Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Otrokovice, kynologický klub
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
1:4 000, ekvidistance 5m, stav 10/2016, revize březen 2018, mapový klíč ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Šidla Jan - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10C
0.80 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:42
2. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 19:46 + 2:04
3. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:02 + 4:20
4. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 31:24 + 13:42
5. Perničková Karolína TZL0850 C SKOB Zlín 34:46 + 17:04
Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava DISK
D12C
1.20 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 14:24
2. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 16:34 + 2:10
3. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C SKOB Zlín 20:13 + 5:49
4. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 20:29 + 6:05
5. Lorencová Anna TZL0756 C SKOB Zlín 22:10 + 7:46
6. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 22:30 + 8:06
7. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:45 + 9:21
8. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 26:46 + 12:22
9. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 27:17 + 12:53
10. Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:14 + 16:50
11. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:38 + 22:14
12. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 41:16 + 26:52
Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Florešová Hana TZL0653 C SKOB Zlín DISK
Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín DISK
D14C
1.30 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 14:06
2. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 16:18 + 2:12
3. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 16:23 + 2:17
4. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 16:55 + 2:49
5. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 17:06 + 3:00
6. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:12 + 3:06
7. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 19:46 + 5:40
8. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 21:03 + 6:57
9. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 23:17 + 9:11
10. Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 24:26 + 10:20
11. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 28:26 + 14:20
12. Dynková Alžběta TZL0454 B SKOB Zlín 32:05 + 17:59
13. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 34:03 + 19:57
14. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 34:23 + 20:17
15. Špendlíková Monika LCE0554 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:36 + 23:30
16. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 38:28 + 24:22
17. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 40:34 + 26:28
18. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 45:36 + 31:30
19. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:31 + 37:25
20. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 51:38 + 37:32
21. Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 55:02 + 40:56
D16C
1.10 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:56
2. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 20:09 + 3:13
3. Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:09 + 18:13
4. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 40:36 + 23:40
D18C
1.10 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 20:30
2. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:57 + 2:27
3. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 25:54 + 5:24
Šrámková Sára LCE0057 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D21C
1.40 km, 65 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7549
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 14:54 8447
2. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 16:37 + 1:43 7646
3. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 17:59 + 3:05 7008
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:19 + 3:25 6852
5. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 19:04 + 4:10 6502
6. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 20:02 + 5:08 6051
6. Vavrysová Barbara LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:02 + 5:08 6051
8. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:57 + 7:03 5157
9. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 21:58 + 7:04 5149
10. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 22:03 + 7:09 5110
11. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 22:55 + 8:01 4706
12. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:41 + 8:47 4348
13. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 24:28 + 9:34 3982
14. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 25:02 + 10:08 3718
15. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 29:34 + 14:40 1602
16. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 29:41 + 14:47 1548
17. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:15 + 22:21 0
18. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 37:31 + 22:37 0
D35C
1.40 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 20:01
2. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 20:27 + 0:26
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:09 + 1:08
4. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 21:11 + 1:10
5. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:34 + 3:33
6. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 23:38 + 3:37
7. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 25:57 + 5:56
8. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 26:04 + 6:03
9. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 26:24 + 6:23
10. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 26:49 + 6:48
11. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 26:59 + 6:58
12. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 27:28 + 7:27
13. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 27:48 + 7:47
14. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 28:12 + 8:11
15. Šidlová Klára 29:47 + 9:46
16. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 33:53 + 13:52
17. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 38:05 + 18:04
18. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 41:03 + 21:02
19. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 45:29 + 25:28
20. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 48:25 + 28:24
Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava DISK
D45C
1.10 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 16:06
2. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:32 + 0:26
3. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 17:11 + 1:05
4. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 17:40 + 1:34
5. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 19:00 + 2:54
6. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:18 + 3:12
7. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 19:27 + 3:21
8. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 19:38 + 3:32
9. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 20:46 + 4:40
10. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 20:49 + 4:43
11. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 22:29 + 6:23
12. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 23:21 + 7:15
13. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 24:04 + 7:58
14. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 26:54 + 10:48
15. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 27:34 + 11:28
16. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:31 + 13:25
17. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 30:44 + 14:38
18. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 43:45 + 27:39
19. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 51:09 + 35:03
D55C
1.10 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 26:09
2. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 31:53 + 5:44
3. Kaločová Helena KVS6151 C SKOB Kobra Vsetín 31:56 + 5:47
4. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 33:58 + 7:49
5. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 40:27 + 14:18
6. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 43:25 + 17:16
MS Chodurová Milena SFMxxx2 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:12 + 4:03
D65C
1.10 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 31:44
DH10N
0.80 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 15:45
2. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 17:22 + 1:37
3. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:10 + 4:25
4. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 21:13 + 5:28
5. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:56 + 6:11
6. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 22:06 + 6:21
7. Szarzecová Eva TRI0850 C TJ TŽ Třinec 25:52 + 10:07
8. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 33:26 + 17:41
9. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 33:27 + 17:42
10. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 38:39 + 22:54
11. Zezulková Amálie MOV0854 C SKOB Ostrava 44:38 + 28:53
12. Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 47:34 + 31:49
13. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 55:18 + 39:33
Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice DISK
MS Pospíšilová Magdaléna KVS9752 C SKOB Kobra Vsetín 28:31 + 12:46
H10C
0.80 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 12:11
2. Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 12:45 + 0:34
3. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 14:40 + 2:29
4. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 15:47 + 3:36
5. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 16:50 + 4:39
6. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 17:24 + 5:13
7. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 19:16 + 7:05
8. Pavlík Adam TZL0810 C SKOB Zlín 20:44 + 8:33
9. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 21:04 + 8:53
10. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 21:24 + 9:13
11. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 28:04 + 15:53
12. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 32:52 + 20:41
13. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 37:12 + 25:01
14. Smetana Adam VRB0800 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:44 + 27:33
15. Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 40:42 + 28:31
16. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 45:15 + 33:04
17. Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 C SKOB Zlín 87:28 + 75:17
Skovajsa Martin LCE0801 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Trávníček Jan TZL0812 C SKOB Zlín DISK
H12C
1.20 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 15:00
2. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 15:22 + 0:22
3. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:54 + 0:54
4. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 16:09 + 1:09
5. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 17:08 + 2:08
6. Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:57 + 2:57
7. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 18:15 + 3:15
8. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 20:43 + 5:43
9. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 21:18 + 6:18
10. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 21:25 + 6:25
11. Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:10 + 8:10
12. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 23:27 + 8:27
13. Káňa Jindřich LCE0602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:09 + 10:09
14. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 25:20 + 10:20
15. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 26:45 + 11:45
16. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 26:52 + 11:52
17. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 29:18 + 14:18
18. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 29:59 + 14:59
19. Kurečka Jonáš TRI0704 C TJ TŽ Třinec 30:57 + 15:57
20. Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 31:37 + 16:37
21. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 36:29 + 21:29
22. Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 39:39 + 24:39
23. Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 46:36 + 31:36
24. Šárek Jakub BFM0607 C SKOB Frýdek - Místek 55:01 + 40:01
Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec DISK
H14C
1.30 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 11:03
2. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 13:06 + 2:03
3. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 13:20 + 2:17
4. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 15:15 + 4:12
5. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 16:43 + 5:40
6. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 18:18 + 7:15
7. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 19:00 + 7:57
8. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 20:09 + 9:06
9. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 20:12 + 9:09
10. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 21:25 + 10:22
11. Němec Filip TZL0503 B SKOB Zlín 23:20 + 12:17
12. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 25:15 + 14:12
13. Graubner Tadeáš 13C0401 SKK Tatanka Zlín 27:03 + 16:00
14. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:02 + 17:59
15. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 29:07 + 18:04
16. Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 29:10 + 18:07
17. Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:40 + 21:37
18. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 34:50 + 23:47
19. Smyček David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 36:46 + 25:43
20. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:51 + 26:48
21. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 40:06 + 29:03
22. Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:46 + 30:43
23. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:25 + 31:22
24. Grygar Václav MOV0502 C SKOB Ostrava 42:54 + 31:51
25. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 48:57 + 37:54
26. Martinek Matyáš TZL0504 B SKOB Zlín 49:29 + 38:26
27. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 50:08 + 39:05
28. Zezulka Adam MOV0402 C SKOB Ostrava 61:33 + 50:30
29. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 75:23 + 64:20
H16C
1.10 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 14:44
2. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 16:46 + 2:02
3. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:42 + 3:58
4. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 20:01 + 5:17
5. Koňařík Vít SVS0200 C Orientklub Vsetín 20:13 + 5:29
6. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 21:03 + 6:19
7. Kovařík Jakub LCE0307 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:17 + 13:33
8. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 29:55 + 15:11
9. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 115:13 + 100:29
H18C
1.40 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 19:47
2. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 22:08 + 2:21
3. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 23:37 + 3:50
4. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 36:03 + 16:16
H21C
1.80 km, 80 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8094
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 14:58 8702
2. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 15:01 + 0:03 8676
3. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 17:29 + 2:31 7389
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:56 + 2:58 7154
5. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 18:41 + 3:43 6763
6. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 20:15 + 5:17 5946
7. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 20:18 + 5:20 5919
8. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:22 + 5:24 5885
9. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 21:08 + 6:10 5485
10. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 22:45 + 7:47 4641
11. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:02 + 8:04 4493
12. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 23:22 + 8:24 4319
13. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:01 + 9:03 3980
14. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 25:30 + 10:32 3206
15. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:13 + 11:15 2832
16. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 26:39 + 11:41 2606
17. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 26:57 + 11:59 2450
18. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:05 + 13:07 1858
19. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 29:05 + 14:07 1336
20. Honner Jaroslav VPM7802 C KOS Slavia Plzeň 31:27 + 16:29 101
21. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 33:07 + 18:09 0
22. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:05 + 19:07 0
23. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 34:30 + 19:32 0
24. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 36:10 + 21:12 0
25. Křížan Jiří PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 43:42 + 28:44 0
26. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 46:48 + 31:50 0
27. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49:34 + 34:36 0
28. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 51:50 + 36:52 0
29. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 53:24 + 38:26 0
30. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 53:43 + 38:45 0
H35C
1.40 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 13:57
2. Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:49 + 1:52
3. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 17:28 + 3:31
4. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 19:15 + 5:18
5. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 19:16 + 5:19
6. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 20:46 + 6:49
7. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 21:54 + 7:57
8. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:55 + 8:58
8. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 22:55 + 8:58
10. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 26:21 + 12:24
11. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:03 + 13:06
12. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 27:28 + 13:31
13. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 27:29 + 13:32
14. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 28:31 + 14:34
15. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 32:26 + 18:29
16. Budín Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 32:47 + 18:50
17. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:09 + 25:12
18. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 40:39 + 26:42
19. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 42:33 + 28:36
20. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 45:04 + 31:07
21. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 46:17 + 32:20
22. Stříteský Tomáš SVS7400 Orientklub Vsetín 64:36 + 50:39
Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž DISK
H45C
1.40 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 17:25
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 17:53 + 0:28
3. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 20:57 + 3:32
4. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 22:01 + 4:36
5. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 22:46 + 5:21
6. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 23:57 + 6:32
7. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:05 + 6:40
8. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 25:24 + 7:59
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 25:35 + 8:10
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 26:34 + 9:09
11. Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:55 + 9:30
12. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 27:43 + 10:18
13. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 29:18 + 11:53
14. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 30:41 + 13:16
15. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:49 + 16:24
16. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 34:05 + 16:40
17. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 34:20 + 16:55
18. Mikšík Pavel 6RZ6500 O-sport 34:22 + 16:57
19. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 37:54 + 20:29
20. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 38:00 + 20:35
21. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 38:15 + 20:50
22. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:06 + 22:41
23. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:29 + 25:04
Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov DISK
H55C
1.10 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 11:43
2. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 12:46 + 1:03
3. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 16:25 + 4:42
4. Bartoň Jaroslav 16:55 + 5:12
5. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 17:29 + 5:46
6. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 17:59 + 6:16
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 18:38 + 6:55
8. Dvorský Ilja 6YC6100 Neregistrovaní 18:53 + 7:10
9. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 19:03 + 7:20
10. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 19:08 + 7:25
11. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 20:39 + 8:56
12. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 20:43 + 9:00
13. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 20:48 + 9:05
14. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 21:43 + 10:00
15. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 21:56 + 10:13
16. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 24:04 + 12:21
17. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:31 + 15:48
18. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 28:12 + 16:29
18. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 28:12 + 16:29
20. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 33:47 + 22:04
21. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 35:07 + 23:24
22. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:13 + 23:30
23. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 37:45 + 26:02
Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava DISK
H65C
1.10 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:33
2. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 26:43 + 3:10
3. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž 28:32 + 4:59
4. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 31:32 + 7:59
5. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 35:54 + 12:21
H70C
1.10 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 16:35
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 18:33 + 1:58
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 26:22 + 9:47
4. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 90:14 + 73:39
5. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 91:28 + 74:53
HDR
0.90 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 14:53
2. Škodová Michaela LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:55 + 1:02
3. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:03 + 1:10
4. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 16:09 + 1:16
5. Novotný Kryštof PHK1002 C OK 99 Hradec Králové 16:20 + 1:27
6. Graubner Mikuláš 13C1000 SKK Tatanka Zlín 16:24 + 1:31
7. Perničková Dita TZLxxx2 SKOB Zlín 17:23 + 2:30
8. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:20 + 3:27
9. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:25 + 3:32
10. Staněk Vojtěch 18:33 + 3:40
11. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 18:40 + 3:47
12. Veselka Matěj LCEXXY2 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:42 + 3:49
13. Staněk Václav 18:43 + 3:50
14. Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 18:46 + 3:53
15. Palasová Barbora AZL1077 C SKOB ARIS Zlín 18:47 + 3:54
16. Pavlica Bedřich 19:11 + 4:18
17. Koňařík Jaroslav SVS7401 Orientklub Vsetín 19:15 + 4:22
17. Otta Tobiáš 19:15 + 4:22
19. Veselková Julie LCExxx2 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:37 + 4:44
20. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:44 + 4:51
21. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 19:55 + 5:02
