Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E1

Datum:
30.06.2017
Místo konání:
Borotín - koupaliště
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Procházka Jiří - R2
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
D10C
1.40 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Pavla KON0799 C Klub orientačního běhu Konice 13:29
2. Chrástová Barbora STH0851 C Sportovní klub Studenec 14:45 + 1:16
3. Chlupáčová Anežka ZAM0751 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 16:03 + 2:34
4. Strýčková Bára ADA0852 C Spartak Adamov, z. s. 17:27 + 3:58
5. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 18:40 + 5:11
6. Hájková Lucie CET0751 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 21:37 + 8:08
7. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Brno - Žabovřesky 24:45 + 11:16
8. Rozsívalová Adéla KON0760 C Klub orientačního běhu Konice 24:48 + 11:19
9. Pejchalová Zuzana SJI0850 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 48:33 + 35:04
D12A
2.00 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 B TJ TESLA BRNO z.s. 15:02
2. Procházková Doubravka ADA0651 B Spartak Adamov, z. s. 16:16 + 1:14
3. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 16:18 + 1:16
4. Výchová Veronika KOR C Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí 17:11 + 2:09
5. Jílková Lenka KON0666 C Klub orientačního běhu Konice 17:21 + 2:19
6. Chrástová Magdaléna STH0551 B Sportovní klub Studenec 17:35 + 2:33
7. Srbová Michaela SJI0551 B Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 18:06 + 3:04
8. Kopecká Nela UOL0650 C Spolek orientačních běžců Olomouc 19:13 + 4:11
9. Kotková Adéla RIC0655 C Sportovní, o.p.s. 20:42 + 5:40
10. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko, z.s. 21:16 + 6:14
11. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:50 + 8:48
12. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové, z.s. 24:57 + 9:55
13. Mikysková Adéla VAM0550 C Oddíl orientačního běhu Vamberk z.s. 28:39 + 13:37
14. Šaňáková Marie UOL0651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 30:18 + 15:16
15. Benešová Michaela SJH0651 C Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s. 34:18 + 19:16
16. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš, z.s. 36:06 + 21:04
17. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 44:28 + 29:26
18. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 48:26 + 33:24
19. Pejchalová Veronika SJI0652 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 58:32 + 43:30
D14A
2.40 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice, spolek 17:17
2. Poborská Eliška DKP0358 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 17:31 + 0:14
3. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 18:04 + 0:47
4. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk, z.s. 19:04 + 1:47
5. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Brno - Žabovřesky 19:20 + 2:03
6. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering, z.s. 19:59 + 2:42
7. Gray Mikaela 79A0450 C Ugly Gully Orienteers 20:59 + 3:42
8. Kubáková Nela SJH0451 B Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s. 22:54 + 5:37
9. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 23:28 + 6:11
10. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 24:46 + 7:29
11. Binarová Adéla UOL0452 B Spolek orientačních běžců Olomouc 26:19 + 9:02
12. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 33:06 + 15:49
13. Merka Alexis 29U0450 C QOC 34:44 + 17:27
D16B
3.20 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Marie TZL0253 A Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 23:58
2. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš, z.s. 25:53 + 1:55
3. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering z.s. 29:52 + 5:54
4. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk, z.s. 34:20 + 10:22
5. Rusá Vendula DCE0150 C KOB Dobřichovice, z.s. 41:05 + 17:07
D18B
3.70 km, 135 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matulíková Aneta TZL0050 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 41:30
2. Čížková Eliška ADA0051 C Spartak Adamov, z. s. 66:59 + 25:29
D21A
4.70 km, 150 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8999
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Brno - Žabovřesky 31:09 9096
2. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Brno - Žabovřesky 31:21 + 0:12 9038
3. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice, z.s. 31:58 + 0:49 8862
4. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Brno - Žabovřesky 32:09 + 1:00 8810
5. Kociánová Lenka VBM8553 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 34:14 + 3:05 8215
6. Kozáková Zdenka TBM7952 R TJ TESLA BRNO z.s. 35:30 + 4:21 7853
7. Fučíková Hana VBM7751 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 40:08 + 8:59 6528
8. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering z.s. 40:24 + 9:15 6452
9. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice, z.s. 42:58 + 11:49 5719
10. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:39 + 16:30 4380
11. Tihonová Hana TAP9052 C Klub orientačního běhu Tretra Praha 48:01 + 16:52 4276
12. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering z.s. 56:06 + 24:57 1966
13. Mrštíková Květa CHT8754 C Sportovní klub Chrast 60:12 + 29:03 794
D21B
4.60 km, 130 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5222
