Výsledky závodu: Český pohár MTBO 2018 - stav po 8 závodech

Datum:
01.06.2018
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-05-1212.05.2018 Český pohár MTBO – 1. kolo VBA Ano Ano
2018-05-1313.05.2018 Český pohár MTBO – 2. kolo VBA Ano Ano
2018-05-1919.05.2018 Český pohár MTBO – 3. kolo TZL Ano Ano
2018-05-2020.05.2018 Český pohár MTBO – 4. kolo TZL Ano Ano
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, WRE, Český pohár MTBO – 5. kolo SKV Ano Ano
2018-06-0303.06.2018 Český pohár MTBO – 6. kolo, WRE SKV Ano Ano
2018-06-1616.06.2018 Haven Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO – 7. kolo | 7. Czech Cup | Haven Czech Championship | WMS GIG Ano Ano
2018-06-1717.06.2018 Haven Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO – 8. kolo | 8. Czech Cup | Haven Czech Championship | WMS GIG Ano Ano
2018-06-2323.06.2018 Český pohár MTBO – 9. kolo VLI Ne Ne
2018-06-2424.06.2018 Český pohár MTBO – 10. kolo VLI Ne Ne
2018-07-2121.07.2018 Český pohár MTBO – 11. kolo 23H Ne Ne
2018-07-2121.07.2018 Český pohár MTBO – 12. kolo 23H Ne Ne
2018-07-2222.07.2018 Český pohár MTBO – 13. kolo 23H Ne Ne
2018-09-0808.09.2018 Český pohár MTBO – 14. kolo SPC Ne Ne
2018-09-0808.09.2018 Český pohár MTBO – 15. kolo SPC Ne Ne
2018-09-0909.09.2018 Český pohár MTBO – 16. kolo SPC Ne Ne
2018-09-1515.09.2018 Český pohár MTBO – 17. kolo BOR Ne Ne
2018-09-1616.09.2018 Český pohár MTBO – 18. kolo BOR Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Český pohár MTBO – 19. kolo SBK Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Český pohár MTBO – 20. kolo SBK Ne Ne
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Svoboda Antonín VPM0601 420.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)110.00( 1)100.00( 1) 110.00( 1)
2 Zrník Tomáš GIG0601 352.88 2. 83.28( 4) 95.21( 2) 81.71( 2) 70.66( 4) 92.68( P) 0.00( P)
3 Patka Kryštof BOR0702 346.61 1. 100.00( 1) 71.27( 4) 73.58( 3) 87.78( 2) 73.90( 3) 84.93( 2)
4 Bogar Vojtěch BOR0604 306.13 3. 91.03( 3) 55.20( 6) 56.88( 4) 84.42( 3) 73.80( 4)
5 Štěpánek Jan TBM0607 231.39 2. 93.24( 2) 79.56( 3) 58.59( 3)
6 Kabát Martin EKP0412 215.65 1. 105.65( 2)110.00( 1)
7 Toloch Eduard GIG0600 187.47 5. 72.80( 6) 64.37( 5) 50.30( P) 0.00( P)
8 Štáfek Ondřej SKL0401 155.97 2. 87.17( 2) 68.80( 2)
9 Folprecht Matyáš TBM0606 124.52 5. 28.80( 7) 41.59( 8) 54.13( 5)
10 Čech Radan TBM0611 124.46 5. 78.27( 5) 46.19( 7)
11 Meier David VLI0606 81.44 5. 28.12( 5) 53.32( 6)
12 Akrman Václav SPC0505 57.20 4. 0.00( 6) 57.20( 4)
13 Háp Matěj XHK0500 24.43 7. 0.00( 7) 24.43( 7)
14 Bohuslav Josef LPM0401 13.09 5. 13.09( 5) 0.00( 6)
15 Štěňha David SPC0701 7.10 5. 7.10( 5)
M17
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Tuma Matěj SJC0202 418.14 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)108.14( 2) 96.46( 2) 110.00( 1) 98.72( 2)
2 Kovář Ondřej VPM0200 408.19 1. 92.85( 2) 93.52( 2) 76.83( 3) 110.00( 1)100.00( 1)101.19( 3) 97.00( 4)
3 Břeň Daniel SKL0100 381.09 2. 84.34( 3) 58.67( 3) 88.93( 3) 80.28( 2) 94.17( 3) 84.18( 3) 99.50( 4) 98.49( 3)
4 Staňa Ondřej BOR0301 272.15 4. 59.44( 4) 32.60( 5) 79.97( 4) 69.44( 4) 63.30( 6) 55.46( 6)
5 Humlíček Tomáš SBK0101 267.93 2. 62.95( 4) 68.05( 2) 51.75( 5) 67.12( 5) 69.81( 5)
6 Štregl Matyáš VRL0301 219.29 1. 109.29( 2)110.00( 1)
7 Kroc Kryštof GIG0100 179.98 4. 45.48( 7) 0.00( 4) 50.33( 6) 35.88( 4) 48.29( P) 0.00( P)
8 Venhoda Matěj SJI0301 55.20 5. 55.20( 5)
9 Dohnal František SKL0300 47.47 7. 13.45( 8) 34.02( 7)
10 Novák Přemysl DKP0107 17.40 7. 17.40( 7)
11 Navratil Matej VBA0201 16.73 5. 0.00( P) 16.73( P)
12 Oncirk Jan ONO0301 10.72 5. 10.72( 5)
M20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Hašek Jan VPM0001 430.00 1. 95.69( 2) 99.78( 2) 110.00( 1)100.00( 1)110.00( 1)110.00( 1)
2 Hasman Ondřej VPM0002 407.10 2. 75.32( 4) 106.67( 2) 96.02( 2) 99.52( 2)104.89( 2)
3 Vacek Jan SPC0009 390.53 1. 100.00( 1) 96.12( 2) 105.59( 3) 88.82( 3) 85.13( 3)
4 Hruška Tomáš ABR0001 386.96 1. 93.01( 2)100.00( 1) 77.92( 3) 93.25( 3) 100.70( 3)
5 Wohanka Richard SLA0100 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
6 Kašpar Petr TSU9900 60.24 4. 60.24( 4)
M21E
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Ludvík Vojtěch STB9301 528.74 1. 100.00( 1)100.00( 1) 91.17( 2) 109.40( 2) 99.92( 2) 109.98( 2)109.36( 2)
2 Hradil Jiří TZL8604 516.33 1. 92.73( 3) 96.30( 3) 97.40( P) 0.00( P) 105.49( 4) 95.61( 4) 107.14( 4)110.00( 1)
3 Bogar Kryštof BOR9402 514.79 1. 100.00( 1) 94.79( 5)110.00( 1)100.00( 1)110.00( 1)
4 Svoboda Honza SMR7901 514.21 2. 90.82( 3) 99.54( 2)106.59( 3) 96.26( 3)106.07( 5)105.75( 3)
