Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.10.2017
Místo konání:
Nová Ves nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
U Marušky, 1 : 10 000, stav srpen 2017. Nová mapa.
Ředitel závodu:
Vaniš Ondřej - R3
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R3
Stavitel tratí:
Kobr Tomáš - R3
JURY:
Peterka Vojtěch, Kašková Kateřina, Zakouřil Vít
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
1.63 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 17:26
2. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 18:08 + 0:42
3. Ryšavá Kateřina TJN0754 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:26 + 1:00
4. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 20:31 + 3:05
5. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 20:37 + 3:11
6. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 20:57 + 3:31
7. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 21:26 + 4:00
8. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 23:57 + 6:31
9. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 24:38 + 7:12
10. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 25:58 + 8:32
11. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 26:00 + 8:34
12. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 26:06 + 8:40
13. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:12 + 11:46
14. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 29:46 + 12:20
15. Vokušová Veronika TJN0756 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:13 + 14:47
16. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:52 + 18:26
17. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 36:32 + 19:06
18. Horst Katja SC Königstein 36:58 + 19:32
19. Štolbová Miroslava TJN0659 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:56 + 21:30
20. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 44:02 + 26:36
21. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 48:55 + 31:29
Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava DISK
Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava DISK
Horáčková Tereza BOR0762 OK Jiskra Nový Bor DNS
Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Zappová Elisabeth TJN0952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
D10L
1.88 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 21:44
2. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 22:29 + 0:45
3. Štolfová Anna BOR0754 OK Jiskra Nový Bor 23:56 + 2:12
4. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 24:10 + 2:26
5. Michálková Ema BOR0857 OK Jiskra Nový Bor 25:26 + 3:42
6. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 28:17 + 6:33
7. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 29:15 + 7:31
8. Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:28 + 7:44
9. Nejedlová Karolína LLI0852 TJ Loko Liberec 29:46 + 8:02
10. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 29:50 + 8:06
11. Kůtková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 30:56 + 9:12
12. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 31:16 + 9:32
13. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 33:23 + 11:39
14. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:18 + 13:34
15. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 35:33 + 13:49
16. Zurynková Lenka EKP0952 VŠTJ Ekonom Praha 37:27 + 15:43
17. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:36 + 20:52
18. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 44:33 + 22:49
19. Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:42 + 27:58
20. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 51:33 + 29:49
Mastníková Lenka TJN0859 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Vondrová Eliška FSP0850 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
D12
1.96 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 16:05
2. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 19:03 + 2:58
2. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 19:03 + 2:58
4. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:28 + 3:23
5. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 21:04 + 4:59
6. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 21:14 + 5:09
7. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 21:36 + 5:31
8. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 21:58 + 5:53
9. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 23:18 + 7:13
10. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 24:12 + 8:07
11. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 24:18 + 8:13
12. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 25:26 + 9:21
13. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:37 + 10:32
14. Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník 27:01 + 10:56
15. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:01 + 13:56
16. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:02 + 14:57
17. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:48 + 15:43
18. Balcarová Marie LLI0652 TJ Loko Liberec 32:26 + 16:21
19. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 33:50 + 17:45
20. Šírlová Markéta CHA0653 OK Chrastava 34:09 + 18:04
21. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 35:29 + 19:24
22. Holanová Lucie CHA0655 OK Chrastava 36:43 + 20:38
23. Horst Ulla SC Königstein 37:16 + 21:11
24. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 37:19 + 21:14
25. Houdová Veronika CHA0552 OK Chrastava 37:22 + 21:17
26. Kottíková Lucie TJN0657 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:55 + 22:50
26. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 38:55 + 22:50
28. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 40:25 + 24:20
29. Šírlová Zdeňka CHA0654 OK Chrastava 50:25 + 34:20
30. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 57:25 + 41:20
Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D14
2.36 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 24:41
2. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 27:52 + 3:11
3. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 28:21 + 3:40
4. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 31:03 + 6:22
5. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 34:28 + 9:47
6. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 36:23 + 11:42
7. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:04 + 13:23
8. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 38:16 + 13:35
9. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:31 + 13:50
10. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 42:51 + 18:10
11. Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:57 + 19:16
12. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 45:52 + 21:11
13. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:09 + 21:28
14. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 46:50 + 22:09
15. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 47:28 + 22:47
16. Divišková Rebeka CHA0352 OK Chrastava 52:08 + 27:27
17. Lamačová Pavlína TUR0451 OOB TJ Turnov 52:59 + 28:18
18. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:52 + 29:11
19. Nejedlová Josefína LLI0350 TJ Loko Liberec 54:48 + 30:07
20. Vokušová Tereza TJN0454 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:56 + 30:15
21. Seidlová Adéla TUR0452 OOB TJ Turnov 58:47 + 34:06
22. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 59:47 + 35:06
23. Bujná Natalie KAS0351 KOB Kamenický Šenov 60:52 + 36:11
24. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 76:15 + 51:34
Cihlářová Barbora CHA0451 OK Chrastava DISK
Semerádová Eliška RUM0453 ZOOB Rumburk DISK
Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice DISK
Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
D16
3.07 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 35:34
2. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 38:32 + 2:58
3. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 39:32 + 3:58
4. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 40:44 + 5:10
5. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 42:47 + 7:13
6. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:34 + 8:00
7. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 49:03 + 13:29
8. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 51:44 + 16:10
9. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 54:19 + 18:45
10. Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:29 + 18:55
D18
3.75 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 43:06
2. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 44:47 + 1:41
3. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 53:13 + 10:07
4. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:48 + 10:42
5. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:27 + 12:21
6. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:02 + 23:56
7. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 85:54 + 42:48
8. Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov 132:31 + 89:25
Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha DNS
D20
3.72 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Würzová Karolína FYD9852 Jizerský klub OB Frýdlant 62:21 0
D21K
3.72 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5317
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 39:14 5724
2. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 43:44 + 4:30 5161
3. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 44:30 + 5:16 5065
4. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 50:06 + 10:52 4364
5. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 51:55 + 12:41 4137
6. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 52:03 + 12:49 4120
7. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 52:43 + 13:29 4037
8. Bartoňová Radka PGP8751 SK Praga 52:47 + 13:33 4029
9. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 55:01 + 15:47 3749
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 58:21 + 19:07 3332
11. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 58:40 + 19:26 3292
12. Švihovská Eva SCJ8352 Sportcentrum Jičín 59:37 + 20:23
13. Němcová Andrea CHA8753 OK Chrastava 59:46 + 20:32 3155
14. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:02 + 21:48 2996
15. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 61:58 + 22:44 2879
16. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 66:02 + 26:48 2371
17. Káninská Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 67:15 + 28:01 2218
D21L
4.70 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8689
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 41:14 9042
2. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 43:11 + 1:57 8648
3. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 44:32 + 3:18 8375
4. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 46:05 + 4:51 8062
5. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 49:21 + 8:07 7402
6. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 50:09 + 8:55 7240
7. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 50:54 + 9:40 7088
8. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 51:44 + 10:30 6920
9. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 52:31 + 11:17 6762
10. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 52:36 + 11:22 6745
11. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 53:36 + 12:22 6543
12. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 54:40 + 13:26 6327
13. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:31 + 15:17 5953
14. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 56:35 + 15:21 5940
15. Valešová Martina CHA9651 OK Chrastava 57:43 + 16:29 5710
16. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 58:33 + 17:19 5542
17. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 59:34 + 18:20 5336
18. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 61:08 + 19:54
19. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 62:08 + 20:54 4818
20. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 63:40 + 22:26 4508
21. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 64:45 + 23:31 4289
22. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 66:27 + 25:13 3945
23. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 74:37 + 33:23 2294
24. Hradcová Zuzana CHA8852 OK Chrastava 77:16 + 36:02 1759
25. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 125:37 + 84:23 0
Krafková Ita BOR8156 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Tichovská Hana PGP6652 SK Praga DNS 0
Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering DNS 0
D35
3.67 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 40:12
2. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 48:41 + 8:29
3. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 49:55 + 9:43
4. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 52:44 + 12:32
5. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 59:00 + 18:48
6. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 68:20 + 28:08
7. Nováková Zuzana TUV7950 SOK TJ Turnov 76:41 + 36:29
8. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 80:47 + 40:35
Městková Kateřina VSP7650 USK Praha DNS
D40
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 37:11
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 38:21 + 1:10
3. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 39:06 + 1:55
4. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 40:56 + 3:45
5. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 41:54 + 4:43
6. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 42:11 + 5:00
7. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 43:42 + 6:31
8. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 44:47 + 7:36
9. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 47:20 + 10:09
10. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 47:54 + 10:43
11. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 49:38 + 12:27
12. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 49:45 + 12:34
13. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 49:58 + 12:47
14. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 50:09 + 12:58
15. Horst Brit SC Königstein 51:59 + 14:48
16. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 53:03 + 15:52
17. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 53:37 + 16:26
18. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 55:07 + 17:56
19. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 56:06 + 18:55
20. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:52 + 19:41
21. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 57:44 + 20:33
22. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:40 + 23:29
23. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 61:23 + 24:12
24. Machová Věra TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:46 + 24:35
25. Pokorná Markéta Neregistrovaní (NNN) 62:10 + 24:59
26. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 62:15 + 25:04
27. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 64:10 + 26:59
28. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 69:31 + 32:20
29. Janečková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:40 + 36:29
30. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 73:58 + 36:47
31. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 74:00 + 36:49
32. Houdová Miloslava CHA7653 OK Chrastava 78:46 + 41:35
33. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 104:53 + 67:42
34. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 107:12 + 70:01
D45
2.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 33:39
2. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 36:22 + 2:43
3. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 36:25 + 2:46
4. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 37:08 + 3:29
5. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 37:18 + 3:39
6. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 38:08 + 4:29
7. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 41:27 + 7:48
8. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 43:25 + 9:46
9. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 43:27 + 9:48
10. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 43:58 + 10:19
11. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 45:10 + 11:31
12. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 46:36 + 12:57
13. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 47:46 + 14:07
14. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:53 + 16:14
15. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 51:29 + 17:50
16. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 53:04 + 19:25
17. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 55:37 + 21:58
18. Krákorová Iva Neregistrovaní (NNN) 62:41 + 29:02
19. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:43 + 33:04
20. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 78:06 + 44:27
Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy DNS
D50
2.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 39:08
2. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 39:55 + 0:47
3. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 43:43 + 4:35
4. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:04 + 14:56
5. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 57:44 + 18:36
6. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 59:38 + 20:30
7. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 62:32 + 23:24
8. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 67:41 + 28:33
Kosíková Helena VSP6550 USK Praha DNS
D55
2.63 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 43:23
2. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:20 + 7:57
3. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 55:23 + 12:00
D60
2.63 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 36:51
2. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 39:35 + 2:44
3. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 40:19 + 3:28
4. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 40:21 + 3:30
5. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 43:34 + 6:43
6. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 48:41 + 11:50
7. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 49:06 + 12:15
8. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 50:20 + 13:29
9. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 52:44 + 15:53
10. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 57:01 + 20:10
11. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 68:17 + 31:26
12. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 70:36 + 33:45
D65
2.17 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 45:49
2. Kubíková Hela LLI4851 TJ Loko Liberec 47:34 + 1:45
3. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 49:36 + 3:47
4. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 50:37 + 4:48
5. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 60:08 + 14:19
Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering DNS
D70
2.17 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 50:58
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 56:52 + 5:54
3. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 59:02 + 8:04
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 59:58 + 9:00
5. Folprechtová Marie TUR4250 OOB TJ Turnov 82:08 + 31:10
H10
1.63 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 12:00
2. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:14 + 1:14
3. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 14:48 + 2:48
4. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 16:38 + 4:38
5. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 17:21 + 5:21
6. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 17:42 + 5:42
7. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 18:24 + 6:24
8. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:40 + 6:40
9. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 19:22 + 7:22
10. Válek Matěj BOR0703 OK Jiskra Nový Bor 20:22 + 8:22
11. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:29 + 8:29
12. Vokurka Václav TJN1000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:58 + 8:58
13. Oravec Viktor TJN0814 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:20 + 9:20
14. Vokurka Antonín TJN0800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:47 + 9:47
15. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 23:17 + 11:17
16. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 23:34 + 11:34
17. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:14 + 12:14
18. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 24:27 + 12:27
19. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:55 + 12:55
20. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 25:16 + 13:16
21. Hübner Ondřej STB0700 TJ Stadion Nový Bor 25:22 + 13:22
22. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 25:58 + 13:58
23. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 26:39 + 14:39
24. Zeman Jakub BOR0704 OK Jiskra Nový Bor 26:44 + 14:44
25. Hoetzel Jiří JEN0701 OB Jenišovice 27:01 + 15:01
26. Vávra Tomáš BOR0700 OK Jiskra Nový Bor 28:00 + 16:00
27. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:17 + 17:17
28. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 29:27 + 17:27
29. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 29:28 + 17:28
30. Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice 29:31 + 17:31
31. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 30:29 + 18:29
32. Havel Antonín TJN0813 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:24 + 21:24
33. Houda Lukáš CHA0800 OK Chrastava 33:47 + 21:47
34. Vacek Ondřej BOR0708 OK Jiskra Nový Bor 36:16 + 24:16
35. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:23 + 24:23
36. Mastník Ondřej TJN0507 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:28 + 28:28
37. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 42:24 + 30:24
38. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 60:00 + 48:00
Jakubík Jaromír TJN0704 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H10L
1.88 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 20:23
2. Kovanda Jonáš BOR0904 OK Jiskra Nový Bor 22:32 + 2:09
3. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 23:41 + 3:18
4. Vaňourek Vojtěch BOR0903 OK Jiskra Nový Bor 24:52 + 4:29
5. Berka Tadeáš VLI0904 Slavia Liberec orienteering 26:06 + 5:43
6. Blín Jonáš Jizerky 28:11 + 7:48
7. Bouda Jakub BOR0804 OK Jiskra Nový Bor 28:17 + 7:54
8. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 28:36 + 8:13
9. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 30:15 + 9:52
10. Sychra Šimon CHA0802 OK Chrastava 30:50 + 10:27
11. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 30:57 + 10:34
12. Cichra Patrik TAP0903 KOB TRETRA Praha 32:49 + 12:26
13. Dočekal Jakub TJN0808 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:22 + 32:59
14. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 57:27 + 37:04
Gajda Petr VSP0903 USK Praha DISK
Hrůzek Jan Neregistrovaní (NNN) DISK
Kůtek Matěj JEN0902 OB Jenišovice DISK
Dočekal Štěpán TJN1003 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering DNS
H12
2.01 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 20:59
2. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:17 + 2:18
3. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 23:32 + 2:33
4. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 23:56 + 2:57
5. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:51 + 3:52
6. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 27:22 + 6:23
7. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:04 + 9:05
8. Sýkora Oliver TJN0504 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:56 + 10:57
9. Horák Martin VSP0601 USK Praha 32:17 + 11:18
10. Zurynek Jan EKP0602 VŠTJ Ekonom Praha 33:43 + 12:44
11. Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orienteering 34:00 + 13:01
12. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 34:38 + 13:39
13. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 36:45 + 15:46
14. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 40:19 + 19:20
15. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 43:32 + 22:33
16. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 44:06 + 23:07
17. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:09 + 24:10
18. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 45:50 + 24:51
19. Šašek Martin LLI0501 TJ Loko Liberec 46:27 + 25:28
20. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 52:25 + 31:26
21. Chalupa Jan BOR0509 OK Jiskra Nový Bor 53:27 + 32:28
22. Halač Viktor Neregistrovaní (NNN) 55:30 + 34:31
23. Karvánek Matěj KAS0502 KOB Kamenický Šenov 56:04 + 35:05
24. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 58:47 + 37:48
25. Kurenda Karel KAS0501 KOB Kamenický Šenov 65:02 + 44:03
26. Lukeš František Neregistrovaní (NNN) 70:35 + 49:36
Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor DNS
Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov DNS
Městka Václav VSP0600 USK Praha DNS
H14
3.13 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:17
2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 29:15 + 2:58
3. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:19 + 4:02
4. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 32:31 + 6:14
5. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 32:41 + 6:24
6. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:33 + 9:16
7. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 38:39 + 12:22
8. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 40:04 + 13:47
9. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:01 + 15:44
10. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:13 + 16:56
11. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 43:31 + 17:14
12. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 44:11 + 17:54
13. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 44:14 + 17:57
14. Haslinger Leopold LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:38 + 18:21
15. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 47:50 + 21:33
16. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 47:57 + 21:40
17. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:34 + 22:17
18. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 48:57 + 22:40
19. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 52:14 + 25:57
20. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 53:37 + 27:20
21. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 54:31 + 28:14
22. Holan Petr CHA0303 OK Chrastava 55:12 + 28:55
23. Maškarinec Štěpán VLI0304 Slavia Liberec orienteering 57:08 + 30:51
24. Hruška Jakub TJN0403 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:12 + 30:55
25. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 57:26 + 31:09
26. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 58:27 + 32:10
27. Paluba Luděk CHA0304 OK Chrastava 75:29 + 49:12
28. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:09 + 59:52
Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec DISK
Janoušek Albert CHA0400 OK Chrastava DISK
Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor DNS
Kašpar Štěpán BOR0403 OK Jiskra Nový Bor DNS
Kašpar Vojtěch BOR0402 OK Jiskra Nový Bor DNS
H16
3.45 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 42:13
2. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 44:26 + 2:13
3. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 45:35 + 3:22
4. Zabořil Vojtěch JEN0101 OB Jenišovice 48:37 + 6:24
5. Mencl Jan JEN0201 OB Jenišovice 50:12 + 7:59
6. Krupka Štěpán CHA0201 OK Chrastava 62:13 + 20:00
7. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 70:53 + 28:40
8. Sýkora Adam TJN0203 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:34 + 47:21
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H18
3.88 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašata Metoděj Neregistrovaní (NNN) 49:16
H20
4.53 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Žukov Michal TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
H21K
4.57 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3584
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:26 3796
2. Horáček Petr Neregistrovaní (NNN) 44:59 + 2:33
3. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 46:01 + 3:35 3512
4. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 46:51 + 4:25 3445
5. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 49:06 + 6:40 3266
6. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 49:36 + 7:10 3227
7. Vlček Petr LDC8700 KOB Děčín 51:53 + 9:27 3045
8. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 52:07 + 9:41 3027
9. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 57:45 + 15:19 2579
10. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 60:16 + 17:50 2379
11. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 62:19 + 19:53 2216
12. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 62:58 + 20:32 2164
13. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:16 + 24:50 1823
14. Jirsák Petr KOR8800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:33 + 26:07
15. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 72:39 + 30:13 1395
16. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 75:20 + 32:54 1182
17. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 78:45 + 36:19 910
18. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 79:45 + 37:19 831
19. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 81:33 + 39:07 687
20. Bartoň Jaroslav PGP8708 SK Praga 87:05 + 44:39 248
21. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 90:32 + 48:06 0
Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice DISK 0
H21L
6.02 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8636
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 40:33 9036
2. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 41:00 + 0:27 8944
3. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 46:00 + 5:27 7929
3. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 46:00 + 5:27 7929
5. Podechu Lapalla VeVe 46:49 + 6:16
6. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 47:53 + 7:20 7546
7. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:08 + 7:35 7495
8. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 48:15 + 7:42 7472
9. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 48:16 + 7:43 7468
9. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 48:16 + 7:43 7468
11. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 48:33 + 8:00 7411
12. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 49:25 + 8:52 7235
13. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 49:32 + 8:59 7211
14. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 49:50 + 9:17 7150
15. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 49:56 + 9:23 7130
16. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 50:05 + 9:32 7099
17. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 50:23 + 9:50 7038
18. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 50:30 + 9:57 7015
19. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 50:32 + 9:59 7008
20. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 51:06 + 10:33 6893
21. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 51:57 + 11:24 6720
22. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 52:11 + 11:38 6673
23. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 52:17 + 11:44 6652
24. Švihovský Jaromír SCJ8005 Sportcentrum Jičín 52:28 + 11:55
25. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 52:59 + 12:26 6510
26. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 53:04 + 12:31 6493
27. Kolařík Tomáš BOR7809 OK Jiskra Nový Bor 53:10 + 12:37 6473
28. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 53:13 + 12:40 6463
29. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 53:18 + 12:45 6446
30. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:21 + 12:48 6436
31. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 54:03 + 13:30 6293
32. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 54:05 + 13:32 6287
33. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 54:07 + 13:34 6280
34. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:44 + 14:11 6155
35. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 54:45 + 14:12 6151
36. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 55:33 + 15:00 5989
37. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 55:38 + 15:05 5972
38. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 55:57 + 15:24 5908
39. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 55:58 + 15:25 5904
40. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 55:59 + 15:26 5901
41. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:07 + 15:34 5874
42. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 56:09 + 15:36 5867
43. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 56:24 + 15:51 5816
44. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 56:38 + 16:05 5769
45. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 60:22 + 19:49 5010
46. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 60:27 + 19:54 4993
47. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 61:37 + 21:04 4757
48. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 61:53 + 21:20 4702
49. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 61:54 + 21:21 4699
50. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 62:22 + 21:49 4604
51. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 62:42 + 22:09 4536
52. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 64:52 + 24:19
53. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 65:21 + 24:48 3998
54. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 67:45 + 27:12 3511
55. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 70:12 + 29:39 3013
56. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 72:20 + 31:47 2580
57. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 72:23 + 31:50 2570
58. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 72:25 + 31:52 2563
59. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 74:44 + 34:11 2092
60. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 75:22 + 34:49 1964
61. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 82:44 + 42:11 467
62. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 90:52 + 50:19 0
Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky DISK
Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering DNS 0
Tichovský Martin PGP6100 SK Praga DNS 0
Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov DNS 0
Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice DNS 0
Kašše Jakub 51Z8000 HO Jurije Gagarina DNS
Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor DNS 0
Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín DNS 0
Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín DNS 0
Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga DNS 0
H35
4.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horst Ingo SC Königstein 43:00
2. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 44:38 + 1:38
3. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 45:56 + 2:56
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 46:19 + 3:19
5. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 48:09 + 5:09
6. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 59:56 + 16:56
7. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 60:59 + 17:59
8. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 62:13 + 19:13
9. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 62:33 + 19:33
10. Jakubský Ondřej 3IZ7700 PFJ 70:28 + 27:28
11. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 71:51 + 28:51
12. Haering Jan LME7500 SK Los Mělník 80:42 + 37:42
13. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 83:19 + 40:19
H40
4.53 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 48:28
2. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 49:28 + 1:00
3. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 51:28 + 3:00
4. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 53:33 + 5:05
5. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 53:38 + 5:10
6. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 55:26 + 6:58
7. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 55:30 + 7:02
8. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 57:02 + 8:34
9. Christl Ivan TUR7310 OOB TJ Turnov 59:34 + 11:06
10. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 59:54 + 11:26
11. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 60:44 + 12:16
12. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 61:47 + 13:19
13. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 62:09 + 13:41
14. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 63:19 + 14:51
15. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 65:43 + 17:15
16. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 69:45 + 21:17
17. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 71:34 + 23:06
18. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 72:01 + 23:33
19. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:08 + 24:40
20. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 80:26 + 31:58
21. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 84:09 + 35:41
Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor DISK
H45
4.53 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 47:25
2. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:29 + 5:04
3. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:10 + 9:45
4. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:54 + 12:29
5. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 60:02 + 12:37
6. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:54 + 13:29
7. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 62:53 + 15:28
8. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 64:08 + 16:43
9. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 64:33 + 17:08
10. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 64:43 + 17:18
11. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 65:22 + 17:57
12. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 65:30 + 18:05
13. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 68:07 + 20:42
14. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 71:16 + 23:51
15. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 84:49 + 37:24
16. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 86:30 + 39:05
17. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 88:02 + 40:37
18. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 88:19 + 40:54
19. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 103:01 + 55:36
Kašpar Ludvík ZAK7200 OK Netopýr Zákupy DNS
Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava DNS
H50
3.87 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 48:37
2. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 56:24 + 7:47
3. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:03 + 10:26
4. Pech Richard 62X6400 Neregistrovaní - VLI 119:27 + 70:50
Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor DNS
H55
3.87 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 47:38
2. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 47:49 + 0:11
3. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 49:41 + 2:03
4. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 50:10 + 2:32
5. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 53:02 + 5:24
6. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 53:40 + 6:02
7. Hoidekr Pavel LLI5901 TJ Loko Liberec 54:22 + 6:44
8. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 56:43 + 9:05
9. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 57:19 + 9:41
10. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:39 + 10:01
11. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 58:14 + 10:36
12. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:17 + 15:39
13. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 78:10 + 30:32
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
H60
3.41 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 53:00
2. Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 56:43 + 3:43
3. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 70:01 + 17:01
4. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 111:18 + 58:18
H65
3.41 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 45:47
2. Conrad Helmut USV TU Dresden 46:01 + 0:14
3. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 58:48 + 13:01
4. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 62:58 + 17:11
5. Švihovský Jaroslav BOR5003 OK Jiskra Nový Bor 65:03 + 19:16
6. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 67:14 + 21:27
7. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 69:31 + 23:44
8. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 71:36 + 25:49
9. Vokál Jiří CHA5001 OK Chrastava 72:12 + 26:25
10. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 82:55 + 37:08
11. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 91:06 + 45:19
12. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 108:06 + 62:19
13. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 133:42 + 87:55
H70
2.64 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 40:40
2. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 43:28 + 2:48
3. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 49:30 + 8:50
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 57:44 + 17:04
5. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 58:41 + 18:01
6. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:05 + 19:25
7. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:15 + 25:35
8. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 69:13 + 28:33
9. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:48 + 30:08
10. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 78:05 + 37:25
11. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 89:18 + 48:38
12. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 94:17 + 53:37
Pachner Jan VLI4600 Slavia Liberec orienteering DISK
Šplíchal Jiří OKP4500 SK OK 24 Praha DNS
HDR
1.88 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:55
2. Heřmánková Kateřina TUR1152 OOB TJ Turnov 21:28 + 1:33
3. Kunášková Karolína Neregistrovaní (NNN) 21:32 + 1:37
4. Honzejk Tadeáš Neregistrovaní (NNN) 22:45 + 2:50
5. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 23:06 + 3:11
6. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 23:13 + 3:18
7. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 23:22 + 3:27
8. Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:35 + 3:40
9. Vraný Filip VLI0802 Slavia Liberec orienteering 24:27 + 4:32
10. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 25:08 + 5:13
11. Albl Matouš LME1111 SK Los Mělník 25:32 + 5:37
12. Sázavský Antonín VLI0905 Slavia Liberec orienteering 25:34 + 5:39
13. Oskar Štembera TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:55 + 6:00
14. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 26:25 + 6:30
15. Jiroutek Jakub LLI0902 TJ Loko Liberec 27:28 + 7:33
16. Kunášková Markéta Neregistrovaní (NNN) 28:17 + 8:22
17. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 28:24 + 8:29
18. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 28:39 + 8:44
19. Berková Leontýna VLI1151 Slavia Liberec orienteering 29:10 + 9:15
20. Maděra Jakub VLI Slavia Liberec orienteering 29:28 + 9:33
21. Kolařík Jakub Neregistrovaní (NNN) 30:37 + 10:42
22. Kubárová Karolína Neregistrovaní (NNN) 31:13 + 11:18
23. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 32:54 + 12:59
24. Kůtková Sára JEN1351 OB Jenišovice 33:09 + 13:14
25. Funková Klára BOR0756 OK Jiskra Nový Bor 33:33 + 13:38
26. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 33:45 + 13:50
27. Uhrová Kristýna Neregistrovaní (NNN) 34:52 + 14:57
28. Hák Martin TUR1206 OOB TJ Turnov 35:44 + 15:49
29. Háková Alena TUR1058 OOB TJ Turnov 35:45 + 15:50
30. Gottstein Josef Neregistrovaní (NNN) 36:51 + 16:56
31. Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:57 + 17:02
32. Uher Metěj Neregistrovaní (NNN) 37:24 + 17:29
33. Jakubský Pavel 3IZ1100 PFJ 38:33 + 18:38
34. Uher Vojtěch Neregistrovaní (NNN) 38:46 + 18:51
35. Jakubský Filip 3IZ1300 PFJ 38:49 + 18:54
36. Pecka Matěj TJ Loko Liberec 39:53 + 19:58
37. Hejnová Simona TJ Loko Liberec 40:07 + 20:12
38. Rafej Hynek VŠTJ Ekonom Praha 40:24 + 20:29
39. Merunková Nela Neregistrovaní (NNN) 40:25 + 20:30
40. Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 40:26 + 20:31
41. Merunka Matěj Neregistrovaní (NNN) 40:28 + 20:33
42. Bašusová Olga SCP1250 OK Sparta Praha 40:31 + 20:36
43. Bradáš Václav LLL0600 TJ Loko Liberec 42:27 + 22:32
44. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 44:06 + 24:11
45. Havlíčková Barbora Neregistrovaní (NNN) 45:31 + 25:36
46. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 45:33 + 25:38
47. Savruk Lukáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:35 + 26:40
48. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 47:09 + 27:14
49. Kavásek František OK Chrastava 47:46 + 27:51
50. Rafajová Justyna VŠTJ Ekonom Praha 48:16 + 28:21
51. Zurynek Tomáš EKP1100 VŠTJ Ekonom Praha 48:37 + 28:42
52. Purkyt Tomáš Neregistrovaní (NNN) 48:55 + 29:00
53. Kalousková Aneta OB Jenišovice 49:45 + 29:50
54. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 51:25 + 31:30
55. Lietava Jirka Neregistrovaní (NNN) 53:09 + 33:14
56. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 53:57 + 34:02
57. Křivánková Adéla Neregistrovaní (NNN) 58:46 + 38:51
58. Kocián Filip Neregistrovaní (NNN) 60:49 + 40:54
59. Kušková Jamily Neregistrovaní (NNN) 63:12 + 43:17
60. CHrirtlová Romana Neregistrovaní (NNN) 64:05 + 44:10
61. Nela Pavlíčková Neregistrovaní (NNN) 65:16 + 45:21
62. Kučera Tomáš Neregistrovaní (NNN) 67:20 + 47:25
Žandová Eliška STB1250 TJ Stadion Nový Bor DNS
P
1.83 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 16:02
2. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 20:44 + 4:42
3. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 20:52 + 4:50
4. Cimbál Bohumil OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:08 + 5:06
5. Hořejší Zbyněk KOB8400 21:59 + 5:57
6. Lánská Lenka Neregistrovaní (NNN) 22:44 + 6:42
7. Halač Jaroslav Neregistrovaní (NNN) 23:31 + 7:29
8. Typltová Hana OOL8650 SK Haná orienteering 23:44 + 7:42
9. Maškarinec Petr VLI7303 Slavia Liberec orienteering 23:56 + 7:54
10. Kosinová Kamila Neregistrovaní (NNN) 24:22 + 8:20
11. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 24:44 + 8:42
12. Vaňourková Jitka 31Z7250 Aktivit Nový Bor 24:46 + 8:44
13. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 25:32 + 9:30
14. Houda Vítězslav CHA7300 OK Chrastava 26:00 + 9:58
15. Habánová Anna Neregistrovaní (NNN) 26:51 + 10:49
16. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 27:00 + 10:58
17. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 27:15 + 11:13
18. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 27:17 + 11:15
19. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 28:05 + 12:03
20. Blínová Vendula Neregistrovaní (NNN) 29:02 + 13:00
21. Cečerle Gabriela Neregistrovaní (NNN) 29:11 + 13:09
22. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 29:16 + 13:14
23. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 29:27 + 13:25
24. Čeřovský Marek Neregistrovaní (NNN) 30:20 + 14:18
25. Jakubská Jitka 3IZ8150 PFJ 30:44 + 14:42
26. Straková Radka Neregistrovaní (NNN) 31:41 + 15:39
27. Čapek Ondřej BOR0404 OK Jiskra Nový Bor 31:57 + 15:55
28. Hewitt Klára Neregistrovaní (NNN) 32:04 + 16:02
29. Šonský Dominik Neregistrovaní (NNN) 32:22 + 16:20
30. Hejna Štěpán LLI0602 TJ Loko Liberec 32:48 + 16:46
31. Havlová Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:54 + 16:52
32. Havel Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:01 + 16:59
33. Mašínová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:39 + 17:37
34. Hrůzková Jana Neregistrovaní (NNN) 34:12 + 18:10
35. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 34:22 + 18:20
36. Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 35:01 + 18:59
37. Labská Bohuslava LLI6951 TJ Loko Liberec 35:16 + 19:14
38. Horáček Tomáš JEN7700 OB Jenišovice 37:11 + 21:09
39. Krauz Martin Neregistrovaní (NNN) 38:14 + 22:12
40. Sychrová Kateřina CHA7450 OK Chrastava 38:45 + 22:43
41. Jelínková Jiřina LTP7551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:38 + 25:36
42. Plíhalová Andrea Neregistrovaní (NNN) 42:54 + 26:52
43. Linhartoná Martina Neregistrovaní (NNN) 43:17 + 27:15
44. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 44:40 + 28:38
45. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 46:14 + 30:12
46. Slotkowski Petr Neregistrovaní (NNN) 48:10 + 32:08
47. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 49:06 + 33:04
48. Halačová Emilie Neregistrovaní (NNN) 51:18 + 35:16
49. Kuťková Petra Neregistrovaní (NNN) 51:47 + 35:45
50. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 52:40 + 36:38
51. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 52:41 + 36:39
52. Cimbálová Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:25 + 40:23
53. Cimbál Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:05 + 41:03
54. Jelínek Pavel LTP6808 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:24 + 41:22
55. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 58:57 + 42:55
56. Daviel David Neregistrovaní (NNN) 65:17 + 49:15
Štěrba Jan Neregistrovaní (NNN) DISK
Vegit Point Neregistrovaní (NNN) DISK
Christe Adam Neregistrovaní (NNN) DISK
Potměšil Matyáš TJN0204 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Cimbálová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
T
3.71 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI7001 Slavia Liberec orienteering 41:25
2. Kočíb Jiří Neregistrovaní (NNN) 43:42 + 2:17
3. Maděra Josef Neregistrovaní (NNN) 47:02 + 5:37
4. Zaydlar Michal Neregistrovaní (NNN) 47:10 + 5:45
5. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 48:48 + 7:23
6. Tišerová Ivana Neregistrovaní (NNN) 53:38 + 12:13
7. Tišer Robert Neregistrovaní (NNN) 55:05 + 13:40
8. Štepán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 55:20 + 13:55
9. Pecka Vlastimal TJ Loko Liberec 56:05 + 14:40
10. Sýkorka Ivan Neregistrovaní (NNN) 56:58 + 15:33
11. Švábková Anna Neregistrovaní (NNN) 57:10 + 15:45
12. Votava David Neregistrovaní (NNN) 60:35 + 19:10
13. Marek Martin TJ Loko Liberec 62:07 + 20:42
14. Feřtová Jitka 42Z7850 Feřtovi 62:20 + 20:55
15. Höferová Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 62:29 + 21:04
16. Heinlová Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 63:37 + 22:12
17. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 64:13 + 22:48
18. Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 66:02 + 24:37
19. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 66:06 + 24:41
20. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 67:43 + 26:18
21. Feřt Martin 42Z7700 Feřtovi 68:26 + 27:01
22. Nebusová Babika Neregistrovaní (NNN) 69:55 + 28:30
23. Blín Oldřich 92X6900 Jizerky 71:08 + 29:43
24. Adolph Zděnka Neregistrovaní (NNN) 71:56 + 30:31
25. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:58 + 30:33
26. Vokál David Neregistrovaní (NNN) 73:36 + 32:11
27. Nejedlo David LLI7100 TJ Loko Liberec 73:47 + 32:22
28. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:22 + 33:57
29. Mašín Renri OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:12 + 34:47
30. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 79:06 + 37:41
31. Král Luboš PUP8400 80:58 + 39:33
32. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 82:02 + 40:37
33. Nová Eva Neregistr 82:11 + 40:46
34. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 83:11 + 41:46
35. Novák Jan Neregistrovaní (NNN) 85:58 + 44:33
36. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 88:07 + 46:42
37. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 88:30 + 47:05
38. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 88:38 + 47:13
39. Holan Petr CHA7001 OK Chrastava 92:31 + 51:06
40. Peníška Rostislav 4WZ8500 Adrop.cz 97:15 + 55:50
41. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 98:39 + 57:14
42. Hnídek Miroslav Neregistr 98:56 + 57:31
43. Karpíšek Tomáš Neregistrovaní (NNN) 99:09 + 57:44
44. Adolph Feff Neregistrovaní (NNN) 99:12 + 57:47
45. Hradelká Pavla Neregistrovaní (NNN) 99:26 + 58:01
46. Nejedlová Lucie LLI7350 TJ Loko Liberec 100:12 + 58:47
47. Cichrová Iveta TAP7752 KOB TRETRA Praha 107:27 + 66:02
48. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 110:20 + 68:55
Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín DISK
Švábek Karel Neregistrovaní (NNN) DISK
Nová Eva Neregistrovaní (NNN) DNS
Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering DNS
Kostelník Jan Neregistrovaní (NNN) DNS
Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod DNS
Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering DNS