Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Bedřichov, lyžařský stadion
Pořadatel:
LLI - TJ Loko Liberec
Mapa:
Velbloud; 1:10000; E=5m
Ředitel závodu:
Hoidekr Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bradáč Stanislav - R3
Stavitel tratí:
Peterka Vojtěch - R3
Protokol:
V počátku závodu byla jedna z cílových krabiček posunuta v čase o 20 sekund. Všem závodníkům, kteří tuto krabičku použili, byl čas opraven. Je možné, že z tohoto důvodu, někteří mají poslední mezičas záporný, ale cílový čas a kompletní čas závodu jsou korektní.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 19:06
2. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:28 + 0:22
3. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 20:22 + 1:16
4. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 20:38 + 1:32
5. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 21:12 + 2:06
6. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 21:27 + 2:21
7. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 21:38 + 2:32
8. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:56 + 3:50
9. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 24:00 + 4:54
10. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 24:31 + 5:25
11. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 24:33 + 5:27
12. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 25:18 + 6:12
13. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:38 + 6:32
14. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 25:58 + 6:52
15. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:47 + 7:41
16. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 27:15 + 8:09
17. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 28:17 + 9:11
18. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 28:48 + 9:42
19. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 29:01 + 9:55
20. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 29:20 + 10:14
21. Honsová Andrea TJN0858 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:06 + 11:00
22. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 31:56 + 12:50
23. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:47 + 13:41
24. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:41 + 19:35
D10L
3.24 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 21:00
2. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:09 + 2:09
3. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 24:21 + 3:21
4. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 24:43 + 3:43
5. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 26:08 + 5:08
6. Kůtková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 27:32 + 6:32
7. Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 30:01 + 9:01
8. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 30:21 + 9:21
9. Matýsková Kristýna Neregistrovaní (NNN) 30:54 + 9:54
10. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 31:08 + 10:08
11. Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 34:18 + 13:18
12. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 34:36 + 13:36
13. Zurynková Lenka EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha 35:04 + 14:04
14. Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering 35:12 + 14:12
15. Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:17 + 17:17
16. šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 39:50 + 18:50
17. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 41:12 + 20:12
18. Kalousová Adéla EKP0950 C VŠTJ Ekonom Praha 41:44 + 20:44
19. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 43:16 + 22:16
Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering DISK
Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha DISK
Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha DNS
D12
2.53 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 18:43
2. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 21:55 + 3:12
3. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 25:14 + 6:31
4. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 26:19 + 7:36
5. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 26:20 + 7:37
6. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 26:55 + 8:12
7. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 27:50 + 9:07
8. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:35 + 9:52
9. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:02 + 11:19
10. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:18 + 14:35
11. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 34:14 + 15:31
12. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 37:33 + 18:50
13. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 38:12 + 19:29
14. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 38:51 + 20:08
15. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:49 + 23:06
16. Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 44:14 + 25:31
17. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 44:33 + 25:50
18. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 48:29 + 29:46
19. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 56:09 + 37:26
20. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 58:51 + 40:08
Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D14
2.84 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 26:36
2. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 30:50 + 4:14
3. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 32:32 + 5:56
4. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 32:38 + 6:02
5. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:04 + 6:28
6. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 33:13 + 6:37
7. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 33:50 + 7:14
8. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 34:53 + 8:17
9. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 36:43 + 10:07
10. Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:19 + 14:43
11. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 41:34 + 14:58
12. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 41:36 + 15:00
13. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:37 + 18:01
14. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:41 + 19:05
15. Seidlová Adéla TUR0452 C OOB TJ Turnov 46:28 + 19:52
16. Cihlářová Barbora CHA0451 C OK Chrastava 63:51 + 37:15
17. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 79:21 + 52:45
Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha DNS
Riedelová Adéla BOR0451 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
D16
3.14 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 27:28
2. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 28:39 + 1:11
3. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:42 + 3:14
4. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:37 + 4:09
5. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 31:51 + 4:23
6. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:10 + 5:42
7. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 33:20 + 5:52
8. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 33:55 + 6:27
9. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:21 + 6:53
10. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 34:23 + 6:55
11. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:15 + 7:47
12. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 38:55 + 11:27
13. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 53:45 + 26:17
14. Valterová Adéla KBP0150 C KBP Praha 68:03 + 40:35
D18
2.58 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 34:19
2. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:19 + 1:00
3. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:54 + 2:35
4. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 55:59 + 21:40
5. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 83:31 + 49:12
D20
2.77 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 46:48 0
D21K
2.58 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3318
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:46 3832
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 28:33 + 4:47 3268
3. Poloprutská Klára VLI9750 C Slavia Liberec orienteering 32:04 + 8:18 2853
4. Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 35:01 + 11:15 2505
5. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 35:21 + 11:35 2466
6. Hanajová Káťa SMR8451 C SNS Smržovka 37:40 + 13:54 2193
7. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 45:22 + 21:36 1284
8. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 51:21 + 27:35 579
9. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 59:30 + 35:44 0
10. Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:04 + 45:18 0
11. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 102:46 + 79:00 0
Kálalová Tereza 79X8600 Žižkovský tygři DNS
D21L
3.50 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8945
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 31:13 9410
2. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 32:37 + 1:24 9030
3. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 34:57 + 3:44 8396
4. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 34:58 + 3:45 8392
5. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 37:08 + 5:55 7803
6. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 37:21 + 6:08 7744
7. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 37:43 + 6:30 7644
8. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 38:12 + 6:59 7513
9. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 7:05 7486
10. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 38:43 + 7:30 7373
11. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:52 + 7:39 7332
12. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 39:10 + 7:57 7250
13. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 39:18 + 8:05 7214
14. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 39:24 + 8:11 7187
15. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 40:04 + 8:51 7006
16. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 40:15 + 9:02 6956
17. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 40:38 + 9:25 6852
18. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 41:22 + 10:09 6653
19. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 42:30 + 11:17 6345
20. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 43:06 + 11:53 6182
21. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:36 + 12:23 6046
22. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 44:34 + 13:21 5783
22. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 44:34 + 13:21 5783
24. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 45:48 + 14:35 5448
25. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:54 + 14:41 5421
26. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 47:02 + 15:49 5113
27. Sieglová Dáša MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 48:38 + 17:25 4679
28. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:49 + 18:36 4357
29. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 50:10 + 18:57 4262
30. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 50:28 + 19:15 4181
31. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 50:46 + 19:33 4099
32. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 51:38 + 20:25 3864
33. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 52:18 + 21:05 3683
34. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 53:42 + 22:29 3302
35. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 54:49 + 23:36 2999
36. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 54:52 + 23:39 2985
37. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 56:07 + 24:54 2646
38. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 57:49 + 26:36 2184
39. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 61:33 + 30:20 1170
40. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 65:36 + 34:23 69
41. Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 77:11 + 45:58 0
Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice DNS 0
D35
2.58 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 25:22
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 27:03 + 1:41
3. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:49 + 8:27
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 35:00 + 9:38
5. Slavíková Jana CHA8251 C OK Chrastava 36:46 + 11:24
6. Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 41:09 + 15:47
7. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 41:51 + 16:29
8. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 42:53 + 17:31
9. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 45:45 + 20:23
10. Eiglerová Petra ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem 76:48 + 51:26
