Výsledky závodu: Český pohár LOB 2018 - stav po 5 závodech

Datum:
28.02.2018
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-12-1616.12.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať 25D Ano Ano
2017-12-1717.12.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať 25D Ano Ano
2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu MLA Ano Ano
2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR na krátké trati MLA Ano Ano
2018-01-2121.01.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať MLA Ano Ano
2018-02-2424.02.2018 Mistrovství ČR na klasické trati STH Ne Ne
2018-02-2525.02.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať STH Ne Ne
Kategorie:
D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75    
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Randáková Adéla VRL0452 A 421.21 1. 93.66( 4) 105.55( 1)105.61( 1)104.17( 1)105.88( 1)
2 Stoklasová Zuzana OSN0454 A 401.40 1. 103.99( 1)102.37( 2) 96.14( 3) 98.90( 2) 94.35( 3)
3 Štraitová Jolana VSP0456 A 377.11 2. 87.87( 6) 92.55( 4) 96.92( 3) 99.77( 2)
4 Čechmánková Anna PGP0452 A 371.60 2. 93.66( 4) 89.59( 4) 98.25( 2) 39.26(15) 90.10( 4)
5 Richtrová Kamila VPM0451 A 355.91 3. 96.65( 3) 85.82( 9) 85.54( 5) 87.90( 4) 78.05( 8)
6 Matěásková Šárka JIL0551 B 342.35 5. 89.52( 7) 85.88( 8) 0.00( D) 84.34( 5) 82.61( 6)
7 Skácelová Adéla VLI0454 B 301.82 7. 82.47( 9) 72.40(10) 37.42(15) 77.35( 7) 69.60(13)
8 Haltofová Romana TRI0451 B 301.23 7. 75.77(11) 69.69(12) 73.09( 8) 69.97(11) 82.40( 7)
9 Nagyová Kateřina TJN0452 B 300.75 6. 85.82( 8) 66.54(14) 0.00( D) 78.47( 6) 69.92(11)
10 Malečková Hana VSP0553 B 251.09 5. 89.19( 5) 0.00( D) 73.92( 8) 87.98( 5)
11 Skácelová Kateřina VLI0550 B 244.66 10. 47.18(17) 69.09(13) 58.90(10) 32.27(17) 69.49(14)
12 Burešová Eliška VLI0456 B 222.87 7. 74.76( 7) 72.67( 9) 75.44( 9)
13 Bartošová Marie MLA0451 B 220.08 6. 78.00( 6) 71.42(10) 70.66(10)
14 Pesničáková Soňa TJN0451 B 219.27 14. 55.38(14) 56.67(16) 43.73(14) 28.38(18) 63.49(16)
15 Podrábská Alžběta VLI0451 B 216.16 12. 54.31(15) 46.14(18) 52.59(12) 63.12(13) 37.84(18)
16 Andrlová Lea VLI0453 215.42 11. 64.58(12) 0.00(20) 55.04(11) 34.38(16) 61.42(17)
17 Tomčíková Eliška VRB0555 199.09 9. 59.60( 9) 69.57(12) 69.92(11)
18 Štefanová Markéta STH0550 191.43 2. 99.36( 2) 92.07( 3)
19 Chrástová Magdaléna STH0551 178.04 6. 91.30( 6) 86.74( 7)
20 Klechová Karolína VRB0499 168.58 13. 52.15(13) 49.01(14) 67.42(15)
21 Pecková Tereza VLI0551 141.30 10. 80.19(10) 61.11(15)
22 Šestáková Marie VLI0452 107.15 13. 57.73(13) 49.42(17)
