Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Hamry nad Sázavou
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
Vápenice
Ředitel závodu:
Nechutová Alena - R3
Hlavní rozhodčí:
Skryja Bořivoj - R2
Stavitel tratí:
Novohradský Jan - R3
Protokol:
Závod proběhnul bez závad, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Nebylo ošetřováno žádné zranění.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.80 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 18:39
2. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 19:42 + 1:03
3. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 21:13 + 2:34
4. Komárková Zbynka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 34:21 + 15:42
5. Ptácková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 35:50 + 17:11
6. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 36:25 + 17:46
MS Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 23:05 + 4:26
D10N
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 22:02
2. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 22:23 + 0:21
3. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 22:38 + 0:36
4. Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice 24:05 + 2:03
5. Krátká Eliska SJI0851 OK Jihlava 24:55 + 2:53
6. Coufalová Júlia SJI0950 OK Jihlava 27:37 + 5:35
7. Dvorácková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:37 + 7:35
8. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 29:45 + 7:43
9. Kubesová Kristyna RUZ1050 TJ Růžená 31:44 + 9:42
10. Mácová Rozálie SJI0855 OK Jihlava 36:52 + 14:50
11. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 37:01 + 14:59
12. Novotná Julie SJI0951 OK Jihlava 38:49 + 16:47
13. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 56:45 + 34:43
14. Nesporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 58:40 + 36:38
D12
2.30 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blazková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 19:54
2. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 20:22 + 0:28
3. Hlavácová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 22:43 + 2:49
4. Benesová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 23:52 + 3:58
5. Jindrichová Eliska SJI0553 OK Jihlava 24:23 + 4:29
6. Dolezelová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:05 + 5:11
7. Nepustilová Katerina OSN0550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:06 + 7:12
8. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 28:03 + 8:09
9. Hofhanzlová Stepánka RUZ0650 TJ Růžená 29:14 + 9:20
10. Belousková Katerina CTB0752 SK OB Chotěboř 32:29 + 12:35
MS Trefná Alzbeta NNN0550 Neregistrovaní (NNN) 45:31 + 25:37
D14
2.90 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:49
2. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 29:46 + 3:57
3. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 36:04 + 10:15
4. Zbínová Aneta CTB0451 SK OB Chotěboř 39:07 + 13:18
5. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:40 + 15:51
6. Nesporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 41:45 + 15:56
D16
3.30 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 26:47
2. Kinstová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 27:12 + 0:25
3. Hlavácová Anezka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 29:32 + 2:45
4. Dockalová Klára SJI0250 OK Jihlava 32:16 + 5:29
5. Slámová Tatána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:17 + 6:30
6. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 79:46 + 52:59
7. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:44 + 60:57
D18
3.70 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blazková Katerina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 27:05
2. Bohácová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 41:38 + 14:33
3. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:39 + 16:34
D21C
4.80 km, 135 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8029
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valisová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:31 8116
2. Jerábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 34:58 + 0:27 8012
3. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 35:12 + 0:41 7958
4. Hojná Eliska SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 38:06 + 3:35 7291
5. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 40:00 + 5:29 6854
6. Kopácková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 41:10 + 6:39 6585
7. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 42:08 + 7:37 6363
8. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 43:02 + 8:31 6156
9. Ptácková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 43:21 + 8:50 6083
10. Lovgren Frida NNN Neregistrovaní (NNN) 44:20 + 9:49
11. Krízová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 48:30 + 13:59 4898
12. Foltynová Eva SJI0051 OK Jihlava 50:33 + 16:02 4427
13. Petrácková Kristyna SJI9851 OK Jihlava 52:59 + 18:28 3867
14. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 54:53 + 20:22 3430
15. Kubesová Eva RUZ8151 TJ Růžená 62:30 + 27:59 1677
16. Dvoráková Klára CHT9852 OOB SK Chrast 63:06 + 28:35 1539
D21D
3.50 km, 80 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kymlová Sárka 8FX8350 TJ Kobylisy 42:40
2. Janícková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:59 + 0:19 0
3. Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená 63:28 + 20:48 0
4. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 75:39 + 32:59 0
D35
4.20 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Jindriska TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 38:57
2. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 40:49 + 1:52
3. Sevcíková Pavla TBM7355 KOS TJ Tesla Brno 41:50 + 2:53
4. Cechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 42:15 + 3:18
5. Benesová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 42:59 + 4:02
6. Kinstová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 44:26 + 5:29
7. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 47:36 + 8:39
8. Nesporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 48:09 + 9:12
9. Turzo Iva OSN7750 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:41 + 10:44
10. Klusácková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 51:22 + 12:25
11. Hlavácová Sárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 51:38 + 12:41
12. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 61:42 + 22:45
13. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 62:47 + 23:50
14. Blazková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 65:39 + 26:42
15. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:43 + 31:46
Dvorácková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Jindrichová Lenka SJI7550 OK Jihlava DISK
Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř DISK
MS Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:02 + 0:05
D45
2.70 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 29:54
2. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 30:28 + 0:34
3. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:05 + 3:11
4. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 34:37 + 4:43
5. Klusácková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 38:50 + 8:56
6. Hrusková Zdenka OSN5950 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:07 + 15:13
7. Perinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 47:00 + 17:06
8. Rachunková Markéta SJI7150 OK Jihlava 57:19 + 27:25
D55
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fialová Dana TTR6153 OOB Třebíč 39:22
2. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 39:29 + 0:07
3. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 48:02 + 8:40
4. Orálková Libuse TTR5351 OOB Třebíč 51:07 + 11:45
5. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 67:00 + 27:38
D65
2.50 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podhorská Vera CJI5252 Fajn Club Jihlava 56:42
H10
1.80 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptácek Jonás TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 14:12
2. Parkan Tomás SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 17:10 + 2:58
3. Blazek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 18:17 + 4:05
4. Simon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:28 + 4:16
5. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 18:31 + 4:19
6. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 42:43 + 28:31
7. Dvorácek Jan TTR0701 OOB Třebíč 85:01 + 70:49
8. Fryba Matyás SJI0700 OK Jihlava 86:55 + 72:43
H10N
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Lukás SJI0801 OK Jihlava 17:37
2. Cerny Petr SJI0905 OK Jihlava 21:56 + 4:19
3. Jirku Ondrej SJI0904 OK Jihlava 26:58 + 9:21
4. Prásil Adam SJI0901 OK Jihlava 27:56 + 10:19
5. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 28:35 + 10:58
6. Kopenec Simon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 28:38 + 11:01
7. Beran Antonín SJH1101 SJH Jindřichův Hradec 28:45 + 11:08
8. Sevcík Filip TBM0802 KOS TJ Tesla Brno 29:08 + 11:31
9. Emmer Matous SJI1000 OK Jihlava 29:42 + 12:05
10. Klusácek Mikulás CTB0902 SK OB Chotěboř 29:53 + 12:16
11. Rozsypal Jakub SJI0805 OK Jihlava 33:24 + 15:47
12. Jelínek Vít SJH0804 SJH Jindřichův Hradec 33:54 + 16:17
H12
2.50 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prásil Tomás TTR0501 OOB Třebíč 17:16
2. Cech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 22:49 + 5:33
3. Folprecht Matyás TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 23:35 + 6:19
4. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 24:04 + 6:48
5. Novák Matyás CTB0601 SK OB Chotěboř 25:38 + 8:22
6. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 27:38 + 10:22
7. Masek Jakub PZR0502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:17 + 19:01
8. Jirku Frantisek SJI0600 OK Jihlava 36:59 + 19:43
9. Máca Dominik SJI0503 OK Jihlava 37:45 + 20:29
10. Novotny Jakub SJI0504 OK Jihlava 38:05 + 20:49
11. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 40:42 + 23:26
12. Nespor Jirí TTR0502 OOB Třebíč 44:31 + 27:15
13. Novák Tadeás CTB0502 SK OB Chotěboř 46:51 + 29:35
14. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 49:02 + 31:46
15. Stenha David SPC0701 SPORTICUS team 50:31 + 33:15
16. Benes Tomás SJI0501 OK Jihlava 75:51 + 58:35
Sevcík Daniel TBM0508 KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Parízek Jan PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:21 + 41:05
H14
3.20 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pobuda Vojtech SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 24:23
2. Novotny Tomás TTR0305 OOB Třebíč 26:17 + 1:54
3. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 27:11 + 2:48
4. Dundácek Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 27:29 + 3:06
5. Vítek Matej SJI0500 OK Jihlava 27:57 + 3:34
6. Orany Vojtech SJI0401 OK Jihlava 29:28 + 5:05
7. Hudec Filip SJI0304 OK Jihlava 29:57 + 5:34
8. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 30:58 + 6:35
9. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 33:33 + 9:10
10. Venhoda Matej SJI0301 OK Jihlava 43:07 + 18:44
11. Chrást Lukás OSN03 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:47 + 23:24
H16
3.70 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojny Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 26:12
2. Tkác Juraj SJI0200 OK Jihlava 28:57 + 2:45
3. Cícha Matej TTR0102 OOB Třebíč 29:09 + 2:57
4. Nespor Jan TTR0101 OOB Třebíč 29:24 + 3:12
5. Jelínek Krystof RUZ0301 TJ Růžená 29:43 + 3:31
6. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 34:15 + 8:03
7. Gryc Ondrej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 34:16 + 8:04
8. Novotny Vojtech TTR0203 OOB Třebíč 37:26 + 11:14
MS Sitar Miroslav PZR0205 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:11 + 13:59
MS Polácek Tomás PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:55 + 0:43
H18
4.40 km, 95 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtech TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 34:22
2. Vesely Vojtech SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 37:08 + 2:46
3. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 46:53 + 12:31
4. Hybes David CHT9903 OOB SK Chrast 69:27 + 35:05
MS Nechanicky Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:06 +
H21C
5.70 km, 125 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8035
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 33:33 8268
2. Závesky Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 34:49 + 1:16 7973
3. Cech Petr SJI0001 OK Jihlava 35:17 + 1:44 7864
4. Vacek Vojtech SJI9602 OK Jihlava 35:19 + 1:46 7857
5. Cech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 36:51 + 3:18 7500
6. Marecek Simon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:32 + 3:59 7341
7. Hovorka Jan LPU7907 OK Lokomotiva Pardubice 38:21 + 4:48 7151
8. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 38:54 + 5:21 7023
8. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 38:54 + 5:21 7023
10. Kos Oldrich LPU9302 OK Lokomotiva Pardubice 40:04 + 6:31 6752
11. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 40:33 + 7:00 6640
12. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 40:42 + 7:09 6605
13. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 40:57 + 7:24 6547
14. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 41:11 + 7:38 6492
15. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 42:32 + 8:59 6178
16. Jirku Roman SJI8309 OK Jihlava 43:43 + 10:10 5903
17. Nouza Petr SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 43:48 + 10:15 5884
18. Hlavác Jirí TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 44:39 + 11:06 5686
19. Fryba Dominik SJI9702 OK Jihlava 45:12 + 11:39 5558
20. Prásil Ales SJI7415 OK Jihlava 45:17 + 11:44 5539
21. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 45:57 + 12:24 5384
22. Závesky Marek CET9001 TJ Loko Česká Třebová 46:35 + 13:02 5237
23. Ptácek Ondrej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 47:36 + 14:03 5000
24. Stastny Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 49:10 + 15:37 4636
25. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 49:11 + 15:38 4632
26. Stepánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 49:18 + 15:45 4605
27. Trefny Pavel NNN7000 Neregistrovaní (NNN) 49:25 + 15:52
28. Kysilko Zdenek CHT8601 OOB SK Chrast 49:26 + 15:53 4574
29. Veverka Tomás VAM8401 OOB Vamberk 50:40 + 17:07 4287
30. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 53:54 + 20:21 3535
31. Komárek Arnost SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 55:04 + 21:31 3264
32. Podivínsky Tomás SCP7201 OK Sparta Praha 56:57 + 23:24 2826
33. Stenha Martin SPC7608 SPORTICUS team 57:26 + 23:53 2713
34. Zanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 63:52 + 30:19 1217
35. Kafka Matej SJI9903 OK Jihlava 75:35 + 42:02 0
Blazek Zdenek SJH7601 SJH Jindřichův Hradec DISK
Prásil Marek SJI7313 OK Jihlava DISK 0
H21D
4.20 km, 65 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 43:41