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupková Barbora VBM8455 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 40:56 5310
2. Kovářová Anna CET7552 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 41:46 + 0:50 5206
3. Daňková Veronika SBK8151 C Klub orientačního běhu Start Blansko 42:13 + 1:17 5149
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 43:58 + 3:02 4930
5. Čížková Markéta ADA9652 C Spartak Adamov, z. s. 52:48 + 11:52 3822
6. Kovářová Jana CET0251 B TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 53:03 + 12:07 3791
7. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 53:56 + 13:00 3680
8. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice, z.s. 54:22 + 13:26 3626
9. Sychrová Martina 23C9350 C Neregistrovaní - Dol. 55:11 + 14:15
10. Náhlíková Erika HCE9750 C Tělovýchovná jednota Hostivice, z.s. 56:52 + 15:56 3312
11. Štěpánová Petra OOL8950 C SK Haná orienteering 59:42 + 18:46 2957
12. Chmelíková Zuzana VBM9353 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 60:20 + 19:24 2877
13. Müllerová Markéta LCE9453 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 62:15 + 21:19 2637
14. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 63:05 + 22:09 2533
15. Kmentová Lenka ZAM8552 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 63:09 + 22:13 2524
16. Typltová Hana OOL8750 C SK Haná orienteering 81:20 + 40:24 244
17. Hill Radka 21G8450 C Airienteers 100:42 + 59:46
D35B
3.80 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 35:12
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 36:55 + 1:43
3. Jemelíková Lada VBM6555 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 38:40 + 3:28
4. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 38:50 + 3:38
5. Janovská Petra PGP7355 C Sportovní klub Praga, z. s. 40:54 + 5:42
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 43:23 + 8:11
7. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 43:33 + 8:21
8. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 45:46 + 10:34
9. Gray Meredith 79A7550 C Ugly Gully Orienteers 51:03 + 15:51
10. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 54:02 + 18:50
11. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun, o.s. 63:53 + 28:41
D35C
3.20 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 31:07
2. Hladká Petra KOR7950 C Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí 32:16 + 1:09
3. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 33:45 + 2:38
4. Kotková Lenka RIC7352 C Sportovní, o.p.s. 34:14 + 3:07
5. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš, z.s. 35:41 + 4:34
6. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v běhu, z.s. 37:46 + 6:39
7. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Brno - Žabovřesky 38:03 + 6:56
8. Holubová Eva SBR8051 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 38:06 + 6:59
9. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko, z.s. 40:40 + 9:33
10. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 40:51 + 9:44
11. Kopecká Jitka UOL7750 C Spolek orientačních běžců Olomouc 41:00 + 9:53
12. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering, z.s. 42:55 + 11:48
13. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Brno - Žabovřesky 45:20 + 14:13
14. Vránová Helena UOL7652 C Spolek orientačních běžců Olomouc 46:12 + 15:05
15. Strýčková Monika ADA7454 C Spartak Adamov, z. s. 48:07 + 17:00
16. Šaňáková Šárka UOL7650 C Spolek orientačních běžců Olomouc 48:20 + 17:13
17. Kašparová Eva TYN7452 C Sportovní klub Týniště nad Orlicí 48:50 + 17:43
18. Mikysková Ilona VAM7550 C Oddíl orientačního běhu Vamberk z.s. 50:08 + 19:01
19. Krejčiříková Nikol BBM7850 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 50:31 + 19:24
20. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 53:10 + 22:03
21. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 58:17 + 27:10
D45B
3.10 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. 26:16
2. Hiršová Marcela VBM7079 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 26:43 + 0:27
3. Klapalová Jana VAM6451 C Oddíl orientačního běhu Vamberk z.s. 28:40 + 2:24
4. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 29:10 + 2:54
5. Jirková Renata ZPV6553 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 29:18 + 3:02
6. Hrstková Dana SJI6051 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 30:01 + 3:45
7. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 31:53 + 5:37
8. Seidlova Jana 29U6950 C QOC 32:02 + 5:46
9. Chroustová Petra VBM6655 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 32:36 + 6:20
10. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 32:56 + 6:40
11. Křečková Petra ZPV7076 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 33:49 + 7:33
12. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk, z.s. 34:07 + 7:51
13. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové, z.s. 35:18 + 9:02
14. Benešová Iva SJH7051 C Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s. 37:26 + 11:10
15. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Brno - Žabovřesky 37:29 + 11:13
16. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. 38:12 + 11:56
17. Doušková Vlasta TBM7060 C TJ TESLA BRNO z.s. 38:28 + 12:12
18. Mudrová Martina HCE6451 C Tělovýchovná jednota Hostivice, z.s. 40:24 + 14:08
19. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko, z.s. 42:11 + 15:55
20. Merkova Dagmar 29U7050 C QOC 58:23 + 32:07
D45C