23 Bulířová Ema TAP0452 70.85 11. 70.85(11)
24 Bruková Petra TRI0450 65.11 17. 27.96(17) 0.00(19) 37.15(19)
25 Marečková Ema OSN0450 52.82 16. 52.82(16)
26 Staňková Radka VPM0452 36.20 16. 36.20(16)
27 Malečková Pavlína VSP0855 1.87 19. 1.87(19)
D17
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Kuchařová Rozálie SJC0251 A 406.64 1. 99.40( 3)104.60( 1)100.48( 1)102.16( 1) 94.88( 4)
2 Hlaváčová Anežka TBM0199 A 399.86 1. 100.18( 2) 97.55( 3) 98.77( 4) 97.77( 3)103.14( 1)
3 Černá Kateřina VPM0250 A 397.91 1. 100.42( 1) 97.25( 4) 99.13( 3)100.07( 2) 98.29( 3)
4 Karlová Anna JIL0352 A 381.68 2. 86.06( 5) 85.56( 9) 100.39( 2) 96.66( 4) 98.57( 2)
5 Chrástová Tereza STH0251 B 377.63 4. 90.35( 4) 94.81( 5) 98.77( 4) 91.02( 7) 93.03( 5)
6 Tokárová Regina VPM0151 B 353.80 2. 85.04( 6) 97.85( 2) 79.75( 9) 91.16( 5) 0.00( D)
7 Randáková Alžběta VRL0252 B 346.71 5. 81.06( 7) 87.76( 7) 67.54(12) 91.16( 5) 86.73( 6)
8 Rýdlová Adéla TJN0151 B 331.85 6. 79.19(10) 83.12(10) 85.76( 6) 71.82( 8) 83.78( 7)
9 Koberová Kateřina LPU0352 B 300.43 7. 70.53(12) 79.79(13) 81.27( 7) 59.71(11) 68.84( 9)
10 Mrózek Teresa TRI0251 B 294.26 8. 69.82(13) 80.54(12) 72.93(11) 64.16(10) 70.97( 8)
11 Blahová Pavla DKP0155 B 289.28 9. 79.66( 9) 78.66(14) 62.43(13) 42.94(14) 68.53(10)
12 Štreglová Zuzana VRL0251 B 280.16 10. 66.62(14) 82.53(11) 73.56(10) 0.00( D) 57.45(11)
13 Hájková Lucie SOP0350 B 230.25 14. 58.43(15) 66.55(16) 58.21(14) 39.67(16) 47.06(14)
14 Růžičková Vendula CHA0252 B 218.32 12. 54.14(17) 53.97(18) 51.75(16) 58.46(12) 50.67(12)
15 Tichá Dorotea DKP0351 168.38 8. 80.91( 8) 87.47( 8)
16 Rýdlová Magdaléna TJN0251 162.00 6. 72.63(11) 89.37( 6)
17 Řeháková Gabriela SKV0351 150.66 8. 80.65( 8) 70.01( 9)
18 Kovářová Lucie VPM0350 145.15 13. 44.93(17) 52.96(13) 47.26(13)
19 Pušová Bára LPU0357 138.85 15. 52.56(15) 40.36(15) 45.93(15)
20 Doubková Emma PGP0154 119.57 16. 56.17(16) 63.40(17)
21 Smolková Barbora DKP0361 71.70 15. 71.70(15)
22 Fantová Kateřina EKP0256 54.57 18. 29.63(18) 24.94(19)
D20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Firešová Markéta ZBM9951 E 459.27 1. 118.87( 1)100.00( 1) 118.28( 1)122.12( 1)100.00( 1)
2 Svobodová Alexandra VPM0051 B 290.43 2. 105.62( 2) 88.96( 3) 95.85( 2)
3 Stoklasová Daniela OSN0055 B 223.61 2. 92.77( 2) 82.03( 3) 48.81( 2)
4 Škarková Kateřina PGP9955 215.73 2. 75.51( 3) 15.23( 2) 65.81( 5) 59.18( 5)
5 Pavlíková Markéta CHA0050 152.31 4. 70.89( 4) 81.42( 4)
6 Klikarová Ivana DKP9953 87.33 6. 39.44( 6) 47.89( 6)
7 Klikarová Zuzana DKP9952 8.79 7. 8.79( 7) 0.00( D)
D21E
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Randáková Helena VRL7452 E 412.49 1. 106.31( 1) 99.73( 2)103.15( 1)103.30( 1)
2 Hančová Petra LPU9659 E 403.92 1. 105.29( 1) 93.62( 3) 102.42( 1)100.06( 2) 96.15( 3)
3 Mechlová Lenka SHK9051 E 396.22 2. 97.74( 2)100.07( 2) 97.86( 3) 96.79( 3) 100.55( 2)
4 Neumannová Kateřina PVP9250 E 376.95 3. 96.97( 3) 90.40( 4) 92.97( 5) 96.61( 4) 84.47( 5)
5 Kubínová Veronika SKV9752 E 321.02 6. 77.68( 6) 82.46( 8) 89.16( 6) 71.72( 7)
6 Horvátová Hana SSU9794 E 311.39 5. 87.44( 5) 69.48( 6) 85.31( 7) 69.16( 9) 61.62( 8)
7 Šimková Johanka SHK9355 E 266.65 4. 94.03( 4) 84.72( 7) 87.90( 4)
8 Chudíková Barbora SJI7850 E 255.99 5. 87.35( 6) 95.74( 5) 72.90( 6)
9 Teplá Karolína SHK9251 E 197.04 8. 62.34( 9) 73.91( 8) 60.79( 9)
10 Karochová Simona DKP8853 E 168.78 4. 95.53( 4) 73.25( 5)
11 Plochová Dominika DKP8651 E 76.15 7. 76.15( 7)
12 Svobodná Šárka DKP8850 E 14.95 8. 14.95( 8)
D21A
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Horová Magda SZP5450 E 385.69 1. 94.95( 3) 86.24( 4) 100.00( 1) 93.65( 4) 97.09( 3)
2 Baldrianová Barbora DKP7855 E 221.33 1. 109.16( 1)112.17( 1)
3 Tomešová Daniela SJC8451 E 206.11 1. 102.46( 2)103.65( 1)
4 Mullis Kateřina DKP7753 E 193.27 2. 94.01( 3) 99.26( 2)
5 Jiřištová Zuzana DKP8254 E 192.80 1. 89.26( 2)103.54( 1)
6 Kopáčková Iva CHT8851 185.67 2. 95.88( 2) 89.79( 3)
7 Kubínová Romana SKV9452 159.67 4. 80.99( 4) 78.68( 5)
8 Plochová Dominika DKP8651 98.04 2. 98.04( 2)
9 Klašková Josefina DKP9651 64.55 5. 23.80( 5) 40.75( 6)
10 Svobodná Šárka DKP8850 31.57 7. 31.57( 7)
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Karlová Kateřina JIL7553 377.69 2. 94.96( 3)103.90( 2) 52.58( 5) 93.49( 2) 85.34( 4)
2 Štreglová Andrea VRL7552 348.26 3. 89.25( 5) 83.66( 3) 88.55( 3) 86.80( 4) 0.00( D)
3 Kašková Kateřina CHA7850 343.38 1. 117.53( 1)115.73( 1)110.12( 1)
4 Burešová Kateřina VLI7456 275.51 2. 93.92( 2) 90.78( 3) 90.81( 3)
5 Podrábská Marie VLI7451 238.64 4. 80.45( 4) 79.21( 5) 78.98( 5)
6 Šimšová Jana MFP7651 222.14 1. 109.70( 1)112.44( 1)
7 Čivrná Karolína VRL7355 150.93 4. 91.32( 4) 59.61( 4)
8 Jiřištová Zuzana DKP8254 99.07 2. 99.07( 2)
9 Zakouřilová Helena VSP7453 95.33 2. 95.33( 2)
10 Podrábská Marie VLI0251 87.13 6. 87.13( 6)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Průšová Markéta VSP7256 444.61 1. 106.41( 1)107.26( 1)102.05( 1) 109.90( 1)121.04( 1)
2 Šedivá Miroslava EKP5750 391.25 2. 94.50( 3) 94.77( 3) 98.88( 3)103.10( 2) 0.00( D)
3 Klašková Kateřina DKP6750 348.66 2. 76.83( 4) 72.91( 4) 93.95( 4) 85.78( 4) 92.10( 2)