5 Ševčík Martin TBM7632 490.79 3. 80.67(11) 90.79( 4) 81.70( 5) 94.88( 4) 85.96(16) 92.30( 5)107.22( 3)105.60( 4)
6 Laciga Radek VSP8200 480.26 2. 93.80( 2) 98.35( 2) 80.50( 6) 96.21( 3)100.58( 6) 90.10( 6) 91.32(10)
7 Stránský Vojtěch SJC9000 471.99 1. 91.80( 4) 86.99( 7) 89.98( 4)100.00( 1)102.49( 5) 87.72( 9)
8 Pospíšek Marek TBM8907 465.89 6. 83.41( 7) 27.27(26) 75.09(10) 88.52( 6) 99.88( 8) 76.86(19) 96.78( 6) 97.30( 8)
9 Šňupárek Václav VPM9548 463.89 5. 81.52( 9) 88.62( 6) 89.46(12) 86.45(10) 95.97( 7)103.39( 5)
10 Škoda Jakub VLI8800 453.14 7. 79.73( 7) 82.75( 9) 98.18( 9) 89.06( 7) 89.95( 9) 93.20( 9)
11 Štěňha Martin SPC7608 448.30 6. 81.08(10) 80.41(12) 76.57( 8) 79.63(12) 91.47(11) 87.79( 8) 88.37(10) 99.59( 6)
12 Štěpánek Martin TBM7327 438.42 6. 83.82( 6) 82.06(10) 71.41(13) 77.43(14) 88.86(13) 79.05(16) 85.89(12) 97.79( 7)
13 Kalina Miroslav SPC8211 418.89 11. 74.84(17) 79.04(14) 59.97(18) 71.21(16) 85.26(17) 77.82(17) 88.30(11) 88.47(12)
14 Les Martin VPM7906 409.28 8. 81.74( 8) 82.10( 9) 50.37(23) 78.21(13) 77.54(26) 77.17(18) 78.65(14) 88.58(11)
15 Lauerman Jan SJI7419 403.73 9. 74.62(18) 81.98(11) 75.41( 9) 82.75( 9) 81.15(21) 82.44(14) 72.10(17) 69.71(22)
16 Rygl Miroslav TBM7205 398.26 12. 80.11(12) 80.25(13) 64.45(16) 72.25(15) 86.56(14) 79.09(15)
17 Graubner Jan TZL8236 370.39 16. 68.61(22) 59.98(22) 71.24( P) 0.00( P) 82.65(18) 74.59(21) 73.30(16) 58.48(27)
18 Bogar František BOR8904 361.31 7. 100.38( 7) 85.41(12) 90.47( 8) 85.05(16)
19 Bezouška Tomáš SPC7611 341.37 17. 71.09(20) 67.80(21) 60.91(17) 61.05(23) 68.64(21) 72.79(21)
20 Kanta Martin XPU9705 339.08 7. 72.41(11) 85.33( 7) 94.97(10) 86.37(11)
21 Tošner Michal VPM7803 329.10 19. 43.55(25) 82.25(19) 67.92(25) 68.22(22) 67.16(23)
22 Johanovský Tomáš DKP8500 318.02 15. 86.26(15) 76.13(20) 70.17(19) 85.46(15)
23 Jirka Michal SBK8403 313.53 19. 63.23(24) 73.54(19) 48.95(24) 61.55(22) 56.36(26) 58.85(26)
24 Sajal Martin SPC7803 309.57 15. 80.55(22) 72.47(23) 78.23(15) 78.32(20)
25 Vala Radek ABR8401 302.58 11. 71.39(19) 77.47(16) 71.90(12) 81.82(11)
26 Smrt Martin EKP8431 302.06 23. 54.21(25) 58.30(23) 29.42(27) 38.85(26) 62.81(28) 61.76(26) 64.98(25)
27 Pucherna Eduard SMR7401 297.39 17. 55.75(21) 69.70(17) 78.04(25) 11.67(29) 82.23(18)
28 Štáfek Pavel SKL7401 289.23 24. 51.61(26) 51.75(25) 32.84(26) 30.58(27) 66.82(27) 53.10(28) 51.72(28) 65.84(24)
29 Honner Jaroslav VPM7802 274.91 14. 58.33(19) 63.65(21) 67.09(23) 85.84(14)
30 Štochel Miroslav MFP9300 274.20 24. 38.00(28) 55.53(24) 34.71(25) 45.03(24) 62.51(29) 57.91(27) 53.22(27) 32.92(28)
31 Kurz Pavel SPC7408 265.13 19. 69.35(21) 73.52(20) 53.98(22) 68.28(19)
32 Ludvík Matyáš STB9801 251.45 5. 78.14(14) 89.64( 5) 83.67(13)
33 Rygl Jaroslav TBM7044 243.58 8. 77.37(15) 82.25( 8) 83.96(17)
34 Muller Matej VBA9601 238.50 5. 88.76( 5) 61.76( P) 87.98(13)
35 Šurgan Štefan VBA7941 228.05 8. 75.62(16) 69.42(15) 83.01( 8)
36 Domín Nikolas EKP8806 215.39 20. 68.09(23) 81.85(20) 65.45(25)
37 Jalový Milan RBK8347 202.92 13. 47.72(27) 73.77(18) 81.43(13)
38 Urban Miroslav DMS7900 198.55 18. 58.20(20) 69.12(18) 71.23(18)
39 Tišnovský Martin TBM9120 153.31 13. 79.48(13) 73.83(17)
40 Pucherna Jan TAP7701 152.59 22. 80.55(22) 72.04(24)
41 Hora Vojtěch VSP8301 152.53 22. 79.64(24) 72.89(22)
42 Goder Josef DKP8203 145.03 19. 65.66(24) 79.37(19)
43 Uhmann Petr TBM8307 136.09 14. 70.06(14) 66.03(20)
44 Fišer Jiří SLP8503 81.50 20. 69.89(20) 11.61(29)
M21A
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Chmelař Lukáš XHK9100 427.35 1. 100.00( 1) 98.43( 2) 96.97( 3) 109.04( 2) 92.00( 4) 108.31( 2)110.00( 1)
2 Vedra David TBM7402 413.90 1. 100.00( 1)100.00( 1) 110.00( 1)103.90( 3)
3 Wohanka Pavel VRL7501 400.60 2. 97.29( 2) 92.11( 4) 87.43( 7) 78.27(11) 104.33( 5) 85.09( 9) 96.97( 7)102.01( 6)
4 Kříž Libor XHK7804 400.30 1. 94.07( 3) 86.45( 5) 99.66( 2) 99.53( 2)101.11( 8)100.00( 1)
5 Sedláček Petr TSU8109 398.35 3. 88.44( 7)103.29( 7) 72.57(22) 104.65( 3)101.97( 7)
6 Falta Ondřej DKP8502 394.42 1. 89.81( 5) 100.00( 1) 86.55(13) 90.38( 7)100.55( 6)103.49( 4)
7 Klemsa Jakub EKP9001 362.26 2. 86.99(12) 84.04(10) 86.76(11)104.47( 2)
8 Moravec Štěpán SJI8101 356.94 5. 93.80( 5) 88.50( 6) 83.24(17) 91.40( 5)
9 Hrdinka Daniel VRL9701 349.44 5. 88.40( 6) 88.88( 5) 77.44(18) 94.72(14)
10 Janda Martin DOB8002 348.14 8. 61.58(18) 75.68( 8) 74.41(14) 78.79( 9) 92.19(10)101.48( 8)
11 Anděl Robert VPM8001 346.66 11. 81.48(11) 86.12(15) 80.19(13) 84.67(15) 94.39(16)
12 Maňásek Josef SVR7700 336.34 8. 83.44( 8) 44.39(18) 69.71(19) 54.87(25) 80.10(19) 82.38(11) 77.21(19) 90.42(20)
