Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.08.2017
Místo konání:
Trocnov, památník J.Žižky
Pořadatel:
OCB - OC České Budějovice
PCB - SKP České Budějovice
Mapa:
Památník, 1:10 000, e=5 m, stav 2015, revize červenec 2017, rozměr A4
Ředitel závodu:
Blabla Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Ševčík Marek - R3
Stavitel tratí:
Bouček Václav
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D70     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     HF     P    
D10
1.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janosíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 15:42
2. Dvoráková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 18:44 + 3:02
Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava DISK
D12
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 23:02
2. Janosíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 37:23 + 14:21
3. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 46:30 + 23:28
4. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 55:43 + 32:41
D14
2.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 28:10
2. Poctová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 36:41 + 8:31
3. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 38:56 + 10:46
4. Sevcíková Eliska PCB0451 SKP České Budějovice 39:39 + 11:29
5. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 41:49 + 13:39
D16
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 42:07
2. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 42:35 + 0:28
3. Becvárová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 42:58 + 0:51
4. Sevcíková Katerina PCB0151 SKP České Budějovice 43:30 + 1:23
5. Kahudová Dominika OPI0158 Orientační sporty Písek 72:30 + 30:23
6. Winzigová Gabriela OPI0157 Orientační sporty Písek 78:29 + 36:22
Hermanová Katerina KRE0152 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D18
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karbusová Katerina OPI0052 Orientační sporty Písek 52:38
2. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 77:36 + 24:58
3. Svobodová Jana VTA9951 SC vebr-sport 79:04 + 26:26
D21
6.70 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4812
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 50:38 5363
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 58:22 + 7:44 4712
3. Zaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 62:32 + 11:54 4361
4. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:14 + 15:36 4050
5. Studnicná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 71:12 + 20:34
6. Sedlácková Petra ROZ7050 OK Roztoky 86:00 + 35:22 2386
7. Sedlácková Linda ROZ0050 OK Roztoky 93:40 + 43:02 1741
D35
5.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simerková Olga PGP7551 SK Praga 45:55
2. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 52:58 + 7:03
3. Kucerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 59:21 + 13:26
4. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 59:35 + 13:40
5. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 64:09 + 18:14
6. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 65:43 + 19:48
7. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 67:17 + 21:22
8. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 72:11 + 26:16
9. Janosíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 75:59 + 30:04
10. Baluskova Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 76:49 + 30:54
11. Zámecníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 84:32 + 38:37
D45
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 49:35
2. Flasarová Marie KCK5651 KOB Český Krumlov 57:14 + 7:39
3. Troupová Vladena KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 67:17 + 17:42
4. Perinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 67:50 + 18:15
5. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 68:20 + 18:45
6. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 70:28 + 20:53
7. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 70:29 + 20:54
8. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 78:50 + 29:15
D55
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 84:34
D70
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mateju Ladislava UVP4750 Slovan Praha 35:20
2. Hudecková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 38:21 + 3:01
DF
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 18:37
H10
1.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtech VCB0702 OB České Budějovice 16:20
2. Sedlácek Patrik ROZ0800 OK Roztoky 18:34 + 2:14
3. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 21:27 + 5:07
4. Pazderník Tomás OPI0800 Orientační sporty Písek 22:20 + 6:00
H12
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlouhy Ales PGP0502 SK Praga 26:55
2. Dvorák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 28:57 + 2:02
3. Husák Ondrej SLA0600 SKOB Slaný 40:04 + 13:09
4. Hrdlicka Simon OPI0601 Orientační sporty Písek 74:45 + 47:50
5. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 100:49 + 73:54
H14
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlácek Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 25:33
2. Orany Vojtech SJI0401 OK Jihlava 27:15 + 1:42
3. Velát Vojtech OPI0400 Orientační sporty Písek 41:57 + 16:24
4. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 43:11 + 17:38
H16
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 36:05
2. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 40:26 + 4:21
3. Neuzil Vít OPI0103 Orientační sporty Písek 52:47 + 16:42
4. Mikulás Jan VCB0103 OB České Budějovice 54:12 + 18:07
5. Pechácek Vít RIC0101 OB Říčany 75:02 + 38:57
6. Valenta Adam OPI0102 Orientační sporty Písek 88:09 + 52:04
7. Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek 96:08 + 60:03
H18
5.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 90:53