4 Argalášová Gabriela TRI6850 257.31 3. 93.89( 5) 76.56( 6) 86.86( 3)
5 Řezníčková Hana CHT6051 235.09 4. 78.19( 6) 82.10( 5) 74.80( 4)
6 Neumannová Renata PVP6650 197.06 2. 99.09( 2) 97.97( 2)
7 Smolková Alena SSP6450 186.07 2. 99.07( 2) 87.00( 3)
8 Bínová Kathrin MLA6754 162.41 5. 55.08( 5) 66.73( 5) 40.60( P)
9 Kolářová Michaela PGP7351 115.09 5. 51.55( 7) 63.54( 5)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Kuncová Jiřina TJN5752 418.81 1. 94.82( 3) 99.86( 2) 57.04( 4) 109.56( 1)114.57( 1)
2 Zlesáková Vlasta JIL5362 415.73 1. 96.18( 2)108.85( 1)102.50( 2) 86.83( 3) 108.20( 2)
3 Sládková Eva TEH5751 292.18 4. 77.27( 4) 78.92( 4) 67.95( 5) 68.04( 4)
4 Kolovská Ilona LPM6352 284.34 1. 103.50( 1)103.61( 2) 77.23( 3)
5 Mrázová Pavla DCE5550 200.30 1. 109.00( 1) 91.30( 3)
6 Hrabánková Ilona PGP6250 142.22 4. 80.17( 4) 62.05( 5)
7 Kavková Dana SCP6150 94.00 3. 94.00( 3)
D65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Haňkovská Jana SSP4050 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Štěrba Marek SKV0401 A 419.26 1. 97.19( 2) 101.19( 1)107.35( 1)106.65( 1)104.07( 1)
2 Průša Dominik VSP0406 A 418.01 1. 107.48( 1) 98.41( 4) 106.79( 2)100.61( 2)103.13( 2)
3 Tkáč Matěj TJN0401 B 366.72 3. 95.32( 3) 81.03( 8) 85.86( 3) 92.74( 3) 92.80( 3)
4 Bolehovský Daniel VSP0508 B 315.95 4. 88.71( 4) 83.26( 7) 81.99( 5) 61.99( 5)
5 Mrózek Pawel TRI0401 B 269.03 4. 56.91(10) 63.96(11) 66.88( 6) 60.00( 6) 78.19( 4)
6 Malý Tomáš VRB0414 B 240.72 4. 85.30( 4) 78.03( 4) 77.39( 5)
7 Hasman Jakub VPM0501 B 184.18 5. 78.56( 5) 47.54(14) 58.08( 7)
8 Štefan Jan STH0500 B 160.21 5. 73.02( 6) 87.19( 5)
9 Zakouřil Matyáš VSP0400 147.68 6. 62.16( 9) 85.52( 6)
10 Mairich Filip TJN0603 138.53 8. 69.57( 8) 68.96( 9)
11 Bejvl Marek LME0400 128.74 7. 71.08( 7) 57.66(12)
12 Blaha Jiří EKP0401 99.48 2. 99.48( 2)
13 Blaha Michal EKP0402 99.34 3. 99.34( 3)
14 Meier Jakub BRU0501 95.12 11. 43.24(11) 51.88(13)
15 Svoboda Antonín VPM0601 75.61 6. 75.61( 6)
16 Kolář Šimon SHK0405 69.21 13. 28.35(13) 40.86(16)
17 Čivrný Jan VRL0501 66.46 10. 66.46(10)
18 Čechmánek Václav PGP0607 61.04 12. 41.22(12) 19.82(17)
19 Šubrt Vojtěch DKP0502 44.53 15. 44.53(15)
20 Baldrian Tomáš VSP0405 40.38 14. 26.55(14) 13.83(18)
21 Janoch Samuel MLA0502 34.57 8. 34.57( 8)
H17
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Štregl Matyáš VRL0301 A 407.54 1. 101.85( 1)102.72( 1)103.41( 1) 98.81( 3) 99.56( 2)
2 Štefan Vít STH0202 A 395.40 1. 84.94( 8) 94.28( 8) 97.03( 3)101.58( 1)102.51( 1)
