Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petra Ševčíková | SOP9152 | OOB TJ Slezan Opava | 53:26 | ||
2. | Petra Valíková | AOP7351 | Orientační Běh Opava | 60:05 | + 6:39 | |
3. | Šárka Kašparová | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 68:15 | + 14:49 | |
4. | Gabriela Salichová | AOP7601 | Orientační Běh Opava | 74:02 | + 20:36 | |
Vendula Podmolová | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alena Kovalčíková | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 19:09 | ||
2. | Karolína Cetlová | AOP0752 | Orientační Běh Opava | 30:04 | + 10:55 | |
3. | Ivana Salichová | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 40:03 | + 20:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barbora Holasová | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 24:40 | ||
2. | Anna Kovalčíková | AOP0453 | Orientační Běh Opava | 25:03 | + 0:23 | |
3. | Marie Gilíková | 44:31 | + 19:51 | |||
Magdaléna Cetlová | AOP0552 | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Holas | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 38:45 | ||
2. | Tomáš Kovalčík | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 42:04 | + 3:19 | |
3. | Luděk Valík | AOP7101 | Orientační Běh Opava | 50:05 | + 11:20 | |
4. | Tomáš Borunský | AOP7402 | Orientační Běh Opava | 50:34 | + 11:49 | |
5. | Martin Schuster | AOP6502 | Orientační Běh Opava | 51:15 | + 12:30 | |
6. | Marek Gilík | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 62:36 | + 23:51 | |
7. | Honza Holec | MOV6701 | SKOB Ostrava | 63:59 | + 25:14 | |
8. | Jan Ticháček | AOP8000 | Orientační Běh Opava | 71:12 | + 32:27 | |
9. | Martin Erben | SOP9001 | OOB TJ Slezan Opava | 80:45 | + 42:00 | |
Miroslav Hadač | AOP6501 | Orientační Běh Opava | DISK | |||
Tomáš Valík | AOP0001 | Orientační Běh Opava | DISK | |||
Ondřej Lichý | SOP8802 | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matej Borunský | AOP0600 | Orientační Běh Opava | 12:01 | ||
2. | Petr Kovalčík | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 23:36 | + 11:35 | |
3. | Štepán Holas | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 25:59 | + 13:58 | |
4. | Jan Cetl | AOP0902 | Orientační Běh Opava | 27:56 | + 15:55 | |
5. | Tadeáš Vítek | 37:24 | + 25:23 | |||
Ondřej Podmol | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matej Borunský | AOP7853 | Orientační Běh Opava | 34:01 | ||
2. | Filip Vítek | AOP0401 | Orientační Běh Opava | 37:06 | + 3:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miroslav Sklenář | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 48:45 | ||
2. | Vladimír Cetl | OOP6600 | TJ Opava | 55:48 | + 7:03 |