Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | C | SKOB Zlín | 24:15 | |
2. | Pavlová Eliška | MOV0650 | C | SKOB Ostrava | 26:26 | + 2:11 |
3. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 27:26 | + 3:11 |
4. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 27:29 | + 3:14 |
5. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 29:07 | + 4:52 |
6. | Matulová Valérie | BFM0652 | C | SKOB Frýdek - Místek | 32:33 | + 8:18 |
7. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 36:54 | + 12:39 |
8. | Szarzecová Eva | TRI0850 | C | TJ TŽ Třinec | 40:27 | + 16:12 |
9. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 41:02 | + 16:47 |
10. | Míček Lukáš | SBR | C | SKOB Bruntál | 45:59 | + 21:44 |
11. | Kotrle Sylvia | STE0652 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:57 | + 24:42 |
12. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 54:26 | + 30:11 |
13. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:09 | + 41:54 |
14. | Good Julie | SBR0750 | C | SKOB Bruntál | 96:25 | + 72:10 |
Fišákoválucie | MLA0953 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK | ||
MS | Caforková Krystýna | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 51:00 | + 26:45 |
MS | Řeháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:20 | + 17:05 |
MS | Zatloukal Vojtěch | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Natálie | AOP0652 | C | Orientační Běh Opava | 16:31 | |
2. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 20:00 | + 3:29 |
3. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:03 | + 5:32 |
4. | Kotůlková Martina | AOP0650 | C | Orientační Běh Opava | 26:46 | + 10:15 |
5. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:36 | + 11:05 |
6. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 29:35 | + 13:04 |
7. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:46 | + 16:15 |
8. | Janošíková Marie | VCB0752 | C | OB České Budějovice | 41:14 | + 24:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž | 29:38 | |
2. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 30:53 | + 1:15 |
3. | Pišová Adéla | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:30 | + 1:52 |
4. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Orientační Běh Opava | 33:39 | + 4:01 |
5. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 34:13 | + 4:35 |
6. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 34:47 | + 5:09 |
7. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 36:03 | + 6:25 |
8. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Orientační Běh Opava | 36:10 | + 6:32 |
9. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 36:49 | + 7:11 |
10. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 36:55 | + 7:17 |
11. | Vorlová Eva | ASU0499 | C | Magnus Orienteering | 37:57 | + 8:19 |
12. | Březinová Zuzana | TZL0453 | C | SKOB Zlín | 39:51 | + 10:13 |
13. | Navrátilová Marie | ASU0599 | C | Magnus Orienteering | 41:30 | + 11:52 |
14. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 41:39 | + 12:01 |
15. | Skoumalová Petra | KSU0484 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:34 | + 12:56 |
16. | Rybková Vendula | TRI0453 | C | TJ TŽ Třinec | 43:02 | + 13:24 |
17. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 43:29 | + 13:51 |
18. | Janošíková Eva | VCB0552 | C | OB České Budějovice | 44:23 | + 14:45 |
19. | Procnerová Veronika | BFM0453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:52 | + 15:14 |
20. | Konečná Julie | KSU0550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:25 | + 16:47 |
21. | Heclová Marie | KSU0454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:28 | + 16:50 |
22. | Jílková Lenka | KON0666 | C | KOB Konice | 51:06 | + 21:28 |
23. | Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:13 | + 22:35 |
24. | Kotůlková Renáta | AOP0451 | C | Orientační Běh Opava | 52:16 | + 22:38 |
25. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 53:17 | + 23:39 |
26. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:49 | + 27:11 |
27. | Pachmannová Katka | AOP0551 | C | Orientační Běh Opava | 57:19 | + 27:41 |
28. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 58:46 | + 29:08 |
29. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 63:53 | + 34:15 |
30. | Fišerová Veronika | BFM0552 | C | SKOB Frýdek - Místek | 64:22 | + 34:44 |
31. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:26 | + 34:48 |
32. | Nováková Alžběta | KSU0555 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:32 | + 34:54 |
33. | Zichová Amálie | LCE0451 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:10 | + 36:32 |
34. | Matochová Adéla | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 66:47 | + 37:09 |
35. | Cetlová Magdalena | AOP0552 | C | Orientační Běh Opava | 70:49 | + 41:11 |
36. | Lubrichová Veronika | STE0451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 87:40 | + 58:02 |
Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | DISK | ||
Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
MS | Good Eliška | SBR0550 | C | SKOB Bruntál | 68:45 | + 39:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lucie | SOP0350 | A | OOB TJ Slezan Opava | 31:32 | |
2. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 37:17 | + 5:45 |
3. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 37:18 | + 5:46 |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:48 | + 6:16 |
5. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 39:15 | + 7:43 |
6. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:46 | + 8:14 |
7. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:06 | + 8:34 |
8. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 40:30 | + 8:58 |
9. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 41:11 | + 9:39 |
10. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | C | Magnus Orienteering | 41:46 | + 10:14 |
11. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:01 | + 11:29 |
12. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 43:18 | + 11:46 |
13. | Pogoda Kinga | 14P050 | C | UKS Kometa Gliwice | 43:44 | + 12:12 |
14. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 43:54 | + 12:22 |
15. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 45:41 | + 14:09 |
16. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 46:58 | + 15:26 |
17. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 47:52 | + 16:20 |
18. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 50:10 | + 18:38 |
19. | Panovcová Anita | OTK0351 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 51:29 | + 19:57 |
20. | Sobel Natalia | 14P0200 | C | UKS Kometa Gliwice | 52:32 | + 21:00 |
21. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:55 | + 21:23 |
22. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | C | Magnus Orienteering | 53:33 | + 22:01 |
23. | Pachmannová Bára | AOP0351 | C | Orientační Běh Opava | 57:07 | + 25:35 |
24. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 57:28 | + 25:56 |
25. | Czapska Wiktoria | 14P0350 | C | UKS Kometa Gliwice | 64:33 | + 33:01 |
26. | Mališková Eliška | LCE0354 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:29 | + 33:57 |
27. | Hegedüšová Viktorie | KSU0353 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:01 | + 34:29 |
28. | Švihelová Viktorie | KRN0353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 66:29 | + 34:57 |
29. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 69:57 | + 38:25 |
30. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 72:12 | + 40:40 |
31. | Riesslerová Eliška | OTK0350 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 81:52 | + 50:20 |
32. | Raclavská Lenka | UOL0252 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 91:11 | + 59:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 55:01 | |
2. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:25 | + 10:24 |
3. | Konečná Adéla | UOL0050 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 67:23 | + 12:22 |
4. | Svobodová Barbora | BFM0151 | B | SKOB Frýdek - Místek | 68:38 | + 13:37 |
5. | Labuda Wiktoria | 14P0050 | C | UKS Kometa Gliwice | 75:12 | + 20:11 |
6. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:29 | + 20:28 |
7. | Malotová Kamila | LCE0055 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:26 | + 32:25 |
8. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | C | SKOB Zlín | 90:43 | + 35:42 |
9. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | Spolek orientačních běžců Olomouc | 92:45 | + 37:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlachová Kateřina | KON9898 | A | KOB Konice | 58:27 | |
2. | Švidrnochová Lenka | SOP9952 | B | OOB TJ Slezan Opava | 62:59 | + 4:32 |
3. | Hanousková Renata | LCE9852 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:44 | + 15:17 |
4. | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:43 | + 19:16 |
5. | Hauerlandová Natálie | LCE9851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:39 | + 22:12 |
6. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 85:09 | + 26:42 |
7. | Holečková Jana | UOL9951 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 86:55 | + 28:28 |
8. | Holečková Anna | UOL9853 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 88:14 | + 29:47 |
9. | Fišerová Klára | BFM9851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 119:33 | + 61:06 |
Mlčochová Tereza | TRI9851 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 66:04 | 5292 | |
2. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 72:05 | + 6:01 | 4871 |
3. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 74:22 | + 8:18 | 4711 |
4. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 74:51 | + 8:47 | 4677 |
5. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 83:54 | + 17:50 | 4044 |
6. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 86:58 | + 20:54 | 3829 |
7. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 89:29 | + 23:25 | 3653 |
8. | Nováková Anežka | AOV9251 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 99:56 | + 33:52 | 2922 |
9. | Jirková Petra | VPM8450 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 103:13 | + 37:09 | 2692 |
10. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 104:33 | + 38:29 | 2599 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | 56:07 | 0 | |
2. | Maliňáková Dana | SVS8250 | C | Orientklub Vsetín | 89:34 | + 33:27 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 49:58 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:01 | + 2:03 |
3. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 57:26 | + 7:28 |
4. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 58:11 | + 8:13 |
5. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 59:21 | + 9:23 |
6. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 59:46 | + 9:48 |
7. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 60:04 | + 10:06 |
8. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 61:15 | + 11:17 |
9. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 61:34 | + 11:36 |
10. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:52 | + 12:54 |
11. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 63:39 | + 13:41 |
12. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 64:23 | + 14:25 |
13. | Mudráková Tereza | LCE7252 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:12 | + 16:14 |
14. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 66:41 | + 16:43 |
15. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:04 | + 17:06 |
15. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:04 | + 17:06 |
17. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:37 | + 18:39 |
18. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 68:56 | + 18:58 |
19. | Klímová Barbora | OTK7251 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 69:10 | + 19:12 |
20. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 71:14 | + 21:16 |
21. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 71:23 | + 21:25 |
22. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 73:02 | + 23:04 |
23. | Marszałek Maria | 11P7451 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 73:34 | + 23:36 |
24. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 73:37 | + 23:39 |
25. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 74:15 | + 24:17 |
26. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:54 | + 25:56 |
27. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 76:15 | + 26:17 |
28. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 77:57 | + 27:59 |
29. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 80:42 | + 30:44 |
30. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 81:50 | + 31:52 |
31. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 83:08 | + 33:10 |
32. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 90:41 | + 40:43 |
33. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 97:39 | + 47:41 |
34. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 104:40 | + 54:42 |
35. | Dziková Hana | GIG7651 | C | GIGANT Orienteering, z. s. | 114:15 | + 64:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 46:39 | |
2. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 51:28 | + 4:49 |
3. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | SKOB Havířov | 54:17 | + 7:38 |
4. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 55:31 | + 8:52 |
5. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 57:27 | + 10:48 |
6. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 57:29 | + 10:50 |
7. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:48 | + 11:09 |
8. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 58:57 | + 12:18 |
9. | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:00 | + 14:21 |
10. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 62:20 | + 15:41 |
11. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:23 | + 15:44 |
12. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 63:52 | + 17:13 |
13. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 68:23 | + 21:44 |
14. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 69:37 | + 22:58 |
15. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 70:29 | + 23:50 |
16. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 71:04 | + 24:25 |
17. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 72:12 | + 25:33 |
18. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 72:13 | + 25:34 |
19. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Havířov | 74:19 | + 27:40 |
20. | Binčíková Dana | OOP6650 | C | TJ Opava | 74:58 | + 28:19 |
21. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 76:23 | + 29:44 |
22. | Spratková Iva | SFM6851 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 77:18 | + 30:39 |
23. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 78:19 | + 31:40 |
24. | Polewka Beata | 14P7150 | C | UKS Kometa Gliwice | 83:07 | + 36:28 |
25. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 84:07 | + 37:28 |
26. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 86:42 | + 40:03 |
27. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 90:04 | + 43:25 |
28. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 92:01 | + 45:22 |
29. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Havířov | 98:11 | + 51:32 |
30. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 99:30 | + 52:51 |
31. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 101:36 | + 54:57 |
32. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 106:22 | + 59:43 |
33. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 107:51 | + 61:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 53:54 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 59:19 | + 5:25 |
3. | Stackeová Anna | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:53 | + 7:59 |
4. | Hrubanová Věra | UOL5953 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 62:50 | + 8:56 |
5. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 63:50 | + 9:56 |
6. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 66:39 | + 12:45 |
7. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 71:57 | + 18:03 |
8. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín | 72:32 | + 18:38 |
9. | Strnadlová Zdeňka | SKM5557 | C | KOB Směr Kroměříž | 72:33 | + 18:39 |
10. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 72:49 | + 18:55 |
11. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 75:10 | + 21:16 |
12. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 76:43 | + 22:49 |
13. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 77:37 | + 23:43 |
14. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 85:14 | + 31:20 |
15. | Hudzieczková Danuta | KVS5751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 88:39 | + 34:45 |
Christovová Marie | SKM5851 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | ||
MS | Panovcová Jitka | OTK | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 93:10 | + 39:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skýba Jakub Jan | LCE0701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:52 | |
2. | Vystrčil Tomáš | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:51 | + 1:59 |
3. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | C | SKOB Ostrava | 26:39 | + 2:47 |
4. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 27:57 | + 4:05 |
5. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 28:01 | + 4:09 |
6. | Novák Viktor | AOV0801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 28:02 | + 4:10 |
7. | Chudík Martin | BFM0604 | C | SKOB Frýdek - Místek | 29:16 | + 5:24 |
8. | Koč Juraj | TLZ | C | 30:58 | + 7:06 | |
9. | Novák Richard | AOV0800 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 31:27 | + 7:35 |
10. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:40 | + 7:48 |
11. | Hájek Radim | LCE0702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:30 | + 9:38 |
12. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:54 | + 11:02 |
13. | Novotný Miloš | TZL0702 | C | SKOB Zlín | 37:42 | + 13:50 |
14. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 44:35 | + 20:43 |
15. | Masny Tadeusz | 11P0801 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 52:57 | + 29:05 |
Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | DISK | ||
Křupka Tadeáš | KON0606 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | C | SKOB Slaný | 14:29 | |
2. | Šána Robert | KSU0616 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:43 | + 4:14 |
3. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | C | SKOB Zlín | 22:24 | + 7:55 |
4. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 23:25 | + 8:56 |
5. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 26:06 | + 11:37 |
6. | Pěček Jakub | SKM0700 | C | KOB Směr Kroměříž | 28:13 | + 13:44 |
7. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 29:32 | + 15:03 |
8. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 32:36 | + 18:07 |
9. | Polášek Filip | KSU0818 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:33 | + 33:04 |
10. | Honner Jaroslav | TZL0701 | C | SKOB Zlín | 49:23 | + 34:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 25:43 | |
2. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 29:59 | + 4:16 |
3. | Hustý Adam | TZL0403 | C | SKOB Zlín | 31:55 | + 6:12 |
4. | Bíčánek Jan | TRI0502 | C | TJ TŽ Třinec | 33:45 | + 8:02 |
5. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 33:49 | + 8:06 |
6. | Kirschner Damian | TRI0506 | C | TJ TŽ Třinec | 34:34 | + 8:51 |
7. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 36:04 | + 10:21 |
8. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 36:46 | + 11:03 |
9. | Marszalek Patryk | 11P0502 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 37:47 | + 12:04 |
10. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:04 | + 12:21 |
11. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 39:21 | + 13:38 |
12. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 41:47 | + 16:04 |
13. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:29 | + 16:46 |
14. | Damek Ondřej | TRI0503 | C | TJ TŽ Třinec | 42:43 | + 17:00 |
15. | Humeník David | LCE0402 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:22 | + 17:39 |
16. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 44:29 | + 18:46 |
17. | Daněk Vít | KRN0500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:25 | + 19:42 |
18. | Janků Martin | STE0404 | B | SK SKI-OB Šternberk | 47:46 | + 22:03 |
19. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 50:39 | + 24:56 |
20. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 50:43 | + 25:00 |
21. | Kovařík Šimon | LCE0503 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:15 | + 25:32 |