Vondruska Jan VTA0003 SC vebr-sport DISK
H20
7.80 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Becvár Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 92:56 0
H21
10.90 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6469
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kos Tomás LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 70:25 7188
2. Prikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 81:34 + 11:09 6277
3. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 85:40 + 15:15 5942
4. Boránek Petr VSP7000 USK Praha 89:10 + 18:45 5657
5. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 90:23 + 19:58 5557
6. Koldinsky Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:14 + 24:49 5161
7. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:57 + 25:32 5103
8. Hosek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 98:05 + 27:40 4928
9. Blazek Vojtech OPI8700 Orientační sporty Písek 111:53 + 41:28 3801
10. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 112:36 + 42:11 3743
11. Pechácek Libor RIC7600 OB Říčany 114:28 + 44:03 3591
12. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 114:50 + 44:25 3561
13. Krska Vojtech KTA8901 SK Kotnov Tábor 119:57 + 49:32 3143
H21K
5.60 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 41:23 0
2. Ptácek Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 49:13 + 7:50 0
3. Dvorák Milos BBM7300 BETA URSUS Orienteering 69:36 + 28:13 0
4. Ptácek Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 75:41 + 34:18 0
H35
7.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 58:09
2. Prosek Michal SJI7823 OK Jihlava 63:42 + 5:33
3. Smahel Lukás OPI7800 Orientační sporty Písek 63:58 + 5:49
4. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 64:27 + 6:18
5. Malte Rehbein 16D0001 SV Mietraching 65:51 + 7:42
6. Janosík Radek VCB7402 OB České Budějovice 69:24 + 11:15
7. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 69:38 + 11:29
8. Pilar Marek CEP7700 Čepíci 78:05 + 19:56
9. Pesta Jirí MIL7201 Tesil Milevsko 83:22 + 25:13
10. Mares Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 85:58 + 27:49
11. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 86:16 + 28:07
12. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 89:26 + 31:17
13. Herman Daniel KRE7100 OOB TJ Sokol Křemže 95:00 + 36:51
14. Zizka Premysl MIL7301 Tesil Milevsko 103:39 + 45:30
H45
5.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 43:41
2. Klaska Jan nnn 44:01 + 0:20
3. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 44:36 + 0:55
4. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 57:43 + 14:02
5. Zámecník Pavel 3VX7200 Zámečníci 63:38 + 19:57
6. Soudek Vojtech TCB5601 SK Technik České Budějovice 71:00 + 27:19
7. Sedlácek Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 79:11 + 35:30
8. Sterba Jirí SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 79:56 + 36:15
9. Balek Zdenek OPI6300 Orientační sporty Písek 105:08 + 61:27
Honsa Ludek ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava DISK
Ptacek Pavel BBM BETA URSUS Orienteering DISK
H55
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 45:00
2. Jasek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 46:16 + 1:16
3. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 48:13 + 3:13
4. Flasar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 50:55 + 5:55
5. Musil Jan PCB5500 SKP České Budějovice 56:12 + 11:12
6. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 57:30 + 12:30
7. Denemarek Oldrich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 62:19 + 17:19
8. Zákostelecky Frantisek SOB5501 SOBSA 66:42 + 21:42
9. Ptácek Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 75:24 + 30:24
H65
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Leo 17A1600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 38:16
2. Jadviscok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 44:57 + 6:41
3. Rychtecky Josef VCB4801 OB České Budějovice 47:47 + 9:31
4. Prikryl Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská 86:43 + 48:27
H70
2.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 35:30
2. Mateju Ivan UVP4600 Slovan Praha 38:19 + 2:49
3. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 65:28 + 29:58
HDR
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilar Jirí CEP1300 Čepíci 30:00
1. Szablaturová Nela SJI0952 OK Jihlava 30:00
1. Minarík Frantisek VCB1103 OB České Budějovice 30:00
1. Janosík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 30:00
1. Maresová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 30:00
1. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 30:00
1. Strnad Marek OLP PSK Olymp Praha 30:00
1. Matous Nemec TCB SK Technik České Budějovice 30:00
1. Blahutova Lucie MFP0951 VŠSK MFF UK Praha 30:00
HF
2.20 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strnad Jakub OLP PSK Olymp Praha 17:37
2. Minarík Josef VCB0903 OB České Budějovice 21:02 + 3:25
3. Smahel Tadeás OPI1000 Orientační sporty Písek 28:36 + 10:59
Pilar Frantisek CEP0900 Čepíci DISK
P
2.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husák Zdenek SLA0201 SKOB Slaný 24:45
2. Korínková Martina nnn8651 43:35 + 18:50
3. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 44:17 + 19:32
4. Pilarová Katerina CEP8050 Čepíci 45:28 + 20:43
5. Korínková Hana nnn8351 49:36 + 24:51
6. Szablaturova Kamila SJI OK Jihlava 51:53 + 27:08
7. Krsková Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 52:36 + 27:51
8. Korínková Ludmila nnn5851 54:25 + 29:40
9. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 54:50 + 30:05
10. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 55:34 + 30:49
11. Velátová Jana OPI5555 Orientační sporty Písek 57:01 + 32:16
12. Korínek Ota nnn5801 60:06 + 35:21
13. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 69:47 + 45:02