3 Richtr Lukáš VPM0204 A 393.74 2. 99.55( 2)100.15( 2) 99.56( 2) 94.48( 4) 87.72( 6)
4 Mareček Šimon OSN0201 A 354.90 7. 84.54( 9) 90.36(11) 89.51( 7) 90.49( 7) 84.18( 8)
5 Spěváček Vojtěch VPM0205 A 347.38 5. 95.82( 5) 87.60(12) 89.35( 8) 74.61(12) 46.31(21)
6 Tokár Radim VPM0300 A 335.80 4. 96.45( 4) 77.72(16) 65.00(19) 86.44( 8) 75.19(10)
7 Klaška Martin DKP0100 A 330.17 6. 89.78( 6) 71.51(21) 81.10(11) 86.30( 9) 72.99(12)
8 Růta Matyáš TJN0102 A 315.70 6. 94.36( 6) 83.79(10) 69.47(14) 68.08(14)
9 Tuharský Erik TRI0100 B 307.77 4. 73.82(16) 95.19( 4) 72.27(15) 66.49(17) 0.00( D)
10 Bialožyt Marek TRI0301 B 303.18 10. 73.90(15) 80.88(15) 0.00( D) 76.97(10) 71.43(13)
11 Link Lukáš STH0205 B 302.59 11. 65.01(18) 86.64(13) 75.86(12) 75.08(11) 62.25(16)
12 Milán Tomáš TBM0111 B 291.07 2. 93.52( 5) 99.62( 2) 97.93( 3)
13 Hasman Marek VPM0201 B 280.34 4. 91.23( 6) 92.65( 5) 96.46( 4)
14 Procinger Jakub VRL0305 B 274.67 9. 57.62(22) 68.25(22) 71.21(17) 53.58(23) 77.59( 9)
15 Lesák Ondřej TJN0306 B 264.68 16. 61.28(20) 73.98(20) 60.83(21) 68.59(16) 57.18(18)
16 Haltof Marek TRI0200 B 263.61 14. 82.66(14) 64.42(20) 59.80(20) 56.73(20)
17 Peňáz Radek VRB0313 B 252.05 4. 93.84( 4) 68.93(15) 89.28( 5)
18 Šubrt Matěj DKP0205 B 246.71 16. 77.24(17) 72.11(16) 59.80(20) 37.56(22)
19 Peňáz Vojtěch VRB0303 B 244.49 6. 68.35(18) 91.51( 6) 84.63( 7)
20 Mayer Šimon KSH0202 B 224.05 17. 72.79(17) 56.91(25) 44.08(25) 50.27(24)
21 Tuma Matěj SJC0202 B 212.25 9. 86.82( 9) 64.13(19) 61.30(17)
22 Matuš Vít VRB0202 B 209.13 13. 73.00(14) 71.70(13) 64.43(15)
23 Procinger Jan VRL0102 B 193.22 11. 75.65(11) 73.82(13) 36.68(26) 7.07(26)
24 Kožina Štěpán PGP0300 B 193.18 19. 62.78(19) 50.68(26) 42.36(26) 35.94(27) 37.36(23)
25 Kolář Matyáš PGP0304 192.56 19. 75.89(19) 59.60(22) 57.07(19)
26 Janovský Tomáš PGP0101 191.56 3. 98.60( 3) 92.96( 9)
27 Šimša Martin PGP0309 182.38 7. 88.04( 7) 94.34( 7)
28 Bolehovský Michal VSP0202 173.48 10. 81.21(10) 92.27(10)
29 Malačka Milan DKP0210 170.12 5. 75.25(12) 94.87( 5)
30 Švarc Antonín DKP0203 151.25 14. 74.06(14) 77.19(18)
31 Vlastník Matouš JIL0201 141.22 13. 74.78(13) 66.44(23)
32 Průša Kryštof VSP0102 139.54 11. 0.00( D) 65.55(18) 73.99(11)
33 Kovář Ondřej VPM0200 120.69 22. 60.01(22) 27.83(28) 32.85(25)
34 Gottstein Jonáš JIL0107 119.99 21. 60.24(21) 59.75(24)
35 Bartoš Václav MLA0101 103.01 24. 15.62(24) 53.72(24) 0.00( D) 33.67(24)
36 Venhoda Matěj SJI0301 101.92 23. 56.58(23) 45.34(25) 0.00( D)
37 Chaloupský Jakub PHK0302 97.12 3. 97.12( 3)
38 Hřivna Jakub PGP0305 42.22 23. 42.22(23)
