Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Trosky
Ředitel závodu:
Baier Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Horák Patrik - R3, Stárek Filip
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21UK     D21UL     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21UK     H21UL     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
D10L
2.59 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 21:59
2. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 23:20 + 1:21
3. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 23:53 + 1:54
4. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:27 + 2:28
5. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:34 + 2:35
6. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 24:35 + 2:36
7. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 25:07 + 3:08
8. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 25:25 + 3:26
9. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 26:05 + 4:06
10. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 26:21 + 4:22
11. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 27:05 + 5:06
12. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 28:00 + 6:01
13. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:32 + 7:33
14. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 30:37 + 8:38
15. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 31:31 + 9:32
16. Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 33:38 + 11:39
17. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 34:26 + 12:27
18. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 34:28 + 12:29
19. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 35:45 + 13:46
20. Kotecká Marie Anna 25L0950 Luxembourg Orienteering Club 37:32 + 15:33
21. Pavlů Marie MFP1054 VŠSK MFF UK Praha 39:17 + 17:18
22. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:37 + 17:38
23. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 42:24 + 20:25
24. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 48:41 + 26:42
25. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 57:51 + 35:52
26. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 58:27 + 36:28
27. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:53 + 47:54
28. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 90:51 + 68:52
Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice DISK
D10
1.62 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 18:13
2. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 22:14 + 4:01
3. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 22:29 + 4:16
4. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 23:41 + 5:28
5. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:10 + 5:57
6. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 24:40 + 6:27
7. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 24:57 + 6:44
8. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 25:18 + 7:05
9. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 27:16 + 9:03
10. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 27:38 + 9:25
11. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 28:36 + 10:23
12. Matochová Anna TZL0753 SKOB Zlín 29:11 + 10:58
13. Ferbasová Matylda TUR0762 OOB TJ Turnov 29:19 + 11:06
14. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 29:23 + 11:10
15. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 31:27 + 13:14
16. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:18 + 14:05
17. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 34:31 + 16:18
18. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:33 + 17:20
19. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 35:38 + 17:25
20. Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 39:38 + 21:25
21. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 41:40 + 23:27
22. Rohaľová Adela 43S0852 ŠK Sandberg Bratislava 42:55 + 24:42
23. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 45:35 + 27:22
24. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 47:51 + 29:38
25. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 51:06 + 32:53
26. Perničková Karolína TZL0850 SKOB Zlín 53:37 + 35:24
27. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 59:01 + 40:48
D12
1.67 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 17:55
2. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 18:00 + 0:05
3. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 19:32 + 1:37
4. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 19:37 + 1:42
5. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 20:20 + 2:25
6. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:28 + 2:33
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 20:48 + 2:53
8. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 20:59 + 3:04
9. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:02 + 4:07
10. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 22:17 + 4:22
11. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 22:41 + 4:46
12. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 22:49 + 4:54
13. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 23:49 + 5:54
14. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 24:58 + 7:03
15. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:14 + 7:19
16. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 25:39 + 7:44
17. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 26:51 + 8:56
18. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 SKOB Zlín 27:11 + 9:16
19. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 27:20 + 9:25
20. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 28:20 + 10:25
21. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 28:26 + 10:31
22. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 29:14 + 11:19
23. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 29:35 + 11:40
24. Vamberová Markéta TUR0657 OOB TJ Turnov 29:57 + 12:02
25. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 33:05 + 15:10
26. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 37:00 + 19:05
27. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 37:36 + 19:41
28. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 38:15 + 20:20
29. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 38:58 + 21:03
30. Návojová Kateřina TZL0652 SKOB Zlín 39:06 + 21:11
31. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 40:44 + 22:49
32. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 41:06 + 23:11
33. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:17 + 26:22
34. Vltavská Klára Sportcentrum Jičín 47:07 + 29:12
35. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:18 + 31:23
36. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:35 + 33:40
37. Kolencová Sára HCE0651 TJ Hostivice 51:50 + 33:55
38. Kruschinová Jana LTP0551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:11 + 41:16
39. Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 60:41 + 42:46
40. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 62:06 + 44:11
Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové DISK
Repáčová Adriana 17S0550 Ekonom Banska Bystrica DISK
D14
1.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 17:41
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 18:31 + 0:50
3. Hájková Lucie SOP0350 OOB TJ Slezan Opava 18:42 + 1:01
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:15 + 1:34
5. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:24 + 1:43
6. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 20:09 + 2:28
7. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 20:22 + 2:41
8. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 20:45 + 3:04
9. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:15 + 3:34
10. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:40 + 4:59
11. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 22:53 + 5:12
12. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 23:01 + 5:20
13. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 23:06 + 5:25
14. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 23:19 + 5:38
15. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 24:10 + 6:29
16. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 24:18 + 6:37
17. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 24:31 + 6:50
18. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 24:52 + 7:11
19. Švidrnochová Eliška OOP0451 TJ Opava 25:19 + 7:38
20. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 26:00 + 8:19
21. Rohaľová Ivona 43S0453 ŠK Sandberg Bratislava 27:05 + 9:24
21. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 27:05 + 9:24
23. Němečková Kateřina PLU0350 TJ SOKOL Plumlov 27:17 + 9:36
24. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 27:23 + 9:42
25. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:24 + 9:43
26. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 27:31 + 9:50
27. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:39 + 9:58
28. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 29:11 + 11:30
29. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:14 + 12:33
30. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 32:56 + 15:15
31. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 33:23 + 15:42
32. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 33:37 + 15:56
33. Juříková Jolana LCE0355 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:56 + 17:15
34. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 35:07 + 17:26
35. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:16 + 17:35
36. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 36:10 + 18:29
37. Honzírková Ema 43S0351 ŠK Sandberg Bratislava 36:43 + 19:02
38. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:13 + 19:32
39. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:41 + 20:00
40. Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:42 + 22:01
41. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 41:58 + 24:17
42. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 49:21 + 31:40
43. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 50:31 + 32:50
44. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:49 + 33:08
Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 43:14 + 25:33
D16
2.42 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Dorota LCE0260 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:38
2. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 27:26 + 1:48
3. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:42 + 2:04
4. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 28:30 + 2:52
5. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 28:42 + 3:04
6. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 29:38 + 4:00
7. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:35 + 4:57
8. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 30:37 + 4:59
9. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 30:44 + 5:06
10. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 31:27 + 5:49
11. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 32:07 + 6:29
12. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:37 + 6:59
13. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 32:50 + 7:12
14. Mazurek Agnieszka KUO0152 KOB Ústí nad Orlicí 33:10 + 7:32
15. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 33:35 + 7:57
16. Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa 34:23 + 8:45
17. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 34:34 + 8:56
18. Baklanova Tatiana 29R0150 MosCompas-Orienta 36:05 + 10:27
19. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:48 + 11:10
20. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:57 + 11:19
21. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 38:15 + 12:37
22. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:33 + 13:55
23. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 40:22 + 14:44
24. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:26 + 14:48
25. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:46 + 15:08
26. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 41:34 + 15:56
27. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:41 + 16:03
28. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 42:17 + 16:39
29. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 42:20 + 16:42
30. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 42:22 + 16:44
31. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 44:23 + 18:45
32. Ciura Aleksandra 17P0151 WKS Śląsk Wrocław 45:03 + 19:25
33. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:10 + 19:32
34. Čeleďová Justýna TZL0152 SKOB Zlín 45:22 + 19:44
35. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 47:05 + 21:27
36. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 49:06 + 23:28
37. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 51:07 + 25:29
38. Šuráňová Pavlína TZL0257 SKOB Zlín 51:28 + 25:50
39. Jánošová Veronika 43S0151 ŠK Sandberg Bratislava 51:52 + 26:14
40. Becmer Aleksandra 17P0250 WKS Śląsk Wrocław 71:25 + 45:47
41. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 77:37 + 51:59
42. Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:48 + 64:10
43. Pajtášová Katarína 43S0152 ŠK Sandberg Bratislava 102:54 + 77:16
Rosíková Alžběta Marie TZL0151 SKOB Zlín DISK
Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha DISK
D18
2.53 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 30:25
2. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 30:35 + 0:10
3. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 33:18 + 2:53
4. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 35:00 + 4:35
5. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 35:12 + 4:47
6. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 36:08 + 5:43
7. Hänsel Hannah 71D0050 USV TU Dresden 36:39 + 6:14
8. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 37:47 + 7:22
9. Ciesiółka Katarzyna KUO0051 KOB Ústí nad Orlicí 39:19 + 8:54
10. Kovanen Anu 79F0051 Suunta Jyväskylä 40:21 + 9:56
11. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 41:26 + 11:01
12. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 41:50 + 11:25
13. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 42:24 + 11:59
14. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 42:56 + 12:31
15. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:17 + 14:52
16. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:31 + 19:06
17. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 50:35 + 20:10
18. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:48 + 21:23
19. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:45 + 23:20
20. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:52 + 33:27
21. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 66:34 + 36:09
22. Matulíková Aneta TZL0050 SKOB Zlín 77:18 + 46:53
Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D20
2.63 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6631
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 39:19 6804
2. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 39:37 + 0:18 6755
3. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 42:11 + 2:52 6334
4. Kovanen Maiju 79F9802 Suunta Jyväskylä 44:44 + 5:25
5. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 45:44 + 6:25 5750
6. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:39 + 9:20 5271
7. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 55:45 + 16:26 4105
8. Mądra Paulina 17P9852 WKS Śląsk Wrocław 56:37 + 17:18
D21UK
3.05 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 44:39
2. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 47:11 + 2:32
3. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 49:48 + 5:09
4. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 49:51 + 5:12
5. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 51:22 + 6:43
6. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 55:05 + 10:26
7. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 61:09 + 16:30
8. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 61:54 + 17:15
9. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:30 + 20:51
10. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 66:50 + 22:11
11. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 85:10 + 40:31
12. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 105:03 + 60:24
D21UL
3.29 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 49:12
2. Horová Magda VSP5450 USK Praha 60:04 + 10:52
D21E
3.59 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9095
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 36:41 9429
2. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 38:30 + 1:49 8995
3. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 39:04 + 2:23 8860
4. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 39:29 + 2:48 8760
5. Šmelíková Tereza LCE9952 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:09 + 3:28 8601
6. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 40:41 + 4:00 8474
7. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 40:42 + 4:01 8470
8. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 41:10 + 4:29 8358
9. Flechsig Theresa 71D9400 USV TU Dresden 43:01 + 6:20
10. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 43:32 + 6:51 7793
11. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 43:34 + 6:53 7785
12. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 44:08 + 7:27 7650
13. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 44:23 + 7:42 7590
14. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 45:26 + 8:45 7340
15. Hošeková Vanda ASU9696 Magnus Orienteering 45:52 + 9:11 7236
16. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 46:11 + 9:30 7160
17. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 47:16 + 10:35 6902
18. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 47:55 + 11:14 6746
19. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 48:01 + 11:20 6723
20. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:48 + 12:07 6536
21. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 50:45 + 14:04 6070
22. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 52:13 + 15:32
23. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 52:33 + 15:52 5640
24. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 52:35 + 15:54 5632
25. Mironova Liliana Neregistrovaní 52:59 + 16:18
26. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 53:18 + 16:37 5461
27. Najman Natalia 23P8851 OK!Sport Warszawa 56:57 + 20:16
28. Tumová Pavla 2PZ7550 Lipno team 112:47 + 76:06
D21A
3.30 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8033
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 40:49 8313
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 42:35 + 1:46 7977
3. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 43:28 + 2:39 7810
4. Nieke Corinna 18D9350 Post SV Dresden 44:51 + 4:02
5. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:21 + 5:32 7262
6. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 47:03 + 6:14
7. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:42 + 9:53 6436
8. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 50:55 + 10:06 6394
9. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:56 + 10:07 6391
10. Kosová Barbora LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 51:00 + 10:11
11. Kanko Ruut 79F9501 Suunta Jyväskylä 51:25 + 10:36
12. Srpová Zuzana SJC8551 Sportcentrum Jičín 51:27 + 10:38 6293
13. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 51:29 + 10:40 6287
14. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 53:10 + 12:21 5967
15. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 53:56 + 13:07 5821
15. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 53:56 + 13:07 5821
17. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 54:06 + 13:17 5790
18. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 54:20 + 13:31 5745
19. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 54:22 + 13:33 5739
20. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 56:06 + 15:17 5410
21. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 56:15 + 15:26 5381
22. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 58:08 + 17:19 5024
23. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 59:27 + 18:38 4773
24. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:10 + 20:21 4447
25. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 62:23 + 21:34
26. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 63:00 + 22:11 4099
27. Kotrlová Katarína 43S9051 ŠK Sandberg Bratislava 64:54 + 24:05
28. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 65:08 + 24:19 3694
29. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 66:17 + 25:28 3475
30. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 66:27 + 25:38
31. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 66:28 + 25:39 3440
32. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 67:21 + 26:32 3273
33. Bader Anne 71D9999 USV TU Dresden 79:06 + 38:17
34. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 84:42 + 43:53 0
35. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 100:07 + 59:18 0
D21B
3.03 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4875
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valešová Martina CHA9651 OK Chrastava 40:42 4921
2. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 40:54 + 0:12 4897
3. Lennerová Hana LPU8952 OK Lokomotiva Pardubice 41:39 + 0:57 4808
4. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 42:34 + 1:52 4699
5. Nádvorníková Tereza LPU8953 OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 2:20
6. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:31 + 4:49 4349
7. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:40 + 4:58 4331
8. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 7:53 3985
9. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 50:06 + 9:24 3805
10. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 51:11 + 10:29 3677
11. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 51:24 + 10:42 3651
12. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 52:43 + 12:01 3495
13. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 54:45 + 14:03 3253
14. Moučková Andrea RBK9257 SK Radioklub Blansko 56:58 + 16:16 2990
15. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:01 + 18:19 2747
16. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 61:22 + 20:40 2468
17. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 61:50 + 21:08 2413
18. Krišová Dagmar LPU8951 OK Lokomotiva Pardubice 62:02 + 21:20
19. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 72:22 + 31:40 1163
20. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 78:41 + 37:59 413
21. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 86:53 + 46:11 0
Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden DISK
D21C
2.97 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4072
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 42:19 4313
2. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 45:50 + 3:31 3995
3. Horová Klára PGP8455 SK Praga 46:47 + 4:28 3909
4. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 51:21 + 9:02 3495
5. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:49 + 11:30 3272
6. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 54:23 + 12:04
7. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 57:41 + 15:22 2922
8. Davidová Anežka JIL9752 OK Jilemnice 62:07 + 19:48 2521
9. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 63:47 + 21:28 2370
10. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 64:07 + 21:48 2340
11. Vojáčková Šárka 69X9050 HO Humanita 65:36 + 23:17
12. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 66:42 + 24:23 2106
13. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 67:14 + 24:55 2057
14. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:47 + 30:28
15. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 73:54 + 31:35
16. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 74:01 + 31:42 1443
17. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:41 + 32:22 1383
18. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:09 + 38:50 797
19. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 82:09 + 39:50 707
20. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:51 + 41:32 553
21. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 87:49 + 45:30 194
22. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:07 + 47:48 0
23. Vébrová Denisa VTA9551 SC vebr-sport 91:01 + 48:42 0
24. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 91:21 + 49:02 0
25. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 93:50 + 51:31 0
Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň DISK 1163
Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc DISK 0
D35
3.08 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honnerová Blanka TZL8052 SKOB Zlín 36:14
2. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 39:14 + 3:00
3. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:18 + 4:04
4. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 40:21 + 4:07
5. Kotecká Michaela 25L7850 Luxembourg Orienteering Club 40:51 + 4:37
6. Chupeková Silvia VZA7251 Slávia ŽU Žilina 41:42 + 5:28
7. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 42:16 + 6:02
8. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 44:04 + 7:50
9. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 45:08 + 8:54
10. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 46:48 + 10:34
11. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 46:53 + 10:39
12. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 49:12 + 12:58
13. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 50:12 + 13:58
14. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 50:26 + 14:12
15. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 54:03 + 17:49
16. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:29 + 19:15
17. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 56:31 + 20:17
18. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 56:48 + 20:34
19. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:37 + 21:23
20. Němečková Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 58:41 + 22:27
21. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 58:48 + 22:34
22. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 60:19 + 24:05
23. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 62:14 + 26:00
24. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 62:16 + 26:02
25. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 65:47 + 29:33
26. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 68:35 + 32:21
27. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 70:38 + 34:24
28. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 71:38 + 35:24
29. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 71:55 + 35:41
30. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 73:14 + 37:00
31. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 78:11 + 41:57
32. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 82:03 + 45:49
33. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 86:21 + 50:07
34. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:25 + 52:11
35. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:31 + 52:17
36. Bradáčová Petra ROU7851 SKOB Roudnice nad Labem 95:35 + 59:21
37. Eiglerová Petra ROU8150 SKOB Roudnice nad Labem 96:17 + 60:03
38. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 97:54 + 61:40
Vondrová Denisa LTU7950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Vacková Jana 2NZ7400 Jana Vacková DISK
D40
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 32:32
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 34:27 + 1:55
3. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 35:45 + 3:13
4. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 35:49 + 3:17
5. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 36:04 + 3:32
6. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:45 + 4:13
7. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 37:32 + 5:00
8. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 37:46 + 5:14
9. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 40:29 + 7:57
10. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 41:06 + 8:34
11. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 41:33 + 9:01
12. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:41 + 11:09
13. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 45:31 + 12:59
14. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 45:55 + 13:23
15. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 46:35 + 14:03
16. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 46:51 + 14:19
17. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:10 + 14:38
18. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:23 + 14:51
19. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 47:44 + 15:12
20. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 48:14 + 15:42
21. Hvězdová Dagmar SJC7656 Sportcentrum Jičín 48:41 + 16:09
22. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:48 + 18:16
23. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 50:59 + 18:27
24. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 51:52 + 19:20
25. Palasová Michaela AZL7474 SKOB ARIS Zlín 52:45 + 20:13
26. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 53:03 + 20:31
27. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:13 + 22:41
28. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 55:49 + 23:17
29. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 56:17 + 23:45
30. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 56:50 + 24:18
31. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 56:53 + 24:21
32. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:19 + 24:47
33. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:21 + 26:49
34. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 61:03 + 28:31
35. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 61:35 + 29:03
36. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 62:04 + 29:32
37. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 63:18 + 30:46
38. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 63:19 + 30:47
39. Pavlů Lenka MFP7753 VŠSK MFF UK Praha 63:34 + 31:02
40. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 66:09 + 33:37
41. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:57 + 34:25
42. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 67:06 + 34:34
43. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:07 + 35:35
44. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 69:54 + 37:22
45. Pešková Renata Sportcentrum Jičín 75:54 + 43:22
46. Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 76:35 + 44:03
47. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 77:09 + 44:37
48. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:13 + 44:41
49. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 82:53 + 50:21
50. Baľová Katarína 43S7551 ŠK Sandberg Bratislava 90:45 + 58:13
51. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 99:01 + 66:29
52. Kolencová Marta HCE7450 TJ Hostivice 100:01 + 67:29
53. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 102:23 + 69:51
54. Čabanová Petra FYD7550 Jizerský klub OB Frýdlant 117:26 + 84:54
D45
2.29 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 29:40
2. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 34:05 + 4:25
3. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 38:03 + 8:23
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 38:19 + 8:39
5. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 38:20 + 8:40
6. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 39:29 + 9:49
7. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 39:47 + 10:07
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 40:15 + 10:35
9. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 40:42 + 11:02
10. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 40:44 + 11:04
11. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 41:02 + 11:22
12. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 41:13 + 11:33
13. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 41:39 + 11:59
14. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 41:41 + 12:01
15. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 41:45 + 12:05
16. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 41:49 + 12:09
17. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 43:10 + 13:30
18. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 44:18 + 14:38
19. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 46:46 + 17:06
20. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 46:56 + 17:16
21. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 47:20 + 17:40
22. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 50:03 + 20:23
23. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:27 + 20:47
24. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 50:53 + 21:13
25. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:49 + 22:09
26. Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha 54:01 + 24:21
27. Pánková Martina 47S6950 TJ Rapid Bratislava 54:13 + 24:33
28. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 55:12 + 25:32
29. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 55:29 + 25:49
30. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:09 + 27:29
31. Muselíková Vladislava ABM7051 KOB ALFA Brno 57:27 + 27:47
32. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 62:19 + 32:39
33. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 62:23 + 32:43
34. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:47 + 35:07
35. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:26 + 35:46
36. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:33 + 35:53
37. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 67:34 + 37:54
38. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 68:27 + 38:47
39. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:41 + 39:01
40. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:39 + 41:59
41. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 71:48 + 42:08
42. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 72:12 + 42:32
43. Jonášová Marta 43S6951 ŠK Sandberg Bratislava 75:01 + 45:21
44. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 76:39 + 46:59
45. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 76:49 + 47:09
46. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 77:04 + 47:24
47. Melounová Miroslava JHB6851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 77:17 + 47:37
48. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:35 + 47:55
49. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 78:19 + 48:39
50. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 80:26 + 50:46
51. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 81:48 + 52:08
52. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 82:36 + 52:56
53. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 87:03 + 57:23
Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod DISK
Müllerová Jana HCE7250 TJ Hostivice DISK
D50
2.09 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:12
2. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 30:39 + 2:27
3. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 30:51 + 2:39
4. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 31:06 + 2:54
5. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 33:10 + 4:58
6. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 40:19 + 12:07
7. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:53 + 12:41
8. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 41:26 + 13:14
9. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 42:13 + 14:01
10. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 45:03 + 16:51
11. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:18 + 17:06
12. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 46:48 + 18:36
13. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:07 + 18:55
14. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:56 + 19:44
15. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 49:28 + 21:16
16. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 50:01 + 21:49
17. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 52:35 + 24:23
18. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 54:48 + 26:36
19. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 65:21 + 37:09
20. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 65:54 + 37:42
21. Veselská Kateřina VLI6551 Slavia Liberec orienteering 81:36 + 53:24
Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava DISK
D55
2.09 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 29:31
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 33:11 + 3:40
3. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 34:46 + 5:15
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 38:20 + 8:49
5. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 38:33 + 9:02
6. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 43:57 + 14:26
7. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 46:02 + 16:31
8. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 49:04 + 19:33
9. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 49:39 + 20:08
10. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 51:25 + 21:54
11. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:19 + 22:48
12. Kretzschmar Ute 18D5950 Post SV Dresden 56:40 + 27:09
13. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 58:50 + 29:19
14. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:25 + 29:54
15. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 62:10 + 32:39
D60
1.78 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:33
2. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:22 + 3:49
3. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 37:20 + 5:47
4. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 40:38 + 9:05
5. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 40:50 + 9:17
6. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 43:26 + 11:53
7. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 43:51 + 12:18
8. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 44:48 + 13:15
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 46:29 + 14:56
10. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 46:35 + 15:02
11. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:07 + 15:34
12. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 47:31 + 15:58
13. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 48:58 + 17:25
14. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 54:02 + 22:29
15. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 57:45 + 26:12
16. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 59:11 + 27:38
17. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:06 + 30:33
18. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:23 + 38:50
19. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 71:06 + 39:33
20. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 83:34 + 52:01
21. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 83:57 + 52:24
22. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 97:49 + 66:16
Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice DISK
D65
1.69 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 33:06
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 36:28 + 3:22
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 36:41 + 3:35
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:40 + 6:34
5. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 54:57 + 21:51
6. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 55:53 + 22:47
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 57:42 + 24:36
8. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 108:08 + 75:02
Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad DISK
D70
1.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 41:09
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 44:46 + 3:37
3. Novotná Marie PHK3951 OK 99 Hradec Králové 47:53 + 6:44
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 56:21 + 15:12
H10L
2.59 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 19:41
2. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 22:07 + 2:26
3. Cipryán Tobiáš BZP0701 Báječné ženy v orientačním běhu 23:29 + 3:48
4. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 23:41 + 4:00
5. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 23:58 + 4:17
6. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 24:14 + 4:33
7. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 24:20 + 4:39
8. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 24:34 + 4:53
9. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 25:19 + 5:38
10. Kadečka David JEN0801 OB Jenišovice 25:26 + 5:45
11. Kopecký Michal SJC0801 Sportcentrum Jičín 25:38 + 5:57
12. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 26:39 + 6:58
13. Juřina Jakub FYD0801 Jizerský klub OB Frýdlant 27:05 + 7:24
14. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 27:08 + 7:27
15. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 27:11 + 7:30
16. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 28:44 + 9:03
17. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 29:31 + 9:50
18. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 32:08 + 12:27
19. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 32:56 + 13:15
20. Kolenec Jan HCE0800 TJ Hostivice 33:32 + 13:51
21. Muselík Mikuláš ABM0903 KOB ALFA Brno 34:36 + 14:55
22. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 35:08 + 15:27
23. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:26 + 15:45
24. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 35:47 + 16:06
25. Janda Šimon DKL0800 KOB Kladno 43:39 + 23:58
26. Kotecký Jáchym 25L1100 Luxembourg Orienteering Club 44:47 + 25:06
27. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 45:02 + 25:21
28. Pavlů Matěj MFP0701 VŠSK MFF UK Praha 51:00 + 31:19
H10
1.64 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 18:34
2. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:57 + 0:23
3. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 19:14 + 0:40
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 19:48 + 1:14
5. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 20:04 + 1:30
6. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 20:27 + 1:53
7. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:14 + 2:40
8. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 21:36 + 3:02
9. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 22:04 + 3:30
10. Skýba Jakub Jan LCE0701 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:35 + 4:01
11. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 22:47 + 4:13
12. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:03 + 4:29
13. Šmelík Daniel LCE0704 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:20 + 4:46
14. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 23:34 + 5:00
15. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 23:39 + 5:05
16. Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 23:58 + 5:24
17. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 24:23 + 5:49
18. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 24:48 + 6:14
19. Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice 24:49 + 6:15
20. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 26:22 + 7:48
21. Vokurka Václav TJN1000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:44 + 8:10
22. Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:06 + 8:32
23. Havel Antonín TJN0813 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:16 + 8:42
24. Jakubík Jaromír TJN0704 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:23 + 9:49
25. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:26 + 11:52
26. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 30:43 + 12:09
27. Pavlů Jakub MFP0700 VŠSK MFF UK Praha 31:02 + 12:28
28. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 31:48 + 13:14
29. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:56 + 13:22
30. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 33:08 + 14:34
31. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 34:47 + 16:13
32. Oravec Viktor TJN0814 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:48 + 16:14
33. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 35:38 + 17:04
34. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 35:44 + 17:10
35. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:37 + 19:03
36. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 37:52 + 19:18
37. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 44:26 + 25:52
38. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:45 + 27:11
38. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:45 + 27:11
40. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 49:26 + 30:52
41. Honner Jaroslav TZL0701 SKOB Zlín 49:34 + 31:00
42. Tuma Jonáš 2PZ0800 Lipno team 51:47 + 33:13
Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín DISK
Vokurka Antonín TJN0800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Hoetzel Jiří JEN0701 OB Jenišovice DISK
H12
1.76 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 15:05
2. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 16:07 + 1:02
3. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:44 + 1:39
4. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 17:05 + 2:00
5. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 18:03 + 2:58
6. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 19:25 + 4:20
7. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 19:33 + 4:28
8. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 20:07 + 5:02
9. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 20:10 + 5:05
10. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 23:19 + 8:14
11. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:33 + 8:28
12. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 23:38 + 8:33
13. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 23:39 + 8:34
14. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 24:49 + 9:44
15. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 25:03 + 9:58
16. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 25:10 + 10:05
17. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 27:16 + 12:11
18. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 28:15 + 13:10
19. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:05 + 14:00
20. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 29:07 + 14:02
21. Meier David VSP0606 USK Praha 29:35 + 14:30
22. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 29:47 + 14:42
23. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 30:44 + 15:39
24. Městka Václav VSP0600 USK Praha 30:48 + 15:43
25. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 31:26 + 16:21
26. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:32 + 16:27
27. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:35 + 17:30
28. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 33:22 + 18:17
29. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 34:13 + 19:08
30. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 37:18 + 22:13
31. Soldán Robin PLU0600 TJ SOKOL Plumlov 39:43 + 24:38
32. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 39:53 + 24:48
33. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:52 + 25:47
34. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 41:46 + 26:41
35. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 46:57 + 31:52
36. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 47:03 + 31:58
37. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 49:39 + 34:34
38. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 49:45 + 34:40
H14
2.06 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 15:23
2. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 15:29 + 0:06
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:59 + 0:36
4. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 16:17 + 0:54
5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 17:36 + 2:13
6. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 18:37 + 3:14
7. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 19:05 + 3:42
8. Novota Lukáš 84S0300 Akademik TU Košice 19:30 + 4:07
9. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 19:47 + 4:24
10. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 20:25 + 5:02
11. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:40 + 6:17
12. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 22:12 + 6:49
13. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 22:14 + 6:51
14. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 22:34 + 7:11
15. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:37 + 7:14
16. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 22:51 + 7:28
17. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 23:21 + 7:58
18. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 23:37 + 8:14
19. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 23:41 + 8:18
20. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:49 + 8:26
21. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 24:14 + 8:51
22. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:22 + 8:59
23. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport Warszawa 24:53 + 9:30
24. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 25:54 + 10:31
25. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 25:55 + 10:32
26. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:02 + 10:39
27. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 27:34 + 12:11
28. Janas Adam PGP0404 SK Praga 28:27 + 13:04
29. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 29:40 + 14:17
30. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 30:15 + 14:52
31. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 30:29 + 15:06
32. Titz Adam VSP0401 USK Praha 31:02 + 15:39
33. Tvrdý Tomáš 43S0201 ŠK Sandberg Bratislava 31:27 + 16:04
34. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:26 + 18:03
35. Dohnal František VSP0303 USK Praha 34:24 + 19:01
36. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 35:40 + 20:17
37. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 39:01 + 23:38
38. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:41 + 24:18
39. Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 52:44 + 37:21
Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov DISK
H16
2.55 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 22:15
2. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 23:02 + 0:47
3. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 25:26 + 3:11
4. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 25:34 + 3:19
5. Janas Petr PGP0200 SK Praga 27:32 + 5:17
6. Jonáš Adam 43S0101 ŠK Sandberg Bratislava 29:44 + 7:29
7. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 30:08 + 7:53
8. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 30:11 + 7:56
9. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 30:36 + 8:21
10. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 31:14 + 8:59
11. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:06 + 9:51
12. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 32:25 + 10:10
13. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:19 + 11:04
14. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 33:20 + 11:05
15. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 33:41 + 11:26
16. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:20 + 12:05
17. Zabořil Vojtěch JEN0101 OB Jenišovice 34:48 + 12:33
18. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 35:01 + 12:46
19. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 35:07 + 12:52
20. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 35:37 + 13:22
21. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 35:42 + 13:27
22. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 37:10 + 14:55
23. Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 37:51 + 15:36
24. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 37:56 + 15:41
25. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 38:28 + 16:13
26. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 38:47 + 16:32
27. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:57 + 16:42
28. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 39:03 + 16:48
29. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 40:29 + 18:14
30. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 41:11 + 18:56
31. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:47 + 21:32
32. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:35 + 25:20
33. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 47:55 + 25:40
34. Puchalský Jan VSP0101 USK Praha 49:46 + 27:31
35. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 50:28 + 28:13
36. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 52:31 + 30:16
37. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 53:58 + 31:43
38. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 69:55 + 47:40
39. Kniebügl Jakub 39S0000 KOBRA Bratislava 75:06 + 52:51
40. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:29 + 63:14
Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno DISK
H18
2.78 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 28:21
2. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 29:27 + 1:06
3. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 30:30 + 2:09
4. Chupek Jakub JPV9911 Oddíl OS SK Prostějov 31:44 + 3:23
5. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 32:19 + 3:58
6. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 32:48 + 4:27
7. Procházka Zdeněk SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 33:12 + 4:51
8. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 33:17 + 4:56
9. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 34:08 + 5:47
10. Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň 34:50 + 6:29
11. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 35:37 + 7:16
12. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:49 + 8:28
13. Vítek Karel PGP9904 SK Praga 36:51 + 8:30
14. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 37:30 + 9:09
15. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:11 + 9:50
16. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 40:16 + 11:55
17. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:06 + 12:45
18. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 42:48 + 14:27
19. Czapliński Jakub CHC0003 K.O.B. Choceň 42:51 + 14:30
20. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:17 + 17:56
21. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:23 + 18:02
22. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 48:52 + 20:31
23. Procházka Jakub SOP9903 OOB TJ Slezan Opava 55:33 + 27:12
24. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:16 + 27:55
Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec DISK
Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice DISK
H20
3.16 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5831
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:28 6143
2. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:42 + 2:14 5752
3. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 34:35 + 3:07 5597
4. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 34:41 + 3:13 5579
5. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:00 + 7:32 4822
6. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 42:16 + 10:48 4249
7. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 48:44 + 17:16 3115
8. Borgiel Jarek 51P9701 UKS Sparta Czyżowice 51:58 + 20:30
9. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 76:03 + 44:35 0
H21UK
3.34 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 33:11
2. Voráček Michal OSN8000 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:55 + 3:44
3. Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:22 + 6:11
4. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 42:29 + 9:18
5. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 43:23 + 10:12
6. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 43:45 + 10:34
7. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 44:23 + 11:12
8. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:37 + 15:26
9. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 50:40 + 17:29
10. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:10 + 25:59
11. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 66:21 + 33:10
12. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 71:37 + 38:26
13. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 73:05 + 39:54
14. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 80:35 + 47:24
15. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 86:22 + 53:11
H21UL
3.91 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 42:15
2. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:46 + 0:31
3. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 42:54 + 0:39
4. Janeček Oldřich MFP8200 VŠSK MFF UK Praha 45:44 + 3:29
5. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 47:44 + 5:29
6. Šafka Dan 73X9100 Opět na Kozla 50:12 + 7:57
7. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 51:41 + 9:26
8. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 55:06 + 12:51
9. Průša Michal VSP7310 USK Praha 55:21 + 13:06
10. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 57:45 + 15:30
11. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 64:38 + 22:23
12. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 71:19 + 29:04
13. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 76:38 + 34:23
14. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 77:18 + 35:03
15. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 86:45 + 44:30
Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice DISK
H21E
4.28 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8731
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 34:18 9069
2. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 36:10 + 1:52 8613
3. Müller Philipp 18D9000 Post SV Dresden 36:31 + 2:13
4. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 36:35 + 2:17 8511
5. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 36:41 + 2:23 8486
6. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 37:01 + 2:43 8405
7. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 37:29 + 3:11
8. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 38:00 + 3:42 8164
9. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 38:05 + 3:47 8144
10. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 38:45 + 4:27 7981
11. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 38:54 + 4:36
12. Šmelík Martin ASU9644 Magnus Orienteering 40:07 + 5:49 7646
13. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 41:37 + 7:19 7279
13. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 41:37 + 7:19 7279
15. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 41:42 + 7:24 7259
16. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 41:49 + 7:31 7230
16. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 41:49 + 7:31 7230
18. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 42:22 + 8:04 7096
19. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 42:47 + 8:29 6994
20. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 42:54 + 8:36 6965
21. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 43:05 + 8:47 6920
22. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 43:15 + 8:57 6880
23. Franssen Desmond 99B Trol 43:18 + 9:00
24. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 43:34 + 9:16 6802
25. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 43:35 + 9:17 6798
26. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 43:39 + 9:21 6782
27. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 43:54 + 9:36 6721
28. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 44:38 + 10:20 6541
28. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 44:38 + 10:20 6541
30. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 44:42 + 10:24 6525
31. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 44:52 + 10:34 6484
32. Jonáš Martin 43S9601 ŠK Sandberg Bratislava 45:18 + 11:00
33. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 46:29 + 12:11 6088
34. Hraboš Matěj ASU9547 Magnus Orienteering 46:40 + 12:22 6044
35. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 47:28 + 13:10 5848
36. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 13:19 5811
37. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 48:48 + 14:30 5522
38. Ockenden John 35G9400 CUOC 49:31 + 15:13
39. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 53:12 + 18:54 4445
40. Jirka Michal ZBM8403 SK Žabovřesky Brno 53:26 + 19:08 4388
41. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 53:54 + 19:36
42. Janas Petr PGP7106 SK Praga 54:58 + 20:40 4013
43. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 56:24 + 22:06 3662
44. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 57:02 + 22:44 3507
45. Knott Jeremy 35G9600 CUOC 75:12 + 40:54
H21A
3.97 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7337
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:21 7495
2. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 43:04 + 0:43 7373
3. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 44:26 + 2:05 7142
4. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 44:40 + 2:19 7102
5. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 45:15 + 2:54 7003
6. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 45:53 + 3:32 6896
7. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 47:51 + 5:30 6563
8. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 48:11 + 5:50 6506
9. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 48:57 + 6:36 6376
10. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 49:46 + 7:25 6238
11. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 50:27 + 8:06 6122
12. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 52:37 + 10:16 5755
13. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 52:51 + 10:30 5715
14. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 52:53 + 10:32 5709
15. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:27 + 11:06 5613
16. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:38 + 11:17 5582
17. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 53:57 + 11:36 5529
18. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:09 + 12:48 5325
19. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 57:13 + 14:52 4975
20. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 57:44 + 15:23 4887
21. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 58:22 + 16:01 4780
22. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 59:15 + 16:54 4630
23. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 62:24 + 20:03 4096
24. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 62:55 + 20:34 4009
25. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 65:11 + 22:50 3625
26. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 67:39 + 25:18
27. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 71:57 + 29:36
28. Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden 75:52 + 33:31
29. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 80:52 + 38:31 966
Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice DISK 0
H21B
3.38 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6302
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:12 6757
2. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 38:41 + 3:29 6178
3. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 39:55 + 4:43 5973
4. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 41:05 + 5:53 5779
5. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:13 + 6:01 5757
6. Morecchio Marco 98I SSC Napoli 41:28 + 6:16
7. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 42:39 + 7:27 5519
8. Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering 42:46 + 7:34 5499
9. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 43:36 + 8:24 5361
10. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 44:09 + 8:57 5270
11. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 44:42 + 9:30 5178
12. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 46:58 + 11:46
13. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 47:00 + 11:48 4796
14. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:01 + 11:49 4793
15. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:26 + 13:14 4558
16. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:19 + 14:07 4411
17. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 49:25 + 14:13 4395
18. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:27 + 14:15 4389
19. Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk 51:09 + 15:57 4107
20. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 51:11 + 15:59 4101
21. Randík Jan SOB8703 SOBSA 52:17 + 17:05 3918
22. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 52:49 + 17:37 3830
23. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 53:10 + 17:58 3771
24. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 54:04 + 18:52 3622
25. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 54:38 + 19:26 3528
26. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 55:26 + 20:14 3395
27. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 57:22 + 22:10 3074
28. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 58:53 + 23:41 2822
29. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 59:55 + 24:43 2650
30. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:43 + 27:31 2185
31. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 65:15 + 30:03 1764
32. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 65:19 + 30:07 1753
33. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 66:15 + 31:03 1598
34. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 72:11 + 36:59 612
35. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 86:15 + 51:03 0
Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga DISK 0
Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava DISK 0
Havránek Štěpán Neregistrovaní DISK
H21C
3.13 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3721
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Tomáš PGP8207 SK Praga 34:06 4111
2. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:35 + 3:29 3771
3. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:35 + 8:29 3282
4. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 42:45 + 8:39 3266
5. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 43:45 + 9:39 3168
6. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 44:14 + 10:08 3121
7. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:35 + 10:29 3087
8. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:10 + 17:04 2444
9. Krejčí Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:15 + 20:09
10. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 57:00 + 22:54 1874
11. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 60:19 + 26:13 1550
12. Juren Lukáš LTP9703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:16 + 28:10 1359
13. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 66:58 + 32:52
14. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 70:46 + 36:40 529
15. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 71:16 + 37:10
16. Drożdż Rafał 23P9300 OK!Sport Warszawa 73:59 + 39:53
17. Glinka Jakub 23P9500 OK!Sport Warszawa 144:40 + 110:34
