Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Eva | TZL0950 | E | SKOB Zlín | 36:57 | |
2. | Pachmannová Iva | AOP0852 | E | Orientační Běh Opava | 46:15 | + 9:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | E | Orientační Běh Opava | 21:55 | |
2. | Gallo Natálie | AOP0652 | E | Orientační Běh Opava | 25:58 | + 4:03 |
3. | Benešová Michaela | SJH0651 | E | SJH Jindřichův Hradec | 28:03 | + 6:08 |
4. | Rychla Karolina | KRN0751 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:33 | + 6:38 |
5. | Mianowska Tosia | 6DC0751 | E | SILVA OCamp | 31:06 | + 9:11 |
6. | Chabiera Filomena | 6DC0750 | E | SILVA OCamp | 34:25 | + 12:30 |
7. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | E | SJH Jindřichův Hradec | 38:32 | + 16:37 |
8. | Valyavka Viktoriya | 6DC0850 | E | SILVA OCamp | 56:49 | + 34:54 |
9. | Cetlová Karolína | AOP0752 | E | Orientační Běh Opava | 74:43 | + 52:48 |
Feyza Ozdemir | 6DC0899 | E | SILVA OCamp | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátilová Johana | PHK0450 | E | OK 99 Hradec Králové | 22:49 | |
2. | Dovhan Anna | 6DC0455 | E | SILVA OCamp | 24:41 | + 1:52 |
3. | Smékalová Viktorie | 6DC0451 | E | SILVA OCamp | 26:00 | + 3:11 |
4. | Smékalová Karolina | 6DC0452 | E | SILVA OCamp | 27:47 | + 4:58 |
5. | Lukašáková Sára | 6DC0453 | E | SILVA OCamp | 28:11 | + 5:22 |
6. | Binarová Adéla | 6DC0454 | E | SILVA OCamp | 29:03 | + 6:14 |
7. | Výchová Veronika | KOR0550 | E | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 29:48 | + 6:59 |
8. | Klechová Karolína | AOP0452 | E | Orientační Běh Opava | 31:31 | + 8:42 |
9. | Komárková Jindra | SJH0453 | E | SJH Jindřichův Hradec | 35:21 | + 12:32 |
10. | Swobodzińska Aniela | 6DC0553 | E | SILVA OCamp | 35:51 | + 13:02 |
11. | Mihaličová Simona | 6DC0550 | E | SILVA OCamp | 39:06 | + 16:17 |
12. | Pachmannová Katka | AOP0551 | E | Orientační Běh Opava | 40:04 | + 17:15 |
13. | Porubská Lenka | 6DC0450 | E | SILVA OCamp | 42:16 | + 19:27 |
14. | Oujeská Simona | 6DC0551 | E | SILVA OCamp | 44:37 | + 21:48 |
15. | Kostyuk Anastasiya | 6DC0552 | E | SILVA OCamp | 74:49 | + 52:00 |
16. | Beste Ipek Kara | 6DC0457 | E | SILVA OCamp | 99:00 | + 76:11 |
17. | Brabbing Noa | 6DC0499 | E | SILVA OCamp | 107:45 | + 84:56 |
18. | Eylul Dalboy | 6DC0554 | E | SILVA OCamp | 109:04 | + 86:15 |
19. | Senay Cengiz | 6DC0458 | E | SILVA OCamp | 123:00 | + 100:11 |
Mia Feldman | 6DC0456 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
MS | Cetlová Magdalena | AOP0552 | E | Orientační Běh Opava | 61:38 | + 38:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | 6DC0253 | E | SILVA OCamp | 26:00 | |
2. | Šmelíková Dorota | 6DC0254 | E | SILVA OCamp | 27:40 | + 1:40 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:10 | + 5:10 |
4. | Genova Paolina | 6DC0255 | E | SILVA OCamp | 34:11 | + 8:11 |
5. | Černochová Michaela | 6DC0350 | E | SILVA OCamp | 34:23 | + 8:23 |
6. | Polewka Aleksandra | 6DC0261 | E | SILVA OCamp | 35:08 | + 9:08 |
7. | Chabiera Lena | 6DC0357 | E | SILVA OCamp | 35:37 | + 9:37 |
8. | Alicia Claramunt Moraga | 6DC0259 | E | SILVA OCamp | 35:47 | + 9:47 |
9. | Raclavská Vlaďka | 6DC0250 | E | SILVA OCamp | 37:04 | + 11:04 |
10. | Ana Madoz De Vidal | 6DC0260 | E | SILVA OCamp | 38:01 | + 12:01 |
11. | Němečková Kateřina | 6DC0353 | E | SILVA OCamp | 38:49 | + 12:49 |
12. | Nitsch Aleksandra | 6DC0358 | E | SILVA OCamp | 41:21 | + 15:21 |
13. | Laura Fidalgo Casares | 6DC0258 | E | SILVA OCamp | 44:10 | + 18:10 |
14. | Hartmannová Anna | 6DC0352 | E | SILVA OCamp | 47:15 | + 21:15 |
15. | Gabriela Estrada Ferrero | 6DC0355 | E | SILVA OCamp | 47:21 | + 21:21 |
16. | Paola Villa Rodriguez | 6DC0256 | E | SILVA OCamp | 48:52 | + 22:52 |
17. | Sara Arnau Ochando | 6DC0257 | E | SILVA OCamp | 49:36 | + 23:36 |
18. | Gąsienica-Samek Anna | 6DC0359 | E | SILVA OCamp | 49:51 | + 23:51 |
19. | Pachmannová Bára | AOP0351 | E | Orientační Běh Opava | 50:12 | + 24:12 |
20. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:11 | + 26:11 |
21. | Teresa Ríos Alonso | 6DC0356 | E | SILVA OCamp | 61:46 | + 35:46 |
22. | Duygu Yigen | 6DC0360 | E | SILVA OCamp | 73:30 | + 47:30 |
23. | Ayse Asli Ceyhan | 6DC0361 | E | SILVA OCamp | 84:41 | + 58:41 |
24. | Zeynep Sude Gultekin | 6DC0262 | E | SILVA OCamp | 87:31 | + 61:31 |
25. | Raclavská Lenka | 6DC0252 | E | SILVA OCamp | 95:28 | + 69:28 |
26. | Gozde Berin Ungor | 6DC0362 | E | SILVA OCamp | 96:45 | + 70:45 |
27. | Cohen Gali | 6DC0851 | E | SILVA OCamp | 102:06 | + 76:06 |
28. | Trepacova Gabriela | 6DC0351 | E | SILVA OCamp | 114:21 | + 88:21 |
Yordanova Desislava | 6DC0354 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
Raclavská Zuzana | 6DC0251 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
MS | Krčková Helena | AOP0251 | E | Orientační Běh Opava | 41:29 | + 15:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dermendzhieva Mariya | 6DC0052 | E | SILVA OCamp | 23:43 | |
2. | Zrníková Adéla | OSN0099 | E | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 24:56 | + 1:13 |
