Výsledky závodu: Veřejný závod (České akademické hry)

Datum:
20.06.2017
Místo konání:
Sportcentrum ČZÚ, Praha 6 - Suchdol
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1 : 5 000, ekv. 2 m, ISSOM2007
Ředitel závodu:
Kurfürst Pavel - R1
Hlavní rozhodčí:
Borovička Milan - R2
Stavitel tratí:
Fibír Tomáš
Kategorie:
D21     H21    
D21
2.02 km, 80 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9504
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 13:15 9853
2. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 13:25 + 0:10 9738
3. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 14:36 + 1:21 8920
4. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:46 + 1:31 8805
5. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 14:51 + 1:36 8747
6. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 14:58 + 1:43 8667
7. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:17 + 2:02 8448
8. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 15:22 + 2:07 8390
9. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 15:27 + 2:12 8333
10. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 15:31 + 2:16 8287
11. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 15:33 + 2:18 8264
12. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 15:39 + 2:24 8195
13. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 15:54 + 2:39 8022
14. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 15:55 + 2:40 8011
15. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 16:18 + 3:03 7746
16. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 16:19 + 3:04 7734
17. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 16:30 + 3:15 7607
18. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 16:36 + 3:21 7538
19. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 17:10 + 3:55 7147
20. Hnátková Tereza 2BX9250 Akademici 17:11 + 3:56
21. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 17:23 + 4:08 6997
22. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 17:38 + 4:23 6824
23. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 17:40 + 4:25 6801
24. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 18:00 + 4:45 6571
25. Vítková Lucie PTE9474 TJ Sokol Ptení 18:07 + 4:52 6491
26. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 18:46 + 5:31 6041
27. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 18:49 + 5:34 6007
28. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 19:14 + 5:59 5719
29. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:17 + 6:02 5685
30. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 20:10 + 6:55 5074
31. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 20:30 + 7:15 4844
32. Borovičková Lenka FSP7350 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:52 + 7:37 4591
33. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 21:42 + 8:27 4015
34. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 21:48 + 8:33 3946
35. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 21:58 + 8:43 3831
36. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 22:17 + 9:02 3612
37. Vlachová Eliška KON9572 KOB Konice 22:41 + 9:26 3335
38. Doležalová Anna LPM9450 OK Lokomotiva Plzeň 22:44 + 9:29
39. Hornová Lenka 2BX9050 Akademici 26:29 + 13:14
40. Škvorová Petra 2BX9650 Akademici 29:06 + 15:51
Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H21
2.79 km, 88 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9258
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 14:57 9357
2. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 15:08 + 0:11 9244
3. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 15:15 + 0:18 9173
4. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 15:32 + 0:35 8999
5. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 15:36 + 0:39 8958
6. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 15:49 + 0:52 8826
7. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 16:00 + 1:03 8713
8. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:01 + 1:04 8703
9. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 16:07 + 1:10 8642
10. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 16:11 + 1:14 8601
11. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 16:19 + 1:22 8519
12. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 16:32 + 1:35 8387
13. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 16:44 + 1:47 8264
14. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 16:49 + 1:52 8213
15. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 16:52 + 1:55 8182
16. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 16:54 + 1:57 8162
17. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 17:03 + 2:06 8070
18. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 17:14 + 2:17 7958
19. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 17:15 + 2:18 7948
20. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 17:16 + 2:19 7937
20. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 17:16 + 2:19 7937
22. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 17:19 + 2:22 7907
23. Záveský Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 17:28 + 2:31 7815
24. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 17:31 + 2:34 7784
25. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 17:43 + 2:46 7662
26. Šmelík Martin ASU9644 Magnus Orienteering 17:52 + 2:55 7570
27. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:57 + 3:00 7519
28. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 18:02 + 3:05 7468
29. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 18:09 + 3:12 7396
30. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 18:18 + 3:21 7304
31. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 18:19 + 3:22 7294
32. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 18:32 + 3:35 7161
33. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 18:45 + 3:48 7029
34. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 18:50 + 3:53 6978
34. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 18:50 + 3:53 6978
36. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 19:00 + 4:03 6875
37. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 19:09 + 4:12 6784
38. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 19:14 + 4:17 6732
39. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 19:16 + 4:19 6712
40. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 19:51 + 4:54 6355
41. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 20:09 + 5:12 6171
42. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 21:23 + 6:26 5415
43. Kašpar Jakub ASU9747 Magnus Orienteering 21:39 + 6:42 5252
44. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 21:50 + 6:53 5140
45. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 22:07 + 7:10 4966
45. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 22:07 + 7:10 4966
47. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 22:19 + 7:22 4843
48. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 22:58 + 8:01 4445
49. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 24:02 + 9:05 3792
50. Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 24:55 + 9:58 3251
51. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 25:12 + 10:15 3077
52. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 25:17 + 10:20 3026
53. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 25:26 + 10:29 2934
54. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 25:39 + 10:42 2801
55. Hruška David 6KC9300 Neregistrovaný 34:55 + 19:58
56. Gawel Jiří BBM5700 BETA URSUS Orienteering 37:44 + 22:47 0
57. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 39:41 + 24:44 0
Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň DISK 0
Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec DISK 0
Slávik Alexander NNN9001 Neregistrovaní (NNN) DISK