H20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Bartoš Vojtěch MLA9802 E 413.77 1. 103.80( 1)104.49( 1)103.80( 1)101.68( 1) 95.75( 4)
2 Vystavěl Ondřej JPV9807 A 395.33 2. 91.27( 5) 98.76( 2) 98.89( 2) 97.52( 4)100.16( 2)
3 Hlaváč Ondřej TBM9901 B 392.26 1. 90.92( 6) 93.52( 5) 97.30( 3) 97.81( 3)103.63( 1)
4 Hasman Ondřej VPM0002 B 386.70 2. 93.21( 3) 96.76( 3) 91.36( 4) 100.51( 2) 96.22( 3)
5 Starý Ondra VRL9802 B 216.44 5. 85.56( 5) 95.02( 5) 35.86( 6)
6 Hašek Jan VPM0001 B 190.99 2. 102.99( 2) 88.00( 6)
7 Nagy Josef TJN0006 187.79 4. 91.78( 4) 96.01( 4) 0.00( D)
8 Cienciala Jan TRI9801 126.44 5. 70.91( 6) 0.00( D) 55.53( 5)
9 Hrouda Matěj JIL9804 116.73 7. 52.06( 7) 64.67( 7)
10 Neumann Jindřich PVP9900 62.94 8. 32.25( 8) 30.69( 8) 0.00( D)
H21E
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Horvát Petr SSU9442 E 404.66 1. 100.59( 2)100.84( 1)101.95( 1) 95.99( 4) 101.28( 2)
2 Laciga Radek SZP8200 E 399.39 1. 95.90( 4) 99.95( 2) 99.50( 2)102.72( 1) 97.22( 3)
3 Škoda Jakub VLI8800 E 392.54 2. 98.11( 3) 88.12( 8) 98.56( 3) 98.99( 2) 96.88( 4)
4 Drobník Michal SJC8709 E 391.28 1. 101.29( 1) 98.26( 4) 93.08( 7) 98.30( 3) 93.43( 6)
5 Horyna Roman SZP7600 E 384.04 1. 85.33( 6) 99.21( 3) 94.31( 6) 89.02(10)101.50( 1)
6 Kantor Ondřej TRI9103 E 353.86 5. 81.01( 8) 97.93( 5) 74.71(15) 85.83(15) 89.09( 7)
7 Šťastný Jiří TBM7137 E 341.31 7. 83.44( 7) 88.60( 7) 81.77(11) 87.50(13) 80.98(12)
8 Rygl Miroslav TBM7205 E 340.48 5. 86.25( 5) 80.05( 9) 80.84(12) 93.34( 7) 77.67(15)
9 Mareček Petr OSN6900 E 309.67 12. 52.70(13) 73.85(12) 76.73(13) 84.75(16) 74.34(17)
10 Argaláš Michal TRI9301 E 288.28 4. 97.91( 4) 94.18( 5) 96.19( 5)
11 Čech Jan LIV7900 E 280.56 13. 52.10(14) 73.81(13) 67.07(17) 75.23(17) 64.45(19)
12 Matuš Vojtěch VRB9606 E 274.58 5. 96.97( 5) 93.83( 6) 83.78(10)
13 Venhoda Milan SJI7104 E 267.83 8. 86.38( 9) 93.19( 8) 88.26( 9)
14 Lauerman Jan SJI7419 E 260.71 8. 87.97( 8) 90.40( 9) 82.34(11)
15 Kunc Radovan TJN5549 E 260.59 11. 56.42(12) 75.94(11) 56.63(21) 71.60(18) 56.09(21)
16 Pospíšil Vítek SZP6800 E 250.14 10. 84.94(10) 86.86(14) 78.34(14)
17 Rusý Tomáš DCE9300 E 233.38 12. 64.77(18) 88.48(12) 80.13(13)
18 Kettner Lukáš DCE9400 E 232.26 11. 68.80(16) 88.53(11) 74.93(16)
19 Neumann Tomáš PVP8900 E 212.25 16. 0.00(19) 41.44(16) 63.83(20) 56.38(21) 50.60(22)
20 Kopáček Miroslav CHT6049 E 193.68 18. 56.27(22) 68.75(19) 68.66(18)
21 Klaška Pavel DKP9301 E 183.89 19. 64.41(19) 57.02(20) 62.46(20)
22 Hašek Jan VPM0001 E 164.00 8. 75.65(14) 88.35( 8)
23 Neumann Vojtěch PVP9400 E 161.07 6. 67.85(10) 93.22( 6)