3. | Plhalová Šárka | ASU0097 | E | Magnus Orienteering | 26:36 | + 2:53 |
4. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | E | Magnus Orienteering | 28:49 | + 5:06 |
5. | Ozge Bozca | 6DC0062 | E | SILVA OCamp | 28:58 | + 5:15 |
6. | Susek Julia | 6DC0158 | E | SILVA OCamp | 29:48 | + 6:05 |
7. | Angeles Lopez Ruiz | 6DC0054 | E | SILVA OCamp | 30:30 | + 6:47 |
8. | Ana Isabel Toledo Navarro | 6DC0060 | E | SILVA OCamp | 30:45 | + 7:02 |
9. | Rosochacka Karolina | 2DP0051 | E | UKS OSiR Gora Kalwaria | 32:49 | + 9:06 |
10. | Svobodová Barbora | 6DC0151 | E | SILVA OCamp | 33:06 | + 9:23 |
11. | Melisa Altinci | 6DC0159 | E | SILVA OCamp | 34:25 | + 10:42 |
12. | Anna Illa Camps | 6DC0055 | E | SILVA OCamp | 34:39 | + 10:56 |
13. | Novotná Tereza | 6DC0050 | E | SILVA OCamp | 35:23 | + 11:40 |
14. | Laura Andrés Arnaiz | 6DC0058 | E | SILVA OCamp | 36:30 | + 12:47 |
15. | Mianowska Julia | 6DC0157 | E | SILVA OCamp | 36:35 | + 12:52 |
16. | Sumeyra Gokcul | 6DC0063 | E | SILVA OCamp | 37:15 | + 13:32 |
17. | Inés Pozo Prada | 6DC0059 | E | SILVA OCamp | 38:32 | + 14:49 |
18. | Claudia Gomez Iglesias | 6DC0056 | E | SILVA OCamp | 38:36 | + 14:53 |
19. | Hilal Arslan | 6DC0061 | E | SILVA OCamp | 38:56 | + 15:13 |
20. | Klabouchová Veronika | 6DC0150 | E | SILVA OCamp | 42:49 | + 19:06 |
21. | Roháčová Viktória | 6DC0051 | E | SILVA OCamp | 44:32 | + 20:49 |
22. | Ana Defez Cernicharo | 6DC0156 | E | SILVA OCamp | 45:58 | + 22:15 |
23. | Laura Estrada Ferrero | 6DC0152 | E | SILVA OCamp | 47:12 | + 23:29 |
24. | Lucía Iruzubieta Pinillos | 6DC0153 | E | SILVA OCamp | 48:32 | + 24:49 |
25. | Alba Serra Reyes | 6DC0057 | E | SILVA OCamp | 53:03 | + 29:20 |
26. | Carlota Miranda Junco | 6DC0154 | E | SILVA OCamp | 53:58 | + 30:15 |
27. | Evgenieva Anna-Maria | 6DC0053 | E | SILVA OCamp | 58:29 | + 34:46 |
28. | Sara García Rodriguez | 6DC0155 | E | SILVA OCamp | 68:44 | + 45:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mitkova Borislava | 6DC9952 | E | SILVA OCamp | 30:19 | |
2. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | E | OK Kamenice | 34:58 | + 4:39 |
3. | Hájková Eliška | KAM9851 | E | OK Kamenice | 35:37 | + 5:18 |
4. | Hojná Dominika | SJH9852 | E | SJH Jindřichův Hradec | 36:21 | + 6:02 |
5. | Betul Esner | 6DC9961 | E | SILVA OCamp | 37:27 | + 7:08 |
6. | Marek Wiktoria | 6DC9960 | E | SILVA OCamp | 38:17 | + 7:58 |
7. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | E | SK Severka Šumperk | 38:50 | + 8:31 |
8. | Novotná Klára | ZLH9851 | E | OOB TJ Zlaté Hory | 44:38 | + 14:19 |
9. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 55:50 | + 25:31 |
10. | Julia Fuertes Saco | 6DC9958 | E | SILVA OCamp | 56:42 | + 26:23 |
11. | Sara Ricoy Rajoy | 6DC9956 | E | SILVA OCamp | 58:09 | + 27:50 |
12. | Laia Medina Olmos | 6DC9953 | E | SILVA OCamp | 60:04 | + 29:45 |
13. | Slovenčíková Eliška | 6DC9950 | E | SILVA OCamp | 61:39 | + 31:20 |
14. | Marta Garnacho Velasco | 6DC9957 | E | SILVA OCamp | 62:23 | + 32:04 |
15. | Nerea Madoz De Vidal | 6DC9959 | E | SILVA OCamp | 63:31 | + 33:12 |
16. | Irene Morales Jiménez | 6DC9954 | E | SILVA OCamp | 65:46 | + 35:27 |
17. | Paula Amalia S. Gomez | 6DC9955 | E | SILVA OCamp | 69:48 | + 39:29 |
Pazourová Tereza | ASU9998 | E | Magnus Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | WANCZYK Zuzanna | 25P9751 | E | PUKS Mlode Orly | 32:17 | ||
2. | DOMINIAK Dagmara | 25P9752 | E | PUKS Mlode Orly | 34:42 | + 2:25 | |
3. | SZMULKOWSKA Magdalena | 25P9753 | E | PUKS Mlode Orly | 47:06 | + 14:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Monika | KAM8851 | E | OK Kamenice | 40:02 | 6765 | |
2. | Kopcová Michaela | KRN8456 | E | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:32 | + 1:30 | 6542 |
3. | Wysocka Malwina | DOB8585 | E | KOB Dobruška | 46:50 | + 6:48 | 5756 |
4. | Klíchová Jana | SSU8151 | E | SK Severka Šumperk | 50:01 | + 9:59 | 5283 |
5. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | E | Slavia Liberec orienteering | 50:06 | + 10:04 | 5271 |
6. | Fátorová Barbora | DOB7878 | E | KOB Dobruška | 55:58 | + 15:56 | 4400 |
7. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | E | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 59:00 | + 18:58 | 3949 |
Kukolová Šárka | LCE9251 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Stoszkova Jana | AOP8850 | C | Orientační Běh Opava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žitná Jana | SMB9251 | E | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 45:38 | 0 | |
2. | Andršová Jana | SRK8756 | E | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:13 | + 1:35 | 0 |
3. | Kalata Agnieszka | 88P8950 | E | MKS Paulinum Jelenia Góra | 47:37 | + 1:59 | |
4. | Jergušová Hana | 84S9101 | E | Akademik TU Košice | 50:51 | + 5:13 | |
5. | Dušková Pavla | KOR9050 | E | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 52:33 | + 6:55 | 0 |
6. | Dettlaff Anna | 87P8951 | E | UKS Wloczykij | 57:39 | + 12:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Jana | TZL7350 | E | SKOB Zlín | 50:39 | |
