Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: H21C

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost Jih
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Zakouřil Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šritr Martin - R3, Kvapil Petr
JURY:
Janata Martin, Wolf Daniel, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Jury se nesešla.
H21C
6.00 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5194
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 49:52
2. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 52:33 + 2:41 5241
3. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 53:16 + 3:24 5171
4. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 53:17 + 3:25 5169
5. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 53:38 + 3:46 5135
6. Staszak Wiktor 88P9802 MKS Paulinum Jelenia Góra 53:57 + 4:05
7. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:58 + 4:06 5102
8. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:40 + 5:48 4936
9. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem, 56:07 + 6:15 4892
10. Zimoń Paweł 88P8951 MKS Paulinum Jelenia Góra 56:34 + 6:42
11. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 56:51 + 6:59 4820
12. Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 57:48 + 7:56
13. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 57:50 + 7:58 4724
14. Trávníček Tomáš VLI8202 Slavia Liberec orienteering 59:25 + 9:33 4568
15. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:06 + 10:14 4502
16. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 60:15 + 10:23 4487
17. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 62:56 + 13:04 4224
18. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 63:19 + 13:27 4187
19. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:40 + 14:48 4054
20. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 65:56 + 16:04
21. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 66:21 + 16:29 3889
22. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 68:19 + 18:27
23. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 69:06 + 19:14 3620
24. Jahn Petr SCJ8400 69:26 + 19:34
25. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 69:48 + 19:56 3552
26. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:47 + 20:55 3455
27. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem, 70:49 + 20:57 3452
28. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:05 + 21:13 3426
29. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 71:48 + 21:56 3356
30. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:46 + 22:54 3261
31. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 73:03 + 23:11 3233
32. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 74:43 + 24:51 3070
33. Sloma Grzegorz STB0103 TJ Stadion Nový Bor 74:44 + 24:52 3069
34. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 74:46 + 24:54 3065
35. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 74:53 + 25:01 3054
36. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 75:01 + 25:09 3041
37. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:43 + 27:51 2776
38. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:33 + 28:41 2695
39. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:08 + 31:16 2442
40. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 81:39 + 31:47 2391
41. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 85:33 + 35:41 2009
42. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 86:16 + 36:24 1939
43. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 88:12 + 38:20 1750
44. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 89:30 + 39:38
45. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:53 + 41:01 1487
46. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:00 + 41:08 1475
47. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 91:55 + 42:03 1386
48. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 92:34 + 42:42 1322
49. Mencl Jan JEN0201 OB Jenišovice 93:19 + 43:27 1249
50. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 94:02 + 44:10 1178
51. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 96:10 + 46:18 970
52. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 96:24 + 46:32 947
53. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:39 + 48:47 726
54. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 103:41 + 53:49 233
55. Neumann Jindřich PVP9900 VSS Přírodověda Praha 105:33 + 55:41 51
56. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem, 106:29 + 56:37 0
57. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem, 107:43 + 57:51 0
58. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 117:00 + 67:08 0
59. Bartoň Jaroslav PGP8708 SK Praga 118:16 + 68:24 0
60. Zalewski Bartłomiej 88P0103 MKS Paulinum Jelenia Góra 131:09 + 81:17
61. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 134:33 + 84:41 0
62. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 135:14 + 85:22 0
63. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 148:05 + 98:13 0
64. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 153:54 + 104:02 0
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK 0
Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk DISK 0
Kočvara Oldřich JEN9705 OB Jenišovice DISK 0
Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem, DISK 0
Romaniuk Vojtěch TJN0205 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0