11. Lyžbická Gabriela SKOB Roudnice nad Labem 86:16 + 60:54
Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava DISK
Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha DNS
D40
2.52 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 24:32
2. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 25:27 + 0:55
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 25:37 + 1:05
4. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 25:38 + 1:06
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 26:09 + 1:37
6. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 27:40 + 3:08
7. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 30:11 + 5:39
8. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 31:04 + 6:32
9. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 31:05 + 6:33
10. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:13 + 6:41
11. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 32:21 + 7:49
12. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 33:32 + 9:00
13. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 35:46 + 11:14
14. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 38:27 + 13:55
15. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 38:50 + 14:18
16. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 39:36 + 15:04
17. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 40:35 + 16:03
18. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 42:53 + 18:21
19. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 43:45 + 19:13
20. Machová Věra TJNxxxx OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:15 + 19:43
21. Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 44:47 + 20:15
22. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB TRETRA Praha 46:02 + 21:30
23. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:35 + 24:03
24. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:42 + 24:10
25. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 49:30 + 24:58
26. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 50:28 + 25:56
27. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 50:31 + 25:59
28. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 50:46 + 26:14
29. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 51:01 + 26:29
30. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 58:34 + 34:02
31. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:14 + 38:42
32. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:48 + 39:16
33. Houdová Miloslava CHA7653 C OK Chrastava 64:20 + 39:48
34. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 67:20 + 42:48
35. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 70:56 + 46:24
36. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:53 + 51:21
37. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 79:52 + 55:20
Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DNS
D45
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 27:02
2. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 28:30 + 1:28
3. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 30:06 + 3:04
4. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 30:18 + 3:16
5. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 31:55 + 4:53
6. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 32:27 + 5:25
7. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:33 + 5:31
8. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:22 + 6:20
9. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:48 + 6:46
10. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 36:39 + 9:37
11. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 37:33 + 10:31
12. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:25 + 14:23
13. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 41:41 + 14:39
14. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:37 + 15:35
15. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:29 + 16:27
16. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 44:11 + 17:09
17. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 44:59 + 17:57
18. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 45:46 + 18:44
19. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:21 + 21:19
20. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:23 + 21:21
21. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:26 + 23:24
22. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 53:01 + 25:59
23. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:38 + 42:36
24. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:43 + 75:41
Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf DNS
Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
D50
2.33 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 30:42
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 31:18 + 0:36
3. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:23 + 2:41
4. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 43:42 + 13:00
5. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 44:25 + 13:43
6. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:03 + 18:21
7. Krakorova Iva Neregistrovaní (NNN) 68:23 + 37:41
Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha DNS
D55
2.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 30:04
2. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 38:31 + 8:27
3. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 41:31 + 11:27
D60
2.17 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 25:40
2. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 27:40 + 2:00
3. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 30:22 + 4:42
4. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 31:58 + 6:18
5. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 37:30 + 11:50
6. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 40:02 + 14:22
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 41:01 + 15:21
8. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 42:01 + 16:21
9. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:36 + 47:56
D65
2.17 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 37:17
2. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 40:45 + 3:28
3. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 45:16 + 7:59
4. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 66:32 + 29:15
5. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 90:36 + 53:19
D70
2.11 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 43:47
2. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 47:09 + 3:22
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 47:33 + 3:46
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 56:55 + 13:08
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 69:22 + 25:35
6. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 77:40 + 33:53
H10
2.58 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 14:38
2. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:45 + 1:07
3. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 15:53 + 1:15
4. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 16:34 + 1:56
5. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 17:09 + 2:31
6. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 17:22 + 2:44
7. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:43 + 4:05
8. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 19:01 + 4:23
9. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:19 + 4:41
10. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:48 + 5:10
11. Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 21:08 + 6:30
12. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 21:10 + 6:32
13. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:15 + 6:37
14. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 21:38 + 7:00
15. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 21:41 + 7:03
16. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:53 + 7:15
17. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 21:59 + 7:21
18. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 22:41 + 8:03
19. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 23:08 + 8:30
20. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 24:09 + 9:31
21. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 24:25 + 9:47
22. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 24:57 + 10:19
23. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 25:38 + 11:00
24. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 26:22 + 11:44
25. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 26:41 + 12:03
26. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 28:40 + 14:02
27. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 29:34 + 14:56
28. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 30:23 + 15:45
29. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 32:08 + 17:30
30. Hoetzel Jiří JEN0701 C OB Jenišovice 46:10 + 31:32
Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha DISK
Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering DISK
Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov DNS
Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H10L
3.24 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 17:44
2. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 22:13 + 4:29
3. Mach David VSP0801 C USK Praha 23:52 + 6:08
4. Solar Daniel VSP0901 C USK Praha 24:35 + 6:51
5. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 24:53 + 7:09
6. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 27:53 + 10:09
7. Kovanda Jakub OK Jiskra Nový Bor 28:33 + 10:49
8. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 30:05 + 12:21
9. Cichra Patrik TAP0903 C KOB TRETRA Praha 31:29 + 13:45
10. Kůtek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 38:57 + 21:13
11. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 41:09 + 23:25
12. Zmrhal Marek NNN1114 Neregistrovaní (NNN) 53:08 + 35:24
13. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 57:19 + 39:35
Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor DNS
H12
2.85 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:40
2. Sork Dominik TAP0504 B KOB TRETRA Praha 28:20 + 1:40
3. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 31:03 + 4:23
4. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:46 + 5:06
5. Habán Oliver VLI0600 C Slavia Liberec orienteering 32:33 + 5:53
6. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:50 + 7:10
7. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 34:55 + 8:15
8. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 40:07 + 13:27
9. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 40:36 + 13:56
10. Herrmann Josef 48D0502 OL-Team Wehrsdorf 46:32 + 19:52
11. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 46:54 + 20:14
12. Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 49:08 + 22:28
13. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 63:06 + 36:26
14. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:04 + 37:24
15. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 67:12 + 40:32
16. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 83:40 + 57:00
17. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 110:42 + 84:02
18. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 145:19 + 118:39
19. Chalupa Jan BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor 163:11 + 136:31
Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov DISK
H14
3.14 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:40
2. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:15 + 1:35
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:04 + 2:24
4. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 27:27 + 2:47
5. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:37 + 2:57
6. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 28:05 + 3:25
7. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 31:08 + 6:28
8. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 35:35 + 10:55
9. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 37:31 + 12:51
10. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 39:06 + 14:26
11. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 41:40 + 17:00
11. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:40 + 17:00
13. Ekert Tomáš VLI0302 B Slavia Liberec orienteering 44:21 + 19:41
14. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 44:44 + 20:04
15. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 45:03 + 20:23
16. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 45:18 + 20:38
17. Valter Ondřej KBP0400 C KBP Praha 47:57 + 23:17
18. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 53:55 + 29:15
19. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 57:42 + 33:02
20. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:52 + 44:12
21. Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 75:07 + 50:27
H16
2.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:06
2. Kovářík Tomáš KAM0300 A OK Kamenice 27:05 + 0:59
3. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 28:51 + 2:45
4. Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 35:00 + 8:54
5. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 51:18 + 25:12
6. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:08 + 29:02
7. Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 61:31 + 35:25
Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice DISK
Sýkora Adam TJN0203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H20
3.01 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žukov Michal TJN9701 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:41 0
2. Juren Lukáš LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 101:11 + 6:30 0
H21K
3.27 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4245
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 30:28 4611
2. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 34:05 + 3:37 4151
3. Vodrážka Jakub VLI7604 C Slavia Liberec orienteering 35:29 + 5:01 3972
4. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:34 + 5:06 3962
5. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:19 + 5:51 3866
6. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 39:41 + 9:13 3438
7. Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 40:54 + 10:26 3283
8. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 41:53 + 11:25 3158
9. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 42:33 + 12:05 3073
10. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 43:06 + 12:38 3003
11. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 43:52 + 13:24 2905
12. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:35 + 17:07 2432
13. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 52:02 + 21:34 1866
14. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 52:22 + 21:54 1823
15. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 55:33 + 25:05 1418
16. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 58:02 + 27:34 1102
H21L
5.04 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9093
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 35:35 9607
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 38:41 + 3:06 8860
3. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 38:53 + 3:18 8811
4. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 39:26 + 3:51 8679
5. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 39:32 + 3:57 8655
6. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 39:38 + 4:03 8631
7. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 4:58 8410
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 40:43 + 5:08 8369
9. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 40:56 + 5:21 8317
10. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 42:04 + 6:29 8044
11. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 42:36 + 7:01 7915
12. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 42:44 + 7:09 7883
13. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 42:56 + 7:21 7835
14. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 43:02 + 7:27 7811
15. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:15 + 7:40 7759
16. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 43:29 + 7:54 7702
17. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 43:47 + 8:12 7630
18. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:51 + 8:16 7614
18. Svoboda Honza SMR7901 C SNS Smržovka 43:51 + 8:16 7614
20. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 43:52 + 8:17 7610
21. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 44:01 + 8:26 7574
22. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 44:04 + 8:29 7562
23. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 44:36 + 9:01 7433
24. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 45:00 + 9:25 7337
25. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 46:10 + 10:35 7056
26. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 46:21 + 10:46 7011
27. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 47:02 + 11:27 6847
28. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 47:04 + 11:29 6839
29. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 47:23 + 11:48 6762
30. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 47:41 + 12:06 6690
31. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 47:51 + 12:16 6650
32. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:22 + 12:47 6525
33. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:24 + 12:49 6517
34. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 49:03 + 13:28 6360
35. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 49:08 + 13:33 6340
36. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 49:11 + 13:36 6328
37. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 50:20 + 14:45 6051
38. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:34 + 14:59 5995
39. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 51:01 + 15:26 5886
40. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 51:07 + 15:32 5862
41. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:39 + 16:04 5734
42. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:54 + 16:19 5673
43. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 53:03 + 17:28 5396
44. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 53:04 + 17:29 5392
45. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 53:19 + 17:44 5332
46. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:28 + 17:53 5296
47. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 54:21 + 18:46 5083
48. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 54:26 + 18:51 5063
49. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 56:14 + 20:39 4629
50. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 56:52 + 21:17 4476
51. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:58 + 21:23 4452
52. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 56:59 + 21:24 4448
53. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 57:41 + 22:06 4279
54. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 58:07 + 22:32 4175
54. Vaniš Ondřej TJN9500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:07 + 22:32 4175
56. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 58:53 + 23:18 3990
57. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 59:07 + 23:32 3934
58. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:37 + 25:02 3572
59. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 60:55 + 25:20 3500
60. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 60:57 + 25:22 3492
61. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 61:02 + 25:27 3472
62. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 61:21 + 25:46 3395
63. Podechu Lapalla FIN9006 Neregistrovaní (NNN) 64:35 + 29:00
64. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 66:09 + 30:34 2238
65. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 67:04 + 31:29 2017
66. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 68:18 + 32:43 1720
67. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 68:45 + 33:10 1611
68. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 68:53 + 33:18 1579
69. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:13 + 33:38 1499
70. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 73:27 + 37:52 478
71. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 74:45 + 39:10 165
72. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:24 + 39:49 8
73. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 75:50 + 40:15 0
74. Kálal Tomáš 79X8500 Žižkovský tygři 76:32 + 40:57
75. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 78:39 + 43:04 0
76. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 81:58 + 46:23 0
77. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 86:05 + 50:30 0
78. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 89:13 + 53:38 0
79. Kunc Filip TJN8201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:19 + 53:44 0
80. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 90:34 + 54:59 0
81. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 90:56 + 55:21 0
82. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 100:21 + 64:46
83. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 102:41 + 67:06 0
Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga DISK 0
Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga DISK 0
Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov DNS 0
Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering DNS 0
Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
H35
3.01 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:44
2. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 34:39 + 5:55
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 37:15 + 8:31
4. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 42:25 + 13:41
5. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 45:50 + 17:06
6. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 68:51 + 40:07
7. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 94:05 + 65:21
Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava DNS
H40
3.53 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 34:21
2. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 34:45 + 0:24
3. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 35:43 + 1:22
4. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 36:33 + 2:12
5. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 38:44 + 4:23
6. Hain Jan SJC7502 C Sportcentrum Jičín 39:41 + 5:20
7. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:57 + 5:36
8. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:27 + 7:06
9. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 41:38 + 7:17
10. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 42:27 + 8:06
11. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:56 + 9:35
12. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 47:27 + 13:06
13. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 48:40 + 14:19
14. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 48:57 + 14:36
15. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 49:08 + 14:47
16. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 50:13 + 15:52
17. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:58 + 16:37
18. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 53:12 + 18:51
19. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 54:06 + 19:45
20. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 54:54 + 20:33
21. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:58 + 21:37
22. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 56:03 + 21:42
23. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 56:08 + 21:47
24. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 58:24 + 24:03
25. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 58:49 + 24:28
26. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:01 + 26:40
27. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 62:02 + 27:41
28. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 62:11 + 27:50
29. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 69:29 + 35:08
30. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 72:12 + 37:51
31. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 72:41 + 38:20
Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín DISK
Zmrhal David NNN1113 Neregistrovaní (NNN) DISK
Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha DNS
Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Rod Jan VSP7423 C USK Praha DNS
H45
2.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valter Dalibor KBP6900 C KBP Praha 25:55
2. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 29:33 + 3:38
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:01 + 4:06
4. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 31:54 + 5:59
5. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:42 + 8:47
6. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 34:50 + 8:55
7. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 35:27 + 9:32
8. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:32 + 12:37
9. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:55 + 15:00
10. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 40:57 + 15:02
11. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:26 + 17:31
12. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 43:57 + 18:02
13. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 44:32 + 18:37
14. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 45:30 + 19:35
15. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 47:28 + 21:33
16. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:06 + 22:11
17. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 48:50 + 22:55
18. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 58:48 + 32:53
19. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 61:53 + 35:58
Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice DNS
H50
2.52 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 30:10
2. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:40 + 1:30
3. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:26 + 2:16
4. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:26 + 8:16
5. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 41:00 + 10:50
6. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 43:24 + 13:14
Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H55
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 21:08
2. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 28:40 + 7:32
3. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 28:50 + 7:42
4. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 30:58 + 9:50
5. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:36 + 12:28
6. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 35:35 + 14:27
7. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 40:44 + 19:36
H60
2.33 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 25:37
2. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 32:01 + 6:24
3. Šikola Alexej LJN5301 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 34:11 + 8:34
4. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 34:33 + 8:56
5. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:58 + 9:21
6. Urválek Jiří VLI4701 C Slavia Liberec orienteering 39:29 + 13:52
7. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:48 + 14:11
8. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 48:46 + 23:09
9. Hnídek Stanislav 4DX5500 OOB Tanvald 53:38 + 28:01
H65
2.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 27:52
2. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 28:09 + 0:17
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 31:04 + 3:12
4. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 33:40 + 5:48
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 34:13 + 6:21
6. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 39:09 + 11:17
7. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 39:31 + 11:39
8. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 63:50 + 35:58
9. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 64:38 + 36:46
10. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 76:08 + 48:16
H70
2.17 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 30:02
2. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 33:19 + 3:17
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 42:13 + 12:11
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 42:17 + 12:15
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 45:59 + 15:57
6. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 46:45 + 16:43
7. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:44 + 24:42
8. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 55:24 + 25:22
9. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 56:37 + 26:35
10. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 56:59 + 26:57
11. Werner Klawun OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:29 + 34:27
HDR
3.24 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 17:56
2. Bégol Danny Neregistrovaní (NNN) 18:33 + 0:37
3. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 21:33 + 3:37
4. Červený Daniel Neregistrovaní (NNN) 21:42 + 3:46
5. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 22:22 + 4:26
6. Schröter Václav CHA1206 OK Chrastava 24:07 + 6:11
7. Harazinová Zuzana VLI0650 C Slavia Liberec orienteering 25:11 + 7:15
8. Harazinová Tereza VLI0850 C Slavia Liberec orienteering 25:15 + 7:19
9. Hejna Matyáš NNN1011 Neregistrovaní (NNN) 25:37 + 7:41
10. Bergl Jonáš TJP0001 TJ Sokol Troja 26:07 + 8:11
11. Dušková Denisa Neregistrovaní (NNN) 26:13 + 8:17
12. Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 26:16 + 8:20
13. Bouda Jan TAP1000 C KOB TRETRA Praha 27:16 + 9:20
14. Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 27:36 + 9:40
15. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 27:58 + 10:02
16. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 28:39 + 10:43
17. Gregorová Magdalena GTB1151 Neregistrovaní (NNN) 29:26 + 11:30
18. Kůtková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 29:45 + 11:49
19. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 29:56 + 12:00
20. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 31:34 + 13:38
21. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 31:36 + 13:40
22. Karásek Vojtěch TUR0811 C OOB TJ Turnov 32:05 + 14:09
23. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 32:10 + 14:14
24. Kubátová Karolína Neregistrovaní (NNN) 32:55 + 14:59
25. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 33:01 + 15:05
26. Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 33:04 + 15:08
27. Hák Martin TUR1206 C OOB TJ Turnov 33:05 + 15:09
28. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 33:08 + 15:12
29. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 34:43 + 16:47
30. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 35:41 + 17:45
31. Matýsek Tomáš Neregistrovaní (NNN) 36:35 + 18:39
32. Zmrhalová Ema Neregistrovaní (NNN) 36:47 + 18:51
33. Libertínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:03 + 20:07
34. Libertínová Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:04 + 20:08
35. Honsová Magda TJN1150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:23 + 20:27
36. Háková Alena TUR1058 C OOB TJ Turnov 38:48 + 20:52
37. Kašše Matěj Neregistrovaní (NNN) 38:57 + 21:01
38. Slavíková Anna CHA1150 OK Chrastava 39:00 + 21:04
39. Merunková Nela Neregistrovaní (NNN) 39:01 + 21:05
40. Slavíček Antonín NNN1115 Neregistrovaní (NNN) 39:04 + 21:08
41. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 39:23 + 21:27
42. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 39:26 + 21:30
43. Kašše Jakub Neregistrovaní (NNN) 39:44 + 21:48
44. Merunka Matěj Neregistrovaní (NNN) 39:51 + 21:55
45. Řezáč Vít NNN1100 Neregistrovaní (NNN) 40:34 + 22:38
46. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 41:26 + 23:30
47. Kautský Tim SPCxx01 SPORTICUS team 41:29 + 23:33
48. Kautský Tobiáš SPCxx01 SPORTICUS team 41:40 + 23:44
49. Jiroutek Jakub Neregistrovaní (NNN) 43:21 + 25:25
50. Gottstein Josef Neregistrovaní (NNN) 43:32 + 25:36
51. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:05 + 27:09
52. Holasová Emma SOK TJ Turnov 53:06 + 35:10
53. Laukaš Toník CHAxx02 OK Chrastava 53:45 + 35:49
54. Lankaš Vojta CHAxx01 OK Chrastava 53:47 + 35:51
55. Rolný Jakub Neregistrovaní (NNN) 58:02 + 40:06
56. Lietava Jiří Neregistrovaní (NNN) 60:08 + 42:12
57. Pachner Ota OK Chrastava 65:41 + 47:45
58. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 68:13 + 50:17
Aycox Oliver NNN1120 Neregistrovaní (NNN) DISK
Berglová Amálie TJP0002 TJ Sokol Troja DISK
Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín DISK
Zmrhalová Zuzana Neregistrovaní (NNN) DISK
Neyrinck Nina VSPxx01 USK Praha DISK
Honzejk Tadeáš NNN1121 Neregistrovaní (NNN) DNS
P
2.82 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 29:54
2. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:45 + 4:51
3. Beránek Petr NNN1118 Neregistrovaní (NNN) 39:14 + 9:20
4. Habánová Anna Neregistrovaní (NNN) 42:03 + 12:09
4. Alblová Zuzana LME0656 SK Los Mělník 42:03 + 12:09
6. Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:40 + 13:46
7. Kalousová Radka EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha 44:38 + 14:44
8. Vaňourková Jitka 31Z7250 Aktivit Nový Bor 45:27 + 15:33
9. Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 46:28 + 16:34
10. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 47:28 + 17:34
11. Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 48:21 + 18:27
12. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 48:32 + 18:38
13. Gomolák Jan CHA7605 OK Chrastava 49:35 + 19:41
14. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 49:47 + 19:53
15. Schröterová Adéla CHA0551 C OK Chrastava 51:08 + 21:14
16. Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor 53:33 + 23:39
17. Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 55:19 + 25:25
18. Slavíček Tomáš Neregistrovaní (NNN) 55:32 + 25:38
19. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 59:30 + 29:36
20. Syslová Drahomíra PGP5650 C SK Praga 60:51 + 30:57
21. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 61:12 + 31:18
22. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 65:21 + 35:27
23. Slavíček Milan Neregistrovaní (NNN) 65:47 + 35:53
24. Kurková Martina Neregistrovaní (NNN) 67:09 + 37:15
25. Vilémová Denisa NNN1122 Neregistrovaní (NNN) 67:11 + 37:17
26. Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 67:29 + 37:35
27. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 73:40 + 43:46
28. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:27 + 44:33
29. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:47 + 45:53
30. Blín Jonáš Neregistrovaní (NNN) 83:03 + 53:09
31. Slavíček Martin NNN1116 Neregistrovaní (NNN) 105:51 + 75:57
32. Kretschmerová Lucie Neregistrovaní (NNN) 111:20 + 81:26
33. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 113:33 + 83:39
34. Škoda Ondřej Neregistrovaní (NNN) 115:04 + 85:10
35. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 164:20 + 134:26
36. Hoetzel Svan JEN1100 C OB Jenišovice 182:03 + 152:09
Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering DISK
Šestáková Barbora NNN1123 Neregistrovaní (NNN) DISK
Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice DISK
Hnízdilová Zdenka Neregistrovaní (NNN) DISK
Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk DISK
Kachová Eliška NNN1010 Neregistrovaní (NNN) DISK
Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor DNS
T
3.49 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mäannel Harald Neregistrovaní (NNN) 39:14
2. Němečková Hana VSP9051 C USK Praha 40:34 + 1:20
3. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:54 + 2:40
4. Krejčí Lukáš TJNxx20 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:28 + 5:14
5. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 44:32 + 5:18
6. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 45:21 + 6:07
7. Rückerová Petra 18D9250 Post SV Dresden 45:29 + 6:15
8. Kašše Jakub Neregistrovaní (NNN) 47:39 + 8:25
9. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 48:28 + 9:14
10. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 50:28 + 11:14
11. Honsová Lenka SNS Smržovka 50:29 + 11:15
12. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 50:35 + 11:21
13. Rolná Jana Neregistrovaní (NNN) 51:13 + 11:59
14. Gavendová Hana NNN1117 Neregistrovaní (NNN) 53:28 + 14:14
15. Votava David 4HX7100 DSVJ 53:47 + 14:33
16. Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden 54:21 + 15:07
17. Heinlová Iva RUM8551 C ZOOB Rumburk 55:13 + 15:59
18. Řezáč Stanislav NNN1112 Neregistrovaní (NNN) 56:28 + 17:14
19. Blín Oldřich 92X6900 Jizerky 57:12 + 17:58
20. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 59:46 + 20:32
21. Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 63:49 + 24:35
22. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 66:29 + 27:15
23. Holan Petr CHA7001 C OK Chrastava 68:44 + 29:30
24. Skácel Dalibor Neregistrovaní (NNN) 69:57 + 30:43
25. Štěrba Jan Neregistrovaní (NNN) 78:56 + 39:42
26. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 81:52 + 42:38
27. Řezáčová Helena NNN1111 Neregistrovaní (NNN) 83:39 + 44:25
28. Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:30 + 52:16
29. Hejna Pavel NNN1009 Neregistrovaní (NNN) 92:24 + 53:10
30. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 99:00 + 59:46
31. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 107:40 + 68:26
32. Funková Markéta Neregistrovaní (NNN) 110:20 + 71:06
33. Karásek Jiří Neregistrovaní (NNN) 119:36 + 80:22
34. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 180:21 + 141:07
Hrdý Pavel Neregistrovaní (NNN) DISK
Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering DISK
Novák Jan Neregistrovaní (NNN) DISK
Vodrážka Matěj VLIxxx1 Slavia Liberec orienteering DISK
Kodejšová Alena VSP7152 C USK Praha DISK
Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering DISK
Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha DISK