2. | Fukalová Radmila | AOV7051 | E | OOB TJ Baník Ostrava | 56:09 | + 5:30 |
3. | Pecharová Michaela | TJP6550 | E | TJ Sokol Troja | 67:41 | + 17:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Włodarczyk Anna-Maria | 88P7600 | E | MKS Paulinum Jelenia Góra | 34:42 | |
2. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | E | OK 99 Hradec Králové | 37:29 | + 2:47 |
3. | Rykalová Jitka | VAM7251 | E | OOB Vamberk | 37:35 | + 2:53 |
4. | Svačinková Jitka | VRB7777 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 38:23 | + 3:41 |
5. | Slavíková Lenka | VRB7373 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 38:44 | + 4:02 |
6. | Tršová Daniela | PBM7375 | E | TJ Spartak 1. Brněnská | 40:26 | + 5:44 |
7. | Schejbalová Karina | 8XC8050 | E | NER - Neregistrovaní | 40:48 | + 6:06 |
8. | Němečková Věra | PLU7777 | E | TJ SOKOL Plumlov | 40:55 | + 6:13 |
9. | Zbraňková Magda | STE7352 | E | SK SKI-OB Šternberk | 41:19 | + 6:37 |
10. | Junková Petra | STH7451 | E | SK Studenec | 44:28 | + 9:46 |
11. | Hladká Petra | KOR7950 | E | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 46:27 | + 11:45 |
12. | Langrová Lenka | KOR7450 | E | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 54:41 | + 19:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:45 | |
2. | Barcíková Renáta | AOP6753 | E | Orientační Běh Opava | 35:03 | + 2:18 |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | E | SJH Jindřichův Hradec | 40:52 | + 8:07 |
4. | Vričanová Sylva | HAV6751 | E | OB Havířov | 46:03 | + 13:18 |
5. | Poklopová Ivana | UOL6451 | E | SOB Olomouc | 47:49 | + 15:04 |
6. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | E | OB Havířov | 50:21 | + 17:36 |
7. | Forstová Lenka | MFP6850 | E | VŠSK MFF UK Praha | 52:04 | + 19:19 |
8. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | E | OK Sparta Praha | 57:03 | + 24:18 |
9. | Trykozko Urszula | 53P6951 | E | Team 360 | 78:08 | + 45:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sibileva Maria | 33S7070 | E | Karlskrona SOK | 29:54 | |
2. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | E | SK Severka Šumperk | 33:52 | + 3:58 |
3. | Syslová Iva | TTR6151 | E | OOB Třebíč | 36:08 | + 6:14 |
4. | Jirková Renata | ZPV6553 | E | KOB ZPV Prostějov | 39:18 | + 9:24 |
5. | Peřinková Irena | BBM6550 | E | BETA URSUS Orienteering | 41:48 | + 11:54 |
6. | Nechutová Alena | PZR6969 | E | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:42 | + 13:48 |
7. | Holinkova Milada | AOP5951 | C | Orientační Běh Opava | 46:08 | + 16:14 |
8. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | E | VŠSK MFF UK Praha | 59:42 | + 29:48 |
9. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | E | TJ START Náchod | 63:13 | + 33:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | E | Privat | 26:21 | |
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:14 | + 0:53 |
3. | Mrázová Pavla | DCE5550 | E | KOB Dobřichovice | 29:58 | + 3:37 |
4. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | E | Slask O-Team | 31:01 | + 4:40 |
5. | Freyová Michaela | KPY6050 | E | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:44 | + 7:23 |
6. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | E | KOB Dobřichovice | 34:19 | + 7:58 |
7. | Procházková Helena | TBM5351 | E | KOS TJ Tesla Brno | 39:05 | + 12:44 |
8. | Štáblová Jitka | HSU5350 | E | Horizont klub Šumperk | 39:26 | + 13:05 |
9. | Dudíková Eva | JPV5757 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 65:18 | + 38:57 |
10. | Olbrycht Anna | 73P5650 | E | OLBnO | 71:19 | + 44:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | E | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:25 | |
2. | Ender Irina | 11D5050 | E | HSG TURBINE ZITTAU | 43:08 | + 5:43 |
3. | Kupcová Věroslava | HSU4850 | E | Horizont klub Šumperk | 44:04 | + 6:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Ondřej | AOP0802 | E | Orientační Běh Opava | 26:26 | |
2. | Kubisiak Tomasz | 6DC0702 | E | SILVA OCamp | 28:45 | + 2:19 |
3. | Hladký Radovan | KOR0900 | E | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:51 | + 4:25 |
4. | Hladký Matěj | KOR0700 | E | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:49 | + 5:23 |
5. | Světnický Antonín | 6DC0800 | E | SILVA OCamp | 33:49 | + 7:23 |
MS | Holas Štěpán | AOP0900 | E | Orientační Běh Opava | 25:06 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janšo Jakub Karol | 6DC0602 | E | SILVA OCamp | 21:42 | |
2. | Yordanov Filip | 6DC0749 | E | SILVA OCamp | 27:28 | + 5:46 |
3. | Gąsienica-Samek Adam | 6DC0603 | E | SILVA OCamp | 27:35 | + 5:53 |
4. | Kundrata Vít | TZL0700 | E | SKOB Zlín | 28:14 | + 6:32 |
5. | Balabanov Yelizar | 6DC0650 | E | SILVA OCamp | 32:45 | + 11:03 |
6. | Volkov Maksym | 6DC0700 | E | SILVA OCamp | 38:18 | + 16:36 |
7. | Vekhnovskyi Renat | 6DC0900 | E | SILVA OCamp | 43:01 | + 21:19 |
8. | Denemarek Max | TBM0800 | E | KOS TJ Tesla Brno | 47:51 | + 26:09 |
9. | Cetl Jan | AOP0902 | E | Orientační Běh Opava | 52:58 | + 31:16 |
10. | Borunský Matěj | AOP0600 | E | Orientační Běh Opava | 55:31 | + 33:49 |
