Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Hana | TBM0659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:32 | |
2. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:07 | + 4:35 |
3. | Tomanová Eliška | LBM0651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 21:07 | + 5:35 |
4. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 28:11 | + 12:39 |
5. | Kotková Adéla | RIC0655 | C | OB Říčany | 30:17 | + 14:45 |
6. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 36:18 | + 20:46 |
7. | Andrade Miriam | 24C0650 | C | OK Vršovice | 81:21 | + 65:49 |
Jílková Lenka | KON0666 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB Spartak Adamov | 19:30 | |
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:00 | + 0:30 |
3. | Rotková Markéta | ZBM0455 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:16 | + 0:46 |
4. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 20:49 | + 1:19 |
5. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:01 | + 1:31 |
6. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 21:39 | + 2:09 |
7. | Hrubá Klára | JPV0579 | C | Oddíl orientačního sportu | 22:58 | + 3:28 |
8. | Oujeská Simona | ADA0551 | C | OOB Spartak Adamov | 47:38 | + 28:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 17:10 | |
2. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 19:09 | + 1:59 |
3. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 19:27 | + 2:17 |
4. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 20:10 | + 3:00 |
5. | Lukšíková Eliška | ZBM0256 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:48 | + 3:38 |
6. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 21:22 | + 4:12 |
7. | Pekařová Jana | TUR0252 | B | OOB TJ Turnov | 22:36 | + 5:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šístková Iveta | LPU8654 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 27:28 | 8199 | |
2. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 27:39 | + 0:11 | 8146 |
3. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 28:11 | + 0:43 | 7990 |
4. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 28:24 | + 0:56 | 7927 |
5. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 30:44 | + 3:16 | 7245 |
6. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:13 | + 4:45 | 6812 |
7. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 32:44 | + 5:16 | 6661 |
8. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 36:20 | + 8:52 | 5609 |
9. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 37:06 | + 9:38 | 5385 |
10. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 37:08 | + 9:40 | 5375 |
11. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 37:52 | + 10:24 | 5161 |
12. | Vlachová Eliška | KON9572 | C | KOB Konice | 38:47 | + 11:19 | 4893 |
13. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:27 | + 14:59 | 3822 |
14. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 50:02 | + 22:34 | 1607 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:18 | 5229 | |
2. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 28:41 | + 0:23 | 5164 |
3. | Vlachová Kateřina | KON9898 | A | KOB Konice | 31:40 | + 3:22 | 4657 |
4. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 31:43 | + 3:25 | 4649 |
5. | Smoradová Barbora | ZBM9053 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:42 | + 4:24 | 4482 |
6. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 33:17 | + 4:59 | 4383 |
7. | Oujeská Lenka | ADA7654 | C | OOB Spartak Adamov | 33:49 | + 5:31 | 4292 |
8. | Chloupková Barbora | VBM8455 | C | VSK Mendelu Brno | 33:50 | + 5:32 | 4289 |
9. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 34:31 | + 6:13 | 4173 |
10. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB Start Blansko | 36:02 | + 7:44 | 3916 |
11. | Boumová Irena | VSP7751 | C | USK Praha | 36:26 | + 8:08 | 3848 |
12. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 37:05 | + 8:47 | 3738 |
13. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | 37:16 | + 8:58 | 3707 |
14. | Typltová Hana | OOL8750 | C | SK Haná orienteering | 39:34 | + 11:16 | 3316 |
15. | Hornová Lenka | NESNE51 | C | Český svaz neslyšících sportovců | 41:46 | + 13:28 | |
16. | Stehlíková Alžbeta | 7CC8750 | C | S-team | 42:44 | + 14:26 | |
17. | Štěpánová Petra | OOL8950 | C | SK Haná orienteering | 43:56 | + 15:38 | 2575 |
18. | Tesařová Eva | RBK9253 | C | SK Radioklub Blansko | 44:02 | + 15:44 | 2558 |
19. | Petříčková Zuzana | MKP8251 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 47:32 | + 19:14 | 1964 |
20. | Grygarová Veronika | NESNE52 | C | Český svaz neslyšících sportovců | 52:45 | + 24:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 29:19 | |
2. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 30:57 | + 1:38 |
3. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 31:02 | + 1:43 |
4. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:22 | + 2:03 |
5. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:22 | + 3:03 |
6. | Andrade Milena | 24C7550 | C | OK Vršovice | 32:28 | + 3:09 |
6. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 32:28 | + 3:09 |
8. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:29 | + 5:10 |
9. | Vellechová Radka | AOV8050 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 35:22 | + 6:03 |
10. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | 36:02 | + 6:43 |
11. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SOB Olomouc | 36:25 | + 7:06 |
12. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 38:37 | + 9:18 |
13. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 39:03 | + 9:44 |
14. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | C | Trackcourse | 43:07 | + 13:48 |
Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroutilová Eva | ZBM7861 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:52 | |
2. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 34:00 | + 0:08 |
3. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 35:03 | + 1:11 |
4. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:22 | + 1:30 |
5. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB Spartak Adamov | 35:56 | + 2:04 |
6. | Kašparová Marie | ZAK7250 | C | OK Netopýr Zákupy | 37:08 | + 3:16 |
7. | Holubová Eva | SBR8051 | C | SKOB Bruntál | 37:10 | + 3:18 |
8. | Tesařová Jitka | RBK6451 | C | SK Radioklub Blansko | 37:51 | + 3:59 |
9. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 39:26 | + 5:34 |
10. | Linhartová Martina | GIG7750 | C | GIGANT Orienteering | 39:41 | + 5:49 |
11. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 43:03 | + 9:11 |
12. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:37 | + 9:45 |
13. | Urbánková Lenka | NNNUR51 | C | Neregistrovaní (NNN) | 44:34 | + 10:42 |
14. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:35 | + 11:43 |
15. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 57:57 | + 24:05 |
16. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 61:13 | + 27:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 25:17 | |
2. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 26:39 | + 1:22 |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 28:32 | + 3:15 |
4. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 32:24 | + 7:07 |
5. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 33:34 | + 8:17 |
6. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 35:24 | + 10:07 |
7. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 35:39 | + 10:22 |
8. | Chroustová Petra | VBM6655 | C | VSK Mendelu Brno | 37:19 | + 12:02 |
9. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 41:43 | + 16:26 |
10. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 41:59 | + 16:42 |
11. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:37 | + 20:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:44 | |
2. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 27:30 | + 0:46 |
3. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:41 | + 0:57 |
4. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:04 | + 2:20 |
5. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 29:54 | + 3:10 |
6. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 33:51 | + 7:07 |
7. | Lukášová Lenka | TBM6653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:21 | + 10:37 |
8. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 37:45 | + 11:01 |
9. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 42:17 | + 15:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:32 | |
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:50 | + 1:18 |
3. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:01 | + 2:29 |
4. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 22:42 | + 3:10 |
5. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 22:59 | + 3:27 |
6. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 24:05 | + 4:33 |
7. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 25:33 | + 6:01 |
8. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:22 | + 10:50 |
9. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 32:40 | + 13:08 |
10. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 32:48 | + 13:16 |
11. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 34:18 | + 14:46 |
12. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 35:09 | + 15:37 |
13. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 37:35 | + 18:03 |
14. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 60:56 | + 41:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:11 | |
2. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 34:15 | + 0:04 |
3. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:36 | + 4:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:29 | |
2. | Linhart Adam | GIG0801 | C | GIGANT Orienteering | 15:08 | + 2:39 |
3. | Linhart Jakub | GIG0800 | C | GIGANT Orienteering | 20:33 | + 8:04 |
4. | Mitrenga Jan | TRI0702 | C | TJ TŽ Třinec | 20:42 | + 8:13 |
5. | Odehnalová Tereza | ADA0851 | C | OOB Spartak Adamov | 21:22 | + 8:53 |
6. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 22:13 | + 9:44 |
7. | Skřivanková Anna | 1XC0800 | C | Skřivankovi | 24:08 | + 11:39 |
8. | Holub Ivan | SBR0800 | C | SKOB Bruntál | 25:47 | + 13:18 |
9. | Strýčková Bára | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 25:53 | + 13:24 |
10. | Kroutil Jošt | ZBM0701 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:28 | + 13:59 |
11. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 30:44 | + 18:15 |
12. | Rotková Veronika | ZBM0854 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:01 | + 18:32 |
13. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 44:16 | + 31:47 |
14. | Mudrák Šimon | LCE0601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:47 | + 33:18 |
15. | Kroutil Tadeáš | ZBM0901 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:21 | + 35:52 |
16. | Oujeský Dan | ADA0701 | C | OOB Spartak Adamov | 60:43 | + 48:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:12 | |
2. | Zřídkaveselý Martin | ZBM0808 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:43 | + 1:31 |
3. | Richter Rudolf | ADA0601 | C | OOB Spartak Adamov | 41:53 | + 21:41 |
4. | Skácel Viktor | NNNSK01 | C | Neregistrovaní (NNN) | 127:08 | + 106:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 12:55 | |
2. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:12 | + 4:17 |
3. | Bukovác Filip | ZBM0501 | C | SK Žabovřesky Brno | 18:02 | + 5:07 |
4. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 18:09 | + 5:14 |
5. | Janků Martin | STE0404 | B | SK SKI-OB Šternberk | 18:34 | + 5:39 |
5. | Brosch Ondřej | RBK0606 | C | SK Radioklub Blansko | 18:34 | + 5:39 |
7. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 20:10 | + 7:15 |
8. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 20:25 | + 7:30 |
9. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 21:53 | + 8:58 |
10. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:04 | + 10:09 |
11. | Fousek Matěj | RBK0402 | C | SK Radioklub Blansko | 23:19 | + 10:24 |
12. | Kašpar Vojtěch | BOR0402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:29 | + 11:34 |
13. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 25:04 | + 12:09 |
14. | Kašpar Štěpán | BOR0403 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:40 | + 12:45 |
15. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | C | OOB Spartak Adamov | 26:11 | + 13:16 |
16. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl orientačního sportu | 26:45 | + 13:50 |
17. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 27:12 | + 14:17 |
18. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 28:16 | + 15:21 |
19. | Karásek František | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 29:49 | + 16:54 |
20. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:19 | + 20:24 |
21. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 43:04 | + 30:09 |
22. | Pekárek Martin | RBK0501 | C | SK Radioklub Blansko | 51:36 | + 38:41 |
23. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | C | OOB Spartak Adamov | 53:46 | + 40:51 |
Fousek Vojtěch | RBK0403 | C | SK Radioklub Blansko | DISK | ||
Holub Mikuláš | SBR0500 | C | SKOB Bruntál | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:05 | |
2. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 17:51 | + 2:46 |
3. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | B | SK Žabovřesky Brno | 18:01 | + 2:56 |
4. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 19:17 | + 4:12 |
5. | Urbánek Adam | ZBM0302 | B | SK Žabovřesky Brno | 21:04 | + 5:59 |
6. | Bjolek Michal | BFM0305 | B | SKOB Frýdek - Místek | 23:27 | + 8:22 |
7. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 26:19 | + 11:14 |
8. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | C | MENISKOS Brno | 27:34 | + 12:29 |
9. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl orientačního sportu | 29:11 | + 14:06 |
10. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 29:17 | + 14:12 |
11. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 33:09 | + 18:04 |
12. | Minx Oliver | JPV0303 | C | Oddíl orientačního sportu | 43:15 | + 28:10 |
Biolik Emil | 46P0300 | C | Trackcourse | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 21:33 | |
2. | Rajnoha David | TBM0003 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:15 | + 0:42 |
3. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:36 | + 2:03 |
4. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl orientačního sportu | 43:30 | + 21:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupka Josef | UOL9801 | B | SOB Olomouc | 24:51 | |
2. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 28:33 | + 3:42 |
3. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl orientačního sportu | 36:20 | + 11:29 |
4. | Janečka Viktor | JPV9917 | C | Oddíl orientačního sportu | 51:51 | + 27:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 29:18 | 8637 | |
2. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 30:12 | + 0:54 | 8388 |
3. | Avner Asaf | OOL9200 | C | SK Haná orienteering | 31:14 | + 1:56 | 8102 |
4. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 31:19 | + 2:01 | 8078 |
5. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:49 | + 3:31 | 7663 |
6. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:57 | + 3:39 | 7626 |
7. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:19 | + 4:01 | 7525 |
7. | Sklenář Martin | AOP9501 | R | Orientační Běh Opava | 33:19 | + 4:01 | 7525 |
9. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 33:25 | + 4:07 | 7497 |
10. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:49 | + 4:31 | 7386 |
11. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 34:23 | + 5:05 | 7229 |
12. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 35:34 | + 6:16 | 6902 |
13. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | OK Kamenice | 35:39 | + 6:21 | 6878 |
14. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:40 | + 6:22 | 6874 |
15. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 36:01 | + 6:43 | 6777 |
16. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:06 | + 6:48 | 6754 |
17. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 36:33 | + 7:15 | 6629 |
18. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 36:40 | + 7:22 | 6597 |
19. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 36:46 | + 7:28 | 6569 |
20. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:59 | + 7:41 | 6509 |
21. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:04 | + 8:46 | 6209 |
22. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 38:06 | + 8:48 | 6200 |
23. | Mareček Petr | OSN6900 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:19 | + 9:01 | 6140 |
24. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 38:40 | + 9:22 | 6043 |
25. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 38:41 | + 9:23 | 6038 |
26. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 40:31 | + 11:13 | 5531 |
27. | Hamák Aleš | 18C8500 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 41:53 | + 12:35 | |
28. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:03 | + 13:45 | 4829 |
29. | Kožoušek Adam | ZBM8512 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:41 | + 17:23 | 3823 |
30. | Stehlík Ondřej | 7CC8600 | C | S-team | 48:06 | + 18:48 | |
30. | Krajcar Ivo | SKM9501 | C | KOB Směr Kroměříž | 48:06 | + 18:48 | 3431 |
32. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 52:37 | + 23:19 | 2180 |
33. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 68:25 | + 39:07 | 0 |
Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 40:52 | 0 | |
2. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 63:50 | + 22:58 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kůr Jiří | ZBM8304 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:50 | 3385 | |
2. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB Spartak Adamov | 30:35 | + 1:45 | 3199 |
3. | Jurek Radim | 4EC8500 | C | Frenštát pod Radhoštěm | 31:28 | + 2:38 | |
4. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSS Přírodověda Praha | 31:31 | + 2:41 | 3099 |
5. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:52 | + 5:02 | 2849 |
6. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 35:03 | + 6:13 | 2723 |
7. | Toman Viktor | 1ZS9300 | C | Neregistrovaní SVK | 36:15 | + 7:25 | |
8. | Šnyrch Marek | OOL8700 | C | SK Haná orienteering | 37:29 | + 8:39 | 2464 |
9. | Štěpán Marek | OOL8900 | C | SK Haná orienteering | 39:29 | + 10:39 | 2251 |
10. | Semerád Jan | KON9411 | C | KOB Konice | 40:45 | + 11:55 | 2116 |
11. | Otrusina David | VBM8205 | C | VSK Mendelu Brno | 41:27 | + 12:37 | 2042 |
12. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:25 | + 13:35 | 1939 |
13. | Honkyš Pavel | JPV9707 | C | Oddíl orientačního sportu | 44:18 | + 15:28 | 1738 |
14. | Hrazdil Jiří | 9BC8400 | C | NNN | 46:04 | + 17:14 | |
15. | Brodecký Radek | RBK8004 | C | SK Radioklub Blansko | 64:25 | + 35:35 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Martin | TBM7327 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:05 | |
2. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:43 | + 2:38 |
3. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:11 | + 3:06 |
4. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:55 | + 4:50 |
5. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 26:30 | + 6:25 |
6. | Růžička Lukáš | KSU7849 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:29 | + 7:24 |
7. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:30 | + 7:25 |
8. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | C | Trackcourse | 27:39 | + 7:34 |
9. | Hašek Jakub | 5DX8000 | C | Neregistrovaní - Haškovi | 27:53 | + 7:48 |
10. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 28:59 | + 8:54 |
11. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 29:28 | + 9:23 |
12. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 31:41 | + 11:36 |
13. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:49 | + 12:44 |
14. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 32:59 | + 12:54 |
15. | Hubáček Libor | LCE6721 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:45 | + 17:40 |
16. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 41:03 | + 20:58 |
17. | Petříček Martin | MKP8000 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 49:54 | + 29:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhart Aleš | GIG7200 | C | GIGANT Orienteering | 29:43 | |
2. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 33:58 | + 4:15 |
3. | Humlíček René | UBM7101 | C | MENISKOS Brno | 37:51 | + 8:08 |
4. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 39:36 | + 9:53 |
5. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 40:47 | + 11:04 |
6. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 44:33 | + 14:50 |
7. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:25 | + 20:42 |
8. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:47 | + 22:04 |
9. | Kroutil Petr | ZBM7803 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:25 | + 26:42 |
10. | Vrána Jan | 6HX7300 | C | Pivín | 56:32 | + 26:49 |
11. | Urbánek Petr | NNNUR01 | C | Neregistrovaní (NNN) | 111:23 | + 81:40 |
Fousek Martin | RBK7801 | C | SK Radioklub Blansko | DISK | ||
Kašpar Ludvík | ZAK7200 | C | OK Netopýr Zákupy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:54 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 24:34 | + 0:40 |
3. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 25:30 | + 1:36 |
4. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 25:48 | + 1:54 |
5. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 26:25 | + 2:31 |
6. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 26:28 | + 2:34 |
7. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 26:49 | + 2:55 |
8. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 27:57 | + 4:03 |
9. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 29:36 | + 5:42 |
10. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 32:00 | + 8:06 |
11. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:44 | + 9:50 |
12. | Volf Karel | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 35:17 | + 11:23 |
13. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 35:28 | + 11:34 |
14. | Eisner Leo | PVP7003 | C | VSS Přírodověda Praha | 36:40 | + 12:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 27:51 | |
2. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | C | SK Radioklub Blansko | 28:37 | + 0:46 |
3. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:30 | + 4:39 |
4. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 34:01 | + 6:10 |
5. | Kazda Bohumil | RBK6201 | C | SK Radioklub Blansko | 35:09 | + 7:18 |
6. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 35:58 | + 8:07 |
7. | Sysel Svatobor | TTR6202 | C | OOB Třebíč | 37:36 | + 9:45 |
8. | Světnický Alexandr | STE6333 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:28 | + 11:37 |
9. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ Těšetice | 45:55 | + 18:04 |
10. | Ruda Miroslav | UBM7106 | C | MENISKOS Brno | 47:51 | + 20:00 |
11. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 48:03 | + 20:12 |
12. | Pánek Tomáš | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 49:06 | + 21:15 |
13. | Vlach Josef | KON6431 | C | KOB Konice | 74:18 | + 46:27 |