24 Kratochvíl Martin SJI8304 E 151.99 9. 73.03( 9) 78.96(10)
25 Martínek Robert VPM7700 E 130.48 17. 23.84(17) 12.61(24) 51.13(23) 42.90(24)
26 Kopáček Jan CHT8510 A 123.16 14. 51.56(15) 71.60(14)
27 Čermák Jan LPU9301 A 112.30 15. 45.69(16) 66.61(15)
28 Gregoriades Tomáš SSP8312 A 101.40 22. 53.93(22) 47.47(23)
29 Grundmann Jan LPU9410 A 62.68 11. 62.68(11)
30 Tojnar Jan LIV6701 A 43.36 18. 0.00(18) 15.20(23) 28.16(24)
H21A
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Janovský Tomáš PGP6401 E 389.06 1. 100.00( 1) 99.86( 2) 88.57( 3) 87.71( 4) 100.63( 2)
2 Rýdl Jiří TJN7000 E 271.03 1. 100.00( 1) 80.38( 5) 90.65( 3)
3 Průša Michal VSP7310 E 269.26 1. 67.54( 6) 93.00( 3)108.72( 1)
4 Vodrážka Ondřej VPM7702 E 225.47 1. 117.27( 1)108.20( 1)
5 Šňupárek Václav DKP9500 E 192.95 2. 94.15( 2) 98.80( 2)
6 Čáp Ondřej DOB7405 E 154.57 4. 83.23( 4) 71.34( 5)
7 Chaloupka Josef UOL9801 E 59.00 7. 59.00( 7)
H21B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Fiala Petr LPU8701 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Lžíčař Martin DOB8803 167.02 2. 88.60( 2) 78.42( 2)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Polák Jaroslav CHA7500 400.98 1. 102.33( 1)101.88( 1) 92.77( 6) 98.21( 3) 98.56( 3)
2 Štregl Petr VRL7303 398.69 2. 100.87( 2) 99.79( 2) 96.90( 3) 98.02( 4)100.01( 2)
3 Hašek Ondřej VPM6902 386.46 2. 94.98( 4) 95.98( 4) 96.37( 4) 99.13( 2) 0.00( D)
4 Geisler Michal SPC7504 369.12 3. 91.21( 6) 98.33( 3) 86.08( 9) 93.50( 7) 84.68( 6)
5 Chrást Tomáš STH7401 346.83 6. 85.43( 8) 86.59( 6) 88.94( 8) 85.87( 8) 82.83( 7)
6 Klaška Pavel DKP6500 339.13 5. 84.70( 9) 89.12( 5) 80.75(10) 84.53( 9) 80.78( 8)
7 Klech Richard VRB7201 308.36 1. 104.26( 1)102.66( 1)101.44( 1)
8 Vítek Jaroslav SJI7201 278.01 4. 89.61( 7) 93.96( 6) 94.44( 4)
9 Hofhanzl Abrahám SJI7300 199.69 9. 58.60(12) 74.37(10) 66.72( 9)
10 Hasman Jan VPM6901 190.25 3. 96.81( 3) 93.44( 5)
11 Tomeš Petr SJC7531 184.69 5. 94.65( 5) 90.04( 5)
12 Pecka Jan EKP6800 173.05 5. 92.78( 5) 80.27( 7)
13 Tuma Jaroslav SJC7305 98.85 2. 98.85( 2) 0.00( D) 0.00( D)
14 Mrózek Marian TRI7300 87.66 7. 87.66( 7)
15 Křenek Jaroslav VPM7502 78.05 11. 78.05(11)
16 Pivec Lukáš MLA7600 45.17 8. 33.88( 8) 11.29( P)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Škorpil Martin SZP5700 404.40 1. 99.95( 2)105.63( 1) 99.49( 2) 99.33( 2)
2 Blaha Ondřej EKP7002 397.67 2. 98.37( 3)102.87( 2) 97.38( 3) 99.05( 3)
3 Hájek Jiří NEJ6400 360.02 2. 95.08( 2) 88.69( 5) 87.33( 5) 86.32( 4) 88.92( 4)
4 Kalousek Jiří DKP6901 316.06 4. 89.58( 4) 70.81( 7) 78.79( 7) 76.88( 6) 42.89( 9)