11. | Jelínek Jakub | AOP0601 | E | Orientační Běh Opava | 59:31 | + 37:49 |
12. | Oujeský Dan | 6DC0701 | E | SILVA OCamp | 64:12 | + 42:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černoch Martin | 6DC0502 | E | SILVA OCamp | 22:20 | |
2. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 22:50 | + 0:30 |
3. | Antonowicz Jan | 6DC0509 | E | SILVA OCamp | 23:16 | + 0:56 |
4. | Langr Jakub | KOR0401 | E | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 24:40 | + 2:20 |
5. | Tomášek Adam | 6DC0401 | E | SILVA OCamp | 26:36 | + 4:16 |
6. | Wójtowicz Krzysztof | 6DC0402 | E | SILVA OCamp | 28:38 | + 6:18 |
7. | Otruba František | 6DC0500 | E | SILVA OCamp | 30:38 | + 8:18 |
8. | Štorek Jan | 6DC0504 | E | SILVA OCamp | 32:32 | + 10:12 |
9. | Wołek Stanisław | 6DC0404 | E | SILVA OCamp | 33:03 | + 10:43 |
10. | Rutka Antoni | 6DC0508 | E | SILVA OCamp | 34:56 | + 12:36 |
11. | Kirschner Damian | 6DC0505 | E | SILVA OCamp | 35:47 | + 13:27 |
12. | Dundáček Karel | SJH0401 | E | SJH Jindřichův Hradec | 37:06 | + 14:46 |
13. | Doucha Martin | SNA0501 | E | TJ START Náchod | 39:40 | + 17:20 |
14. | Trepáč Adam | 6DC0501 | E | SILVA OCamp | 41:12 | + 18:52 |
15. | Dermendzhiev Alexander | 6DC0507 | E | SILVA OCamp | 46:06 | + 23:46 |
16. | Karásek Antonín | 6DC0503 | E | SILVA OCamp | 48:35 | + 26:15 |
17. | Oujeský Lukáš | 6DC0506 | E | SILVA OCamp | 50:10 | + 27:50 |
18. | Chojka Krzysztof | 6DC0403 | E | SILVA OCamp | 66:32 | + 44:12 |
Emre Sarp | 6DC0510 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
MS | Krček Jan | AOP0500 | E | Orientační Běh Opava | 30:03 | + 7:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gustav W. Gonzalez | 6DC0248 | E | SILVA OCamp | 24:47 | |
2. | Valík Adam | AOP0301 | E | Orientační Běh Opava | 24:49 | + 0:02 |
3. | Světnický František | 6DC0201 | E | SILVA OCamp | 25:42 | + 0:55 |
4. | Lukašák Šimon | 6DC0205 | E | SILVA OCamp | 26:15 | + 1:28 |
5. | Bolehovský Michal | EKP0200 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 27:07 | + 2:20 |
6. | Kundrata Jan | TZL0203 | E | SKOB Zlín | 31:02 | + 6:15 |
7. | Marcos B. Carbonel | 6DC0311 | E | SILVA OCamp | 31:08 | + 6:21 |
8. | Bialožyt Marek | 6DC0306 | E | SILVA OCamp | 31:20 | + 6:33 |
9. | Svoboda Radek | 6DC0200 | E | SILVA OCamp | 31:42 | + 6:55 |
10. | Čech Vít | AOP0302 | E | Orientační Běh Opava | 33:00 | + 8:13 |
11. | Törnqvist Anton | 6DC0318 | E | SILVA OCamp | 34:10 | + 9:23 |
12. | Kostka Jiří | AOP0201 | E | Orientační Běh Opava | 34:52 | + 10:05 |
13. | Manuel Saz Roba | 6DC0309 | E | SILVA OCamp | 35:29 | + 10:42 |
14. | Pablo Tribino Cordal | 6DC0210 | E | SILVA OCamp | 35:48 | + 11:01 |
15. | Novota Lukáš Mário | 6DC0302 | E | SILVA OCamp | 37:06 | + 12:19 |
16. | Dostál František | 6DC0206 | E | SILVA OCamp | 39:02 | + 14:15 |
17. | Novotný Erik | 6DC0301 | E | SILVA OCamp | 39:33 | + 14:46 |
18. | Marte Igor | 6DC0317 | E | SILVA OCamp | 39:56 | + 15:09 |
19. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | E | KOB ZPV Prostějov | 40:34 | + 15:47 |
20. | Štorek David | 6DC0204 | E | SILVA OCamp | 40:39 | + 15:52 |
21. | Ivri Matan | 6DC0214 | E | SILVA OCamp | 40:43 | + 15:56 |
22. | Roháč Martin | 6DC0305 | E | SILVA OCamp | 40:55 | + 16:08 |
23. | Alberto García Romo | 6DC0312 | E | SILVA OCamp | 41:12 | + 16:25 |
24. | Samuel Fernandez Diaz | 6DC0249 | E | SILVA OCamp | 42:09 | + 17:22 |
25. | Nicolas Velez Munoz | 6DC0308 | E | SILVA OCamp | 42:43 | + 17:56 |
26. | Yavsaev Adar | 6DC0315 | E | SILVA OCamp | 43:23 | + 18:36 |
27. | Vébr Tomáš | 6DC0202 | E | SILVA OCamp | 43:29 | + 18:42 |
28. | Levi Inbar | 6DC0217 | E | SILVA OCamp | 43:31 | + 18:44 |
29. | Pablo Morinigo Alvarez | 6DC0208 | E | SILVA OCamp | 44:09 | + 19:22 |
30. | Zorea Tal | 6DC0314 | E | SILVA OCamp | 44:54 | + 20:07 |
31. | Mindel Barak | 6DC0215 | E | SILVA OCamp | 46:05 | + 21:18 |
32. | Javier Saz Basanta | 6DC0209 | E | SILVA OCamp | 47:09 | + 22:22 |
33. | Yogev Maayan | 6DC0316 | E | SILVA OCamp | 50:23 | + 25:36 |
34. | Eric Loré Amigó | 6DC0313 | E | SILVA OCamp | 51:01 | + 26:14 |
35. | Heler Daniel | 6DC0220 | E | SILVA OCamp | 52:42 | + 27:55 |
36. | Horesh Gal | 6DC0212 | E | SILVA OCamp | 54:25 | + 29:38 |
37. | Nikolov Grigoriy | 6DC0307 | E | SILVA OCamp | 58:10 | + 33:23 |
38. | Samoilenko Pavlo | 6DC0207 | E | SILVA OCamp | 63:16 | + 38:29 |
39. | Kubisiak Witek | 6DC0221 | E | SILVA OCamp | 66:18 | + 41:31 |
40. | Hollander Chen | 6DC0211 | E | SILVA OCamp | 66:37 | + 41:50 |
41. | Dekel Barak | 6DC0218 | E | SILVA OCamp | 68:54 | + 44:07 |
42. | Juan Tribino Cordal | 6DC0310 | E | SILVA OCamp | 69:03 | + 44:16 |
43. | Shick Amit | 6DC0219 | E | SILVA OCamp | 70:28 | + 45:41 |
44. | Švestka Jakub | 6DC0300 | E | SILVA OCamp | 74:22 | + 49:35 |
45. | Neumark Amit | 6DC0213 | E | SILVA OCamp | 75:06 | + 50:19 |
46. | Partuk Amit | 6DC0216 | E | SILVA OCamp | 79:42 | + 54:55 |
47. | Enes Cetin | 6DC0319 | E | SILVA OCamp | 81:37 | + 56:50 |
48. | Orbay Fatih Yildiz | 6DC0320 | E | SILVA OCamp | 95:16 | + 70:29 |
