Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.10.2017
Místo konání:
Doksy - U Termita
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Spáleniště
Ředitel závodu:
Lederer Pavel
Hlavní rozhodčí:
Novák Daniel - R1
Stavitel tratí:
Novák Tom
JURY:
Nehasil Vladislav, Pachnerová Dominika, Dlabaja Tomáš
Protokol:
závod proběhl za slunečného počasí v závodě nedošlo ke zranění a nebyl podán protest
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.40 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 23:51
2. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 24:57 + 1:06
3. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 25:45 + 1:54
4. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:48 + 1:57
5. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 26:57 + 3:06
6. Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 27:57 + 4:06
7. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 28:29 + 4:38
8. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:21 + 5:30
9. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 29:52 + 6:01
10. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 31:05 + 7:14
11. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 31:22 + 7:31
12. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 31:27 + 7:36
13. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 31:30 + 7:39
14. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:06 + 8:15
15. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 33:18 + 9:27
16. Murswieková Kateřina BOR0753 C OK Jiskra Nový Bor 34:51 + 11:00
17. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 37:20 + 13:29
18. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 37:32 + 13:41
19. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 40:03 + 16:12
20. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 42:46 + 18:55
21. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:05 + 29:14
22. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 53:56 + 30:05
23. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:41 + 30:50
D10L
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahutová Lucie MFP0950 C VŠSK MFF UK Praha 23:10
2. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 23:48 + 0:38
2. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 23:48 + 0:38
4. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 24:40 + 1:30
5. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 28:42 + 5:32
6. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 42:09 + 18:59
7. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 46:53 + 23:43
8. Koutná Amélie BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor 52:17 + 29:07
D12
3.10 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 22:00
2. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 22:44 + 0:44
3. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 26:15 + 4:15
4. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 29:49 + 7:49
5. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 30:03 + 8:03
6. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 31:37 + 9:37
7. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 32:36 + 10:36
8. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 32:48 + 10:48
9. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:27 + 12:27
10. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 34:40 + 12:40
11. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 42:39 + 20:39
12. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:00 + 24:00
13. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 49:32 + 27:32
14. Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 52:04 + 30:04
15. Široká Karolína NNN7778 Neregistrovaní (NNN) 53:54 + 31:54
16. Blahutová Martina MFP0550 B VŠSK MFF UK Praha 59:02 + 37:02
17. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 62:00 + 40:00
18. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:57 + 44:57
19. Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 76:58 + 54:58
20. Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:21 + 66:21
21. Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 144:50 + 122:50
Vítková Anna DOK0650 C OK Doksy DISK
D14
3.80 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 31:42
2. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 31:53 + 0:11
3. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 33:26 + 1:44
4. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:37 + 2:55
4. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 34:37 + 2:55
6. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 41:01 + 9:19
7. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 41:20 + 9:38
8. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:09 + 12:27
9. Bujná Natalie KAS0351 C KOB Kamenický Šenov 44:20 + 12:38
10. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:35 + 13:53
10. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:35 + 13:53
12. Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:00 + 24:18
13. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 101:28 + 69:46
Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering DISK
D16
4.60 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:34
2. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 47:16 + 1:42
3. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 48:30 + 2:56
4. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 50:52 + 5:18
5. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 52:48 + 7:14
6. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:37 + 8:03
7. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:56 + 12:22
8. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 63:30 + 17:56
9. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 80:04 + 34:30
D18
5.20 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 46:33
2. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 80:48 + 34:15
D20
6.00 km, 195 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kostrzewska Justyna CHC9853 R K.O.B. Choceň 53:55 0
2. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 86:08 + 32:13 0
D21K
4.90 km, 135 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4968
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 48:31 5035
2. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 48:33 + 0:02 5032
3. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 50:30 + 1:59 4835
4. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 53:20 + 4:49 4549
5. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 60:39 + 12:08 3810
6. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 62:47 + 14:16 3595
7. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 79:35 + 31:04 1898
8. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 92:43 + 44:12 572
9. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 111:09 + 62:38 0
D21L
7.20 km, 225 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6833
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 57:59 6924
2. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 58:32 + 0:33 6860
3. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 59:48 + 1:49 6713
4. Krafková Ita BOR8156 C OK Jiskra Nový Bor 61:35 + 3:36 6506
5. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 62:11 + 4:12 6436
6. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 70:43 + 12:44 5444
7. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:08 + 14:09 5279
8. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 72:11 + 14:12
9. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 72:19 + 14:20 5258
10. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 72:27 + 14:28 5242
11. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 84:01 + 26:02 3898
12. Linková Kateřina SUL9250 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 90:31 + 32:32 3142
Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov DISK 0
Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
D35
6.00 km, 195 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 54:21
2. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 59:38 + 5:17
3. Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 59:44 + 5:23
4. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 106:59 + 52:38
D40
4.90 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 42:02
2. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 44:21 + 2:19
3. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 45:35 + 3:33
4. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 46:42 + 4:40
5. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 50:08 + 8:06
6. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 50:36 + 8:34
7. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 51:05 + 9:03
8. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 58:37 + 16:35
9. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 59:32 + 17:30
10. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 61:24 + 19:22
11. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 63:45 + 21:43
12. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 64:34 + 22:32
13. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 64:52 + 22:50
14. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 69:35 + 27:33
15. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 72:29 + 30:27
16. Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:53 + 30:51
17. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 81:35 + 39:33
18. Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 82:16 + 40:14
19. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:56 + 40:54
20. Linková Alena SUL6750 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 87:54 + 45:52
21. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 94:56 + 52:54
22. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 117:30 + 75:28
23. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 122:09 + 80:07
Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D45
4.40 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 42:47
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 43:11 + 0:24
3. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 43:19 + 0:32
4. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 44:47 + 2:00
5. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 45:37 + 2:50
6. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 47:28 + 4:41
7. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:24 + 10:37
8. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:48 + 13:01
9. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 66:26 + 23:39
10. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 67:34 + 24:47
11. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:14 + 27:27
12. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:51 + 28:04
13. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:46 + 42:59
Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy DISK
Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín DISK
D50
4.40 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 43:42
2. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 44:33 + 0:51
3. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 46:03 + 2:21
4. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 46:27 + 2:45
5. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:55 + 7:13
6. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 51:49 + 8:07
7. Karbátová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 55:32 + 11:50
8. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 57:08 + 13:26
9. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 61:37 + 17:55
10. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 65:20 + 21:38
11. Krakorová Iva NNN7787 Neregistrovaní (NNN) 76:14 + 32:32
12. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 89:46 + 46:04
D55
4.40 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 44:39
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 47:06 + 2:27
3. Jeřábková Jana OKP6150 C SK OK 24 Praha 55:43 + 11:04
4. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 64:29 + 19:50
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 74:07 + 29:28
Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D60
3.80 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 41:11
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 41:34 + 0:23
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 43:10 + 1:59
4. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 45:13 + 4:02
5. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 48:00 + 6:49
6. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 49:19 + 8:08
7. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 49:56 + 8:45
8. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 52:25 + 11:14
9. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 55:12 + 14:01
10. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:39 + 24:28
11. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:03 + 33:52
D65
3.80 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 54:22
2. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 60:55 + 6:33
3. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 62:33 + 8:11
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 86:40 + 32:18
5. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 93:32 + 39:10
D70
3.10 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 50:32
2. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 53:25 + 2:53
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 53:49 + 3:17
4. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 53:58 + 3:26
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 71:44 + 21:12
6. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 78:58 + 28:26
H10
2.40 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 16:16
2. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 18:04 + 1:48
3. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:26 + 2:10
4. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 19:56 + 3:40
5. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 20:03 + 3:47
6. Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 20:14 + 3:58
7. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 21:51 + 5:35
8. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 22:09 + 5:53
9. Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 23:39 + 7:23
10. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 23:49 + 7:33
11. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 24:01 + 7:45
12. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 24:08 + 7:52
13. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 27:08 + 10:52
14. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:42 + 13:26
15. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 30:46 + 14:30
16. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:05 + 15:49
17. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:33 + 16:17
18. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:14 + 16:58
19. Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:47 + 20:31
20. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:10 + 24:54
21. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 42:57 + 26:41
22. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 43:53 + 27:37
23. Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:52 + 29:36
24. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 47:50 + 31:34
25. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 63:32 + 47:16
26. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 67:41 + 51:25
27. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 95:49 + 79:33
28. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 105:39 + 89:23
H10L
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:33
2. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 20:44 + 2:11
3. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 24:17 + 5:44
4. Bukvic Kryštof TUV0802 C SOK TJ Turnov 24:31 + 5:58
5. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 25:56 + 7:23
6. Bouda Jakub BOR0804 C OK Jiskra Nový Bor 26:33 + 8:00
7. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 26:47 + 8:14
8. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 28:28 + 9:55
9. Pešek Matěj SJC1002 C Sportcentrum Jičín 28:31 + 9:58
10. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 32:20 + 13:47
11. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 34:23 + 15:50
12. Hrůzek Jan BOR OK Jiskra Nový Bor 45:35 + 27:02
H12
3.40 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermák Jakub 7VX0500 StillAliveCZ 29:56
2. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 31:07 + 1:11
3. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 31:58 + 2:02
4. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:32 + 2:36
5. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:49 + 3:53
6. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 34:11 + 4:15
7. Meier David VSP0606 B USK Praha 36:28 + 6:32
8. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:20 + 9:24
9. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 39:26 + 9:30
10. Kurenda Karel KAS0501 C KOB Kamenický Šenov 40:38 + 10:42
11. Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 46:32 + 16:36
12. Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 46:49 + 16:53
13. Chalupa Jan BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor 48:21 + 18:25
14. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 53:55 + 23:59
15. Habán Oliver VLI0600 C Slavia Liberec orienteering 55:21 + 25:25
16. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 70:47 + 40:51
17. Karvánek Matěj KAS0502 C KOB Kamenický Šenov 72:41 + 42:45
18. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 78:44 + 48:48
H14
5.10 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:45
2. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:32 + 1:47
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:29 + 4:44
4. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:31 + 4:46
5. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 41:34 + 7:49
6. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 44:02 + 10:17
7. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:28 + 11:43
8. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:10 + 14:25
9. Sork Dominik TAP0504 B KOB TRETRA Praha 48:13 + 14:28
10. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 48:38 + 14:53
11. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 50:08 + 16:23
12. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 51:42 + 17:57
13. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 53:12 + 19:27
14. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 58:21 + 24:36
15. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 60:16 + 26:31
16. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 63:29 + 29:44
17. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 64:43 + 30:58
18. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:10 + 32:25
19. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 76:07 + 42:22
20. Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 113:04 + 79:19
21. Janoušek Albert CHA0400 C OK Chrastava 127:35 + 93:50
H16
6.40 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 53:16
2. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 56:54 + 3:38
3. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:34 + 12:18
4. Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 78:04 + 24:48
5. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 86:38 + 33:22
6. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 98:45 + 45:29
7. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 134:18 + 81:02
H18
7.80 km, 240 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 77:16
2. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:39 + 8:23
H21K
5.90 km, 165 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5735
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 39:42 5872
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 40:55 + 1:13 5701
3. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 41:25 + 1:43 5630
4. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:17 + 5:35 5085
5. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 45:36 + 5:54 5041
6. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 45:37 + 5:55 5038
7. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 46:42 + 7:00 4886
8. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 52:33 + 12:51 4061
9. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:23 + 14:41 3802
10. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 56:04 + 16:22 3565
11. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 57:39 + 17:57 3342
12. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 60:34 + 20:52 2931
13. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 69:53 + 30:11 1617
14. Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 70:56 + 31:14 1469
15. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 72:43 + 33:01 1218
16. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:36 + 36:54 670
17. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 78:08 + 38:26 454
18. Bolf Vojtěch TAP8300 KOB TRETRA Praha 90:10 + 50:28
Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor DISK 0
H21L
11.60 km, 375 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8235
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 70:52 8315
2. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 70:55 + 0:03 8310
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 72:54 + 2:02 8081
4. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 73:40 + 2:48 7993
5. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 74:11 + 3:19 7934
6. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 74:20 + 3:28 7916
7. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 76:17 + 5:25 7692
8. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 76:32 + 5:40 7663
9. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 76:48 + 5:56 7632
10. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 80:43 + 9:51 7182
11. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 83:41 + 12:49 6840
11. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 83:41 + 12:49 6840
13. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 84:08 + 13:16 6789
14. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:52 + 15:00 6589
15. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 87:15 + 16:23 6430
16. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 89:19 + 18:27 6192
17. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 89:21 + 18:29 6188
18. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:47 + 20:55 5908
19. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 95:01 + 24:09 5536
20. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 95:37 + 24:45 5467
21. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 103:16 + 32:24
22. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 104:16 + 33:24 4472
23. Kálal Tomáš 79X8500 Žižkovský tygři 104:44 + 33:52
24. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 108:02 + 37:10 4038
25. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 111:34 + 40:42 3631
26. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 116:47 + 45:55 3031
27. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 131:48 + 60:56 1303
28. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 134:48 + 63:56 958
Kolařík Tomáš BOR7809 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
H35
8.70 km, 230 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 66:13
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 70:14 + 4:01
3. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 71:02 + 4:49
4. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 71:59 + 5:46
5. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 87:00 + 20:47
6. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 88:12 + 21:59
7. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 103:46 + 37:33
8. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 118:20 + 52:07
Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
H40
7.80 km, 240 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 61:28
2. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 61:54 + 0:26
3. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 62:33 + 1:05
4. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:45 + 2:17
5. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 64:44 + 3:16
6. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 65:36 + 4:08
7. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 66:01 + 4:33
8. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:48 + 5:20
9. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:57 + 5:29
10. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 69:57 + 8:29
11. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 71:22 + 9:54
12. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 72:17 + 10:49
13. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:31 + 12:03
14. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 74:37 + 13:09
15. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 76:51 + 15:23
16. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:01 + 15:33
17. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:13 + 15:45
18. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 81:44 + 20:16
19. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 81:57 + 20:29
20. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 84:56 + 23:28
21. Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:06 + 23:38
22. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 85:52 + 24:24
23. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 89:59 + 28:31
24. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 91:51 + 30:23
25. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 93:49 + 32:21
26. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 95:21 + 33:53
27. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 100:07 + 38:39
28. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 100:10 + 38:42
29. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 105:39 + 44:11
30. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 108:51 + 47:23
31. Kaplan Daniel PDY7700 C Běhej Poděbrady 119:05 + 57:37
32. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 137:48 + 76:20
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H45
6.90 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 45:46
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 50:23 + 4:37
3. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 52:17 + 6:31
4. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 52:21 + 6:35
5. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 52:25 + 6:39
6. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:24 + 9:38
7. Klaška Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 57:24 + 11:38
8. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 60:18 + 14:32
9. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 61:27 + 15:41
10. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 62:25 + 16:39
11. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:43 + 19:57
12. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:34 + 20:48
13. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 67:09 + 21:23
14. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:09 + 22:23
15. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 72:12 + 26:26
16. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:36 + 29:50
17. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 79:13 + 33:27
18. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 79:44 + 33:58
19. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 87:59 + 42:13
20. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:54 + 43:08
21. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:34 + 48:48
22. Bukvic Martin TUV7000 C SOK TJ Turnov 124:18 + 78:32
H50
6.50 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 64:25
2. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 65:46 + 1:21
3. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:03 + 12:38
4. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 119:56 + 55:31
H55
5.60 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 43:28
2. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 47:26 + 3:58
3. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 47:36 + 4:08
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 53:01 + 9:33
5. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 54:21 + 10:53
6. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 56:01 + 12:33
7. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 58:36 + 15:08
8. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 66:03 + 22:35
9. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 66:28 + 23:00
10. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:39 + 32:11
11. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 114:43 + 71:15
H60
5.10 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 48:33
2. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 49:53 + 1:20
3. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 50:25 + 1:52
4. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 50:59 + 2:26
5. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:09 + 6:36
6. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:02 + 22:29
7. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:36 + 40:03
8. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 105:27 + 56:54
H65
4.90 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut NNN7777 Neregistrovaní (NNN) 48:24
2. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 55:05 + 6:41
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 55:30 + 7:06
4. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 56:19 + 7:55
5. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 58:56 + 10:32
6. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 75:27 + 27:03
7. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 79:08 + 30:44
8. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 79:40 + 31:16
9. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:54 + 44:30
10. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 99:16 + 50:52
11. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 130:37 + 82:13
H70
4.40 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 44:53
2. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 48:54 + 4:01
3. Klawun Werner LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:40 + 5:47
4. Pachner Jan VLI4600 Slavia Liberec orienteering 56:09 + 11:16
5. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 56:26 + 11:33
6. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 61:01 + 16:08
7. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 61:25 + 16:32
8. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 65:10 + 20:17
9. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 67:09 + 22:16
10. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 67:10 + 22:17
11. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 69:28 + 24:35
12. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 69:46 + 24:53
13. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 72:28 + 27:35
14. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 84:55 + 40:02
15. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 92:51 + 47:58
HDR
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 17:04
2. Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 19:14 + 2:10
3. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 19:53 + 2:49
4. Tomanicová Stela CHA10510 OK Chrastava 22:09 + 5:05
5. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 24:09 + 7:05
6. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 24:27 + 7:23
7. Dušková Denisa TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:30 + 7:26
8. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 24:46 + 7:42
9. Vítek Lamač BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 25:50 + 8:46
10. Zemanová Kristýna VLI1055 C Slavia Liberec orienteering 26:13 + 9:09
