Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Datum:
31.03.2018
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Dlouhý důl, Dlouhý hřeben
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Janata Martin - R1
Stavitel tratí:
Semerád Antonín
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
B3
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 22:47
2. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 24:33 + 1:46
3. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 25:10 + 2:23
4. Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:40 + 6:53
5. Matussek Jakob 48D0001 OL-Team Wehrsdorf 31:06 + 8:19
6. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 31:23 + 8:36
7. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 32:31 + 9:44
8. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 34:53 + 12:06
9. Matussek Manja 48D7450 OL-Team Wehrsdorf 37:29 + 14:42
10. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem 37:31 + 14:44
11. Jakša David DOK0500 OK Doksy 37:35 + 14:48
12. Grassow Petra 13D7051 Kaulsdorfer OLV Berlin 37:36 + 14:49
13. Chachurska Magdalena 45P8200 KU AZS WAT Warszawa 40:54 + 18:07
14. Dźwigała Natalia 23P9551 OK!Sport Warszawa 42:11 + 19:24
15. Kellner Claudia 32A6651 HSV OL Wiener Neustadt 44:45 + 21:58
16. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 55:12 + 32:25
17. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 57:28 + 34:41
B5
5.21 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bringezu Theo 26D0200 OLV Potsdam 43:55
2. Dethloff Sebastian 48D7801 OL-Team Wehrsdorf 48:37 + 4:42
3. Bringezu Dirk 26D6900 OLV Potsdam 58:33 + 14:38
4. Golinowska Elia Azymut 45 Gdynia 61:37 + 17:42
5. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 62:39 + 18:44
6. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 70:53 + 26:58
7. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 86:15 + 42:20
8. Knaack Jacqueline OK Mark Brandenburg 106:17 + 62:22
D10L
3.65 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný 21:02
2. Berchová Anežka LME0951 SK Los Mělník 29:39 + 8:37
3. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 30:32 + 9:30
4. Hill Daisy 21G0950 Airienteers 32:10 + 11:08
5. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 32:28 + 11:26
6. Vošlajerová Marie LME1050 SK Los Mělník 37:31 + 16:29
7. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 40:11 + 19:09
8. Coufalová Klára ROU0951 SKOB Roudnice nad Labem 44:42 + 23:40
9. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 54:49 + 33:47
10. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 56:57 + 35:55
Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 47:01 + 25:59
D10
2.14 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 16:42
2. Palm Elin 65S0850 Västerås SOK 18:22 + 1:40
3. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 18:31 + 1:49
4. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 20:29 + 3:47
5. Horst Katja CS Königstein 23:54 + 7:12
6. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 24:56 + 8:14
7. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 25:07 + 8:25
8. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 26:00 + 9:18
9. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 26:32 + 9:50
10. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 28:20 + 11:38
11. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 30:30 + 13:48
12. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 32:23 + 15:41
13. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 34:33 + 17:51
14. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 40:32 + 23:50
15. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 124:18 + 107:36
Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš DISK
D12
2.27 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 19:50
2. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 20:32 + 0:42
3. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 21:01 + 1:11
4. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 21:18 + 1:28
5. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 22:26 + 2:36
6. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 22:47 + 2:57
7. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 23:19 + 3:29
8. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:27 + 3:37
9. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 24:13 + 4:23
10. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 24:18 + 4:28
11. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 24:24 + 4:34
12. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:46 + 4:56
13. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 25:21 + 5:31
14. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 25:38 + 5:48
15. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 26:03 + 6:13
16. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:28 + 6:38
17. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 27:36 + 7:46
18. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 28:08 + 8:18
19. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:34 + 8:44
20. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 30:11 + 10:21
21. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 31:49 + 11:59
22. Toporová Kristina Slovenský zväz rádiového orien 32:04 + 12:14
23. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 32:31 + 12:41
24. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 33:33 + 13:43
25. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:53 + 15:03
26. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 35:15 + 15:25
27. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 36:03 + 16:13
28. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 36:15 + 16:25
29. Horst Ulla CS Königstein 40:35 + 20:45
30. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 43:06 + 23:16
31. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 49:34 + 29:44
32. Palátová Renáta ABM0655 KOB ALFA Brno 51:04 + 31:14
33. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 61:43 + 41:53
D14
3.38 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 25:15
2. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 29:29 + 4:14
3. Ahlström Maja 65S0450 Västerås SOK 31:14 + 5:59
4. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 31:15 + 6:00
5. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 32:00 + 6:45
6. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 32:12 + 6:57
7. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 32:55 + 7:40
8. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 33:45 + 8:30
9. Műller Iga UMKS Kwidzyn 33:47 + 8:32
10. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 35:50 + 10:35
11. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 36:00 + 10:45
12. Norberg Liv Avesta OK 37:12 + 11:57
13. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:36 + 12:21
14. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 38:50 + 13:35
15. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 39:28 + 14:13
16. Ježková Ivana RBK0555 SK Radioklub Blansko 40:02 + 14:47
17. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 40:56 + 15:41
18. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 41:59 + 16:44
19. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 42:59 + 17:44
20. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:34 + 19:19
21. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 46:49 + 21:34
22. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:07 + 21:52
23. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 47:14 + 21:59
24. Cuninková Katka Slovenský zväz rádiového orien 51:56 + 26:41
25. Mandáková Tereza LME0452 SK Los Mělník 53:47 + 28:32
26. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 54:32 + 29:17
27. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 54:47 + 29:32
28. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:04 + 31:49
29. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 60:52 + 35:37
30. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem 63:35 + 38:20
31. Toporová Karolina Slovenský zväz rádiového orien 69:13 + 43:58
32. Dudová Paula Slovenský zväz rádiového orien 82:59 + 57:44
33. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 93:28 + 68:13
Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kurucová Adriana Slovenský zväz rádiového orien DISK
D16
4.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 38:46
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 39:24 + 0:38
3. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:34 + 0:48
4. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 39:55 + 1:09
5. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 41:25 + 2:39
6. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:39 + 3:53
7. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 46:55 + 8:09
8. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 48:23 + 9:37
9. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 48:50 + 10:04
10. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 49:08 + 10:22
11. Larsson Ida 65S0251 Västerås SOK 53:27 + 14:41
12. Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 55:11 + 16:25
13. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 57:29 + 18:43
14. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 58:31 + 19:45
15. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:40 + 20:54
16. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 60:14 + 21:28
17. Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky 61:48 + 23:02
18. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 62:03 + 23:17
19. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 64:17 + 25:31
20. Schneider Anne-Charl OK Mark Brandenburg 64:42 + 25:56
21. Konopásková Martina DOR0252 OK Dobříš 70:07 + 31:21
22. Kowsky Victoria OK Mark Brandenburg 76:27 + 37:41
23. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 80:33 + 41:47
24. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 84:32 + 45:46
25. Sievert Floriane OK Mark Brandenburg 88:21 + 49:35
Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast DISK
Blixt My Avesta OK DISK
Kuriaková Terézia Slovenský zväz rádiového orien DISK
Kubalová Alena Slovenský zväz rádiového orien DISK
D18
4.93 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 47:57
2. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:09 + 11:12
3. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 59:23 + 11:26
4. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:15 + 13:18
5. Kuusisto Idaliiana Koovee 61:27 + 13:30
6. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 63:59 + 16:02
7. Matoušková Adéla SLA0151 SKOB Slaný 66:21 + 18:24
8. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 67:33 + 19:36
9. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:40 + 20:43
10. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 69:36 + 21:39
11. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 70:02 + 22:05
12. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 72:18 + 24:21
13. Plášková Anna ABM0152 KOB ALFA Brno 72:33 + 24:36
14. Radová Kateřina ABM0199 KOB ALFA Brno 72:48 + 24:51
15. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 75:12 + 27:15
16. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:29 + 31:32
17. Adorján Luca Eszter 2JD0050 Berliner TSC 84:12 + 36:15
18. Knaack Sarah OK Mark Brandenburg 85:30 + 37:33
19. Buksová Zuzana Slovenský zväz rádiového orien 87:47 + 39:50
20. Knaack Lisa OK Mark Brandenburg 102:19 + 54:22
Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
D20
6.51 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Olaussen Idun Kristine Fe Halden SK 66:24
2. Aune Karoline Halden SK 70:08 + 3:44
3. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 82:53 + 16:29 0
4. Lehner Marei OLG Regensburg 84:19 + 17:55
5. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 84:34 + 18:10 0
6. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 90:58 + 24:34 0
7. Fleisje Ingvild 12N9850 Nittedal Orientering 100:47 + 34:23
8. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 105:34 + 39:10 0
9. Kusber Laura OK Mark Brandenburg 126:04 + 59:40
D21E
7.75 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 70:20 0
2. Falk Beata 24S8901 OK Kare 73:25 + 3:05
3. Heittola Suvi 24F9550 Rajamäen Rykmentti 76:12 + 5:52
4. Bränneby Linn 2RS9150 Ärla IF 86:50 + 16:30
5. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 91:04 + 20:44 0
6. Herashchenko Dianora OC München 91:31 + 21:11
7. Machowska Weronika 2DP8650 UKS OSiR Góra Kalwaria 94:14 + 23:54
8. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 96:40 + 26:20 0
9. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 106:45 + 36:25 0
Jelínková Zora PGP8851 SK Praga DISK 0
Flechsig Theresa 71D9400 USV TU Dresden DISK
D21A
6.00 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7085
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 63:47 7320
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 66:54 + 3:07 6985
3. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 67:14 + 3:27 6949
4. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 69:03 + 5:16 6754
5. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 71:30 + 7:43 6491
6. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 71:43 + 7:56
7. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 75:29 + 11:42 6063
8. Bader Anne 71D8451 USV TU Dresden 75:32 + 11:45
9. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 78:44 + 14:57
10. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 78:49 + 15:02 5705
11. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 79:07 + 15:20 5673
12. Harju Suvi 38F9350 Tampereen Pyrintö 81:11 + 17:24
13. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:47 + 18:00 5387
14. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 83:16 + 19:29
15. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 83:18 + 19:31 5224
16. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 83:37 + 19:50 5190
17. Magnusson Stina 46S9550 OK Nolaskogsarna 83:56 + 20:09
18. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 89:22 + 25:35 4572
19. Ender Franka HSG Turbine Zittau 90:28 + 26:41
20. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:01 + 30:14 4073
21. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 94:30 + 30:43 4021
22. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 94:47 + 31:00
23. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 95:24 + 31:37
24. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 96:19 + 32:32 3826
25. Wartbichler Gisa 32A8950 HSV OL Wiener Neustadt 97:45 + 33:58
26. Siess Małgorzata 66P7608 UKS Azymut Pabianice 100:08 + 36:21
27. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 100:38 + 36:51 3362
28. Daniels Amanda Avesta OK 101:22 + 37:35
29. Fell Ronja 2JD9350 Berliner TSC 103:39 + 39:52
30. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 106:33 + 42:46
Lundbäck Olga 2KS8550 Domnarvets GOIF DISK
Haas Sabine 32D9050 SV IHW Alex 78 Berlin DISK
Stehlíková Alžbeta Slovenský zväz rádiového orien DISK
D21B
5.69 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5833
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 77:50 5934
2. Nordfors Schmiterlöw Maria 2QS8750 Hjobygdens OK 77:57 + 0:07
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 79:23 + 1:33 5820
4. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 80:25 + 2:35 5744
5. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 83:14 + 5:24 5537
6. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 83:34 + 5:44 5512
7. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 84:24 + 6:34 5451
8. Trojecka Marta 23P8350 OK!Sport Warszawa 88:10 + 10:20
9. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 89:01 + 11:11 5111
10. Drągowska Malwina DOB8585 KOB Dobruška 89:06 + 11:16 5105
11. Gustavsson Elin 2PS8850 Centrum OK 89:57 + 12:07
12. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 90:41 + 12:51 4988
13. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 92:54 + 15:04 4825
14. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 93:44 + 15:54 4764
15. Zajícová Kateřina ROZ9553 OK Roztoky 95:59 + 18:09 4598
16. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 96:21 + 18:31
17. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 97:03 + 19:13 4519
18. Gordon Diana 45P9050 KU AZS WAT Warszawa 100:05 + 22:15
19. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 103:16 + 25:26 4062
20. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 104:02 + 26:12 4005
21. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 106:31 + 28:41 3822
22. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 108:31 + 30:41 3675
23. Hinkel Maria SV Robotron Dresden 110:07 + 32:17
24. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 113:07 + 35:17 3336
25. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 115:37 + 37:47 3152
26. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 132:54 + 55:04 1879
27. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 136:37 + 58:47 1606
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK 0
D35A
4.93 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 53:00
2. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 57:36 + 4:36
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 58:07 + 5:07
4. Müller Andrea thurgorienta 58:13 + 5:13
5. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 58:25 + 5:25
6. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 62:07 + 9:07
7. Bächi Ursina thurgorienta 69:06 + 16:06
D35B
4.59 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 56:30
2. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 57:09 + 0:39
3. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 66:15 + 9:45
4. Cherniavsky Inessa 89D8150 OC München 71:33 + 15:03
5. Sukeníková Zuzana KRN8353 KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:26 + 18:56
6. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 76:17 + 19:47
7. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 81:05 + 24:35
8. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:11 + 31:41
9. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 89:48 + 33:18
10. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 91:00 + 34:30
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 99:18 + 42:48
12. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 104:24 + 47:54
13. Eiglerová Petra ROU8150 SKOB Roudnice nad Labem 105:20 + 48:50
14. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 105:32 + 49:02
Vellechová Radka AOV8050 OOB TJ Baník Ostrava DISK
D40A
4.76 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 56:15
2. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 56:56 + 0:41
3. Borsitzky Eva 32A7750 HSV OL Wiener Neustadt 57:25 + 1:10
4. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 57:53 + 1:38
5. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 59:11 + 2:56
6. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 60:05 + 3:50
7. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 64:44 + 8:29
8. Aijälä Tiina Kangasala SK 66:24 + 10:09
9. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 68:19 + 12:04
10. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 68:42 + 12:27
11. Singman Palm Eva 65S7550 Västerås SOK 70:48 + 14:33
12. Radová Martina ABM7451 KOB ALFA Brno 71:26 + 15:11
13. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 71:30 + 15:15
14. Kurth Susan OLA TSV Deggendorf 71:57 + 15:42
15. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 72:05 + 15:50
16. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 78:20 + 22:05
17. Toporová Ľubica Slovenský zväz rádiového orien 81:46 + 25:31
18. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 82:21 + 26:06
19. Grigaliunaite Agne 28L7850 Saule OK 86:02 + 29:47
20. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 87:57 + 31:42
21. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 96:46 + 40:31
22. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 99:44 + 43:29
23. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 114:51 + 58:36
24. Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 123:23 + 67:08
Frenzel Frieda 23D7500 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK
Malečková Iva PGP7559 SK Praga DISK
Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D40B
3.06 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 32:52
1. Merhulíková Lenka BOR7857 OK Jiskra Nový Bor 32:52
3. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 34:31 + 1:39
4. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 34:35 + 1:43
5. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:09 + 2:17
6. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:10 + 2:18
7. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 36:32 + 3:40
8. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 36:40 + 3:48
9. Herrmann Cathleen 48D7850 OL-Team Wehrsdorf 36:55 + 4:03
10. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 39:58 + 7:06
11. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 40:21 + 7:29
12. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 41:52 + 9:00
13. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 42:03 + 9:11
14. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 42:20 + 9:28
15. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 42:58 + 10:06
16. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 44:03 + 11:11
17. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:20 + 14:28
18. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 48:33 + 15:41
19. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 49:51 + 16:59
20. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 51:07 + 18:15
21. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 55:44 + 22:52
22. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 61:44 + 28:52
23. Synková Šárka DOK7650 OK Doksy 76:41 + 43:49
Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk DISK
Neumeier Silke OLA TSV Deggendorf DISK
D45A
4.27 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 43:36
2. Vidmuchová Martina PLU7171 TJ SOKOL Plumlov 46:20 + 2:44
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:41 + 6:05
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 50:02 + 6:26
5. Kapischke Solveig OK Mark Brandenburg 50:15 + 6:39
6. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 50:17 + 6:41
7. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 50:19 + 6:43
8. Ahlström Malena Västeras SOK 51:44 + 8:08
9. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 52:39 + 9:03
10. Kubald Katrin 13D6950 Kaulsdorfer OLV Berlin 52:54 + 9:18
11. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:05 + 9:29
12. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 54:18 + 10:42
13. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 58:11 + 14:35
14. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 58:24 + 14:48
15. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 59:43 + 16:07
16. Olaussen Irene Felde Halden SK 60:03 + 16:27
17. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:34 + 18:58
18. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 62:54 + 19:18
19. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 62:59 + 19:23
20. Bringezu Kristina 26D6950 OLV Potsdam 63:37 + 20:01
21. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 65:33 + 21:57
22. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 66:08 + 22:32
23. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 67:45 + 24:09
24. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 68:46 + 25:10
25. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:00 + 25:24
26. Králová Miriam Slovenský zväz rádiového orien 69:02 + 25:26
27. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 70:05 + 26:29
28. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 75:06 + 31:30
29. Kaminskaite Edita Berliner TSC 81:51 + 38:15
D45B
3.35 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 42:11
2. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 42:44 + 0:33
3. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 43:20 + 1:09
4. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 43:41 + 1:30
5. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 44:21 + 2:10
6. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 47:16 + 5:05
7. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 47:32 + 5:21
8. Herashchenko Eleonora SRC Peleng 49:58 + 7:47
9. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 50:48 + 8:37
10. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 53:03 + 10:52
11. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 53:14 + 11:03
12. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 54:49 + 12:38
13. Otrusinová Helena ABM7054 KOB ALFA Brno 56:27 + 14:16
14. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 57:15 + 15:04
15. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 57:31 + 15:20
16. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 59:33 + 17:22
17. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:18 + 18:07
18. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:48 + 21:37
19. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 64:26 + 22:15
20. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:12 + 23:01
21. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 75:13 + 33:02
22. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 75:17 + 33:06
23. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 77:49 + 35:38
24. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 84:32 + 42:21
25. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 100:21 + 58:10
26. Lindvik-Saevareid Anita 48N6450 Os Orienteringsklubb 109:48 + 67:37
Vogl Karin SV Mietraching DISK
D50
3.06 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 28:42
2. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 29:40 + 0:58
3. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 31:23 + 2:41
4. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:37 + 2:55
5. Palme Guni OK Klosterneuburg 32:55 + 4:13
6. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 33:10 + 4:28
7. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 34:13 + 5:31
8. Brik Ann-Sofie Markaryds FK 34:23 + 5:41
9. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 34:24 + 5:42
10. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:31 + 5:49
11. Harju Ulla 38F6451 Tampereen Pyrintö 34:48 + 6:06
12. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 34:59 + 6:17
13. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 35:53 + 7:11
14. Huhtanen Meri 38F6450 Tampereen Pyrintö 37:08 + 8:26
15. Richter Sabine 71D6650 USV TU Dresden 37:20 + 8:38
16. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 38:02 + 9:20
17. Hillebrand Karin 17A6850 ASKÖ Salzburg/Henndorf 38:08 + 9:26
18. Drechsel Ines 71D6501 USV TU Dresden 38:54 + 10:12
19. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:16 + 10:34
20. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 39:26 + 10:44
21. Hufnagel Ingrid OLA TSV Deggendorf 39:33 + 10:51
22. Hinkel Katja SV Robotron Dresden 42:27 + 13:45
23. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 42:33 + 13:51
24. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:24 + 14:42
25. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 43:25 + 14:43
26. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 43:48 + 15:06
27. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 45:00 + 16:18
28. Gustafsson Anki 15S6450 Säterbygdens OK 50:33 + 21:51
29. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 51:38 + 22:56
30. Larsson Catarina 65S6851 Västerås SOK 60:23 + 31:41
31. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 66:21 + 37:39
32. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 66:59 + 38:17
33. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:15 + 47:33
Eichler Jan KAS6550 KOB Kamenický Šenov 33:21 + 4:39
D55
3.05 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 28:16
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 29:08 + 0:52
3. Kymäläinen Maritta 38F6350 Tampereen Pyrintö 32:02 + 3:46
4. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 32:14 + 3:58
5. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 33:44 + 5:28
6. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 34:04 + 5:48
7. Zemp Campana Silvia 6QZ6150 ASCO Lugano 34:11 + 5:55
8. Vestola Arja Nastolan Terä 35:16 + 7:00
9. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 36:14 + 7:58
10. Movko Marina 57P6050 Azymut 45 Gdynia 36:55 + 8:39
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 37:16 + 9:00
12. Fleisje Kristin 12N6350 Nittedal Orientering 38:00 + 9:44
13. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 38:45 + 10:29
14. Jensch Monika OK Mark Brandenburg 39:04 + 10:48
15. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 39:38 + 11:22
16. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 39:51 + 11:35
17. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:06 + 12:50
18. Töyrylä Marja Kymin suunnistajat 41:50 + 13:34
19. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:55 + 13:39
20. Borgenström Lotta Hyvinkään Rasti 42:44 + 14:28
21. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 45:01 + 16:45
22. Miroshnichenko Elena PionerSK 46:51 + 18:35
23. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 49:44 + 21:28
24. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 51:11 + 22:55
25. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 52:57 + 24:41
26. Halvorsen Annette OK MIlan 62:37 + 34:21
27. Steinhauser-Kirsch Susanne 89D5950 OC München 70:29 + 42:13
28. Šimečková Anna Slovenský zväz rádiového orien 111:31 + 83:15
D60
3.15 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borgenström Outi Ikaalisten Nouseva-Voimaa 27:18
2. Raiko Erja Hyvinkään Rasti 27:53 + 0:35
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 31:04 + 3:46
4. Liimatainen Raili Hyvinkään Rasti 31:08 + 3:50
5. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:19 + 5:01
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 32:30 + 5:12
7. Wegeland Gudrun 46S5750 OK Nolaskogsarna 32:37 + 5:19
8. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 33:22 + 6:04
9. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 34:43 + 7:25
10. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 34:58 + 7:40
11. Janus Andrea 19D5550 SSV Planeta Radebeul 35:39 + 8:21
12. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 35:43 + 8:25
13. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 36:25 + 9:07
14. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 36:29 + 9:11
15. Laaksonen Anita Rasti Jyry 37:03 + 9:45
16. Moosberger Ester Ulu's Reisewelt 38:46 + 11:28
17. Soloveva Elena 54R5850 PionerSK 39:12 + 11:54
18. Johansson Elisabeth Avesta OK 39:15 + 11:57
19. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 40:21 + 13:03
20. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 40:22 + 13:04
21. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 41:36 + 14:18
22. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 41:48 + 14:30
23. Lazareva Natalia 57P5550 Azymut 45 Gdynia 42:27 + 15:09
24. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 46:23 + 19:05
25. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:38 + 24:20
26. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 55:17 + 27:59
27. Fekiačová Mária 57S5850 Športový klub VAZKA Bratislava 57:35 + 30:17
28. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:55 + 32:37
29. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:32 + 34:14
D65
2.14 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 26:09
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 26:18 + 0:09
3. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 27:25 + 1:16
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:19 + 6:10
5. Šumberová Zuzana VLI5351 Slavia Liberec orienteering 32:40 + 6:31
6. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 33:34 + 7:25
7. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 35:12 + 9:03
8. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 35:47 + 9:38
9. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 36:10 + 10:01
10. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 37:31 + 11:22
11. Carlsson Solvej IFK Hedemora 43:05 + 16:56
12. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:18 + 18:09
13. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 56:50 + 30:41
14. Lucke Helga 71D5050 USV TU Dresden 62:03 + 35:54
D70
2.14 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Salmela Juulia Riihimäen Suunnistajat 32:54
2. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 34:00 + 1:06
2. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 34:00 + 1:06
4. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 34:05 + 1:11
5. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 36:29 + 3:35
6. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:23 + 5:29
7. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 38:25 + 5:31
8. Bieri Ruth OLV Zug-Immensee 40:51 + 7:57
9. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 42:28 + 9:34
10. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 43:59 + 11:05
11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 44:23 + 11:29
12. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 48:34 + 15:40
13. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 55:06 + 22:12
14. Eurén Lisbeth Avesta OK 71:46 + 38:52
Finnilä-Seitajoki Ulla Rasti Jyry DISK
H10L
3.65 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 21:02
2. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 24:22 + 3:20
3. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 26:05 + 5:03
4. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 27:06 + 6:04
5. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 27:33 + 6:31
6. Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný 29:36 + 8:34
7. Hampl Jan LME0900 SK Los Mělník 29:57 + 8:55
8. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 30:31 + 9:29
9. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 30:56 + 9:54
10. Janda Šimon DKL0800 KOB Kladno 33:02 + 12:00
11. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 35:29 + 14:27
12. Bertien Jiří DKP0901 Oddíl OB Kotlářka 37:53 + 16:51
13. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 44:09 + 23:07
14. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 50:42 + 29:40
15. Daráš Maxmilián DKP0912 Oddíl OB Kotlářka 52:22 + 31:20
16. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 78:03 + 57:01
H10
2.14 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 15:17
2. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 15:22 + 0:05
3. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 16:28 + 1:11
4. Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering 17:20 + 2:03
5. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 18:44 + 3:27
6. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 19:01 + 3:44
7. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 19:54 + 4:37
8. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:21 + 5:04
9. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 21:32 + 6:15
10. Skácel Jan Slavia Liberec orienteering 22:13 + 6:56
11. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 24:32 + 9:15
12. Kumbier Lionel 3LD0800 Berliner Turnerschaft 24:50 + 9:33
13. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 24:55 + 9:38
14. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 25:38 + 10:21
15. Vojkůvka Matěj DOR0804 OK Dobříš 27:54 + 12:37
16. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:15 + 13:58
17. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 31:17 + 16:00
18. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 33:58 + 18:41
19. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 35:09 + 19:52
20. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 36:11 + 20:54
21. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 37:20 + 22:03
22. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 39:32 + 24:15
23. Pocner Vít SKOB Roudnice nad Labem 41:02 + 25:45
H12
2.27 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 17:13
2. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 17:57 + 0:44
3. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 17:58 + 0:45
4. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 18:54 + 1:41
5. Palm Erik 65S0600 Västerås SOK 19:49 + 2:36
6. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 20:53 + 3:40
7. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 22:10 + 4:57
8. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 22:14 + 5:01
9. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 22:21 + 5:08
10. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 23:03 + 5:50
11. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 23:13 + 6:00
12. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:31 + 6:18
13. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 23:41 + 6:28
14. Nekvasil Jakub DKP0607 Oddíl OB Kotlářka 23:53 + 6:40
15. Hay Jack OC München 24:05 + 6:52
16. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 24:13 + 7:00
17. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 25:10 + 7:57
18. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 26:01 + 8:48
19. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:18 + 9:05
20. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 28:26 + 11:13
21. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:48 + 12:35
22. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 31:48 + 14:35
23. Herashchenko Rostislav SRC Peleng 34:27 + 17:14
24. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 36:00 + 18:47
25. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 36:09 + 18:56
26. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:08 + 19:55
27. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 42:48 + 25:35
28. Chachurski Mieszko 45P8500 KU AZS WAT Warszawa 45:27 + 28:14
29. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 46:23 + 29:10
30. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 48:25 + 31:12
31. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 48:27 + 31:14
32. Kalenský Tomáš SUL0600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 50:17 + 33:04
33. Chmelík Štěpán OK Dobříš 55:04 + 37:51
Blixt Michael Avesta OK 41:05 + 23:52
H14
3.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 26:51
2. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 29:19 + 2:28
3. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 29:44 + 2:53
4. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 29:45 + 2:54
5. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 31:03 + 4:12
6. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 31:31 + 4:40
7. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 32:27 + 5:36
8. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 33:13 + 6:22
9. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 33:56 + 7:05
10. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 35:29 + 8:38
11. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:38 + 8:47
12. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 36:58 + 10:07
13. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 37:53 + 11:02
14. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 38:05 + 11:14
15. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 38:46 + 11:55
16. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 38:52 + 12:01
17. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 40:14 + 13:23
18. Lange Jonas SV IHW Alex 78 Berlin 40:25 + 13:34
19. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 41:54 + 15:03
20. Rada Štěpán ABM0404 KOB ALFA Brno 42:08 + 15:17
21. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:23 + 16:32
22. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 43:59 + 17:08
23. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 44:24 + 17:33
24. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:40 + 17:49
25. Müller Wiktor UMKS Kwidzyn 45:32 + 18:41
26. Šácha Václav DOR0410 OK Dobříš 46:47 + 19:56
27. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 49:02 + 22:11
28. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 52:13 + 25:22
29. Matussek Valentin 48D0401 OL-Team Wehrsdorf 52:33 + 25:42
30. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 53:22 + 26:31
31. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 53:25 + 26:34
32. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 54:48 + 27:57
33. Lehner Severin OLG Regensburg 56:41 + 29:50
34. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 58:30 + 31:39
35. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 59:05 + 32:14
36. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 64:32 + 37:41
37. Hampl Jakub LME0500 SK Los Mělník 64:54 + 38:03
38. Martinkovič Šimon BBM0503 BETA URSUS Orienteering 72:29 + 45:38
39. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:45 + 72:54
40. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 102:49 + 75:58
41. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 115:50 + 88:59
Löhning Jakob 71D0600 USV TU Dresden DISK
Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H16
5.98 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 43:18
2. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 46:22 + 3:04
3. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 46:46 + 3:28
4. Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 47:10 + 3:52
5. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 47:29 + 4:11
6. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 47:35 + 4:17
7. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 50:42 + 7:24
8. Porzycz Grzegorz 57P0200 Azymut 45 Gdynia 50:53 + 7:35
9. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 51:30 + 8:12
10. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 53:35 + 10:17
11. Rudert Henrik SV IHW Alex 78 Berlin 54:22 + 11:04
12. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:07 + 12:49
13. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 57:59 + 14:41
14. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 59:08 + 15:50
15. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 61:25 + 18:07
16. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 61:34 + 18:16
17. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 63:28 + 20:10
18. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 64:02 + 20:44
19. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 66:56 + 23:38
20. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:00 + 24:42
21. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 69:12 + 25:54
22. Ahlström Emil Västeras SOK 69:53 + 26:35
23. Nosáľ Michal Slovenský zväz rádiového orien 71:18 + 28:00
24. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 71:28 + 28:10
25. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 76:04 + 32:46
26. Jurčík Tomáš Slovenský zväz rádiového orien 76:11 + 32:53
27. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 76:42 + 33:24
28. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 79:56 + 36:38
29. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:13 + 37:55
30. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 84:21 + 41:03
31. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 85:26 + 42:08
32. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 94:56 + 51:38
33. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 95:55 + 52:37
34. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 96:51 + 53:33
35. Friebe Jonas OLA TSV Deggendorf 97:55 + 54:37
36. Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš 127:10 + 83:52
37. Budiský Matej Slovenský zväz rádiového orien 133:36 + 90:18
38. Pravňan Vratko Slovenský zväz rádiového orien 141:24 + 98:06
Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš DISK
H18
7.03 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 60:22
2. Laitinen Vertti Koovee 67:34 + 7:12
3. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 72:59 + 12:37
4. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:43 + 13:21
5. Bauer Leon OK Mark Brandenburg 74:16 + 13:54
6. Byrczek Jan 14P0000 UKS Kometa Gliwice 77:00 + 16:38
7. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:07 + 29:45
8. Kalkbrenner Daniel OK Mark Brandenburg 90:16 + 29:54
9. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 91:20 + 30:58
10. Aune Jonatan Halden SK 91:58 + 31:36
11. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 95:18 + 34:56
12. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 95:42 + 35:20
13. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 98:58 + 38:36
14. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 109:10 + 48:48
15. Brychta Jiří JHB0002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 113:21 + 52:59
16. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 127:49 + 67:27
17. Topor Matúš Slovenský zväz rádiového orien 138:16 + 77:54
H20
8.78 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2465
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hellerud Niels Christian Halden SK 69:40
2. Birkeland August Asheim Halden SK 76:04 + 6:24
3. Brendstuen Erlend Halden SK 80:52 + 11:12
4. Lehner Quirin OLG Regensburg 81:51 + 12:11
5. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 82:06 + 12:26
6. Huhtanen Kiri 38F9800 Tampereen Pyrintö 87:49 + 18:09
7. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 94:55 + 25:15 2544
8. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 97:41 + 28:01 2475
9. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 101:34 + 31:54 2377
10. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 102:26 + 32:46 2355
11. Kapischke Henning OK Mark Brandenburg 104:05 + 34:25
12. Krejbich Daniel TJP9901 TJ Sokol Troja 119:12 + 49:32 1934
13. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 123:08 + 53:28 1835
14. Račko Lukáš Slovenský zväz rádiového orien 141:49 + 72:09
15. Pfeil Arved 3LD9800 Berliner Turnerschaft 144:33 + 74:53
16. Knaack Tobias 88D9800 OK Mark Brandenburg 150:41 + 81:01
Ytterbol Alexander Skaug Halden SK DISK
Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0
H21E
10.31 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9065
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 70:54 10101
2. Larsson Viktor 19S8900 Hagaby GoIF 81:28 + 10:34
3. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 82:53 + 11:59 8745
4. Wartbichler Christian 32A8800 HSV OL Wiener Neustadt 83:12 + 12:18
5. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 86:23 + 15:29 8348
6. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 86:31 + 15:37
7. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 86:46 + 15:52 8305
8. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 89:19 + 18:25 8016
9. Wołowczyk Krzysztof LCE9502 OOB TJ Slovan Luhačovice 92:07 + 21:13 7699
10. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 92:27 + 21:33 7661
11. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 92:57 + 22:03 7605
12. Lehner Korbinian OLG Regensburg 93:33 + 22:39
13. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 93:53 + 22:59 7499
14. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 96:49 + 25:55 7167
15. Jensch Marco OK Mark Brandenburg 98:08 + 27:14
16. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 98:46 + 27:52 6946
17. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 104:16 + 33:22 6323
18. Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 116:52 + 45:58
19. Magnusson Erik 46S9300 OK Nolaskogsarna 119:01 + 48:07
20. Montero Cárceles Elmar MOV9602 SKOB Ostrava 121:37 + 50:43 4359
21. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 131:04 + 60:10
22. Weinig Peter OC München 132:34 + 61:40
23. Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide 136:13 + 65:19
24. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 136:31 + 65:37 2672
Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Zelenin Anatoly 71D9300 USV TU Dresden DISK
Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden DISK
H21A
9.86 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7491
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 88:34 7707
2. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 91:06 + 2:32 7499
3. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 93:56 + 5:22 7266
4. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 98:26 + 9:52 6896
5. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 102:08 + 13:34 6593
6. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 103:21 + 14:47
7. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 103:27 + 14:53 6484
8. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 106:08 + 17:34 6264
9. Krasuski Marcin 23P7200 OK!Sport Warszawa 107:16 + 18:42
10. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 108:31 + 19:57 6068
11. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 109:03 + 20:29
12. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 109:33 + 20:59 5983
13. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 110:00 + 21:26 5946
14. Olsson Robin Avesta OK 110:19 + 21:45
15. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 113:56 + 25:22 5623
16. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 115:01 + 26:27 5534
17. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 115:13 + 26:39 5518
18. Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa 115:29 + 26:55
19. Trávníček Tomáš VLI8202 Slavia Liberec orienteering 120:12 + 31:38 5109
20. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 121:06 + 32:32 5035
21. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 121:09 + 32:35 5031
22. Kraemer Peter Post SV Dresden 122:28 + 33:54
23. Randík Jan SOB8703 SOBSA 130:16 + 41:42 4282
24. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 131:21 + 42:47
25. Gędziorowski Maciej 45P9000 KU AZS WAT Warszawa 131:42 + 43:08
26. Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden 136:47 + 48:13
27. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 137:35 + 49:01 3681
28. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 137:51 + 49:17 3659
29. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 140:04 + 51:30
30. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 149:28 + 60:54 2705
31. Łubis Michał 66P8500 UKS Azymut Pabianice 150:08 + 61:34
32. Košút Martin Slovenský zväz rádiového orien 156:02 + 67:28
33. Kral Adam Slovenský zväz rádiového orien 177:34 + 89:00
34. Seidel Jens 29D7800 USG Chemnitz 198:13 + 109:39
Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov DISK 0
Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Stehlík Ondřej Slovenský zväz rádiového orien DISK
Kuriak Jakub Slovenský zväz rádiového orien DISK
Krupa Łukasz 2DP9000 UKS OSiR Góra Kalwaria DISK
H21B
7.36 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4807
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 59:57
2. Nordfors Andreas 29S8800 Stora Tuna OK 64:45 + 4:48
3. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:47 + 6:50 4929
4. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 69:15 + 9:18 4756
5. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 69:32 + 9:35 4736
6. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 71:14 + 11:17 4616
7. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 73:48 + 13:51 4436
8. Goth Johan 2PS8800 Centrum OK 74:39 + 14:42
9. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 75:34 + 15:37
10. Drożdż Rafał 23P9300 OK!Sport Warszawa 77:47 + 17:50
11. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 78:32 + 18:35 4104
12. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 79:58 + 20:01 4004
13. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 80:38 + 20:41 3957
14. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 81:57 + 22:00 3865
15. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:02 + 22:05 3859
16. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 82:28 + 22:31 3828
17. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 86:04 + 26:07
18. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 86:50 + 26:53 3522
19. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 87:36 + 27:39
20. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 87:48 + 27:51 3454
21. Harju Jussi 38F9600 Tampereen Pyrintö 88:18 + 28:21
22. Weiss Jan 32D9300 SV IHW Alex 78 Berlin 90:36 + 30:39
23. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:40 + 31:43 3183
24. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 91:54 + 31:57 3167
25. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 93:05 + 33:08 3084
26. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko, z. s. 93:28 + 33:31 3057
27. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 94:47 + 34:50
28. Thorstensson Anton 42S9100 IK Hakarpspojkarna 97:24 + 37:27
29. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 97:53 + 37:56 2747
30. Schenker Moritz 32D9301 SV IHW Alex 78 Berlin 99:11 + 39:14
31. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 102:02 + 42:05
32. Zámečník ml. Pavel 3VX9600 Zámečníci 104:53 + 44:56
Living Markus 24S8900 OK Kare DISK
H35A
8.41 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 62:32
2. Plohn Markus 32A8200 HSV OL Wiener Neustadt 65:35 + 3:03
3. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 68:29 + 5:57
4. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 71:55 + 9:23
5. Golinowski Paweł Azymut Mochy 72:43 + 10:11
6. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 78:11 + 15:39
7. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 80:18 + 17:46
8. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 80:20 + 17:48
9. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 83:06 + 20:34
10. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 88:01 + 25:29
11. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 89:29 + 26:57
12. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 89:32 + 27:00
13. Sengstschmid Georg 32A7900 HSV OL Wiener Neustadt 90:02 + 27:30
14. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 91:41 + 29:09
15. Schwartz Tobias 2JD8000 Berliner TSC 92:33 + 30:01
16. Distler Carl W. Berliner TSC 92:47 + 30:15
17. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 95:05 + 32:33
18. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 95:37 + 33:05
19. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 95:39 + 33:07
20. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 96:04 + 33:32
21. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 97:16 + 34:44
22. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 97:35 + 35:03
23. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:14 + 36:42
24. Matthias Schwartz 3LD8100 Berliner Turnerschaft 99:42 + 37:10
25. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 101:14 + 38:42
26. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 102:01 + 39:29
27. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 109:40 + 47:08
28. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 112:35 + 50:03
29. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 112:44 + 50:12
30. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 121:24 + 58:52
31. Kühschelm Leopold 3LD7901 Berliner Turnerschaft 151:31 + 88:59
32. Ivanov Sergey 12R8000 OK Kaliningrad 163:44 + 101:12
Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov DISK
H35B
5.98 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 55:30
2. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 59:00 + 3:30
3. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 59:11 + 3:41
4. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 65:57 + 10:27
5. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 67:51 + 12:21
6. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 68:10 + 12:40
7. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 69:56 + 14:26
8. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 SK Žabovřesky Brno 71:07 + 15:37
9. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 71:54 + 16:24
10. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 80:22 + 24:52
11. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 83:20 + 27:50
12. Friebe Christian OLA TSV Deggendorf 93:53 + 38:23
H40A
7.03 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 66:38
2. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 67:10 + 0:32
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 68:36 + 1:58
4. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 70:18 + 3:40
5. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 73:00 + 6:22
6. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 74:15 + 7:37
7. Lundbäck Sven 2KS7500 Domnarvets GOIF 76:58 + 10:20
8. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 78:36 + 11:58
9. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 79:13 + 12:35
10. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 84:46 + 18:08
11. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 86:11 + 19:33
12. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 87:09 + 20:31
13. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 89:09 + 22:31
14. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 90:37 + 23:59
15. Hill Richard 21G7600 Airienteers 90:41 + 24:03
16. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 92:06 + 25:28
17. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 92:54 + 26:16
18. Komín David PGP7405 SK Praga 94:20 + 27:42
19. Adorján Péter 2JD7300 Berliner TSC 95:36 + 28:58
20. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 98:40 + 32:02
21. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 99:20 + 32:42
22. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 102:19 + 35:41
23. Červený Mojmír ROU7402 SKOB Roudnice nad Labem 115:06 + 48:28
24. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 120:44 + 54:06
25. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 140:46 + 74:08
26. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 141:38 + 75:00
H40B
5.01 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 53:39
2. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 65:17 + 11:38
3. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 68:52 + 15:13
4. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 72:16 + 18:37
5. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:42 + 25:03
6. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 81:42 + 28:03
7. Benninger Lorenz 34C7400 OLC SKOG Fribourg 82:23 + 28:44
8. Cermak Patrik 17S7700 Ekonom Banska Bystrica 83:58 + 30:19
9. Koma Vít DOR7702 OK Dobříš 86:11 + 32:32
10. Baechler Olivier 34C6800 OLC SKOG Fribourg 87:49 + 34:10
11. Pospíšil Radek 5SX7800 Májovci 89:45 + 36:06
12. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 93:49 + 40:10
13. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 122:14 + 68:35
14. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 125:45 + 72:06
15. Knaack Mario OK Mark Brandenburg 148:23 + 94:44
Müller Jan 71D7600 USV TU Dresden DISK
H45A
5.59 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 32A6801 HSV OL Wiener Neustadt 49:32
2. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 51:47 + 2:15
3. Mager Holger 74D7100 ESV Dresden MTBO 51:50 + 2:18
4. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:36 + 3:04
5. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 52:44 + 3:12
6. Venäläinen Toni 93F7000 Valkeakosken Haka 54:05 + 4:33
7. Plesiński Mariusz 10BKPanc 54:41 + 5:09
8. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 57:07 + 7:35
9. Schrago Gregoire 34C6600 OLC SKOG Fribourg 59:03 + 9:31
10. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 59:18 + 9:46
11. Lange Udo SV IHW Alex 78 Berlin 60:20 + 10:48
12. Borsitzky Hans 32A7000 HSV OL Wiener Neustadt 60:39 + 11:07
13. Błachut Igor 53P7300 Team 360° 62:13 + 12:41
14. Preisig Stefan 34C7300 OLC SKOG Fribourg 63:28 + 13:56
15. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 63:59 + 14:27
16. Bleidorn Stefan 32D6800 SV IHW Alex 78 Berlin 64:18 + 14:46
17. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:20 + 14:48
18. Cherniavsky Sergey 89D7200 OC München 64:50 + 15:18
19. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:28 + 16:56
20. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 66:34 + 17:02
21. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 67:17 + 17:45
22. Grote Andreas 34C6400 OLC SKOG Fribourg 67:42 + 18:10
23. Sickert René 48D7200 OL-Team Wehrsdorf 72:37 + 23:05
24. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 72:58 + 23:26
25. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 73:32 + 24:00
26. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 73:51 + 24:19
27. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 76:04 + 26:32
28. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 77:13 + 27:41
29. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 80:48 + 31:16
30. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 81:47 + 32:15
31. Hediger Rolf 34C5900 OLC SKOG Fribourg 81:58 + 32:26
32. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 83:09 + 33:37
33. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 84:06 + 34:34
34. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 84:31 + 34:59
35. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360° 84:51 + 35:19
36. Mieske Frank 13D6702 Kaulsdorfer OLV Berlin 85:44 + 36:12
37. Uwe Röhner 32D7200 SV IHW Alex 78 Berlin 87:43 + 38:11
38. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:22 + 38:50
39. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 90:55 + 41:23
40. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:05 + 46:33
41. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:36 + 47:04
42. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 99:56 + 50:24
43. Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 108:36 + 59:04
44. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 110:11 + 60:39
H45B
4.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 45:17
2. Novák Oldřich DKP7202 Oddíl OB Kotlářka 46:12 + 0:55
3. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 51:10 + 5:53
4. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 60:14 + 14:57
5. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 60:17 + 15:00
6. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 67:41 + 22:24
7. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 69:01 + 23:44
8. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 69:32 + 24:15
9. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 72:21 + 27:04
10. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 76:28 + 31:11
11. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 78:43 + 33:26
12. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 78:48 + 33:31
13. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 79:46 + 34:29
14. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 81:37 + 36:20
15. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 83:04 + 37:47
16. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 84:48 + 39:31
17. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 85:06 + 39:49
18. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 86:10 + 40:53
19. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 103:57 + 58:40
H50A
5.69 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palm Robert 65S6801 Västerås SOK 52:42
2. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 56:38 + 3:56
3. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 57:03 + 4:21
4. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 58:23 + 5:41
5. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 59:53 + 7:11
6. Koponen Visa Perttelin Peikot 61:44 + 9:02
7. Hammer Jost 1AC6500 OLG Biberist SO 62:15 + 9:33
8. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 65:13 + 12:31
9. Olisauskas Raimondas Berliner TSC 65:24 + 12:42
10. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 68:19 + 15:37
11. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 69:33 + 16:51
12. Drechsel Michael 71D6504 USV TU Dresden 70:33 + 17:51
13. Ahlström Joakim Västeras SOK 70:50 + 18:08
14. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 71:17 + 18:35
15. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 72:49 + 20:07
16. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:51 + 20:09
17. Demmig Sven 13D6601 Kaulsdorfer OLV Berlin 74:02 + 21:20
18. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 77:16 + 24:34
19. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:50 + 25:08
19. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 77:50 + 25:08
21. Král Jozef Slovenský zväz rádiového orien 78:34 + 25:52
22. Hinkel Udo SV Robotron Dresden 78:38 + 25:56
23. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:26 + 29:44
24. Östlund Robert 15S6400 Säterbygdens OK 86:45 + 34:03
25. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:04 + 34:22
26. Knitsch Wolfram 57D6500 Post-SV Chemnitz 88:51 + 36:09
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 89:38 + 36:56
28. Műller Tomasz UMKS Kwidzyn 94:27 + 41:45
29. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 143:16 + 90:34
Reisenberger Roland OK Klosterneuburg DISK
Rossberg Veit 29D6500 USG Chemnitz DISK
Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin DISK
H50B
4.27 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vogl Roland SV Mietraching 39:22
2. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 44:53 + 5:31
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 45:36 + 6:14
4. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 45:55 + 6:33
5. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 45:57 + 6:35
6. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 48:12 + 8:50
7. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:20 + 9:58
8. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 52:14 + 12:52
9. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 52:38 + 13:16
10. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 52:50 + 13:28
11. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 55:50 + 16:28
12. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 57:05 + 17:43
13. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 57:19 + 17:57
14. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 58:44 + 19:22
15. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:30 + 20:08
16. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 60:52 + 21:30
17. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 62:19 + 22:57
18. Pelikán Daniel PLU6800 TJ SOKOL Plumlov 90:02 + 50:40
19. Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin 106:35 + 67:13
Rößler Udo OLA TSV Deggendorf DISK
H55
4.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nyberg Stefan 93S5900 Avesta OK 38:58
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 40:20 + 1:22
3. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 40:35 + 1:37
4. Rudis Algimantas 28L6200 Saule OK 41:39 + 2:41
5. Wälchi Jürg Ulu's Reisewelt 43:01 + 4:03
6. Hermann Claus 32A5901 HSV OL Wiener Neustadt 43:02 + 4:04
7. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 43:24 + 4:26
8. Helland Knut Edvard 11N6200 Ostmarka OK 44:58 + 6:00
9. Aeschlimann Ulu Ulu's Reisewelt 45:29 + 6:31
10. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 45:35 + 6:37
11. Herashchenko Valerij SRC Peleng 46:02 + 7:04
12. Harju Juha-Pekka 38F6200 Tampereen Pyrintö 46:54 + 7:56
13. Vestola Heikki Rastivarsat 47:06 + 8:08
14. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 49:21 + 10:23
15. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 49:39 + 10:41
16. Wolowczyk Marek 4HP6300 UNTS Warszawa 50:15 + 11:17
17. Mansson Göran Karlshamns OK 52:17 + 13:19
18. Teigland Rune 11N6000 Ostmarka OK 53:13 + 14:15
19. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 53:59 + 15:01
20. Chachurski Ryszard 45P6300 KU AZS WAT Warszawa 56:13 + 17:15
21. Andersson Erik OK Österaker 56:28 + 17:30
22. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 57:58 + 19:00
23. Ansorge Ronald 24D5900 SV Robotron Dresden 60:13 + 21:15
24. Kymäläinen Jari 38F6100 Tampereen Pyrintö 60:16 + 21:18
25. Saevareid Tommy 48N6000 Os Orienteringsklubb 60:44 + 21:46
26. Šimeček Jozef Slovenský zväz rádiového orien 62:03 + 23:05
27. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:10 + 23:12
28. Kellner Gerhard 32A6200 HSV OL Wiener Neustadt 63:21 + 24:23
29. Huhtanen Ossi 38F6300 Tampereen Pyrintö 65:32 + 26:34
30. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 66:15 + 27:17
31. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 67:03 + 28:05
32. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 67:34 + 28:36
33. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 68:15 + 29:17
34. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 69:18 + 30:20
35. Jensch Fred OK Mark Brandenburg 71:34 + 32:36
36. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 77:41 + 38:43
37. Kapischke Andreas OK Mark Brandenburg 80:03 + 41:05
38. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 93:14 + 54:16
39. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 109:44 + 70:46
H60
3.87 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magnusson Per 46S5800 OK Nolaskogsarna 29:08
2. Routsi Jyrki Hiisirasti 30:46 + 1:38
3. Ziaziulia Ivanas 28L5801 Saule OK 32:07 + 2:59
4. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 32:13 + 3:05
5. Töyrylä Teuvo Vehkalahden Veikot 37:07 + 7:59
6. Bjärrenholt Eddie Ranäs OK 37:18 + 8:10
7. Gustafsson Leif 15S5800 Säterbygdens OK 37:23 + 8:15
8. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 37:27 + 8:19
9. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:42 + 8:34
10. Movko Sergei 57P5500 Azymut 45 Gdynia 39:13 + 10:05
11. Pidner Valentin 32A5600 HSV OL Wiener Neustadt 39:54 + 10:46
12. Hones Sepp HSV Ried 40:45 + 11:37
13. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 41:18 + 12:10
14. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 42:33 + 13:25
15. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 42:45 + 13:37
16. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:09 + 14:01
17. Solovev Mikhail PionerSK 45:36 + 16:28
18. Campana Albino 6QZ5800 ASCO Lugano 46:07 + 16:59
19. Svensson Peter Avesta OK 46:12 + 17:04
20. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 47:21 + 18:13
21. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 49:08 + 20:00
22. Mayer Ewald 32A5700 HSV OL Wiener Neustadt 49:38 + 20:30
23. Heittola Juhani 31F5500 Finland - non registered 49:45 + 20:37
24. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 49:51 + 20:43
25. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 50:50 + 21:42
26. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:55 + 22:47
27. Miroshnichenko Viktor PionerSK 52:54 + 23:46
28. Mitelman Milan Slovenský zväz rádiového orien 53:10 + 24:02
29. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 55:01 + 25:53
30. Junek Petr STH5501 SK Studenec 55:04 + 25:56
31. Kirsch Alois 89D5400 OC München 56:41 + 27:33
32. Turský Ján Slovenský zväz rádiového orien 57:16 + 28:08
33. Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 57:37 + 28:29
34. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:54 + 32:46
35. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 63:15 + 34:07
36. Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš 64:01 + 34:53
37. Fekiač Jozef 57S5800 Športový klub VAZKA Bratislava 69:46 + 40:38
38. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 78:26 + 49:18
Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš DISK
H65
3.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 32:13
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 33:39 + 1:26
3. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 3:27
4. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 35:56 + 3:43
4. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 35:56 + 3:43
6. Ponweiser Franz 32A5100 HSV OL Wiener Neustadt 36:11 + 3:58
7. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 36:23 + 4:10
8. Nippala Juhani Rasti Jyry 36:38 + 4:25
9. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 38:33 + 6:20
10. Fadum Oivind Sande SK 38:57 + 6:44
11. Schweifer Erwin 32A5200 HSV OL Wiener Neustadt 39:16 + 7:03
12. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 39:33 + 7:20
13. Buchberger Jakob 17A5300 ASKÖ Salzburg/Henndorf 39:38 + 7:25
14. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 40:31 + 8:18
15. Öhlund Per Gustavsbergs OK 41:08 + 8:55
16. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 42:51 + 10:38
17. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 44:25 + 12:12
18. Urválek Jiří VLI4701 Slavia Liberec orienteering 44:45 + 12:32
19. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 46:29 + 14:16
20. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 46:33 + 14:20
21. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 48:48 + 16:35
22. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 49:43 + 17:30
23. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 51:26 + 19:13
24. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 51:34 + 19:21
25. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 53:03 + 20:50
26. Hegihogi Yogi OLA TSV Deggendorf 53:14 + 21:01
27. Müller Leo 17A1600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 58:30 + 26:17
28. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 60:26 + 28:13
29. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 60:29 + 28:16
30. Hansson Bengt Säterbygdens OK 61:06 + 28:53
31. Ender Volker HSG Turbine Zittau 62:23 + 30:10
32. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 64:49 + 32:36
33. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:21 + 37:08
34. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 70:57 + 38:44
Nilsson Björn Rimbo SOK DISK
Stark Bengt OK MIlan DISK
H70
3.01 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:53
2. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 28:24 + 2:31
3. Moosberger Max Ulu's Reisewelt 29:28 + 3:35
4. Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 29:35 + 3:42
5. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 30:06 + 4:13
6. Johansson Anders Avesta OK 30:56 + 5:03
7. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 31:18 + 5:25
8. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 31:38 + 5:45
9. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 34:06 + 8:13
10. Moosberger Kurt Ulu's Reisewelt 35:26 + 9:33
11. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:40 + 9:47
12. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 35:58 + 10:05
13. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:24 + 10:31
14. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 37:31 + 11:38
15. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 38:47 + 12:54
16. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 39:22 + 13:29
17. Trolsrud Thorolf Botne SK 39:29 + 13:36
18. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 40:32 + 14:39
19. Siegenthaler Fritz Ulu's Reisewelt 41:18 + 15:25
20. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 41:46 + 15:53
21. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 42:31 + 16:38
22. Salmela Markku Riihimäen Suunnistajat 49:30 + 23:37
23. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 53:50 + 27:57
24. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 53:55 + 28:02
25. Müller Rainer 71D4500 USV TU Dresden 62:02 + 36:09
H75
3.02 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klawun Kendray LTP4200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:38
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 34:43 + 2:05
3. Frovoll Elling Sturla IF 34:56 + 2:18
4. Paavola Vesa Epilän Esa 39:02 + 6:24
5. Seitajoki Reijo Rasti Jyry 41:04 + 8:26
6. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 42:26 + 9:48
7. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 42:33 + 9:55
8. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 55:27 + 22:49
9. Bieri Walter OLV Zug-Immensee 65:27 + 32:49
H80
3.02 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 37:05
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 38:05 + 1:00
3. Paavola Seppo Epilän Esa 43:04 + 5:59
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 43:21 + 6:16
5. Kempf Adolf 15C2600 KTV Altdtorf 55:07 + 18:02
HDR
3.65 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turková Klára Neregistrovaní -41:0-10
2. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 24:15 + 65:15
3. Grisa Dominik SKOB Slaný 24:54 + 65:54
4. Podhrázský Tomáš ZBM1101 SK Žabovřesky Brno 26:16 + 67:16
5. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 26:43 + 67:43
6. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 26:47 + 67:47
7. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 28:04 + 69:04
8. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 28:54 + 69:54
9. Šrámek Petr SNA1101 TJ START Náchod 29:33 + 70:33
10. Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29:34 + 70:34
11. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 30:31 + 71:31
12. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 30:52 + 71:52
13. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 31:20 + 72:20
14. Mager Maximilian 18D0900 Post SV Dresden 31:40 + 72:40
15. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 31:49 + 72:49
16. Vaclávíková Anna SKOB Slaný 32:24 + 73:24
17. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 33:18 + 74:18
18. Vošlajer Zdeněk LME SK Los Mělník 33:49 + 74:49
19. Pocnerová Anna SKOB Roudnice nad Labem 34:07 + 75:07
20. Mager Tadeus 18D1000 Post SV Dresden 34:09 + 75:09
21. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 34:10 + 75:10
22. Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov 34:18 + 75:18
23. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 34:27 + 75:27
24. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem 35:20 + 76:20
25. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 35:42 + 76:42
26. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 36:19 + 77:19
27. Šujánová Rozárjka SK Radioklub Blansko 36:22 + 77:22
28. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 36:39 + 77:39
29. Skřipský Vojtěch LME1001 SK Los Mělník 36:50 + 77:50
30. Hrdličková Anna DOR0955 OK Dobříš 37:01 + 78:01
31. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 37:34 + 78:34
32. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 37:53 + 78:53
33. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 79:09
34. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 38:52 + 79:52
35. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 38:57 + 79:57
36. Klein David LTP1200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:29 + 80:29
37. Pocnerová Magdalena SKOB Roudnice nad Labem 40:13 + 81:13
38. Stehlík Šimon Slovenský zväz rádiového orien 42:18 + 83:18
39. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 42:56 + 83:56
40. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 43:06 + 84:06
41. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 43:29 + 84:29
42. Kalenská Pavla SUL0950 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 44:16 + 85:16
43. Mager Felia Post SV Dresden 45:56 + 86:56
44. Moraweck Hannah Neregistrovaní 46:03 + 87:03
45. Adorjan Vera Berliner TSC 46:50 + 87:50
46. Pospíšil Jakub Neregistrovaní 47:40 + 88:40
47. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 50:00 + 91:00
48. Zagalski Aleš Neregistrovaní 53:31 + 94:31
49. Babická Žofie ZOOB Rumburk 54:32 + 95:32
50. David Viktor RUM1201 ZOOB Rumburk 54:39 + 95:39
51. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 62:31 + 103:31
52. Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 62:51 + 103:51
53. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 63:56 + 104:56
54. Dorotková Terezka Neregistrovaní 69:01 + 110:01
55. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 69:29 + 110:29
56. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 69:37 + 110:37
57. Collis Helena DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 72:30 + 113:30
58. Raisrová Soňa VLI1250 Slavia Liberec orienteering 91:06 + 132:06
Šujánová Berenika SK Radioklub Blansko DISK
Davidová Beatrice ZOOB Rumburk DISK
P
2.38 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bringezu Antonio OLV Potsdam 16:34
2. Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering 17:20 + 0:46
3. Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice 17:46 + 1:12
4. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 20:49 + 4:15
5. Mayers Lukas Avesta OK 21:11 + 4:37
6. Norberg Patrik Avesta OK 21:27 + 4:53
7. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 21:33 + 4:59
8. Balcar Jiří TJ START Náchod 21:45 + 5:11
9. Haider Anna HSV Ried 21:53 + 5:19
10. David Daniel RUM0002 ZOOB Rumburk 22:12 + 5:38
10. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:12 + 5:38
12. Jirkovský Jan SKOB Slaný 22:17 + 5:43
13. Hrušková Blanka VSK Mendelu Brno 23:04 + 6:30
14. Kleinová Petra Neregistrovaný 24:15 + 7:41
15. Cruse Sina 24D9350 SV Robotron Dresden 24:50 + 8:16
16. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 25:06 + 8:32
17. Hejna Štěpán LLI0602 TJ Loko Liberec 25:10 + 8:36
18. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 25:17 + 8:43
19. Nesměráková Eva SK Los Mělník 26:02 + 9:28
20. Persson Luise Neregistrovaní 26:38 + 10:04
21. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 26:52 + 10:18
22. Sobotková Helena PZR7550 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:59 + 10:25
23. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 27:00 + 10:26
24. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 27:16 + 10:42
25. Červená Alena ROU7952 SKOB Roudnice nad Labem 27:21 + 10:47
26. Knedlíková Zuzana TJ START Náchod 27:47 + 11:13
27. Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko 28:09 + 11:35
28. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 29:02 + 12:28
29. Kapounová Jitka DOK6050 OK Doksy 29:28 + 12:54
30. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:17 + 13:43
31. Carlson Sten IFK Hedemora 31:10 + 14:36
32. Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov 31:12 + 14:38
33. Bringezu Hanna OLV Potsdam 33:32 + 16:58
34. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 33:41 + 17:07
35. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno 33:45 + 17:11
36. Pecklová Jarmila OK Dobříš 35:55 + 19:21
37. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 36:09 + 19:35
38. Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno 37:59 + 21:25
39. Dondová Kateřina ONO7752 SKOB Ostrov 39:21 + 22:47
40. Coufal Kryštof ROU0603 SKOB Roudnice nad Labem 41:58 + 25:24
41. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 43:50 + 27:16
42. Nováčková Anna Neregistrovaní 52:18 + 35:44
43. Hrdličková Monika Neregistrovaní 52:21 + 35:47
44. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 56:36 + 40:02
45. Miranda-Mieske Martha Neregistrovaní 80:19 + 63:45
Šáchová Irena Neregistrovaní DISK
T3
2.81 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrt Štěpán SK Los Mělník 27:29
2. Prokšová Blanka CHA8350 OK Chrastava 35:41 + 8:12
3. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 35:46 + 8:17
4. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 36:17 + 8:48
5. Novák Jan VLI9300 Slavia Liberec orienteering 36:30 + 9:01
6. Horst Brit CS Königstein 36:33 + 9:04
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 37:24 + 9:55
8. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 37:25 + 9:56
9. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 38:50 + 11:21
10. Zdobinský Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:08 + 11:39
11. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 39:24 + 11:55
12. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 39:42 + 12:13
13. Novák Jakub SK OB Chotěboř 40:29 + 13:00
14. Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering 40:38 + 13:09
15. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 40:42 + 13:13
16. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 41:07 + 13:38
17. Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:56 + 14:27
18. Votava David 4HX7100 DSVJ 43:16 + 15:47
19. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 43:20 + 15:51
20. Otrusinová Jana ABM9560 KOB ALFA Brno 43:49 + 16:20
21. Pelikánová Máša MFP0050 Matfyz Praha 43:55 + 16:26
22. Assarsson Elisabeth Avesta OK 44:24 + 16:55
23. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 46:01 + 18:32
24. Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 46:21 + 18:52
25. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 47:14 + 19:45
26. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 47:19 + 19:50
27. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 47:25 + 19:56
28. Norberg Kim Avesta OK 47:34 + 20:05
29. Kubald Marie 13D0050 Kaulsdorfer OLV Berlin 48:00 + 20:31
30. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 48:22 + 20:53
30. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 48:22 + 20:53
32. Graumann Friederike 23D9150 ESV Lok Berlin-Schöneweide 48:34 + 21:05
33. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 48:38 + 21:09
34. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 48:51 + 21:22
35. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 49:44 + 22:15
36. Raudenská Lenka Neregistrovaní 50:55 + 23:26
37. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 51:02 + 23:33
38. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 51:23 + 23:54
39. Grassow Thomas 13D6701 Kaulsdorfer OLV Berlin 51:42 + 24:13
40. Jalová Martina SK Radioklub Blansko 51:47 + 24:18
41. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 52:00 + 24:31
42. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 52:26 + 24:57
43. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 52:30 + 25:01
44. Kalošová Terka TJP8950 TJ Sokol Troja 52:43 + 25:14
45. Müllerová Markéta Neregistrovaní 53:25 + 25:56
46. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 53:59 + 26:30
47. Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:09 + 26:40
48. Hinová Hana ONO4201 SKOB Ostrov 54:31 + 27:02
49. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:56 + 27:27
50. Karlík Jan Neregistrovaný 55:07 + 27:38
51. Bengtsson Karin 48S5700 Visborgs OK 56:16 + 28:47
52. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 56:21 + 28:52
53. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 56:27 + 28:58
54. Zedníková Michaela Neregistrovaní 56:59 + 29:30
55. Votavová Renata Neregistrovaní 57:01 + 29:32
56. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 57:04 + 29:35
57. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 57:19 + 29:50
58. Coufalová Monika ROU7552 SKOB Roudnice nad Labem 57:20 + 29:51
59. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 58:09 + 30:40
60. Zábranská Kristýna SLA9852 SKOB Slaný 58:31 + 31:02
61. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 58:34 + 31:05
62. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 58:40 + 31:11
63. Zavalská Pavla Neregistrovaní 58:42 + 31:13
64. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 59:01 + 31:32
65. Rohlík Zbyněk KVS0301 SKOB Kobra Vsetín 59:18 + 31:49
66. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 59:22 + 31:53
67. Oswald Katharina 32A8650 HSV OL Wiener Neustadt 59:41 + 32:12
68. Polgar Erika 2JD7200 Berliner TSC 61:20 + 33:51
69. Coufal Marek ROU7400 SKOB Roudnice nad Labem 61:53 + 34:24
70. Jirkovská Pavlína SKOB Slaný 65:22 + 37:53
71. Hrubá Veronika Neregistrovaní 66:26 + 38:57
72. Celsner Kenneth Neregistrovaný 66:49 + 39:20
73. Theiner Lukáš ABM9610 KOB ALFA Brno 66:52 + 39:23
74. Rohlík Petr KVS6402 SKOB Kobra Vsetín 67:02 + 39:33
75. Kärkkäinen Ritva Avesta OK 68:59 + 41:30
76. Jirkovská Kateřina SKOB Slaný 70:00 + 42:31
77. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 70:21 + 42:52
78. Krejbichová Julie TJ Sokol Troja 71:11 + 43:42
79. Novák Jan TJ Slovan Karlovy Vary 72:19 + 44:50
80. Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava 72:20 + 44:51
81. Starowicz Kazimierz 66P8900 UKS Azymut Pabianice 72:56 + 45:27
82. Fialová Jana OK Dobříš 75:53 + 48:24
83. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 76:25 + 48:56
84. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 76:44 + 49:15
85. Hlavačka Miroslav SKOB Ostrava 77:13 + 49:44
86. Ouyang Ping 11N7550 Ostmarka OK 80:18 + 52:49
87. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 81:07 + 53:38
88. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:37 + 54:08
89. Knitsch Beate 57D6750 Post-SV Chemnitz 82:29 + 55:00
90. Korpiharju Taina Koovee 83:39 + 56:10
91. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 84:32 + 57:03
92. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 87:09 + 59:40
93. Pelikánová Lucie MFP6950 Matfyz Praha 94:56 + 67:27
94. Paulů Robert 8RC7300 BZP 95:04 + 67:35
95. Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor 95:16 + 67:47
96. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 104:00 + 76:31
97. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 107:44 + 80:15
98. Lehner Ulrike OLG Regensburg 109:51 + 82:22
99. Hampl Zdeněk LME7402 SK Los Mělník 143:46 + 116:17
100. Hamplová Vendula LME7557 SK Los Mělník 144:38 + 117:09
Hlavničková Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři DISK
Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering DISK
T6
6.13 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:49
2. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 52:24 + 5:35
3. Hannes Heidrich SV Robotron Dresden 54:45 + 7:56
4. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 55:43 + 8:54
5. Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka 57:48 + 10:59
6. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 60:12 + 13:23
7. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 64:10 + 17:21
8. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 65:40 + 18:51
9. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 68:58 + 22:09
10. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 70:03 + 23:14
11. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 71:18 + 24:29
12. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 71:34 + 24:45
13. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 72:04 + 25:15
14. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 73:22 + 26:33
15. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 74:24 + 27:35
16. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 76:21 + 29:32
17. Šnyrch Jakub ABM9906 KOB ALFA Brno 78:04 + 31:15
18. Frenzel Oskar 2DD0000 GER - Unregistered 80:47 + 33:58
19. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:11 + 34:22
20. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 82:27 + 35:38
21. Bravená Martina VBM8751 VSK Mendelu Brno 82:56 + 36:07
22. Bendák Petr LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:06 + 36:17
23. Moraweck Karolin 1VD8650 SG Zittau Süd 83:14 + 36:25
24. Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering 83:19 + 36:30
25. Beran Jaroslav UVP8800 Slovan Praha 84:06 + 37:17
26. Boeck Sascha 13D8900 Kaulsdorfer OLV Berlin 85:15 + 38:26
27. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 85:42 + 38:53
28. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 87:57 + 41:08
29. Moraweck Sebastian 1VD8300 SG Zittau Süd 88:22 + 41:33
30. Šnyrch Tomáš ABM9919 KOB ALFA Brno 89:23 + 42:34
31. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 89:34 + 42:45
32. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 89:41 + 42:52
33. Ledecký vladimír Neregistrovaní 89:58 + 43:09
34. Langrová Anna SHK9753 OK Slavia Hradec Králové 90:17 + 43:28
35. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 91:23 + 44:34
36. Fojtů Petr Neregistrovaní 91:38 + 44:49
37. Kalenská Lenka SUL7853 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 91:43 + 44:54
38. Wolfram Ninett USV TU Dresden 92:22 + 45:33
39. Skácel Dalibor Neregistrovaní 92:56 + 46:07
40. Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering 94:48 + 47:59
41. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 95:07 + 48:18
42. Betková Štěpánka OOB Spartak Adamov 95:26 + 48:37
43. Wagner Sophie 1VD9150 SG Zittau Süd 99:37 + 52:48
44. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:22 + 53:33
45. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 102:08 + 55:19
46. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 102:46 + 55:57
47. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 102:54 + 56:05
48. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 103:13 + 56:24
49. Vodička Jan TUR7801 OOB TJ Turnov 104:00 + 57:11
50. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 108:40 + 61:51
51. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 109:17 + 62:28
51. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 109:17 + 62:28
53. Kudraß Patrick 1VD9100 SG Zittau Süd 110:05 + 63:16
53. Halíř Radim MFP7000 Matfyz Praha 110:05 + 63:16
55. Kopáčková Alena OK Dobříš 110:16 + 63:27
56. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 114:10 + 67:21
57. Pokorný Mirek Neregistrovaní 114:53 + 68:04
58. Janík Pavel