Ege Sarp | 6DC0222 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
Sláma Michal | 6DC0304 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
Sláma Richard | 6DC0303 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
MS | Kutluhan Ozcelik | 6DC0223 | E | SILVA OCamp | 82:39 | + 57:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | STE0000 | E | SK SKI-OB Šternberk | 28:15 | |
2. | Ivandjikov Boyan | 6DC0008 | E | SILVA OCamp | 28:29 | + 0:14 |
3. | Hasman Ondřej | VPM0002 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | 30:37 | + 2:22 |
4. | Dovhan Danylo | 6DC0105 | E | SILVA OCamp | 30:52 | + 2:37 |
5. | Pierzchała Michał | 6DC0117 | E | SILVA OCamp | 32:13 | + 3:58 |
6. | Lapko Volodymyr | 6DC0005 | E | SILVA OCamp | 33:05 | + 4:50 |
7. | Manuel Franco Pire | 6DC0013 | E | SILVA OCamp | 33:37 | + 5:22 |
8. | Kotkov Toma | 6DC0009 | E | SILVA OCamp | 35:21 | + 7:06 |
9. | Samoilenko Kostiantyn | 6DC0007 | E | SILVA OCamp | 35:51 | + 7:36 |
10. | Ángel Laruelo García | 6DC0014 | E | SILVA OCamp | 36:15 | + 8:00 |
11. | Yordanov Martin | 6DC0106 | E | SILVA OCamp | 37:20 | + 9:05 |
12. | Voloshyn Dmytro | 6DC0104 | E | SILVA OCamp | 37:44 | + 9:29 |
13. | Héctor H.D. L Torre Diaz | 6DC0017 | E | SILVA OCamp | 38:25 | + 10:10 |
14. | Pol Canosa Vidal | 6DC0018 | E | SILVA OCamp | 38:47 | + 10:32 |
15. | Kaprál Jan | 6DC0001 | E | SILVA OCamp | 39:58 | + 11:43 |
16. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | E | SKOB Ostrava | 40:55 | + 12:40 |
17. | Adrián Tamarit Royo | 6DC0111 | E | SILVA OCamp | 41:52 | + 13:37 |
18. | Pompura Daniel | 1TS0001 | E | Terezka Banska Bystrica | 42:07 | + 13:52 |
19. | Jesús Armas Ibánez | 6DC0011 | E | SILVA OCamp | 42:31 | + 14:16 |
20. | Karásek Adam | 6DC0003 | E | SILVA OCamp | 43:34 | + 15:19 |
21. | Noé Bermejo Gallego | 6DC0012 | E | SILVA OCamp | 45:21 | + 17:06 |
22. | Ondrejka Tomáš | 6DC0000 | E | SILVA OCamp | 48:07 | + 19:52 |
23. | Holusek Jiří | 6DC0102 | E | SILVA OCamp | 49:25 | + 21:10 |
24. | Filipov Vladislav | 6DC0006 | E | SILVA OCamp | 53:15 | + 25:00 |
25. | Hašek Jan | VPM0001 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:20 | + 25:05 |
26. | Dimitrov Martin | 6DC0107 | E | SILVA OCamp | 53:26 | + 25:11 |
27. | Pablo Fernández Pardo | 6DC0108 | E | SILVA OCamp | 53:55 | + 25:40 |
28. | Demirhan Demirok | 6DC0118 | E | SILVA OCamp | 54:05 | + 25:50 |
29. | Porubský Peter | 6DC0002 | E | SILVA OCamp | 54:13 | + 25:58 |
30. | Alvaro Casado Gomez | 6DC0010 | E | SILVA OCamp | 56:14 | + 27:59 |
31. | David De Santos Sánchez | 6DC0016 | E | SILVA OCamp | 58:34 | + 30:19 |
32. | Tomášek Ondřej | 6DC0103 | E | SILVA OCamp | 60:43 | + 32:28 |
33. | Sela Zamir | 6DC0114 | E | SILVA OCamp | 61:25 | + 33:10 |
34. | Neumann David | 6DC0100 | E | SILVA OCamp | 62:01 | + 33:46 |
35. | Rodrigo Laseca Esteban | 6DC0112 | E | SILVA OCamp | 63:27 | + 35:12 |
36. | Dadák Petr | 6DC0101 | E | SILVA OCamp | 70:01 | + 41:46 |
37. | Weinshel Yoav | 6DC0115 | E | SILVA OCamp | 71:57 | + 43:42 |
38. | Aaron García García | 6DC0110 | E | SILVA OCamp | 81:04 | + 52:49 |
39. | Andrés Valentín Barrio | 6DC0109 | E | SILVA OCamp | 83:06 | + 54:51 |
40. | Lichtenstein Itay | 6DC0116 | E | SILVA OCamp | 88:26 | + 60:11 |
41. | Manor Noam | 6DC0019 | E | SILVA OCamp | 91:52 | + 63:37 |
Iker Martínez Pacheco | 6DC0015 | E | SILVA OCamp | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátil Šimon | PHK9908 | E | OK 99 Hradec Králové | 30:55 | |
2. | Jorge Caraça Barrera | 6DC9901 | E | SILVA OCamp | 38:17 | + 7:22 |
3. | Quim Vich Diaz-Guerra | 6DC9801 | E | SILVA OCamp | 40:29 | + 9:34 |
4. | Kašpar Petr | JPV9915 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 42:31 | + 11:36 |
5. | Eros G. M. Rodríguez | 6DC9803 | E | SILVA OCamp | 45:04 | + 14:09 |
6. | Benes Mirek | 6DC9915 | C | SILVA OCamp | 47:58 | + 17:03 |
7. | Kimetz Galarraga Lopez | 6DC9903 | E | SILVA OCamp | 52:40 | + 21:45 |
8. | Óscar Lobato Martínez | 6DC9802 | E | SILVA OCamp | 53:24 | + 22:29 |
9. | Miguel Corral Suarez | 6DC9849 | E | SILVA OCamp | 54:18 | + 23:23 |
10. | Juan Cornejo García | 6DC9904 | E | SILVA OCamp | 60:43 | + 29:48 |
11. | Arnau Loro Sansa | 6DC9902 | E | SILVA OCamp | 60:50 | + 29:55 |
12. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | E | KOB Kladno | 62:53 | + 31:58 |
13. | Tsuker Matan | 6DC9905 | E | SILVA OCamp | 85:29 | + 54:34 |
14. | Mazanec Jakub | 6DC9800 | E | SILVA OCamp | 110:05 | + 79:10 |
Honkyš Jan | 6DC9949 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
Mašata Metoděj | NNN9905 | E | Neregistrovaní (NNN) | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirill Pivovarov | 6DC9704 | E | SILVA OCamp | 43:30 | ||
2. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | E | UKS Sparta Czyżowice | 52:48 | + 9:18 | |
3. | Dídac San José | 6DC9701 | E | SILVA OCamp | 60:13 | + 16:43 | |
4. | Brais Pineiro Fraga | 6DC9600 | E | SILVA OCamp | 75:35 | + 32:05 | |
5. | Honkyš Pavel | 6DC9700 | E | SILVA OCamp | 100:52 | + 57:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 33:42 | 9120 | |