2. Kavan Tomás TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 44:47 + 1:06 0
3. Fojtu Petr 6YC8701 Neregistrovaní 47:40 + 3:59
4. Sitar Václav PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:16 + 8:35
5. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 59:03 + 15:22
6. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 59:19 + 15:38 0
7. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 65:25 + 21:44 0
8. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 69:07 + 25:26 0
H35
4.50 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Tomás SJI7311 OK Jihlava 34:39
2. Benes Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 37:56 + 3:17
3. Kríz Lukás TTR8201 OOB Třebíč 38:38 + 3:59
4. Hendrych Martin SJI7828 OK Jihlava 38:40 + 4:01
5. Izdny Pavel SJI7613 OK Jihlava 39:07 + 4:28
6. Beran Pavel SJH7801 SJH Jindřichův Hradec 40:26 + 5:47
7. Sebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 42:25 + 7:46
8. Tichy Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 42:51 + 8:12
9. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 43:01 + 8:22
10. Blazek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 43:20 + 8:41
11. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:17 + 9:38
12. Cerník Zdenek OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:12 + 11:33
13. Novotny Jakub SJI7700 OK Jihlava 47:19 + 12:40
14. Vesely Oldrich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 48:57 + 14:18
15. Míchal Jirí SJH7802 SJH Jindřichův Hradec 49:24 + 14:45
16. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 52:07 + 17:28
17. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:27 + 18:48
18. Klusácek Ludek CTB7803 SK OB Chotěboř 54:33 + 19:54
19. Leksa Robert CHT8002 OOB SK Chrast 55:17 + 20:38
20. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 59:55 + 25:16
21. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 65:06 + 30:27
22. Dvorácek Jan TTR7701 OOB Třebíč 69:40 + 35:01
23. Konfrst Josef 6HC8100 OB Vepřová 73:00 + 38:21
24. Belousek Pavel CTB7500 SK OB Chotěboř 73:39 + 39:00
25. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 89:40 + 55:01
Vacek Frantisek CHT7001 OOB SK Chrast DISK
H45
4.30 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 30:27
2. Dundácek Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 33:35 + 3:08
3. Nespor Jan TTR6101 OOB Třebíč 35:43 + 5:16
4. Kanák Petr SJI6115 OK Jihlava 35:56 + 5:29
5. Parkan Jirí SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 36:08 + 5:41
6. Nechanicky Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:03 + 9:36
7. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 41:14 + 10:47
8. Kopecky Zdenek SJI6002 OK Jihlava 42:22 + 11:55
9. Rachunek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 44:13 + 13:46
10. Petrácek Ales SJI6301 OK Jihlava 44:30 + 14:03
11. Benes Martin SJI6900 OK Jihlava 45:16 + 14:49
12. Trojan Jirí SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 47:33 + 17:06
13. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 49:22 + 18:55
14. Závesky Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 54:46 + 24:19
15. Spacek Robert NNN Neregistrovaní (NNN) 60:28 + 30:01
Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno DISK
Blazek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice DISK
H55
3.40 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Romanovsky Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 31:19
2. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 34:02 + 2:43
3. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 34:51 + 3:32
4. Klusácek Martin TTR5601 OOB Třebíč 38:14 + 6:55
5. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 40:05 + 8:46
6. Kubálek Zdenek RUZ5306 TJ Růžená 41:53 + 10:34
7. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 42:20 + 11:01
8. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 46:11 + 14:52
9. Sláma Dusan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 46:50 + 15:31
10. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 47:02 + 15:43
11. Denemarek Oldrich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 50:21 + 19:02
12. Fiala Petr TTR6102 OOB Třebíč 53:24 + 22:05
MS Pospísil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:32 +
H65
2.80 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sklenár Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 36:29
2. Grundel Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 43:20 + 6:51
3. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 43:39 + 7:10
4. Starka Frantisek CHT4801 OOB SK Chrast 46:16 + 9:47
5. Izdny Pavel SJI4600 OK Jihlava 69:12 + 32:43
HDR
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT KOS Třešť 18:29
2. Parízek Petr PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:37 + 0:08
3. Jelínek Michael RUZ TJ Růžená 18:59 + 0:30
4. Hendrych Simon SJI OK Jihlava 20:14 + 1:45
5. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:22 + 1:53
6. Prchalová Katerina NNN8888 Neregistrovaní (NNN) 20:54 + 2:25
7. Porubská Bára NNN Neregistrovaní (NNN) 22:19 + 3:50
8. Jasek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 23:13 + 4:44
9. Kamarád Prokop NNN Neregistrovaní (NNN) 24:24 + 5:55
10. Horká Michaela NNN Neregistrovaní (NNN) 25:35 + 7:06
11. Stastny Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 25:38 + 7:09
12. Nekuda Lukás ABR1000 A-team NOVO Bruntál 26:53 + 8:24
13. Turzo Nela OSN1150 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:12 + 8:43
14. Emmer Tadeás NNN Neregistrovaní (NNN) 27:21 + 8:52
15. Badurová Eliska PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:19 + 9:50
16. Mácová Apolena SJI OK Jihlava 28:52 + 10:23
17. Kamarád Stepán NNN Neregistrovaní (NNN) 29:16 + 10:47
18. Hofhanzlová Magdaléna NNN Neregistrovaní (NNN) 30:05 + 11:36
19. Dolezel Stepán PZR1300 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:26 + 11:57
20. Jasková Adriana ABR0950 A-team NOVO Bruntál 31:35 + 13:06
21. Kubesová Klára RUZ1251 TJ Růžená 31:40 + 13:11
22. Kazderková Zuzana NNN Neregistrovaní (NNN) 31:44 + 13:15
23. Musilová Iva 1DC1150 Targa Orienteering 32:27 + 13:58
24. Musilová Anna NNN Neregistrovaní (NNN) 32:50 + 14:21
25. Konfrst Stepán 6HC1100 OB Vepřová 32:55 + 14:26
26. Václavík Michal OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:10 + 14:41
27. Konfrst Mikulás 6HC1400 OB Vepřová 33:19 + 14:50
28. Belousek Matej CTB1202 SK OB Chotěboř 33:37 + 15:08
29. Nekudová Klára ABR1350 A-team NOVO Bruntál 33:44 + 15:15
30. Dvorácková Eliska TTR0951 OOB Třebíč 34:57 + 16:28
31. Szablaturová Nela SJI0952 OK Jihlava 35:26 + 16:57
32. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 35:34 + 17:05
33. Klusácková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 35:59 + 17:30
34. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 36:04 + 17:35
35. Libra Matyás PZR0900 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:26 + 17:57
36. Jelínek Simon RUZ1300 TJ Růžená 36:58 + 18:29
37. Cerny Ondrej SJI OK Jihlava 38:43 + 20:14
38. Jelínková Anna SJH1252 SJH Jindřichův Hradec 38:52 + 20:23
39. Litochlebová Anna NNN Neregistrovaní (NNN) 42:04 + 23:35
40. Forst Matous NNN Neregistrovaní (NNN) 43:20 + 24:51
41. Masterová Eva TTR OOB Třebíč 44:20 + 25:51
42. Stastny Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 45:02 + 26:33
43. Bursíková Eliska SJI OK Jihlava 45:07 + 26:38
44. Bursík Matej SJI OK Jihlava 45:11 + 26:42
45. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 45:25 + 26:56
46. Denemarek Alber BBM1300 BETA URSUS Orienteering 50:04 + 31:35
47. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 50:57 + 32:28
48. Ptácková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 51:30 + 33:01
49. Kríz Jan TTR1201 OOB Třebíč 55:40 + 37:11
50. Hovezálková Inuska NNN Neregistrovaní (NNN) 57:47 + 39:18
51. Kozáková Helena VIC OB Vizovice 60:48 + 42:19
52. Marková Tatiana VIC1060 OB Vizovice 64:04 + 45:35
53. Packová Ema NNN Neregistrovaní (NNN) 71:53 + 53:24
54. Dostálová Katerina PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:26 + 55:57
Novák Tobiás CTB SK OB Chotěboř DISK
Stepánková Magdaléna 4JZ1450 Kameňáci DISK
Bradác Alois NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
P
2.70 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horky Vladimír NNN Neregistrovaní (NNN) 26:51
2. Kos Radovan LPU7101 OK Lokomotiva Pardubice 35:46 + 8:55
3. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 36:03 + 9:12
4. Máca Pert SJI OK Jihlava 36:10 + 9:19
5. Hancík Roman NNN Neregistrovaní (NNN) 36:31 + 9:40
6. Sevcík Robert TBM7010 KOS TJ Tesla Brno 37:45 + 10:54
7. Wacková Hana SJI OK Jihlava 38:41 + 11:50
8. Pavlík Lukás RUZ TJ Růžená 43:12 + 16:21
9. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 44:03 + 17:12
10. Stepánek Martin 4JZ8500 Kameňáci 46:50 + 19:59
11. Kopenec Milan SJH7102 SJH Jindřichův Hradec 49:08 + 22:17
12. Kosová Leona LPU7153 OK Lokomotiva Pardubice 50:30 + 23:39
13. Trefná Radka NNN7250 Neregistrovaní (NNN) 53:32 + 26:41
14. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:49 + 27:58
15. Szablatvrová Kamila SJI OK Jihlava 55:14 + 28:23
16. Packa Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 56:20 + 29:29
17. Prchal Martin NNN Neregistrovaní (NNN) 59:17 + 32:26
18. Masterová Lenka TTR OOB Třebíč 59:31 + 32:40
19. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 59:33 + 32:42
20. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 59:38 + 32:47
21. Kazderková Alena NNN Neregistrovaní (NNN) 60:42 + 33:51
22. Semerád Stanislav TTR OOB Třebíč 61:10 + 34:19
23. Kamarádová Jana NNN Neregistrovaní (NNN) 61:28 + 34:37
24. Stastná Alena CTB7351 SK OB Chotěboř 64:49 + 37:58
25. Cerníková Zdenka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:34 + 42:43
26. Hudec Lukás SJI OK Jihlava 73:01 + 46:10
27. Klement Jan PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 83:16 + 56:25
Frajová Kamila RUZ7950 TJ Růžená DISK
Trefny Matej NNN0300 Neregistrovaní (NNN) DISK
Kucerová Anna PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Blazková Lucie NNN Neregistrovaní (NNN) DISK