13 Merenus Štěpán SPC8404 332.05 9. 83.38( 9) 74.67( 9) 77.85(15) 65.60(25) 96.15(12)
14 Boček Milan TBM9228 330.32 9. 81.10(12) 67.18(14) 74.07(15) 93.54( 9) 81.61(25)
15 Geisler Michal SPC7504 328.70 16. 71.58(16) 40.37(20) 59.33(24) 55.72(24) 85.16(16) 81.01(16) 90.95(19)
16 Opršal Juraj VBA8301 328.47 14. 0.00( P) 77.30( P) 55.08(29) 66.30(16) 77.23(25) 73.77(21) 85.12(14) 88.82(21)
17 Jirka Jakub VPM7905 326.33 10. 75.33(14) 74.12(10) 77.44(12) 75.06(12) 72.17(27) 76.87(17) 74.56(20) 96.69(11)
18 Odvody Zdeněk XPU8206 323.00 13. 56.89(27) 44.99(27) 79.75(20) 75.43(20) 72.20(21) 95.62(13)
19 Hegner Lukáš LPM8104 321.96 10. 81.77(10) 70.10(13) 69.71(19) 68.72(13) 86.29(14) 71.47(23) 68.38(23) 82.43(24)
20 Brabec Jaroslav SBK8242 313.55 9. 71.89(16) 62.13(19) 80.92(17) 98.61( 9)
21 Jiran Václav XBM7601 310.72 6. 86.91( 7) 79.74( 6) 71.84(17) 68.32(14) 72.23(31)
22 Urban Jan SBK7537 308.07 12. 72.97(15) 72.13(12) 59.72(23) 70.63(22) 92.34(18)
23 Fajtl Jaroslav VPM9001 306.66 3. 108.61( 3) 103.33( 4) 94.72(14)
24 Stránský Jiří STB8100 305.16 1. 98.67( 3) 110.00( 1) 96.49( 3)
25 Bergl Tomáš ZUP7800 300.40 11. 77.67(11) 67.73(15) 79.23(22) 75.77(19)
26 Šimon Václav LBE9100 300.39 13. 78.86(13) 58.24(16) 43.62(32) 66.05(17) 78.88(23) 76.60(18)
27 Buriánek Vojta SMR7801 298.12 2. 96.89( 4) 103.72( 6) 97.51( 2)
28 Bitter Aleš KNC8803 290.78 21. 62.81(21) 46.29(26) 79.32(21) 68.68(26) 32.59(33) 79.97(28)
29 Husák Václav XHK7702 283.86 5. 95.88(10) 86.34( 8)101.64( 5)
30 Polášek Radek TBM8008 272.02 18. 70.05(18) 60.70(20) 61.09(27) 80.18(26)
31 Müller Pavel JEP7900 269.90 8. 96.93( 9) 77.66(16) 95.31( 8)
32 Šebesta Petr TAP7604 268.68 17. 48.30(17) 61.17(22) 58.25(22) 61.96(28) 57.87(29) 87.30(22)
33 Schwab David TBM7401 262.48 4. 93.75( 4) 79.39(10) 89.34( 4)
34 Pucherna Petr ZUP8002 260.66 5. 75.31(26) 82.23(12) 103.12( 5)
35 Musil Pavel SJC7705 252.45 3. 88.80( 6) 92.18( 3) 71.47(23)
36 Vozka Radim BLI7402 235.70 26. 45.15(30) 24.80(31) 55.26(30) 59.51(29) 63.62(26) 57.31(33)
37 Šafář Jan XHK7700 227.23 24. 58.34(26) 38.21(28) 78.19(24) 52.49(31)
38 Štregl Petr VRL7303 224.55 9. 80.19( 9) 63.82(18) 80.54(18)
39 La Carbonara Claudio TBM7337 204.70 25. 59.24(25) 34.31(30) 53.63(30) 57.52(32)
40 Bartoš Marián VSP8201 203.49 15. 52.18(19) 66.10(15) 39.40(33) 34.69(29) 0.00(31) 45.81(32)
41 Kazda Jiří SJC8006 198.93 4. 107.91( 4) 91.02( 6)
42 Klíma David VBA7901 195.99 23. 57.91(23) 60.61(28) 77.47(29)
43 Tomeček Karel TSU8300 185.64 11. 25.58(21) 73.99(11) 86.07(23)
44 Pucher Filip ZUP7404 185.50 19. 48.83(20) 43.12(19) 44.69(31) 45.36(32) 46.62(34)
45 Jiran Jan XHK7701 178.45 13. 85.86(13) 92.59(17)
46 Kovář Miroslav SJC8104 173.46 11. 94.40(11) 79.06(14)
47 Jedlička Marek XHK7502 166.60 8. 80.70( 8) 85.90( 8)
48 Plíhal Tomáš SJI8509 165.93 10. 67.69(24) 98.24(10)
49 Červinka Jan SBK7900 161.65 12. 85.90(12) 75.75(30)
50 Haničák Tomáš DMS7700 153.73 10. 75.09(13) 78.64(10)
51 Šabatka Zdeněk XHK8900 147.05 7. 70.57(17) 76.48( 7)
52 Havlíček Tomáš KNC8700 130.06 26. 49.88(31) 80.18(26)
53 Císař Jan EKP8503 115.11 29. 56.39(29) 58.72(30)
54 Cerman Lukáš DMS8100 114.91 21. 55.36(28) 59.55(21)
55 Lukavec Petr SMR7800 95.20 28. 61.01(28) 34.19(33)
56 Vedral Martin SPC8306 69.92 25. 69.92(25)
57 Mikan Albert EKP8606 67.02 27. 67.02(27)
M21B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Horák Pavel VSP7200 409.70 1. 100.00( 1) 74.64( 2) 93.38( 4) 92.38( 4) 83.90( 5) 91.23( 2) 106.50( 3)109.82( 2)
2 Štregl Tomáš VRL7406 387.63 3. 77.43( 6) 51.73( 5) 87.54( 6) 91.39( 5) 85.57( 3) 79.78( 7) 104.04( 5)104.66( 4)
3 Paulíček Jiří SJI7727 375.46 5. 88.77( 5) 75.66(12) 82.71( 7) 82.61( 6) 101.88( 6)102.10( 6)
4 Humlíček Aleš SBK7539 373.57 4. 92.70( 4) 64.28( 4) 88.51( 5) 98.07( 9) 94.29( 8)
5 Popule Tomáš LPM8803 353.87 5. 73.60(13) 78.93( 8) 56.49(16) 83.32( 5)100.42( 8) 91.20(10)
6 Vaněček Jan ZUP8003 353.87 2. 95.37( 3) 34.78( 7) 94.93( 3) 96.65( 2) 50.77(18) 66.92(13)
7 Reif Jan TSU8604 329.51 6. 86.51( 7) 85.29( 6) 80.23(14) 77.48(18)
8 Štemberg Milan EKP8608 322.67 10. 64.59(12) 74.65(11) 93.86(10) 89.57(12)
9 Sochor Jan SBK6922 304.55 7. 74.13( 7) 28.10( 8) 40.19(20) 53.44(13) 72.58(10) 75.59( 9) 46.90(21) 82.25(16)
10 Netuka Martin XHK7302 299.51 2. 98.63( 2) 106.81( 2) 94.07( 9)
11 Drobník Lukáš SJC8500 288.18 5. 83.19( 6) 101.03( 7)103.96( 5)
12 Tomeš Petr SJC7531 287.92 1. 70.08( 3) 110.00( 1)107.84( 3)
13 Urbaník Robert VLI7002 287.14 11. 57.99(11) 0.33(11) 42.29(19) 35.27(15) 58.16(14) 54.10(17) 85.35(11) 85.64(14)
14 Šafek Jiří SBK7621 278.59 6. 69.08(10) 39.91( 6) 61.46(17) 63.53(11) 84.52(12) 35.61(24)
15 Ištok Martin BLI8001 273.12 9. 81.34( 9) 51.99(14) 32.30(19) 63.10(14) 49.59(20) 76.69(19)
16 Patka Miroslav BOR7715 272.98 10. 65.66(16) 67.84(10) 57.32(15) 41.56(18) 69.99(18) 69.49(21)
17 Ohera Karel BLI7803 259.76 7. 67.98(14) 82.98( 7) 52.20(17) 56.60(16) 43.59(23)
18 Meier Milan VLI7301 243.61 8. 71.11( 8) 9.45(10) 82.17(13) 80.88(17)
19 Otoupalík Jan TBM7123 241.86 8. 86.38( 8) 71.91(17) 83.57(15)
20 Pilný Jiří VRL7002 240.25 12. 42.83(18) 58.57(12) 73.11(16) 65.74(22)
21 König Lukáš SBK8001 224.68 9. 70.41( 9) 25.33( 9) 54.42(19) 74.52(20)
22 Zavrtálek Petr SMR8401 219.62 13. 29.79(20) 24.22(19) 78.77(15) 86.84(13)
23 Hodoň Miroslav GIG8100 207.04 9. 79.66(11) 71.83( 9) 55.55( P) 0.00( P)
24 Pospíšil Ondřej DKP8717 197.30 2. 107.62( 2) 89.68( 3)
25 Háp Pavel XHK7101 194.05 4. 104.44( 4) 89.61(11)
26 Nývlt Martin DKP8200 185.21 1. 85.21( 4)100.00( 1)
27 Červinka Jan SBK7900 180.89 1. 80.89(10)100.00( 1)
28 Jiráček Josef SBK8501 168.49 7. 70.45(12) 98.04( 7)
29 David Josef DMS8101 159.11 3. 66.33(15) 92.78( 3)
30 Karkoš Petr XCR7300 158.99 1. 100.00( 1) 58.99(13)
31 Hýbl Lukáš VIP7504 158.78 4. 73.53( 9) 85.25( 4)
32 Zít Jan LDC8200 153.21 8. 74.37( 8) 78.84( 8)
33 Pastuszek Jakub VSP7500 142.55 10. 67.10(11) 75.45(10)
34 Pruner Petr SPC8207 110.00 1. 110.00( 1)
34 Vedral Martin SPC8306 110.00 1. 110.00( 1)
36 Stránský Jiří STB8100 100.00 1. 100.00( 1)
37 Stachoň Zdeněk SBK8014 98.26 2. 98.26( 2)
38 Ševčík Matěj XHK7908 58.39 15. 58.39(15)
M21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Tomeš Radim TZL7849 253.22 1. 58.89( P) 0.00( P) 84.33( 3)110.00( 1)
2 Bohuslav Václav LPM7206 205.78 1. 110.00( 1) 95.78( 2)
3 Ramba Jiří DKP8606 198.55 1. 98.55( 2)100.00( 1)
4 Bezděk Václav ABR8502 190.90 1. 100.00( 1) 90.90( 2)
5 Šimon Jakub LBE8801 166.76 3. 72.69( 3) 94.07( 3)
6 Hons Lukáš XPU8005 157.70 2. 70.82( 3) 86.88( 2)
7 Bochňák Zbyněk LOV7600 144.61 3. 63.03( 4) 81.58( 3)
8 Chaloupka Ondřej SBK8301 138.56 2. 44.73( 5) 93.83( 2)
9 Jágr Jaroslav SBK7549 117.98 2. 70.19( 2) 47.79( 4)
10 Pruner Petr SPC8207 110.00 1. 110.00( 1)
11 Láner Roman ABR8100 107.99 2. 0.00( 2) 48.36( 3) 26.47( 5) 0.00( 7) 33.16( 5)
12 Stránský Jiří STB8100 100.00 1. 100.00( 1)
12 Petr Ondřej BOR9706 100.00 1. 100.00( 1)
14 Vojtěch Richard BLI7605 99.36 4. 21.78( 6) 77.58( 4)
15 Tesař Daniel VPM8203 67.03 4. 67.03( 4)
M40
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Bureš Pavel XBM7549 420.00 1. 100.00( 1) 97.70( 2) 100.00( 1) 99.20( 2) 110.00( 1)110.00( 1)
2 Jašek Petr ABR7601 412.11 1. 99.46( 2) 100.00( 1) 91.06( 3) 100.00( 1) 105.11( 2)107.00( 3)
3 Folprecht Eduard ZUP7300 401.68 1. 82.53( 8) 110.00( 1)100.00( 1)101.79( 4) 89.89( 9)
4 Hons Miši SMR7700 392.88 4. 94.98( 6) 97.06( 5)101.03( 5) 99.81( 4)
5 Tuma Jaroslav SJC7305 388.80 2. 80.51( 9) 79.03( 8) 84.41( 6) 78.45(10) 86.96(10) 97.62( 4) 96.27( 7)107.95( 2)
6 Daněk Roman SBK7541 387.64 2. 92.22( 2) 91.30( 4) 104.83( 3) 99.29( 6)
7 Zrník Tomáš GIG7118 379.21 3. 78.18(12) 80.58( 9)102.44( 3) 96.95( 6) 99.24( P) 0.00( P)
8 Gryc Tomáš TBM6903 371.45 4. 90.44( 4) 83.28( 6) 73.65(15) 75.07(13) 91.33( 8) 90.02( 9) 99.66( 6) 89.67(10)
9 Král Jan XBM6903 365.32 2. 88.56( 6) 81.73( 9) 82.47( 8) 91.70( 7) 97.90( 2) 87.16(12) 84.62(14)
10 Klech Richard VRB7201 362.34 5. 81.58(10) 86.63( 5) 94.40( 9) 99.73( 5)
11 Venhoda Milan SJI7104 360.97 3. 90.44( 4) 90.71( 3) 84.23(14) 95.59( 7)
12 Hanovec Petr VLI7101 355.99 7. 80.92( 7) 80.57( 7) 83.07( 7) 71.03(15) 90.42( 9) 88.34(10) 94.16( 8)
13 Šňupárek Ondřej TZL6949 353.76 7. 84.35( P) 0.00( P) 84.78(11) 93.70( 7) 90.40(10) 84.88(12)
14 Kroc Dalibor GIG7400 347.50 4. 75.63(10) 84.96( 4) 86.29( 5) 83.02( 7) 93.23( P) 0.00( P)
15 Šňupárek Martin XBM7107 320.49 7. 80.92( 7) 66.70(12) 64.32(17) 65.26(16) 88.20(11) 84.67(13)
16 Rejholec Michal BOR7412 292.44 8. 56.68(17) 61.90(15) 77.86(12) 49.86(15) 96.00( 8) 42.96(22)
17 Žák Pavel ABR7600 291.99 9. 67.69(14) 75.01( 9) 78.00(13) 71.29(14)
18 Hruška Miloš ABR7501 283.62 11. 60.25(16) 69.69(11) 63.79(18) 65.91(20) 84.23(15)
19 Nedopílek David ABR7602 282.82 10. 68.36(13) 74.42(10) 60.18(20) 47.36(19) 79.86(16)
20 Švarcbach Michal KNC7001 282.45 12. 71.96(12) 65.94(13) 34.93(23) 58.36(17) 66.76(19) 77.79(16)
21 Linhart Michal XBM7801 258.09 13. 36.22(19) 39.83(17) 62.71(19) 46.36(20) 85.29(13) 63.73(20)
22 Pařízek Petr SMR7001 257.07 5. 96.16( 5) 73.28(12) 87.63(11)
23 Svoboda Radek VPM6903 253.93 14. 63.48(15) 62.83(14) 58.23(14) 57.17(22) 69.39(18)
24 Toloch Alexandr GIG7000 248.57 3. 90.49( 4) 91.39( 3) 66.69( P) 0.00( P)
