:15
2. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 19:12 + 3:57
3. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 20:31 + 5:16
4. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 21:42 + 6:27
5. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 22:04 + 6:49
6. Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín 22:26 + 7:11
7. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 22:32 + 7:17
8. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 23:14 + 7:59
9. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 23:37 + 8:22
10. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 23:42 + 8:27
11. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 23:51 + 8:36
12. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 23:58 + 8:43
13. Táchová Lenka NNN0051 Neregistrovaní 24:06 + 8:51
14. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 25:19 + 10:04
15. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 26:04 + 10:49
16. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 26:14 + 10:59
17. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 27:30 + 12:15
18. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 28:02 + 12:47
19. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 28:23 + 13:08
20. Švarcová Simona TUR OOB TJ Turnov 30:15 + 15:00
21. Šritrová Lenka TUV0252 C SOK TJ Turnov 31:27 + 16:12
22. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 31:32 + 16:17
23. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 31:33 + 16:18
24. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 32:04 + 16:49
25. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 34:59 + 19:44
26. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 35:53 + 20:38
Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný DISK
D3
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 15:05
2. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 17:09 + 2:04
3. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 17:54 + 2:49
4. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:08 + 3:03
5. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 18:18 + 3:13
6. Juckelandt Sabine 71D6350 USV TU Dresden 18:37 + 3:32
7. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 18:41 + 3:36
8. Derksen Antje 51D8050 SV Bad Düben 19:09 + 4:04
9. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 19:26 + 4:21
10. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 19:35 + 4:30
11. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:54 + 4:49
12. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 20:26 + 5:21
13. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 20:33 + 5:28
14. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 20:35 + 5:30
15. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 20:38 + 5:33
16. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 20:42 + 5:37
17. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 20:43 + 5:38
18. JUCKELANDT Wolf-Gerold 24D5551 SV Robotron Dresden 20:47 + 5:42
19. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 22:54 + 7:49
20. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 23:03 + 7:58
21. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 25:24 + 10:19
22. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 25:31 + 10:26
23. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 27:18 + 12:13
24. Berková Květa TJN7350 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:32 + 17:27
25. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 34:08 + 19:03
26. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 39:56 + 24:51
D4
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 19:49
2. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 20:38 + 0:49
3. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 23:02 + 3:13
4. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 27:57 + 8:08
5. Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 33:23 + 13:34
6. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 35:42 + 15:53
D5
23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 30:28
2. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 33:08 + 2:40
3. Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:05 + 8:37
H0
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 12:53
2. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 24:35 + 11:42
3. Coufal Kryštof ROU0603 C SKOB Roudnice nad Labem 26:35 + 13:42
4. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 32:10 + 19:17
5. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 35:20 + 22:27
Berka Ondřej TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H1
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 11:48
2. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 13:22 + 1:34
3. Hampl Jakub LME0500 C SK Los Mělník 13:53 + 2:05
4. Průša Josef DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 20:12 + 8:24
5. KLAWUN KENDRAY NNN4201 Neregistrovaní 20:13 + 8:25
6. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 20:49 + 9:01
7. Vanžura David ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem 24:11 + 12:23
8. Přibyl Adam LDC9100 C KOB Děčín 62:57 + 51:09
Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
H2
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 13:46
2. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 17:41 + 3:55
3. Švarc Lukáš TUR OOB TJ Turnov 19:07 + 5:21
4. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 19:34 + 5:48
5. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 19:41 + 5:55
6. Kern Wilmar 51D4500 SV Bad Düben 20:25 + 6:39
7. Průša Josef DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 25:38 + 11:52
8. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 26:04 + 12:18
9. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:18 + 17:32
10. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 32:15 + 18:29
11. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 35:38 + 21:52
Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník DISK
H3
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:04
2. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 15:20 + 0:16
3. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:23 + 0:19
4. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:02 + 1:58
5. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 17:04 + 2:00
6. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 17:10 + 2:06
7. Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem 17:48 + 2:44
8. Táborský Ondřej TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:53 + 2:49
8. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 17:53 + 2:49
10. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:57 + 2:53
11. Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:12 + 3:08
12. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 18:19 + 3:15
13. CONRAD Helmut NNN4001 Neregistrovaní 18:59 + 3:55
14. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:23 + 4:19
15. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 20:54 + 5:50
16. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:57 + 5:53
17. Karpíšek Tomáš LTP6807 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:18 + 6:14
18. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:13 + 7:09
19. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:21 + 7:17
20. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:43 + 7:39
21. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:06 + 8:02
22. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 23:39 + 8:35
23. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 23:45 + 8:41
24. Coufal Marek ROU7400 C SKOB Roudnice nad Labem 24:30 + 9:26
25. Přibyl Luboš LDC6600 C KOB Děčín 24:39 + 9:35
26. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 29:24 + 14:20
27. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 37:34 + 22:30
28. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 48:07 + 33:03
H4
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 17:36
2. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 17:43 + 0:07
3. Derksen Andre 51D7300 SV Bad Düben 17:57 + 0:21
4. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 17:58 + 0:22
5. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 22:16 + 4:40
6. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 23:44 + 6:08
7. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 24:21 + 6:45
8. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 24:34 + 6:58
9. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 27:12 + 9:36
10. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 27:27 + 9:51
H5
22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 17:34
2. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 20:11 + 2:37
3. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 20:15 + 2:41
4. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 20:32 + 2:58
5. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 21:05 + 3:31
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 21:31 + 3:57
7. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 22:17 + 4:43
8. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 23:18 + 5:44
9. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 23:36 + 6:02
10. Forejt Michal ROU9002 C SKOB Roudnice nad Labem 23:46 + 6:12
11. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 24:06 + 6:32
12. Kolorenč Pavel jr. LDC8601 C KOB Děčín 24:38 + 7:04
13. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 27:51 + 10:17
14. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 28:05 + 10:31
15. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 29:05 + 11:31
16. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 33:49 + 16:15
17. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 35:45 + 18:11
Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice DISK
Červený Mojmír ROU7402 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
HDR-DH10L
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:46
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 16:18 + 0:32
3. Löhning Lisa 71D USV TU Dresden 17:03 + 1:17
4. Mrázkovi Berta a Emil SJC1151 C Sportcentrum Jičín 17:31 + 1:45
5. Škorpil Marek SJC09 Sportcentrum Jičín 23:07 + 7:21
6. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 24:36 + 8:50
7. van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 26:22 + 10:36
8. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 31:11 + 15:25
9. Hampl Jan LME0900 C SK Los Mělník 40:15 + 24:29