Strýček Jiří | ADA6701 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 22:14 | |
2. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 23:57 | + 1:43 |
3. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 24:41 | + 2:27 |
4. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 25:07 | + 2:53 |
5. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 26:09 | + 3:55 |
6. | Piják Vlado | SPE | C | KOB Sokol Pezinok | 26:50 | + 4:36 |
7. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 27:09 | + 4:55 |
8. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 28:31 | + 6:17 |
9. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 29:01 | + 6:47 |
10. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 29:03 | + 6:49 |
11. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 31:36 | + 9:22 |
12. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 34:19 | + 12:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 20:28 | |
2. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 22:49 | + 2:21 |
3. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 24:12 | + 3:44 |
4. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 24:43 | + 4:15 |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:21 | + 6:53 |
6. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 30:00 | + 9:32 |
7. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 32:45 | + 12:17 |
8. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 33:58 | + 13:30 |
9. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 36:57 | + 16:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 20:24 | |
2. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 20:29 | + 0:05 |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:21 | + 0:57 |
4. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 23:18 | + 2:54 |
5. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 24:04 | + 3:40 |
6. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 24:30 | + 4:06 |
7. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 25:37 | + 5:13 |
8. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 26:44 | + 6:20 |
8. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 26:44 | + 6:20 |
10. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:32 | + 8:08 |
11. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 29:58 | + 9:34 |
12. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 31:54 | + 11:30 |
13. | Chmelík Milan | ABM4501 | C | KOB Moira Brno | 33:25 | + 13:01 |
14. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 35:58 | + 15:34 |
15. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | 51:37 | + 31:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 12:58 | |
2. | Šnajdr Jakub | PTE0700 | C | TJ Sokol Ptení | 14:33 | + 1:35 |
3. | Šnajdrová Nikol | PTE1050 | C | TJ Sokol Ptení | 20:42 | + 7:44 |
4. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 22:23 | + 9:25 |
5. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 22:29 | + 9:31 |
6. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 23:06 | + 10:08 |
7. | Toman Matěj | LBM0909 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 23:32 | + 10:34 |
8. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 23:51 | + 10:53 |
9. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:04 | + 11:06 |
10. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 25:07 | + 12:09 |
11. | Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | 25:31 | + 12:33 |
12. | Junek Matouš | STH0801 | C | SK Studenec | 25:36 | + 12:38 |
13. | Stříteský Tomáš | ZVS0801 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 28:14 | + 15:16 |
14. | Eisner Flora | PVP1050 | C | VSS Přírodověda Praha | 28:29 | + 15:31 |
15. | Tomíčková Eliška | 19X1050 | C | ESOX ODEI | 29:39 | + 16:41 |
16. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 30:02 | + 17:04 |
17. | Přikrylová Jana+Ivana | JPVXX01 | C | Oddíl orientačního sportu | 31:15 | + 18:17 |
18. | Skácelová Beáta | NNNSK51 | C | Neregistrovaní (NNN) | 32:33 | + 19:35 |
19. | Dneboský Erik | 24C1400 | C | OK Vršovice | 35:40 | + 22:42 |
20. | Hrubý Lukáš | JPV0404 | C | Oddíl orientačního sportu | 36:24 | + 23:26 |
21. | Růžička Matěj | KSU0901 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:11 | + 24:13 |
22. | Holubová Pavlína | SBR0350 | C | SKOB Bruntál | 39:18 | + 26:20 |
23. | Jalová Anna | RBK0955 | C | SK Radioklub Blansko | 42:00 | + 29:02 |
24. | Jalová Kateřina | NNN1155 | C | Neregistrovaní (NNN) | 42:52 | + 29:54 |
25. | Smola Jakub | NNNSM01 | C | Neregistrovaní (NNN) | 44:19 | + 31:21 |
26. | Hájková Klára | BBM | C | BETA URSUS Orienteering | 50:41 | + 37:43 |
27. | Junek Kryštof | STH1201 | C | SK Studenec | 53:16 | + 40:18 |