25 Kunz Martin GIG7100 240.27 11. 74.28(11) 65.65(14) 24.89(27) 35.88(21) 64.46( P) 0.00( P)
26 Linhart Aleš GIG7200 212.98 11. 78.63(11) 77.21(12) 57.14( P) 0.00( P)
27 Fišer Petr GIG7502 204.71 11. 72.46(16) 77.33(11) 54.92( P) 0.00( P)
28 Hašek Ondřej VPM6902 199.20 3. 101.44( 4) 97.76( 3)
29 Jirásek Milan VSP7403 198.31 2. 104.72( 2) 93.59( 8)
30 Zicha Jiří LCE7708 176.29 3. 92.73( 3) 83.56( 5)
31 Kovář Vladimír VPM7200 168.46 18. 51.95(21) 50.65(18) 65.86(21)
32 Hanák Petr SMR7402 160.98 6. 74.99(14) 85.99( 6)
33 Kabát Jan EKP6912 154.03 15. 82.21(15) 71.82(17)
34 Klučár Daniel RCP7141 147.34 16. 56.04(18) 59.74(16) 31.56(24)
35 Svoboda Ivan SMR6200 146.65 11. 66.75(13) 79.90(11)
36 Suchánek Ladislav XBM7008 140.48 19. 16.16(21) 27.96(19) 47.35(24) 49.01(21)
37 Malý Martin TBM7610 127.98 18. 25.75(20) 38.10(18) 38.36(22) 25.77(22)
38 Pažický Ľudovít RCP6941 94.77 20. 10.64(20) 47.09(25) 37.04(23)
39 Podmolík Tomáš TZL6915 86.22 19. 20.05( P) 0.00( P) 66.17(19)
40 Zaydlar Michal VLI7103 78.77 17. 78.77(17)
41 Princ David TCB6901 66.95 18. 66.95(18)
42 Lisý Ondřej VLI7100 62.32 13. 0.73(15) 61.59(13)
43 Michalík Ivan XBM6834 54.81 23. 54.81(23)
44 Skoupý Jan GIG7001 34.30 26. 25.10(26) 9.20( P) 0.00( P)
45 Kašpar Jaroslav TSU7000 25.72 25. 25.72(25)
46 Chamraďa Dušan GIG7601 23.17 16. 16.95(16) 6.22( P) 0.00( P)
47 Akrman Libor SPC7406 19.30 24. 15.86(26) 3.44(24)
M50
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Vanka Petr OKP6801 420.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 110.00( 1)110.00( 1)
2 Svoboda Petr SLA6803 409.66 1. 88.08( 4) 73.32( 9) 110.00( 1) 96.57( 4)101.34( 4)101.75( 2)
3 Mach Radovan OKP6605 401.04 1. 100.00( 1) 98.67( 2) 96.40( 4) 96.15( 5) 102.69( 3) 99.68( 4)
4 Hejna Jiří SPC6201 392.36 1. 100.00( 1) 95.86( 5) 98.35( 2) 98.15( 5) 87.41(10)
5 Křeček Miroslav ZPV6213 384.62 3. 93.33( 5) 98.08( 3) 93.47( 7) 99.74( 3)
6 Kareis Martin VLI6501 382.86 1. 84.07( 8) 80.69( 3) 101.08( 3)100.00( 1) 93.06( 8) 88.72( 9)
7 Bogar Leoš BOR6603 379.73 2. 94.51( 4) 61.38(20) 103.15( 2) 87.27( 9) 76.40(14) 94.80( 5)
8 Král Jiří TSU5941 366.20 2. 87.27( 5) 79.45( 4) 97.53( 2) 92.48( 6) 88.92( 7)
9 Náhlovský David TBM6512 359.33 3. 77.38(11) 75.26( 7) 90.85( 8) 97.48( 3) 93.62( 6)
10 Kolář Rudolf ABR6301 350.78 3. 85.29( 6) 74.88( 8) 97.23( 3) 93.38( 4)
11 Fajtl Jaroslav VPM6001 350.52 4. 85.25( 7) 79.45( 4) 92.39( 5) 83.34(11) 88.46( 8) 84.42(10)
12 Mlynárik Peter VBA6501 337.51 7. 0.00( P) 80.33( P) 69.43(14) 78.97(14) 86.67( 9) 91.54( 7)
13 Pospíšek Zbyněk TBM6007 336.52 7. 78.31( 9) 73.29(10) 87.43( 7) 88.73( 7) 76.49(12) 82.05(11)
14 Antoš Svatopluk SJC6602 325.42 6. 77.87(10) 77.32( 6) 81.56(10) 68.84(17) 88.67(10) 64.93(12) 57.93(20) 0.00(23)
15 Vít Vlastimil BSO6800 317.81 9. 89.00( 9) 85.12(10) 70.34(18) 73.35(12)
16 Novotný Petr TZL6601 309.89 11. 67.61(14) 61.45(11) 73.64( P) 0.00( P) 83.94(11) 84.70(11)
17 Jánoška Jozef RBA5902 305.93 9. 77.22(12) 67.66(15) 84.07( 9) 72.32(17) 72.32(14)
18 Buřt Vladimír SBK6301 294.26 11. 73.93(11) 83.10(11) 63.99(19) 73.24(13)
19 Kiac Jiří XPU6305 289.78 10. 54.76(17) 57.58(13) 65.97(16) 83.28(10) 74.13(16) 66.40(15)
20 Tišnovský Zdeněk TBM6620 286.02 2. 89.46( 2) 103.07( 2) 93.49( 6)
21 Kubát Miroslav VRL6701 281.97 8. 70.98(13) 51.23(15) 84.26( 8) 75.50(15)
22 Doležal Josef VAM6101 280.29 12. 65.42(16) 59.36(12) 72.94(12) 82.57(12)
23 Mudrák Stanislav LCE6701 268.06 2. 88.20( 3) 89.57( 2) 90.29( 8)
24 Holinka Martin ZPV6712 256.70 6. 83.70( 9) 89.60( 6) 83.40(12)
25 Štěpánský Václav TBM6108 229.69 14. 45.20(19) 55.81(14) 65.89(17) 62.79(19)
26 Vrábel Jaromír ABR6102 186.75 16. 46.78(18) 39.72(16) 53.76(19) 46.49(21)
27 Maennel Harald BOR5501 181.33 6. 92.27( 7) 89.06( 6)
28 Peťovský Jan SBK6201 180.66 17. 46.05(20) 62.89(18) 28.56(23) 43.16(17)
29 Řeháček Petr ABR6302 177.05 6. 91.19( 6) 85.86( 8)
30 Autrata Vlastimil RCP6041 157.29 15. 66.92(15) 53.78(21) 36.59(19)
31 Argaláš Jaroslav TBM6213 146.16 13. 64.16(18) 82.00(13)
32 Kopáček Miroslav CHT6049 142.37 13. 70.87(13) 71.50(16)
33 Pšenička Jiří TCB6301 134.14 15. 75.99(15) 58.15(16)
34 Janda Luboš CHT6001 119.34 21. 35.36(21) 32.72(22) 38.72(22) 12.54(21)
35 Šimek Miroslav LME6300 96.87 13. 43.30(13) 53.57(13)
36 Kuchař Pavel SJC6000 78.62 14. 15.23(14) 50.09(14) 0.00(25) 13.30(20)
37 Kamenický Radan OSN6004 76.55 13. 76.55(13)
38 Němec Lubomír ABR6201 49.50 17. 4.54(20) 15.83(17) 29.13(23)
39 Pšenička Miloslav TCB6101 40.83 18. 0.00(24) 40.83(18)
40 Piše Dušan LCE6702 7.66 22. 7.66(22)
M60
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Flašar Jan KCK5701 417.93 1. 100.00( 1) 99.51( 2) 110.00( 1)108.42( 2)