2. | Rusý Tomáš | KAM9301 | E | OK Kamenice | 37:29 | + 3:47 | 8233 |
3. | Rychlý Pavel | KRN8505 | E | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:43 | + 4:01 | 8178 |
4. | Galicz Karol | 27P8600 | E | BKS Wataha Warszawa | 37:45 | + 4:03 | |
5. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Orientační Běh Opava | 38:05 | + 4:23 | 8092 |
6. | Král Václav | SSU8243 | E | SK Severka Šumperk | 39:22 | + 5:40 | 7791 |
7. | Bencúr Juraj | LCE7701 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:17 | + 6:35 | 7576 |
8. | Kalata Michał | 88P8901 | E | MKS Paulinum Jelenia Góra | 42:52 | + 9:10 | |
8. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | E | UKS Sparta Czyżowice | 42:52 | + 9:10 | |
10. | Kopec Tomáš | KRN8203 | E | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:03 | + 9:21 | 6928 |
11. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | E | Magnus Orienteering | 43:58 | + 10:16 | 6713 |
12. | Otruba Marek | PLU7417 | E | TJ SOKOL Plumlov | 44:45 | + 11:03 | 6529 |
13. | Strachota Petr | TJN8700 | E | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:22 | + 12:40 | 6150 |
14. | Huzeyfe Sigirci | 6DC9500 | E | SILVA OCamp | 47:14 | + 13:32 | |
15. | Krasuski Marcin | 26P7200 | E | orienteering.waw.pl | 47:42 | + 14:00 | |
16. | Borgiel Jarosław | 11P9700 | E | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 52:47 | + 19:05 | |
17. | Sklenář Martin | AOP9501 | E | Orientační Běh Opava | 54:20 | + 20:38 | 4282 |
18. | Doucha Jiří | SNA7105 | E | TJ START Náchod | 60:02 | + 26:20 | 2946 |
19. | Karel Štěpán | 8RC9002 | E | BZP | 62:07 | + 28:25 | |
20. | Fankidejski Artur | 87P7801 | E | UKS Wloczykij | 62:45 | + 29:03 | |
21. | Komárek Arnošt | SJH7702 | E | SJH Jindřichův Hradec | 78:49 | + 45:07 | 0 |
MS | Holas Tomáš | AOP7802 | E | Orientační Běh Opava | 43:02 | + 9:20 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkus Radim | JPV9509 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 33:41 | 6075 | |
2. | Mašata Roman | PHK7107 | E | OK 99 Hradec Králové | 33:57 | + 0:16 | 6033 |
3. | Dragowski Piotr | DOB8200 | E | KOB Dobruška | 41:22 | + 7:41 | 4877 |
4. | Trávníček Jan | UOL7501 | E | SOB Olomouc | 41:25 | + 7:44 | 4869 |
5. | Jaros Mariusz | 2CP9001 | E | 10BKPanc | 45:52 | + 12:11 | |
6. | Dudík Petr | JPV8917 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 46:51 | + 13:10 | 4023 |
7. | Suchomel Vít | MBM8448 | E | O-mikron | 47:41 | + 14:00 | 3893 |
8. | Krajcar Ivo | SKM9501 | E | KOB Směr Kroměříž | 49:16 | + 15:35 | 3646 |
9. | Cwalina Karol | 23P0000 | E | OK!Sport | 52:30 | + 18:49 | |
10. | Kula Tadeáš | VAM9749 | E | OOB Vamberk | 53:21 | + 19:40 | 3010 |
11. | Andrš Petr | ZAM8401 | E | OB T.J. Sokol Žamberk | 54:03 | + 20:22 | 2901 |
12. | Kolaja Jan | VLI8100 | E | Slavia Liberec orienteering | 61:40 | + 27:59 | 1714 |
13. | Sadowski Michal | 91P9010 | E | NEPTUN GDANSK | 66:55 | + 33:14 | |
14. | Kindl Jakob | ASU9643 | E | Magnus Orienteering | 68:46 | + 35:05 | 608 |
Hladký Viktor | VAM8201 | E | OOB Vamberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Golinowski Pawel | 2CP8001 | E | 10BKPanc | 31:56 | |
2. | Vyoral Jan | VIC7615 | E | OB Vizovice | 34:27 | + 2:31 |
3. | Junek Petr | STH7801 | E | SK Studenec | 35:35 | + 3:39 |
4. | Dubec Pavel | SCP8003 | E | OK Sparta Praha | 36:30 | + 4:34 |
5. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | E | SKOB Kobra Vsetín | 38:13 | + 6:17 |
6. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 38:21 | + 6:25 |
7. | Barcík Peter | AOP6601 | E | Orientační Běh Opava | 45:28 | + 13:32 |
8. | Porubský Július | 66S7300 | E | ŠK Cart-print Nitra | 49:00 | + 17:04 |
9. | Žitný Tomáš | SMB6401 | E | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 58:39 | + 26:43 |
10. | Smékal David | UOL7503 | E | SOB Olomouc | 69:44 | + 37:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátil Jiří | PHK7200 | E | OK 99 Hradec Králové | 39:04 | |
2. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | E | SK Karlovice | 39:08 | + 0:04 |
3. | Denemarek Ivo | BBM7901 | E | BETA URSUS Orienteering | 39:22 | + 0:18 |
4. | Kalsztein Karol | 91P8011 | E | NEPTUN GDANSK | 46:18 | + 7:14 |
5. | Kaczynski Jakub | 91P8010 | E | NEPTUN GDANSK | 50:02 | + 10:58 |
6. | Svoboda Martin | BFM6701 | E | SKOB Frýdek - Místek | 53:07 | + 14:03 |
7. | Nečas David | TBM7611 | E | KOS TJ Tesla Brno | 57:54 | + 18:50 |
8. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | E | OB T.J. Sokol Žamberk | 75:41 | + 36:37 |
9. | Možný Stanislav | SSU7700 | E | SK Severka Šumperk | 77:23 | + 38:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | E | SOB Olomouc | 31:01 | |
2. | Sytov Nikolay | 16R7100 | E | Mosmeridian | 32:14 | + 1:13 |
3. | Ratajczak Piotr | 23P6901 | E | OK!Sport | 36:19 | + 5:18 |
4. | Beneš Jan | SJH7001 | E | SJH Jindřichův Hradec | 38:23 | + 7:22 |
5. | Veljačik Pavel | SCP6200 | E | OK Sparta Praha | 39:46 | + 8:45 |
6. | Klasa Tomasz | 97P7010 | E | KS Hades Poznań | 42:45 | + 11:44 |
7. | Pernica Jiří | UOL6501 | E | SOB Olomouc | 44:07 | + 13:06 |
8. | Hubáček Jaroslav | LCE6311 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:31 | + 13:30 |
9. | Dundáček Milan | SJH6902 | E | SJH Jindřichův Hradec | 46:14 | + 15:13 |
10. | Hošek Ladislav | SCP6001 | E | OK Sparta Praha | 55:00 | + 23:59 |
11. | Mizera Ladislav | ROV5301 | E | OK Zubří | 58:13 | + 27:12 |
12. | Kohl Jiří | KPY6201 | E | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:48 | + 28:47 |
13. | Holec Honza | MOV6701 | E | SKOB Ostrava | 60:16 | + 29:15 |
14. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | E | OK 99 Hradec Králové | 61:54 | + 30:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Tomáš | VRB6808 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 34:14 | |
2. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 38:38 | + 4:24 |
3. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | E | VSK Mendelu Brno | 42:18 | + 8:04 |
4. | Rykala Karel | VAM6401 | E | OOB Vamberk | 43:14 | + 9:00 |
5. | Višňa Milan | OOL5904 | E | SK Haná orienteering | 47:14 | + 13:00 |
6. | Pšenička Jiří | TCB6301 | E | SK Technik České Budějovice | 47:43 | + 13:29 |
7. | Sysel Svatobor | TTR6202 | E | OOB Třebíč | 49:51 | + 15:37 |
8. | Lukašák Štefan | STE6700 | E | SK SKI-OB Šternberk | 52:36 | + 18:22 |
9. | Malinowski Zbigniew | 76P6800 | E | Rodzina z Teresina | 54:15 | + 20:01 |
10. | Nechuta Milan | PZR7007 | E | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 68:14 | + 34:00 |
11. | Pompura Ladislav | 1TS7101 | E | Terezka Banska Bystrica | 69:51 | + 35:37 |
12. | Světnický Alexandr | STE6333 | E | SK SKI-OB Šternberk | 73:49 | + 39:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kula Jiří | VAM6100 | E | OOB Vamberk | 43:03 | |
2. | Hickethier Manfred | VLI5201 | E | Slavia Liberec orienteering | 43:26 | + 0:23 |
3. | Gurka Jiří | TUV4601 | E | SOK TJ Turnov | 46:01 | + 2:58 |
4. | Hornik Zbigniew | 2BP5601 | E | SKO Kompas | 50:31 | + 7:28 |
5. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | E | KOB Dobřichovice | 51:34 | + 8:31 |
6. | Sypula Slawomir | 28P6006 | E | UNTS Warszawa | 64:28 | + 21:25 |
7. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | E | Jedynka Zdzieszowicw | 68:01 | + 24:58 |
8. | Poklop Lubomír | UOL5601 | E | SOB Olomouc | 68:59 | + 25:56 |
9. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | E | OLBnO | 83:16 | + 40:13 |
Zeman Jaroslav | SJI5901 | E | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Törnqvist Kent | 33S6006 | E | Karlskrona SOK | 32:12 | |
2. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | E | KOB ZPV Prostějov | 49:55 | + 17:43 |
3. | Černý Petr | ALB6000 | E | OOB Albrechtice nad Orlicí | 50:49 | + 18:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Petr | TZL4902 | E | SKOB Zlín | 31:38 | |
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | E | USK Praha | 32:09 | + 0:31 |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | E | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:00 | + 1:22 |
4. | Čípa Jiří | CET5002 | E | TJ Loko Česká Třebová | 37:08 | + 5:30 |
5. | Babický Tomáš | RUM5001 | E | ZOOB Rumburk | 39:27 | + 7:49 |
6. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | E | BETA URSUS Orienteering | 43:28 | + 11:50 |
7. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | E | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 46:55 | + 15:17 |
8. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | E | Slask O-Team | 47:29 | + 15:51 |
9. | KMIECINSKI Józef | 25P5101 | E | PUKS Mlode Orly | 50:57 | + 19:19 |
10. | Kříž Pavel | PZR4800 | E | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:13 | + 19:35 |
11. | Pospíšil Karel | KAR5001 | E | SK Karlovice | 58:43 | + 27:05 |
12. | Skácel Jaroslav | KON4617 | E | KOB Konice | 60:27 | + 28:49 |
13. | Jurčák Karel | SOP5101 | E | OOB TJ Slezan Opava | 60:49 | + 29:11 |
14. | Ender Wolker | 11D5010 | E | HSG TURBINE ZITTAU | 62:29 | + 30:51 |
15. | Procházka Jan | TBM4907 | E | KOS TJ Tesla Brno | 83:16 | + 51:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | E | TJ Baník Ostrava OKD | 33:34 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | E | SK Severka Šumperk | 36:49 | + 3:15 |
3. | Bauer Emil | VBM4410 | E | VSK Mendelu Brno | 38:47 | + 5:13 |
4. | Novotný František | PUL4200 | E | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 39:10 | + 5:36 |
5. | Dufek Jan | TBM4231 | E | KOS TJ Tesla Brno | 40:01 | + 6:27 |
6. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | E | OOB TJ Zlaté Hory | 47:39 | + 14:05 |
7. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | E | Sportcentrum Jičín | 57:57 | + 24:23 |
Horký Jan | UOL4600 | E | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kruliš Janek | 8KC1000 | E | ZŠ a MŠ Chotyně | 25:49 | |
2. | Slavík Ondřej | VRB0505 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 27:25 | + 1:36 |
3. | Stiborová Blanka | KAR7650 | E | SK Karlovice | 40:29 | + 14:40 |
4. | Švestka Štěpán | KVS0601 | E | SKOB Kobra Vsetín | 43:33 | + 17:44 |