22. | Kubálek Miroslav | 1LX0500 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 55:36 | + 29:53 |
23. | Sláma Šimon | LCE0502 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:47 | + 31:04 |
24. | Vaněk Ondřej | TZL0402 | C | SKOB Zlín | 59:49 | + 34:06 |
25. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 59:53 | + 34:10 |
26. | Černín Adam | SVS0401 | C | Orientklub Vsetín | 60:31 | + 34:48 |
27. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:03 | + 36:20 |
28. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:10 | + 40:27 |
29. | Martinek Matyáš | TZL0504 | C | SKOB Zlín | 66:53 | + 41:10 |
30. | Šperlich Jan | KSU0403 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:09 | + 41:26 |
31. | Vaněk Bořek | TZL0505 | C | SKOB Zlín | 70:48 | + 45:05 |
32. | Mráz Ondřej | 1LX0400 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 75:54 | + 50:11 |
33. | Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | 76:57 | + 51:14 |
34. | Polášek Vít | KSU0402 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 78:50 | + 53:07 |
35. | Opravil Vojtěch | KSU0515 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:17 | + 59:34 |
36. | Novák Igor | AOV0501 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 94:57 | + 69:14 |
Hrudka Jiří | 1LX0501 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | DISK | ||
Pavelka Ondřej | KSU0404 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Mihok Mario | STE0501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
MS | Riessler Štěpán | OTK0500 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 76:53 | + 51:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 30:38 | |
2. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 33:45 | + 3:07 |
3. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 33:48 | + 3:10 |
4. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:40 | + 4:02 |
5. | Čech Vít | AOP0302 | B | Orientační Běh Opava | 35:33 | + 4:55 |
6. | Štábl Adam | KSU0401 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:39 | + 5:01 |
7. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 35:51 | + 5:13 |
8. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 36:29 | + 5:51 |
9. | Bjolek Michal | BFM0305 | B | SKOB Frýdek - Místek | 36:51 | + 6:13 |
10. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 37:32 | + 6:54 |
11. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 37:54 | + 7:16 |
12. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 38:00 | + 7:22 |
13. | Matuš Vít | VRB0202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 41:32 | + 10:54 |
14. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:21 | + 11:43 |
15. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 42:54 | + 12:16 |
16. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 43:21 | + 12:43 |
17. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 44:46 | + 14:08 |
18. | Dostál František | UOL0201 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 45:13 | + 14:35 |
19. | Sikorski Marcin | LUK | C | 45:27 | + 14:49 | |
20. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 45:47 | + 15:09 |
21. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:32 | + 17:54 |
22. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 49:53 | + 19:15 |
23. | Doseděl Štěpán | STE0206 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:30 | + 19:52 |
24. | Kovařík Jakub | LCE0307 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:50 | + 22:12 |
25. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Havířov | 54:02 | + 23:24 |
26. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 54:30 | + 23:52 |
27. | Kukla Bartosz | 14P0201 | C | UKS Kometa Gliwice | 57:42 | + 27:04 |
28. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 58:38 | + 28:00 |
29. | Hájek Petr | LCE0306 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:30 | + 29:52 |
30. | Kolodziejczyk Bartlomiej | 14P0302 | C | UKS Kometa Gliwice | 61:20 | + 30:42 |
31. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:29 | + 31:51 |
32. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 63:15 | + 32:37 |
33. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 63:37 | + 32:59 |
34. | Cupal Petr | STE0300 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:45 | + 35:07 |
35. | Kołodziejczyk Úukasz | 14P0303 | C | UKS Kometa Gliwice | 65:47 | + 35:09 |
36. | Černín Lukáš | SVS0201 | C | Orientklub Vsetín | 70:36 | + 39:58 |
37. | Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | 73:38 | + 43:00 |
38. | Gruss Zdeněk | VRB0305 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 90:26 | + 59:48 |
39. | Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 91:50 | + 61:12 |
40. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 111:53 | + 81:15 |
41. | Jurčík Martin | KRN0300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 129:24 | + 98:46 |
42. | Frkal Jiří | SKM0300 | C | KOB Směr Kroměříž | 152:08 | + 121:30 |
43. | Matěja Jan | ODR0300 | C | SKOB Odry | 153:48 | + 123:10 |
Hájek Tomáš | STE0200 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
MS | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 68:03 | + 37:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zentrich Dušan | LCE0012 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:21 | |
2. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | SKOB Havířov | 56:27 | + 3:06 |
3. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 56:46 | + 3:25 |
4. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 63:02 | + 9:41 |
5. | Hyla Damian | LUK | C | 64:58 | + 11:37 | |
6. | Kucharczyk Jakub | 14P0101 | C | UKS Kometa Gliwice | 65:49 | + 12:28 |
7. | Janda Přemek | TZL0103 | C | SKOB Zlín | 69:13 | + 15:52 |
8. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:14 | + 18:53 |
9. | Kaděra Vojta | HAV0000 | C | SKOB Havířov | 73:25 | + 20:04 |
10. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 77:02 | + 23:41 |
11. | Grulich Ondřej | KSU0049 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 78:03 | + 24:42 |
12. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 84:24 | + 31:03 |
13. | Baron Dawid | 14P000 | C | UKS Kometa Gliwice | 94:45 | + 41:24 |
14. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 117:23 | + 64:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Orientační Běh Opava | 61:34 | |
2. | Vostál Dominik | UOL9901 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 79:45 | + 18:11 |
3. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:34 | + 21:00 |
4. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 83:12 | + 21:38 |
5. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 83:51 | + 22:17 |
6. | Šmíd Radovan | KON9818 | C | KOB Konice | 85:40 | + 24:06 |
7. | Hartman Vojtěch | TZL9904 | B | SKOB Zlín | 87:25 | + 25:51 |
8. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 95:21 | + 33:47 |
9. | Gilík Marek | SOP9904 | C | OOB TJ Slezan Opava | 104:38 | + 43:04 |
10. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 106:56 | + 45:22 |
11. | Božoň Radek | BFM9804 | B | SKOB Frýdek - Místek | 108:06 | + 46:32 |
12. | Szwaja Mateusz | 14P9901 | C | UKS Kometa Gliwice | 123:15 | + 61:41 |
13. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 151:16 | + 89:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopeček Petr | BFM9602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 94:38 | 0 | |
2. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 95:43 | + 1:05 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 62:22 | 7419 | |
2. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 65:42 | + 3:20 | 7049 |
2. | Frainšic Michal | BFM8303 | C | SKOB Frýdek - Místek | 65:42 | + 3:20 | 7049 |
4. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:08 | + 3:46 | 7001 |
5. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 67:43 | + 5:21 | 6825 |
6. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 71:04 | + 8:42 | 6453 |
7. | Navrátil Marek | KYL7100 | C | SK SP Kylešovice | 71:15 | + 8:53 | 6433 |
8. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 72:32 | + 10:10 | 6290 |
9. | Kopecký David | UOL7800 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 73:03 | + 10:41 | 6233 |
10. | Anver Asav | OLL9200 | C | 73:31 | + 11:09 | ||
11. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:52 | + 11:30 | 6142 |
12. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 74:46 | + 12:24 | 6042 |
13. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:24 | + 17:02 | 5528 |
13. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 79:24 | + 17:02 | 5528 |
15. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 83:02 | + 20:40 | 5124 |
16. | Dzik Martin | UOL7600 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 83:27 | + 21:05 | 5078 |
17. | Darebník Ladislav | SKMXXXX | C | KOB Směr Kroměříž | 88:51 | + 26:29 | |
18. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 89:19 | + 26:57 | 4426 |
19. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 90:21 | + 27:59 | 4312 |
20. | Hrazdil Roman | RAD7401 | C | TJ Sokol Radslavice | 90:38 | + 28:16 | 4280 |
21. | Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž | 92:32 | + 30:10 | 4069 |
22. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 94:36 | + 32:14 | 3840 |
23. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 94:53 | + 32:31 | |
24. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 98:01 | + 35:39 | 3460 |
25. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 101:02 | + 38:40 | 3125 |
26. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Orientační Běh Opava | 108:22 | + 46:00 | 2311 |
27. | Číp Jan | 1LX9200 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 118:53 | + 56:31 | |
28. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 118:54 | + 56:32 | 1141 |
Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:07 | 722 | |
2. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 55:45 | + 0:38 | 714 |
3. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 58:01 | + 2:54 | 685 |
4. | Šidík Petr | 4RC9200 | C | Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů | 64:20 | + 9:13 | |
5. | Novotný Petr | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 71:15 | + 16:08 | |
6. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 72:00 | + 16:53 | 510 |
7. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 77:54 | + 22:47 | 436 |
8. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 131:25 | + 76:18 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 52:18 | |
2. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 59:49 | + 7:31 |
3. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 59:54 | + 7:36 |
4. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:26 | + 8:08 |
5. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 62:13 | + 9:55 |
6. | Horký Jan | UOL7100 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 62:43 | + 10:25 |
7. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Havířov | 66:11 | + 13:53 |
8. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 67:51 | + 15:33 |
9. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 68:20 | + 16:02 |
10. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 69:15 | + 16:57 |
11. | Dzik Mirosław | 42P7100 | C | MUKS Gliwice | 69:45 | + 17:27 |
12. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Havířov | 71:16 | + 18:58 |
13. | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 72:16 | + 19:58 |
14. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:28 | + 20:10 |
15. | Hálek Jan | UOL7000 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 72:43 | + 20:25 |
16. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 72:44 | + 20:26 |
17. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 73:35 | + 21:17 |
18. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 74:20 | + 22:02 |
19. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 75:18 | + 23:00 |
20. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 75:45 | + 23:27 |
21. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 77:03 | + 24:45 |
22. | Melčák Tomáš | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 77:17 | + 24:59 |
23. | Válka Jan | SOP7811 | C | OOB TJ Slezan Opava | 77:22 | + 25:04 |
24. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Havířov | 77:42 | + 25:24 |
25. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 78:01 | + 25:43 |
26. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 78:16 | + 25:58 |
27. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 78:53 | + 26:35 |
28. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 80:20 | + 28:02 |
29. | Bíčánek Milan | TRI7701 | C | TJ TŽ Třinec | 80:34 | + 28:16 |
30. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 81:47 | + 29:29 |
31. | Mička Jiří | 1LX6500 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 83:02 | + 30:44 |
32. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 85:05 | + 32:47 |
33. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 85:40 | + 33:22 |
34. | Michalík Petr | XBM7117 | C | PELLŽS ABND RACING TEAM | 86:44 | + 34:26 |
35. | Marszałek Waldemar | 11P7301 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 86:51 | + 34:33 |
36. | Polewka Tomasz | 14P7300 | C | UKS Kometa Gliwice | 87:21 | + 35:03 |
37. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 88:56 | + 36:38 |
38. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Orientační Běh Opava | 89:21 | + 37:03 |
39. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 89:36 | + 37:18 |
40. | Masny Krzysztof | 11P7600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 90:26 | + 38:08 |
41. | Novosad Pavel | 5QC7400 | C | Zlínské Prašivky | 90:27 | + 38:09 |
42. | Krhut Libor | HAV6302 | C | SKOB Havířov | 90:42 | + 38:24 |
43. | Gros Petr | OOP7700 | C | TJ Opava | 92:18 | + 40:00 |
44. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 93:22 | + 41:04 |
45. | Zeman Radek | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 93:48 | + 41:30 |
46. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 97:10 | + 44:52 |
47. | Opravil Pavel | KSU7502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 97:17 | + 44:59 |
48. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 97:20 | + 45:02 |
49. | Šimek Martin | KSU7227 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 102:19 | + 50:01 |
50. | Niezgoda Przemyslaw | 27P7800 | C | ATZ Racibórz | 106:22 | + 54:04 |
51. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 107:05 | + 54:47 |
52. | Markowski Marcin | 14P8100 | C | UKS Kometa Gliwice | 108:33 | + 56:15 |
53. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 110:02 | + 57:44 |
54. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 111:35 | + 59:17 |
55. | Siatka Radim | ZLH7200 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 114:13 | + 61:55 |
56. | Gallo Marek | AOP7602 | C | Orientační Běh Opava | 118:10 | + 65:52 |
57. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 120:12 | + 67:54 |
58. | Lewandowski Piotr | 27P5800 | C | ATZ Racibórz | 129:55 | + 77:37 |
59. | Geryk Jiří | 1LX7400 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 151:37 | + 99:19 |
Polách Tomáš | UOL7400 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | DISK | ||
Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Cveček Martin | PVP7400 | C | VSS Přírodověda Praha | DISK | ||
Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:05 | |
2. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 46:12 | + 0:07 |
3. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 50:02 | + 3:57 |
4. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 51:48 | + 5:43 |
5. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 53:17 | + 7:12 |
6. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 54:24 | + 8:19 |
7. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:26 | + 8:21 |
8. | Hubáček Jaroslav | LCE6311 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:51 | + 9:46 |
9. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 56:17 | + 10:12 |
10. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 57:13 | + 11:08 |
11. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | SKOB Havířov | 58:26 | + 12:21 |
12. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 60:12 | + 14:07 |
13. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:24 | + 14:19 |
14. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 61:16 | + 15:11 |
15. | Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 63:20 | + 17:15 |
16. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 64:40 | + 18:35 |
17. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 64:57 | + 18:52 |
18. | Zatloukal Radek | STE7000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:37 | + 19:32 |
19. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 66:27 | + 20:22 |
20. | Riessler Otto | OTK6800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 67:59 | + 21:54 |
21. | Kaděra Pavel | HAV7100 | C | SKOB Havířov | 68:06 | + 22:01 |
22. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:49 | + 22:44 |
23. | Konečný Jiří | OOL6303 | C | SK Haná orienteering | 70:24 | + 24:19 |
24. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 71:10 | + 25:05 |
25. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 83:44 | + 37:39 |
26. | Holusek Milan | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 85:31 | + 39:26 |
27. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 92:21 | + 46:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 37:48 | |
2. | Kusbach Antonín | TZL5800 | C | SKOB Zlín | 42:42 | + 4:54 |
3. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 43:07 | + 5:19 |
4. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:00 | + 6:12 |
5. | Wojarski Krzysztof | 42P6000 | C | MUKS Gliwice | 44:22 | + 6:34 |
6. | Telecký Martin | BFM5201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:23 | + 6:35 |
7. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:18 | + 7:30 |
8. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 45:55 | + 8:07 |
9. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 46:50 | + 9:02 |
10. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:12 | + 9:24 |
11. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 47:54 | + 10:06 |
12. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 48:34 | + 10:46 |
13. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 49:09 | + 11:21 |
14. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:54 | + 12:06 |
15. | Vojtášek Jan | SBR5301 | C | SKOB Bruntál | 51:13 | + 13:25 |
16. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 52:15 | + 14:27 |
17. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 52:47 | + 14:59 |
18. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 52:52 | + 15:04 |
19. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 54:49 | + 17:01 |
20. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 55:24 | + 17:36 |
21. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 56:07 | + 18:19 |
22. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:43 | + 18:55 |
23. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 57:11 | + 19:23 |
24. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 58:04 | + 20:16 |
25. | Maliňák Josef | SVS5501 | C | Orientklub Vsetín | 59:11 | + 21:23 |
26. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 60:06 | + 22:18 |
27. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 61:04 | + 23:16 |
28. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 62:21 | + 24:33 |
29. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | KOB Směr Kroměříž | 63:30 | + 25:42 |
30. | Novák Miroslav | 3AC5500 | C | NER - Novakovi | 63:58 | + 26:10 |
31. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 64:53 | + 27:05 |
32. | Chalupa Tomáš | KVS5501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 67:02 | + 29:14 |
33. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 74:46 | + 36:58 |
34. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 76:12 | + 38:24 |
35. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 80:28 | + 42:40 |
36. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 92:31 | + 54:43 |
37. | Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 94:33 | + 56:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 43:14 | |
2. | Horký Jan | UOL4600 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 43:45 | + 0:31 |
3. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 43:53 | + 0:39 |
4. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 45:13 | + 1:59 |
5. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 47:00 | + 3:46 |
6. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 50:05 | + 6:51 |
7. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 51:16 | + 8:02 |
8. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 52:26 | + 9:12 |
9. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 53:11 | + 9:57 |
10. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 61:38 | + 18:24 |
11. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 65:39 | + 22:25 |
12. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 65:58 | + 22:44 |
13. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 68:48 | + 25:34 |
14. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 70:40 | + 27:26 |
15. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 74:11 | + 30:57 |
16. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Havířov | 82:25 | + 39:11 |
17. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 87:17 | + 44:03 |
18. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | 94:22 | + 51:08 |
Keddat Elexander | GIG | C | GIGANT Orienteering, z. s. | DISK | ||
Kastner Jiří | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 25:18 | |
2. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | OB České Budějovice | 25:48 | + 0:30 |
3. | Vojkovská Tereza | BFM0653 | C | SKOB Frýdek - Místek | 29:48 | + 4:30 |
4. | Urbanec Martin | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:53 | + 4:35 |
5. | Navrátil Sam | KYL0500 | C | SK SP Kylešovice | 30:13 | + 4:55 |
6. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 31:03 | + 5:45 |
7. | Popieluch Martin | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 31:14 | + 5:56 |
8. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 32:17 | + 6:59 |
9. | Musálková Klára | MOV0750 | C | SKOB Ostrava | 32:24 | + 7:06 |
10. | Tomčík Šimon | VRB0818 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 33:24 | + 8:06 |
11. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 33:41 | + 8:23 |
12. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 34:23 | + 9:05 |
13. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | C | KOB Směr Kroměříž | 34:28 | + 9:10 |
14. | Šťastná Barbora | ZVS | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 34:46 | + 9:28 |
15. | Carbol Vít | BFM0503 | C | SKOB Frýdek - Místek | 34:59 | + 9:41 |
16. | Králová Hedvika | ODR0850 | C | SKOB Odry | 35:10 | + 9:52 |
17. | Hyla Natalia | LUK | C | 35:50 | + 10:32 | |
18. | Solař Adam + Jan | TZL | C | SKOB Zlín | 35:55 | + 10:37 |
19. | Karásková Denisa | ZPV0555 | C | KOB ZPV Prostějov | 36:01 | + 10:43 |
20. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 36:50 | + 11:32 |
21. | Smetana Adam | VRB0800 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 37:00 | + 11:42 |
22. | Szusciková Natálie | BFM0655 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:07 | + 11:49 |
23. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 37:25 | + 12:07 |
24. | Kotasová Natalie | TRI | C | TJ TŽ Třinec | 37:36 | + 12:18 |
25. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:03 | + 12:45 |
26. | Klímová Markéta | OTK0950 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 38:38 | + 13:20 |
27. | Gratclík Daniel | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 38:42 | + 13:24 |
28. | Koblížková Krystýna | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 39:05 | + 13:47 |
29. | Zavadilová Kateřina | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 40:06 | + 14:48 |
30. | Stříteský Tomáš | ZVS0801 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 41:04 | + 15:46 |
31. | Bjolek Vojtěch | BFM0901 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:12 | + 15:54 |
32. | Kočara František | BFM0701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:24 | + 16:06 |
33. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 41:46 | + 16:28 |
34. | Koňařík Vojtéch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 41:57 | + 16:39 |
35. | Plaskurová Rozálie | MOV0752 | C | SKOB Ostrava | 42:00 | + 16:42 |
36. | Saforek David | BFM0702 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:03 | + 16:45 |
37. | Berger Tomáš jn. | MOV | C | SKOB Ostrava | 42:05 | + 16:47 |
38. | Novosadová Klára | 5QC0950 | C | Zlínské Prašivky | 42:14 | + 16:56 |
39. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:38 | + 17:20 |
40. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 43:27 | + 18:09 |
41. | Masny Przemyslaw | 11P0500 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 43:36 | + 18:18 |
42. | Nešporová Viktorie Anna | TZL | C | SKOB Zlín | 44:31 | + 19:13 |
43. | Brandštetter Patrik | MOV1000 | C | SKOB Ostrava | 44:39 | + 19:21 |
44. | Ryšková | TRI0800 | C | TJ TŽ Třinec | 44:43 | + 19:25 |
45. | Zápotocký Tomáš | SLA | C | SKOB Slaný | 45:19 | + 20:01 |
46. | Fendrychová Laura | STE1050 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:36 | + 20:18 |
47. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 46:14 | + 20:56 |
48. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:18 | + 21:00 |
49. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 46:39 | + 21:21 |
50. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:40 | + 21:22 |
51. | Křupka Ondřej | KON | C | KOB Konice | 50:22 | + 25:04 |
52. | Mrkvica Jan | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:59 | + 30:41 |
53. | Dékáný Matej | LCE1601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:09 | + 30:51 |
54. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:22 | + 32:04 |
55. | Nýznerová Aneta | BFM0554 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:52 | + 32:34 |
56. | Harazim Adam | MOV | C | SKOB Ostrava | 58:37 | + 33:19 |
57. | Kročová Anička | MOV | C | SKOB Ostrava | 60:27 | + 35:09 |
58. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:32 | + 38:14 |
59. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:21 | + 39:03 |
60. | Kotůlková Dorota | AOP1150 | C | Orientační Běh Opava | 67:07 | + 41:49 |
61. | Kubálková Lada | 1LX1150 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 68:17 | + 42:59 |
62. | Rychlá Zuzana | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 73:52 | + 48:34 |
63. | Procner Viktor | BFM1301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 77:34 | + 52:16 |
64. | Gřešek Oskar | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 87:26 | + 62:08 |
65. | Skyvová Olivie | LCE0951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 94:12 | + 68:54 |
66. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 102:26 | + 77:08 |
Vypušťáková Adéla | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | DISK | ||
Halatová Anna | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | DISK | ||
Šebestián Halata | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | DISK | ||
Buriánek Martin | BFM0306 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Jaroslav | TZL | C | SKOB Zlín | 35:24 | |
2. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:51 | + 2:27 |
3. | Bíčánková Jana | TRI7550 | C | TJ TŽ Třinec | 38:16 | + 2:52 |
