Logo

Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách 2017 - E2

Datum:
15.04.2017
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pruský kámen 2017, Pruský kámen východ 2017
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Pospíšilová Marie - R1, Falta Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    

B3 1.90 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 20:39
2. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 21:37 + 0:58
3. Toth-Buschmann Ilka 12H7250 Tipo Orienteering Club 22:13 + 1:34
4. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem, 24:04 + 3:25
5. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 24:27 + 3:48
6. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 25:24 + 4:45
7. Moosberger Ester Ulu's Reisewelt 25:44 + 5:05
8. Ferchow Anne 13D6450 Kaulsdorfer OLV Berlin 26:16 + 5:37
9. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:50 + 8:11
10. Vondrová Denisa LTU7950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:06 + 9:27
11. Grassow Petra 13D7051 Kaulsdorfer OLV Berlin 31:10 + 10:31
12. Hentes Ildikó Tabáni Spartacus 34:17 + 13:38
13. Grobelny Artur HKS Azymut Mochy 36:02 + 15:23
14. Bystroňová Klára Neregistrovaní (NNN) 37:06 + 16:27
15. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 39:49 + 19:10
16. Kellner Claudia 32A6651 HSV OL Wiener Neustadt 40:16 + 19:37
17. Grobelna Iwona HKS Azymut Mochy 47:59 + 27:20

B5 4.43 km, 260 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bielecki Tadeusz UKS Siódemka Rumia 61:37
2. Zündorf Philipp Neregistrovaní (NNN) 70:57 + 9:20
3. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 89:40 + 28:03
4. Knaack Jacqueline OK Mark Brandenburg 101:20 + 39:43
5. Mieske Anna 13D0150 Kaulsdorfer OLV Berlin 106:00 + 44:23
6. Murawska Ewa HKS Azymut Mochy 115:06 + 53:29
7. Vondra Václav LTU6800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 136:56 + 75:19
Junek Ivan OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

D10L 1.83 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 20:11
2. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 23:42 + 3:31
3. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 24:16 + 4:05
4. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 24:20 + 4:09
5. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:20 + 8:09
6. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 29:33 + 9:22
7. Nejedlová Karolína LLI0852 TJ Loko Liberec 32:15 + 12:04
8. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 36:17 + 16:06
9. Coufalová Klára ROU0951 SKOB Roudnice nad Labem, 38:48 + 18:37
10. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 47:54 + 27:43
11. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:28 + 29:17
12. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 55:36 + 35:25
13. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:04 + 36:53
14. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 87:42 + 67:31
Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka DISK

D10 1.91 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 19:32
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 20:44 + 1:12
3. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 21:05 + 1:33
4. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 22:11 + 2:39
5. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 25:11 + 5:39
6. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem, 30:00 + 10:28
7. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 31:18 + 11:46
8. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:19 + 13:47
9. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 33:46 + 14:14
10. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 42:59 + 23:27
11. Reichlová Lucie KSU0850 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:08 + 46:36
12. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:48 + 85:16
13. Kočandrlová Natálie KSU0979 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:34 + 92:02

D12 2.14 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakob Jana 18Z0550 Bucheggberger OL 18:16
2. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 18:44 + 0:28
3. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 18:52 + 0:36
4. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 20:26 + 2:10
5. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 20:41 + 2:25
6. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 20:54 + 2:38
7. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 20:58 + 2:42
8. Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 21:48 + 3:32
9. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 22:52 + 4:36
10. Kollenbach Louisa 38D0550 Ski-Club Helsa 23:42 + 5:26
11. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 24:03 + 5:47
12. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 26:17 + 8:01
13. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 26:59 + 8:43
13. Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 Gdynia 26:59 + 8:43
15. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 27:55 + 9:39
16. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 28:24 + 10:08
17. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 28:30 + 10:14
18. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 29:03 + 10:47
19. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 29:18 + 11:02
20. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 31:49 + 13:33
21. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 31:51 + 13:35
22. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 32:00 + 13:44
23. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 34:03 + 15:47
24. Pešanová Valerie LTU0650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:19 + 17:03
25. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 35:30 + 17:14
26. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem, 38:32 + 20:16
27. Konečná Julie KSU0550 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:41 + 20:25
28. Pompachová Karolína TAP0652 KOB TRETRA Praha 39:16 + 21:00
29. Karásková Denisa ZPV0555 KOB ZPV Prostějov 39:42 + 21:26
30. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 41:26 + 23:10
31. Pattermanová Magdalena KSU0660 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:03 + 24:47
32. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:15 + 28:59
33. Čechová Klára SLA0552 SKOB Slaný 51:07 + 32:51
34. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 53:14 + 34:58
Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

D14 3.25 km, 155 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 29:44
2. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 29:56 + 0:12
3. Habegger Anna Junior Team Aargau 35:21 + 5:37
4. Toth Barbara 12H0350 Tipo Orienteering Club 35:26 + 5:42
5. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 35:40 + 5:56
6. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem, 38:23 + 8:39
7. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 39:10 + 9:26
8. Švidrnochová Eliška OOP0451 TJ Opava 39:39 + 9:55
9. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 40:42 + 10:58
10. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 43:02 + 13:18
11. Guseva Katya 31R0450 St.Petersburg 44:33 + 14:49
12. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 46:48 + 17:04
13. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 48:16 + 18:32
14. Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky 54:35 + 24:51
15. Nejedlová Josefína LLI0350 TJ Loko Liberec 55:14 + 25:30
16. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 56:19 + 26:35
17. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:56 + 28:12
18. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 58:16 + 28:32
19. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem, 59:50 + 30:06
20. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 61:29 + 31:45
21. Bujná Natalie KAS0351 KOB Kamenický Šenov 62:44 + 33:00
22. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:31 + 35:47
23. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:50 + 38:06
24. Skoumalová Petra KSU0484 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:01 + 40:17
25. Šánová Julie KSU0494 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:15 + 44:31
26. Dvořáková Štěpánka ONO0451 SKOB Ostrov 74:22 + 44:38
27. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 74:23 + 44:39
28. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:32 + 45:48
29. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:05 + 52:21
30. Knyplová Tereza KSU0464 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:17 + 54:33
31. Schöne Nathalie 48D0450 OL-Team Wehrsdorf 85:07 + 55:23
32. Kowsky Victoria OK Mark Brandenburg 85:50 + 56:06
Schneider Anne-Charlotte OK Mark Brandenburg DISK
Heclová Marie KSU0454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

D16 3.73 km, 190 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meister Annick 22Z0250 OLG Dachsen 38:22
2. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 41:03 + 2:41
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 41:25 + 3:03
4. Hotz Sanna Junior Team Aargau 41:41 + 3:19
5. Graber Lilly Junior Team Aargau 43:23 + 5:01
6. Erne Elin Junior Team Aargau 44:43 + 6:21
7. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 45:26 + 7:04
8. Toth Blanka 12H0150 Tipo Orienteering Club 45:57 + 7:35
9. Miklušová Tamara ZBM0260 SK Žabovřesky Brno 46:56 + 8:34
10. Adebrant Ebba Tumba-Mälarhöjden OK 47:25 + 9:03
11. Schwammberger Carmen Junior Team Aargau 50:27 + 12:05
12. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 52:51 + 14:29
13. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 54:20 + 15:58
14. Matoušková Adéla SLA0151 SKOB Slaný 55:19 + 16:57
15. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 57:26 + 19:04
16. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:43 + 19:21
17. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:52 + 20:30
18. Gielec Zuzanna UKS Orientus Lodz 60:49 + 22:27
19. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:12 + 22:50
20. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 62:11 + 23:49
21. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 62:56 + 24:34
22. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:05 + 24:43
23. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 63:47 + 25:25
24. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 65:03 + 26:41
25. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 65:15 + 26:53
26. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 66:09 + 27:47
27. Żurek Marta UKS Siódemka Rumia 68:01 + 29:39
28. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 68:10 + 29:48
29. Moskal Zuzanna UKS Siódemka Rumia 70:08 + 31:46
30. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 77:44 + 39:22
31. Leonhardt Charlotte 21D0150 SV IHW Alex 78 e. V. 80:09 + 41:47
32. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 81:11 + 42:49
33. Knaack Lisa OK Mark Brandenburg 84:18 + 45:56
34. Karolína Kurendová KAS0251 KOB Kamenický Šenov 87:00 + 48:38
35. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 125:07 + 86:45
36. Knaack Sarah OK Mark Brandenburg 127:03 + 88:41
Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha DISK
Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha DISK
Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia DISK

D18 4.67 km, 330 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morawska Zuzanna Polish National Youth Team 53:18
2. Graber Sophie Junior Team Aargau 54:58 + 1:40
3. Biederman Adrianna Polish National Youth Team 55:08 + 1:50
4. Miklušová Tereza ZBM9960 SK Žabovřesky Brno 58:08 + 4:50
5. Walti Claudia Junior Team Aargau 58:44 + 5:26
6. Meister Joëlle 22Z0050 OLG Dachsen 65:14 + 11:56
7. Gemperle Eline Junior Team Aargau 65:29 + 12:11
8. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 65:46 + 12:28
9. Östervall Ellinor Tumba-Mälarhöjden OK 68:26 + 15:08
10. Persson Emma Tumba-Mälarhöjden OK 71:01 + 17:43
11. Hänsel Hannah SV Lengefeld 71:32 + 18:14
12. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 74:09 + 20:51
13. Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 76:08 + 22:50
14. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 78:47 + 25:29
15. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 80:18 + 27:00
16. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 81:42 + 28:24
17. Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 84:53 + 31:35
18. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 97:15 + 43:57
19. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 101:48 + 48:30
20. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem, 103:25 + 50:07
21. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 103:45 + 50:27
22. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 110:26 + 57:08
23. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 110:56 + 57:38
Jakob Fabienne 18Z0050 Bucheggberger OL DISK
Deptulska Maria UKS Siódemka Rumia DISK
Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia DISK
Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Gabracik Maja Polish National Youth Team DISK

D20 5.30 km, 350 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wańczyk Zuzanna Polish National Youth Team 56:05
2. Hotz Marita Junior Team Aargau 58:10 + 2:05
3. Flückiger Sonia Junior Team Aargau 63:36 + 7:31
4. Jakob Nadia 18Z9850 Bucheggberger OL 65:02 + 8:57
5. Murawska Marta HKS Azymut Mochy 82:00 + 25:55
6. Bielecka Alicja UKS Siódemka Rumia 84:32 + 28:27
6. Kůstková Daniela VIC9898 OB Vizovice 84:32 + 28:27 0
8. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 86:21 + 30:16 0

D21E 7.46 km, 380 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7706

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 67:09 8534
2. Oram Louise Bakkelaget SK 76:13 + 9:04
3. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 76:33 + 9:24 7572
4. Donadini Eleonora 31I9551 Polisportiva Besanese 77:07 + 9:58
5. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 82:01 + 14:52 7012
6. Flechsig Theresa 71D9400 USV TU Dresden 85:00 + 17:51
7. Pozzebon Irene 31I9550 Polisportiva Besanese 85:43 + 18:34
8. Herashchenko Dianora 89D9503 OC München 86:15 + 19:06
9. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 87:24 + 20:15 6460
10. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 89:00 + 21:51
11. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 90:22 + 23:13
12. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:50 + 23:41 6109
13. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 92:18 + 25:09 5959
14. Jaunsproge Mara 71D8750 USV TU Dresden 94:15 + 27:06
15. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 95:22 + 28:13 5645
16. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 98:21 + 31:12 5339
17. Siess Małgorzata 66P7608 UKS Azymut Pabianice 98:27 + 31:18
18. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 100:45 + 33:36 5093
19. Dorottya Sisa 16H8950 JMD 108:49 + 41:40
20. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 120:45 + 53:36

D21A 6.39 km, 370 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6424

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baettig Ariane 16Z9450 OLG Wislig/CA Rosé 68:43
2. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 73:24 + 4:41 6559
3. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:23 + 5:40 6475
4. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 77:09 + 8:26 6238
5. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:56 + 11:13 5999
6. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 81:50 + 13:07 5837
7. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 83:00 + 14:17 5737
8. Westin Emilie 19N9850 Porsgrunn OL 83:18 + 14:35
9. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 83:47 + 15:04 5670
10. Kocińska Agnieszka 39P8750 UMKS Orkan Ostróda 83:58 + 15:15
11. Jahn Susann 24D8851 SV Robotron Dresden 85:18 + 16:35
12. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 86:50 + 18:07 5408
13. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 87:07 + 18:24 5384
14. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 87:50 + 19:07
15. Linhart Gisa 32A8950 HSV OL Wiener Neustadt 89:33 + 20:50
16. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 90:10 + 21:27 5123
17. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 90:25 + 21:42 5101
18. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 91:18 + 22:35 5026
19. Hnilicová Šárka KSU9493 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:55 + 23:12 4973
20. van Torhoudt Adele 23P9552 OK!Sport Warszawa 92:42 + 23:59
21. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 92:56 + 24:13 4886
22. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 93:14 + 24:31 4860
23. Buhler Claudia 71D9050 USV TU Dresden 93:20 + 24:37
24. Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 94:06 + 25:23
25. Trojecka Marta 23P8350 OK!Sport Warszawa 96:27 + 27:44
26. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 97:52 + 29:09 4463
27. Marckardt Cosima 97D9550 USV Jena 102:06 + 33:23
28. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 102:34 + 33:51 4060
29. Kuźba Justyna UKS Siódemka Rumia 103:23 + 34:40
30. Negri Federica 31I8950 Polisportiva Besanese 108:30 + 39:47
31. Schwind Katja 2RD8450 OLG Ortenau 121:10 + 52:27
32. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 121:34 + 52:51 2432
Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0

D21B 5.38 km, 220 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3914

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hess Corinne Junior Team Aargau 58:19
2. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:27 + 0:08 4262
3. Fólová Martina SMR8850 SNS Smržovka 64:34 + 6:15 3889
4. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 64:44 + 6:25
5. Bravená Martina VBM8751 VSK Mendelu Brno 69:27 + 11:08 3591
6. Kusber Laura OK Mark Brandenburg 74:44 + 16:25
7. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 75:01 + 16:42 3252
8. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:05 + 16:46 3247
9. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 75:18 + 16:59 3234
10. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 77:51 + 19:32 3079
11. Wolfram Ninett 71D9051 USV TU Dresden 80:17 + 21:58
12. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 80:36 + 22:17
13. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 80:42 + 22:23 2905
14. Heinlová Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 83:48 + 25:29 2716
15. Pregartner Delilah 52A9150 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 85:50 + 27:31
16. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 87:11 + 28:52 2509
17. Herrmann Cathleen 48D7850 OL-Team Wehrsdorf 88:22 + 30:03
18. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 88:40 + 30:21 2419
19. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 89:02 + 30:43 2396
20. Habigerová Jana KSU9888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:15 + 36:56 2017
21. Randenská Lenka Neregistrovaní (NNN) 100:22 + 42:03
22. Smetanová Alžběta CHA9450 OK Chrastava 104:41 + 46:22 1442
23. Zajícová Kateřina ROZ9553 OK Roztoky 120:17 + 61:58 490
Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu DISK 0

D35A 5.11 km, 300 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 60:33
2. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 61:20 + 0:47
3. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 61:46 + 1:13
4. Stene Dana 28N7950 Nydalens SK 62:16 + 1:43
5. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 68:57 + 8:24
6. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 69:07 + 8:34
7. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 71:18 + 10:45
8. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 72:05 + 11:32
9. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 72:13 + 11:40
10. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 75:11 + 14:38
11. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 83:04 + 22:31
12. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 88:26 + 27:53
13. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 93:17 + 32:44
14. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 93:30 + 32:57
15. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 98:46 + 38:13

D35B 3.72 km, 180 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cherniavsky Inessa 89D8150 OC München 54:02
2. Ukleja Ewa UKS Azymut 45 Gdynia 59:34 + 5:32
3. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 61:51 + 7:49
4. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 65:36 + 11:34
5. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem, 80:08 + 26:06
6. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 95:24 + 41:22
7. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 113:45 + 59:43
8. Kaszkiewicz Kamila UKS Azymut 45 Gdynia 114:55 + 60:53

D40A 4.43 km, 230 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 48:19
2. Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 48:48 + 0:29
3. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:29 + 2:10
4. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 52:34 + 4:15
5. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 52:53 + 4:34
6. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 55:28 + 7:09
7. Schneider-Schiess Silvia 5BX6550 LG Stettlen 57:50 + 9:31
8. Weinert Ruta Post SV Dresden 59:39 + 11:20
9. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 59:47 + 11:28
10. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 60:08 + 11:49
11. Frenzel Frieda 23D7500 ESV Lok Berlin-Schöneweide 62:37 + 14:18
12. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 63:47 + 15:28
13. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 64:56 + 16:37
14. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 64:59 + 16:40
15. Kapischke Solveig OK Mark Brandenburg 65:37 + 17:18
16. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 66:31 + 18:12
17. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 70:06 + 21:47
18. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 71:29 + 23:10
19. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 76:25 + 28:06
20. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 76:49 + 28:30
21. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 77:13 + 28:54
22. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 78:07 + 29:48
23. Jirkovská Pavlína SLA7250 SKOB Slaný 79:26 + 31:07
24. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 81:32 + 33:13
25. Kaminskaite Edita berlin tsc 82:25 + 34:06
26. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 86:40 + 38:21
27. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 89:37 + 41:18
28. Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 92:25 + 44:06
29. Plytnik Anna BnO Szczecin 99:46 + 51:27
30. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 121:40 + 73:21
Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice DISK
Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

D40B 3.42 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 49:03
2. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 53:23 + 4:20
3. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:26 + 6:23
4. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 55:43 + 6:40
5. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 55:56 + 6:53
6. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 56:45 + 7:42
7. Nokka Katja 81F7300 Rasti 88 57:39 + 8:36
8. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 59:23 + 10:20
9. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem, 60:10 + 11:07
10. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:25 + 11:22
11. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem, 62:14 + 13:11
12. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 64:18 + 15:15
13. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 64:30 + 15:27
14. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:03 + 16:00
15. Ondráčková Adéla KSU7676 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:15 + 18:12
16. Nowicka-Bielecka Korneli UKS Siódemka Rumia 67:42 + 18:39
17. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:19 + 19:16
18. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 69:38 + 20:35
19. Paurová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:45 + 20:42
20. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:52 + 25:49
21. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 76:30 + 27:27
22. Smrčková Věra KSU7373 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:13 + 28:10
23. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 77:53 + 28:50
24. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 79:30 + 30:27
25. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 85:08 + 36:05
26. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:06 + 40:03
27. Nejedlová Lucie LLI7350 TJ Loko Liberec 90:13 + 41:10
28. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 96:47 + 47:44
Synková Šárka DOK7650 OK Doksy DISK
Junková Iva LTU7351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

D45A 3.94 km, 220 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 48:52
2. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 49:09 + 0:17
3. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 49:16 + 0:24
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:10 + 1:18
5. Kubald Katrin 13D6950 Kaulsdorfer OLV Berlin 50:54 + 2:02
6. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 51:01 + 2:09
7. Zschaeckel Daniela 21D7250 SV IHW Alex 78 e. V. 52:12 + 3:20
8. Zelenin Jekaterina 29D7050 USG Chemnitz 55:25 + 6:33
9. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 55:30 + 6:38
10. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 56:34 + 7:42
11. Jakob Regula 18Z7250 Bucheggberger OL 56:59 + 8:07
12. Dersch-Kollenbach Brigitte 38D6750 Ski-Club Helsa 57:25 + 8:33
13. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 58:10 + 9:18
14. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 58:23 + 9:31
15. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 58:37 + 9:45
16. Palme Guni OK Klosterneuburg 60:23 + 11:31
17. Kusber Anke OK Mark Brandenburg 60:51 + 11:59
18. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 62:04 + 13:12
19. Westin Lenka 19N7150 Porsgrunn OL 62:23 + 13:31
20. Drechsel Ines 71D6850 USV TU Dresden 63:02 + 14:10
21. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 63:44 + 14:52
22. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 63:59 + 15:07
23. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 64:12 + 15:20
24. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:27 + 15:35
25. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 65:26 + 16:34
26. Östervall Lotta Tumba-Mälarhöjden OK 66:28 + 17:36
27. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 66:29 + 17:37
28. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:08 + 18:16
29. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:11 + 20:19
30. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 69:29 + 20:37
31. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360 81:24 + 32:32
32. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 91:23 + 42:31
33. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 118:00 + 69:08
34. Dornstauder Sandra 32A7050 HSV OL Wiener Neustadt 159:20 + 110:28

D45B 3.23 km, 165 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 42:10
2. Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 43:26 + 1:16
3. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 49:05 + 6:55
4. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 50:54 + 8:44
5. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 52:58 + 10:48
6. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 53:36 + 11:26
7. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 54:15 + 12:05
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 54:43 + 12:33
9. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 54:51 + 12:41
10. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 55:01 + 12:51
11. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 55:32 + 13:22
12. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem, 57:58 + 15:48
13. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 61:44 + 19:34
14. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem, 62:37 + 20:27
15. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 63:16 + 21:06
16. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 64:59 + 22:49
17. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 67:38 + 25:28
18. Brunner Theres OLK Rafzerfeld-Bülach 73:08 + 30:58
19. Krákorová Iva Neregistrovaní (NNN) 75:12 + 33:02
20. Vock Myrta Ulu's Reisewelt 78:17 + 36:07
21. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:27 + 48:17
Gruenberger Christine 75A6950 OK Klosterneuburg DISK

D50 3.49 km, 165 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meister Sabrina 22Z6650 OLG Dachsen 35:46
2. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 40:11 + 4:25
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 40:55 + 5:09
4. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 41:10 + 5:24
5. Purrer Johanna Ulu's Reisewelt 41:54 + 6:08
6. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 42:44 + 6:58
7. Boos Sibylle Ulu's Reisewelt 43:04 + 7:18
8. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 45:26 + 9:40
9. Hugelshofer Barbara 16Z6500 OLG Wislig/CA Rosé 48:16 + 12:30
10. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:41 + 14:55
11. Leonhardt Anette 21D6750 SV IHW Alex 78 e. V. 51:00 + 15:14
12. Jensch Monika OK Mark Brandenburg 51:17 + 15:31
13. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 51:32 + 15:46
14. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 51:47 + 16:01
15. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 52:14 + 16:28
16. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:23 + 16:37
17. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 53:09 + 17:23
18. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 53:58 + 18:12
19. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 56:19 + 20:33
20. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 57:29 + 21:43
21. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 57:41 + 21:55
22. Richter Sabine 71D6650 USV TU Dresden 57:52 + 22:06
23. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:16 + 22:30
24. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 59:43 + 23:57
25. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 61:10 + 25:24
26. Makovička Véronique C.O.Colmar 65:54 + 30:08
27. Maget Brigitte 52A6450 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 68:40 + 32:54
28. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:00 + 33:14
29. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 76:19 + 40:33
30. Schmiedeberg Anke SV IHW Alex 78 e. V. 83:12 + 47:26
31. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 94:15 + 58:29
32. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 110:41 + 74:55
Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha DISK
Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně DISK

D55 3.38 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 45:10
2. Kottonen Annariitta 17F5850 Lynx 49:05 + 3:55
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 53:06 + 7:56
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 54:25 + 9:15
5. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 56:25 + 11:15
6. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 58:35 + 13:25
7. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 59:23 + 14:13
8. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 60:16 + 15:06
9. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 60:56 + 15:46
10. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 64:11 + 19:01
11. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:02 + 22:52
12. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 71:27 + 26:17
13. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 80:20 + 35:10
14. Porzycz Agata UKS Azymut 45 Gdynia 129:02 + 83:52

D60 2.69 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:15
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 38:56 + 3:41
3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 39:23 + 4:08
4. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:02 + 4:47
5. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 43:24 + 8:09
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 44:37 + 9:22
7. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 44:38 + 9:23
8. Margit Jenei 27H5450 BÖF 47:24 + 12:09
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 50:23 + 15:08
10. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 51:51 + 16:36
11. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 52:42 + 17:27
12. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 53:59 + 18:44
13. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 57:41 + 22:26
14. Roach Maggie 25L5750 Luxembourg Orienteering Club 60:46 + 25:31
15. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 64:05 + 28:50
16. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 75:00 + 39:45
17. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 84:47 + 49:32
18. Pijáková Eva KOB Sokol Pezinok 106:56 + 71:41

D65 2.49 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 40:21
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 42:32 + 2:11
3. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 47:33 + 7:12
4. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 47:38 + 7:17
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 57:51 + 17:30
6. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 58:45 + 18:24
7. Waser Renate OLK Rafzerfeld-Bülach 64:55 + 24:34
8. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 66:19 + 25:58
9. Lucke Helga 71D5050 USV TU Dresden 75:08 + 34:47

D70 2.49 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:43
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 58:27 + 0:44
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 68:15 + 10:32
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 70:04 + 12:21
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 72:40 + 14:57
6. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 76:35 + 18:52
7. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 79:42 + 21:59
Maija Jansone 39L4450 RIGA SENIORS DISK

H10L 1.83 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 21:49
2. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 22:36 + 0:47
3. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 24:36 + 2:47
4. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 28:19 + 6:30
5. Pocner Vít ROU SKOB Roudnice nad Labem, 28:25 + 6:36
6. Hampl Jan LME0900 SK Los Mělník 40:16 + 18:27
7. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 51:43 + 29:54
8. Bertien Jiří DKP0901 Oddíl OB Kotlářka 75:32 + 53:43
Kaszkiewicz Tymon UKS Azymut 45 Gdynia DISK

H10 1.91 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 14:19
2. Bujdosó Márk Tabáni Spartacus 14:50 + 0:31
3. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 16:54 + 2:35
4. Weinert Tim Post SV Dresden 17:26 + 3:07
5. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 17:36 + 3:17
6. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:47 + 3:28
7. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 18:53 + 4:34
8. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:16 + 4:57
9. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 19:44 + 5:25
10. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem, 20:40 + 6:21
11. Mlček Vincenc KSU0700 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:09 + 6:50
12. Toth Martin 12H0700 Tipo Orienteering Club 21:14 + 6:55
13. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 21:53 + 7:34
14. Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 25:12 + 10:53
15. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:29 + 11:10
16. Polášek Filip KSU0818 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:05 + 12:46
17. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:14 + 14:55
18. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 31:22 + 17:03
19. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:18 + 17:59
20. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 34:48 + 20:29
21. Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:56 + 20:37
22. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem, 36:53 + 22:34
23. Murawski Rafał HKS Azymut Mochy 40:06 + 25:47
24. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 77:48 + 63:29
Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering DISK
Škorpil Marek HOR0901 TJ Jiskra Hořice DISK

H12 2.50 km, 135 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:45
2. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 24:24 + 0:39
3. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem, 25:10 + 1:25
4. Weinert Florian Post SV Dresden 25:56 + 2:11
5. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:29 + 2:44
6. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 26:37 + 2:52
7. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 27:23 + 3:38
8. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 28:27 + 4:42
9. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem, 29:20 + 5:35
10. Kotkowiak Bartosz BnO Szczecin 30:14 + 6:29
11. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 30:20 + 6:35
12. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 30:41 + 6:56
13. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 31:39 + 7:54
14. Karel Kurenda KAS0501 KOB Kamenický Šenov 31:55 + 8:10
15. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 33:10 + 9:25
16. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 33:27 + 9:42
17. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:50 + 11:05
18. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 34:56 + 11:11
19. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 35:27 + 11:42
20. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 35:37 + 11:52
21. Hay Jack OC München 35:59 + 12:14
22. Bláha Adam KSU0525 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:04 + 12:19
23. Šána Robert KSU0616 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:37 + 12:52
24. Herrmann Josef 48D0502 OL-Team Wehrsdorf 38:28 + 14:43
25. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 40:37 + 16:52
26. Matěj Karvánek KAS0502 KOB Kamenický Šenov 40:47 + 17:02
27. Ondráček Viktor KSU0600 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:29 + 19:44
28. Hampl Jakub LME0500 SK Los Mělník 45:13 + 21:28
29. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:16 + 21:31
30. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 45:56 + 22:11
31. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:57 + 26:12
32. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 52:04 + 28:19
33. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 53:32 + 29:47
34. Kalenský Tomáš SUL0600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 54:42 + 30:57
35. Coufal Kryštof ROU0603 SKOB Roudnice nad Labem, 54:46 + 31:01
36. Jirkovský Jan SLA0500 SKOB Slaný 59:50 + 36:05
37. Smrt Vojtěch ONO0601 SKOB Ostrov 71:23 + 47:38
38. Pop Jonáš TAP0600 KOB TRETRA Praha 85:28 + 61:43

H14 3.81 km, 195 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 33:36
2. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 33:38 + 0:02
3. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 33:52 + 0:16
4. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 39:16 + 5:40
5. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:29 + 5:53
6. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport Warszawa 39:59 + 6:23
7. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:57 + 7:21
8. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 41:17 + 7:41
9. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 42:31 + 8:55
10. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 42:36 + 9:00
11. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 42:59 + 9:23
12. Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 44:48 + 11:12
13. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 45:20 + 11:44
14. Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:53 + 13:17
15. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 47:01 + 13:25
16. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 51:07 + 17:31
17. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 52:51 + 19:15
18. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 53:46 + 20:10
19. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 54:23 + 20:47
20. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 54:27 + 20:51
21. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:50 + 21:14
22. Patterman Prokop KSU0333 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:57 + 21:21
23. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 55:23 + 21:47
24. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 58:13 + 24:37
25. Pawlowski Leon BnO Szczecin 58:21 + 24:45
26. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 59:10 + 25:34
27. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 60:33 + 26:57
28. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 60:48 + 27:12
29. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:12 + 27:36
30. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:51 + 29:15
30. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 62:51 + 29:15
32. Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 66:02 + 32:26
33. Matussek Valentin 48D0401 OL-Team Wehrsdorf 68:04 + 34:28
34. Lange Jonas 21D0400 SV IHW Alex 78 e. V. 69:12 + 35:36
35. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 70:28 + 36:52
36. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 75:42 + 42:06
37. Šperlich Jan KSU0403 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:51 + 43:15
38. Welzel Matthäus OK Mark Brandenburg 91:21 + 57:45
39. Kotkowiak Piotr BnO Szczecin 94:21 + 60:45
40. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 96:30 + 62:54
41. Polášek Vít KSU0402 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:26 + 65:50
Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov DISK

H16 5.51 km, 375 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 47:00
2. Rzeńca Piotr Polish National Youth Team 47:15 + 0:15
3. Bujdosó Zoltán Tabáni Spartacus 48:00 + 1:00
4. Mennet Robin Junior Team Aargau 52:01 + 5:01
5. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 53:16 + 6:16
6. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:38 + 7:38
7. Kapischke Arne OK Mark Brandenburg 55:24 + 8:24
8. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 55:27 + 8:27
9. Adámek Filip ABM0101 KOB Moira Brno 55:36 + 8:36
10. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 55:42 + 8:42
11. Deredos Bruno UKS Orientus Lodz 55:48 + 8:48
12. Schacher Dominic Junior Team Aargau 56:32 + 9:32
13. Suter Jari Junior Team Aargau 59:20 + 12:20
14. Blanc Moritz Junior Team Aargau 60:31 + 13:31
15. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:29 + 14:29
16. Habermacher Joel Junior Team Aargau 62:11 + 15:11
17. Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 64:36 + 17:36
18. Šmol David DOK0100 OK Doksy 66:54 + 19:54
19. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 68:36 + 21:36
20. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:21 + 22:21
21. Biernat Michal BnO Szczecin 72:29 + 25:29
22. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:36 + 25:36
23. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 72:38 + 25:38
24. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 75:55 + 28:55
25. Krč Matěj KSU0101 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:30 + 34:30
26. Kondys Jakub BnO Szczecin 81:53 + 34:53
27. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 82:05 + 35:05
28. Rudert Henrik 21D0200 SV IHW Alex 78 e. V. 83:03 + 36:03
29. Grobelny Alex HKS Azymut Mochy 83:53 + 36:53
29. Babišta Antonín KSU0111 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:53 + 36:53
31. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 85:55 + 38:55
32. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 86:21 + 39:21
33. Zabořil Vojtěch JEN0101 OB Jenišovice 91:19 + 44:19
34. Kalkbrenner Daniel OK Mark Brandenburg 96:32 + 49:32
35. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 101:10 + 54:10
36. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem, 101:48 + 54:48
37. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 118:51 + 71:51
38. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 161:14 + 114:14
Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA DISK

H18 7.03 km, 480 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno 58:12
2. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 67:18 + 9:06
3. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 68:21 + 10:09
4. Gawlitza Franz 24D-001 SV Robotron Dresden 68:36 + 10:24
5. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:43 + 12:31
6. Erne Jan Junior Team Aargau 71:30 + 13:18
7. Gafner Christian Junior Team Aargau 72:17 + 14:05
8. Hotz Silas Junior Team Aargau 73:19 + 15:07
9. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:22 + 15:10
10. Ruuhiala Roope Hiisirasti 75:18 + 17:06
11. Kalisiak Dawid 66P0002 UKS Azymut Pabianice 76:01 + 17:49
12. Nokka Vesa 81F0000 Rasti 88 77:21 + 19:09
13. Magenes Francesco 31I9900 Polisportiva Besanese 77:35 + 19:23
14. Krawczyński Mikolaj Polish National Youth Team 78:52 + 20:40
15. Kapischke Henning OK Mark Brandenburg 78:56 + 20:44
16. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:21 + 21:09
17. Żurek Grzegorz UKS Siódemka Rumia 79:31 + 21:19
17. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 79:31 + 21:19
19. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 80:35 + 22:23
20. Occhi Angelo 31I9901 Polisportiva Besanese 85:46 + 27:34
21. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:05 + 27:53
22. Zając Dawid 66P0001 UKS Azymut Pabianice 86:28 + 28:16
23. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 88:10 + 29:58
24. Kuźba Jakub UKS Siódemka Rumia 89:52 + 31:40
25. Schaniel Ricardo Junior Team Aargau 91:27 + 33:15
26. Bauer Leon OK Mark Brandenburg 92:07 + 33:55
27. Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 92:21 + 34:09
28. Zamojski Rafal UKS Siódemka Rumia 92:29 + 34:17
29. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:13 + 37:01
30. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 96:28 + 38:16
31. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 96:59 + 38:47
32. Ondráček Radek KSU9933 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:54 + 42:42
33. Jaenicke Anton OK Mark Brandenburg 103:10 + 44:58
34. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 110:11 + 51:59
35. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 116:51 + 58:39
36. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 122:32 + 64:20
37. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 128:54 + 70:42
38. Kollenbach Valentin 38D0000 Ski-Club Helsa 132:06 + 73:54
Pešl Jan LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 121:25 + 63:13

H20 8.37 km, 515 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1730

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gerber Csaba Junior Team Aargau 70:54
2. Biederman Marcin Polish National Youth Team 71:33 + 0:39
3. Walti Benjamin Junior Team Aargau 79:30 + 8:36
4. Huila Joona Hiisirasti 79:40 + 8:46
5. Nokka Atte 81F9800 Rasti 88 87:18 + 16:24
6. Zschaeckel Robin 21D9700 SV IHW Alex 78 e. V. 89:59 + 19:05
7. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 93:19 + 22:25 1858
8. Urbaniak Jerzy 58P9800 Ks Spójnia Warszawa 100:16 + 29:22
9. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 103:55 + 33:01 1676
10. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 105:04 + 34:10 1656
11. Baettig Michael 16Z9800 OLG Wislig/CA Rosé 108:03 + 37:09
12. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 117:40 + 46:46 1440
13. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 138:39 + 67:45 1080

H21E 11.16 km, 670 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8511

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wartbichler Christian 32A8800 HSV OL Wiener Neustadt 89:59
2. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 90:05 + 0:06
3. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 91:12 + 1:13 8819
4. Kretzschmar Matthias Post SV Dresden 93:52 + 3:53
5. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 94:05 + 4:06 8560
6. Flechsig Florian 71D9200 USV TU Dresden 97:42 + 7:43
7. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 98:35 + 8:36 8155
8. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:06 + 9:07 8109
9. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 101:22 + 11:23
10. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:23 + 12:24 7813
11. Gösswein Csaba 11H8500 Budai Osforrás 104:34 + 14:35
12. Nipen Thomas Nydalens SK 106:38 + 16:39
13. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 106:53 + 16:54 7408
14. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 107:06 + 17:07 7389
15. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 107:33 + 17:34 7349
16. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 109:09 + 19:10 7205
17. Bugár Gergely 11H9200 Budai Osforrás 109:17 + 19:18
18. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 109:28 + 19:29 7176
19. Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 111:48 + 21:49
20. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 113:28 + 23:29 6816
21. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 121:09 + 31:10 6125
22. Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 123:30 + 33:31
23. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 123:39 + 33:40 5900
24. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 128:21 + 38:22 5478
25. Müller Kurt 18D9601 Post SV Dresden 128:54 + 38:55
26. Giuliani Luigi 31I9200 Polisportiva Besanese 137:34 + 47:35
27. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 141:55 + 51:56
28. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 143:04 + 53:05 4154
29. Weinig Peter OC München 146:02 + 56:03
30. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 148:41 + 58:42 3649
Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK

H21A 9.15 km, 550 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7118

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Röthlisberger Ismael Junior Team Aargau 74:44
2. Giberg Johan Tumba-Mälarhöjden OK 76:29 + 1:45
3. Schenkel Philippe Junior Team Aargau 76:45 + 2:01
4. Frei Lukas Junior Team Aargau 77:19 + 2:35
5. Kraemer Andrei Post SV Dresden 78:56 + 4:12
6. Pabich Mariusz 66P8800 UKS Azymut Pabianice 79:43 + 4:59
7. Allared Mattias Tumba-Mälarhöjden OK 83:20 + 8:36
8. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 84:31 + 9:47 7220
9. Lais Adrian Junior Team Aargau 85:00 + 10:16
10. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 85:55 + 11:11 7104
11. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 86:49 + 12:05 7029
12. Jendrych Marek 23P1500 OK!Sport Warszawa 88:20 + 13:36
13. Bryner Patrik Junior Team Aargau 88:45 + 14:01
14. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 90:27 + 15:43 6728
15. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 90:29 + 15:45 6725
16. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:34 + 15:50 6718
17. Meier Beat Junior Team Aargau 90:52 + 16:08
18. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 92:47 + 18:03 6534
19. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 93:31 + 18:47 6473
20. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 93:53 + 19:09 6443
21. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 94:00 + 19:16 6433
22. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 94:15 + 19:31 6412
23. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:04 + 20:20 6345
24. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 95:39 + 20:55
25. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 99:14 + 24:30 5999
26. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 105:29 + 30:45 5480
27. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 109:58 + 35:14 5108
28. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 110:49 + 36:05
29. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 112:25 + 37:41 4904
30. Lamy Christoph 26D8500 OLV Potsdam 113:41 + 38:57
31. Łubis Michał 66P8500 UKS Azymut Pabianice 115:29 + 40:45
32. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 118:19 + 43:35
33. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 123:04 + 48:20 4020
34. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 127:15 + 52:31 3673
35. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 127:22 + 52:38
36. Komín David PGP7405 SK Praga 127:43 + 52:59 3634
37. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 128:38 + 53:54 3558
38. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 131:07 + 56:23
39. Seidel Jens USG Chemnitz 133:59 + 59:15
40. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 136:42 + 61:58
41. Randík Jan SOB8703 SOBSA 137:57 + 63:13 2785
42. Navarra Federico 31I9000 Polisportiva Besanese 138:25 + 63:41
Mazan Bartlomiej WKS Śląsk Wrocław DISK

H21B 7.11 km, 475 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5178

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 73:01
2. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem, 75:03 + 2:02 5305
3. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 76:53 + 3:52 5182
4. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 78:55 + 5:54 5045
5. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem, 80:43 + 7:42 4924
6. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 80:48 + 7:47 4919
7. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 81:01 + 8:00 4904
8. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem, 82:56 + 9:55 4775
9. Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice 85:19 + 12:18 4615
10. Sadílek Jan VIC9601 OB Vizovice 85:24 + 12:23 4609
11. Moravec Marek LPU881 OK Lokomotiva Pardubice 85:53 + 12:52
12. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 86:36 + 13:35
13. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 88:40 + 15:39 4389
14. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem, 90:09 + 17:08 4289
15. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 91:29 + 18:28 4200
16. Gindl Wolfgang 52A8900 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 94:09 + 21:08
17. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 95:15 + 22:14 3946
18. Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 96:45 + 23:44 3845
19. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 99:17 + 26:16 3675
20. Talacko Aleš KSU8900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:24 + 26:23 3667
21. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 101:22 + 28:21
22. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 101:54 + 28:53 3499
23. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 103:39 + 30:38 3381
24. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 104:26 + 31:25 3328
25. Nemec Andrej 17S9200 Ekonom Banska Bystrica 104:36 + 31:35
26. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 105:01 + 32:00 3289
27. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 106:58 + 33:57 3158
28. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 111:44 + 38:43 2837
29. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 111:50 + 38:49 2830
30. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 113:24 + 40:23 2725
31. Faber Matthias 71D9002 USV TU Dresden 113:28 + 40:27
32. Rudolf Laták 27H7400 BÖF 114:07 + 41:06
33. Tippelt Alexander TV Coburg-Ketschendorf 119:32 + 46:31
34. Zámečník ml. Pavel 3VX9600 Zámečníci 119:37 + 46:36
35. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 124:10 + 51:09 2001
36. Koťátko Aleš SFM8303 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 125:02 + 52:01 1942
37. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 127:12 + 54:11 1797
38. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 134:51 + 61:50
39. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 142:26 + 69:25
40. Knaack Tobias OK Mark Brandenburg 170:46 + 97:45

H35A 8.02 km, 440 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Platais Pauls Ozon 66:43
2. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 68:11 + 1:28
3. Golinowski Paweł OKS Žagaň 70:50 + 4:07
4. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 71:25 + 4:42
5. Schöne André 48D7800 OL-Team Wehrsdorf 72:04 + 5:21
6. Hannes Heidrich SV Robotron Dresden 74:01 + 7:18
7. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 76:06 + 9:23
8. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 78:31 + 11:48
9. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 79:01 + 12:18
10. Hašek Jakub 5DX8000 Haškovi 79:24 + 12:41
11. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:44 + 18:01
12. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 88:01 + 21:18
13. Pompach Petr TAP7801 KOB TRETRA Praha 89:17 + 22:34
14. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 90:21 + 23:38
15. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 94:15 + 27:32
16. Všetečka Michal SJC7503 Sportcentrum Jičín 94:55 + 28:12
17. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 95:38 + 28:55
18. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem, 99:03 + 32:20
19. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 99:25 + 32:42
20. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 102:27 + 35:44
21. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 102:45 + 36:02
22. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 104:04 + 37:21
23. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 105:40 + 38:57
24. Schwarz Tobias berlin tsc 108:05 + 41:22
25. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 108:33 + 41:50
26. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem, 111:12 + 44:29
27. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 115:13 + 48:30
28. Dénes Kiss 16H7800 JMD 122:03 + 55:20
Schwarzenberger Stefan 5BX6600 LG Stettlen DISK
Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka DISK

H35B 5.45 km, 260 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 64:23
2. Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina 68:56 + 4:33
3. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 73:49 + 9:26
4. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 74:56 + 10:33
5. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 83:05 + 18:42
6. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem, 83:42 + 19:19
7. Ukleja Marcin UKS Azymut 45 Gdynia 93:29 + 29:06
8. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 109:02 + 44:39

H40A 6.64 km, 370 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 54:50
2. Stene Per Oyvind 28N7400 Nydalens SK 58:48 + 3:58
3. Seierstad Ivar Geoform 63:06 + 8:16
4. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 65:43 + 10:53
5. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 66:06 + 11:16
6. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 66:45 + 11:55
7. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 67:10 + 12:20
8. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 72:11 + 17:21
9. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 74:49 + 19:59
10. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 75:01 + 20:11
11. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:41 + 20:51
12. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 77:10 + 22:20
13. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 79:47 + 24:57
14. Adorjan peter 2JD7300 berlin tsc 80:39 + 25:49
15. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 82:37 + 27:47
16. Křístek Lukáš 24Z7100 nereg ROZ 83:05 + 28:15
17. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 86:03 + 31:13
18. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 86:50 + 32:00
19. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 87:13 + 32:23
20. Kůstka Marek VIC6403 OB Vizovice 89:54 + 35:04
21. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 100:54 + 46:04
Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha DISK

H40B 4.85 km, 220 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB TRETRA Praha 44:24
2. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem, 50:39 + 6:15
3. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 51:24 + 7:00
4. Novák Oldřich DKP7202 Oddíl OB Kotlářka 52:02 + 7:38
5. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 52:07 + 7:43
6. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 53:23 + 8:59
7. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 56:56 + 12:32
8. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 59:55 + 15:31
9. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:11 + 16:47
10. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:13 + 18:49
11. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:51 + 20:27
12. Cermak Patrik 17S7700 Ekonom Banska Bystrica 65:38 + 21:14
13. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:28 + 25:04
14. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 72:11 + 27:47
15. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:27 + 28:03
16. Murawski Piotr HKS Azymut Mochy 75:09 + 30:45
17. Patterman Pavel KSU7337 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:13 + 36:49
18. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 82:29 + 38:05
19. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 83:15 + 38:51
20. Holík Jaromír NEJ7500 TJ Jiskra Nejdek 85:46 + 41:22
21. Kočandrle Jaroslav KSU7700 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:43 + 44:19
22. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 94:12 + 49:48
23. Knaack Mario OK Mark Brandenburg 98:15 + 53:51
24. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 100:39 + 56:15
25. Müller Jan 71D7600 USV TU Dresden 103:00 + 58:36
26. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:42 + 61:18
Smrček Petr KSU7401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

H45A 5.78 km, 270 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gusev Ilya 31R7000 St.Petersburg 44:05
2. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 44:17 + 0:12
3. Mager Holger 74D7100 ESV Dresden MTBO 46:04 + 1:59
4. Krasuski Marcin 26P7200 orienteering.waw.pl 49:37 + 5:32
5. Cherniavsky Sergey 89D7200 OC München 51:56 + 7:51
6. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 53:20 + 9:15
7. Schwind Klaus 2RD7100 OLG Ortenau 53:25 + 9:20
8. Brettschneider Uwe 13D6800 Kaulsdorfer OLV Berlin 54:51 + 10:46
9. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 55:56 + 11:51
10. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 56:54 + 12:49
11. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 57:21 + 13:16
12. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 57:51 + 13:46
13. Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 58:19 + 14:14
14. Röhner Uwe 21D7200 SV IHW Alex 78 e. V. 58:34 + 14:29
15. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 60:29 + 16:24
16. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 61:40 + 17:35
17. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 61:46 + 17:41
18. Lange Udo 21D7100 SV IHW Alex 78 e. V. 62:40 + 18:35
19. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 63:13 + 19:08
20. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:57 + 19:52
21. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 67:14 + 23:09
22. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 68:08 + 24:03
23. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:57 + 24:52
24. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 69:03 + 24:58
25. Mieske Frank 13D6700 Kaulsdorfer OLV Berlin 70:18 + 26:13
26. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 70:53 + 26:48
27. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 73:18 + 29:13
28. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360 74:11 + 30:06
29. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 80:30 + 36:25
30. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:55 + 36:50
31. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 81:40 + 37:35
32. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 83:06 + 39:01
33. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:26 + 39:21
34. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 88:01 + 43:56
35. Huldt Fredrik Tumba-Mälarhöjden OK 95:10 + 51:05
36. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 96:37 + 52:32
37. Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 101:28 + 57:23

H45B 4.58 km, 230 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junghanß Jens 48D6800 OL-Team Wehrsdorf 46:12
2. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 47:23 + 1:11
3. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 49:15 + 3:03
4. Weinert Rolf Post SV Dresden 55:43 + 9:31
5. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 58:04 + 11:52
6. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:18 + 12:06
7. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 58:29 + 12:17
8. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 61:31 + 15:19
9. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 61:43 + 15:31
10. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 65:20 + 19:08
11. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 65:21 + 19:09
12. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 65:52 + 19:40
13. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 67:54 + 21:42
14. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 69:05 + 22:53
15. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 71:11 + 24:59
16. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 71:41 + 25:29
17. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:16 + 28:04
18. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 76:44 + 30:32
19. Pliska Miloš PGP6304 SK Praga 79:26 + 33:14
20. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 80:18 + 34:06
21. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 81:17 + 35:05
22. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 81:32 + 35:20
23. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 115:32 + 69:20

H50A 5.43 km, 305 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 21D6701 SV IHW Alex 78 e. V. 46:43
2. Zschaeckel Raik 21D6700 SV IHW Alex 78 e. V. 49:41 + 2:58
3. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 53:20 + 6:37
4. Meister Roland 22Z6300 OLG Dachsen 53:23 + 6:40
5. Giberg Dan Tumba-Mälarhöjden OK 53:25 + 6:42
6. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 53:48 + 7:05
7. Axelsson Jörgen 54S6400 Tullinge SK 53:50 + 7:07
8. Zelenin Andrej 29D6600 USG Chemnitz 57:19 + 10:36
9. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 57:27 + 10:44
10. Axelsson Magnus 1VS6200 Strängnäs Malmby OL 57:39 + 10:56
11. Nokka Ilkka 81F6700 Rasti 88 57:41 + 10:58
12. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 58:34 + 11:51
13. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 62:32 + 15:49
14. Grünberger Martin 75A6600 OK Klosterneuburg 62:55 + 16:12
15. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 63:35 + 16:52
16. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 63:38 + 16:55
17. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:25 + 17:42
18. Knitsch Wolfram 57D6500 Post-SV Chemnitz 64:58 + 18:15
19. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 65:32 + 18:49
20. Olisauskas Raimondas berlin tsc 66:02 + 19:19
21. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 66:13 + 19:30
22. Jakob Beat 18Z6700 Bucheggberger OL 66:46 + 20:03
23. Adámek Libor ABM6707 KOB Moira Brno 66:59 + 20:16
24. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 67:29 + 20:46
25. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 67:31 + 20:48
26. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 67:37 + 20:54
27. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:01 + 23:18
28. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 70:51 + 24:08
29. Drechsel Michael 71D6501 USV TU Dresden 71:54 + 25:11
30. Demmig Sven 13D6601 Kaulsdorfer OLV Berlin 72:59 + 26:16
31. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 73:09 + 26:26
32. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 73:20 + 26:37
33. Bujdosó István Tabáni Spartacus 73:24 + 26:41
34. Kollenbach Peter 38D6500 Ski-Club Helsa 74:07 + 27:24
35. Plytnik Stanislaw BnO Szczecin 74:46 + 28:03
36. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:30 + 29:47
37. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:14 + 30:31
38. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 77:19 + 30:36
39. Brunner Andreas OLK Rafzerfeld-Bülach 81:10 + 34:27
40. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 89:47 + 43:04
41. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 95:09 + 48:26
42. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 106:09 + 59:26
43. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 121:05 + 74:22

H50B 3.89 km, 195 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 45:23
2. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 46:03 + 0:40
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 47:45 + 2:22
4. Boos Matthias Ulu's Reisewelt 47:57 + 2:34
5. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 52:06 + 6:43
6. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 52:22 + 6:59
7. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 52:36 + 7:13
8. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 53:50 + 8:27
9. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:03 + 10:40
10. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 57:42 + 12:19
11. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 58:32 + 13:09
12. Rothkegel Thomas Post SV Dresden 59:03 + 13:40
13. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 63:03 + 17:40
14. Pregartner Georg 52A6300 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 67:35 + 22:12
15. Grassow Thomas 13D6701 Kaulsdorfer OLV Berlin 73:04 + 27:41
16. Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin 77:28 + 32:05
17. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 96:06 + 50:43
18. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem, 105:00 + 59:37
Fure Petter 38N5700 Oppsal Orientering DISK

H55 4.43 km, 215 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 44:44
2. Westin Kjell 19N5600 Porsgrunn OL 44:49 + 0:05
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 47:04 + 2:20
4. Vock Rene Ulu's Reisewelt 47:15 + 2:31
5. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 48:18 + 3:34
6. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 49:07 + 4:23
7. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 50:14 + 5:30
8. Wälchli Jürg Ulu's Reisewelt 51:34 + 6:50
9. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 52:15 + 7:31
10. Ruuhiala Mika Hiisirasti 54:23 + 9:39
11. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 54:25 + 9:41
12. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 54:34 + 9:50
13. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:53 + 11:09
14. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 57:00 + 12:16
15. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 58:47 + 14:03
16. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 59:29 + 14:45
17. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 61:16 + 16:32
18. Ansorge Ronald 24D5900 SV Robotron Dresden 62:14 + 17:30
19. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 62:55 + 18:11
20. Porzycz Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia 64:29 + 19:45
21. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 64:33 + 19:49
22. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 66:36 + 21:52
23. Vydra Pavel