5. | Švec Jakub | KVS0801 | E | SKOB Kobra Vsetín | 43:35 | + 17:46 |
6. | Pavlica Bedrich | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 47:57 | + 22:08 |
7. | Vyoralová Šárka | VIC0950 | E | OB Vizovice | 54:52 | + 29:03 |
8. | Švestka Patrik | KVS0703 | E | SKOB Kobra Vsetín | 57:29 | + 31:40 |
9. | Doucha Tomáš | SNA0801 | E | TJ START Náchod | 58:40 | + 32:51 |
10. | Holinková Mariana | NNN0016 | E | Neregistrovaní (NNN) | 82:46 | + 56:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | José Samper García | 6DC5300 | E | SILVA OCamp | 35:27 | |
2. | Vlachová Eliška | 6DC8870 | E | SILVA OCamp | 37:56 | + 2:29 |
3. | Hanuš Pavel | LTU6501 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:59 | + 3:32 |
4. | Czajka Iza | 23P8250 | E | OK!Sport | 40:19 | + 4:52 |
5. | Najbrtová Veronika | KVS8651 | E | SKOB Kobra Vsetín | 41:45 | + 6:18 |
6. | Avital Ofer | 6DC5100 | E | SILVA OCamp | 42:36 | + 7:09 |
7. | Tamara Denysenko | 6DC8874 | E | SILVA OCamp | 43:07 | + 7:40 |
8. | Cirkowska Marzena | NNN0012 | E | Neregistrovaní (NNN) | 45:12 | + 9:45 |
9. | Hornova Lenka | KON0017 | E | KOB Konice | 50:03 | + 14:36 |
10. | Grygarova Veronika | KON0014 | E | KOB Konice | 50:46 | + 15:19 |
11. | Slavickova Katerina | 6DC | C | SILVA OCamp | 52:27 | + 17:00 |
12. | Zaoral Jan | VRB4703 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 57:20 | + 21:53 |
13. | Ludka Zbyněk | 6DC8801 | E | SILVA OCamp | 58:58 | + 23:31 |
14. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | E | péčkaři | 59:50 | + 24:23 |
15. | Vých Luboš | KOR7300 | E | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 60:10 | + 24:43 |
16. | Kašpar Josef | HOB4601 | E | SKOB Horní Benešov | 70:04 | + 34:37 |
17. | Hanus Jaroslav | HOB0014 | E | SKOB Horní Benešov | 70:58 | + 35:31 |
18. | Kucharova Anna | 4HC0019 | E | PSÍ TÝM | 77:32 | + 42:05 |
19. | Ricardo Iniguez Crespo | 6DC5100 | E | SILVA OCamp | 80:26 | + 44:59 |
20. | Hanušová Jitka | LTU6352 | E | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 83:47 | + 48:20 |
Ognyanov Ognyan | 6DC8875 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
Oksana Oskalenko | 6DC8873 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
Rudakova Olena | 6DC8872 | E | SILVA OCamp | DISK | ||
Meir Anat | 6DC7450 | E | SILVA OCamp | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avner Asaf | 6DC8823 | E | SILVA OCamp | 33:52 | |
2. | Dimitrov Teodor | 6DC8824 | E | SILVA OCamp | 34:26 | + 0:34 |
3. | Zdráhal Tomáš | 6DC8806 | E | SILVA OCamp | 37:56 | + 4:04 |
4. | Kašparová Iva | 6DC8851 | E | SILVA OCamp | 41:48 | + 7:56 |
5. | Mrkvica Petr | 6DC8811 | E | SILVA OCamp | 43:04 | + 9:12 |
6. | Binar Robert | UOL7500 | E | SOB Olomouc | 43:38 | + 9:46 |
7. | Hladík Ladislav | 6DC8805 | E | SILVA OCamp | 44:17 | + 10:25 |
8. | Horčičková Eva | 6DC8857 | E | SILVA OCamp | 45:03 | + 11:11 |
9. | Gornicka-Antonowicz Anna | 6DC6850 | E | SILVA OCamp | 45:20 | + 11:28 |
10. | Novotný Tomáš | 6DC8808 | E | SILVA OCamp | 46:30 | + 12:38 |
11. | Carmen Patino Deniz | 6DC9450 | E | SILVA OCamp | 47:08 | + 13:16 |
12. | Óscar Hernáiz Sánchez | 6DC8900 | E | SILVA OCamp | 49:31 | + 15:39 |
13. | Kašparová Zuzana | UOL9661 | E | SOB Olomouc | 50:01 | + 16:09 |
14. | Řeháček Petr | SBR6302 | E | SKOB Bruntál | 50:19 | + 16:27 |
15. | Oded Verbin | 6DC | C | SILVA OCamp | 51:09 | + 17:17 |
16. | Jonay Perez Diaz | 6DC7500 | E | SILVA OCamp | 51:16 | + 17:24 |
17. | Joaquín González Pérez | 6DC7300 | E | SILVA OCamp | 51:27 | + 17:35 |
18. | Svarc Jiri | NNN0024 | E | Neregistrovaní (NNN) | 52:35 | + 18:43 |
19. | Kuchar Jiri | 4HC0018 | E | PSÍ TÝM | 53:00 | + 19:08 |
20. | Vítková Lucie | 6DC8860 | E | SILVA OCamp | 55:21 | + 21:29 |
21. | Silnoušek Jiří | 6DC8810 | E | SILVA OCamp | 56:14 | + 22:22 |
22. | Pavlica Jiri | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 56:54 | + 23:02 |
23. | Pavlicova Anna | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 56:55 | + 23:03 |
24. | Vereš Lukáš | 8TC8800 | E | Tempo | 58:31 | + 24:39 |
25. | Zdráhalová Pavla | 6DC8854 | E | SILVA OCamp | 58:46 | + 24:54 |
26. | Soldán Vladimír | 6DC8802 | E | SILVA OCamp | 58:47 | + 24:55 |
27. | Josivan Oliveira Juan | 6DC8821 | E | SILVA OCamp | 60:09 | + 26:17 |
28. | Beran Jakub | 8TC8700 | E | Tempo | 60:11 | + 26:19 |
29. | Trš Lubomír | PBM7302 | E | TJ Spartak 1. Brněnská | 65:06 | + 31:14 |
30. | Feldman Shalev | 6DC8822 | E | SILVA OCamp | 68:23 | + 34:31 |
31. | Probozsova Zuzana | 6DC8812 | E | SILVA OCamp | 72:11 | + 38:19 |
32. | Schejbal Vladimir | NNN0022 | E | Neregistrovaní (NNN) | 83:49 | + 49:57 |
33. | Golinowska Ela | 2CP0013 | E | 10BKPanc | 92:03 | + 58:11 |
34. | Švestka Jiří | KVS6804 | E | SKOB Kobra Vsetín | 94:44 | + 60:52 |
35. | Labudík Milan | VRB6202 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 113:52 | + 80:00 |
36. | Schejbalova Kristina | NNN0023 | E | Neregistrovaní (NNN) | 127:32 | + 93:40 |
Bosakova Eva | NNN0011 | E | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||
Koray Dever | 6DC6100 | E | SILVA OCamp | DISK |