3. | Cetl Vladimír | OOP | C | TJ Opava | 38:16 | + 2:52 |
5. | Kavan Luboš | SKM6301 | C | KOB Směr Kroměříž | 38:42 | + 3:18 |
6. | Novotný Marek | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 39:39 | + 4:15 |
7. | Adámek Martin | 1LX7600 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 39:59 | + 4:35 |
8. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:27 | + 5:03 |
9. | Černoch Petr | PLU7201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:29 | + 6:05 |
10. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 41:48 | + 6:24 |
11. | Přikryl Jiří | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:03 | + 8:39 |
12. | Javorková Katka | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 44:22 | + 8:58 |
13. | Vrána Jan | SOB | C | SOBSA | 45:29 | + 10:05 |
14. | Křupka Tomáš | KON7717 | C | KOB Konice | 46:53 | + 11:29 |
15. | Matěja Vojtěch | ODR0000 | C | SKOB Odry | 47:14 | + 11:50 |
16. | Dudek Matěj | 1LX0502 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 47:27 | + 12:03 |
17. | Stříteský Tomáš | ZVS7401 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 48:45 | + 13:21 |
18. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 49:05 | + 13:41 |
19. | Horká Soňa | NNN | C | Neregistrovaní | 49:19 | + 13:55 |
20. | Fišerová Iveta | BFM7451 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:46 | + 14:22 |
21. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:36 | + 16:12 |
22. | Palová Lenka | UOL7050 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 51:55 | + 16:31 |
23. | Matula Pavel | BFM7602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 52:20 | + 16:56 |
24. | Sedláková Jarmila | KVS6751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 52:35 | + 17:11 |
25. | Švalbe Petr | KON7003 | C | KOB Konice | 52:36 | + 17:12 |
26. | Pattermanová Ivana | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:46 | + 17:22 |
27. | Vermiřovský Jiří | UOL | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 53:20 | + 17:56 |
28. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 53:35 | + 18:11 |
29. | Procner Zdeněk | BFM7401 | C | SKOB Frýdek - Místek | 53:46 | + 18:22 |
30. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 54:19 | + 18:55 |
31. | Šrubařová Aneta | LOV8251 | C | lepus.cz | 54:41 | + 19:17 |
32. | Šajer Jiří | MOV | C | SKOB Ostrava | 54:54 | + 19:30 |
33. | Dudková Anežka | 1LX0450 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 54:58 | + 19:34 |
34. | Kratschmerová Jitka | VRB6250 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 55:00 | + 19:36 |
35. | Černín Radek | SVS7300 | C | Orientklub Vsetín | 55:08 | + 19:44 |
36. | Hrouzová Jiřina | KRN6151 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:35 | + 20:11 |
37. | Freith Martin | BFM6801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:59 | + 20:35 |
38. | Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 56:03 | + 20:39 |
39. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:09 | + 20:45 |
40. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 56:39 | + 21:15 |
41. | Nováková Jana | AOV6851 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 56:48 | + 21:24 |
42. | Gřešková Jana | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 57:05 | + 21:41 |
43. | Martiníková Karin | OOP6250 | C | TJ Opava | 57:46 | + 22:22 |
44. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | OB České Budějovice | 58:54 | + 23:30 |
45. | Spratek Adam | SFM0202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 59:10 | + 23:46 |
46. | Nyklová Monika | 1LX0251 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 60:10 | + 24:46 |
47. | Beneš Pavel | HAV9999 | C | SKOB Havířov | 61:33 | + 26:09 |
48. | Král Martin | OTK0100 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 61:41 | + 26:17 |
49. | Zajíc Karel | 1LX7100 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 61:51 | + 26:27 |
50. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:03 | + 26:39 |
51. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 62:37 | + 27:13 |
52. | Řehula Vladimír | 1LX5101 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 62:53 | + 27:29 |
53. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:42 | + 29:18 |
54. | Arnoštová Veronika | 1LX0250 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 65:02 | + 29:38 |
55. | Rohanová Lucie | 6YC8550 | C | Neregistrovaní | 65:26 | + 30:02 |
56. | Adámek Arnošt | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 65:31 | + 30:07 |
57. | Vermiřovská Zuzana | UOL6055 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 66:51 | + 31:27 |
58. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 67:54 | + 32:30 |
59. | Adámková Anežka | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 69:26 | + 34:02 |
60. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:27 | + 34:03 |
61. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 70:12 | + 34:48 |
62. | Kubálková Olga | 1LX7750 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 70:23 | + 34:59 |
63. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 70:53 | + 35:29 |
64. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 72:22 | + 36:58 |
65. | Vysmeková Marcela | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:30 | + 37:06 |
66. | Karásek Dalibor | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 77:17 | + 41:53 |
67. | Martinásková Václava | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 79:14 | + 43:50 |
68. | Skoumalová Marie | KON4589 | C | KOB Konice | 82:45 | + 47:21 |
69. | Kaufmanová Martina | TRI7250 | C | TJ TŽ Třinec | 82:53 | + 47:29 |
70. | Kaufmanová Iveta | TRI7251 | C | TJ TŽ Třinec | 83:50 | + 48:26 |
71. | Šperlich Pavel | 1LX7700 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 84:02 | + 48:38 |
72. | Svobodová Mariana | BFM6751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 91:14 | + 55:50 |
73. | Adámková Ivana | 1LX0151 | C | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 117:10 | + 81:46 |
Said Mahmoud | UOL6900 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raus Josef | AOV | C | OOB TJ Baník Ostrava | 77:36 | |
2. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 79:38 | + 2:02 |
3. | Slivečka Jan | MOV8901 | C | SKOB Ostrava | 82:44 | + 5:08 |
4. | Kuchař Jiří | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 83:03 | + 5:27 |
5. | Bubla Jiří | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 91:35 | + 13:59 |
5. | Kavan Jiří | SKM9402 | C | KOB Směr Kroměříž | 91:35 | + 13:59 |
7. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 96:31 | + 18:55 |
8. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 101:43 | + 24:07 |
9. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 126:56 | + 49:20 |
10. | Kuchařová Anna | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | 162:40 | + 85:04 |
Popieluch Michal | NER | C | Neregistrovaní - Bělohlávek | DISK |