2.70 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C Oddíl orientačního běhu Třebíč, z.s. 29:12
2. Lukášová Lenka TBM6653 C TJ TESLA BRNO z.s. 29:13 + 0:01
3. Kunzová Ivana BBM7155 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 29:50 + 0:38
4. Štrajtová Zuzana UOL6452 C Spolek orientačních běžců Olomouc 31:13 + 2:01
5. Veverková Yveta VAM6452 C Oddíl orientačního běhu Vamberk z.s. 32:51 + 3:39
6. Kulová Jana VAM6550 C Oddíl orientačního běhu Vamberk z.s. 33:51 + 4:39
7. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 35:56 + 6:44
8. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:03 + 9:51
9. Zajíčková Lenka TBM7152 C TJ TESLA BRNO z.s. 41:41 + 12:29
10. Peřinková Irena BBM6550 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 42:29 + 13:17
11. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 43:16 + 14:04
12. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ Start Náchod, o.s. 43:27 + 14:15
13. Lockerová Milena SRK7251 C Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. 44:48 + 15:36
14. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko, z.s. 53:00 + 23:48
15. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 58:11 + 28:59
16. Rusá Lenka DCE6452 C KOB Dobřichovice, z.s. 70:29 + 41:17
D55B
2.80 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 28:30
2. Kolaříková Věra SBK5251 C Klub orientačního běhu Start Blansko 30:28 + 1:58
3. Bravená Alexandra VBM6155 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 31:05 + 2:35
4. Tihonová Jindra TAP6253 C Klub orientačního běhu Tretra Praha 31:37 + 3:07
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 32:22 + 3:52
6. Jansová Alena CHT5852 C Sportovní klub Chrast 33:05 + 4:35
7. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice, z.s. 35:52 + 7:22
Potěšilová Vladimíra VBM5655 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. DISK
D55C
2.40 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 C TJ TESLA BRNO z.s. 33:21
2. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko, z.s. 38:14 + 4:53
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 40:37 + 7:16
4. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko, z.s. 44:54 + 11:33
5. Künstlerová Milada UOL5651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 54:09 + 20:48
6. Oulická Hana TRT5350 C Klub orientačních sportů Třešť z.s. 54:57 + 21:36
7. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 56:39 + 23:18
D65
2.40 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. 31:23
2. Cigošová Anna TBM5253 C TJ TESLA BRNO z.s. 32:53 + 1:30
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 36:18 + 4:55
4. Suchánková Libuše SOP4851 C TJ Slezan Opava 42:59 + 11:36
5. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 43:38 + 12:15
6. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:48 + 14:25
7. Liščinská Eva TBM4451 C TJ TESLA BRNO z.s. 46:39 + 15:16
DH10N
1.40 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko, z.s. 15:33
2. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Brno - Žabovřesky 16:04 + 0:31
3. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:20 + 0:47
4. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Brno - Žabovřesky 18:20 + 2:47
5. Skřivanková Anna TBM0853 C TJ TESLA BRNO z.s. 20:32 + 4:59
6. Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 21:22 + 5:49
7. Švestka Štěpán KVS0711 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 21:59 + 6:26
8. Hájková Michaela KON0787 C Klub orientačního běhu Konice 22:35 + 7:02
9. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš, z.s. 23:13 + 7:40
10. Hladký Radovan KOR0900 C Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí 23:45 + 8:12
11. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 26:00 + 10:27
12. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Brno - Žabovřesky 35:52 + 20:19
13. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš, z.s. 48:33 + 33:00
14. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 58:13 + 42:40
Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava DISK
Oliveriusová Anna BZP0850 C Báječné ženy v běhu, z.s. DISK
Benešová Anežka KON0757 C Klub orientačního běhu Konice DISK
Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek DISK
Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov DISK
H10C
1.40 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering, z.s. 10:03
2. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice z.s. 11:28 + 1:25
3. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 11:40 + 1:37
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 12:14 + 2:11
5. Holub Ivan SBR0800 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 16:14 + 6:11
6. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice, z.s. 18:16 + 8:13
7. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ Start Náchod, o.s. 20:31 + 10:28
8. Hladký Matěj KOR0700 C Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí 20:42 + 10:39
9. Janeček Jáchym X03 C Jílková / Janeček (Ostrava) 24:52 + 14:49
10. Kunt Martin ZAM0701 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 42:25 + 32:22
H12A
2.10 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Brno - Žabovřesky 13:46
2. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 15:11 + 1:25
3. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko, z.s. 16:42 + 2:56
4. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering, z.s. 16:46 + 3:00
5. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 17:24 + 3:38
6. Karásek František PLU051X C TJ SOKOL Plumlov 20:27 + 6:41
7. Doucha Martin SNA0501 C TJ Start Náchod, o.s. 20:38 + 6:52
8. Strýček Jan ADA0503 B Spartak Adamov, z. s. 21:14 + 7:28
9. Vodička Igor UOL0502 B Spolek orientačních běžců Olomouc 21:23 + 7:37
10. Hájek Dominik CET0601 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 22:09 + 8:23
11. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Brno - Žabovřesky 23:16 + 9:30
12. Kovář Radim CET0501 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 23:57 + 10:11
13. Srb Vladimír SJI0701 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 24:10 + 10:24
14. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 25:15 + 11:29
15. Eliáš Vojtěch TBM0604 C TJ TESLA BRNO z.s. 26:39 + 12:53
16. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 46:12 + 32:26
Holub Mikuláš SBR0500 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál DISK
H14A
2.80 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B TJ TESLA BRNO z.s. 18:45
2. Lička Adam TBM0326 B TJ TESLA BRNO z.s. 22:07 + 3:22
3. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové, z.s. 23:13 + 4:28
4. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš, z.s. 23:58 + 5:13
5. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko, z.s. 24:32 + 5:47
6. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk, z.s. 24:47 + 6:02
7. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Brno - Žabovřesky 25:32 + 6:47
8. Beneš Jindřich KON0404 B Klub orientačního běhu Konice 25:38 + 6:53
9. Kolář Matyáš PGP0304 B Sportovní klub Praga, z. s. 29:02 + 10:17
10. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko, z.s. 29:53 + 11:08
11. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 32:50 + 14:05
12. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko, z.s. 35:19 + 16:34
13. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Brno - Žabovřesky 36:00 + 17:15
14. Švestka Jakub KVS0411 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 36:23 + 17:38
15. Zelený Vladan ZBM0405 B SK Brno - Žabovřesky 44:24 + 25:39
16. Kunt Stanislav ZAM0401 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 59:30 + 40:45
H16B
3.70 km, 130 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk, z.s. 25:48
2. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk, z.s. 26:11 + 0:23
3. Adámek Filip ABM0101 A Klub orientačního běhu ALFA Brno, z.s. 27:00 + 1:12
4. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Brno - Žabovřesky 28:13 + 2:25
5. Kligl Radim TBM0103 A TJ TESLA BRNO z.s. 30:38 + 4:50
6. Locker Daniel SRK0200 B Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. 31:57 + 6:09
7. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk, z.s. 35:01 + 9:13
8. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. 35:18 + 9:30
9. Jirka Matyáš ZPV0201 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 35:27 + 9:39
10. Gray Ryan 79A0400 C Ugly Gully Orienteers 38:13 + 12:25
11. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 38:20 + 12:32
12. Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové, z.s. 40:16 + 14:28
13. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 48:11 + 22:23
H18B
4.60 km, 150 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové, z.s. 31:16
2. Florián Vojtěch ABM9901 B Klub orientačního běhu ALFA Brno, z.s. 36:59 + 5:43
3. Gray Daniel 79A0001 C Ugly Gully Orienteers 39:53 + 8:37
H21A
5.90 km, 165 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8996
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Brno - Žabovřesky 32:24 9188
2. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Brno - Žabovřesky 33:17 + 0:53 8948
3. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering z.s. 33:38 + 1:14 8853
4. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering z.s. 34:16 + 1:52 8681
5. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Brno - Žabovřesky 34:21 + 1:57 8658
6. Fučík Karel VBM7246 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 35:11 + 2:47 8432
7. Kozák Osvald TBM8201 R TJ TESLA BRNO z.s. 35:53 + 3:29 8241
8. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava, z.s. 36:17 + 3:53 8133
9. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 37:08 + 4:44 7902
10. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Brno - Žabovřesky 37:20 + 4:56 7847
11. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice, z.s. 37:21 + 4:57 7843
12. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Brno - Žabovřesky 37:46 + 5:22 7730
12. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering, z.s. 37:46 + 5:22
14. Bencúr Juraj LCE7701 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 38:34 + 6:10 7512
15. Petras Tomáš VAM8801 C Oddíl orientačního běhu Vamberk z.s. 38:37 + 6:13 7499
16. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 40:31 + 8:07 6982
17. Klusáček Matěj LCE8903 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 40:38 + 8:14 6951
18. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering, z.s. 40:47 + 8:23 6910
19. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Brno - Žabovřesky 41:18 + 8:54 6769
20. Fiala Jan BBM7205 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 41:34 + 9:10 6697
21. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 42:11 + 9:47 6529
22. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 42:24 + 10:00 6471
23. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 43:21 + 10:57 6212
24. Dadák Michal LCE9003 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 43:49 + 11:25 6086
25. Janovský Tomáš PGP6401 C Sportovní klub Praga, z. s. 44:11 + 11:47 5986
26. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 44:39 + 12:15 5859
27. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava, z.s. 45:42 + 13:18 5574
28. Sychra Tomáš VBM8305 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 45:43 + 13:19 5569
29. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 46:02 + 13:38 5483
30. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice, z.s. 46:16 + 13:52 5420
31. Doucha Jiří SNA7105 C TJ Start Náchod, o.s. 46:40 + 14:16 5311
32. Dvorský Petr SKM9601 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 46:59 + 14:35 5225
33. Kořan Pavel VBM7401 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 49:09 + 16:45 4636
34. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice, z.s. 49:47 + 17:23 4464
35. Locker Tomáš SRK9802 B Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. 50:12 + 17:48 4351
36. Dittrichová Petra KON8787 C Klub orientačního běhu Konice 50:16 + 17:52 4333
37. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Brno - Žabovřesky 51:02 + 18:38 4124
38. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 58:38 + 26:14 2059
39. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 59:44 + 27:20 1760
40. Krajcar Ivo SKM9501 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 64:42 + 32:18 411
H21B
4.90 km, 155 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6804
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 35:22 6905
2. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 36:02 + 0:40 6779
3. Mokrý Ondřej ABM9410 C Klub orientačního běhu ALFA Brno, z.s. 36:18 + 0:56 6728
3. Černý Martin TAP8902 C Klub orientačního běhu Tretra Praha 36:18 + 0:56 6728
5. Novotný Ondřej ABM9211 C Klub orientačního běhu ALFA Brno, z.s. 36:34 + 1:12 6678
6. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak první brněnská z.s. 38:00 + 2:38 6406
7. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Brno - Žabovřesky 39:20 + 3:58 6153
8. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 40:47 + 5:25 5878
9. Srb Vladimír SJI7801 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 40:48 + 5:26 5875
10. Oujeský Tomáš ADA7433 C Spartak Adamov, z. s. 44:13 + 8:51 5228
11. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk, z.s. 46:15 + 10:53 4842
11. Andrš Petr ZAM8401 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 46:15 + 10:53 4842
13. Suchomel Vít MBM8448 C TJ O-mikron z.s. 48:03 + 12:41 4501
14. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 59:19 + 23:57 2366
H21C
4.50 km, 150 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3647
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Brno - Žabovřesky 34:48 3762
2. Otrusina Jan ABM9210 C Klub orientačního běhu ALFA Brno, z.s. 35:27 + 0:39 3696
3. Holinka Martin ZPV6712 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 37:33 + 2:45 3483
4. Peterek Vít AOP8600 C Orientační Běh Opava, z.s. 42:59 + 8:11 2931
5. Kavan Tomáš TBM8603 C TJ TESLA BRNO z.s. 45:02 + 10:14 2723
6. Holinka Matouš ZPV9222 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 45:54 + 11:06 2635
7. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 47:12 + 12:24 2503
8. Fátor Jan DOB7907 C Klub orientačního běhu Dobruška, z.s. 47:20 + 12:32 2490
9. Šnyrch Marek OOL8700 C SK Haná orienteering 48:29 + 13:41 2373
10. Klusáček Radim BOR7710 C OK JISKRA NOVÝ BOR, z.s. 49:40 + 14:52 2253
11. Minařík Luboš TBM5711 C TJ TESLA BRNO z.s. 50:54 + 16:06 2128
12. Skyva Petr STE9307 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 51:56 + 17:08 2023
13. Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík 52:59 + 18:11
14. Sychra Marek 23C9300 C Neregistrovaní - Dol. 54:48 + 20:00
15. Chloupek Tomáš VBM8404 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 55:05 + 20:17 1703
16. Dressler Jan SBK7911 C Klub orientačního běhu Start Blansko 57:08 + 22:20 1495
17. Otrusina David VBM8205 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 64:14 + 29:26 775
Rýdel Jiří 1VZ9200 C ranovačka DISK
Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Brno - Žabovřesky DISK 0
H35B
4.40 km, 135 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 29:42
2. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 31:05 + 1:23
3. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 31:17 + 1:35
4. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering z.s. 32:38 + 2:56
5. Daněk Roman SBK7541 C Klub orientačního běhu Start Blansko 33:00 + 3:18
6. Hašek Jakub 5DX8000 C 5dixi club 33:38 + 3:56
7. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 33:41 + 3:59
8. Hladký Viktor VAM8201 C Oddíl orientačního běhu Vamberk z.s. 33:46 + 4:04
9. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 35:25 + 5:43
10. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 35:32 + 5:50
11. Kopecký David UOL7800 C Spolek orientačních běžců Olomouc 35:36 + 5:54
12. Chrást Tomáš STH7401 C Sportovní klub Studenec 35:44 + 6:02
13. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 35:54 + 6:12
14. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 36:08 + 6:26
15. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 37:30 + 7:48
16. Kolář Tomáš SLA7103 C Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z.s. 42:15 + 12:33
17. Smékal David UOL7503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 42:33 + 12:51
18. Hill Richard 21G7600 C Airienteers 43:10 + 13:28
19. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko, z.s. 44:18 + 14:36
20. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko, z.s. 49:20 + 19:38
21. Vlček Roman SKM7000 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 54:02 + 24:20
22. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice z.s. 56:29 + 26:47
Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno - Žabovřesky DISK
H35C
4.00 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 30:47
2. Jirous Jiří TAP7201 C Klub orientačního běhu Tretra Praha 38:45 + 7:58
3. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Brno - Žabovřesky 40:24 + 9:37
4. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 41:05 + 10:18
5. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:41 + 14:54
6. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice, z.s. 46:59 + 16:12
7. Lička Lukáš VBM7301 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 49:05 + 18:18
8. Kunt Stanislav ZAM7401 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 50:53 + 20:06
9. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering, z.s. 51:28 + 20:41
10. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Brno - Žabovřesky 52:12 + 21:25
11. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 52:36 + 21:49
12. Vrána Jan UOL7300 C Spolek orientačních běžců Olomouc 55:14 + 24:27
13. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko, z.s. 58:57 + 28:10
14. Verner Leoš X02 C NOCH Brno 59:02 + 28:15
15. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 61:02 + 30:15
16. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 62:24 + 31:37
17. Betlach Michal CET7801 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 73:25 + 42:38
H45B
4.30 km, 110 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C Spolek orientačních běžců Olomouc 27:27
2. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Brno - Žabovřesky 29:25 + 1:58
3. Kunz Martin BBM7101 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 33:28 + 6:01
4. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 34:45 + 7:18
5. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 35:24 + 7:57
6. Beneš Jan SJH7001 C Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s. 35:31 + 8:04
7. SCHRAGO Gregoire 34C6600 C OLC SKOG Fribourg 36:04 + 8:37
8. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 37:39 + 10:12
8. GROTE Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 37:39 + 10:12
10. Čížek Petr ADA7101 C Spartak Adamov, z. s. 38:02 + 10:35
11. Locker Martin SRK7001 C Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. 39:37 + 12:10
12. Mokrý Jan ABM6611 C Klub orientačního běhu ALFA Brno, z.s. 43:20 + 15:53
13. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka, z. s. 43:23 + 15:56
14. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 45:25 + 17:58
15. Tihon Jaroslav TAP6102 C Klub orientačního běhu Tretra Praha 45:30 + 18:03
16. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:30 + 22:03
17. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 53:50 + 26:23
18. Baechler Olivier 34C6800 C OLC SKOG Fribourg 55:11 + 27:44
19. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 56:23 + 28:56
20. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 56:38 + 29:11
21. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 98:37 + 71:10
MS Gray Brenton 79A0000 C Ugly Gully Orienteers 42:30 + 15:03
H45C
3.20 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 27:40
2. Mikyska Alan VAM7149 C Oddíl orientačního běhu Vamberk z.s. 31:43 + 4:03
3. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 34:17 + 6:37
4. Horký Tomáš TBM6747 C TJ TESLA BRNO z.s. 36:34 + 8:54
5. Kraus Martin 61Z7100 C KOB RA 38:23 + 10:43
6. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 38:28 + 10:48
7. Volf Karel PTE6625 C TJ Sokol Ptení 41:21 + 13:41
8. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 43:47 + 16:07
9. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Brno - Žabovřesky 43:50 + 16:10
10. Švestka Jiří KVS6911 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 47:05 + 19:25
11. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 52:09 + 24:29
12. Kašpar Václav TYN7001 C Sportovní klub Týniště nad Orlicí 53:33 + 25:53
13. Strýček Jiří ADA6701 C Spartak Adamov, z. s. 60:33 + 32:53
14. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš, z.s. 90:28 + 62:48
MS Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko, z.s. 29:44 + 2:04
H55B
3.20 km, 95 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice, z.s. 22:58
2. Trejtnar Pavel KUN5801 C Tělocvičná jednota Sokol Kunvald 24:36 + 1:38
3. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice, z.s. 24:40 + 1:42
4. Křeček Miroslav ZPV6213 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 25:21 + 2:23
5. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 26:27 + 3:29
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 27:12 + 4:14
7. Navrátil Antonín UOL5301 C Spolek orientačních běžců Olomouc 28:01 + 5:03
8. Šebesta Vlastislav TBM5807 C TJ TESLA BRNO z.s. 28:39 + 5:41
9. Gurka Jiří TUV4601 C TJ Turnov 29:07 + 6:09
10. Kolařík Zdeněk SBK5406 C Klub orientačního běhu Start Blansko 29:13 + 6:15
11. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 29:36 + 6:38
12. Slováček Rudolf TZL5402 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 33:13 + 10:15
13. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 34:19 + 11:21
14. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice, z.s. 35:34 + 12:36
15. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak první brněnská z.s. 36:19 + 13:21
16. Koudelný Jiří TTR5401 C Oddíl orientačního běhu Třebíč, z.s. 36:33 + 13:35
17. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 42:54 + 19:56
18. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:14 + 21:16
H55C
2.80 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 21:05
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 23:30 + 2:25
3. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 28:14 + 7:09
4. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice z.s. 28:26 + 7:21
5. Hirš Libor VBM6000 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 29:20 + 8:15
6. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko, z.s. 30:24 + 9:19
7. Lux Zdeněk KUN6201 C Tělocvičná jednota Sokol Kunvald 30:35 + 9:30
8. Sysel Svatobor TTR6202 C Oddíl orientačního běhu Třebíč, z.s. 30:49 + 9:44
9. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 31:22 + 10:17
10. Blecha Ladislav TRT5100 C Klub orientačních sportů Třešť z.s. 31:48 + 10:43
11. Ptáček Ladislav BBM5300 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 31:57 + 10:52
12. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 35:10 + 14:05
13. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko, z.s. 35:12 + 14:07
14. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko, z.s. 36:10 + 15:05
15. Šváb Jan VSP5801 C Universitní sportovní klub Praha 38:46 + 17:41
16. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 39:07 + 18:02
17. Potěšil Václav VBM5613 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 42:53 + 21:48
18. Chládek Josef ZAM5901 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 43:02 + 21:57
19. Denemarek Oldřich BBM5100 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 43:58 + 22:53
H65
2.50 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 23:43
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. 23:56 + 0:13
3. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 24:57 + 1:14
4. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 25:13 + 1:30
5. Jelínek Vít TZL5102 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 25:33 + 1:50
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C TJ TESLA BRNO z.s. 26:28 + 2:45
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT-OB Holešov 27:08 + 3:25
8. Hrobař Rudolf SRK4702 C Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. 28:14 + 4:31
9. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 28:15 + 4:32
10. Horký Jan UOL4600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 30:21 + 6:38
11. Šroler Zdeněk KUN5201 C Tělocvičná jednota Sokol Kunvald 30:40 + 6:57
12. Šponar Josef ZAM4701 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 31:32 + 7:49
13. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 32:03 + 8:20
14. Hořínek Jaroslav VSP5000 C Universitní sportovní klub Praha 32:12 + 8:29
15. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. 33:32 + 9:49
16. Havlík Jaroslav SJC3601 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 34:06 + 10:23
17. Dokoupil Vladimír VBM4806 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 36:28 + 12:45
18. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk, z.s. 36:30 + 12:47
19. Jadviščok Ladislav UOL5101 C Spolek orientačních běžců Olomouc 36:31 + 12:48
20. Gřunděl Ivan SJH4201 C Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s. 38:46 + 15:03
21. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 45:02 + 21:19
22. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 48:32 + 24:49
23. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun, o.s. 51:23 + 27:40
24. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 51:45 + 28:02
25. Soviš Ivan SBR4601 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 68:12 + 44:29
Valla Stanislav TZL3125 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. DISK
HDR
1.70 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 15:16
2. Belžíková Nelly KVS0858 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 15:54 + 0:38
3. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 16:25 + 1:09
4. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice z.s. 18:09 + 2:53
5. Minar Daniel 29U0800 C QOC 18:28 + 3:12
6. Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 19:31 + 4:15
7. Oliverius Filip BZP1002 C Báječné ženy v běhu, z.s. 21:34 + 6:18
8. Soldánová Pavlína PLU0999 C TJ SOKOL Plumlov 22:18 + 7:02
9. Procházka Ferdinand ADA1001 C Spartak Adamov, z. s. 24:11 + 8:55
10. Eliášová Viktorie TBM1052 C TJ TESLA BRNO z.s. 27:29 + 12:13
11. Růžičková Zuzana KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 28:04 + 12:48
12. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 28:20 + 13:04
13. Švestka Patrik KVS0911 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 28:35 + 13:19
14. Kopecká Tereza UOL1050 C Spolek orientačních běžců Olomouc 28:42 + 13:26
15. Kubáková Laura SJH1550 C Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s. 29:56 + 14:40
16. Beneš Jan KON0909 C Klub orientačního běhu Konice 32:12 + 16:56
17. Holubová Pavlína SBR0350 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 32:27 + 17:11
18. Čeřovský Filip KON1010 C Klub orientačního běhu Konice 32:34 + 17:18
19. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 33:04 + 17:48
20. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 33:24 + 18:08
21. Rozsíval Martin KON1022 C Klub orientačního běhu Konice 36:05 + 20:49
22. Pilgrová Alexandra CET0951 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 36:06 + 20:50
23. Hill Daisy 21G0950 C Airienteers 36:39 + 21:23
24. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko, z.s. 37:55 + 22:39
25. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 40:33 + 25:17
26. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 41:46 + 26:30
27. Novotný Matouš KOR1200 C Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí 43:15 + 27:59
28. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 43:51 + 28:35
29. Tomíčková Ivana 19X1350 C ESOX ODEI 44:02 + 28:46
30. Daněk František SBK C Klub orientačního běhu Start Blansko 45:04 + 29:48
31. Schwarzová Martina LBE C TJ Lokomotiva Beroun, o.s. 45:40 + 30:24
32. Schwarzová Katka LBE C TJ Lokomotiva Beroun, o.s. 45:42 + 30:26
33. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 46:42 + 31:26
34. Hájková Klára BBM1050 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 46:58 + 31:42
35. Krejčiříková Kamila BBM1550 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 47:25 + 32:09
36. Hiklová Eva ZBM0755 C SK Brno - Žabovřesky 49:09 + 33:53
37. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 69:04 + 53:48
Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. DISK
P
3.00 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin SJH C Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s. 26:29
2. Mokrá Regina ABM6854 C Klub orientačního běhu ALFA Brno, z.s. 30:32 + 4:03
3. Vých Luboš KOR C Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí 30:49 + 4:20
4. Kubák Martin ml. SJH9902 C Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s. 32:09 + 5:40
5. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 32:12 + 5:43
6. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 34:49 + 8:20
7. Kubáková Žaneta SJH C Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s. 36:20 + 9:51
8. Neuer Pavel DOR7502 C OK Dobříš, z.s. 40:29 + 14:00
9. Kovačičová Kateřina OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:06 + 14:37
10. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 42:44 + 16:15
11. Švestková Jana KVS6651 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 42:46 + 16:17
12. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:23 + 16:54
13. Pejchalová Petra SJI7950 C Sportovní klub OK Jihlava, z.s. 43:39 + 17:10
14. Čeřovská Adéla KON8755 C Klub orientačního běhu Konice 45:31 + 19:02
15. Novotný Martin KOR7401 C Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí 46:22 + 19:53
16. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 46:50 + 20:21
17. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s. 47:04 + 20:35
18. Tichý Radomír NNN671 C Neregistrovaní (NNN) 47:26 + 20:57
19. Král Martin OTK0100 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 48:04 + 21:35
20. Šnyrchová Božena OOL5050 C SK Haná orienteering 49:17 + 22:48
21. Janků Kateřina KVS C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 49:38 + 23:09
22. Pinďáková Veronika KVS6652 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 51:30 + 25:01
23. Bencúr Eliáš LCE0301 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 51:48 + 25:19
24. Mikysková Kristýna VAM C Oddíl orientačního běhu Vamberk z.s. 55:46 + 29:17
25. Tichá Anna NNN675 C Neregistrovaní (NNN) 57:16 + 30:47
26. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 57:26 + 30:57
27. Jelínková Dagmar TZL5757 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 59:10 + 32:41
28. Šubrt Zdeněk UOL4201 C Spolek orientačních běžců Olomouc 59:58 + 33:29
29. Králová Věra OTK7151 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 60:42 + 34:13
30. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 64:47 + 38:18
31. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice, spolek 67:14 + 40:45
32. Štěpánová Jarmila NNN8888 C Neregistrovaní (NNN) 83:51 + 57:22
33. Helia De Felice C 103:53 + 77:24
Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak první brněnská z.s. DISK
Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři DISK
Sovišová Eva SBR5251 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál DISK
T
3.90 km, 110 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering, z.s. 28:22
2. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 37:33 + 9:11
3. Ovchinnikova Tatianna X0497 C Ovchinnikova Tatianna 37:37 + 9:15
4. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice z.s. 43:16 + 14:54
5. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:03 + 17:41
6. Novotný Petr NNN9999 C Neregistrovaní (NNN) 48:25 + 20:03
7. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 49:29 + 21:07
8. Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 50:11 + 21:49
9. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 54:54 + 26:32
10. Setínková Eva SJC8765 C SPORTCENTRUM Jičín, z.s. 55:50 + 27:28
11. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín, z.s. 59:01 + 30:39
12. Zelenková Lenka 3IX6150 C Zelenkovi 62:53 + 34:31
13. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 65:37 + 37:15
14. Jireš František 3IX5900 C Zelenkovi 76:24 + 48:02
15. Doležal Zdeněk C 85:07 + 56:45
Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Hašková Arina 5DX8650 C 5dixi club DISK