5 Hasman Jan VPM6901 306.42 1. 101.67( 1) 103.13( 1)101.62( 1)
6 Šubrt Antonín DKP7100 303.32 4. 70.40( 8) 88.61( 4) 74.95( 7) 69.36( 6)
7 Reichl Michal SSP6400 288.68 5. 84.11( 5) 68.66( 9) 79.60( 6) 48.83(11) 56.31( 7)
8 Šimek Roman UOL6503 248.53 3. 91.50( 3) 79.49( 5) 77.54( 5)
9 Bartoš Luděk MLA6701 216.48 3. 94.84( 3) 67.52(10) 54.12( P)
10 Bejvl Jakub LME7100 204.07 1. 110.08( 1) 93.99( 4)
11 Podivínský Tomáš SCP7201 179.45 6. 65.12( 6) 63.52( 9) 50.81(10) 0.00( D)
12 Svoboda Radek VPM6903 136.55 8. 74.82( 8) 61.73( 9)
13 Maleček Vít PGP6801 121.71 8. 68.07( 8) 53.64( 8)
14 Baldrian Petr PGP7203 73.39 6. 73.39( 6)
15 Vališ Jan LPU7104 59.57 11. 59.57(11)
16 Čivrný Pavel VRL6306 11.66 12. 11.66(12)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Šedivý Jiří EKP5500 414.97 1. 95.52( 3) 103.45( 1)102.14( 1)101.77( 2)107.61( 1)
2 Kožina Petr PGP6000 406.22 1. 98.12( 2) 98.73( 2) 99.17( 2)102.51( 1)105.81( 2)
3 Fanta Miroslav EKP5800 323.29 4. 89.62( 4) 73.15( 6) 79.47( 5) 77.90( 5) 76.30( 4)
4 Drobník Ivan VLI5601 261.85 3. 94.06( 4) 81.21( 4) 86.58( 3)
5 Erlebach Josef JIL5201 204.18 1. 106.36( 1) 97.82( 3)
6 Fajtl Jaroslav VPM6001 194.42 3. 98.69( 3) 95.73( 3) 0.00( D)
7 Wald František LIV5300 163.71 5. 72.92( 6) 90.79( 5)
8 Karel Miloš JIL6004 121.51 7. 67.91( 7) 53.60( 7)
9 Škoda Přemek VLI5301 96.23 4. 96.23( 4)
10 Frey Jaromír NEJ6300 82.74 5. 82.74( 5)
11 Šimek Miroslav LME6300 22.96 8. 22.96( 8)
12 Kavka Jiří SCP5900 15.07 6. 15.07( 6)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Přinda Oldřich VLI5101 351.69 1. 118.33( 1)116.81( 1)116.55( 1)
2 Hora Vladimír SZP5100 348.55 2. 89.06( 2) 90.99( 4) 80.18( 3) 70.48( 3) 88.32( 3)
3 Ježek Ladislav VLI4900 346.20 3. 88.35( 3) 97.81( 3) 72.86( 4) 68.12( 5) 87.18( 4)
4 Škoda Přemek VLI5301 336.79 1. 122.59( 1) 101.49( 2)112.71( 2) 0.00( D)
5 Koč Zdeněk SSP4700 318.27 1. 102.48( 1) 55.28( 5) 65.38( 6) 95.13( 2)
6 Zlesák Zdeněk JIL4701 177.39 2. 77.68( 4) 99.71( 2)
7 Borák Stanislav EKP5212 131.34 4. 68.27( 4) 63.07( 5)
8 Nosál Stanislav SSP4600 110.37 5. 34.71( 5) 53.89( 5) 21.77( 7) 0.00( 8) 0.00( D)
9 Neumann Zbyněk LME5300 99.68 6. 40.87( 6) 58.81( 7) 0.00( D)
10 Fišák Jan MLA4401 78.80 6. 19.70( P) 59.10( 6)
H75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
1 Frey Jaromír NEJ4100 437.26 1. 105.91( 2)116.91( 1)100.00( 1)100.00( 1) 114.44( 2)
2 Procházka Zdenko DKP4300 336.03 1. 110.95( 1)107.51( 2) 0.00( D)117.57( 1)
3 Němec Vladimír SSP4201 277.36 2. 83.15( 3) 75.58( 3) 50.64( 2) 67.99( 3)