28. | Tomíčková Ivana | 47C | C | ASPV OA Šumperk | 55:33 | + 42:35 |
29. | Daněk František | SBK1010 | C | KOB Start Blansko | 56:03 | + 43:05 |
30. | Hrabal František | BFM1001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:58 | + 44:00 |
31. | Otrusinová Klára | VBM1452 | C | VSK Mendelu Brno | 57:22 | + 44:24 |
32. | Karlová Eva | MOV8551 | C | SKOB Ostrava | 72:01 | + 59:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | NNNHO01 | C | Neregistrovaní (NNN) | 23:49 | |
2. | Vítek Michal | PTI9009 | C | Sportovní klub Ptení | 25:34 | + 1:45 |
3. | Tomíčková Dana | 19X8050 | C | ESOX ODEI | 25:39 | + 1:50 |
4. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 29:37 | + 5:48 |
5. | Cigoš Pavel | NNNCI01 | C | Neregistrovaní (NNN) | 29:50 | + 6:01 |
6. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 30:55 | + 7:06 |
7. | Vellech Aleš | AOV8000 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 31:44 | + 7:55 |
8. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | C | KOB Start Blansko | 32:49 | + 9:00 |
9. | Dočkalová Marie | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 34:44 | + 10:55 |
10. | Doležal Zdeněk | 6YC7401 | C | Neregistrovaní | 35:41 | + 11:52 |
11. | Skácel Pavel | NNNSK02 | C | Neregistrovaní (NNN) | 37:07 | + 13:18 |
12. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 39:49 | + 16:00 |
13. | Odehnalová Radka | ADA | C | OOB Spartak Adamov | 39:56 | + 16:07 |
14. | Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB Spartak Adamov | 40:51 | + 17:02 |
15. | Rajnohová Pavla | UBM7654 | C | MENISKOS Brno | 42:06 | + 18:17 |
16. | Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | 42:10 | + 18:21 |
17. | Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl orientačního sportu | 42:16 | + 18:27 |
18. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:34 | + 18:45 |
19. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl orientačního sportu | 42:47 | + 18:58 |
20. | Hrubý Ondřej | JPV7901 | C | Oddíl orientačního sportu | 45:13 | + 21:24 |
21. | Fousková Leona | RBK7452 | C | SK Radioklub Blansko | 45:14 | + 21:25 |
22. | Hala Mirek | NNNHA01 | C | Neregistrovaní (NNN) | 46:05 | + 22:16 |
23. | Roubalíková Iva | 3SX6450 | C | ZŠ Těšetice | 46:23 | + 22:34 |
24. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 47:02 | + 23:13 |
25. | Poláček Luboš | JPV | C | Oddíl orientačního sportu | 47:28 | + 23:39 |
26. | Bartoňová Marie | BOR5351 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:09 | + 24:20 |
27. | Vlachová Olga | KON6969 | C | KOB Konice | 48:11 | + 24:22 |
28. | Vítková Miroslava | PTE6952 | C | TJ Sokol Ptení | 48:59 | + 25:10 |
29. | Javůrek Antonín | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 49:49 | + 26:00 |
30. | Šnyrchová Božena | OOL5050 | C | SK Haná orienteering | 49:51 | + 26:02 |
31. | Kukolová Alena | LCE6651 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:59 | + 26:10 |
32. | Tomíček Oldřich | 19X7900 | C | ESOX ODEI | 50:16 | + 26:27 |
33. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 52:29 | + 28:40 |
34. | Král Martin | OTK0100 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:23 | + 29:34 |
35. | Přikryl Jiří | JPVXX02 | C | Oddíl orientačního sportu | 54:21 | + 30:32 |
36. | Hašková Arina | 5DX8650 | C | Neregistrovaní - Haškovi | 54:52 | + 31:03 |
37. | Přikrylová Jitka | JPV | C | Oddíl orientačního sportu | 80:00 | + 56:11 |
38. | Oulická Hana | FJI5350 | C | SK FREE Jihlava | 82:04 | + 58:15 |
39. | Štěpánová Michaela | OOL | C | SK Haná orienteering | 89:19 | + 65:30 |
40. | Fučík Štěpán | NNNFU01 | C | Neregistrovaní (NNN) | 96:14 | + 72:25 |
41. | Said Mahmoud | UOL6900 | C | SOB Olomouc | 129:02 | + 105:13 |
Králová Věra | OTK71XX | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
Světnická Marcela | STE7350 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK | ||
Andrade Telmo | 24C7400 | C | OK Vršovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 34:45 | |
2. | Dneboský František | 24C8000 | C | OK Vršovice | 36:43 | + 1:58 |
3. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 41:54 | + 7:09 |
4. | Brychlec Lukáš | MOV7501 | C | SKOB Ostrava | 49:33 | + 14:48 |
5. | Jelínek Roman | CHC6301 | C | K.O.B. Choceň | 49:55 | + 15:10 |
6. | Martinek Pavel | PTE7700 | C | TJ Sokol Ptení | 58:18 | + 23:33 |
7. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 63:06 | + 28:21 |
8. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 65:54 | + 31:09 |
9. | Hrabalová Eva | BFM8051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:24 | + 34:39 |
10. | Stříteský Tomáš | ZVS7401 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 73:23 | + 38:38 |