Lexa Lukáš VTA9301 SC vebr-sport DISK
Bolina Michal ZBP7702 OOB SK Zbraslav DISK 0
Knotek Vojtěch NNN9203 Neregistrovaní (NNN) DISK
Szymański Mateusz 23P9301 OK!Sport Warszawa DISK
H35
3.35 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 34:26
2. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 35:13 + 0:47
3. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 41:15 + 6:49
4. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:19 + 8:53
5. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 45:43 + 11:17
6. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:54 + 11:28
7. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 47:12 + 12:46
8. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 48:53 + 14:27
9. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 50:49 + 16:23
10. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 50:52 + 16:26
11. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 51:00 + 16:34
12. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 51:51 + 17:25
13. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 51:54 + 17:28
14. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 52:33 + 18:07
15. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia Plzeň 53:12 + 18:46
16. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 56:42 + 22:16
17. Kniebügl Anton 39S6400 KOBRA Bratislava 57:44 + 23:18
18. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 58:09 + 23:43
19. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 59:39 + 25:13
19. Hudeček Tomáš OOP8201 TJ Opava 59:39 + 25:13
21. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 59:44 + 25:18
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 63:06 + 28:40
23. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 63:48 + 29:22
24. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 65:17 + 30:51
25. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 66:10 + 31:44
26. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 69:27 + 35:01
27. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 72:18 + 37:52
28. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 72:47 + 38:21
29. Suchý Petr SHK7800 OK Slavia Hradec Králové 74:07 + 39:41
30. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 77:37 + 43:11
31. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 82:33 + 48:07
32. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 113:54 + 79:28
33. Sokolov Vyacheslav Neregistrovaní 117:29 + 83:03
34. Kolenec Jan HCE8000 TJ Hostivice 125:52 + 91:26
Jakubec Petr Sportcentrum Jičín DISK
Míchal Jiří SJH7802 SJH Jindřichův Hradec DISK
H40
3.13 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 38:27
2. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 39:38 + 1:11
3. Hain Jan SJC7502 Sportcentrum Jičín 40:13 + 1:46
4. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 40:50 + 2:23
5. Sędłak Krystian 23P7300 OK!Sport Warszawa 41:22 + 2:55
6. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 42:19 + 3:52
7. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 43:00 + 4:33
8. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 46:02 + 7:35
9. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:28 + 8:01
10. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 47:37 + 9:10
11. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 50:04 + 11:37
12. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 50:15 + 11:48
13. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 55:35 + 17:08
14. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 56:16 + 17:49
15. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 56:17 + 17:50
16. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:05 + 18:38
17. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 58:22 + 19:55
18. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:02 + 20:35
19. Skal Jaroslav TJN7504 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:21 + 20:54
20. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:49 + 22:22
21. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 60:53 + 22:26
22. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 61:27 + 23:00
23. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 62:16 + 23:49
24. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 62:35 + 24:08
25. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 63:47 + 25:20
26. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 67:49 + 29:22
27. Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové 69:08 + 30:41
28. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 69:23 + 30:56
29. Pavlů Jiří MFP7704 VŠSK MFF UK Praha 69:32 + 31:05
30. Skácel Dalibor 4PX7300 HO Ještěd 69:48 + 31:21
31. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 70:25 + 31:58
32. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 70:54 + 32:27
33. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 72:25 + 33:58
34. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 72:36 + 34:09
35. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:25 + 36:58
36. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 78:45 + 40:18
37. Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 86:17 + 47:50
38. Červený Mojmír ROU7402 SKOB Roudnice nad Labem 86:32 + 48:05
39. Pešek Vladimír Sportcentrum Jičín 103:46 + 65:19
40. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 111:50 + 73:23
Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod DISK
Horáček Tomáš JEN7700 OB Jenišovice DISK
Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Matěásko Dušan JIL OK Jilemnice DISK
H45
3.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 32:59
2. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 33:28 + 0:29
3. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 33:38 + 0:39
4. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 34:37 + 1:38
5. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 35:15 + 2:16
6. Chupek Jozef VZA7102 Slávia ŽU Žilina 35:38 + 2:39
7. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 35:43 + 2:44
8. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 37:04 + 4:05
9. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 37:08 + 4:09
10. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 37:21 + 4:22
11. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:34 + 4:35
12. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 37:50 + 4:51
13. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 38:35 + 5:36
14. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 38:37 + 5:38
15. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 38:58 + 5:59
16. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 39:25 + 6:26
17. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 39:30 + 6:31
18. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 40:33 + 7:34
19. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 41:23 + 8:24
20. Jonáš Radoslav 43S6912 ŠK Sandberg Bratislava 42:30 + 9:31
21. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 43:00 + 10:01
22. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 43:01 + 10:02
23. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 44:03 + 11:04
24. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 44:57 + 11:58
25. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 46:23 + 13:24
26. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 46:43 + 13:44
27. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 47:19 + 14:20
28. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:45 + 15:46
29. Bartczak Jarosław 39P6800 UMKS Orkan Ostróda 49:33 + 16:34
30. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:41 + 17:42
31. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 51:12 + 18:13
32. Gross Michal ABM6946 KOB ALFA Brno 52:38 + 19:39
33. Becmer Dariusz 17P7101 WKS Śląsk Wrocław 53:25 + 20:26
34. Suchánek Ladislav XBM7008 PELL´S ABND RACING TEAM 54:41 + 21:42
35. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:09 + 22:10
36. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 57:45 + 24:46
37. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:40 + 25:41
38. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:01 + 27:02
39. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:06 + 27:07
40. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 60:18 + 27:19
41. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:52 + 29:53
42. Votava David 4HX7100 DSVJ 65:11 + 32:12
43. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 68:23 + 35:24
44. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 68:36 + 35:37
45. Gemperle František 1SC7100 Wall Street Systems 69:28 + 36:29
46. Müller Robert 3XX6900 POT 70:22 + 37:23
47. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 70:29 + 37:30
48. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 71:51 + 38:52
49. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:17 + 40:18
50. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:29 + 43:30
51. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 82:32 + 49:33
52. Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:25 + 51:26
53. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 96:08 + 63:09
54. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 113:07 + 80:08
55. Vondra Václav LTU6800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 137:01 + 104:02
Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava DISK
Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové DISK
Puchalský Jakub VSP6911 USK Praha DISK
Rohaľ Ivan 43S7201 ŠK Sandberg Bratislava DISK
H50
2.79 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 34:44
2. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 35:09 + 0:25
3. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 37:45 + 3:01
4. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 38:40 + 3:56
5. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 40:09 + 5:25
6. Novota Mikuláš 84S6001 Akademik TU Košice 40:17 + 5:33
7. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 42:16 + 7:32
8. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 42:17 + 7:33
9. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 43:19 + 8:35
10. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:54 + 10:10
11. Widziewicz Remigius K.O.B. Choceň 45:00 + 10:16
12. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 48:09 + 13:25
13. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:35 + 15:51
14. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 53:22 + 18:38
15. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:29 + 18:45
16. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 56:01 + 21:17
17. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 58:26 + 23:42
18. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 60:11 + 25:27
19. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 60:39 + 25:55
20. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:53 + 27:09
21. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:36 + 29:52
22. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:59 + 30:15
23. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 65:24 + 30:40
23. Míka Zdeněk TJN6700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:24 + 30:40
25. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 68:14 + 33:30
26. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 68:42 + 33:58
27. Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava 71:01 + 36:17
28. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 71:21 + 36:37
29. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 71:27 + 36:43
30. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:10 + 38:26
31. Hric Jan MFP6300 VŠSK MFF UK Praha 81:10 + 46:26
32. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:53 + 47:09
33. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 88:57 + 54:13
34. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 99:25 + 64:41
Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové DISK
Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H55
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 29:03
2. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 29:59 + 0:56
3. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 30:07 + 1:04
4. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 32:02 + 2:59
5. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 34:29 + 5:26
6. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 36:02 + 6:59
7. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:04 + 7:01
8. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 37:57 + 8:54
9. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 38:16 + 9:13
10. Repáč Ivan 17S5901 Ekonom Banska Bystrica 39:05 + 10:02
11. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 39:48 + 10:45
12. Štubňa Ján 47S5801 TJ Rapid Bratislava 40:20 + 11:17
13. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:06 + 13:03
14. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 42:10 + 13:07
15. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 42:53 + 13:50
16. Čechlovský Josef CHA5900 OK Chrastava 43:13 + 14:10
17. Kraemer Werner Post SV Dresden 43:19 + 14:16
18. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 43:42 + 14:39
19. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 44:04 + 15:01
20. Wiedenfeld Frank 19D0001 SSV Planeta Radebeul 44:29 + 15:26
21. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 44:43 + 15:40
22. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 45:04 + 16:01
23. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 46:29 + 17:26
24. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 51:12 + 22:09
25. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 51:29 + 22:26
26. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 53:54 + 24:51
27. Kretzschmar Frank 18D5901 Post SV Dresden 54:17 + 25:14
28. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 66:23 + 37:20
29. Formanko Dušan 47S5802 TJ Rapid Bratislava 71:42 + 42:39
30. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 72:16 + 43:13
H60
2.29 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 36:59
2. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 39:30 + 2:31
3. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:50 + 2:51
4. Navrátil Antonín UOL5301 SOB Olomouc 41:24 + 4:25
5. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 43:13 + 6:14
6. Urválek Jiří VLI4701 Slavia Liberec orienteering 45:15 + 8:16
7. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 46:38 + 9:39
8. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 48:54 + 11:55
9. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 48:56 + 11:57
10. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:42 + 13:43
11. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 50:57 + 13:58
12. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 51:50 + 14:51
13. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:03 + 17:04
14. Rosen David 11G5300 GB MTBO squad 54:53 + 17:54
15. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 55:21 + 18:22
16. Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 58:15 + 21:16
17. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:49 + 28:50
H65
2.02 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 24:16
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 27:17 + 3:01
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 29:53 + 5:37
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 30:07 + 5:51
5. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 32:20 + 8:04
6. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 33:03 + 8:47
7. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 34:15 + 9:59
8. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 34:24 + 10:08
9. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 35:10 + 10:54
10. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 36:04 + 11:48
11. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 36:12 + 11:56
12. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 36:34 + 12:18
13. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:39 + 12:23
14. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:26 + 13:10
15. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 38:10 + 13:54
16. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 39:03 + 14:47
17. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 39:35 + 15:19
18. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 40:27 + 16:11
19. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 40:47 + 16:31
20. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 43:43 + 19:27
21. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:03 + 21:47
22. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 46:36 + 22:20
23. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 49:36 + 25:20
24. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 50:31 + 26:15
25. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 50:59 + 26:43
26. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 52:19 + 28:03
27. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 54:18 + 30:02
28. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 55:59 + 31:43
29. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 76:51 + 52:35
30. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 80:10 + 55:54
Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava DISK
H70
1.88 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:18
2. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 26:10 + 0:52
3. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 29:24 + 4:06
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 29:25 + 4:07
5. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:32 + 4:14
6. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 29:40 + 4:22
7. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 30:15 + 4:57
8. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 30:24 + 5:06
9. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 31:59 + 6:41
10. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 32:25 + 7:07
11. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 36:18 + 11:00
12. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 39:51 + 14:33
13. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 43:35 + 18:17
14. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 44:12 + 18:54
15. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 45:54 + 20:36
16. Šplíchal Jiří OKP4500 SK OK 24 Praha 80:24 + 55:06
H75
1.75 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 32:14
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 38:42 + 6:28
3. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:02 + 11:48
4. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 45:13 + 12:59
5. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 48:37 + 16:23
6. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 51:47 + 19:33
7. Vřešťál Jan 2QC3900 Vrestal 55:04 + 22:50
HDR
2.59 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 17:28
2. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 20:06 + 2:38
3. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 21:26 + 3:58
4. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 22:13 + 4:45
5. Tumová Dominika 2PZ1050 Lipno team 25:05 + 7:37
6. Gibbons Emily TUV0955 SOK TJ Turnov 26:00 + 8:32
7. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 26:45 + 9:17
8. Schwarzová Katka Ekonom Banska Bystrica 27:42 + 10:14
9. Schwarzová Martina Ekonom Banska Bystrica 28:15 + 10:47
10. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 28:53 + 11:25
11. Feřtová Eliška Neregistrovaní 29:09 + 11:41
12. Štípková Jana Neregistrovaní 29:36 + 12:08
13. Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering 29:37 + 12:09
14. Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering 29:38 + 12:10
15. Feřtová Anežka 42Z0850 Feřtovi 29:51 + 12:23
16. Čabanová Eva FYD0951 Jizerský klub OB Frýdlant 32:23 + 14:55
17. Juřinová Aneta FYD1150 Jizerský klub OB Frýdlant 32:28 + 15:00
18. Fodorová Natálie TUR OOB TJ Turnov 33:42 + 16:14
19. Fodor Patrik TUR OOB TJ Turnov 33:51 + 16:23
20. Daněk František SBK1010 KOB Start Blansko 34:34 + 17:06
21. Tumová Simona 2PZ1051 Lipno team 34:55 + 17:27
22. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 35:46 + 18:18
23. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 36:12 + 18:44
24. Veselá Sára CHA OK Chrastava 36:20 + 18:52
25. Mudráková Natálie 2LZ0950 Neregistrovaní - Mudráková 37:00 + 19:32
26. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 37:12 + 19:44
27. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:59 + 20:31
28. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem 38:32 + 21:04
29. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 38:34 + 21:06
30. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 38:59 + 21:31
31. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 40:02 + 22:34
32. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 40:08 + 22:40
33. Jánoš Martin 43S1001 ŠK Sandberg Bratislava 41:26 + 23:58
34. Binar Vít STE1201 SK SKI-OB Šternberk 42:00 + 24:32
35. Jonášová Ema 43S0951 ŠK Sandberg Bratislava 42:20 + 24:52
36. Oravcová Amálka TJNxx50 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:48 + 26:20
37. Vondrová Adélka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:11 + 26:43
38. Juřina Michal Neregistrovaní 44:35 + 27:07
39. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 45:21 + 27:53
40. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:22 + 28:54
41. Křivánková Adéla Neregistrovaní 47:32 + 30:04
42. Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové 47:38 + 30:10
43. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 47:40 + 30:12
44. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:24 + 30:56
45. Palasová Barbora AZL1077 SKOB ARIS Zlín 48:42 + 31:14
46. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 48:56 + 31:28
47. Šidla Dalibor SKOB Zlín 50:59 + 33:31
48. Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 53:29 + 36:01
49. Lazar Matyáš TUV1000 SOK TJ Turnov 54:26 + 36:58
50. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 54:58 + 37:30
51. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:11 + 40:43
52. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 60:34 + 43:06
53. Nezveda David Neregistrovaní 61:07 + 43:39
54. Nezvedová Tereza Neregistrovaní 61:13 + 43:45
55. Politi Sophia CHA OK Chrastava 68:50 + 51:22
56. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:48 + 52:20
Vokurka Ota TJN1200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK