Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 17. kolo

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Sloup v Čechách
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:10.000 e5m formát A3
Ředitel závodu:
Bogar Leoš
Hlavní rozhodčí:
Žíla Vladimír
Stavitel tratí:
Žíla Vladimír
JURY:
Svoboda Honza, Kalina Miroslav, Horák Martin
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     WM11    
M14
4.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 19:31
2. Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 20:29 + 0:58
3. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 21:19 + 1:48
4. Waldhauser Štěpán BOR0409 C OK Jiskra Nový Bor 22:55 + 3:24
5. Hähnel Per OL-Team Wehrsdorf 23:28 + 3:57
6. Lucassen Thomas ESV Dresden 23:50 + 4:19
7. Heidner Raphael ESV Dresden 26:44 + 7:13
8. Tjark Thomas Sachsen Werdau 90 29:47 + 10:16
9. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 31:12 + 11:41
10. Zápotocký František VLI0500 C Slavia Liberec orienteering 34:27 + 14:56
11. Haas Vítězslav BOR OK Jiskra Nový Bor 36:42 + 17:11
12. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 37:37 + 18:06
13. Herrmann Josef OL-Team Wehrsdorf 37:45 + 18:14
Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering DISK
M17
7.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 33:11
2. Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 33:56 + 0:45
3. Břeň Daniel SKL0100 B SMS Team Kladno 34:58 + 1:47
4. Lucassen Frank ESV Dresden 35:50 + 2:39
5. Kroc Kryštof GIG0100 B GIGANT Orienteering 38:24 + 5:13
6. Tourek Matěj NNN0302 Neregistrovaní 43:22 + 10:11
7. Klopfer Alexander Sachsen Werdau 90 48:14 + 15:03
M20
9.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 43:57
2. Vacek Jan SPC0009 B SPORTICUS team 49:49 + 5:52
3. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 82:19 + 38:22
M21E
13.20 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 57:53
2. Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 58:10 + 0:17
3. Wohanka Richard SLA0100 E SKOB Slaný 58:54 + 1:01
4. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 62:21 + 4:28
5. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 63:08 + 5:15
6. Chmelař Lukáš XHK9100 A MTBO Racing team Hradec Králové 63:46 + 5:53
7. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 64:07 + 6:14
8. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 64:23 + 6:30
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 65:07 + 7:14
10. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 66:15 + 8:22
11. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 66:18 + 8:25
12. Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 66:19 + 8:26
13. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 66:46 + 8:53
13. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 66:46 + 8:53
15. Albert Denny Sachsen Werdau 90 67:35 + 9:42
16. Pucherna Eduard SMR7401 E SNS Smržovka 68:04 + 10:11
17. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 68:25 + 10:32
18. Hess Hendrik USV TU Dresden 69:06 + 11:13
19. Pucherna Jan TAP7701 E KOB Tretra Praha 70:13 + 12:20
20. Tošner Michal VPM7803 E KOS Slavia Plzeň 70:48 + 12:55
21. Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 71:20 + 13:27
22. Honner Jaroslav VPM7802 E KOS Slavia Plzeň 71:51 + 13:58
23. Huster Mark Sachsen Werdau 90 71:57 + 14:04
24. Bezouška Tomáš SPC7611 E SPORTICUS team 73:07 + 15:14
25. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 77:44 + 19:51
26. Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 77:54 + 20:01
27. Fišer Jiří SLP8503 E OOB Slavia Praha 79:31 + 21:38
28. Heinrich Peter SV TuR Dresden 79:45 + 21:52
29. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 80:15 + 22:22
30. Uhlemann Ulf ESV Dresden 87:54 + 30:01
M21A
11.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:44
2. Kazda Jiří SJC8006 A Sportcentrum Jičín 55:31 + 0:47
3. Musil Pavel SJC7705 A Sportcentrum Jičín 56:44 + 2:00
4. Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 57:24 + 2:40
5. Šabatka Zdeněk XHK8900 A MTBO Racing team Hradec Králové 57:50 + 3:06
6. Boček Milan TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno 58:07 + 3:23
7. Jiran Jan XHK7701 A MTBO Racing team Hradec Králové 58:13 + 3:29
8. Husák Václav XHK7702 A MTBO Racing team Hradec Králové 59:35 + 4:51
9. Buriánek Vojta SMR7801 A SNS Smržovka 59:37 + 4:53
10. Jedlička Lukáš XHK8100 A MTBO Racing team Hradec Králové 60:05 + 5:21
11. Anděl Robert VPM8001 A KOS Slavia Plzeň 60:19 + 5:35
12. Müller Pavel JEP7900 A Jehlanka Team 60:56 + 6:12
13. Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 61:35 + 6:51
14. Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 62:00 + 7:16
15. Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 62:02 + 7:18
16. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 62:35 + 7:51
17. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 63:16 + 8:32
18. Klemsa Jakub EKP9001 A VŠTJ Ekonom Praha 64:43 + 9:59
19. Vozka Radim BLI7402 A MTBO Bludný kořen 66:09 + 11:25
20. Opršal Juraj VBA8301 A ŠK VAZKA Bratislava 66:10 + 11:26
21. Šafář Jan XHK7700 A MTBO Racing team Hradec Králové 67:21 + 12:37
22. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 67:40 + 12:56
23. Vávra Martin HOR9700 B TJ Jiskra Hořice 67:53 + 13:09
24. Hataš Jan RAT RAT ROHOZEC AMULET TEAM 68:07 + 13:23
25. Šimon Václav LBE9100 A TJ Lokomotiva Beroun 68:28 + 13:44
26. Vedral Martin SPC8306 A SPORTICUS team 68:55 + 14:11
27. Geisler Michal SPC7504 A SPORTICUS team 69:22 + 14:38
28. Cerman Lukáš DMS8100 A Dynamo Malá Skála 69:34 + 14:50
29. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 71:23 + 16:39
30. Mikan Albert EKP8606 A VŠTJ Ekonom Praha 71:45 + 17:01
31. La Carbonara Claudio TBM7337 A KOS TJ Tesla Brno 76:31 + 21:47
32. Císař Jan EKP8503 A VŠTJ Ekonom Praha 79:50 + 25:06
33. Lukavec Petr SMR7800 A SNS Smržovka 82:39 + 27:55
34. Tomeček Karel TSU8300 A LKT 80 Šumperk 85:52 + 31:08
Šebesta Petr TAP7604 A KOB Tretra Praha DISK
Maňásek Josef SVR7700 A TJ Švýcárna DISK
M21B
7.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Ladislav ZUP8200 B MTBO ČZU Praha 39:24
2. Tomeš Petr SJC7531 B Sportcentrum Jičín 39:44 + 0:20
3. Horák Jan LDC9800 B KOB Děčín 39:59 + 0:35
4. Vlček Petr LDC8700 B KOB Děčín 41:02 + 1:38
5. Štregl Tomáš VRL7406 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:23 + 1:59
6. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 41:44 + 2:20
7. Drobník Lukáš SJC8500 B Sportcentrum Jičín 42:25 + 3:01
8. Netuka Martin XHK7302 B MTBO Racing team Hradec Králové 42:53 + 3:29
9. David Josef DMS8101 B Dynamo Malá Skála 43:26 + 4:02
10. Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 43:46 + 4:22
11. Paulíček Jiří SJI7727 B OK Jihlava 43:51 + 4:27
12. Popule Tomáš LPM8803 B OK Lokomotiva Plzeň 44:56 + 5:32
13. Zavrtálek Petr SMR8401 B SNS Smržovka 45:07 + 5:43
14. Ouhrabka Jakub SPC8003 C SPORTICUS team 46:12 + 6:48
15. Otoupalík Jan TBM7123 B KOS TJ Tesla Brno 46:18 + 6:54
16. Vaněček Jan ZUP8003 B MTBO ČZU Praha 47:58 + 8:34
17. Kurka Vojtěch SMR8400 B SNS Smržovka 48:50 + 9:26
18. Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 49:49 + 10:25
19. Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 52:03 + 12:39
20. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 52:10 + 12:46
21. Sochor Jan SBK6922 B KOB START Blansko, z. s. 56:17 + 16:53
22. Zít Jan LDC8200 B KOB Děčín 75:40 + 36:16
Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering DISK
M21C
7.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 35:10
2. Veselý Ondřej XHK8505 C MTBO Racing team Hradec Králové 37:26 + 2:16
3. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 38:34 + 3:24
4. Kobr Tomáš SMR8900 C SNS Smržovka 40:55 + 5:45
5. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 45:58 + 10:48
6. Žemlička Jan XPU8303 C PARDUBICE BIKERS 46:38 + 11:28
7. Opalecký Radek BLI MTBO Bludný kořen 61:32 + 26:22
Dethloff Sebastian OL-Team Wehrsdorf DISK
M40
10.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 C PELL´S ABND RACING TEAM 48:06
2. Hons Miši SMR7700 A SNS Smržovka 54:10 + 6:04
3. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 54:46 + 6:40
4. Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 54:57 + 6:51
5. Král Jan XBM6903 C PELL´S ABND RACING TEAM 55:04 + 6:58
6. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 55:42 + 7:36
7. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 56:24 + 8:18
8. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 56:42 + 8:36
9. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 58:34 + 10:28
10. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 58:59 + 10:53
11. Faltejsek Lukáš XPU7725 A PARDUBICE BIKERS 59:50 + 11:44
12. Šňupárek Ondřej TZL6949 C SKOB Zlín 60:17 + 12:11
13. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 60:57 + 12:51
14. Nedopílek David ABR7602 A A-team NOVO Bruntál 61:08 + 13:02
15. Svoboda Ivan SMR6200 C SNS Smržovka 61:56 + 13:50
16. Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering 62:19 + 14:13
17. Tourek Jan NNN7301 Neregistrovaní 62:56 + 14:50
18. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 63:00 + 14:54
19. Podrábský Ctibor VLI7001 C Slavia Liberec orienteering 63:06 + 15:00
20. Hartung Thomas Sachsen Werdau 90 63:12 + 15:06
21. Schütze Mirko OLV Potsdam 63:51 + 15:45
22. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 64:48 + 16:42
23. Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:53 + 17:47
24. Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 66:40 + 18:34
25. Röhner Uwe SV IHW Alex 78 Berlin 66:44 + 18:38
26. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 67:39 + 19:33
27. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 67:53 + 19:47
28. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 74:49 + 26:43
29. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 76:39 + 28:33
30. Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 83:57 + 35:51
31. Haberecht Ralf ESV Bitterfeld 84:40 + 36:34
32. Chamraďa Dušan GIG7601 C GIGANT Orienteering 103:22 + 55:16
M50
9.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vanka Petr OKP6801 A SK OK 24 Praha 42:53
2. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 47:32 + 4:39
3. Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 48:18 + 5:25
4. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 48:52 + 5:59
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 49:17 + 6:24
6. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 50:05 + 7:12
7. Dube-Spuhn Michael TSV Karlshorst 51:26 + 8:33
8. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 53:10 + 10:17
9. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 54:12 + 11:19
10. Sturm Michael ESV Bitterfeld 54:16 + 11:23
11. Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 55:06 + 12:13
12. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 58:11 + 15:18
13. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 59:06 + 16:13
14. Vogel Sven Sachsen Werdau 90 65:10 + 22:17
15. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 65:27 + 22:34
16. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 66:22 + 23:29
17. Breitwieser Steffen Wiss Quedlinburg 73:10 + 30:17
18. Stoeckel Arnd USV Jena 73:11 + 30:18
18. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 73:11 + 30:18
20. Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 76:09 + 33:16
21. Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 77:04 + 34:11
22. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 79:46 + 36:53
23. Nagy Josef TJN6701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:44 + 40:51
M60
7.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 40:07
2. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 43:05 + 2:58
3. Rochford Iain 75A5800 OK Klosterneuburg 45:06 + 4:59
4. Dawson Keith EKP5802 C VŠTJ Ekonom Praha 45:39 + 5:32
5. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 45:48 + 5:41
6. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 49:42 + 9:35
7. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:58 + 10:51
8. Fremder Dietmar OL-Team Wehrsdorf 53:00 + 12:53
9. Wieland Reinhard Skiclub Lauf 54:54 + 14:47
10. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 61:11 + 21:04
11. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 62:49 + 22:42
12. Plötz Gerhart OLV Potsdam 69:15 + 29:08
13. Lukavec Míla SMR4900 C SNS Smržovka 83:05 + 42:58
Kuchař Vladimír BOR OK Jiskra Nový Bor 54:11 + 14:04
Open
7.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:20
2. Preisler Leoš DMS Dynamo Malá Skála 41:27 + 4:07
3. Fejk Zbyněk 6YC7549 Neregistrovaní 42:43 + 5:23
4. Provazník Dušan ADA7301 OOB Spartak Adamov 46:53 + 9:33
5. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 49:06 + 11:46
6. Podroužek Michal STB9903 C TJ Stadion Nový Bor 50:54 + 13:34
7. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 51:39 + 14:19
8. Weberová Ivana NNN Neregistrovaní 53:38 + 16:18
9. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 54:04 + 16:44
10. Tichovská Jitka PGP6153 SK Praga 54:16 + 16:56
11. Drahorád Ctirad XPU PARDUBICE BIKERS 56:25 + 19:05
12. Reichel Thomas ESV Dresden 57:21 + 20:01
13. Malkova Elena SV POST Dresden 57:24 + 20:04
14. Drobník Ivan VLI5601 Slavia Liberec orienteering 59:10 + 21:50
15. Oherová Michaela NNN Neregistrovaní 60:04 + 22:44
16. Knitlová Eva 3WC6200 Javorníček 62:12 + 24:52
17. Sýkorka Ivan NNN Neregistrovaní 63:50 + 26:30
18. Kirchmann Miloš 6KC5500 Neregistrovaný 63:56 + 26:36
19. Lukavcová Lenka SMR5450 C SNS Smržovka 92:49 + 55:29
Patka Ondřej MOLS Team DISK
Polyak Peter NNN Neregistrovaní DISK
Lukavcová Ivana SMR8754 B SNS Smržovka DISK
W14
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chamraďa Natali GIG0450 C GIGANT Orienteering 19:30
2. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 20:30 + 1:00
3. Burešová Veronika XBM0550 C PELL´S ABND RACING TEAM 20:33 + 1:03
4. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 22:58 + 3:28
5. Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 23:27 + 3:57
6. Vanková Anna OKP0550 C SK OK 24 Praha 23:36 + 4:06
7. Nagyová Kateřina TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:46 + 4:16
8. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 27:51 + 8:21
9. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 27:58 + 8:28
10. Tourková Klára NNN0603 Neregistrovaní 29:19 + 9:49
11. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 30:07 + 10:37
Stránská Sofie STB0851 C TJ Stadion Nový Bor DISK
W17
7.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lucie VPM0350 C KOS Slavia Plzeň 42:21
2. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 45:22 + 3:01
3. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 48:49 + 6:28
4. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 51:25 + 9:04
W20
8.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 48:58
2. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 58:28 + 9:30
3. Zrníková Adéla GIG0050 C GIGANT Orienteering 67:58 + 19:00
4. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 73:51 + 24:53
5. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 91:56 + 42:58
W21E
9.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 48:57
2. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 53:18 + 4:21
3. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 53:33 + 4:36
4. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 53:39 + 4:42
5. Reifová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 55:33 + 6:36
6. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 55:46 + 6:49
7. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 56:33 + 7:36
8. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 57:10 + 8:13
9. Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 58:25 + 9:28
10. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 59:14 + 10:17
11. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 59:15 + 10:18
12. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 59:48 + 10:51
13. Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 61:34 + 12:37
14. Kurková Martina SMR8850 E SNS Smržovka 63:08 + 14:11
15. Pfuhl Gerit USV TU Dresden 63:36 + 14:39
W21A
8.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogarová Adélka VSP9050 A USK Praha 43:37
2. Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 44:58 + 1:21
3. Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 45:23 + 1:46
4. Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 46:05 + 2:28
5. Jedličková Zuzana XHK8150 E MTBO Racing team Hradec Králové 46:08 + 2:31
6. Bochenková Martina DKP8758 A Oddíl OB Kotlářka 46:22 + 2:45
7. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 46:31 + 2:54
8. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia Plzeň 46:46 + 3:09
9. Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 47:11 + 3:34
10. Tomečková Zuzana TSU8279 A LKT 80 Šumperk 47:35 + 3:58
11. La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 47:55 + 4:18
12. Lamichová Martina XHK9150 A MTBO Racing team Hradec Králové 48:07 + 4:30
13. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 48:11 + 4:34
14. Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 48:42 + 5:05
15. Jiranová Kateřina XHK8350 A MTBO Racing team Hradec Králové 48:58 + 5:21
16. Mokrá Julie VLI8051 A Slavia Liberec orienteering 49:18 + 5:41
17. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 49:31 + 5:54
18. Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 49:32 + 5:55
19. Mrázková Romana SJC8351 A Sportcentrum Jičín 49:44 + 6:07
20. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 49:50 + 6:13
21. Honsová Lenka SMR7750 A SNS Smržovka 50:06 + 6:29
22. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 50:19 + 6:42
23. Bártíková Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 50:48 + 7:11
24. Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB Tretra Praha 51:30 + 7:53
25. Rychterová Dana SMR6950 A SNS Smržovka 52:50 + 9:13
26. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 54:16 + 10:39
27. Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 55:25 + 11:48
28. Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 55:55 + 12:18
29. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 61:51 + 18:14
30. Zamrzlová Eva SJC8759 A Sportcentrum Jičín 67:30 + 23:53
Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha DISK
W21B
7.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rypáčková Dana SPC7955 B SPORTICUS team 47:13
2. Jedličková Adéla XHK8253 B MTBO Racing team Hradec Králové 48:31 + 1:18
3. Ksandrová Marie EKP9262 B VŠTJ Ekonom Praha 49:37 + 2:24
4. Klíchová Jana SSU8151 B SK Severka Šumperk 50:48 + 3:35
5. Drahorádová Lenka XPU8660 C PARDUBICE BIKERS 51:01 + 3:48
6. Matoušková PetrA BLI7799 MTBO Bludný kořen 52:27 + 5:14
7. Prylová Pavla ZUP7552 B MTBO ČZU Praha 55:57 + 8:44
8. Kazdová Jana SJC7752 B Sportcentrum Jičín 57:48 + 10:35
8. Buriánková Ivka SMR7450 B SNS Smržovka 57:48 + 10:35
10. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 57:56 + 10:43
11. Hejnová Aneta SPC9356 C SPORTICUS team 64:48 + 17:35
Masopustová Elis VLI8656 B Slavia Liberec orienteering DISK
W40
7.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 44:29
2. Vanková Jana OKP7750 E SK OK 24 Praha 45:10 + 0:41
2. Veselá Iva ZUP7551 B MTBO ČZU Praha 45:10 + 0:41
4. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:07 + 1:38
5. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 46:27 + 1:58
6. Faltejsková Jana XPU7652 C PARDUBICE BIKERS 47:01 + 2:32
7. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 48:39 + 4:10
8. Thomas Sylvia OL-Team Wehrsdorf 50:00 + 5:31
9. Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 50:05 + 5:36
10. Králová Dana XBM7650 C PELL´S ABND RACING TEAM 52:41 + 8:12
11. Straussová Petra LDC6951 C KOB Děčín 58:25 + 13:56
12. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 59:21 + 14:52
13. Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 64:05 + 19:36
Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering DISK
W50
7.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 41:23
2. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 44:47 + 3:24
3. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 46:39 + 5:16
4. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:32 + 6:09
5. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 54:06 + 12:43
6. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 54:36 + 13:13
7. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 60:10 + 18:47
8. Hähnel Berit OL-Team Wehrsdorf 67:15 + 25:52
WM11
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 17:02
2. Reichel Markus ESV Dresden 18:40 + 1:38
3. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 18:48 + 1:46
4. Weber Maxmilián NNN Neregistrovaní 19:00 + 1:58
5. Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 20:40 + 3:38
6. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 21:44 + 4:42
7. Weber Sebastián NNN Neregistrovaní 21:46 + 4:44
8. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 22:48 + 5:46
9. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 23:38 + 6:36
10. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 23:52 + 6:50
11. Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 23:55 + 6:53
12. Klopfer Max Sachsen Werdau 90 24:16 + 7:14
13. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 24:17 + 7:15
14. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 24:40 + 7:38
15. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 24:41 + 7:39
16. Vraný Filip VLI0802 Slavia Liberec orienteering 26:12 + 9:10
17. Jung Hendrik Sachsen Werdau 90 26:28 + 9:26
18. Berka Tadeáš VLI0904 Slavia Liberec orienteering 28:34 + 11:32
19. Ouhrabka Vít SPC1010 C SPORTICUS team 34:27 + 17:25
20. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 36:24 + 19:22
21. Haasová Anežka BOR0956 OK Jiskra Nový Bor 38:02 + 21:00
22. Herrmann Charlotte OL-Team Wehrsdorf 39:01 + 21:59
23. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 40:45 + 23:43
24. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 44:35 + 27:33
25. Chamraďa Elvíra GIG GIGANT Orienteering 46:56 + 29:54
26. Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 47:17 + 30:15
27. Štěpánková Emma VIP0953 C SK VIPrahlo 47:37 + 30:35
28. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:24 + 31:22
29. Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 95:23 + 78:21
30. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 103:36 + 86:34
Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team DISK
Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno DISK
Patková Viktoria MOLS MOLS Team DISK