22. Lánová Sofie KVS1251 C SKOB Kobra Vsetín 20:27 + 5:34
23. Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 21:18 + 6:25
24. Lazárek Štěpán KVS1200 C SKOB Kobra Vsetín 21:21 + 6:28
25. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 21:23 + 6:30
26. Mlčoch Jakub SKMxxxx KOB Směr Kroměříž 21:34 + 6:41
27. Cetkovská Soňa NNNxxa1 Neregistrovaní 22:07 + 7:14
28. Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž 22:56 + 8:03
29. Divilová Regina LCE0952 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:29 + 8:36
30. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:06 + 9:13
31. Vystrčil Tomáš 24:39 + 9:46
32. Halata Šebestián KVS1005 C SKOB Kobra Vsetín 24:41 + 9:48
33. Hozík Šimon TZLxxx5 SKOB Zlín 24:47 + 9:54
34. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 25:40 + 10:47
35. Šidla Dalibor 25:47 + 10:54
36. Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:56 + 11:03
37. Staňková Linda NNN09c2 Neregistrovaní 26:16 + 11:23
37. Nemček Matyáš NNN08c4 Neregistrovaní 26:16 + 11:23
39. Stehlíková Sára NNN12c1 Neregistrovaní 26:52 + 11:59
40. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:28 + 12:35
41. Mikšík Oliver 6RZ1300 O-sport 28:49 + 13:56
42. Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 29:57 + 15:04
43. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 30:53 + 16:00
44. Létalová Eva SFMxxx1 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 31:01 + 16:08
45. Kosík Daniel VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:38 + 16:45
46. Papež Vítek 31:56 + 17:03
47. Okonkwo Magda 31:58 + 17:05
48. Kosíková Julie VRB0750 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:22 + 17:29
49. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:29 + 18:36
50. Plášek Lukáš LCE0902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:31 + 18:38
51. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 33:37 + 18:44
52. Pavlíková Lucie 35:36 + 20:43
53. Brucháček Jan NNNxxb1 Neregistrovaní 36:08 + 21:15
54. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 36:16 + 21:23
54. Hustý Matěj 36:16 + 21:23
56. Hudečková Adina OOP1450 C TJ Opava 37:00 + 22:07
57. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 38:17 + 23:24
58. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:59 + 24:06
59. Černý Jan 39:43 + 24:50
60. Černý David 40:35 + 25:42
61. Krejčík Vít TZL1515 C SKOB Zlín 40:49 + 25:56
62. Rakvica Matěj 47:31 + 32:38
63. Lebánková Julie Anna TZLxxx3 SKOB Zlín 51:47 + 36:54
64. Juřinová Aneta FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 53:34 + 38:41
Kúdelová Olivie LCEXXX1 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Petrla Adam DISK
Lucassen Peter TZLxxx4 SKOB Zlín DISK
P
1.30 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 17:39
2. Hrabal Zdeněk BFM7801 SKOB Frýdek - Místek 19:13 + 1:34
3. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 25:05 + 7:26
4. Drgová Markéta TZL SKOB Zlín 26:08 + 8:29
5. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 27:25 + 9:46
6. Klíma Jan OTK7200 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:15 + 12:36
7. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 30:53 + 13:14
8. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 30:58 + 13:19
9. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 31:16 + 13:37
10. Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:47 + 14:08
11. Dynka Jiří 31:52 + 14:13
12. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 32:27 + 14:48
13. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 33:11 + 15:32
14. Drgová Lenka TZL SKOB Zlín 33:31 + 15:52
15. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 33:35 + 15:56
16. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 34:06 + 16:27
17. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 34:20 + 16:41
18. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:36 + 16:57
19. Matloch Aleš BFM7302 SKOB Frýdek - Místek 34:53 + 17:14
20. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 34:55 + 17:16
21. Dorčáková Pavlína MOVxxx1 SKOB Ostrava 34:59 + 17:20
22. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:46 + 18:07
23. Tomečková Lenka 37:41 + 20:02
24. Nováková Lenka BFM7852 SKOB Frýdek - Místek 39:02 + 21:23
25. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 39:20 + 21:41
25. Vojvodíková Barbara 7SC7550 Neregistrovaní - MOV 39:20 + 21:41
27. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:28 + 21:49
28. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 41:24 + 23:45
29. Mikšík Michal TZL0508 C SKOB Zlín 41:37 + 23:58
30. Kovalčíková Nela TZL07xx SKOB Zlín 42:06 + 24:27
31. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 43:13 + 25:34
32. Volencová Ivana 44:34 + 26:55
33. Dorčák Jan MOVxxx2 SKOB Ostrava 44:48 + 27:09
34. Skýbová Marcela LCE7852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:11 + 27:32
35. Gracová Michaela 46:30 + 28:51
36. Polišenská Ludmila HLV7250 C KČT - OB Holešov 47:42 + 30:03
37. Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 48:51 + 31:12
38. Fajkoš Lubomír MOVxxx4 SKOB Ostrava 49:01 + 31:22
39. Polišenský Daniel HLV0202 C KČT - OB Holešov 49:27 + 31:48
40. Lukůvková Lenka KVS6850 C SKOB Kobra Vsetín 55:14 + 37:35
41. Dorčák Tomáš MOVxxx3 SKOB Ostrava 60:20 + 42:41
42. Juřinová Iva 68:48 + 51:09
Výsmeková Marcela LCE6052 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Vystrčil Vojtěch DISK
Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Koťátková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
T
1.30 km, 25 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigoš Petr 16:01
2. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 16:57 + 0:56
3. Raška Miroslav 20:49 + 4:48
4. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 21:59 + 5:58
5. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 26:08 + 10:07
6. Benroth Miroslav NNNxxz2 Neregistrovaní 26:37 + 10:36
7. Otta Jakub 27:54 + 11:53
8. Benrothová Irena NNNxxz1 Neregistrovaní 30:16 + 14:15
9. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:17 + 14:16
10. Chmelařová Blanka 25C6750 péčkaři 50:55 + 34:54