Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:03 | |
2. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ Sokol Plumlov | 36:58 | + 1:55 |
3. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 42:11 | + 7:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vránová Eliška | UOL0151 | C | SK UP Olomouc | 112:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 47:37 | |
2. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 52:32 | + 4:55 |
3. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 61:13 | + 13:36 |
4. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 62:40 | + 15:03 |
5. | Vítková Lucie | PTI9474 | C | Sportovní klub Ptení | 65:48 | + 18:11 |
6. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:01 | + 18:24 |
7. | Kejíková Ivona | PTI9292 | C | Sportovní klub Ptení | 66:06 | + 18:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesařová Jitka | RBK6451 | C | SK Radioklub Blansko | 57:27 | |
2. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 58:05 | + 0:38 |
3. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SK UP Olomouc | 65:36 | + 8:09 |
4. | Slavíčková Katka | OOL6955 | C | SK Haná orienteering | 73:04 | + 15:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ Sokol Plumlov | 27:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 37:31 | |
2. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 40:53 | + 3:22 |
3. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 41:35 | + 4:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 50:43 | |
2. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:39 | + 2:56 |
3. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB Start Blansko | 60:29 | + 9:46 |
4. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:43 | + 10:00 |
5. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:59 | + 10:16 |
6. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 61:59 | + 11:16 |
7. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 65:58 | + 15:15 |
8. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 83:08 | + 32:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 42:38 | |
2. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 47:09 | + 4:31 |
3. | Martinek Pavel | PTI7700 | C | Sportovní klub Ptení | 47:43 | + 5:05 |
4. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SK UP Olomouc | 47:51 | + 5:13 |
5. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 50:41 | + 8:03 |
6. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 56:44 | + 14:06 |
7. | Slavíček Stanislav | OOL6708 | C | SK Haná orienteering | 64:53 | + 22:15 |
8. | Novotný Petr | C | 71:58 | + 29:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 28:55 | |
2. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 35:37 | + 6:42 |
3. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 48:24 | + 19:29 |
4. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 48:45 | + 19:50 |
5. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 50:36 | + 21:41 |
Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skřivanková Anna | 1XC0800 | C | Skřivankovi | 41:58 | |
2. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 43:35 | + 1:37 |
3. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 43:58 | + 2:00 |
4. | Binar Vít | UOL | C | SK UP Olomouc | 83:41 | + 41:43 |
5. | Daněk František | SBK1010 | C | KOB Start Blansko | 101:29 | + 59:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldán Martin | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 36:30 | |
2. | Musil Radek | C | 37:32 | + 1:02 | ||
3. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SK UP Olomouc | 45:43 | + 9:13 |
4. | Škrabalová Šárka | KON | C | KOB Konice | 61:19 | + 24:49 |
5. | Skoumalová Marie | KON4589 | C | KOB Konice | 64:02 | + 27:32 |
6. | Vrána Jan | C | 64:06 | + 27:36 | ||
7. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SK UP Olomouc | 65:27 | + 28:57 |