Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: D21B

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost Jih
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Zakouřil Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šritr Martin - R3, Kvapil Petr
JURY:
Janata Martin, Wolf Daniel, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Jury se nesešla.
D21B
6.30 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7425
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 57:54 7905
2. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 62:13 + 4:19 7387
3. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:35 + 7:41 6983
4. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 66:04 + 8:10 6925
5. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 68:06 + 10:12 6681
6. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 68:16 + 10:22 6661
7. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 68:34 + 10:40 6625
8. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:09 + 11:15 6555
9. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 69:31 + 11:37 6511
10. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 71:36 + 13:42 6261
11. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:49 + 13:55 6235
12. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 72:17 + 14:23 6180
13. Huková Petra TJP7350 TJ Sokol Troja 72:58 + 15:04 6098
14. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 74:29 + 16:35 5916
15. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 75:20 + 17:26 5814
16. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 75:38 + 17:44 5778
17. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 75:39 + 17:45 5776
18. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:40 + 17:46 5774
19. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 76:23 + 18:29 5688
20. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 76:38 + 18:44 5658
21. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 77:53 + 19:59 5508
22. Fólová Martina SMR8850 SNS Smržovka 77:54 + 20:00 5506
23. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 77:59 + 20:05 5496
24. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 78:05 + 20:11 5484
25. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:56 + 21:02 5382
26. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 80:33 + 22:39 5188
27. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 82:32 + 24:38 4950
28. Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov 82:48 + 24:54 4918
29. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 82:59 + 25:05 4896
30. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:10 + 25:16 4874
31. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 83:12 + 25:18 4870
32. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:44 + 25:50 4806
33. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 84:32 + 26:38 4710
34. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 85:41 + 27:47 4572
35. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 85:50 + 27:56 4554
36. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 89:04 + 31:10 4166
37. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 89:13 + 31:19 4148
38. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 89:26 + 31:32 4122
39. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 89:47 + 31:53 4080
40. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:12 + 32:18 4030
41. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 90:43 + 32:49 3968
42. Klusáková Barbora DKP9157 Oddíl OB Kotlářka 91:01 + 33:07 3932
43. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 91:05 + 33:11 3924
44. Zatloukalová Jana TUR8651 OOB TJ Turnov 96:46 + 38:52 3243
45. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 99:43 + 41:49 2889
46. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 110:12 + 52:18 1631
47. Poláková Ivana LCE7953 OOB TJ Slovan Luhačovice 112:12 + 54:18 1391
48. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 117:56 + 60:02 704
49. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 127:41 + 69:47 0