Výsledky závodu: Veřejný závod (České akademické hry)

Datum:
21.06.2017
Místo konání:
Areál ubytovny Palpost, Praha 6 - Suchdol
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1 : 10 000, E 5 m, ISOM2000
Ředitel závodu:
Kurfürst Pavel - R1
Hlavní rozhodčí:
Borovička Milan - R2
Stavitel tratí:
Kurfürst Pavel - R1
Kategorie:
D21     H21    
D21
4.64 km, 195 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9284
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:09 9540
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 39:32 + 0:23 9452
3. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 42:06 + 2:57 8860
4. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 42:09 + 3:00 8849
5. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 42:12 + 3:03 8837
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 44:26 + 5:17 8322
7. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:30 + 6:21 8076
8. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 45:57 + 6:48 7972
9. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 46:11 + 7:02 7919
10. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 46:12 + 7:03 7915
11. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 46:59 + 7:50 7734
12. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 49:46 + 10:37 7092
13. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 50:41 + 11:32 6881
14. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 52:02 + 12:53 6570
15. Hnátková Tereza 2BX9250 Akademici 52:39 + 13:30
16. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 54:48 + 15:39 5932
17. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 55:11 + 16:02 5843
18. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 55:56 + 16:47 5670
19. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 58:56 + 19:47 4978
20. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 59:05 + 19:56 4944
21. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 62:45 + 23:36 4098
22. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:59 + 23:50 4044
23. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 63:13 + 24:04 3991
24. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 64:07 + 24:58 3783
25. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 65:33 + 26:24 3453
26. Westin Lenka 72:03 + 32:54
27. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 83:26 + 44:17 0
28. Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc 92:07 + 52:58 0
Hornová Lenka 2BX9050 Akademici DISK
Škvorová Petra 2BX9650 Akademici DISK
H21
5.66 km, 330 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9175
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 43:57 9614
2. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 46:33 + 2:36 9098
3. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 47:59 + 4:02 8813
4. Larsson Jimmy 28S0002 Malungs OK Skogsmardarna 48:43 + 4:46
5. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 49:06 + 5:09 8591
6. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 49:53 + 5:56 8435
7. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 51:57 + 8:00 8024
8. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 52:08 + 8:11 7988
9. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 52:54 + 8:57 7835
10. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 54:52 + 10:55 7445
11. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:12 + 12:15 7180
12. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 59:44 + 15:47 6477
13. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 60:01 + 16:04 6421
14. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 60:16 + 16:19 6371
15. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 60:31 + 16:34 6322
16. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 61:43 + 17:46 6083
17. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 62:08 + 18:11 6000
18. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:28 + 18:31 5934
19. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 63:53 + 19:56 5652
20. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 64:35 + 20:38 5513
21. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 66:17 + 22:20 5175
22. Bohman Linus 28S0001 Malungs OK Skogsmardarna 68:13 + 24:16
23. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 70:29 + 26:32 4341
24. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 79:16 + 35:19 2595
25. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 79:53 + 35:56 2472
26. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 83:00 + 39:03 1853
27. Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 88:50 + 44:53 693
28. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 91:43 + 47:46 120
29. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 93:01 + 49:04 0
30. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 99:57 + 56:00
31. Slávik Alexander NNN9001 Neregistrovaní (NNN) 134:28 + 90:31
Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice DISK 0