11. Kunášková Karolína NNN7779 Neregistrovaní (NNN) 26:15 + 9:11
12. Blažková Karolína TUR0851 C OOB TJ Turnov 26:24 + 9:20
13. Funková Klára BOR0756 C OK Jiskra Nový Bor 26:28 + 9:24
14. Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 27:10 + 10:06
15. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 27:11 + 10:07
16. Hrdlička Vojta VLI1209 Slavia Liberec orienteering 28:10 + 11:06
17. Štěpánová Běla BOR OK Jiskra Nový Bor 28:30 + 11:26
18. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 28:58 + 11:54
19. Čečrle Tomáš LTP0803 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:00 + 11:56
20. Chmelová Veronika LTP0552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:34 + 12:30
21. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 29:40 + 12:36
22. Kunášková Markéta NNN7780 Neregistrovaní (NNN) 30:49 + 13:45
23. Zemanová Karolína VLI1251 Slavia Liberec orienteering 31:10 + 14:06
24. Kolařík Jakub BOR OK Jiskra Nový Bor 33:53 + 16:49
25. Odstrčilová Laura BOR OK Jiskra Nový Bor 33:57 + 16:53
26. Cichra Patrik TAP0903 C KOB TRETRA Praha 40:00 + 22:56
27. Šírlová Kamilka CHA7858 OK Chrastava 40:52 + 23:48
28. Tomešová Evelína SJC1151 C Sportcentrum Jičín 44:49 + 27:45
29. Votava Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 45:52 + 28:48
30. Erben Vojtěch 6JC1100 Swahil Beer Team 47:24 + 30:20
31. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 53:05 + 36:01
32. Kozová Hana DOK OK Doksy 70:40 + 53:36
33. Raisrová Soňa VLI1250 C Slavia Liberec orienteering 91:00 + 73:56
Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha DISK
P
3.20 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erben Jiří 6JC7700 Swahil Beer Team 27:15
2. Pícha Štěpán NNN Neregistrovaní (NNN) 30:01 + 2:46
3. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 32:28 + 5:13
4. Čech Pavel 6JC6500 Swahil Beer Team 33:36 + 6:21
5. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 35:03 + 7:48
6. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:13 + 7:58
7. Šebelka Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 35:40 + 8:25
8. Rejman Josef NNN Neregistrovaní (NNN) 36:52 + 9:37
9. Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 37:06 + 9:51
10. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 37:13 + 9:58
11. Nolová Markéta NNN Neregistrovaní (NNN) 39:23 + 12:08
12. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 39:31 + 12:16
13. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 40:12 + 12:57
14. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 40:14 + 12:59
15. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 41:36 + 14:21
16. Zaňka Tomáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:39 + 15:24
17. Pešková Renata SJC8099 Sportcentrum Jičín 44:17 + 17:02
18. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 45:22 + 18:07
19. Halač Viktor NNN7783 Neregistrovaní (NNN) 45:58 + 18:43
20. Lukeš František NNN7784 Neregistrovaní (NNN) 48:02 + 20:47
21. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 48:12 + 20:57
22. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 49:36 + 22:21
23. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 51:15 + 24:00
23. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 51:15 + 24:00
25. Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 52:04 + 24:49
26. Hrůzková Jana BOR OK Jiskra Nový Bor 53:01 + 25:46
27. Jakubík Vojta TJNxx01 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:01 + 29:46
28. Habánová Anna NNN7786 Neregistrovaní (NNN) 58:33 + 31:18
29. Sork Viktor NNN Neregistrovaní (NNN) 58:43 + 31:28
30. Lukeš Josef NNN7781 Neregistrovaní (NNN) 64:33 + 37:18
31. Halačová Emílie NNN7782 Neregistrovaní (NNN) 64:37 + 37:22
32. Blažková Petra TUR0650 C OOB TJ Turnov 67:20 + 40:05
33. Cabalka Tonda NNN Neregistrovaní (NNN) 68:23 + 41:08
34. Halač Jaroslav NNN7785 Neregistrovaní (NNN) 68:49 + 41:34
35. Hartlová Blanka ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 71:03 + 43:48
36. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 77:25 + 50:10
37. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 81:00 + 53:45
38. Hájek Ondřej NNN Neregistrovaní (NNN) 87:16 + 60:01
39. Hnízdilová Zdeňka NNN7788 Neregistrovaní (NNN) 98:59 + 71:44
40. Barták Marek NNN Neregistrovaní (NNN) 99:32 + 72:17
41. Posseltová Ivana TJN6450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 113:34 + 86:19
Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering DISK
Vaňourková Jitka 31Z7250 Aktivit Nový Bor DISK
T
5.80 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 46:36
2. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 47:19 + 0:43
3. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 55:15 + 8:39
4. Hrůzek Libor BOR OK Jiskra Nový Bor 57:57 + 11:21
5. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 59:27 + 12:51
6. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:16 + 14:40
7. Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:40 + 18:04
8. Votava David 4HX7100 DSVJ 67:37 + 21:01
9. Kameníková Andrea BOR9751 B OK Jiskra Nový Bor 67:51 + 21:15
10. Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 71:07 + 24:31
11. Cabalka Aleš NNN Neregistrovaní (NNN) 72:50 + 26:14
12. Jakubík Petr TJNxx02 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:14 + 27:38
13. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 78:07 + 31:31
14. Ženíšek Jan SUL4701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 85:54 + 39:18
15. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 87:38 + 41:02
16. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 89:26 + 42:50
17. Píchal Miroslav 3RX9000 Žádný klub 95:16 + 48:40
18. Honzáková Kateřina 3RX9050 Žádný klub 96:50 + 50:14
19. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 98:21 + 51:45
20. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 107:42 + 61:06
21. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 109:01 + 62:25
22. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 112:16 + 65:40
23. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 116:18 + 69:42
24. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 119:05 + 72:29
25. Balacerová Anežka NNN Neregistrovaní (NNN) 131:13 + 84:37
Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda DISK
Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor DISK
Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK