Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: H65

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost Jih
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Zakouřil Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šritr Martin - R3, Kvapil Petr
JURY:
Janata Martin, Wolf Daniel, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Jury se nesešla.
H65
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 41:34
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:05 + 2:31
3. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 45:05 + 3:31
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 46:48 + 5:14
5. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 49:58 + 8:24
6. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 52:12 + 10:38
7. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 55:48 + 14:14
8. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:16 + 16:42
9. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 62:19 + 20:45
10. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 63:03 + 21:29
11. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 63:20 + 21:46
12. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 63:26 + 21:52
13. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 64:19 + 22:45
14. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 64:32 + 22:58
15. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 64:48 + 23:14
16. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 64:53 + 23:19
17. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 67:34 + 26:00
18. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 67:41 + 26:07
19. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:54 + 27:20
20. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 69:58 + 28:24
21. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 70:03 + 28:29
22. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:05 + 29:31
23. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 71:20 + 29:46
24. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 72:18 + 30:44
25. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 75:04 + 33:30
26. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 78:10 + 36:36
27. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:16 + 36:42
28. Bogulak Adam 88P4800 MKS Paulinum Jelenia Góra 80:23 + 38:49
29. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 83:48 + 42:14
30. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 87:05 + 45:31
31. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 92:45 + 51:11
32. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 101:44 + 60:10
33. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 110:13 + 68:39
34. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 110:42 + 69:08