2 Ludvík Petr STB5701 349.30 1. 54.35( 3)100.00( 1)100.11( 2) 94.84( 3)
3 Laciga Zdeněk VSP5200 310.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)110.00( 1)
4 Vojtášek Jan ABR5301 249.56 2. 58.45( 3) 84.02( 3) 38.45( 4) 68.64( 2)
5 Nejedlý Petr TZL5101 247.00 1. 85.25( 2)100.00( 1) 61.75( P) 0.00( P)
6 Kuchař Vladimír BOR4902 214.02 2. 50.26( 2) 21.45( 4) 60.46( 2) 81.85( 4)
7 Dawson Keith EKP5802 206.55 1. 96.55( 3)110.00( 1)
8 Kadlec Luděk VEY5600 164.88 4. 52.83( 4) 50.86( 5) 29.75( 7) 31.44( 5)
9 Havlíček Ivo KNC5800 159.70 4. 80.74( 5) 78.96( 4)
10 Stibal Ivan LDC5701 145.88 3. 52.36( 5) 93.52( 3)
11 Novák Miroslav SBK5400 100.32 5. 31.27( 6) 4.97( 5) 64.08( 6) 0.00( 6)
12 Bochenek Milan EKP5601 98.04 2. 98.04( 2)
13 Sladký Ivan PBM5513 93.09 4. 93.09( 4)
14 Wald František FSP5300 41.35 3. 41.35( 3)
15 Jelínek Petr TZL4902 24.78 3. 24.78( P) 0.00( P)
W14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Chamraďa Natali GIG0450 410.00 1. 100.00( 1) 97.96( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 96.54( 3) 100.00( 1) 110.00( P) 0.00( P)
2 Králová Denisa TBM0559 356.83 2. 91.54( 3) 92.14( 3) 62.78( 4) 102.16( 2) 70.99( 2)
3 Vanková Anna OKP0550 345.78 1. 91.63( 2)100.00( 1) 56.85( 3) 97.30( 4)
4 Zemková Pavlína SLA0551 320.11 2. 54.38( 5) 76.93( 3) 79.85( 4) 57.22( 4) 79.72( 2) 83.61( 5)
5 Klechová Karolína VRB0499 277.99 2. 49.59( 6) 89.69( 2) 33.71( 5)105.00( 2)
6 Rejholcová Tereza BOR0751 277.11 2. 79.24( 2) 48.10( 4) 72.84( 5) 36.23( 5) 23.45( 6) 76.93( 6)
7 Folprechtová Julie ZUP0650 262.80 1. 74.57( 3) 43.33( 5) 34.90( 4)110.00( 1)
8 Burešová Veronika XBM0550 208.65 1. 110.00( 1) 98.65( 3)
9 Kadlecová Tereza VEY0650 175.61 1. 110.00( 1) 65.61( 3)
10 Hegnerová Adéla LPM0450 52.37 4. 0.09( 4) 18.72( 4) 0.00( 7) 33.56( 6)
W17
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Králová Jolana TBM0360 420.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 91.44( 2) 100.00( 1)110.00( 1)110.00( 1)
2 Tymešová Anna BOR0253 311.58 2. 55.71( 2) 77.53( 2) 92.48( 2) 85.86( 3)
3 Vedrová Ela TBM0357 273.75 3. 52.22( 3) 70.22( 3) 80.56( 3) 70.75( 4)
4 Pišová Barbora LCE0251 256.95 2. 31.99( 5) 51.71( 4) 79.33( 4) 93.92( 2)
5 Kovářová Lucie VPM0350 209.47 1. 110.00( 1) 99.47( 2)
6 Pilná Natálie VRL0351 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
7 Staňková Markéta VPM0153 82.47 3. 82.47( 3)
8 Skoupá Vendula GIG0151 66.23 4. 48.46( 4) 17.77( P) 0.00( P)
W20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Grycová Veronika TBM9859 420.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 99.93( 4) 99.79( 2) 110.00( 1)110.00( 1)
2 Svobodová Alexandra VPM0051 402.26 1. 97.66( 2) 93.62( 2) 110.00( 1) 95.97( 3) 95.31( 3) 98.63( 3)
3 Zrníková Adéla GIG0050 390.27 2. 93.42( 3) 85.38( 3) 103.37( 3) 88.62( 6)104.86( P) 0.00( P)
4 Štreglová Zuzana VRL0251 346.43 4. 83.14( 4) 83.97( 4) 88.13( 5) 91.19( 5)
5 Lacigová Marie VSP0050 328.36 4. 72.45( 5) 82.74( 5) 61.49( 7) 92.73( 4) 48.39( 5) 80.44( 4)
6 Kohoutová Barbora BOR9850 310.10 4. 71.75( 4) 71.42( 4) 43.57( 8) 55.87( 7) 77.53( 6) 53.05( 8) 83.34( 4) 77.48( 5)
7 Pilná Bára VRL0052 301.31 2. 86.37( 2) 82.36( 2) 58.05( 7) 74.53( 6)
8 Kiacová Veronika XPU9953 256.60 3. 79.62( 3) 74.21( 3) 59.01( 6) 43.76( 8)
9 Kuchařová Rozálie SJC0251 204.43 1. 104.43( 2)100.00( 1)
10 Čiháková Barbora KNC9950 60.12 7. 0.00( 8) 60.12( 7)
11 Křečková Jana ZPV9999 35.60 6. 35.60( 6)
W21E
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Tichovská Martina VSP8650 523.12 1. 100.00( 1)100.00( 1) 97.81( 2) 100.00( 1)103.12( 2)100.00( 1) 110.00( 1)110.00( 1)
2 Kubínová Veronika SKV9752 495.15 1. 97.98( 2) 93.21( 2) 100.00( 1) 93.26( 2) 107.82( 2) 96.09( 3)
3 Skácelová Naděžda TSU8889 460.40 1. 74.23( 4) 79.09( 3) 70.57( 6) 85.14( 3)110.00( 1) 88.08( 2) 53.12(12) 98.09( 2)
4 Paulíčková Renata SJI8057 428.10 3. 71.65( 5) 90.57( 6) 84.57( 3) 85.60( 8) 95.71( 4)
5 Lacigová Michaela VSP8152 426.53 4. 63.10( 6) 76.96( 4) 76.69( 7) 80.75( 8) 78.25( 7) 95.40( 4) 95.17( 5)
6 Hrdinová Marie VSP7852 419.94 3. 71.75( 5) 77.25( 6) 81.16( 7) 80.69( 6) 96.71( 3) 84.13( 9)
7 Ančicová Stanislava VBA8454 386.11 7. 0.00( P) 74.13( P) 69.01( 7) 72.92( 8) 87.37( 7) 82.68(10)
8 Kalinová Markéta SPC8259 371.36 4. 63.10( 6) 68.40( 4) 66.79( 8) 67.37(10) 62.54(10) 74.32( 8) 80.93( 9) 80.34(11)
9 Staňková Štěpánka TSU8992 363.54 5. 93.71( 5) 80.95( 5) 95.08( 5) 93.80( 6)
10 Králová Vilma TBM9950 358.67 3. 74.44( 3) 69.36( P) 0.00( P) 74.89( 9) 84.08( 4) 55.90(13)
11 Gigon Michaela TBM7753 349.33 3. 83.29( 3) 84.94( 4) 90.26( 6) 90.84( 7)
12 Drobníková Markéta SJC8450 331.99 4. 96.74( 4) 68.30(10) 76.15(11) 90.80( 8)
13 Tučková Dagmar SPC8653 306.60 3. 99.17( 3) 62.55(11) 76.86(10) 68.02(12)
14 Ouhrabková Radka SPC8152 218.23 12. 60.52(12) 55.39(13) 51.96(13) 50.36(14)
15 Ryšavá Vendula ZUP8151 214.58 5. 81.26( 5) 61.32(11) 72.00( 9)
16 Mědílková Iva SPC7160 150.73 10. 47.52(10) 46.87(11) 56.34(12)
17 Karochová Simona DKP8853 139.01 9. 66.16( 9) 72.85( 9)
W21A
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Haltof Ewa ABR9499 418.92 1. 100.00( 1)100.00( 1) 80.98( 8) 95.47( 3) 110.00( 1)108.92( 2)
2 La Carbonara Hana TBM7652 412.21 1. 95.02( 2) 96.84( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 103.72( 9)108.49( 3)
3 Chudíková Barbora SJI7850 411.17 1. 91.04( 4) 90.94( 5) 97.93( 2) 98.23( 2)110.00( 1) 98.08( 2)104.86( 8) 93.07(18)
4 Musilová Vendula SJC8355 394.77 3. 88.26( 6) 93.20( 3) 72.45(16) 105.48( 7)107.83( 4)
5 Pařízková Věrka SMR7151 392.26 4. 85.40( 5) 94.92( 4) 83.82(16) 92.08( 4)106.63( 5) 98.63(14)
6 Pospíšková Magdalena TBM9150 390.76 2. 81.92( 7) 88.51( 6) 77.42(11) 70.12(17) 104.71( 2) 96.20( 3) 86.03(17) 101.34( 9)
7 Uhnavá Markéta SBK8485 390.36 3. 88.76( 5) 86.03( 7) 80.31(10) 85.04( 7) 108.51( 3)107.06( 5)
8 Chromá Adéla TBM8870 387.91 1. 92.08( 3) 92.67( 4) 88.29( 3) 93.16( 5) 110.00( 1)
9 Lesová Markéta VPM8494 371.28 7. 71.88(14) 82.46(10) 76.50(19) 84.93( 8)100.81(10)103.08( 7)
10 Folprechtová Kateřina ZUP7452 371.03 2. 83.53( 6) 82.59( 9) 82.33(17) 77.06(14) 109.53( 2) 95.38(16)
11 Kubínová Romana SKV9452 367.76 4. 80.41( 9) 80.54(11) 108.22( 4) 98.59(15)
12 Honsová Lenka SMR7750 356.84 5. 97.39( 5) 77.86(13) 99.16(11) 82.43(21)
13 Tomečková Zuzana TSU8279 354.82 4. 55.50(17) 83.86( 8) 97.79( 4) 79.25(12) 93.92(17)
14 Křivancová Zdeňka LBE9450 354.50 8. 79.22( 8) 78.31( 9) 62.72(17) 78.39(15) 90.20( 9) 81.35( 9) 95.49(14) 87.46(19)
15 Puchernová Radka ZUP8759 351.67 6. 81.92(18) 85.69( 6) 96.99(13) 87.07(20)
16 Veličková Monika ABR8951 338.30 6. 55.95(16) 64.07(14) 45.03(24) 79.25(13) 96.84( 6) 97.76(12) 64.45(31)
17 Trčková Helena EKP8756 330.57 10. 73.99(10) 72.98(11) 56.57(20) 31.27(23) 84.50(14) 71.33(17) 65.55(23) 99.10(13)
18 Beržinská Soňa SBK8554 299.46 9. 74.04( 9) 73.24(10) 57.28(19) 71.06(16) 61.28(25) 81.12(22)
19 Jirková Petra VPM8450 298.15 11. 68.60(11) 68.63(12) 58.81(18) 68.35(18) 84.36(15) 56.67(26) 76.56(26)
20 Daňková Veronika SBK8151 294.38 16. 63.02(16) 65.04(19) 86.36(16) 79.96(24)
21 Křístková Veronika SBK8379 282.82 13. 61.72(14) 68.46(13) 78.56(20) 74.08(29)
22 Hanzlíčková Martina EKP8452 280.61 15. 46.93(23) 72.85(15) 80.37(19) 80.46(23)
23 Fremrová Jaroslava LPM7954 270.90 17. 45.91(18) 41.17(17) 54.91(21) 52.70(20) 47.20(22) 56.71(20) 80.44(18) 78.84(25)
24 Rychterová Dana SMR6950 269.78 5. 84.64(13) 89.67( 5) 95.47(15)
25 Bártíková Zuzana XPU8954 266.19 15. 57.45(15) 40.95(18) 68.22(15) 64.85(24) 75.67(27)
26 Honnerová Blanka VPM8051 260.31 8. 82.87( 8) 77.11(21)100.33(11)
27 Kamererová Valerie STB9450 256.93 7. 81.70( 7) 79.06(14) 96.17( 8)
28 Kratschmerová Kateřina TBM8558 250.28 13. 63.04(13) 59.97(15) 48.56(23) 52.57(21) 74.70(22)
29 Svobodová Katu SMR8451 250.02 6. 76.06(12) 88.65( 6) 85.31(12)
30 Vaněčková Petra ZUP7950 231.08 16. 45.38(20) 51.92(16) 52.70(22) 60.36(21) 66.10(18)
31 Bogarová Adélka VSP9050 208.04 6. 106.16( 6)101.88( 8)
32 Berglová Lucie ZUP8250 201.76 19. 37.76(25) 32.42(22) 67.00(20) 64.58(19)
33 Nováková Lenka EKP8062 198.34 1. 98.34( 3)100.00( 1)
34 Jirásková Markéta VSP7653 177.79 7. 96.57( 7) 81.22(10)
35 Puchernová Zuzana TAP8453 172.46 7. 87.35(10) 85.11( 7)
36 Ticháčková Magdalena SJC7962 166.90 4. 87.47( 4) 79.43(12)
37 Zamrzlová Eva SJC8759 165.69 11. 86.26(11) 79.43(11)
38 Tomešová Daniela SJC8451 141.79 12. 67.98(12) 73.81(30)
39 Lamichová Martina XHK9150 103.12 6. 103.12( 6)
40 Jiranová Kateřina XHK8350 100.99 10. 100.99(10)
41 Odvodyová Šárka XPU8352 99.95 12. 99.95(12)
42 Michálková Renata LCE8151 74.85 28. 74.85(28)
43 Stachoňová Barbara SBK8451 72.63 13. 72.63(13)
44 Večeřová Marcela ABR8888 66.14 19. 45.67(19) 20.47(19)
45 Haničáková Denisa DMS8350 46.63 24. 19.73(26) 26.90(24)
W21B
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Odvodyová Šárka XPU8352 418.18 1. 100.00( 1) 84.82( 3) 110.00( 1) 98.18( 2)110.00( 1)
2 Ksandrová Marie EKP9262 390.17 2. 92.90( 2) 61.21( 4) 98.65( 4) 92.35( 3) 60.82(14) 106.27( 2)
3 Pařízková Anežka SMR9350 363.64 2. 86.67( 2) 86.52( 2)105.74( 3) 84.71( 4)
4 Klíchová Jana SSU8151 343.95 3. 84.85( 5) 84.60( 5) 96.85( 3) 77.65( 8)
5 Malá Alice TBM7991 315.68 2. 82.10( 4) 78.07( 2) 77.56( 4) 77.95(11)
6 Masopustová Elis VLI8656 315.34 3. 90.30( 3) 69.12( 3) 83.50( 6) 72.42( 9)
7 Hejnová Aneta SPC9356 303.87 4. 33.30( 4) 37.06( 8) 51.97( 8) 70.86( 7) 82.96( 7) 98.08( 4)
8 Michálková Renata LCE8151 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
9 Kuncová Jana UOL7854 225.91 6. 58.40( 6) 80.84(10) 86.67( 7)
10 Tomešová Stela TZL8251 225.22 5. 52.38( P) 0.00( P) 77.15(12) 95.69( 5)
11 Košíková Jitka VSP7799 210.40 5. 81.74( 5) 48.23( 5) 0.00(11) 80.43( 6)
12 Pospíšilová Marie DKP8756 206.39 1. 106.39( 2)100.00( 1)
13 Nehasilová Petra BOR8253 205.97 9. 23.99(10) 55.29( 9) 58.32(15) 68.37(11)
14 Štěpánová Dita DOB7956 200.69 2. 98.93( 2)101.76( 3)
15 Hnátková Tereza SPC9271 199.07 1. 89.07( 4)110.00( 1)
16 Kolářová Renáta ABR9351 181.75 5. 86.47( 5) 95.28( 6)
17 Trojanova Zuzana VBA8151 165.79 3. 34.08( 3) 46.46( 7) 27.09(18) 58.16(15)
18 Votýpková Zuzana BOR7958 165.76 5. 0.00( 5) 27.07( 9) 82.91( 8) 55.78(17)
19 Kratochvílová Lucie VPM9251 150.91 9. 25.79( 9) 11.28(10) 49.98(17) 63.86(14)
20 Kameníková Kateřina BOR7758 150.19 9. 82.75( 9) 67.44(12)
21 Zítová Pavla LDC8151 136.28 7. 78.15( 7) 58.13( 8)
22 Štembergová Lucie EKP8851 130.53 10. 58.32(15) 72.21(10)
23 Hápová Petra XHK0051 127.88 13. 70.96(13) 56.92(16)
24 Mikanová Kateřina EKP8461 79.05 6. 79.05( 6)
25 Ryantová Jana DKP8660 74.22 5. 74.22( 5)
26 Prylová Pavla ZUP7552 67.08 13. 67.08(13)
W40
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Mědílková Iva SPC7160 420.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 87.14( 6) 110.00( 1)110.00( 1)
2 Rejholcová Andrea BOR6951 410.75 1. 95.92( 3) 87.50( 2) 100.00( 1) 89.89( 3) 110.00( 1) 97.76( 2) 100.67( 2)100.08( 4)
3 Wohanková Gabriela VRL7652 386.38 1. 96.60( 2) 85.50( 3) 89.39( 4) 88.25( 4) 100.39( 4)100.00( 1) 81.26( 6) 86.56( 9)
4 Ryglová Kateřina TBM7372 386.11 1. 93.59( 2)100.00( 1) 84.85( 4)107.67( 2)
5 Schwabová Kateřina TBM7371 366.04 3. 92.26( 3) 84.62( 5) 89.57( 3) 99.59( 5)
6 Vanková Jana OKP7750 359.14 3. 93.51( 4) 84.47( 4) 75.20( 9)105.96( 3)
7 Patková Kateřina BOR7853 355.18 3. 81.00( 7) 79.24( 6) 102.38( 3) 79.65( 6) 63.62(13) 92.15( 7)
8 Lánerová Leona ABR7752 345.53 2. 86.65( 7) 71.72( 8) 84.69( 6) 90.10( 2) 84.09( 5) 75.04(13)
9 Vavrysová Lenka TZL7400 336.32 6. 81.30( 9) 74.61( 7) 81.84( P) 0.00( P) 71.93(10) 98.57( 6)
10 Svobodová Petra VPM7455 329.64 4. 83.21( 8) 76.90( 6) 71.79( 9) 84.33( 4) 75.94( 8) 85.20(11)
11 Štreglová Andrea VRL7552 300.68 8. 71.01(10) 70.46(10) 71.90( 8) 78.07( 8) 66.81(11) 79.70(12)
12 Zemková Helena SLA7450 268.08 7. 39.12(13) 28.36(13) 60.63( 9) 78.14( 7) 58.16(14) 71.15(14)
13 Králová Dana XBM7650 264.09 7. 55.06(10) 27.16( 9) 63.57(11) 43.98(11) 79.08( 7) 58.61( 9) 51.86(16) 62.83(18)
14 Jašková Šárka ABR7751 259.90 5. 88.94( 5) 81.24( 7) 89.72( 8)
15 Humlíčková Kateřina SBK7664 253.68 5. 87.10( 6) 80.02( 5) 86.56( 9)
16 Linhartová Martina GIG7750 222.92 5. 87.59( 5) 75.52( 8) 59.81( P) 0.00( P)
17 Michálková Alice GIG7650 211.30 7. 77.46( 8) 77.15( 7) 56.69( P) 0.00( P)
18 Kovářová Jitka VPM7350 202.42 2. 106.02( 2) 96.40( 3)
19 Zápotocká Anna VLI7250 180.94 5. 97.96( 5) 82.98( 5)
20 Pilná Libuše VRL7153 149.96 11. 31.59(11) 54.71(15) 63.66(17)
21 Konečná Marcela EKP7257 134.19 12. 65.09(12) 69.10(16)
22 Jágrová Vlasta SBK7789 85.69 12. 49.86(12) 35.83(12)
23 Čechová Marcela TBM7659 77.18 9. 77.18( 9)
24 Štěpánková Kateřina TBM7654 69.39 15. 69.39(15)
25 Tumová Jana SJC7452 36.81 19. 36.81(19)
W50
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(VBA ) 1
(VBA ) 2
(TZL ) 3
(TZL ) 4
(SKV ) 5
(SKV ) 6
(GIG ) 7
(GIG ) 8
1 Maliňáková Eva TSU6550 420.00 1. 90.34( 4) 94.43( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 110.00( 1)110.00( 1)
2 Abelová Ivana STB6798 411.77 1. 100.00( 1) 97.19( 2) 90.88( 2) 95.35( 2) 110.00( 1) 87.28( 2) 99.90( 2)101.87( 4)
3 Králová Dana TSU5896 367.06 1. 95.11( 2)100.00( 1) 85.25( 5) 86.70( 3)
4 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 366.11 3. 90.86( 3) 82.79( 4) 87.00( 3) 69.63( 5) 76.03( 4) 105.46( 3)
5 Skácelová Naděžda TSU6183 316.98 4. 80.84( 5) 77.31( 5) 85.33( 4) 73.50( 4)
6 Pospíšková Luisa TBM5959 297.58 3. 63.95( 7) 16.02( 6) 58.87( 6) 65.90( 6)102.28( 4) 65.45( 3)
7 Jánošková Taťjana RBA6051 272.58 5. 74.66( 6) 35.66( 7) 65.01( 7) 43.24( 5) 89.67( 5)
8 Lacigová Ivana VSP5950 209.30 1. 109.30( 2)100.00( 1)
9 Kubínová Jana SKV6751 196.05 2. 90.38( 3)105.67( 2)
10 Čiháková Lenka KNC6750 107.09 3. 107.09( 3)
11 Flašarová Marie KCK5756 63.86 7. 63.86( 8) 0.00( 7)
12 Havlíčková Jindra KNC6150 41.03 6. 0.00( 6) 41.03( 6)
13 Řezníčková Hana CHT6051 32.28 8. 29.10( 8) 3.18( 8)