Kategorie: H50B
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:18 | |
2. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:34 | + 2:16 |
3. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 36:59 | + 2:41 |
4. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:12 | + 2:54 |
5. | Ročejdl Marek | KAM6400 | C | OK Kamenice | 38:10 | + 3:52 |
6. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:58 | + 5:40 |
7. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:03 | + 7:45 |
8. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 42:40 | + 8:22 |
9. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:57 | + 9:39 |
10. | Valášek Petr | KAM6600 | C | OK Kamenice | 44:23 | + 10:05 |
11. | Funda Jiří | API6401 | C | OK Andante Písek | 44:45 | + 10:27 |
12. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia Plzeň | 45:48 | + 11:30 |
13. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 46:02 | + 11:44 |
14. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 46:53 | + 12:35 |
15. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:33 | + 13:15 |
16. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 47:47 | + 13:29 |
17. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:45 | + 14:27 |
18. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 48:47 | + 14:29 |
19. | Kaplan Jan | LPU6401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:55 | + 14:37 |
20. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 49:51 | + 15:33 |
21. | Pšenička Jiří | TCB6301 | C | SK Technik České Budějovice | 50:53 | + 16:35 |
22. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:12 | + 16:54 |
23. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:21 | + 17:03 |
24. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:40 | + 18:22 |
25. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:55 | + 19:37 |
26. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:18 | + 20:00 |
27. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:38 | + 21:20 |
28. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 55:42 | + 21:24 |
29. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:59 | + 21:41 |
30. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:30 | + 22:12 |
31. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 58:03 | + 23:45 |
32. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 61:25 | + 27:07 |
33. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 61:42 | + 27:24 |
34. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:08 | + 28:50 |
35. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 64:00 | + 29:42 |
36. | Novák Petr | TJP6302 | C | TJ Sokol Troja | 69:56 | + 35:38 |
37. | Svátek Vojtěch | SLP6701 | C | OOB Slavia Praha | 75:02 | + 40:44 |
38. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:56 | + 46:38 |
39. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | C | SK Kotnov Tábor | 88:05 | + 53:47 |
Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |